HET NIEUWE DAGBLAD Toch nog onrust in vele steden JAMIN i Verklaring celibaat verwacht Het Spectrum in de Y.N.U. indaag JOHNSON TOT CONGRES: Einde in Vietnam Margriet en Pieter logeren in Gstaad nog niet in zicht EEG kan nog stranden Stad in het donker VOLGENS DIPLOMATIEKE BERICHTENONFORTUINLIJKE PALFRENIER ssa? Oppositiepartij van Gaullisten Voor 12.000 man werk bij DAF Weer incidenten aan de grens SïtL: £7'"=° z""T Autorijder berooft pompbediende Onderwijzer zorgt voor feestregister in Soestdijk Minister Klompé in pauselijke commissie en OVER PAAR JAAR verder Reparatieploeg van NDSM wacht op werk woensdag 11 januari 1967 ENIGE REGEN 58ste JAARGANG No. 16565 Wt?ek?hN' 'ian' Uit diPl0' zijn berichten, die in Londen verteBp|VanSen uit landen, die hebben ,°rdiginSen in Peking situatiè in te lezen dat de is als de w /na niet zo ernstig genomen w dagen werd aan" te verdeelHn'j er zeer gro" van de d binnen de leiding maar Pr •C°mmunistische partij, men dat 1S geen recien aan te ne- vaai. er sprake is van een ge richt V°°r burgeroorlog. Be- in p i 0Ver bloedige botsingen jkln§> Nanking en Shanghai zouden overdr even zijn. ®n3e|se S|>'icaramels var duur wel heerlijk Cl De val van de onfortuinlijke palfrenier. Een tries;in een^car rière, Het gebeurde vlak bij de ingang van de Jacobskerk waar prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven trouwden. SPAAK 14 pagina's land™lliaar nadat het in liefhebber*671--Werd kunnen kunst- Financiën en economie] marius monnikendam. 1 Op pagina 9: OEVEL, 11 jan. In enkele jaren zal het totale personeels bestand weer met vijftig proeent moeten groeien. Dan zal DAF aan twaalfduizend man werk verschaffen. Dit zei de president yan de raa<3 van bestuur, de heer v. A. V. van Doorne in de toe spraak die hij hield ter gelegen heid van de opening van Ten nieuw bedrijf van DAF alhier. -Lnans werken bij de DA,F acht- duizend man. ISRAEL-SYRIE de spaarbank UW KASSIER Bnllant- Andel Woonplaats: Deze bon als brief verzenden aan: DE TIJD - Postbus 348 - Amsterdam Handtekening: NIEUWE Vannacht opklaringen, hier en daar mist. Matige tot zwakke noord westelijke wind. Morgen overdag bewolkt met enige regen of mot regen. Naar zuidwest krimpende en tot krachtig, aan de kust moge lijk tot hard toenemende wind. ZON op: 8.44 onder: 16.53 MAAN op: 10.22 onder: 18.31 - w in MM iUHF J? over V erhalen in China overdreven (Van een correspondent) ttPrlat de situatie in diverse Chinese «Dn desondanks nog altijd zeer ge- vannen is, wordt bevestigd door reizi die vanuit China Hongkong zijn UTRECHT, 11 jan. Een automo- hilist heeft gisteren de geldtas van de bediende van een benzinepomp in de wijk Kanaleneiland geroofd. Er zat f 415,28 in. Bovendien betaalde de man zijn rekening van f 27,61 niet. Van de dader ontbreekt elk spoor. Na de autotank en een jerrycan te hebben volgetankt, merkte de pomp bediende, dat hij zijn bonboekje was vergeten. Hij legde, zoals hij in der gelijke gevallen altijd gewend was te doen, de geldtas op de benzinepomp en gmg naar binnen. Toen hij terug kwam waren auto, automobilist en geldtas verdwenen. De rover is ongeveer dertig jaar, L°oa, meter lang en heeft een gezet P stuur. Hij heeft zwart achterover dra0? baar, een zwarte een —Huur fleurde Pen. dra*"Yu naar, een zwarte snor en aagt een donkere bril met zwaar ntuur. Hij rijdt in een groen „e_ Ford Taunus 12 M. De politie wil graag worden als men deze man mocht binnengekomen. Zo zou er in Kanton de afgelopen dagen inderdaad gevochten zijn tussen Rode Gardisten en arbei ders. Voorts heeft radio-Peking van daag omgeroepen dat er nieuwe sta kingen zijn uitgebroken in Sjanghai, Sian, Hangchow, Tsinan, Tsjentoe en Kanton. Volgens berichten uit Nanking is de stad nog steeds in handen, van aanhangers van propagandachef Tao Tsjoe, die het niet eens is met het be leid van Mao. Er zou in Nanking, door toedoen van premier Tsjoe