Grote belangstelling voor wereldkampioenschappen NIEUWE PHILIPS BANDRECORDERS \rcny modern Nieuws trekt altijd - Iedere dag Andrie Helsloot winnaar van lustrumi onde ,Jan van Arckel" Acht landen binden strijd aan om Gouden Speedway-helm in Olympisch Stadion Amsterdam SMOORENBURfi RUIMT OP haast U! Nog slechts vier dagen! SMGD REN BURG Reclame ^£>378.- 398.- 625.- Circuit Zandvoort biedt heus wel mogelijkheden aan sterke coureurs Deelname van Kroeze open vraag Herencostuums Herensporteolberts Pantalons Speciale aanbieding. Plastic regenjassen Voor de jongens Korte spijkerbroeken Shorts Sporthemdjes Autocoats Herenoverhemden Heren sporthemden Heren nylon ankiets Herendassen Mulder's Rollend 1958 over passeert dividend (v.j. 4%) 28 wielerlanden vertegenwoordigd Walvis licht vissers boot op Nationale bedevaart in Lourdes Druiven-pu zzclrit gaat door Boordevol voortreffelijke eigenschappen! met extra voortreffelijke eigenschappen bewijst wat service is óók advcrtentic-nicuws Pechrondevan Gorinchem Zwitserse gastrenners spoedig uit de strijd Qg&oSlfl* Mgiai srn mu imüfr B Derde Wéhaté-dag bracht bijna 9000 bezoekers Jubileum J. II. Roosken Militaire eer was misplaatst voor Uw zaaT laakt Indeling ainateur- voetbalelftalleii NSC VRIJDAG 31 JULI 1939 Radio-uitzending Mgr. Huibers draagt plechtige H. Mis op oiiiiiiiiiiMiiiifiË uitzonderlijk lage prijs voorzitter vaa 4aa «a Arotoi. Uitsluitend van dit seizoen. Zuiver wollen kamgaren. Prima coupe en afwerking. Ook in gedekte tinten. 75.- 95.- 115.- Restanten in alle maten. (Maten 44-45-46 voor halve prijs.) 15.- 20.- 25.- Fijnste kwaliteit zuiver \ypllen kamgaren, charcoal, plooifix. 30.- Geheel gelast 5.90 Sportcolberts, leuke tweeds, 9-15 jaar, één prijs: 15.- Pracht kwaliteit, 5 tot 9 jaar 3.90 10 tot 17 jaar 4.90 Stevig katoen, 6 tot 17 jaar 3.25 0.25 stijging per maat Korte mouw, frisse ruitmotieven,4tot 10 jaar 1.80 0.15 stijging per maat 2 -10 jaar 0.98 Bespaar 50% op Uw uitgaven voor het najaar. Prachtige kwaliteit, zuiver wollen stof. In beige en grijs. NU voor halve prijs.9 tot 19 jaar 23.50-33.50 Prachtige kwaliteit witte poplin 7.88 In fraaie uni pasteltinten en leuke dessins 7.88 1.50 - 1.90 1.28 Pijnlijke vergissing 2e, 3e en 4e klassers aob 5* Bij toelating. PAGINA 6 (Van een onzer verslaggevers) Achtentwintig landen zullen vertegen woordigd zijn op de wereldkampioen schappen wielrennen, die van 8 tot en met 16 augustus in Amsterdam (op de baan) en Zandvoort (op de weg) worden ge houden. Bij de profs verschijnen 22 sprin ters, 15 achtervolgers en 22 stayers aan de start; bij de amateurs zijn dit er res pectievelijk 28, 32 en 16. De Nederlandse ploeg zal pas na 5 augustus volledig be kend zijn. Men wil o.a. nog wachten op de resultaten van de Omloop van het Wes ten, Vgn de amateurs kan ook nog niet mêt zekerheid worden gezegd wie de Ne. derlandse kleuren hoog zal houden. De amateur-sprinter De Graaf bijvoorbeeld ondervindt nog steeds last van blessures, waarvan rtlen niet weet of ze met de we reldkampioenschappen voldoende gene zen zullen zijn. In het buitenland is men er nu wel van overtuigd, dat het parcours in Zandvoort heus niet uitsluitend op het lichaam ge schreven is van de pure sprinters. De Ita. lianen bijvoorbeeld hebben al bekend dat zij de lucht in de badplaats bijzonder zwaar vinden en het zuigende wegdek niet gemakkelijk. Zij verwachten dan pok zo wel bij de profs als bij de amateurs