CONTACT „TROTS EN VOOROORDEEL" Liedje „Muziek, die niet stoort DAGPUZZLE DE GEHEIMZINNIGE STER DE LAATSTE SLAG Alfredo CÓopva«t SCHROOT SEM NIJVEEN VORMT TRIO 1 1 OSRAM m van RDTERSEPT vanavond Salariswijzigingen bij radio en T.V. CrPtiipt DOUWE EGBERTS mpf r Afscheid luisteren naar IRadio-VatScama Wij kijken naar V B DINSDAG 3 OKTOBER 1961 PAGINA 2 door HERGÉ V) I Examens r /Tc?/ een prachhge nacht t is snikheet!. Lijkt wei mid'zomer!.\.j DE AVONTUREN VAN KUIFJE EN BOBBY Een nattende ster t. ftug, Bobbie, een Je kunt beter voor je kijken in pi a a is van te wensen ERIC DE NOORMAN ■MP tabakszak RURH ÉM1 door P. H. DE WIT De N.C.R.V. brengt dit seizoen een En gels televisie-spel in feuilleton-vorm op het scherm. Zaterdag 4 november komt het eerste deel van dit spel dat „Trots en vooroordeel" heet. Hoofdrollen hebben maer van Twist. Joan Remmelts, als de vader vande vier dochters, (van links naar rechts) Maria Habraken, Lies Franken, Ann Hasekamp en Liselot Beckmeijer. De moeder van dit kwartet is Mien Duy- (Van onze radio- en t.v.-redactie) HILVERSUM, 3 okt. De naam Sem Njjveen heeft in de loop der jaren een bekende klank gekregen bij het Ne derlandse publiek. Zijn vele radio-uit zendingen en het optreden voor de te levisie-camera's hebben er voor gezorgd dat deze Nederlandse violist voor velen direct herkenbaar is aan de stijl van zijn spel. Zeer bekend is het duo Sem Nijveen en Benny Behr geworden; twee volkomen' op elkaar .ingespeelde viool virtuozen, die met een onvoorstelbaar gemak bijna spelenderwijs de meest las tige muziekstukken uit hun instrumen ten toveren. De gitarist Jan Blok en de bassist Wim de Vries zijn de partners van Sem Nijveen, die met deze twee musici in het nieuwe winterseizoen vele malen voor de VARA-microfoon te ho ren zal zijn, Eén keer in de veertien dagen zal de muziek van dit trio in de ether klinken. Hèt zullen rustige en prettige klanken zijn. ..Muziek die niet stoort, is de bedoeling", zegt Sem Nij veen. Het geregeld terugkerende program maatje, dat een kwartier zal duren, wil CS rO T n I tO (Advertentie) DEN HAAG, 2 okt. Derde deel notarieel staatsex. A. J. M. Barrevoets, Wouwse Plantage; P. van Bemmelen, Den Haag; R. L. N. Berger, Utrecht; P. J. H. F. M. van Besouw, Meerkerk; P. J. A. Bisschop, Heemskerk; J. C. J. v. d. Brugge, Utrecht; N. ,T A. van Cuijck, Oirschot; H. G. M Th*. Derks, Utrecht; H. C. Feikema, Gouda; Pip H. Grasser, Utrecht; E. P. M. Jansen, Noord wij kerhout; L. H. M. Schoenmae- ckers, Rotterdam. AMSTERDAM, 2 okt. G.U. Kand. examen theologie: J. F. M. van Mals- sen, Zaandam. Kerkelijk ex.: A. Otten, Weesperkarspel. HENGEL 2 okt. Aan de rijks kweekschool voor onderwijzers slaag den voor het eindexamen volledige be voegdheid de dames R. H. Loman,Al melo en A. Melchior, Enschede, alsme de de heren R. v. Tuijn, N. L. Huis kamp, J. L. Lagroep, G. Leurink, J. Tettelaar, K. G. Kraut, P. Lantinga, H. Meijers, allen Hengelo, J. H. San ders. B. J. Veld, R. R. Voulon, B. J. Zwolle, G. Busschers, E. Jonker, E. Keuken, W. H. Stam, allen Enschede. KRUISWOORDRAADSEL 1 2 3 8 9 tO Horizontaal; 1. manier, larve van vlin der; 2. lijst van toneelwerken; 