Met alabastine zit schroef WAAR DE LANDBOUW IN HET GROOT GAAT Je voelt je^een ANDER mens 'H. Paganinis op de trompet C ARAVELLE BOTSTE TEGEN SPORTVLIEGTUIGJE UMIQUE BURG wear ft 3." X' STENO-TYPISTE Op Nieuw-Zeeland is het goed hoeren Nettowinst Kon. Shell in eerste kwartaal waarschijnlijk 5 pet. hoger 1 dode en 25 gewonden of spijker „muurvast". Uitkering droogte- schade vastgesteld Frïgidalre 0. M, ïafetodel 110 L. F* moeders verliefd HOOG LOON - PRETTIGE WERKKRING Courses te Nootdorp N S C VRIJDAG 20 MEI 1960 OPKLAPBAAR mméxm. T. Noord-Brabant krijgt grootste bedrag ITHO-RAAMVENTILATOREN 9.7S pas 'n Hobby-W^' de NIEUWÉ vrije-tijds-mo^' die Vos5 lancet voe! j'e je 13.75 19.75 10.78 -» -i ZATERDAG VOOR DE T.V. mm mm. Oprechte ama teurs" BUITEN Sla bij het lezen de advertenties niet over Werkelijk fantastisch l Precies wat U zoekt zegt de vakman AFD. MOTOREN ST. LIDUINASTRAAT 52 TEL. 64313 RAP brengt 3 gloednieuwe modellen Prijzen vanaf f 670.-, compleet - dus: alle accessoires inbegrepen! .RAF. Yraag vrijblijvend proefrit bij bovenstaand adres. keuze uit drie kleurencombinaties zweef- armvering op voor- en achterwiel stuur- demper oersterke motor felle acceleratie starten bij stilstand gepatenteerd geruis loos uitlaatsysteem uniek geconstrueerde beplating geeft comfort eri bescherming geheel beklede koplamp met kilometerteller. KLEINE BEVER. 0E 0WAGAIN0IAAN ^Minimal mm Omdat een koelkast U zoveel bespaart bespaar daarom niet op een koelkast Reeds 25 jaar Frigidaire Hoofddealer Sla bij het lezen de advertenties niet over Hallo huisgenoot! O&'f,. ALABASTINE HOLLAND N.V. - LEIDSEORACHT 6 - AMSTERDAM (Van onze correspondent in Australië) De landbouwer Dirk van Dam uit Ro- zei.jjrg was met vakantie geweest. Toen hij terug ging naar Nieuw-Zeeland, had iiij het gezelschap van nog twee andere Rozenburgers, de neven Jan en Herman Oosterman. Dat was voor een deel aan het enthousiasme van Dirk te danken. In 1952 was Dirk van Dam er alleen op uit getrokken. „Canada trok me helemaal niet aan met die kou en seizoenwerkjloos- heid". zo vertelt hij. En omdat hij vrij gezel was, kon deze landbouwer zonder al teveel moeite naar Nieuw-Zeeland. Daar kwam hij al spoedig op een ge mengd bedrijü terecht, een bedrijf van 3500 acres met 2500 schapen en 120 vet- weiers Voor de rest werd er tarwe, vlas en andere landibouwprodukten verbouwd. Het was weliswaar niet zo'n groot bedrijf, doch het was wel weer wat anders dan op Rozenburg. Ruim twee jaar bleef de heer Van Dam otp dat bedrijf; toen wilde hij wel wee' eens iets anders. Hij probeerde het op de vrachtwagen en kwam bij een besteldienst in Mosburn. Misschien klinkt het wat vreemd, maar dat werk was hem te zwaar. Het was niet zozeer de vracht, die hem bezwaarde, doch meer het ongere gelde leven in dat bedrijf. Uit de besteldienst ging hij ln de bouw vakken, doch na ruim een jaar veranderde hij maar weer eens en zocht zijn oude liefde: de farm Op. Het beyiel hem daar best. do'Ch hij vond het tijd worden om eens over vakantie te denken. Zo kwam hij na zeven jaar weeT op Rozenburg terug. „Ik kon ons eiland bijna niet meer terug", zo verklaarde de heer Van Dam. Hij kreeg er zo'n beetje een schok van. „Geef mij dam toch maar Nieuw-Zee land", zo besliste hij en dat was ook de reden, waarom hij weer op de „Willem tluys" stapte en koers zette naar zijn tweede vaderland. En met hem voeren de twee genoemde neven. Ze vonden aan boord van het schip bovendien nog en kele andere vrijgezel-emigranten, waar onder ook de Naaldwijker Olsthoorn. Over hen allen „vaderde" de heer Van Dam een beetje; hij kon immers zijn ad viezen op grond van opgedane ervaringen geven. „Er liggen goede