Rumunj met dn uul en dans- Mariekes op „Willem Ruys" Tienduizend gulden schade bij brand Kerstzang door „Haghezangers" op „Essex Met de kou in een schuur Adrie op verkenning SLOPERIJ - VERHUIZING Zwaargewond door brandende kleding Noorse opdracht voor Verolme Kralingse Plas onbetrouwbaar KERSTSPEL in Theresiakerk Kerstboom van verlichte vensters Hollandse sterren in Holiday on Ice flMHEj Kleurig stukje Limburgse folklore Kerst verrassitig van „TL. Ruys9 Baby deed opgewekt mee Tingel TangeV' in De Lantaren De heer J. Maurer 40 jaar bij Remington Rand Auto in brand; twee inzittenden gered Man viel op ijs en kreeg hersenschudding Kleumende bewoners in de vrieskou Scheepsjongen van dek gegleden en verdronken Uitgezettefamilie krijgt huis Indian Trader" met broei in Maashaven Installatie nieuwe rechters Jongen viel van viel* étages hoog Voetganger aangereden Zaterdag 30 december wedstrijden hardrijden U proeft er de echte Franse cognac i*1 Uitnodiging kivani prompt Met politie.escorte DEENSE MAKELAAR: Geen moord, een ongeval n o a. Speurtochten Vrij reizen SUPERIEURE KWALITEIT! WIET ECHTE FRANSE COGNAC! Een nobele drank om feestelijke dagen extra luister te verlenen prijs per fles f. 6,70 fA SB ROTTERDAM, 27 dec. Met zware brandwonden over haar hele lichaam ?s de 65-jarige mevrouw W. J. Lamler- kamp-Biesheuvei uit de Blekerstraat in het Zuiderziekenhuis opgenomen. Bij het oppoken van de kachel vatten eerst haar nylonkousen en daarna haar kleren vlam. Een voorbijganger, de 49-jarige steiger- maker C. Westerlaken uit de Den Hertig- straat, wist met behulp van een tafel kleed het vuur te doven. Ook de kleren van de 80-jarige A. van ROTTERDAM, 27 dec. Zoals reeds werd bericht, brengt het Roermondse car navalsgezelschap „D'n Uul". behorend tot de oudste verenigingen op dit gebied in ons land, op de a.s. vertrekdag van de „Willem Ruys", 2 januari a.s., een bezoek aan het schip. Een en ander is een gevolg van de omstandigheid, dat de gemeenteraad van Waas uit de Bloemkwekerstraat viogen Roermond, waar de gezagvoerder van de zondagavond in brand, toen hij zich voor „Willem Ruyo kapt. Herman van den het gashaardje warmde. De bovenbuur-leiding"van'd®" burgemeester" man rook een brandlucht en ging kijken, ^en °nto lHding van ae buigemeester Hii trof de heer Van Waas bewusteloos «"a R. G. A. woppener een bezoek aan J 7 j. hnarri het schip bracht, omdat men er in deze en met brandende kleren vo h t I Limburgse stad algemeen bijzonder trots In zorgwekkende toestand is hy 1 0p jSi c]at gezagvoerder van dit vlag- geschip een ingezetene van Roermond is, al werd hij dan ook in Dordrecht gebo ren. Maar mevrouw Van den Heuvel is een échte Roermondse. Na het bezoek van de gemeenteraad bleek ook de andere „hoogwaardigheids bekleder" van Roermond, Zijne Dorstlus- tige Hoogheid Thei II, Prins van Groot- Roermond, gaarne voor een dergelijke uitnodiging, voor zich en zijn gevolg, in aanmerking te komen, welke wens on langs bijn de opening van het carnavals seizoen, op de lie van de 11e maand, voorzichtig tot uitdrukking werd ge bracht. Prompt nodigde kapt. Van den Heuvel het gehele gezelschap uit voor de eerstvolgende vertrekdag van zijn schip uit Rotterdam. En zo zuilen nu dinsdag 2 januari a.s. Prins Thei XI, in gezelschap van zijn ad judanten, alsmede de president en de Raad van Ministers, de voorzitter en de leden van de Raad van Elf, met uitge breid gevolg, waaronder de complete Prinscnkapel met tamboerkorps, de Dijkzigtziekenhuis opgenomen. ROTTERDAM, 26 dec. Het Verol- mc-conccrn heeft van de Noorse reder Einar Rasmussen in Kristiansand de bouwopdracht verkregen voor een vrachtschip voor gestorte lading met een draagvermogen