3 vriend schappelijk, uitgeput; 4. Europese bison, (posterijen; 5. spil, boomstronk; 6. deel Ivan gelaat, voor alle anderen, 7. be vrachten, waterstand; 8. streek in Zuid. (Duitsland; 9. vermoeden; 10. plan, met jbrandharen bedekte plant; 11. plaats in etuwe, oever. Verticaal; 1. handlanger, bouwkundig ingenieur (afk.); 2. loods van tram- Kyagens, gebed; 3. heilige stier der oude (Egvptenaren, snoepje; 4. etui met toilet benodigdheden (mv); 5. stijl, God (Lat.); 6. afbeeldingen in de huid prikken; 7. naamlijst, onder; 8. bolgewas, -u-e-, proper; 9., tegenspraak, lichaamsdeel; 10 herfstmaand (afk.). overtrek van bedde- goed, bergruimte. OPLOSSING 2 OKT. Horizontaal: 1 vee - 4 reeds 6 per gola - 8 es - 9 es - 10 ets - II lus - 12 ra - 14 te - 15 snoeken - 18 tirol - 19 ram. Vertikaa'; 1 ver - 2 eega - 3 edo 4 restant - 5 sleutel - 6 peers - 7 assen 13 vera - 16 oir - 17 kom. SEM NIJVEEN .rustige klanken. Sem Nijveen een herkenbare klank ge ven voor de luisteraars, wat voor hem geen moeilijke opgaaf zal zijn. Zijn ja renlange ervaring als violist in het lich te genre heeft hem geleerd zijn publiek te boeien. De viool is overigens niet het enige instrument,' dat hij beheerst. Hij speelt eveneens voortreffelijk trompet. Aanvankelijk was hij trompettist in het dansorkest The Ramblers. Het vioolspe len leerde hij tijdens de oorlog, toen hij moest onderduiken. De trompetklanken zouden in die dagen teveel de aandacht hebben getrokken. Na de bevrijding kwam Sem Nijveen terug als een enorm virtuoos violist, die ook op het gebied van de jazz bijzondere prestaties lever- d' Reeds kort na de oorlog maakte hij o.a. met Johny Meyer jazz-platen. BUSSUM, 3 okt. De N.T.S. begon gisteravond met een nette reportage over een uiterst nette aangelegenheid als de herdenkingsbijeenkomst naar aan leiding van tien jaar televisie dan wel is. Onder auspiciën van de VPRO kwa men vervolgens een vijftal toneelspelen de jongelui met aanstekelijk enthousias me vertellen over hun ervaringen gedu rende een reis door Griekenland. Hoofdschotel van het programma was ,,Wat bied je voor een liedje?", dat uitdraaide op een soort intern songfes tivalletje. De puntentelling die bij de beoordeling van de diverse chansons werd gehanteerd, was een vrij gecom pliceerde. Daar werd eerst de waar dering van het in de zaal aanwezige publiek „gemeten" via de applausme- ter, vervolgens mocht elk lid van een veelkoppige jury er het zijne (hare) van zeggen en aan zijn (haar) waarde ring uiting geven door het toekennen van 25 gulden aan de componist en tekst schrijver van een bepaald liedje en ten slotte zullen de kijkers dan nog per briefkaart van hun oordeel blijk geven. Voorlopig won het door Jetty Pearl ge zongen „lekker liggen" het, zulks vooral door toedoen van de jury. Naar onze smaak terecht. Het ging overigens om nieuwe oorspronkelijke Nederlandse lied jes. Het algemeen niveau er van? Ach, men zou ze misschien eens in het Frans moeten horen... In „Ziek zijn... beter worden" kwam deze keer het melkgebit aan de orde. En dr. A. C. van Swol wist er best weer een zeer instructief geheel van te ma ken. Ook kondigde hij nu definitief