mogelijkheden voor de toekomst in Nieuw-Zeeland", is het oordeel van de heer Van dam. Hij hoopt op den duur aan een eigen farm toe te komen, al slokte dat vakantiereisje een flink deel van zijn spaargeld op. Met zo'n groep vrijgezellen komt vanzelf de vraag, wat de kansen zijn voor de trouwdag op Nieuw-Zeeland. Eerlijk ge zegd, daar was de heer Van Dam niet zo geweldig optimistisch over. Niet dart hij er zich zware zorgen over maakt, doch dat meisjesprobleem knelt voor de immi granten op Nieuw-Zeeland al net zo hard als de voor lotgenoten in Australië. Maar dat zijn kwesties, waarover men zich, op het moment, dat ik met de jon gelieden sprak, niet druk maakte. „We zullen eerst maar eens zien, dat we hier een goed bestaan krijgen; dan zullen we wel weer zien", luidde de ziens wijze. Hetgeen nog wel de verstandigste is voor een emigrant. DEN HAAG, 19 mei Het 1 :stuur van het hulpfonds droogteschade land bouw heeft besloten, het totaal bedrag van het hulpfonds, inclusief de reed's eerder op voorlopige verdeelsleutels toegewezen bedragen, definitief te ver delen volgens een verdeelsleutel, die rekening houdt zowel met de voor de overheldstegemoetkoming in aanmer king komende gevallen als tot op ze kere hoogte met de gevallen, die even eens i_-.ist!g schade hebben geleden, maar op grond van de welvaartscrite ria geen hulp ontvangen van de over heid. Het volgende toewijzingspercen tage werd vastgeteld: Groningen 1,5, Friesland 3.5, Drenthe 13, Overijssel 21, Gelderland 10, Utrecht 2, N. Holland 0.5, Z. Holland nihil, Zeeland 1, N. Bra bant 34.5, Limburg 13. De definitieve verdeling zal thans op korte termijn kunnen worden afgewikkeld. Uit het fonds was per 9 mei 550.000 uitge keerd, terwijl nog 2.318.248 beschik baar was. Alleen ITHO-raamventilatoren hebben een opklapbaar motorgedeelte Zij voeren niet alleen bedompte lucht af, maat brengén, Indien gewenst, op warme dagen ook frisse lucht binnen. Vraagt deskundigo voor lichting bij Uw tlektro- imtallattur. PuUitcitie «ITHO SCHIEDAM* ROTTERDAM, 19 mei in de alge mene vergadering van aandeelhouders van de N.V. Koninklijke Nederlandsche Petroleum Mij. heeft de president-direc teur Jhr. Loudon meegedeeld, dat blij kens de voorlopige gegevens de door de groep in het eerste kwartaal van 1960 verkochte hoeveelheden ongeveer 5 pro cent hoger zijn geweest dan in de over eenkomstige periode van het voorafgaan de jaar en dat het netto resultaat van de groep over deze periode waarschijnlijk een soortgelijke stijging te zien zal geven. In aansluiting op de passages in het jaarverslag ten aanzien van de gevoerde dividendpolitiek deelde de president-di recteur nog het volgende mede. De ver hoging van het slotdividend zal tot ge volg hebben dat het verschil tussen in terim- en slot dividend groter wordt. Wij menen, aldus spreker, dat het aandeel houders ten goede zal komen, indien het jaarlijkse dividend gelijkmatiger over de beide uitkeringen wordt verdeeld. Wij zijn voornemens hiertoe over te gaan bij het vaststellen van het interim-dividend over I960. Over de vooruitzichten sprekende merkt jhr. Loudon op, dat de olie-industrie een periode met ruim aanbod van olie doormaakt. Dit brengt moeilijkheden mede die lastiger zijn op te lossen dan gewoonlijk het geval is. De leiding van de groep staat thans voor de taak een zorgvuldige schatting te maken van de verhouding tussen de huidige surplusposi- tie en de vooruitzichten op langere ter mijn voor de komende tien tot vijftien jaar. waarbij het aanzienlijk hogere peil van de vraag en de thans bekende ruwe- oliereserves in aanmerking moeten wor den genomen. Zo moeten dus in een tijd, dat er een surplus bestaat aan olie en