een ware afvalrace en mogelijkheden voor de sterke couréurs om te ontsnappen aan het peloton. In België worden de kansen van mannen als Van Looy en Van Steen bergen hoog aangeslagen. Uit Herenthals, waar Van Looy woont, is een noodkreet gekomen vanwege een tekort aan auto bussen. De burgemeester van het plaatsje heeft aan de K.N.W.U. gevraagd of zij niet een paar autobussen kan afstaan om al de supporters van Rik te vervoeren. Ook in Nederland is de belangstelling voor de komende wielerfestijnen groter dan men had verwacht. De voorverkoop in Amsterdam en Zandvoort loopt uitste kend en van verschillende zijden komen verzoeken om vervoersmogelijkheden. Automobilisten, die de wedstrijden in Zandvoort gaan bezoeken, behoeven er niet op te rekenen, dat zij zonder meer op de plaats van bestemming zullen ar riveren. Op intergemeentelijk niveau is de politie tot een groots plan gekomen om het verkeer zo effectief mogelijk te verwerken Er is niet voldoende parkeer gelegenheid in Zandyeort zelf om alle voertuigen op te vangen, zodat men rond de gemeente een ring van afsluitposten wil trekken, waar iedere personenauto, behoudens die met speciale vergunning, geweerd zal worden en verwezen naar ge. reserveerde parkeerterreinen. Deze ter reinen vindt men in Haarlem aan de Oost en noordgrens nabij de Prins Bernhard- laan en de Delftlaan, in Bloemendaal aan de zuidgrens der gemeente, in Vogelen zang op het jamboreeterrein, waar onge veer tienduizend auto's kunnen staan, in Heemstede aan de oostgrens nabij de Sportlaan en de Linnaeushof. De terreinen zijn gelegen langs de voornaamste aanvoerroutes en zullen op duidelijke wijze door de politie worden aangegeven. Aangezien verder in de rich- ting Zandvoort geen parkeergelegenhe- den meer zijn, is het noodzakelijk, dat de automobilisten hiervan gebruik maken en niet „eigenwijs" doorrijden. Vanaf de parkeerplaatsen zullen auto bussen van de N.Z.H.V.M. fn een inten sieve pendeldienst zorgdragen voor het vervoer naar het busstation Zandvoort. waar men op enkele minuten van het par cours is. Voor een vlotte gang van zaken Is het zeer belangrijk, dat de automobilis. ten, die naar de wedstrijden in Zandvoort gaan, op de voorruit van hun wagen een Parkeerbiljet aanbrengen, die bij de K.N.W.U.. de wielerverenigingen en de Voor de kust van de Amerikaanse staat Massachusetts heeft een walvis een 13 meter lange vissersboot van 16 ton meer dan een meter hoog opgelicht, zo heeft de kapitein, Ellis Hodkins, in een opgewon den relaas aan de wal verteld. „Het ge beurde 27 km uit de kust en we schrok ken wel even." zo verklaarde hij. De schipper had juist de steven gewend om naar huis terug te keren, toen een walvis op 7 meter voor de boeg omhoog kwam. „Ik voer met een flinke snelheid, 14 kno pen, én ik liet de machines afzetten, om vermijden, dat ik op het dier zou varen. Maar een tweede walvis, die direct op ons afkwam aan stuurboordzijde, kwam precies onder ons terecht, terwijl wij nog een stevig vaartje hadden. Ik had pre cies het gevoel of wij aan de grond liepen. Het enige verschil was, dat wij de hoogte ingingen en dat terwijl wij nog opstoom- den. Het dier lichtte ons meer dan een meter omhoog, maar het begreep blijk baar gauw, dat er iets verkeerds was, want wij kwamen vrij snel met een plof in het water neer, netjes op het midden van de kiel. gemeentepolitie van Zandvoort verkrijg baar is. Autobussen, motorrijwielen, bromfiet