Daqblad voor Schiedam en omstreken De Quay wil kabinet zonder CH geen Pogingen tot ruiling van porte feuilles verlopen moeizaam TE MUUR Stammenoorlog in de Baliemvallei Wraakoefeningen vanuit diverse hinderlagen De Gou (K.V.P.) kritiseert het marinebeleid Bewogen staatssecretaris„Kei harde realiteit'' Benoeming Herter door Senaat bekrachtigd Nieuwe minister beantwoordt vragen over Berlijn Panama stelt Margot Fonteyn in vrijheid Woningnood blijft volks vijand 110. 1 Acteur Hans Culeman zoek op Moordaanslag Pants jen Lama? Man van vermoor de in arrest a Vijftiental Papoea's gedood MET ALGEMENE STEMMEN Dader van moord te Vlaardingen bekent Geen Machten over verblijf in „presidentiële gevangenissuite7 9 Koning Hoessein in Londen Het weer Haags publiek wacht vergeefs Warmer weer ^ïgr. Beltrami morgen bij de Koningin De moord te Axel Stoffelijk overschot geïdentificeerd Paus ontvangt Britse vorstelijke personen Prima Ballerina moet land verlaten Russische koeriers Egypte niet binnenkomen mogen Zonnig Het weer in Europa WOENSDAG 22 APRIL 1959 C In de BaEi6inv2l!ei is een stammenooriog uitgebroken GEEN LIEFHEBBERS L-GJ fa iM'tt ,t4. - I'D 11,11* t i ri "h 1 wegens huurverhoging n i e y we amscne courant (Van onze parlementaire redacteur) nArof- De Quay wilde gisteren nog njets weteu van een wijziging in zijn Plannen, die erop gericht blijven ook C.H. in het kabinet te betrekken. Dij heeft al het mogelijke gedaan, door ruiling van portefeuilles te trachten Landbouw of Volkshuisvesting aan an- ueren aan te bieden. Deze pogingen Verlopen uiterst moeizaam. De V.V.D. voelt niet voor een ruil en ook van de rilde van de K.V.P. al opgemerkt, .lat mem maar beter de C.H. buiten het ka mnet kan laten dan het patroon, dat met zoveel moeite is samengesteld, alsnog te veranderen. De C.H. zelf houdt het been olkomen stijf en heeft duidelijk te ken- "en gegeven dat men de formatie ge rust buiten haar om kan voleinden. Er. Tilanus gaf ons gisteren het standpunt van zijn partij en fractie, als volgt weer: „Wij zijn, zoals uw blad geschreven heeft, een partij die voor alles gouvernementeel wil zijn. Dat betekent, dat wy, ook wanneer niet aan het kabinet zouden deel nemen, de daden van de regering steeds zonder vooringenomenheid zul ten beoordelen. Het maakt dus niet zoveel verschil uit of wij wel of niet tn het kabinet vertegenwoordigd zijn. Men kan op onze loyaliteit steeds re denen. Het is ons er niet om te doen oppositie te gaan voeren. De C.H.U. onderscheidt zich juist op dat punt van vele partijen en wel het sterkst van de socialisten, die alleen maar volledige steun en afhankelijkheid of volledige oppositie en onafhankelijk heid kennen." Prof. De Quay blijft erbij dat de C. trFt,^aru2eer m enigszins mogelijk is, ln..het kabinet vertegenwoordigd riln- Hp heeft daar zijn redenen ?r: e A.R. voelt er niets voor in een rwfre P°slt'e te verkeren dan de an- re protestants-christelijke partij. Óp vrb^rS*e ?laats zou de C.H. dan veel her zyn in haar houding. Dit kan ujfpiaats van de Dalai Lama, ver leemt, is er op 21 maart j.l. een moord- aanslag gepleegd op de communistisch gezinde Pantsjen Lama. De aanslag was gepleegd toen de "antsjen Lama met een lijfwacht van yt-jf Chinezen van een Chinees militair Kamp naar zijn paleis te Sjigatse terug- Keerde. Twee Tibetanen wierpen hand- panaten naar de groep. Eén der daders is gegrepen. Hij werd ter plaatse opge hangen. De andere wist te ontkomen, Mdus meldt A.F.P. het Donderdag zal H.M. de koningin in Paleis Huis Ten Bosch ter overhan- iging van zijn geloofsbrieven ontvan- ëen higr'. G. Beltrami, apostolisch inter nuntius te 's-Gravenhage. electorale gevolgen hebben. Voorts acht men het ongewenst dat