schepen, beslisingen worden genomen om nu in alle fasen van het bedrijf uitgaven te doen voor de bouw van installaties, die het gunstigst zijn gelegen om aan de toe komstige behoeften te kunnen voldoen. Alleen op deze wijze zal het mógelijk zijn ten volle profijt te trekken van de verwachte toeneming in de toekomstige vraag in biina alle landen van de vrije wereld. Onlangs in een uitvoerige studie beëindigd van de centrale kantoren in Den Haag en Londen, en in alle landen worden de organisaties op elk niveau zeer nauwkeurig onder de loep genomen en waar nodig, vereenvoudigd. Dit zal er. tezamen met de toepassing van technische verbeteringen toe bijdragen, de kosten te verlagen en tevens ten dele de vermin dering in inkomsten te compenseren, die het gevolg zijn van de lage prijzen en vrachttarieven. De financiële positie van de groep is gezond, zij heeft een organisatie met een wereldwijde „know how" en verkoopt een produkt, dat steeds meer wordt ge vraagd. Wij zijn van oordeel dat de groei van de aardolie-industrie zich zal blijven voortzetten zoals dit sedert haar ontstaan het geval is geweest en in weerwil van wat somige zwartgalligen zeggen die de toekomst van de olie-industrie nog voor jaren donker inzien, zijn wij in de groep ervan overtuigd dat wij de toekomst met optimisme tegemoet kunnen zien", zo be sloot de president-directeur zijn rede. Bij de beantwoording van vragen deelde jhr. Loudon nog mee, dat de nettoresul taten van de groep, eveoals in 1959 het geval was, dit jaar zullen worden beïn vloed door het ruime aanbod op de olie- markten en Je lagere prijzen van olie- produkten. Wat de dividendpolitiek betreft, deelde hij mede. dat het contante dividend Over 1959 ongeveer 34 procent van het netto resultaat uitmaakt, terwijl b.v. in 1955 slechts 22 procent van het netto-resultaat werd uitgekeerd. Hoewel de groep even als andere oliemaatschappijen voor haar expansie grotendeels op zelffinanciering is aangewezen, kan zij de laatste tijd een ruimer standpunt t.a.v. het dividend in nemen. o.a. doordat d>e finenoieringsmo- gelijkheden op de kapitaalmarkt ruimer zijn geworden. De aan de beurt van aftreden zijnde commissaris rar. M. P. L. H. Steenberghe werd herkozen. De jaarstukken werden goedgekeurd, evenals het dividendvoor- stel, waarbij echter een aandeelhouder te gen het stock-dividend stemde. Hij gaf de voorkeur aan een uitkering dn converteer bare obligaties. Bij de beantwoording van de vraag van een der 355 aanwezige aandeelhouders of de Koninklijke de te verwachten ener giebehoefte niet te hoog heeft aangesla gen, merkte de heer Loudon op, dat de ontwikkeling van aardgas als energie bron buiten de Ver. Staten en Canada nog slechts gering is. Kernenergie laat thans nog geen economisch verantwoorde exploitatie toe, terwijl de toeneming van de kolenproductie te gering is om in de totale energiebehoefte te voorzien. Dat de kapitaalsuitgaven van het con cern niet meer zo sterk zullen stijgen is gebaseerd op het feit, dat de produktie- mogelijkheden van de maatschappij snel ler toenemen dan de vraag naar olie. Op grond hiervan is besloten de explo ratie- en ontwikkelingsuitgaven te be perken. Zoals reeds in het jaarverslag werd gemeld hebben de tot de Groep behorende maatschappijen in de landen waar zij werkzaam zijn nieuwe wegen gevonden om ter'plaatse liquide middelen aan te trekken. De heer Loudon verdui delijkte deze passage door er op te wijzen, dat dit alleen betrekking heeft op die ge bieden waar er een ontwikkelde geld en kapitaalmarkt bestaat. De veranderde wijze van uitvoering van de tussen de Shell Koninklijke en de Hobby-shirt Overhemdmodel moderne halve mouw met manchet, kraag met zadel