een „grote uitzending over het kanker- vraagstuk aan." Simon Vinkenoog interviewde tenslotte de beeldhouwer Èk van Zanten. Hij onttrok zich daarbij vrijwel voortdurend aan het kijkersoog en zo nu en dan hoorde men slechts zijn bleke stem uit het niets komen. Nogal griezelig. H. Hn. HILVERSUM, 3 okt. In plaats ,'an de traditionele film brengt le NTS van avond bij gelegenheid van haar tienja rige bestaan Christoph Willibald Gluc k's opera „Iphigeneia in Aulis" op het beeldscherm in de bewerking van Ri chard Wagner. De medewerkenden zijn Hanlie van Niekerk, sopraan, in de ti telrol, Mimi Aarden, mezzo-spraan als Klytaimnestra, Johan van der Zalrri, te nor, als Achilles, Caspar Bröcheler, dan ton, als Agamemnon. Arnold van Mul, bas, als Arkas en Wilhclmina Mat ures, alt, als Artamis, onder begeleiding van het Amsterdams Kunstmaandor- kest. De toneelregie wordt gevoerd door Johan de Meester, terwijl Will Hartings- veldt de cameraregie in handen heeft. De uitzending uit de Amsterdamse Stadsschouwburg wordt ingeleid met een interview door Willem O. Duys met de belangrijkste medewerkenden Voor de KRO-microfoon houdt Wou ter Paap vanavond om kwart over acht onder het motto „Muziek, modem en klassiek" zijn eerste in een reeks be schouwingen over het luisteren naar mu ziek, waarna het Radio Filharmonisch Orkest onder leiding van Jean Fournet met medewerking van de pianiste Jac queline Bonneau de Ouverture „Gwen doline van E. Chabrier, het Concert no. 2 voor piano en orkest van P. M. Dubois en l'Apprenti sorcier van P. Du- kas naar Goethes ballade „Der Zau- berlehrling" uitvoert. In de grammofoonrubriek Belcanto zendt de AVRO vanavond om tien over zeven een verkorte uitvoering uit van de opera „Rigoletto" van Verdi. De eerste „Gastenavond" in het nieuwe seizoen om vijf over acht is gewijd aan de we relddierendag, die morgen wordt ge vierd. Om vijf vóór tien en om elf uur zendt de AVRO opnamen uit van het concert, dat de Nederlandse Mozart- Vereniging op 24 september j.l. heeft georganiseerd in de Igesz-zaal te Scha- gen bij gelegenheid van de jaarlijkse Mozartdag. De medewerkenden zijn le den van het Amsterdams Kamermuziek Gezelschap. Copyright Casterman 31- Dc laatste woorden van de boer klinken nog na in hun gedach ten, als ze na een tocht van enkele uren de bosrand naderen. Ze trekken zich behoedzaam terug in het dichte struikgewas en sluipen voort tot aan de laatste bomen. Voor hen strekt zich een eindeloze heidevlakte uit. Een eindweegs ter zijde van het karrespoor, dat zich in de onein digheid van de heide verliest, zien ze de nog nasmeulende resten van de hoeve van de gevluchte boeren. De enige onderbreking in het kale landschap vormen kleine, verspreid liggende ronde heuveltjes, bedekt met laag struikgewas. „Grafheuvels, misschien wel," gromt Svcin. „Zo- meteen spookt het hier zogezegd ook nog." In het eerste grauwe och tendlicht zien ze een beweging, niet ver van hen vandaan. Een roedel herten komt voorzichtig te vooorschijn aan de woudrand en glijdt als spoken weg in de nevels. „Het beste bewijs, dat hier geen gevaar is," fluistert Eric de Noorman. „Komt mee, we moeten het