de secretaris van het CNV. de heer Hazenbosch, die voor de A.R. de portefeuille van Sociale Za ken zou gaan beheren, in de Kamer de tweede voorzitter van deze vakvereni ging de heer Van Mastrigt tegenover zich zou vinden, wanneer deze laatste geen enkele binding met de regering zou hebben. Men krijgt zo langzamerhand de in druk, dat de C.H. zich juist in dit kli maat nu als een vis in het water be gint te voelen. Leve de volledige vrij heid van handelen! Dat prof. De Quay er meer voor voelt een zo stevig moge lijk fundament onder zyn kabi net te leggen, is duidelijk. Hij zoekt dus ijverig voort naar een oplossing door ruiling van portefeuilles. Daarbij maakt hij de indruk een diehard te zijn op het gebied van formeren zoals de parlementaire geschiedenis nog niet heeft opgeleverd. Hij weet zich echter geruggesteund door het algemeen ver langen van de niet-socialistischc partij en ook van de C.H.! dat hij zal slagen. Vanmorgen is het beraad hervat. Al- lereerst heefl prof. De Quay een gesprek j van een half uur gehad met minister Staf. Daarna zijn de ministers Klompé en Ziilstra tezamen met het Kamerlid drs. Korthals (V.V.D.) bij de forma- teur geweest. Men veronderstelt, dat prof. De Quay een nieuw plan heeft gemaakt, dat hij allereerst aan minister Staf heeft wil len voorleggen. „De toverstaf van Staf begint te werken: het zekerste teken dat dp kabinetsformatie in haar laatste sta dium is gekomen", zo zeggen de optimis ten. Het stoffelijk overschot van de vrouw, die 9 april in een greppel in de Catha- rijne-polder bij Axel gedeeltelijk ver koold werd aangetroffen is thans ge ïdentificeerd. Zy is de 39-jarige gehuwde Julienne de B.-S., afkomstig uit Blaas- veld, een plaatsje tussen Mechelen en Antwerpen. Haar man is verdacht van de gruwelijke moord in arrest gesteld Begin april is het in de omgeving van de bestuurspost Wamena in de Baliem- vallei tot vijandelijkheden gekomen tus sen enkele stammen, waarbij aan weers zijden doden zijn te betreuren. In de morgenuren van de 2de april liep een groepje van vier papoea's van de Asotipo-gtam (uit de omgeving van Hi- tigima) en een Ohena ongewapend naar de plaats waar zij die dag zouden gaan groep de dood, onder wie enkele vrou wen en kinderen. Het bestuur heeft uiteraard bij deze gang van zaken niet stilgezeten. Na ge- eigende maatregelen van bestuur en po litie in de periode tussen 4 en 7 april zijn verdere overvallen voorkomen. De identiteit van de daders van de Wa- mena-moord werd vastgesteld en een aantal van hen ingerekend. Onder hen werken. Om tot 'dusver nog niet vast- bevinden zich de beide aanstichters en bui- Koninklijke Nederlandse Schouw- Verf.ln Antwerpen, die wegens herstel- 2 rkzaamheden gesloten was, wordt op VnrA?"1 feestelijk heropend met een Wils" ns van Shakespeare's „Elck wat De vermissing van mevr. De B. was niet aangegeven bij de politie. Het slachtoffer is geïdentificeerd nadat haar moeder de overblijfselen van haar japon en mantel had herkend. De Belgische justitie is dus niet over gegaan tot een arrestatie in Gent zoals aanvankelijk verwacht wefd, omdat naar deze plaats de meeste sporen leid den. De Belg werd in de afgelopen nacht reeds aan een langdurig kruisverhoor onderworpen, doch heeft tot dusver nog niet bekend. Bij dit verhoor wa ren zowel autoriteiten van de Belgi sche als de Nederlandse justitie aan wezig. In de loop van vandaag is de rechter van instructie van de recht bank in Middelburg naar zijn woon plaats teruggekeerd. Het dorpje Blaasveld telt ongeveer 3000 inwoners. In de woning van de verdachte is een intensieve huiszoeking ingesteld. Tot dusver zijn nog geen verdere mededelingen bekend. s ^adat de commissie voor buiteuland- q betrekkingen van de Amerikaanse yyiaat zich gisteren met algemene J-?»nmen had uitgesproken voor benoe- "Uig van Christian Herter tot minister «Ml buitenlandse zaken, heeft de Se- Faat later op de dag Eisenhowers be aming van Herter tot hoofd van het "Mate Department" eveneens met al- b„r7ene stemmen bekrachtigd, aldus b«ïicht Reuter. uitzondering van senator Wayne i°rse zagen de commissieleden af van «hl recht Herter vragen te stellen over buitenlandse politiek, die hij zich "grstelde te zullen gaan voeren. Herter verklaarde in zijn antwoord ?