steek! Sportieve denim „fil a fil" in o.a. linde of rose. 65 6 jr) m 100 13 jr) Hobby-Slacks De hobby-pantalon om te sporten of te wieden! Met slanke, nauwe pijpen, „slab" en galgen banden, in echte denim jeans! Maten 32 t/m 42 11.90 kindermaten v. 4 jr 6.90 Ganzehoedster Charmant kamp jurkje in bleu of blauwe jeans met guitige zakken en bijbehorend shawltje met 'n „rood bonte zakdoek"-dessin! Vlijtig Liesje in 'n grappig en practisch 2-delig ravot jurkje van ijzersterke denim jeans, iets bijzon ders, met die aparte veterkoord-garnering! Bleu linde of abrikoos! tot 14 jr DEN HAAG ROTTERDAM - ARNHEM HEERLEN - VENLO AMSTERDAM ENSCHEDE - EINDHOVEN ROTTERDAM, 19 mei. Zaterdagavond komen ze op het t.v.-scherm. Voor het eerst in een „volwas sen" programma, want Willy Schobben presen teert in zijn „Scherzo" broer en zus Joke en Ma rines Jansen, resp. 14 en 17 jaar, beide bespelers van de trompet, gevierde gasten op doztjnen solis tenconcoursen waar ze reeksen tienen en negens hebben weggesleept met hun virtuoze spel. Ze spelen samen zater dag enkele delen uit ie musical My Fair Lady die dit najaar in het Luxor- theater zal worden opge voerd. We kregen er gis termiddag een voorproel- je van te horen. Ze doen het voortreffelijk met het tikje show dat de kijker luisteraar verlangt en met de technische perfectie, die ze zich in vier ;aar hard, samen en afzonder lijk werken, hebben eigen gemaakt. Marines, de wat be dachtzame, serieuze en Joke de vrolijke, levendi ge, waren gisteren nog niet in het bezit van net arrangement waarin ze zaterdag moeten spelen en dat voor hen in Bussum is klaar gestoomd. Daar maken ze zich echter niet te veel zorgen over. Ze zijn wel wat planken spanning gewend. De laatste 20 concour sen voor amateursolisten kwamen ze met, een eer ste prijs in de hoogste klasse uit de bus. Op augustus vorig jaar be haalden ze in Schiedam zelfs het maximum aantal punten van 200. De direc teur van het Conservato rium te Wageningen noemde het duo in zijn juryrapport „De Pagani- "i's op de trompet". Via deze concoursen, via radioprogramma's, tweemaal in een t.v - jeugdprogrammaatje en uuu K-ÏLO--springplank. hebben ze nu de sprong naar het graag geziene Dick van Bommeliaansa Scherzo gemaakt. Meen echter niet, dat hier weer twee kinderen verknoeid worden door een buiten perken gaande persoons verheerlijking. Daarvoor zorgt hun waakzame va der wel, zelf een trom- v pettist van professie, di« zijn instrument echter al jaren lang aan de wilgen heeft gehangen en nu een directeurszetel van een Chemische wasserij bezet. Daarnaast besteedt hij uren aan zijn werk als secretaris van de Stich ting d'Oprechte Amateur En die oprechtheid zit hem hoog. „Ik zal me ei wel voor wachten be roepsmensen concurrentie aan te doen. Een tien op een amateursconcours 's voor mij als een ze9 voor een beroepstrompettln Dat houd ik Joke en Mari nes telkens voor als we sa men in de auto van een concours terugkeren. Je komt nergens als je niet studeert. Ik géloof met aan een wonder. Of beroeps willen worden? Marines studeert aan het Koninklijk Conservato rium In Den Haag bij Jan Laanen, de befaamde trompettist-pedagoog van het Residentie Orkest. Hij wil zijn staatsdiploma be halen en dan in zijn diensttijd wellicht bij de Marinierskapel. Maar het blijft zijn hobby. Hij zit op de H.B.S. en ook Joke blijft scholier." Wat men zaterdag te zien krijgt, is wat luchtige amusementmuziek, maar Marines' hart gaat uit naar Mozart, naar Pou nee, Milhaud, naar Pou- Conservatoriumprofessor Eugène Bozza schreef spe ciaal voor dit tweetal een razend moeilijke Dialogue. Ook diens Rustique met zijn typisch Ravelliaanse harmonieën en cadenzen bewijst