wagen." Achter elkaar haasten ze zich voort en ondanks het bijgelovige gepruttel van Svein kiest de Noorman zijn weg langs de lage heuveltjes; deze bieden tenminste nog enige dekking. Bijna onmerkbaar begint de grond te dalen tot ze onverwachts ineens aan de rand van een vrij sterke glooiing staan. En als één man duiken ze weg tussen heidestruiken, want daar, aan de oevers van een klein vennetje, bevindt zich een kampement van de gevreesde I-Iunnen-vijand. ©PIB C3PEUKIGSM M0C0 DEN HAAG, 3 okt. Morgen zal de Stichting van de Arbeid een „hearing" houden in verband met het advies, dat de stichting moet uitbrengen aan het College van Rijksbemiddelaars over de salariswijzigingen voor het personeel van radio en televisie. Gehoord zullen worden de Ned. Radio- Unie, de Ned. Televisie Stichting, de Wereldomroep en de drie bonden van administratief personeel. (Advertentie) uw pijp coopvaett WÊtmmr. rff/P. mm lllllflIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIB liiiiiiiiiiiiiiiiniiniiiiiiiiiiiiiiiiiiijiimhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 65 Voornamelijk om Rie besluit Frans in het rustige Honingerpark in Rotterdam een huis te huren. Het komt in alle opzichten goed uit, want het oude huis en1 de smederij aan de kade in Spuidam voldoen sinds lang niet meer als kantoor. Het is te ver van de kern van het bedrijf af en veroorzaakt een nut teloos heen en weer geloop. De kantoren kunnen nu in hun geheel naar het Spui worden overgeplaatst. Persoonlijk en zakelijk is hü ermee gebaat. Zijn koe pelkamer richt hjj als privékantoor in. Van hieruit behoudt hij dan toch een ruim overzicht over de sloperij en het fraaie uitzicht over de oude Spui- damse haven, waar zijn vinding om de vaargeul goedkoop op diepte te houden, de „M61", zichzelf reeds lang heeft overleefd en op non-actief is gesteld. In het fraaie huis in het park komt Rie geheel tol rust. Zij toont weer belangstelling voor haar omge ving. De stad neemt haar op en prikkelt haar weer tot activiteit. Niet ver uit de buurt, in het in aan bouw zijnde villapark Rozenburg, heeft Hans zich voor goed gevestigd en een praktijk gevonden welke, nu hij getrouwd is, zich aardig blijkt uit te breiden. Rietje is in de gelegenheid dagelijks naar mama te gaan en de leegte in het huis overdag een beetje te vullen. Frans heeft rustig de tijd om de beurs te bezoe ken, kan gemakkelijker od reis gaan en snort met de auto zo nodig naar Spuidam op en neer. De „Noordstar" slaat haar vleugelen weer zeer wijd uit. Er heerst een fantastische bedrijvigheid als nooit tevoren. Frans heeft het nu dubbel druk, want hij heeft geen zoon meer op wiens schouders hij een deel van de te zware last, die hij te torsen heeft, kan laten rusten. Hfi werkt en werkt en weet niet meer, waarvoor hij werkt. Bouwt lit) aan de toe komst? Aan welke toekomst? Aan de toekomst voor wie en voor wat? Als hij des avonds na een ver moeiende dag tot rust en bezinning komt, stelt hij zich die vragen, waarvoor hij moeilijk een antwoord kan vinden. Hij werkt om het werk alleen, omdat het een levenskwestie voor hem is. Zonder bedrijvig heid om zich heen zou hij zich een mens zonder