Gegeven: Passagiers Gevraagd: Comfort Antwoord: Citroën DS en ID I m a— V, A W SCHAEPMAN Algemeen Directeur H A N D WERKSPECl ALISTE GEMEENTE TILBURG DIRECTEUR R.K. vaeantiezHsters Bouwkundig Ingenieur Architect H.B.0. GEMEENTE MAASTRICHT leidinggevende funktionaris Katholieke Sociale Organisatie ACADEMICUS directie-secretaresse Automobiles Citroen Stadionplein 26-30 Amsterdam fwOft&gie INVLOEDEN VILLA ZATERDAG 13 MEI 1961 Ji BESTUUR NEDERLANDSE NATIONALE ORGANISATIE, UITGEVERSMIJ. R.K. UNIVERSITEIT NIJMEGEN TEKENAAR °f Op een "dynamisch en sterk groeiend ADVIESBUREAU veer VERKOOP EN RECLAME te de "functie vacant van Een goede vervulling van deze functie stelt eisen t.a.v. erva ring opleiding en „persona lity"'. Indien U hieraan voldoet, kunt U rekenen op een werkkring, die prettig, boeiend en vol afwisseling is. De honorering is in overeen stemming met het niveau waarop deze secretaresse werkzaam zal zijn. Eigenhandig geschreven solli citaties worden gaarne inge wacht en strikt vertrouwelijk behandeld door drs. H. J. SEELEN, commercieel-economisch adviseur, Merellaan 21, Eindhoven. aclie voerende voor inier- naiionale hulpverlenings- doeleinden, vraagi Gezocht wordt leidinggevende per soonlijkheid mei organisatorische kwaliteiten, die in staat is zelf standig actieplannen ie ontwerpen en uit ie voeren en contacten ie leggen en ie onderhouden met maatschappelijke organisaties en met publiciteitsmedia. Brieven onder no. 65786 ie richten aan hei bureau van dit blad. vraagt voor de correspondentie rubriek van één van haar bladen een die in staat is zelfstandig correspondentie te voeren. Leeftijd 20—30 jaar. Type-vaardigheid en een goede alge mene ontwikkeling zijn vereist. Brieven onder nummer 65778 bureau van dit blad. Faculteit der wiskunde en N atuurwetenschappen Bij de Afdeling Illustratie van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen be staat plaatsingsmogelijkheid voor een ter vervaardiging van lijntekeningen, gra fieken, schema's, platen t.b.v. het onderwijs, met letterteksten enz. Sollicitaties met vermelding van personalia, opleiding, ervaring, verlangd salaris e.d. kunnen schriftelijk gericht worden aan de Directeur van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen, Driehuizerweg 200, Nijmegen. Burgemeester en Wethouders van Tilburg roepen sollicitanten op voor de functie van van de Gemeentelijke dienst voor Sociale Zorg. Gegadigden moeten over een grondige theoretische kennis en een ruime ervaring beschikken op het gebied van de sociale zorg en het maatschappelijk werk. Bovendien moeten zij beschikken over lei dinggevende en organisatorische kwaliteiten. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Salaris f 1.149.81-f 1.477.81 per maand inclusief A.O.W. en huurcompensatie 1960). Aanstelling hoven het minimum is mogelijk. Eigenhandig geseiireven sollicitatiebrief te zenden binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan de directeur van de Dienst Personeelszaken, Mgr. Zwijsenstraat 1, Tilburg. Gevraagd voor de maanden juni - juli - augustus en september in het Psychiatrisch Ziekenhuis „Sancta Maria" te Noordwijkerhout, in de nabij heid van zee, duin en bollenvelden liefst met diploma B of/en A. Brieven aan de Directrice van de verpleegsters. IIIIIMIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIilllllllHllillllllllllllllllillllllllllllllMIlllllllllHIIIIIIIII Voor groot bouwwerk" in het centrum van het land vragen wij een als hoofd van het bouwbureau. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan: i I architecten Van der Laan, Hermans, 1 Van der Eerden en Kirch, Rijnsburgerweg e 160 te Leiden. miiiiniiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiïïi Passagiers zijn meegaande mensen. Maar daarom hoeft een autocon structeur nog niet met hen en hun belangen te sollen. Wij hebben net als u,familie,vrienden, kortom meerijders. En omdat wij geen éénzitter ontwierpen maar een vijfpersoonswagen, hebben wij ook aan onze en uw passagiers gedacht. In een DS-ID genieten zij evenveel comfort als uzelf. Door het Citroën veersysteem dat elke oneffenheid van het wegdek volledig compenseert. Door de zeldzaam vaste wegligging die vertrouwen wekt en rust schenkt. Door de «windstilte) die zelfs bij hoge snelheid een ongestoord gesprek toelaat. Doorde gulle ruimte, voor armen, benen, hoofden. Door de grootse ononderbroken venstervlakken, want uitzicht is ook comfort. Doordezeer attente ventilatie en de onweerstaanbaar zachte (slaap) banken. Wij nodigen u uit om met de dichtstbijzijnde Citroën Agent een proefrit