En-lai, echter een com promis tot stand zijn gekomen met de Rode garde. Alle revolutionairen zul len de stad verlaten, waarna de arbei ders het werk hervatten. Volgens een muurkant in Peking is al het vervoer tussen het noorden en het zuiden van het land tot stilstand gekomen. Tegen standers van Mao zouden zich, volgens de krant, mobiliseren, wat wel eens tot botsingen aanleiding zou kunnen geven. Inmiddels gaat de Rode Garde in de hoofdstad Peking nog steeds door met het zwart maken van tegenstanders van de „Mao-lijn". Het nieuwste doel wit is de vice-premier en minister van openbare veiligheid, Hsieh Foetsjin. De Garde vindt dat hij moet worden ver brand. Premier Tsjoe En-lai heeft, vol gens een Japanse correspondent, uit naam van Mao de Gardisten gevraagd op te houden met kritiek op de vice- premiers. Hij drong er bij de Rode Garde tevens op aan president Lioe en partij-secretaris Teng niet te ontvote- ren. Dit heeft waarschijnlijk betrek king op het feit dat De Garde reeds verscheidene malen heeft geprobeerd het hoofdkwartier van de partij in Pe king te bestormen, terwijl nog gisteren duizend betogers zich verdrongen voor de ambtswoning van de president. Zij vertrokken op bevel van leden van de veiligheidstroepen. Volgens waarne mers probeert Tsjoe En-lai een verzoe ning teweeg te brengen tussen de el kaar bestrijdende groeperingen in de partij. Volgens de correspondent van het Ja panse dagblad „Sankei Sjimboen" zijn in Peking foto's aangeplakt ter illustra tie van het „wangedrag" van presi- ADVERTENTIE dent Lioe en zijn vrouw Wang Koeang- mie, tijdens een bezoek, dat zij in 1963 aan Indonesië brachten. Kioe staat op de foto dansend met een Indonesisch meisje, terwijl mevrouw Wang voor Soekarno een sigaret opsteekt. Velen vermoeden hier de hand in van me vrouw Mao, een voormalige filmster die jaloers zou zijn op de publiciteit, waarmee mevrouw Lioe de laatste ja ren herhaaldelijk omgeven is. Uit het Midden-Oosten en uit Zuid- Amerika, zijn momenteel Chinese di plomaten op weg naar huis. Zoals be kend zijn verscheidene collega's uit Europese landen reeds in Peking aan gekomen. Men vermoedt dat hun on verwachte Pekingreis te maken heett met de strijd om de macht in China. De woordvoerder van het Ameri kaanse ministerie van buitenlandse za ken heeft gisteren gezegd niets te we ten over een plan van de Chinezen op Formosa een landing uit te voeren op het vaste land. De nationalistisch-Chi- nese ambassadeur Washington had ge suggereerd dat dit „tot de mogelijkhe- len ging behoren". Voorts is uit Mos kou bericht dat de leiding van de Rus sische strijdkrachten het officierskorps heeft ingelicht over de huidige situatie in China ten einde de waakzaamheid te vergroten. De verslaggever van een dagblad m Sofia heeft gemeld dat er momenteel een heftige anti-Russische campagne in het land gaande is. Zo worden Chi nezen die met Russen getrouwd zijn, gedwongen eehtscheiding aan te vra gen. (Van een correspondent) ROME, 11 jan. Dr. Mar?» A. M. Klompé, de minister van Cultuur, Re creatie en Maatschappelijk Werk. is benoemd tot lid van de dinsdag opge richte pauselijke commissie „Justitia et Pax" (Gerechtigheid en Vrede) Tot lid van deze commissie is ook be noemd de Britse schrijfster van boeken over internationale politiek en economie Barbara Ward (Lady Jackson). Mejuffrouw Rie Vendrik van De Hor- stink" te Amersfoort is benoemd tot lid van de lekenraad voor deze com missie. (Van onze speciale verslaggever) UTRECHT, 11 jan. Verwacht wordt dat de Nederlandse bisscnop pen weldra met een verklaring zul len komen over het celibaat van de priesters. Zij hebben zich hiervoor beraden op de gisteren gehouden bisschoppenconferentie. Het punt „Vragen rond het priesterschap.] waaronder het celibaat" heeft de Centrale Commissie van 't Pastoraal Concilie, in welke commissie kardi naal Alfrink en de bisschop van Breda, mgr. G. de Vet, zitting