£n Morse onder meer dat de Sovjet- jr"ie nog geen der overeenkomsten, die „strekking hebben op de status van perifjn, heeft geschonden, zodat zich Keen enkel voorval heeft voorgedaan. (:at de Verenigde Staten of hun bondge- Men onder de aandacht van de Ver enigde Naties konden brengen. .Hy zei verder te menen dat het biet gerechtvaardigd zou zijn, indien de vTs. in de eerste stadia van vij andelijkheden, die mogelijk als ge- Volg van de Berlijnse crisis zouden Uitbreken, atoom- en-of waterstof bommen zouden gebruiken. „Wfl zou den afweermaatregeien moeten ne- tnen met gebruikmaking van de be merkte striidkrachten, waarover wij »r plaatse beschikken. Indien het Pditer duidelijk zon worden dat de Russen in een dergelijke situatie zou den aansturen op een totale oorlog, zouden wij onze positie zeer ernstig moeten overwegen," aldus de minis ter. Herter zal maandag per vliegtuig naar Parijs vertrekken, waar hij de woensdag beginnende conterentie met zijn Britse, Franse en Westduitse ambt genoten zal büwonen. 2 mei keert Herter naar de Verenigde Staten te rug, om ongeveer 8 mei naar Genève te vliegen, waar 11 mei de conferentie van ministers van buitenlandse zaken van Oost en West begint. Waarnemers te Washington merken op dat liet tijd stip van Herters vertrek naar Genève zodanig is vastgesteld, dat hy aldaar eerst met zyn Britse en Franse ambt genoten overleg kan plegen, voor de besprekingen met de Russische minis ter van buitenlandse zaken beginnen. Oost- en West-Duitsland zullen, als ge meld, te Genèvedoor waarnemers ver tegenwoordigd zijn. De Paus heeft vanmorgen de Britse koningim-moeder Elizabeth en prinses Margaret in particuliere audiëntie ont vangen. Voor de prinses was het de tweede maal dat zij het Vaticaan be zocht. Tijdens een vakantie in Italië tien jaar geleden heeft paus Pius XII haar ontvangen. (Van onze Haagse redactie) De staatssecretaris van marine, vice- admiraal H. C. W. Moorman, heeft zich gisteravond in de Eerste Kamer met be wogen stern verdedigd tegen een aan- val van mr. de Gou (KVP) o>. het mari nebeleid. De staatssecretaris, die na de kabinetsformatie misschien niet meer terugkeert, dankte in zyn antwoord ty- dens de begrotingsbehandeling de spre kers, die de minister en hem voor hun kundig beleid Jof hadden toegezwaaid. „Er zou niets aan myn geluk hebben ontbroken wanneer ook van de zijde van de geachte afgevaardigde van de party waartoe ook ik behoor, een woord van waardering mogelyk zou zyn ge weest" zei de katholieke bewindsman. De aanval van mr. de Gou was in derdaad zeer scherp geweest. Hij zei dat het vlootplan niet in overeenstem ming was mét onze financiële mogelijk heden en dat de verantwoordelijke be windslieden zich te veel hadden laten dryven op het sentiment van de roem- ryke historie der marine. „Mijn fractie heeft altijd gewaarschuwd tegen deze overschatting van de mogelijkheden", aldus mr. de Gou. Staatssecretaris Moorman kwam hiertegen op. „In de 11 jaar dat ik staatssecretaris ben, hebben de mi nister en ik ons altijd gebaseerd op de keiharde realiteit. In die tijd heb ben wij de historie nooit als argu ment gebruikt. Ik heb 11 jaar