te maken in de DS-ID. En waarom niet meteen compleet met eigen pas sagiers? Dan kunt u gezamenlijk ontdekken hoe rechtvaardig een DS-ID is. Rijder of meerijder, voorzitter of achterzitter:gelijk comfort voor allen. DS19 f12.750 LDéal 19 luxe f10.400 ID 19 f 9.575 ID 19 Familiale (8 persoons) f12.150 1D19 Break (8 persoons combinatie) f 11.700 Onze .Agenten overal in Nederland bieden u hun deskundige service. TE KOOP aan een der mooiste wegen naar Tilburg op een uitzon derlijk mooi punt op het zui den gelegen grote, enige ja ren geleden zeer fraai en luxueus verbouwde halve Alle comfort. Prachtige tuin. Tuin- en dakterras. Garage annex rijwielbergplaats, kel der, volautomatische olie- stookverw. Direct te aanvaar den. Koopsom f 125.000 (incl. enige stoffering). Makelaarskantoor „FIDES" Kantoor Tilburg, Spoorlaan 98, telefoon 0425024070. Postorderbedrijf TER MEULEN n.y. Rotterdam een bedrijf met ca 12S man personeel en een moderne outillage voor de verwerking van grote aantallen orders en de daaraan verbonden administratieve afwikkeling, zoekt een van omstreeks 40 jaar, die belast zal worden met de algehele leiding. Gezocht wordt iemand die door ervaring in staat is aan hoge organisatorische eisen te voldoen en die reeds in een soort gelijke funktie in handel of industrie van zijn leidinggevende kapaciteiten heeft blijk gegeven. Zijn verantwoordelijkheid omvat de verwerking van enige duizen den orders per dag van gevarieerde samenstelling, met name de fakturering, de verzameling der goederen, het inpakken en de verzending (welke grotendeels met eigen bestelwagens gesphiedt), doch niet de inkoop en de reklame, welke door funktionarissen van het warenhuis worden verzorgd. Onderstaand bureau is gemachtigd aan serieuze reflektanten telefonisch nadere inlichtingen te geven (telefoofi 51006 - toestel 1). Eigenhandig geschreven brieven met uitvoerige gegevens worden onder nummer 103 ingewacht bij Psychologisch Adviesbureau L. Deen en Dr. J. G. H. Bokslag Nwe Binnenweg 474, R'dam. Bij het bedrijf van Openbare Werken, Hoofd afdeling Stadsuitleg (stedebouw, bouwkunde, sociaal onderzoek en grondbedrijf) bestaat de mogelijkheid tot plaatsing van een die behoort te voldoen aan de volgende vereisten. Het diploma bouwkundig ingenieur of een daarmede gelijk te stellen opleiding c.q. ervaring; ervaring op het gebied van gemeente lijke bouwkundige en stedebouw- kundige projecten en inzicht in het gemeentelijk beleid in deze sectoren; organisatorisch vermogen, leiding gevende capaciteiten (ca. 40 per soneelsleden) en bekwaamheid tot het nemen van initiatieven; leeftijd niet jonger dan 40 jaar. De salariëring, welke aan deze functie verbonden wordt, is afhankelijk van bekwaamheid en ervaring en is nader overeen te komen. Sollicitaties, uiterlijk 1 juni a.s., te richten aan Burgemeester en Wethouders en in te zenden aan de Direkteur van de Centrale Personeelsdienst, Prins Bisschopsingel 3, Maastricht. In linkerbovenhoek van sollicitaties te vermelden: „Soll. funktionaris Stadsuitleg". Wind, zon, regen, chemicaliënoveral vindt U ze bezig met de uitoefening van hun verwoestend werk. Duurzaamheid en uiterlijk worden er door' bedreigd. Sinds 1830 hebben Schaepman's Lakfabrieken de strijd aangebonden tegen schade en vernietiging. Rijke er varing en intensieve research hebben geleid tot de fabricage van een serie lakken en verven van hoog waardige kwaliteit in moderne samenstelling, die rationele werkmethoden mogelijk maken. Schilders en industrie profiteren van het baanbrekend werk, dat Schaepman gedurende deze lange reeks van jaren verrichtte want zij weten het: voor alles wat MOOI moet worden, en GOED moet blijven: Schaepman-producten Schaepman's Lakfabrieken N.V., Zwolle. Opgericht in 1830 zoekt voor de leiding van haar landelijk secre tariaat te Utrecht met organisatorische en stilistische gaven. Hij zal brede belangstelling moeten hebben voor vraagstukken van maatschappelijke, culturele en godsdienstige aard en zich hebben te wijden aan het voeren van besprekingen met werkgroe pen, afdelingen en individuele personen, aan het onderhouden van contacten met andere or ganisaties. aan het voorbereiden en opstellen van nota's, de notulering van vergaderingen enz. Salariëring naar capaciteiten. Candidaten voor bovenomschreven functie wor den uitgenodigd onder opgave van uitvoerige gegevens en referenties te schrijven onder no. 65776 aan het bureau van dit blad. tedere sollicitatie zal te gelegener tijd worden beantwoord.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1961 | | pagina 12