enijd haar maar enkele mannelijke en vrouwelijke krachten Slimme Peter en het gevonden geld Flinke M-Brigadier wint camera, kiekt zwemkampioene „in de start" jonge mensen voor de loketdienst chocolade in topvorm Verzoek aan onze abonnees nationale Bensdorp Bros wedstrijd Wie lijkt er het meest op het Bensdorp BROS MEISJE? f het M-Brevet al, N M-Brigadier? met een glas e-x-t-r-a* nog meer mans BINNENWEG 40 - ROTTERDAM PAGINA 14 ZATERDAG 18 APRIL 1959 Teddy mag gehoord en gezien worden. Zij kent het geheim van succes en een stralende lach. Poetsen met Prodent geeft tanden als parelsDoe het ook en zie hoeveel witter en mooier uw tanden worden. Ga 's morgens goed beschermd de deur uit Lekker smakende Prodent tandpasta bevat bovendien het actieve Dispergon-A, dat langduriger èn krachtiger bescherming biedt tegen tandbederf. Poets niet alleen 's morgens, maar ook 's avonds voor het naar bed gaan met Prodent en y- v. uw mond is fris en gezond, de klok\ V rond! J JU A, bestrijdt tandbederf Zeer grote tube 70ct normale tube 44 ct HET POSTDISTRICT ROTTERDAM vraagt en een belangrijke conclusie! Leeftijd: 17 tot circa 25 jaar. Vereistediploma M. U. L. O. of daarmede gelijkgesteld onderwijs. Arbeidsvoorwaarden: aanvangsloon afhankelijk van leeftijd. Op 21 jaar bruto f 220,- per maand. Bij gebleken geschikt heid doorloop tot een bruto salaris van f 500,- per maand, met vooruitzicht op verdere promotie. Ook gedurende de opleidingstijd wordt vol salaris genoten. Zij, die dit jaar hun M. U. L. O.- diploma hopen te behalen, kunnen nu reeds solliciteren. Ook de advertenties worden gaarne gelezen omdat ze nieuws en bijzonderheden brengen over de meest uiteen lopende diensten en produkten. Er is haast geen gezin in ons land, oï de Krant wordt er gretig gelezen Geef ons blad aan Uw vrienden of kennissen, die nog niet op onze courant geabonneerd zijn, eens ter lezing. Wijs hen eens op een artikel dat speciaal Uw aandacht heeft getrokken. voor eenvoudige administratieve werkzaamheden Leeftijd: 17 tot circa 25 jaar. Vereiste: gewoon Lager Onderwijs; enige jaren M.U. L.O.- opleiding strekken tot aanbeveling. Woonplaats Rotterdam of naaste omgeving. Arbeidsvoorwaarden: aanvangsloon afhankelijk van leeftijd. Op 21 jaar bruto f 202,- per maand. Bij gebleken geschikt-, heid doorloop tot een bruto salaris van f 39.2,- per maand, met vooruitzicht op verdere promotie. Aanmelden schriftelijk of mondeling bij de afdeling Personeels zaken van het Postdistrict Rotterdam, Coolsingel 42, Rotterdam. De Ster Modemagazijnen Binnenweg 40 Rotterdam vraagt per 1 Juni of eerder eeh Wapneer je een flinke daad doet kunnen je ouders of aodere volwas senen je voordragen voor het officiële M-Brevet; met een briefkaartje aan: Hoofdkwartier M-Brigade, Postbus 1131, Den Haag. Dan maak je bovendien kans op een schitte- k rend M-Cadeau en - net als deze M-Brigadier - je foto in de krant! 13-jarige M-Brigadier Corrie V. uit Achthuizen(Z-H) houdt elke maand op haar. eentje een inzameling van geld en goed voor Oosteuropese vluchtelingen, ontving daarvoor het M-Brevet en, als cadeau, een moderne flitscamera. Eerste foto die ze daar mee maakteEre-Brigadier Ada den Haan "in starthouding"! Hier zie je ze allebei „in actie": twee flinke mensen, twee flinke melkdrinkers dat nu weer??!!" Grete sloeg haar handen voor haar ogen en ze deed ze er pas weer voor vandaan, toen Peter zei: „Och, mijn geliefde! Wees zo goed, u te kalmeren! Kijk toch eens naar het alleraardigste geschenk, dat hier voor ons naar beneden komt vallen!" Grete keek en., daar zag ze de zak goud, die door Peter al was