Met zo'n overhemd kun je naar een feest toe! ...zonder één en hagel, hagelwit! noenen Daoecl Beureuh overleden De krant kunt U niet missen OMO - DAT WAST PAS SMETTELOOS WIT! PAGINA 8 WOENSDAG 9 SEPTEMBER 1959 rechtstreeks uit eigren tverlbl&ate.ausf. WONINGINRICHTING Hallo huisgenoot Twee, drie, wel vier overhemden per week in de was. En allemaal moeten ze weer onberispelijk schoon! Dus? Vol vertrouwen gaan ze in het dik- schuimende OMO-sop. Het resultaat? U bent blij en trots als U Uw man in zo'n overhemd ziet. Zo wit, zo hagelwitEn... geen vlekje vindt U meer! In augustus Groter spaaroverschot bij Boerenleenbank Brinta is pure tarwe. Gaar in het pak, dus zó in de borden met melk, karnemelk of yoghurt. Stevig, smakelijk, licht verteerbaar. Het gezonde, moderne ontbijt voor jong en oud. Erhard voorlopig tegen verkorting werkweek N. CARELS Hef spannendm verhaal van de bekende haar lemse Sikko, een boogschutter uit het grote kruis- vaardersleger. Een verjaardags cadeau tot en metl EETHOEX compl. 248. „"MO*»» WinE de WITHSTR. 17 R.DAM Tel. 122399 Vraag gratis Meubelcatalogus DE BOOGSCHUTTER Elke dag is hij er weer 300 dagen in het jaar zegt U „hallo" tegen hem Üw dagblad, Uw trouwe huisgenoot. U zoudt hem niet graag missen. Niet graag missen zijn nieuws uit binnen- en buitenland, zijn sportpagina, zijn moderub'Hek en zoveel meer. Sla bij 't lezen vooral de advertenties niet over V\ In de boekhondel verkrijgboor Het zachte, zorgzame Omo-sop is veüig voor wasketel cn wasmachine. Gevraagd naaisters en leerlingen en bekwame strijksters. Aanmel den Wortelboers Confectiebedrijf Nieuwe Binnenweg 310. Rotter dam. Tel. 34080. Te koop aangeboden 3 mm smal filmcamera, merk paillard, Rolex 2.8 instelbaar optiek. Rembrandt- laan 91, tel. 64152. Tafel- en broodmessen golf slij pen, klaar terwijl u wacht. Gras machines, hegscharen, zagen, vij len en gereedschap slijpen. Slij-, perij Solingen, Nieuwstraat 43. Schiedam. Schoonmaak! Schoonmaak! Laat! nu uw haard vakkundig schoon maken! Prijzen v.a. 6.05. Spe cialisten op dit gebied. N.V. Ro- la haardenfabriek, afd. Rolista, Noordvestsingel 89, tel. 68788. Schoonmaak! Schoonmaak! Laat nu uw oliehaard of kachel vak kundig schoonmaken, Oliespecia listen N.V. Rola, afd. Rolista. Noordvestsingel 89, tel. 63788. Schoonmaak! Schoonmaak! Laat nu uw schoorsteen elektrisch ve gen. geen roet of stof meer. Elektr. schoorsteönveegbedrijf Rolista". Noordvestsingel 89, tel. 68788. Huurt voor uw feesten etc. mo derne klapstoelen en tafels. Glas werk. kop en schotels, koffieke tels, .10 liter enz. bij de le Schie- damse Verhuurinrichting Simpn Rosman, Frans Halsplein 43-45, tel. 65800. Moffelen van rijwielen, gedemon teerd, gemonteerd, met bij leve ring van nieuwe kettingkast, spa ken, spatborden en jasbescher- mer 40.-. Frans Waltman, Rot- terdamsedijk 240, tel. 68948. Bruidstoiletten geh. compleet v.a, 40.- moderne zwart^ herenkle ding, grijze hoeden; nieuw ge vestigd: kledingverhuur ..Broad way" Rotterdam, Hoogstraat 53, 128731; Schiedam, L. Kerkstr. 86—64131Vlaardingen, Kuiper straat 110—6227. Bruidsfoto reportage in kerk en stadhuis en thuis, 's Morgens ge maakt, 's avonds gereed. Foto K. van Vuuren, Hoogstraat 106, Schiedam. Locostar rijwielen van locomo tief rij wielfabriek v.a. 135.-. Ogk gem. betaling. Motor- en Rijwiel handel Engelen, Celsiusstraat 42, hoek Prof. Kam. Onneslaan, Schiedam. 14 dagen gratis op proef alle merken televisies, compleet ge plaatst. Min. 1ste betaling; ver der 7.- p.w. Eigen technische dienst, tel. K 1800—123153 tot 6 uur. Ook radio's en bandrecor ders. Bij de stichtingen Spaarbank van de Boerenleenbanken, aangesloten bij de Coöperatieve Centrale Boerenleenbank te Eindhoven en de Coöperatieve Cen trale Raiffeisen-B^nk te Utrecht, be droegen de stortingen en terugbetalin gen in augustus 1959 respectievelijk 146.400.000 en 98.000.000, zodat er een spaaroverschot was van 48.400.000. In de vorige maand bedroeg het spaar overschot ƒ46.100.000. De snelheid waarmede het nieuws de lezers bereikt is belangrijk. Immers nieuws moet nieuw zijn. Een be richt heet van de naald wordt gelezen. Kers vers van de pers ont vangt iedere dagblad- abonné zijn krant in de bus, vol nieuws. Elke dag wordt de krant met een zekere spanning tegemoet ge zien. In de kranten te Djakarta wordt een niet bevestigd bericht uit Noord-Suma- tra gepubliceerd, dat Daoed Beureuh ,de eerste leider van de strijdkrachten der Darul Islam in Atjeh, op 1 september op hoge leeftijd zou zijn overleden. Nadat velen zijner volgelingen hun verzet te gen de centrale regering te Djakarta had den opgegeven, trok Daoed Beureuh zich met een beperkt aantal volgelingen, die de strijd wensten voort te zetten, in de bergen van Atjeh terug. Dagbladreclame ls bij zonder effectief door de aandacht, die iedere lezer Iedere dag voor „zijn" krant heeft. Ver over en verdedig Uw debiet met dagblad reclame. Nieuws trekt altijd, Iedere dag. Ook het advertentie- nieuws. De Westduitse minister van Econo mische Zaken, L. Erhard, heeft er tij dens het congres van het Westduitse vakverbond te Stuttgart bij de vak verenigingen op aangedrongen voor lopig af te zien van een vermindering van het aantal werkuren. „De gevraag de vermindering van het aantal ar beidsuren is op zichzelf billijk en ik sta gunstig tegenover deze eis, maar op het ogenblik overtreffen de orders, die elke maand bij de industrie binnen komen, de produktiecapaciteit met 12 procent en dit leidt tot een gevaarlijke opeenhoping van orders", aldus de minister.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1959 | | pagina 8