belevenissen van een ion# ffezin door Jö'rgi Volmaakt koffie! altijd even lekker! Lieverlui bereid volgens het Chase Sanborn recept LIKDOORNS PAGINA 6 WOENSDAG 20 NOVEMBER 1957 Ankje helpt zo graag. Vooral als 't om zo'n pronkstuk gaat. Zag U ooit een witter ,,niet strij ken" overhemd? Werk van Sunil! Zoekt u poederkoffie, die de naam koffie ten volle waard is Neem dan Van Nelle's Instant Coffee. Volmaakt geurig! Volmaakt pittig! Volmaakt koffie Alleen Sunil wast zó wit. 't Verschilt immers hemelsbreed van alle andere wasmiddelen... kijk maar... 't is blauw! En kijk vooral naar Uw weergaloos witte was. Alstublieft, zo vlijtig werkt alleen het veilige Sunil- sop voor U. En wat een gemak: zon der bleken, zonder blauwen Uw was goed - ook no-iron - stralend wit. Maak van elke wasdag een Sunil-dag Zo wordt no-iron veilig schoon! t Is Mauw! Alleen Van Nelle's Instant Coffee wordt bereid volgens het unieke CHASE SANBORN RECEPT Dit procédé werd ontwikkeld in Amerika, waar de poederkoffie zijn meest volmaakte vorm bereikt heeft. het verschil! Open een busje Van Nelle's Instant Coffee en u ziet dat deze poederkoffie volkomen nieuw, volkomen anders is. Miljoenen minuscule „koffie-kogeltjes" omsluiten het geheim van de snelle oplosbaarheid en de superieure smaak van Van Nelle's Instant Coffee! In de bioscoop De lichten gaan uit, de film begint En 't „happy end"? Houdt Mars te vrind! In blikjes van 25 gr. 1.39 50 gr. 2.48 200 gr. 8.95 Hebt u in uw eigen vriendenkring óók al gemerkt, dat het sigaren roken hand over hand toeneemt? Inderdaad - steeds méér mannen ontdekken van zichzelf, t dat ze eigenlijk een geboren liefhebber van sigaren zijn. Dat bent u óók! Neem de proef op de som - f' ga óók aan de sigaar! Ga genieten van uw roken! Rook met verstand, rook met smaak, jg rook sigaren! m - verwijderd met WONDEROLIE en Mopensen 423. Zeg, er was een melkboer, die me nafloot en tegen me riep! Nu, is dat iets bijzonders. Je moet dat als een compliment beschouwen. Ja, maar hij riep: „Hé, oudje! En gewoonlijk roept hij: „Hé daar, schatje!" Let op: ,,niet strijken" overhemden wassen in een ruim, handwarm Sunil-sop. Kreuken ver mijden. Na ruim spoelen kletsnat drogen op een plastic, niet afgevend hangertje. U mag niet wringen en heslist niet chloren. Hoeft bij Sunil ook niet. Sunil geeft U immers de witste was, zonder bleken, zonder blauwen! STANDAARDPAK 42 CT. REUZENPAK 81 CT. Sunil voorde witste was Hebt U de Mars-film „De Sprint wint" al gezien Alom is deze Mars-film enthousiast ontvangen. De bekende artisten Rijk de Gooyer en Johnny Kraaykamp zijn hierin op hun best. Weg met onhandige Uk- do omringen en gevaarlijke scheermesjes. Een nieuw vloeibaar middel, NOXA- CORN, neemt de pijn weg in 60 seconden. Eeltplek- ken en eksterogen ver schrompelen met wortel en al. Bevat gezuiverde wonderolie, jodium en het pijnstillende benzocaïne. Een flesje NOXACORN Antiseptisch Likdoorn- middel van L 1.36 bespaart vee) eUende. Om twaalf uur vindt de hertog, dat hij ook naar buiten moet op pad. En wand'lend over 't koele gras raakt hij warempel in zijn sas.. Hij neuriet vrolijk er een lied bij. Maar wat is dat....?! Van kleur verschiet hij Gedrieën gaan zij, 't werk verzet, vroeg in de middag weer naar bed. De hertog kijkt intussen bij een heel oud, deftig schilderij. Het stamt nog uit de tijd der vad'ren. Met eerbied moet men het benad'ren, 2. Vandaag is Hertog Lieverlui weer in een slaperige bui. Zijn knechten kleden hem thans aan. Eén heeft zijn hemdsknoop dicht gedaan, één poetste hem zojuist zijn tanden, één heeft, zelf slaperig, niets omhanden. U soms van dienst kan zijnl Gij kunt deze kleine ad- verten tiën voor all er 1*4 doeleinden gebruiken. Zij hebben daarenbovfl® de reputatie, het opjW* dragen werk

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1957 | | pagina 6