lang ge meend de steun van de KVP ook mijn party te krijgen, zij het ian natuurlijk met kritiek op onderde len. Ook minister Staf moest zich verde digen tegen mr. de Gou en de heer Den Dreu (PvdA), die eendrachtig hadden beweerd dat met de defensieplannen te hoog ivas gegrepen en dat een klein land als Nederland zich toch niet zou kunnen verdedigen. „Zy trekken zich terug op het nationale vlak", zei de mi nister. „Zy vragen niet: wat doet de gemeenschap der westplijkc landen en wat kunnen wy eraan bijdragen! De minister legde de Kamer de vraag voor: De gezamenlijke NATO-de- fensie moet. een aanval voorkomen en heeft dat tot nu toe gedaan. Maar als er morgen wat gebeurt, hebben wij dan teveel? Nee, nooit, aldus minister Staf, die met de heren Algera (AR), Vixse- boxse (CHU) en Van Riel (WD) van mening was dat de NATO, al is zij gebrekkig, een grote bescherming geeft en dat een bijdrage van 5 pet. van het nationaal inkomen voor deze be scherming gen aanvaardbare premie is. gestelde redenen werden de vijf man bij de gouvernementshangbrug over de Waniena-rivier, dichtbij de samenvloei ing van de Baliem en de Wamena op twintig minuten lopen afstand van de bestuurspost, opgewacht door een groep jonge, in hinderlaag liggende Mukkok- ko-krijgslieden, onder leiding van de „Kain" (Kain is oorlogshoofd) Holek- kiak. Toen de Asotipos en de Ohena de brug waren gepasseerd kregen zij van Holekkiak, die hen vriendelijk begroet te een sigaret aangeboden, maar op een teken van hem werden zij plotseling door diens krijgers overvallen. Een Aso- tipo en de Ohena werden daarbij ge dood, de drie anderen konden, zjj het ernstig gewond, ontsnappen, en in de namiddag Hitigma bereiken. De verontwaardiging van de Aso- tipo-stam was groot, omdat de met medewerking van het bestuur tussen de stammen tot stand gekomen vrede door de Mukkokko's was geschonden en de laatsten een groepje ongewa pende werkers hadden overvallen. De Asotipo's en hun vrienden, de Aso- lokowals, konden deze belediging niet accepteren. Onder leiding van het hoofd Ukkuni-Hearik legden zij op :un beurt een hinderlaag om Mukkokko-rel zigers in de Baliem wordt veel heen en weer getrokken te overvallen. In- inderdaad gelukte deze opzet en werd behalve een Mukkokko-Kain die Huni heette, ook een man uit een aan de Mukkokko's aanverwante streek, het Kurimagebied, gedood. Intussen hadden krijgers van de Esiak-groep, welke nauw met Ukkum- Hearik gelieerd is, een andere groep reizigers overvallen, waarbij drie man het leven verloren. Deze laatsten waren evenwel van een stam de Wettipo- Hesselogroep uit het Kurima-gebied die niets met de Mukkokko-overval te maken hadden. Het feit dat deze Wetti- po-Hesseio's bevriend zijn met de Muk kokko's was reeds voldoende aanlei ding voor de Asotipostam van Ukkum- Hearik om de overval te plegen. Vrijdag 3 april herhaalde zich de ge schiedenis: nadat een grote groep krij gers van Ukkum-Hearik bij de hang brug over de Baliem even ten zuiden van Hitigma in hinderlaag was gaan liggen, kwam een groep nietsvermoe dende reizigers van de Wettipo-Hesse- logroep op de plaats aan. Weer vonden zeven personen van laatstgenoemde leiders van de Mukkokko's, de Kains Holekkiak en Mosane. Een viertal jon ge krijgers is nog voortvluchtig. Een 34-jarige operateur, die in de nacht van zaterdag. 