van 18.090 ton. De kiel werd vorige week gelegd op dc werf in Alblasserdam. Het schip zal eind 1962 worden opgele verd. waarna het gedurende enkele ja ren bauxiet zal gaan vervoeren in char ter voor de Saguenay Shipping Co in Montreal. De bulkcarrier krijgt een droge lading capaciteit van ca. 830.000 kubieke voet. Bijzondere voorzieningen aan de con structie maken het mogelijk de ladingen in slechts enkele van de zeven ruimen te concentreren en de andere ruimen leeg te houden zonder dat daardoor de stabiliteit wordt beïnvloed. De lengte van het schip wordt 161 me ter, de grootste breede 21,81 meter, de holte 13.23 meter en de geladen diep gang 9.45 meter. De machinekamer en de gehele accommodatie komen op 't ach terschip. Verolmes Machinefabriek in I.Jsselmonde levert de acht-cylinder Ver olme M.A.N. Dieselmotor, die met een maximum continu vermogen van 8480 pk bi.j 130 omwentelingen per minuul het schip een (proeftocht) snelheid zal geven van 16 mijl per uur. Pcrsoneelsboot Op de werf op Rozenburgh zal op 2 januari a. s. een nieuwe pcrsoneelsboot in gebruik worden genomen, die met een lengte van 46 meter en een breedte van 7.50 meter in totaal 700 werknemers kan vervoeren. De naam wordt „Rozen burg". Het stoomschip is het eigendom geweest van da rederij „Frisia" in Em- den, Duitsland, en vervoerde onder de naam „Frisia" in de zomermaanden passagiers van Emden naar de Noord- duitse eilanden. De „Rozenburg" za] in de toekomst gaan varen tussen de werf van de Verolme en Vlaardingen. ROTTERDAM, 27 dec. Na vier dagen matige tot strenge vorst zijn de Bergse Plassen vrijgegeven voor de schaatsers. Dit betekent, dat overal het ijs zeker twaalf centimeter dik is, behoudens enkele zwakke plekken en windwakken, die met takken en borden zijn aange geven. Op beide kerstdagen werd er overigens al lustig geschaatst, ondanks herhaalde waarschuwingen van de poli tie. De Kralingse Plas is wel nagenoeg dichtgevroren, maar het ijs is nog erg onbetrouwbaar door zwakke plekken en wakken. De verbindingen tussen de Bergse Voor- en Achterpias, de Strek kade en de Tivolibrug, kan men niet ge bruiken omdat het ijs daar te zwak is. Op singels, vaarten, sloten en ijsbanen is er druk geschaatst, waarbij enige onge lukken gebeurden, echter zonder ernstige gevolgen. In de afgelopen nacht werden vele De ROTEB zorgde vanmorgen vroeg dat de belangrijkste wegen ijsvrij waren. ROTTERDAM, 24 dec. Dolgelukkig waren zondagmiddag de jeugdige pa tiënten van de psychiatrische inrichting „Endegeest" bij Oestgecst, met de kerst geschenken, waarmee een deputatie van de „Willem Ruys", het vlaggeschip van de Kon. Rott. Llovd, hen kwam verras sen: 2 grote subtropische aquaria, met alle snufjes die daar bijhoren, een geit en een grote stapel grammofoonplaten. De beide aquaria waren de vorige week reeds ingebouwd in de muren van de jon gens- en meisjesgebouwen. Uren hebben de patiëntjes „sociale stiefkinderen", zoals hun directeur zei al in stille vreugde naar de visjes gekeken. De geit werd vandaag meegebracht door kapitein Van den Heuvel, die tot hilariteit van de kinderen de grootste moeite had om het beest over de drempel te krijgen. Gezagvoerder Herman van den Heuvel en de twaalf leden van de deputatie kwa men in het uniform, dat zij normaal op het schip dragen: zelfs de kok deed mee Het bedrag voor deze cadeaus is 1500 a 1600, of het jaarsaldo van de „bingo- pot" van de bemanning. ROTTERDAM, 24 dec. Weer was een aanzienlijk deel van de Theresia-paro- chianen bijeen in de kerk aan de Lange Hilleweg om het traditioneel geworden kerstspel mee te beleven, dat de laatste jaren, vervaardigd uit H. Schriftteksten van evangelisten en profeten, met bij