sen en rijwielen zullen wel tot Zandvoort worden toegelaten. De ring van afsluit posten, die in Haarlem te vinden is bij de Leidsevaart op de kruising van de Zandvoortselaan, wordt getrokken sater dag 15 augustus 's morgens om negén uur en verdwijnt pas weer na de wedstrijden op zondag. Ook de spoorwegen hebben maatrege len getroffen om het drukke reizigersver voer van en naar Zandvoort te verwerken. Met ingang van 1 augustus zijn op de meeste staÉions speciaal gecombineerde biljetten verkrijgbaar voor de trein met aangehecht toegangsbewijs tot het circuit. De laatste dag van uitgifte van deze bil jetten is voorlopig bepaald op 11 augus tus. Tien treinen per uur zullen tussen Haar lem en Zandvoort de grot? stroom -reizi gers -trachten op te vangen. Voorts loopt er een extra trein uit Brussel en een uit Frankrijk. De terugreis uit Zandvoort zal men zondagavond na de wedstrijden nog vrij Iaat kunnen maken. Zo kan men voor Den Haag nog de trein van 0.26 uur nemen, voor Vlissingen die van 20.30 uur. voor Maastricht de trein van 20.52 uur terwijl de laatste gelegenheid naar Den Bosch om 21.26 uur is. Van de wedstrijden in Amsterdam en Zandvoort zal Dick van Rijn voor AVRO, KRO, VARA en Wereldomroep reportages verzorgen. Nagenoeg dagelijks zullen van zaterdag 8 tot en met zondag 16 augustus twee tot vier van deze reportages worden uitgezonden. De reeks begint volgende week zaterdag om 12.50 uur in het KRO-programma met een samenvatting van de series sprint voor amateurs en profs. Woensdag is de 68e nationale bedevaart onder leiding van mgr. J. P. Huibers, bis. schop van Haarlem, in Lourdes gearri veerd. Dezelfde dag avonds om half zes verzamelden de pelgrims, behalve de zie ken, zich bij de grot, waar mgr. Huibers de pelgrims bijna een half uur heeft toe gesproken. In zijn zeer eenvoudige toe spraak spoorde de bisschop de pelgrims aan te bidden voor de zwijgende kerk, voor de vrede, de paus, de bisschoppen en voor de eigen familieleden, die niet aan de bedevaart deelnemen. Gisteren is om 9 uur in de Rosaire, de onderste van de drie kerken op de Esplanade, een pon tificale H. Mis opgedragen door mgr. Hui bers. Behalve voor de algemene intentie van de bedevaart werd deze H. .Mis ook opgedragen voor intentie van de bisschop zelve, die 15 augustus zijn 60-jarig pries terfeest viert. In zijn korte toespraak vóór de mis be schreef mgr. dr. Th. J. A. M. van der Bom, voorzitter van de vereniging tot samenstelling van Nederlandse bedevaar ten, de activiteiten van mgr. Huibers voor de Nederlandse bedevaarten naar Lour des. Van 1926 af is mgr. Huibers ieder jaar met de Augustusbedevaart naar Lourdes getrokken, eerst, als aalmoezenier van de zieken en later na zijn bisschops wijding als ere-voorzitter van de nationa le. Mgr. van der Bom nóemde hem een heilig priester en een zegen voor zijn bisdom en voor geheel katholiek Neder land. De druiven-puzzelrit 1959 zal dit jaar doorgaan en wel op zaterdag 5 september Men verwarre deze rit niet met de drui- vensterrit, want deze gaat wegens tijd gebrek niet door. De start en aankomst van de druiven-puzzelrit zullen plaats hebben in de CCWS te Honselersdijk. De ze rit wordt georganiseerd door de M.A.C. Westland en men kan zich opgeven bij de heer L. Hemmes. Burg. Elsenweg 27, Hon selersdijk, tel. 4670, na 6 uur. 3 EL 3515 De moderne bandrecorder voor familiegebruik lage prijs EL 3515 A De familie bandrecorder in luxe uitvoering