bij de warme maaltijd! Met zo'n ontbijt groeit hij altijd? Belevenissen van een jong gezin door Jö'n 0® DRIE KOESEfWROftPLEI een extra lekker kopje koffie! interviews voedzaam smakelijk voordelig De krant kunt gij niet missen, geen dag! DONDERDAG 11 DECEMBER 1958 Dinsdags en Donderdags Vele mogelijkheden en variaties vindt u in de nieuwe recepten-folder Eieren bij de warme maaltijd" Wat zei de beroemde pantomime-speler over de beroemde Spinwiel Jonge Jenever Misschien kunt U er nu aan cien. dat ik zo graag een geruitrokje willen hebben? Wat een grappig ding, pappa 745. Ja, het is eeh oud schaaktafel tje, dat ik in de stad voordelig op de kop heb kunnen tikken! Ook zo'n zoon-in-de-groei, mevrouw? Een beetje on verschillig, maar zo gevoelig voor Uw aandacht? Verzorg en verwen hem elke dag met lekkere, gezonde boter hammen. Wees gul met Blue Band! „Smaakt het?'' is dan een overbodige vraag geworden. Regelmatig groeien is dan vanzelf het prettige gevolg. Zeker nu Caroteen nog een gezond woordje meespreekt! MEER VITAMINE-ZEKERHEID „Goedendagzei de opinie-onderzoeker, terwijl hij over een gehurkte toneelknecht struikelde, „Proeft U eens, hoe denkt U over Spinwiel Jonge Jenever?" De pantomime-speler zei niets. Daar is hij pan tomime-speler voor; nietwaar? Hij dronk het Spinwieltje op, glimlachte en dacht even na. Ha, daar begon hijEerst maakte hij enkele innig tevreden mimieken, daarna een paar kin derlijke sprongetjes en tenslotte enkele subtiele fijnproevers-gebaren. „Begrepen!" riep de opi nie-man. Wat schreef hij op „Spinwiel - ge zellig, jeugdig, zuiver!" JOHS. 'VRIJMOED ZONEN N.V. SCHIEDAM Hoe lang, hoe zwaar moeten Uw kinderen zijn? Hoeveel vitamine A en caroteen hebben ze dagelijks nodig? vitamine'A gewicht caroteen jongens Meer dan ooit helpt Blue Band in de dagelijkse vitaminebehoefte voorzien. Al jaren geeft Blue Band U vitamine A en vitamine D. Dat betekent weerstand en energie, maar ook een sterk beender- gestel en een gezond gebit. Nu is Blue Band nog verrijkt met CAROTEEN (provitamine A), dat een waardevolle bijdrage levert tot de gezonde groei van Uw kind. Heeft U jongere kinderen? Ook daarover pu< bliceert Blue Band in andere advertenties ge gevens, die natuurlijk altijd een gemiddelde zijn, 51. „Ja, dat smaakt zeker!" grijnsde Zwarte Diederic. „Ik kom er weer helemaal van in een goede stemming! Wat jij Martyntje!" En met deze woorden gaf hij Martyn zo'n hevige klap op de schouder, dat de goede jongen bijna stikte in de slok bier, die hem in het verkeerde keelgat schoot. „Haha- haa....!! Die is goed! Die is voor zijn krent!" bulderde Kale Coridon, „Kijk toch eens hoe ver die suffe Martyn het wel weet tè brengen met al zijn eerlijkheid! „Zijn laatste stuiver heeft ie uitgegeven voor een kruik bier en het scheelt niet eens veel, of hij blijft er nog in óók! Hahahaa.Martyn werd verschrikkelijk boos en hij stiet er uit: „Tóch zal ik het verder in de wereld brengen dan jullie, al heb ik nu geen geld meer, begrijpen jullie dat!?" „Nee, daar begrijpen we

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1958 | | pagina 10