zondere verzorging en groeiende belang stelling door levende groepen wordt vertolkt. Op geacheveerde wijze hebben zangers, sprekers en spelers op de hun eigen, on gedwongen manier uiting gegeven aan de zo aansprekende gebeurtenis van de komst van de Verlosser. Orgelspel en bandopnamen, afwisselend met de koor uitvoeringen, die veel van de zangers ver- cisten, en de gemeenschappelijke zang der parochianen, maakten, dat de zes fasen van het kerstspel op verantwoorde wijze tot een geslaagd geheel werden aaneengereid. Tot de allerkleinsten kweet ieder zich voortreffelijk van zijn taak; zelfs het „echte" kerstekind, een levenslustige baby, die zich aanvankelijk maar moeilijk aan de vreemde omgeving en de tempe ratuurwisseling kon aanpassen, liet niet na op gezette tijden met een meelijwekkend stemgeluid het koorgezang te door kruisen. Tot slot traden de parochianen naar voren ter bezichtiging van het stalletje en de fleurige entourage daaromheen, wat zoveel had bijgedragen tot het ge slaagde spel. ROTTERDAM. 27 dec. Van 8 januari tot en met 12 februari a.s. zal Cabaret „Tingel Tangel" met het nieuwe pro gramma „Gay, Gay Sixties" een toernee door Nederland maken. In Rotterdam zal Cabaret „Tingel Tangel" een korte serie voorstellingen geven en wel van 11 tot en met 16 januari 1962 in Schouw burg De Lantaren. De medewerkenden van dit gezelschap zijn: Conny Stuart, Marijke en Sieto Hoving, Paul Deen en Wouter Denijs aan de piano. De teksten zijn van Sieto en Marijke Hoving. Het eigen theater te Amsterdam, waar het gezelschap sinds 23 september i 1. avond aan avond voor een uitverkochte zaal heeft gespeeld, zal gedurende ae toernee van het gezelschap in januari -ïii februari gesloten zijn. ROTTERDAM, 27 dec. Op 5 januari zal de heer J. Maurer, directeur van het Reminton Rand filiaal te Rotterdam, de dag herdenken waarop hij voor 40 jaar in dienst van de Remington Typewriter vens is op genoemde datum de lieer Mau rer 12bi jaar als directeur verbonden aan het Rotterdamse kantoor der N.V. Jacob Maurer werd geboren op 8 maart 1900 te Rijswijk en trad op 2 januari 192„ in dienst van de Remmington Typewriter Company. „dans-Mariekes", dc hofzanger en de ce remoniemeester, allen in vol en kleur rijk ornaat, naar Rotterdam komen, om daar aan boord van de „Willem Ruys", met zang en dans, met muziek en dave rende redevoeringen, een stukje echte Limburgse folklore ten beste te geven. Het gezelschap zal ook de lunch aan boord gebruiken en bij het vertrek van de „Willem Ruys" zal de Prinsenkapel op de kade het Wilhelmus spelen. De Prins, in zijn „hofauto" met de prinselijke standaard, zal aan de grens van Rotterdam, op rijksweg 16, bij IJssel- monde, worden opgewacht door de Rot terdamse Verkeerspolitie en met motor escorte vandaar naar de Lloydkade wor den begeleid. Ook op de „Willem Ruys" zal die dag de prinselijke standaard wap peren, door kapt. Van den Heuvel als befaamd knutselaar eigenhandig gemaakt. Burgemeester en mevrouw Höppener wil len het carnavalsfeest op de „Willem Ruys" eveneens bijwonen. De „Willem Ruys" is voor deze reis vrijwel geheel volgeboekt en onder de passagiers zijn er velen, die de gehele rondreis zullen meemaken, zowel van Rotterdam als ook en vooral van Southampton uit. De oudste passagier is de 84-jarige oud hoogleraar prof. dr. A. J. Barnouw, uit Driebergen, die naar Australië gaat. Als boordgeestelijke maakt pater L. Pieterse uit Weert de reis mee. Daar de „Willem Ruys" op deze reis Callao, de havenplaats van Peru's hoofd stad Lima, ^al aanlopen, wordt ditmaal het eilandje Pitcairn overgeslagen. DELFT, 27 dec. Op de rijbaan RotterdamDen Haag van rijksweg 13 is zondagavond op de Bieslandsebrug