geluk, zonder een enkel doel vinden. Hij schuwt de dag, waarop hij het werk zou moeten neerleggen, om zijn levensavond in ruste te slijten. Dat zou voor hem ook het einde betekenen. Daarom begroet hij steeds weer met vreugde de nieuwe dag, ha'.t hij de kalme Zondag, neemt hij geen vakantie, die hem van zjjn innerlijke zekerheid, dus zijn rust, zou be roven. De voórraden op de terreinen nemen een steeds groter omvang aan. De aangrenzende gronden, die hij gekocht heeft in de oorlogsjaren, worden stuk voor stuk in gebruik genomen. De ijzerprijzen da len, de koperprijzen dalen, voor hout is geen be langstelling. De afnemers van oude materialen zijn plotseling van de markt verdwenen. Zij kunnen nieuw kopen, minder solide, maar ook minder duur; dat is het enige, waar het op aan komt. Wie koopt er nog oude stoomketels, vlampijpen, lieren, machines en platen. Van Berckelaer en Van Elzen waarschuwen Verdam, voorzichtig te zijn met zijn vele aankopen. Verdam lacht hen uit. „Laat maar liggen, onze tijd komt weer. Als de mensen tot het besef komen, dat goedkoop duurkoop is, dan veranderen ze wei van opinio." De machinale produktie wordt opge schroefd, goederen worden tegen spotprijzen op de markt gebracht, de prijzen zakken en de lonen wor den verlaagd, om ondanks de hogere produktie, de dalende winstcijfers op te voeren. „Sla de boel kapot, maak schroot van je rommel en geen magazijn," adviseert Van Berckelaer, „dan kom je er nog uit met je kosten." „Ik zou je danken, kapot slaan kan altijd nog. Wat kapot geslagen moet worden, gaat al naar de schrootberg. Maar wat gaaf en gt ed is, wordt be waard. Dat brengt te zijner tijd zijn geld wel op." Van Elzen hoort het betoog van Verdam, waarmee hjj de woorden van Van Berckelaer meent te kunnen weerleggen, gereserveerd en kalm aan. Je zou, als Verdam zijn inzichten verkondigt, werkelijk in hem gaan geloven. Een gesprek met hem zou aansteke lijk werken en meer hoop in de toekomst geven, als de feiten niet anders lagen. Dagelijks ziet Van Elzen ook de inkomsten van de „Vulcania" afbrokkelen. De concurrentie in de scheepvaart wordt zwaarder en drukkender. De bevrachtingsmarkt tuimelt naar be neden, omdat de wereldmarkt van alle goederen zakt tot een niet meer lonend peil. Deze feiten kan Verdam met al zijn optimisme niet wegredeneren. Do „Vulcania" keert geen dividend meer uit. Als de balans van de „Noordstar" wordt opgemaakt blijkt, dat het bedrag der aankopen cl. t van de verkopen ver heeft overtroffen. De aandeelhouders morren niet, er zijn nog grote reserves, de sloperij kan een stootje velen. Dan maar eens een keer geen dividend. Verscheidene jaren hebben zij kunnen profiteren van een goede rene op hun geldbeleging. In het jaar verslag spreken Verdam en de commissarissen als hun mening uit, dat deze inzinking van tijdelijke aard is. Zij verzekeren, dat het passeren van het dividend getuigt van een voorzichtige politiek, waar mede de aandeelhouders alleen maar gebaat kunnen zijn en het vertrouwen in de leiding van de sloperij wordt bevestigd door goedkeuring te hechten aan de voorstellen. In de commissarissenvergadering echter worden andere