prijs y Perfecte, onvervormde geluidsweergave door frequentiebereik tot 14.000 Hz. y Geschikt voor spoelen tot 18 cm diameter, dus lange speelduur, tot 4 uren met één band. y Ingebouwde programma-indicator, om snel bepaalde passages terug te vinden. Gemakkelijke druktoetsbediening en aansluiting voor voetschakelaar. y Geheel compleet met microfoon, band, aansluitsnoeren, enz. EL 3538 De bandrecorder met 3 snelheden Frequentiebereik tot 20.000 Hz. Extra lange speelduurmogelijkheid - tot 8 uren met één band. Geheel compleet met zeer gevoelige elektrodynamische microfoon, band, aansluitsnoeren, enz. MAAK. GEBRUIK VAN ONZE CREDIET- SERVICE. DE WEEK- OF MAANDPRIJS IS LAGER DAN U DENKT! ENDESGEWENST ZONDER VOORUITBETALING! radio SCHIEDAMSEWEG 145 - STRAATWEG 5? - PLEINWEG 152 - ASTERLO 29 Telefoon 13.47.00 Telefoon 13.47.00 Telef. 77.555 Telef.17.42.00 Speciaal voor TV-reparatie: Hoogstraat 64 - Telefoon 13.47.00 De Amsterdammer Andre Helsloot ts donderdagavond tijdens de Ronde van Gorctun een van de weinigen geweest, die niet wegens ee„ lekke band van de fiets moesten. Van de elf concurrenten van wie hij gevaar te duchten had en die met hem na plm. 30 km. een kopgroep had den gevormd, vielen er steeds meer af, tot er tenslotte nog zes overwaren. Van deze zes deed de voor onze streken vreemde amateur Deenen uit Oploo het bijzonder goed en h\j was het, die de haT- ten van de toch nog In vrij groten getale opgekomen toeschouwers circa 15 ronden voor het einde sneller deed kloppen, toen hij uit het kopgroepje wegspurtte en leek erin te zullen slagen met voorsprong de eerste lustrumronde van het jubilerende ,Jan van Arckel" op zijn naam te brengen. Er was er echter nog een. die daarin wel zin had en dat was Andrie Helsloot die In Öss en in Drente Sis eens eerder een koers had gewonnen en rustig wachtte tot hij en zijn vier kameraden voldoende wa ren ingelopen op de vluchteling om daar na ©ven op de pedalen te gaan staan en iedereen te verrassen. Hem kregen zij niet meer en met 20 seconden voorsprong was du voor het eerst op een aardig, 1800 me ter lang parcours in de Haar wijk gereden rond® zijn zegetoer geworden. Tal van bekenden stapten af, toen na een klein Kalf uur de regen pas goed over hun hoofden kwam neerdalen. Op zeker ren Sijthoff van Bastelaar. Helden en Breure, stuk voor stuk renners, die in nor male omstandigheden voor verrassin gen hadden kunnen zorgen. Jaamer was dat door deze wat onverwachte afstapma- noeuvre de Zwitserse gastrenner Freij o- deruit ging en daardoor o veel chter- stand opdeed, dat voor hem'de aardigheid er al gauw af was. Overigens verging het precies als zijn vriend Krum. die na pech de aansluiting definitef miste. Van de 12* kopmannnen moesten in eerste instantie Duijzer en van de Putten lossen, toen hun banden het begaven op hun tocht over de natte, overal heen springende kiezelste nen. In een wat verder stadium kregen ook van Straten. Èrinkman, Plieger (lei dersprijswinnaar) en tenslotte de Wit metditzelfde euvel te kampeh en werden •zij. die eigenlijk voor 't eerste an beslis sende vuurwerk hadden gezorgd, te vroeg en buiten hun wil uitgeschakeld. De uitslag van de ronde werd tenslotte: 1. Helsloot Amsterdam. 