om kwart voor elf de 28-jarige fabri kant J. H. van der Knaap uit Monster met zijn auto over de kop geslagen en van het talud afgeduikeld, via het rij wielpad langs dc 'weg. De motor raakte in brand. De fabrikant kon met zijn 27-jarige echtgenote de auto verlaten. Zij hadden schaafwonden en blauwe plekken, vooral aan de benen. De auto werd vernield. Het vuur werd geblust door de Delftse brandweer. De oorzaak van het ongeval was slippen op het gladgeworden wegdek. DELFT, 27 dec. De 56-jarige Ch. Halewijn uit Delft is zondagmiddag in Bethel opgenomen. Hij viel op het ijs van de Tweemolentjes vaart en raakte bewusteloos. Hij bleek een hersen schudding te hebbèn opgelopen. ROTTERDAM, 27 dcc. Kleumende bewoners van het huis Roch ussenstra.it 243 stonden vannacht op straat toe te zien, hoe de brandweer met twee nevel- stralen een brand In hun woning bluste. Voor tienduizend gulden schade werd aangericht aan tussenkamer, meubilair, gang, kleding, plafond en TV-apparaat. Aanvankelijk was er nog sprake van, dat een bejaarde dame zich op de bovenver dieping bevond, toen men met behulp van de ladder een onderzoek instelde, bleek, dat de dame niet thuis was. Aanwezig waren de gereedschapswagen 6, de autospuit 4, de ladder 4, de een heden 321 en 322 en de Vliegende Pa trouille. De leiding berustte bij de brand meester T. M. Daal. Gebruik werd ge maakt van vier persluchtmaskers en een zuurstofmasker. ROTTERDAM, 27 dec. - Op 15 decem ber j.l. werd uit de Oude Haven bet stof felijk overschot van de Deense makelaar E Jensen, wonende in Antwerpen, opge haald. De politie in Rotterdam ging er van uit, dat Jensen door de duisternis misleid te water was geraakt en verdron ken. De Belgische autoriteiten vreesden echter, dat misdrijf in het spel zou zijn. Een grondig onderzoek, waarbij o.a. sec tie is toegepast, heeft evenwel niets aan het licht gebracht dat aan geweld of mis drijf doet denken, zodat de Rotterdam se politie haar standpunt handhaaft. De stoffelijke resten van de verongelukte ma kelaar zullen binnenkort worden vrijge geven en naar Antwerpen worden ver voerd. AMSTERDAM, 27 dec. Een zeven tienjarige scheepsjongen uit Zwitserland A. Widmer, is op de avond van de. eer" ste kerstdag van het dek van het in de Amsterdamse haven gemeerde m.s. Gaflina gegleden en verdronken. De jon gen zou na de kerstviering aan boord van het schip een bus met olie halen om de kachel wat op te stoken. Op het door de vorst spekglad geworden voor schip gleed hij uit. De schipper van de Gaf'.ina heeft de scheepsjongen met een haak uit het water weten te halen. Hij was toen echter reeds overleden. «-W V "ik -;<v w» CAPELLE A.D. IJSSEL, 27 dec. De familie S. Giesing die vorige week aan de Capelseweg onder de gemeente Rotter dam op last vaai de deurwaarder van boer R. den Hollander uit huis werd gezet en thans tijdelijk onderdak heeft gevon den in een boerenschuur heeft thans van de gemeente Capelle een huls toegewe zen gekregen. Op initiatief van het gemeentebestuur van Capelle is met de afdeling „volks huisvesting" in Rotterdam overeengeko men dat Capelle dit gezin aan een woning zal helpen. Capelle kan dan weer over een der Rotterdamse woningen beschikken, die in Capelle gebouwd worden. Van Ca- pelse zijde werd nog medegedeeld dat men tot op de dag van uitzetting van dit geval niet op de hoogte was gesteld. De dankbare familie Giesing hoopt in de loop van deze week de woning Capelseweg 158 te betrekken. lyücns de kerstdagen heeft de „Unilever" de Rotterdammers verrast met een enorme „kerstboom", door de verlichting te laten branden in een aantal lokalen, waarvan de vensters binnen de lijn liggen van een gestileerde kerstboom-vorm. ROTTERDAM, 