Douwe Egberts met sdipkbtfekex - ia DONDERDAG 22 MEI 1958 Zet nu thee op de nieuwe maniermet Pickwick Theezakjes groot formaat, die in het gebruik zo voordelig zijn. De zakjes zijn dubbel en geven daardoor snel een maximum aan smaak en geur af. Het staat bovendien zo keurig,en verzorgd. Neem de proef! Dit zijn de voordelen 0 Altijd thee van precies dezelfde sterkte door de nauwkeurig afgepaste hoe veelheid. 98 Ct. per doosje van 20 stuks Verzoek aan onze abonnees Geeft ons blad aan uw vrienden of kennissen, die nog niet op onze courant geabonneerd zijn, eens ter lezing Wijst hen eens op 'n artikel dat speciaal uw aandacht heeft getrokken. ■■ff»."" O Geen theeblade ren in de theepot of in de kopjes. Geen thee zeefje meer nodig. 0 Het theezakje blijft bovenin de thee pot drijven, waar het water het heetst is. Daardoortrekt de thee veel beter af. O Na 5a 6 minuten, als de thee voldoende getrokken is, kan het theezakje ge makkelijk worden verwij derd. De thee blijft dan haar fijne geur en volle smaak geheel behouden. i t Mannen met het model 1958 - in shirts! Links de ingeweven strepen die een ge kleed EL-MIOR-shirt zo levendig maken. Rechts het mannelijke dessin van een Toplin 'Lazyday' shirt (draag het na 6 uur en in het week-end). En natuurlijk - beide zijn niet-strijken op z'n best! P.S. voor zéér actieve mannen is er Toplin Red, het witte shirt met de extra versterkte boord en manchetten TOPLIN YELLOW 12.90 Speciaal voor economische mannen gemaakt. Zélfde snit, zélfde finish als alle andere Toplin-shirts! In wit, crème en parelgrijs. TOPLIN - NIET-STRIJKEN OP Z'N BEST! Voor iedere Nederlandse man is er een passend Topmancostuum, passend naar maat, naar type en... naar prijs! Ziehier slechts drie voorbeelden uit een exclusief groot assortiment. Een P&C bewijs dat U ook voor deze prijs een klasse-costuum kunt kopen: afwerking perfect, pasvorm fantastisch, stof prima: zuiver wollen kamgaren in levendige multicolours met een bescheiden, slankmakend streepeffect 3-knoops colbert met korte, smalle revers en split en pantalon met de slankvallende, iets smal lere pijpen. Stoffen? Gekozen uit de mooiste collectie van de wereld: edele kwaliteiten met moderne ruit- en streepdessins Vooral de man die op goede voet staat met het succes kent de waarde van een werkelijk goed costuum. Een .costuum - zakelijk, correct van top tot teen met een ,,zit-als-gegoten-coupe". Keuze uit een exclusieve col lectie kleermakersstoffen, o.a. ton-sur-ton ruiten in geraffineer de mixed-colours

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1958 | | pagina 14