80 km. in 1 uur 57 min. 45 sec. 2. op 20 seconden Swa- neveld Dordrecht 3. Kouwenhoven Leid- schendam, 4.,Rademakers Utrecht 5. Dee nen Oploo 6. Plieger Lexmond 7. Brink man Rotterdam 3. van Straten Schiedam 9. Lute 's Graveland 10. Tdema Dordrecht 11 de Wit Dubbeldam 12 Stolk Zwijn- drecht, 13 v. <j. Berg Sliedrecht 14 v. Ldth Gellicum (op een ronde) 15. Beijer Zwijn- drecht 16. Damo 's Graveland 17. Rijsber- gen Tilburg 18. C. van Leeuwen Gouda 19. Timmer Velsen 20 Vroege Arkel 21 op 2 ronden van de Berg Hardinxveld 22 op 4 ronden van der Velden Halfweg. De prijzen werden uitgereikt in „De Gier" en wel door de heer H. Sluijter, de Indien het weer ditmaal eens zyn volle medewerking toezegt, zullen de liefheb bers van speedway maandagavond in het Olympisch Stadion te Amsterdam getuige kunnen zfo'n van een spectaculaire strijd cm de Gouden Helm; een strijd, waar voor acht landen met elk twee van hun beste rjjders hebben ingeschreven. Dat het zeer moeilijk valt te voorspellen, wie uiteindelijk als overwinnaar, getooid met de helm. die een waarde vertegenwoor digt van om en nabij f 1.000.de ere ronde zal maken, ligt voornamelijk ver disconteerd in het feit, dat zich onder de deelnemers naast de favoriete West-Duitser Josef Hofmeister de En gelse speedway-instructeur Mike Broad- banks bevindt; een renner, die vanwege zjjn rode baard en dito gekleurde wed strijduitrusting de bijnaam van „Rode Duivel" heeft gekregen. Zoals de kortelings verreden landen- wedstrijd Nederland—Duitsland heeft be wezen. blijft het uitermate speculatief reeds bij voorbaat de winnaar te tippen. Algemeen gold toen de verwachting, dat Josaf Hofmeister pas geleden door gedrongen tot de finale om het wereld kampioenschap op Wembley zich niet al te zeer behoefde in te spannen om zich zijn concurrenten van het lijf te houden. Inderdaad gelukte het de technisch uit stekend rijdende West-Duitser de ster renrace op zijn naam te schrijven, doch daar was een landenstrijd aan vooraf ge gaan, waarin een versterkt Nedertands team hem tot een uiterste krachtsinspan ning noopte. Geen zekere triomfator dus aanstaande maandag, temeer omdat de Limburger Han van der Sluys de opmer kelijke prestatie verrichtte hem in een heat naar het tweede plan te verwijzen. Het is nog niet geheel zeker, of Ne derlands rijder 'nummer één. Tonnv Kroeze, van de partij zal zijn. Dezer da gen ontslagen uit het ziekenhuis, daar opgenomen na een val in het begin van het seizoen, schijnt, deze coureur vast besloten in de strijd om de Gouden Helm tóch te laten zien, dat hij het vak nog niet is verleerd. Mocht hl) even tueel niet in staat blijken om weer ge heel fit aan de start te verschijnen, dan wordt zijn plaats ingenomen door Theo Bisschops of Nico van Gorcum, die bei- 4qa internationaal bezien zeker niet ia de rij van de zwakkeren behoeven te worden gerangschikt. Tot een van de meest onmerl; deelnemers behoort de Er—'-- - Mike Broadbanks, van wie vele insiders geloven dat hij nagenoeg op één lijn kan worden gesteld met Hofmeister. Deze 23- jarige instructeur zal samen met Ray Harris de Engelse kleuren verdedigen Tot de interessante figuren behoort ver der de Australiër Charlie Wallis, die zijn eerste motorlessen kreeg in sen episode van zijn leven, dat hij nog uitsluitend als schaapherder het dagelijks brood ver diende, terwijl zijn landgenoot Peter van den Berg, van oorsprong een Nederlander, geboren in Noordwijkerhout, terwilie van het opvoeren van zijn techniek veelvuldig deelneemt aan de Engelse speedway-com petitie. Voeg hierbij de sterke Zweden Evert Andersson en Berndt Nilsson, bene vens de Finnen Perti Mikkola en Timo