opengemaakt. „OOOOOOOOh," fluisterde ze zachtjes. „Wat glimt dat mooi! Is dat allemaal goud?" „Inderdaad, mijn geliefde," antwoordde Peter zacht jes en geheimzinnig. „Het is allemaal goud! Waarschijnlijk is het het eigendom van de duivel, die immers heden met de schout wil komen afrekenen? Welk een vreemde avond, niet waar? Welk een raadselachtige dingen kan een mens toch beleven! Een duivel bij de schout, een zak goud van die dui vel in een boom een zalm in de vosseklem en een vos in de fuik!" 54 Grete lachte verheugd, toen Peter haar op zo'n elegan te wijze een zitplaats gereed maakte. (Is het u lezers, trou wens wel eens opgevallen, dat grote schurken dikwijls over zéér goedeAnanieren beschikken, zodat het hun gemakkelijk valt goedgelovige lieden om de tuin te leiden?). Eilaas, de arme Grete merkte helemaal niet, dat ze weer voor de gek gehouden werd en ze merkte nog veel minder, dat Peter een dikke steen had opgeraapt, die hij nu achter zijn rug verborgen hield. Wat was die sluwe Peter nu weer met die steen van plan? Och, dat is niet moeilijk te raden. Zodra hij de kans schoon zag, wierp hij de steen ongemerkt met forse kracht omhoog, hoeplaaa.precies tegen de zak geld aan! Die zak kieperde nu natuurlijk van de tak en viel rinkelde- kinkel, vlak voor de voeten van Grete op de grond. „Hélpü" gilden Peter en Grete van schrik. „Héllp..! Hélpü Wat is M-Brigadiers mogen GRATIS in Ouwehands Dierenpark Extra bericht, alléén voor M-Brigadier»! Je mouw-embleem en vertoon van je Geheimcodeboekje geven je gratis toegang tot Ouwehands Dierenpark, Rhenen, fnits onder geleide van een volwassene! En van deze voordelen komen er méér! Draag dus steeds je M - embleem zichtbaar! familieverpakking 135 a van het gecombineerde bureau van twee hairer prod'Ulctie-bedrijven op het gebied van non-ferro-metalen. Verlangd wordt een uitgebreide ervaring op het ge bied van de organisatie en leiding van bureau-werkzaamheden een grondige kennis van de behande ling van im- en exportzaken en de financiële afwikkeling van transacties; een goed ontwikkeld oomme'rcieel In zicht; middelbare schoolopleiding en een goede kennis van de moderne talen; leeftijd 30 tot 40 Jaar. Eventueel Is de mogelijkheid van uit zending naar het buitenland aanwezig. Eigenhandig (niet met ballpoint) geschreven brieven, vergezeld van een recente foto, te richten aan de af deling Personeelszaken. met algemene kantoorervaring. Mulo of gelijkwaardige opleiding. Leeftijd 18—22 jaar. Op accura tesse zal meer worden gelet dan op snelheid Geboden wordt een aangename werkkring met een goed salaris, 14 dagen zomer- en 14 dagen wintervacantie. Met lopende vacantieaf spraken wordt rekening gehouden. Inlichtingen en tekeningen MAKELAARSKANTOOR: FRED. HENDRIKLAAN 52 GOUDA TEL. 0 1820—5239 lid N.B.31. SPREEKUUR: Maandag 20 aprU van 18.30 uur tot 21.30 uur in Calé „Caland West", in één van de bovenzalen. Nieuwe Binnenweg 20 te Rotterdam. Tevens woningen te koop In diverse prijzen te; Zoetermeer, Berkel, Zwijnlrecht, Reeuwijk, Nootdorp, Woerden, Bleiswtjk en Gouda. Ere-Brigadier zwem kampioene Ada den Haan Deze prachtige cadeaus werden gekozen door de 50 flinkste M-Brigadiersmde7eron<le: 25 radio's, 11 camera's, 2 autobussen, 2 paar rolschaatsen, 2 microscopen, lboekenbon, lautoped. ltrekkar, 1 verrekijker, lbadminton-set, ltent, 1 raimte-costuum, 1 rugzak. En tikt jgH J fa 14 dagen zy» er weer 30 nieuwe ge- lukkigendie een „M-Cadeau" krijgen! ideaal totaalt 3/4 kan Per dag eventueel verdeeld over melk, yoghurt, chocolademelk, pap of pudding

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1959 | | pagina 14