vèr vooruit Belevenissen van een jong gezin door Jörgen Mogi in kindermode ECHTE GELDERSE maar dan van STEGEMAN heerlijk Druppeltjes Halitran Avonturen De krant kunt U niet missen seen y Een nieuwtje uit Zweden, VROUWELIJK PERSONEEL DINSDAG 5 NOVEMBER 1957 het land dat een grote rol speelt in kindermode en waar Amerika met bewondering naar kijkt. Leatherlook is een nieuwtje en dus heeft C&A het. is - altijd vèr "vooruit,volgt de internationale kindermode op.de voet en,, zoekt voor U het beste dat de wereld te bieden heeft. Vanzelfsprekend altijd voor ongekend lage prijzen De Postcheque- en Girodienst vraagt ■ensen Maar meiske, heeft je moeder je dan niet verteld, dat een nette jonge dame niet meer dan één gebakje neemt? Ik nam maar één gebakje, maar het was juist het grootste. 410. Rita is naar een kinderpartijtje geweest en nu heeft ze hevige maag pijn! Leatherlook De capuchon en de monty- Leatherlook in combinatie met sluiting van deze „student- prachtige wollen ledervelours! 1 coat" zijn hier geheel met de Hier is het nieuwtje op de nieuwe ledergarnering afge- zakken verwerkt. De capu- IBM biesdIn bijzonder mooie chon werd geheel met ocelot aangeweven ruiten. gevoerd (60-105 cm.). p||j Fama d'ltalia pantalons voor meisjes. 3 tot 14 jr. N. gr. 7.75 13.25 Terlenka pantalons voor jongens. 5 tot 1 4 jr. N. gr. 15.75-21.50 bij voorkeur cr4- Is U echte Gelderse rookworst wilt kopen, zegt U er natuurlijk bijvan STEGEMANWant dat is echte Gelderse STEGEMAN maakt zijn héérlijke rookworst naar een eeuwen-oud Gelders recept. Daarom zijn de milde kruidighèid en de fijne, zachte rooksmaak onovertroffen. Als de naam STEGEMAN maar op het loodje staat, weet U zeker, dat Uw stamppot een waar koningsmaal zal zijn! voor het bedienen van telmachines, Vereisten: leeftijd vrouwelijk personeel 18-29 jaar; leeftijd mannelijk personeel 18-23 jaar; enig Voortgezet Lager Onderwijs is voldoende. Diensttijden: voor hen, die te 's-Gravenhage of randgemeenten wonen zijn de diensturen 7 tot 16 uur. Voor hen, die daar buiten wonen en dagelijks heen en weer kunnen reizen, zijn de diensturen 8.30 tot 17.30 uur. Aan deze categorie worden de reiskosten vergoed. De diensten worden afgewisseld met nachtdienst, waarvoor een extra vergoeding wordt toegekend. Minstens 15 dagen verlof met een vakantie-uitkering van 4 Gelegenheid tot mondeling solliciteren iedere werkdag, behalve op zaterdag, van 9-16 uur. Ook 's avonds op woensdag 6 november en donderdag 7 november a.s., van 20 - 21.30 uur. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Algemene Personeelsaangelegenheden van de Postcheque- en Girodienst, Spaarneplein 2 te 's-Gravenhage. Geen gemors, geen geknoei, geen gehuil! Lachend krijgt Uw kleine alle vitaminen naar binnen die nodig zijn. Want die 3 kleine druppeltjes Halitran doen hetzelfde werk als een hele paplepel levertraan. Halitran is een puur concentraat, bereid uit de verse levers van heilbot en andere edelvissen. De krachtigste natuurlijke vitaminenbron voor de mens! Het rijke Halitran-gehalte aan Vitaminen A en D wordt nagegaan en op certificaat gewaarborgd door het „Norske Institut for Ernaeringsforsking" te Oslo, zodat U voor Uw kind dus volle Vitaminen-Zekerheid hebt! Voor oudere kinderen en Uzelf zijn er de handige Halitran-capsules: 2 per dag! Halitran bevat: 38.000 i.e. Vitamine A per gram; 5.100 ie. Vitamine D per gram. Halitran geeft: meer weerstand tegen griep, bronchitis en andere ziekten. Voorkomt en bestrijdt rachitis. Kweekt sterke beenderen en een gaaf gebit. ca. 60 x méér Vitaminen dan gewone levertraan- De snelheid waarmede het nieuws de lezers bereikt ls belangrijk. Immers nieuws moet nieuw z>J Een bericht heet van de naald wordt gelezen. Kers-vers van de pers ontvangt iedere dagblad-abonnce zijn Krant in de bus, vol nieuws Elke dag wordt de Krant met een zekere spanning tegemoet gez'en Nieuws trekt altijd, iedere dag Ook het advertentienleuws Dagbladreclame ts bijzonder effectiel dooi de aandacht die tedere lezer iedere dag voor „zijn" krant heeft. Verover en verdedig uw debiet mÊ dagblad reclame. ter meegesleurd". Nu, het leek er veel op, dat Michiel gelijk had. Met een smak wa ren de twee „schat-opduikers" op de bodem van de zee terecht gekomen. Ze vielen van het anker af en de kisten met goud braken door de schok in twee stukken. ,,0ei", dacht Kits, „daar gaan we met het hele spul naar de kelder". anker naar de bodem van de zee afgedaald. Ik wilde ze juist aan boord hijsen, toen jul lie aan boord kwamen, ehum, nou, toen schrok ik een beetje en liet het anker weer schieten". Daar schrokken de anderen toch wel van. „Drommels", zei Michiel, „dan zijn je kornuiten naar de haaien, maat! Die zijn natuurlijk door de stroming onder wa- 8-102. „Tjonge, tjonge", zei Créghel, „dus die kleine zeeman is Kits, en waar is hij nu?" Knots wees naar beneden. „Hij zit nu weer op de bodem van de zee, samen met zijn broer Krats, die uit de negergevange nis is ontsnapt. Ze wilden het goud uit het gezonken schip halen en waren met het

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 10