11 op zondag 12 april in zyn woning aan het Mendels- sohnplein te Vlaardingen zijn 30-jarige echtgenote van het leven heeft beroofd, heeft tegenover de politie een volledige bekentenis afgelegd. Het motief voor zyn daad zou de steeds slechter wor dende verhouding in het huwelijk zijn geweest. De man heeft zijn vrouw zaterdag avond met een hamer op het hoofd ge slagen, tengevolge waarvan zy hevig bloedde. Hij heeft het slachtoffer hier na naar de slaapkamer gedragen en daar in bed gelegd. De man die geheel overstuur was. heeft hierna zijn vrouw van het leven beroofd. Na deze daad heeft hy de hand aan zichzelf willen slaan door het innemen van slaapta bletten. Dezer dagen was de toestand van de man dermate verbeterd, dat hy uitvoe rig kon worden verhoord. Maandag is hij voor de officier van justitie geleid en vervolgens overgebracht naar het huis van bewaring te Rotterdam. Koning Hoessein van Jordanië arriveerde dezer dagen op doorreis in Londen, waar hij door Selwyn Lloyd, de Britse minister van buitenlandse zaken, werd ontvangen. F - Egyptische veiligheidspolitie heeft twee Russische diplomatieke koe riers, die uit Bagdad naar Cairo op weg waren, de toegang tot Egypte ge weigerd. aldus meldt Reuter. De koeriers, Vitali Berderinikov en Arka- di Nakarov, waren enige dagen in Beiroet overgebleven, alvorens hun reis naar Caïro ort te zetten. Bij aankomst in de Egyptische hoofd stad verklaarde de optische veilig- iigheidspolitie dat hun inreisvisa niet in orde waren. De koeriers die op di plomatieke paspoorten reisden protes teerden. Zy verklaarden dat hun vi sa wel geldig waren en zjj vroegen de Russische ambassadeur te spreken. De Egyptische politie verklaarde daar op dat hier geen tyd voor was, aange zien het vliegtuig, waarmee zy waren gekomen, op het punt stond de terug vlucht naar Beiroet te beginnen. De koeriers waren toen genoodzaakt naar de Libanese hoofdstad terug te kerën. De Britse prima ballerina Margot Fonteyn is vanoch tend vroeg (Neder landse tyd) door de Panamese auto riteiten vrijgelaten na een gevangen schap van een dag in de stad Panama. Een woordvoer der van het Britse ministerie van bui tenlandse zaken heeft meegedeeld, dat de danseres vandaag per vlieg tuig naar Londen zou vertrekken. Zy heeft opdracht ge kregen Panama te verlaten. De Britse ambas sadeur, Sir Ian Henderson, heeft 'verklaard dat de ballerina gister avond door een auto van zijn am bassade van de stadsgevangenis zou worden afgehaald en naar de Britse ambassade gebracht zou worden om er de nacht door te brengen. Henderson uitte zijn tevreden heid over de wijze waarop Margot Fonteyn in de ge vangenis is behan deld. Zij was ondergebracht in wat Hender son beschreef als de .presidentiële suite" van de gevangenis, bestaande uit een kleine zit-slaapkamer, met toilet, douche en vaste wastafel. Beambten van de ge vangenis, die kennelijk gecharmeerd wa ren van Dame Margot, aldus Hender' son, stelden haar bovendien een venti lator ter beschikking. De geruchten dat zij in een cel was opgesloten bleken dus niet waar te zijn. De Britse balletdan- seres zou in ieder geval niet lang in Panama gebleven zijn daar zij binnen kort in Warschau moet optreden Verwachting tot donderdagavond (opgemaakt te 11.15 uur) Droog weer met in de nacht en ochtend weinig wind en plaatselijk mist. Morgen overdag overwegend zonnig en opnieuw iets hogere tem peraturen. Zwakke tot matige wind uit zuidelijke richtingen. Zon: 5.29-19.49. Maan: 20.25-5.44. Margot Fonteyn en haar echtgenoot. De aanhouding van Margot Fonteyn heeft veel sensatie verwekt in Londen, waar haar aankomst begin mei werd verwacht. Zij is de eerste danseres van het Brits Nationaal Ballet dat in Covent Garden zetelt. Margot huwde in 1955 met Roberto Arias, die toen Panamees am bassadeur in Londen was. Zy danst sedert 1934. In 1956 werd zy door ko ningin Elizabeth in de adelstand ver heven. Zy is van afkomst Braziliaanse. Haar grootvader was een in Groot- Brittannië gevestigde Braziliaanse ka toenhandelaar die Fontes heette. Margot werd in China en daarna in de Ver enigde Staten opgevoed. Reeds vele malen heeft het Neder lands Instituut voor de Publieke Opinie (NIPO) nagegaan, wat het publiek als de meest noodzakelijke regeringstaken ziet. Aan een groot aantal mannen en vrouwen uit alle rangen en standen van de bevolking over het hele land werd de vraag gesteld: „Wat moet de nieuwe regering naar Uw mening dit jaar het eerst opknappen?" Regeringstaak: Genoemd door; pet 33 loonsverhoging. 