Laine, dan kan „sans doute" van een vol slagen open strijd worden gesproken. On der de deelnemers, tot nu toe onbesproken gelaten, bevinden zich voorts de Denen Gurth Petersen en Hendrik Peter Boisen. de Duitser Alfred Aberl en de Schotten Brian Meredith en Gilbert Goldfinch Ruim vierentwintigduizend bezoekers zijn nu reeds (le poorten van de elfde Wëhaté gepasseerd. Donderdag kwamen er maar üefét 8.590 bezoekers, hetgeen slechts 32 minder is dan verleden jaar op c>ze dag. Een te verwaarlozen verschil, willich-i veroorzaakt door het minder gunstige weer. Over het algemeen hoort men ■/•el lof over deze tentoonstelling, boew*] een grote groep van de standhou ders v*«l liever zou zien dat de Wéhaté om hat andere jaar zou worden gehou den. Het bezoek was donderdag zeer inter nationaal. Men kwam uit alle windstre ken. Het probleem van deze dagen is eobter de-parkeerruimte, gel frestuur .van de Wehaté heeft reeds een onderhoud met B. en W. van Naaldwijk gehad over toekomstige voorzieningen op dit punt. Boe moet men in de toekofhst met par keerruimte aan? Secretaris J. Bruisma stelde voor om een voetpad achter het zwembad om te maken naar een beschik baar terrein. Op die manier zou de ur gentie naar meer parkeerruimte kunnen worden opgelost Dit zou ongetwijfeld een winstpunt zijn voor de nationale tuin- bouwbeurs. De heer J H. Roosken. herdacht van daag het feit dat hij vóór 40 jaar in dienst trad van de firma C. M Verhoeff Co aan de Delftweg 147 te Rijswijk De heet Roosken die de functie van ver tegenwoordiger vervult heeft tijdens de hedenmorgen gehouden receptie, vele ge lukwensen jn ontvangst mogen nemen Woensdag vond te Goedereede de be grafenis plaats van de zaterdag jl dooi een bromfietsongeluk om het leven geko men J Tams Tot verwondering van allen die deze begrafenis bijwoonden of gade sloegen kwamen ér een iuilenant en zes manschappen uit de legerplaats Ossen- drecht. die de -overledene de laatste mili taire eer zouden bewijzen, maar hun komst bleek op een vergissing te berus ten. Zij waren van mening dat dez.e be grafenis een dienstplichtige, thans mei werkveiTof zijnde visser betrof, die de zelfde naam draagi. Na de ontdekking var deze pijlijke vergissing keerde het pelo ton. dat zich door een krans had laten vooraf gadn, naar de legerplaats terug Mulders Fabriek van Rollend Mate rieel en Landbouwmachines te Boskoop heeft over het boekjaar 1958 een saldo resultatenrekening behaald van f 114.820 (222.242). Na afschrijvingen duurzame produktiemiddelen ad f91.525 (116.365) en afschrijvingen vorderingen ad f 263 (181) resteert een winst van f23.032 (105.695). De directie stelt voor de winst naar de nieuwe rekening over te bren gen en het dividend te passeren (v. j. 4%). Tengevolge van de bestedingsbeper king en de recessie heeft de verminde ring van opdrachten op het gebied van herstelling van spoorwegmaterieel en automobiel-assemblage zich in het ver slagjaar voortgezet, aldus de directie in haar jaarverslag. De omzetten van bei de afdelingen liepen dan ook verder terug. Omdat de afzet op het gebied van machinebouw en constructiewerk aanmerkelijk opgevoerd kon worden, vertoonde de totale omzet een geringe vermindering ten opzichte van 1957. Deze bedroeg f2.674.000 tegen f2.978.000 in het voorafgaande jaar. De verscherp te concurrentie veroorzaakte een neder - waartse druk op de prijzen. Bovendien moest de interne organisatie ingrijpend worden