woorden'gesproken. Verdam moet zich we ren tegen de felle aanvallen van Van Berckelaer, die hem tot grotere voorzichtigheid maant en hem verwijt zijn boekje te buiten te gaan met het steeds maar kopen van nieuwe sloopobjecten. Burgemees ter De Heem zit er meer bij als toehoorder. Hij laat zijn stem niet horen. Hij voelt zich als een schipper, die te kiezen heeft tussen kapseizen of aan de grond lopen/Indien inderdaad besloten wordt de aankopen te reduceren, dan zal dat het ontslag betekenen van vele arbeiders in zijn gemeente. De werkloosheid zal toenemen, de arbeiders zullen ten laste van de gemeentekas komen en dat juist op het ogenblik, dat ook de gemeentefinanciëh een ab normale inzinking vertonen en de pogingen, om met een sluitende begroting voor de dag te komen, schijnen te falen. Worden de zaken op dezelfde voet voortgezet, dan ziet hij grote verliezen in het ver schiet met een eveneens onzekere toekomst voor een deel zijner eigen financiën. Zijn persoonlijk belang en het gemeenschapsbelang komen in botsing en hfl zwijgt. Van Elzen kiest openlijk de partij van Van Berckelaer. De verliezen van de „Vulcania" zitten hem al dwars genoeg. Nu zal de „Noordstar" nog even de deur dicht doen. (Wordt vervolgd) VALKENBURG, (ZH) 3 okt. Ds. J. Sillevis Smitt, heeft gisteren in een bij eenkomst op liet marinevliegkamp al hier, afscheid genomen van zijn werk kring. Per 1 oktober was hem op ver zoek eervol ontslag verleend als hoofd- viootpredikant wegens langdurige dienst. De minister van Defensie, ir. S. H. Visser heeft hem, na afloop van een dienst in de kapel ter receptie, in de kantine de versierselen behorende bij de onderscheiding van ridder in de Orde van de Nederlandsche Leeuw overhan digd. Het afscheid werd onder meer bijge woond door prins Bernhard en de hoofd- vloot-aalmoezenier mgr. J. F. M. de Saen. STEENWIJK, 2 okt. Bij K.B. is aan de heer J. Voetelink op zijn ver zoek eervol ontslag verleend met in gang van 1 november als burgemeester van Steenwijk. PHARMACEUTISCHE FABRIEK HILVERSUM WOENSDAG HILVERSUM 1. 402 m. VARA: 7.90 Nws. 7-10 Gym. 7.20 Gram. 8.00 Nws. 8.10 Gram. 9.00 Gym. v. d. vtouw. 9.10 Kookpraatje. 9.15 Gram. (9.35-9.40 Wa- terst.). VPRO: 10.00 Schoolradio. VARA 10.20 V. cl huisvr. 11.00 Lichte muz. 11.30 Gevar. progr. 12.00 Dansmuz. 12.30 Land en tuino. meded. 12.33 Voor het platte land. 12.38 Pianoduo. 13.00 Nws. 13.15 Hammondorgel en zang. 13.45 Van Ica rus tot X 15. lezing. 14.00 Gram. 15.00 Toespr 15.10 V. d. jeugd. 17.00 Ham mondorgelspel. 17.20 Lichte muz. 17.50 Regcringsuitz.Het emigratiepraatje. IS.00 Nws en comm. 18.20 Metropole ork. IS.50 Act. 19.00 V. d. kind. 19.10 VARA- Varia en gram. 19.20 Lezing. VPRO: 19.30 V. d. '"ugd. VARA: 20.00 Nws. 20.05 Lichte muz, 20.35 Lezing. 20.50 Hoorsp. 21.55 Muzikale lezing. 22.30 Nws. 22.40 Act. problemen. 22.55 Pianorecital. 23.25 Jazzmagazine. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSU Mil, 298 m. - NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Gram. 7.30 Gewijde muz. 7.50 Meditatie. 8.00 Nws. 8.15 Radiokrant. 8.35 Gram. 9.00 V. d. zieken. 9.35 Gram. 9.40 V. d. vrouw. 10.10 Gram. 10.15 Morgen dienst. 