27 dec. —In de Maas haven is gistermiddag het Indische s.s. „Indian Trader" aangekomen met broei in de lading van 2.000 ton veevoer. Van morgen is men begonnen met lossen, waarbij de brandweer toezicht houdt met een boot van de Havendienst in reserve. Het 7657 brt. metende schip vertrok op 2 december uit Buenos Aires cn bunker de op 14 december in Las Palmas. Op weg naar Rotterdam werd broei ontdekt in de lading, waarop men terugkeerde naar Las Palmas, waar het ruim onder water gezet werd. Voor de Nederlandse kust werd weer broei ontdekt. De „In dian Trader" is eigendom van de India S.S, Co. Ltd. te Calcutta. ROTTERDAM, 27 dec. In een buiten gewone zitting van de rechtbank in Rot terdam zijn vanmorgen twee nieuwe rech ters geinstalleerd, mr. H Oort en mr. S. Royer. De president, mr. I. G. L. Reuder, zei hierbij, dat de rechtbank nu zo goed als voltallig is. In 1959 zijn drie nieuwe rech ters benoemd, in I960 vier en dit jaar vijf. Mr. Oort en mr. Oyer, die beiden hun carière begonnen als advocaat, zullen in de strafkamer plaatsnemen. ROTTERDAM, 27 dcc. Op de avond van eerste kerstdag heeft een van de vijf groepen van het Ameri kaanse ijsshow-concern „Holiday on lice" in de Ahoyhal de eerste stralende opvoering van een reeks sprookjes- balletten op het gladde ijs gegeven. De zaken gaan in Europa zo goed, dat er dit jaar twee troepen een toernee door het Avondland maken. Tot en met 7 januari draait dagelijks dit immense showprogramma, waaraan kosten noch moeiten zijn gespaard. Onder de sterren bevinden zich enkele Nederlanders, zoals Nelly Maas uit Den Haag, in 1953 schaatskampioene van Nederland. Een stadgenoot, Leo Visser, draait langer mee in de Ameri kaanse revue en behoeft niet onder te doen voor andere schaatsfenomenen als Erica Kraft, Eddie Collins en Hanna Walter, voor ons land geen onbeken den. Een bijzonder applaus verwierven Monique en Felix Heiniger voor hun feilloos uitgevoerde soli. Aan boord van de „Essex", her Rotterdam liggende Amerikaanse v" dekschip gaven de „Haghezangers" v'°,, de bemanning een uitvoering van ker' liederen. Aanvankelijk had het koor gescheiden van de bemanning opgeste' maar tijdens de laatste liederen was scheiding weggevallen en stonden koorleden tussen de bemanning. Het v slag van deze uitvoering vindt men eld in dit blad. - ROTTERDAM, 27 dec. De net®11 jarige Nico Slinger uit de Apollostra viel zaterdagmidadg in het trappen van zijn woning van vier hoog neer de betonnen keldervloer. Met zware 'e den aan zijn hoofd en met inweno kneuzingen is hij in het Dijkzigtzie» huis opgenomen. De jongen verloor j evenwicht, toen hij op een hek sw te wiebelen. ROTTERDAM, 27 dec. Op de Stra^ weg brak de 48-jarige slager C. Chr. ,e Wissen uit de J. W. Frisostraat bë> d benen en hij liep een wond aan zijn nc op, toen hij zondagavond aangere" werd door een personenauto. De stak naast een zebra over. Hij is het Bergwegziekenhuis vervoerd. CAPELLE A/D IJSSEL, 27 dec. In Capelle a/d IJssel heeft men zaterdag middag met angstig hart gezocht naar het 3-jarlgc zoontje van de fam. van der Werf aan de Zwanen- singel In het nieuwe uit breidingsplan „Middelwa tering". Omstreeks 1 uur had moeder hem nog op dc driewieler achter het nieuwe huis zien fietsen en acht minuten later was Adrie verdwenen. Zijn fietsje werd later gevon den op de hoek van de Kerklaan. Enige tijd later meende een jongeman het ventje op het ijs te hebben ge zien en het is dan ook be grijpelijk dat de ouders het ergste vreesden. De Rijkspolitie werd inge schakeld en met behulp van vele medebewoners werd er in Capelle-Dorp uitgebreid gezocht. Toen hij tegen half drie nog niet boven water was heeft de vader, die zelf bij