dat Marines voor alles de virtuoze liefheb ber blijft. Dit pittige stel kan meer dan wat com merciële pure amuse- men tsmuziek-cantilenen als van My fair lady pro duceren. Al trompetten ze de hoogste c uit, ze blij ven toch nog met beide benen op de grond staan. Shell Transport bestaande regelingen heeft voor de Koninklijke de consequen tie, dat zij haar inkomen uitsluitend in de vorm van groepsdividenden zal ont vangen, Dit is geen kwestie van voor- of nadeel voor de Koninklijke, aldus de president-directeur, maar slechts een juiste aanpassing aan de structuurwijzi ging van de Groep. Gevraagd naar het rendement van de chemische industrie in vergelijking tot het rendement in de olie industrie, zei de heer Loudon, dat de chemische industrie niet gezien moet worden als een op zich zelf staand ge heel. Hij achtte het daarom juister een cijfer te geven, gerelateerd aan de cij fers van de Groep als geheel, Zo bedroeg het aandeel van de chemische industrie in de totale omzet Van de groep 9 pet, en ca 5 pet van het totale netto-resultaat. Hoewel de Koninklijke sedert geruime tijd voor haar expansie grotendeels op zelffinanciering is aangewezen, kan het concern de laatste tijd toch een ruimer standpunt innemen met betrekking tot haar dividendpolitiek. Werd in 1955 slechts 22 pet van het netto-resultaat uit gekeerd, over 1959 bedroeg de uitkering aan aandeelhouders ongeveer 34 procent. Een der aandeelhouders ging vrij uit voerig in op de afwijzende houding van de koninklijke ten aanzien van de inter nationale maatschappij „Eurochemie". In deze maatschappij worden door verschil lende olieondernemingen uit de Euro- markt landen deelgenomen. De voorzitter wees er op, dat deze onderneming sterk onder overheidsin vloed zal staan en op de eerste plaats een dienstverlenend bedrijf is. Bovendien is het standpunt van de Koninklijke ten aanzien van de kernenergie, dat „Wij wel een vooruitziende blik hebben, maar deze vooruitziendheid moet bepaald eco nomisch blijven". PARIJS, 19 mei. (UPI) De piloot van een straalverkeersvliegtulg van het type Caravelle is er vanmorgen in ge slaagd op 1 motor met zijn toestel op de Parijse luchthaven Orly te landen, nadat het vliegtuig tweeëneenhaive minuut te voren op een hoogte van 2.000 meter en op een afstand van 8 kilometer van het vliegveld in botsing wa» gekomen met een sportvliegtuig. Door snel te dalen kon de gezagvoerder van de Caravelle een frontale botsing vermijden. Deson danks was de slag hevig en de schade zeer ernstig. Het sportvliegtuig heeft zich in de huid van de schuin omlaag schietende Cara velle geboord, waardoor de motor van het vliegtuigje werd afgerukt en tussen de passagiers van het verkeersvliegtuig te recht kwam. Vijentwintig passagiers werden gewond, waarvan vijf ernstig. De piloot van het volkomen verniel de sportvliegtuig is om het leven ge komen. De botsing geschiedde 20 minu ten voordat premier KKhroesjtsjev van Orly naar Oost-Berlijn vertrok. De Ca ravelle, die eigendom is van de Frans- Algerijnse luchtvaartmaatschappij Air Algeria, kwam uit Algiers. Het sport- toestelletje heeft de bovenkant van de romp van de Caravelle opengescheurd, het stuurvlak vernield en een van de beide straalmotoren, die bij dit toestel achteraan de romp bevestigd zijn, bui ten werking gesteld. Toen de botsing gebeurde, hadden de passagiers hun stoelriemen al vastgemaakt. De piloot waarschuwde onmiddellijk de verkeers toren en landde zoals gebruikelijk met voorrang. De gewonde passagiers wer den naar ziekenhuizen vervoerd. „Ik zag plotseling iets groens op me af komen", aldus de piloot van de Ca ravelle, de Algerijn Mousou. „Ik dook omlaag en naar links, maar het was al te laat om de botsing te vermijden". GENEVE. De Verenigde Staten hebben in de bijeenkomst van de G.A.T.T.