10.45 Hoorsp. (3). 11.55 Gram. 12.15 Gram. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Meisjeskoor en instrumentaal kwint. 12.53 Gram, of act. 13.U0 Nws. 13.15 Lich te muz, 13.45 Gram. 15.00 Jeugdconcert. 15.45 Pro over hobby's. 16.00 V. d. jeugd. 17.20 Gram. 17.40 Beursber. 17.45 Gram. 18.00 Regeringsuitz.Plaats en functie van het Koninklijk Instituut voor gen. 18.45 Gram. 19.00 Nws. en weerber. de Tropen. 18.10 Kamerkoor. 18.30 Lezin- 19.10 Op de man af. praatje. 19.15 Leger des Heilskwartier. 19.30 Radiokrant. 19.50 Gram. 20.10 Vocaal ens. en Bachork., m.m.v. sol. 21.00 Lezing. 21.20 Mil. ork. 21.50 Rep. 22.00 Strijkkwart. 22.30 Nws 32.40 Avondoverdenking. 22.55 Platennws. 23.55-24.00 Nieuws. ENGELAND, BBC Home Service 330 m: 12.00 Volksdansen. 19.00 Gram. 20.no Ork. cone 23.06-23 36 Pianoduo. ENGELAND. BBC Light progr. 1500 en 247 m: 11.31 Gevar. muz. 12.31 Popul. muz. 13.31 Gram. 15.00 Lichte muz. 15.31 Muz. bij het werk. 16.34 Gram. 17.00 Gram. 18.00 Gram. 19.31 Gevar. progr. 20.31 Moderne volksdansen. 21.31 Lichte muz. 22.40 Lichte muz. 23.15 Gevar. muz. NDR-VVDR 309 m: 12.00 Lichte muz. 13.15 Gram. 14.14 Gram. 16 00 Ork. eonc. 17.45 Gevar. muz. 19.15 Operettemuz. 21.35 Orgelspel. 22.15 Pianorecital. 22.55 Gram. 0.10 Lichte muz. 0.30 Gram. 1.00 Weerber. en gevar. muz. FRANKRIJK Progr. Ill 280 en 235 m: 12.10 Ork conc. 13.05 Gram. 14.15 Tntern. sol. 15.05 Genevieve, opera. 22.30 Gram. 23.10 Gram. Golflengten: 25,55 m; 31,10 m; 196 m. Uur' van uitzending: 22.15 uur. Woensdag 4 oktober: Heiligen en Heilige Schrift voor het forum. Vrijdag 6 oktober: Nederlanders houden ideologische tentoonstel ling in Rome Dagelijks 21.00 uur: Gezinsrozen kransgebed in het Latijn o.a. op de 196 m. (N.B.: Programma-wijziging voor behouden vanwege aktualitei- ten). BRUSSEL 324 m: 12.02 Gram. 12.35 Graru. 13.15 Klass. muz. 15.00 Ork. conc. ?/k' conc' (verv->. 16.45 Lichte muz. 17;i5 £a5ïeFmUz- 18-°° Gram. 18.30 V. d. 5o ?- tH? Lichte muz. 21.30 Lichte muz. 22.10 Volksmuz. 23.00 V. d. zeelieden. 484 m: 12.03 Lichte muz. 12.40 Lichte muz. (verv.). 14.03 Kamermuz. 15.03 Gram. 16.08 Gram. 17.15 Gram. 18.30 Jazzmuz. 20.15 Gram. 22.15 Lichte muz. KtS: 17 00 Jeugdjourn. KRO: 17.10-17.40 V. d. kind. NTS: 20.00 Journ. en weer- overz. VARA: 20.20 Act. NTS: 20.35 On bekend talent. VARA; 21.05 Documentaire film. NTS: 21.50 Amerikaanse volkslie deren, balladen en spirituals. DUITSE TELEVISIEPROGR 17.00-18.00 V. d. vrouw (Regionaal pro gramma: NDR: 18.20 Progr.-overz. 18.25 Die Nordschau. 19.25 Even voorsteilen mijn naam is Cox. WDR: 18.40 Hier und Kmjte. 19.15 Anwalt der Gerechtigkein. Rl.OÜ Journ. en weeroverz. 20.20 Quiz. 21.10 Sportpraatje. 21.50 Ballet. 22.20 Laatste nieuws. VLAAMS-BELG. TELEVISIEPROGR. 15.00-17.00 V. d. jeugd. 19.00 Feuilleton 19.30 Documentaire. 20.00 Nws. 20.25 Hel manneke. 20.30 Liedjesprogr. 20.50 TV- Western. 21.40 Documentaire. 22.10 Film 22.35 Nieuws. FRANS-BELG. TELEVISIEPROGR. 18.30 V. d. Jeugd. 19.00 Oude filmjour nalen. J9.30 Agrarisch nws. 20 00 Journ 20.30 Film. 22.30 Ballet. 23.00 Journaal.

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1961 | | pagina 2