1 Woningnood 2 Loonbwesties, vrije loonvorming 3 Weduwen- en wezenpensioen 4 Huurkwestie, betaalbare huren, geen huurverhoging 5 Belastingverlaging, vooral voor de ongehuwden 6 Prijsbeleid, stabiele prijzen, prij zen omlaag 5 7 Betere ouderdomsvoorziening, verhoging A.O.W., verhoging van pensioenen 3 8 Werkgelegenheid opvoeren, min der werkloosheid 2 9 Kortere werktijd, naar veertig- urige werkweek 2 10 Verdere sociale voorziening, zoals invaliditeitswet 1 Al vele malen is de oplossing van de woningnood verreweg het meest ge noemd als de meest dringende rege ringstaak. genoemd door: pet J958 53 1S57 53 1953 41 1952 39 Een hogedrukgebied strekt zich van En geland tot in West-Rusland uit. Langs de noordzijde ervan bewegen enkele storingen over Scandinavië in oostelijke richting. Een zwakke oeeaandepressie trekt naar het zee gebied ten zuiden van IJsland, terwijl het bijbehorende front de Britse eilanden na dert. Dit front zal morgen echter nog geen invloed op het weer in ons land uitoefenen. Het blijft daarom droog en overwegend zonnig weer en de temperaturen zullen morgen opnieuw iets hoger worden. temp. neersl Station weer heden max afgel l uur gist 24 uur Stockholm half bew. 2 11 0 Osi zwaar bew. 5 11 0 Kopenhagen zwaar bew. 6 7 0.7 Londen mist 4 16 0 Amsterdam mist 6 12 0 Brussel licht bew. 5 12 0 Luxemburg geheel bew. 4 9 0 Partjs onbewolkt 2 12 0 Nice onbewolkt 7 16 0 Berlijn geheel bew. 6 10 0 Frankfort onbewolkt -1 11 0 München onbewolkt -2 6 0 Zurich onbewolkt -2 8 0 Genève onbewolkt 1 9 0 Locarno licht bew. 1 14 0 Wenen Jicht bew. 1 10 0 Innsbruck licht bew. -3 9 0 Rome geheel bew. 8 15 0 Het publiek, dat dinsdagavond naar de Haagse schouwburg was gekomen om er een opvoering bij te wonen van „De geschiedenis van Vasco", kon na een uurtje huiswaarts gaan. Een der leden r?n F, t°neelgroep Theater namelijk, Hans Culeman, die in het stuk de rol van luitenant September speelt, was in geheel niet op komen dagen. Hij bleek in de mening te verkeren, dat de betreffende voorstelling in Den Haag pas over een week zou plaatsvinden Dit alles bleek overigens pas na uren lang zoeken, een speurtocht waar zelfs de politie aan te pas was gekomen. In de loop van de dag had Culeman in Bussum onder leiding van Willy van Hemert gerepeteerd voor het stuk „Een engeltje in de lommerd", dat vanavond op de televisie te zien zal zijn. Hij had om half zes de studio verlaten. Daarna we- men zijn spoor bijster geraakt. Terwijl de spelers, geschminkt en wel, in Den Haag op Hans Culeman zaten te wachten, deelde Bob van Leersum, de directeur van de .Koninklijke Schouw burg het publiek mee, dat de aanvang van de voorstelling enige vertraging zou ondervinden. Er werd intussen een uit gebreide speurtocht op touw gezet naar de verdwenen acteur. Om half negen werd het publiek voor de keus gesteld: naar huis gaan, of op Culeman wachten. Men verkoos te wachten. Om negen uur eü wer(J de voorstelling afgelast. Men had toen nog steeds niets van „Lui tenant September" vernomen. De ontknoping kwam pas veel later. Men vond Culemans sportwagen gepar keerd voor zijn Amsterdams adres. Hij bleek zich in het geheel niet bewust van het feit, dat hi' die avond had moeten optreden.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1959 | | pagina 1