de gemeente politie werkzaam is, het Rotter damse politie apparaat hiervan in kennis gesteld. Van het bureau Hoflagn was op het hoofdbureau inmiddels bericht ontvan gen dat Adrie daar was gebracht. Tot grote ge ruststelling van de ouders was Adrie na ruim twee uur zoeken weer terecht. Hoe dit allemaal mogelijk was? Het vriendje van Adrie was een dag te vo ren per bus naar een tante in Rotterdam vertrokken. Wellicht dat hfj zaterdag heeft gedacht: „alleen is maar alleen, kom, laat ik ook eens in die RET bus stappen". Gelijktijdig met twee andere personen moet hij toen in bus 34 zijn gestapt. De chauffeur zal vermoedelijk gedacht hebben dat hij bij één der passagiers behoorde en beneden een bepaalde leeftijd is het vrij reizen. In de bus moet de al leen reizende jongen ,g de argwaan van de passagiers hebben getr„et ken, maar toen hij bU eindpunt uitstapte, amicale klap op de p van het RET hokje ga1„g een employe vriend81^ terug zwaaide werd argwaan weggenoh1 f Dat ventje is gewoon na3j zijn vader gegaan. z0 men gedacht hebben. Adrie was in Rotter" gauw uitgekeken. Dj volgende bus had hij middels weer plaats nomen. Toen hij echte,r. „g de Oostzeedijk gelijktü met twee dames de g uitstapte en zelf de t overstak hebben de darLd zich over hem ontfer en op het bureau aan„aj Hoflaan gebracht. Het P j maar weinig geschec'®^ Adrie had de reis rug ongemerkt volbra" In ieder geval Adrie's ouders dolgeIs0, kig en konden de Per°eIi nen die bij de sloten (S in aanbouwzijnde 1 j» het zoeken omstreeks a uur staken. VLAARDINGEN, 27 dec. Het schijnt het lot van een aantal ijsvereni- gingen in groeiende gemeenten te zijn, dat wel een ijsbaan door stadsuitbrei dingen verdwijnt, maar het financieel onmogelijk blijkt een nieuwe in te rich ten, of er is in het geheel geen plekje grond te vinden dat geschikt is om een sproei-ijsbaan te maken. Zoals bekend, is er een particuliere sproei-ijsbaan in Vlaardingen, waarvan de Vlaardingse IJsclub geen gebruik kan maken, althans niet op een voor de vereniging aanvaardbare financiële basis. Evenals de Schiedamse IJsvereniging, om een voorbeeld uit de naaste omge ving te noemen, heeft het bestuur van de nog wel bestaande, maar min of meer sluimerende Vlaardingse IJsclub afgezien van het uitzetten van een baan omdat thans nog geen terrein voor de inrichting ervan voorhanden was. Nu het evenwel enkele nachten zo flink gevroren heeft en de Vaart en Vlieten er schitterend bij liggen, kun- nij we met een gerust hart de ijslief- hebbers adviseren daar de oude Hol landse wintersport te beoefenen. Dc in Vlaardingen aanwezige be- stuursleden van de Vlaardingse IJsclub j hebben gisteren besloten om wel te be vorderen, dat de wedstrijd om het hardrij-kampioenschap van Vlaardin gen wordt georganiseerd (op de Vaart natuurlijk) met dc VBLO-beker als in-1 zet. Voorlopig is hiervoor zaterdag 30 december ais datum vastgesteld. SPINWIEL VRIJMOED ROTTERDAM. 27 dec. Vanmorgen vroeg is men begonnen met een merk waardige en unieke verhuizing. Van de Terbregseweg verhuist de autosloperij Visser naar de Ommoordseweg. Met ta kelwagens, opleggers cn zware vrachtwa gens worden niet alleen de houten barak ken (zie foto) overgebracht, maar ook alle autowrakken en onderdelen. Het pas seren van het spoorwegviaduct leverde enkele moeilijkheden op. Neem voor de feestdagen iets heel bijzonders in huis: Spinwiel Vieux Vrijmoed. Het nobele bouquet en de zeldzaam zachte en volle smaak vertellen u: deze Vieux bevat echte Franse cognac. Spinwiel Vieux Vrijmoed is de drank bij uitstek om de komende dagen extra sfeer en luister te vpripnen Vr' 'r' iiïi i I

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1961 | | pagina 6