-landen er op aangedrongen, dat deze landen de overeenkomst van de Europese Vrijhan dels Associatie (E.V.A.) zouden goedkeu ren. Arendprijs, le heat: 1 Wilna van a (A. Heskes), 2 Xitty Erebus, 3 N'iö.Sf' Tot. w. 9,-, pl. 3.20, 2.50. kop- I cov. f 4,90. Gierprijs: 1 Theo Messidor (F. J- fo'' berg), 2 Our Frisco, 3 Urma Norto°; g_90, w. 1.30, pl. 1.10, 1.50, 1.30, kopP- cov. 3.30. „jt Arendprijs, 2e heat: 1 William ^il' (J. Wagenaar jr.), 2 Xitty Erebus, j.3"' na v. Oranje. Tot. w. 2,-, pl. 11 kopp. 3.30, cov. 2.70. jj Kraaiprijs, ruiterdraverij: 1 Vict* ygJ> (A. J. de Groot), 2 Trudi Trothan, a jjdi stin Kitty. Tot w. 6.70, ui. l-su' 1.50, kopp. 19.30, cov. 4.30. jjr De kortebaan werd gewonnen c'0?fapi"' ion S. (J. Wagenaar jr.) voor ^0tD' Hanover, Upie Scott P. en Xina -»• lis. omzet 37.257.50. Dick Dekker Vogels, bomen, bloe men, planten en dieren om ons heen! Het boekje voor de wandelaar, groot of klein, de trekker en de kampeerder. Eenvoudig, duidelijk, handig, In vele kleu* ren, spiraalband. 2e druk Sleehts f 2.10 Van dere'fd» auteur It zojuisi verschenen IN DB OPEN LUCHT f2.10 Verkrijgbaar h de boekhandel en bij bul 0.1'SLiü'ixu.pjjKJLig J. I. EGGE8MONT 1019 IAAI ion machtig bonk *on Indianen «n cowboys, hef leven in de prairie en de grote strijd tussen hlonlt en rood GEBONDEN F Neem, zoals 28 miljoen reeds voor U deden, een echte COMPRESSOR 555.- met officiële 5-jarige Nederlandse G.M. fabrieks garantie. Neem geen genoegen met een winkel- of Duits garantiebewijs (zijn niet geldig bij G.M. Nederland). Vraagt tevens naar onze koelkastenverhuurcondities. Keuze uit groo aantal modellen bij het oudste Rotter damse Koeltechnisch Bureau. ia êe boekhaadol tifkrljgbaar tn lij •.V. 6RUKKERKJ Of SPAARNESTA! •AARLtS J - v Schattig kinderpakje met eigenwijs rugsplitje en strikje naar keus. 5-8 jaar. 6 jaar 34.-* Jongenscolbert Apart, nieuw mode! met 2 zijsplitten. 11-17 jaar. 11 jaar 22.50* Jongenspantalon Trevira in bijzonder mooi genuanceerde multicolors. 10-16 jaar. 11 jaar 21 2S* met stijging per maat ROTTERDAM BINNENWEG 42-54 (City-Centrum) - AMSTERDAM NIEUWENDIJK 188-190 - SCHIEDAM HOOGSTRAAT 3'' SCHIEDAM - Broersvest 74-76 - Telefoon 69404 ROTTERDAM - Nwe Binnenweg 71-77 - naast Chevrolet Showroom - Tel. 35290 - 10 lltnen - Zat.midd. Tel. 35293 l'Z.' J'L'. - - i .-.y'IC .'-L—-li voor die vlot kan opnemen en uitwerken in Nederlands Engels en Duits. Kennis van Frans strekt tot aanbeveling Sollicitaties die strikt vertrouwelijk zullen worcicn behandeld onder no. A 5D95 Adv. bureau Keuzenkamp. Rochussenstraat 269, Rotterdam-3. Hij laat U nooit Ln de steek. Zelfs niet ln moeilijke omstandigheden. Hij heeft U veel te geven en vraagt toch zo weinig terug. Wie hij ts? UW DAGItl.AD U zou beslist niet ouiten hem kunnen. Zijn trouwe kornst betekent elke dag 0Pn berichten uit alle hoeker) der aarde, over allerlei onderwerpen, var pol nek tot radio en broodbeleg toe- 1 V3'1 Onder matige belangstelling z°weder^ publiek als van de paarden is "e „tt#" meeting van dit seizoen op de re'gei' Nootdorp gehouden. Grote verras j. deden zich niet voor. Driemaal Wagenaar jr. zijn paard als eers fjooi11, de streep te brengen. Het interna* aCn' nummer werd gewonnen zoals ve j-, werd door Theo Messidor met 09* Eerenberg, terwijl A. Heskes nl(Le f-' Frisco de tweede plaats bezette- ptali9' detailleerde uitslagen met de uitn gen zijn als volgt: Havikprijs: 1 Yvonette (J. jr.), 2 Xiphon Hollandia, 3 Ylbode winn. 1.90, pl. 1.40, 1.30, gek. J cov. 2.60. _pj6

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1960 | | pagina 6