gewijzigd en dienden nieuwe functionarissen te worden aangetrok ken. De kosten, hieraan verbonden, zijn geheel ten laste van 1958 gebracht. Door de teruggang van de Canadese economie kon de dochteronderneming aldaar ook in 1958 nog geen winst be halen, De in het thjaps loRaftfle jftW, verkregen uitkomsten zijn echter hoger dan die over de zelfde periode van 1958. Aan de verdere ontwikkeling van de produktie van installaties voor de bouwnijverheid wordt met kracht, ge werkt. Op gropd van de bekende ge gevens kan voor het jaar 1959 een be langrijke omzetverhoging worden ver wacht. Evenwel zullen enkele in 1958 tegen minder gunstige brijzen verkre gen opdrachten ook in het lopende jaar hun invloed op het resultaat hebben Hoewel uiteraard geen exacte voorspel lingen kunnen worden gedaan verwacht de directie over 1959 een gunstiger re sultaat te behalen. De grond, waarop het bedrijf is ge vestigd. is in 1958 aangekocht voor f87.240. Dit bedrag is op de balans op genomen onder de post bedrijfsmidde len. De afschrijvingen 'op de bedrijfs middelen heeft de directie op het ge bruikelijke peil gehandhaafd. De indeling der smaleui riftallen in do voetbalcompetitie, district West I en II niidt als volgt: West I, 2e klas A: DEM, HBC. Hollan- dia. HRC. de Kennemers, Purmersteyn, Schoten. Vitesse '22. VVB. West Frista', Zandvoortmeeuwen, B: Aalsmeer, AFC Baarn, Hercules, HMS. JOS, JSV. OVVO] Vriendenschaar, WA. Watergraafsmeer, Zeeburgia. 3e klas A: ADO '20. Alcmaria Victrix. Mkmaarse Boys. Beverwijk, CSV. DTS, Egrnondia. 1TSV. Weervogels '31, Velsen, Wijk aan Zee, ZAP.B: Always Forward. Assendelft. EVC, IVV, de 'Meteoor NAS, R"Od Wit. A. WSV '30, Zaandijk, Zilver meeuwen. ZVV C: DEC, KBV. Nautilus, Neerlandia, NFC. RKAVIC. SDW. SEC, Swift, TOG, Wilskracht. SNL, ZSGO. D: ADE. Allen Weerbaar. Amsvorde, CDN. Celeritudu Donar. DWSV Holland, i Quick A. Rapiditas, SDO. Ultrajectum 4e klas A: BKC de Foresters Hei oer. Hollandia. Limmen. LSVV. BK AFC Scha- gen, Texel, USVU. VIOS W B: DWB St- George, Gr-sshoppers. RKEDO. de Rijp SEW Succes. WW VZV. de Zouavenj GVO Kinheim OFC. RCZ, Terrasvogels, WZ Waterloo. ZaanlandiS, D: AGS, APGS DRC de Eland Energia, de Ger- maan, KW. SDZ, Sioterdijk, Vespucci WMS E: E l O. Fokke, Hoofddorpse Boys ,1. H. Kwarlies Lijnden St.-Martinus! St -Fanoratius. de Rivalen. Roda '23, Uit- i hoorn. VDO F: Ambon. Animo, ASVA. BFC DJK. DVAV, Madjoe, de Meer, Meerboys. Nijenrodes. TWM WMHO G: Amersfoortse Boys. Bilthoven. BVC. EMM. FAK, KVVA, Laren Muidenberg, Saestum. Victoria, WOG de Zebra's H: Brederodes, Fortitudo, KDS, Maarssen, Midlandia. Patria. Stichtse Boys, SVF V roes wijk WIJ. Zwal. Vooruit. West II. 2e klas A: Blauw Zwart. CW, Excelsior '20. HBS. HW. LFC, de Mus- Neptunus, RKAVV, Roodenburg, yes, VUC B: DCL, DCV, Fluks H!ON. Leerdam Sport, Papendi echt. RFC. Slie drecht Slikkerveer, Spartaan '20, VFC ''wijndrecht. - 3e klas A: Alphia. Delft, DHL. Lisse, De Postduiven, Ripperda TYBB. Voorburg. Vredenbureh, WSB, Wassenaar, Wilhel mus B: Alphen. Archipel. Bodegraven. Celeritas, Cromvliet. GDA, GSV, Olym- pia RVC, VIOS, VVP, Westerkwartier. 4A: Altior. Concordia H. DOSR, Geel Wit, Graaf Willem II. VAC, Hillegom, Lenig en Snel, Onze Gezellen, THB. To- negido. Te Werve. 4B: ACS, DOCOS, DSO, Fogeholte, Hoornwijk. Lugdunum. Oranjepiein, Pa raat. SJC, DDS, Warmunda. fes, h'3: bpr

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1959 | | pagina 6