heb ben, vooralsnog uit het prioriteiten schema van het Concilie gehaald. Men neemt aan dat het de Centrale Commissie niet te doen is geweest om te voorkomen dat er openlijk gediscus sieerd zou worden over bet celibaat en andere priestervraagstukken Men veronderstelt daarentegen dat de Ne derlandse bisschoppen juist spoed heb ben willen maken met het gevenv^ hun mening en het treffen van enJg noodzakelijke voorzieningen. Wat het laatste betreft wordt gehoopt dat nu spoedig het advies- en hulpveriemngs bureau voor priesters zijn beslag zal kriieen Aan de voorbereiding is m opdracht van de kardinaal al geruime tijd gewerkt. Het Pastoraal Instituut voor de Nederlandse Kerkprovincie heeft onder meer in samenwerking met de universiteit van Nijmegen on derzoekingen verricht en diverse vraag stukken bestudeerd. Aan het prioriteitenschema voor het Concilie is een ander thema voegd, namelijk dat van ontwikke lingshulp. Velen achtten het wenselijk dit los te maken van het onderwerp missie. (Van onze correspondent) AERDENHOUT, 11 jan. - Tussen de besturen van de Verenigde Nederland- se Uitgeversbedrijven n.v. te Aerden- hout en Uitgeverij Het Spectrum n.v. te Utrecht is overeenstemming bereikt over de toetreding van Uitgeverij Het Spectrum tot het V.N.U.-concern. Overtuigd van de noodzaak te komen tot grotere economische eenheden, zijn beide besturen tot de conclusie geko men, dat nauwe samenwerking in het belang van beide vennootschappen zal zijn. De activiteiten van Uitgeverij Het Spectrum zullen ongewijzigd en onder dezelfde leiding worden voortgezet. (Zie ook pagina 3) schimmel van Bischoff had dag cial- ?P - Margriet cial n*et' schrijft onze spe- Ori j Verslaggever, die gisteren huwelijksdag van prinses argriet en Pieter van Vollen oven met een fotograaf door en Haag gezworven heeft. Van un ervaringen wordt op pagina in woord en beeld kleurrijk verslag gedaan. portretten van Rembrnh, ff veelbewogen „S*™* PARIJS, 11 jan. (Reuter) Een groep afvallige Gaullisten heeft beslo ten een nieuwe partij te vormen, die oppositie tegen president De Gaulle gaat voeren. De nieuwe groep zal Na tionaal Centrum voor de Vijfde Repu bliek worden genoémd en wil een op- lossing geven voor het diletnma een „onderdanige gedisciplineerde meerderheid en een verdeelde nutte- loze oppositie". Afgevaardigde Drai lard deelde mee, dat hij 69 kandida ten bereid heeft gevonden aan de campagne voor de komende verkiezin- genmee te doen. Hij hoopt dit aantal te vergroten tot 75, dan krijgt de groep zendtijd voor radio en tv. De kamer van afgevaardigden telt 487 zeteis. (Van onze correspondent) BAARN, 11 jan. Vele tientallen mensen, die gisteren tussen negen uur 's morgens en drie uur 's middags het felicitatieregister op paleis Soestdijk wilden tekenen in verband met het huwelijk van prinses Margriet moes ten onverrichterzake terugkeren. Vol gens een woordvoerder van de Konink lijke Marechaussee was men op het paleis het felicitatieregister vergeten. Tot drie uur zijn de mensen, zij het wel wat mopperend, weer naar huis teruggekeerd, totdat een onderwijzer uit De Bilt het initiatief nam om zelf 'n register te gaan kopen. Hij kwam met i twee boeken bij het paleis terug. Het plaatsen van de handtekening kon toen alsnog doorgang vinden, zij het niet meer in de Baarnse vleugel van pa leis Soestdijk, maar in het wachtlo kaal van de Koninklijke Marechaus see tegenover het paleis. Ongeveer ze venhonderd mensen hebben hun hand tekening gezet. Zij kwamen uit vele delen van het land. In Baarn was de huwelijksplechtig heid aan niets anders dan de vele uitgestoken vlaggetjes en de in gala uniformen gestoken paleiswacht te merken. geschiedenis van dit U ezen °P pagina 8. schilderij kunt Op pagina 2: Geen rook op tv. 's Lands Kroniek, Brieven van lezers. Op pagina 3: Fusie tussen Het Spectrum en V.N.U. ,n Juffrouw Mulder's droom (Post Amsterdam), door BEN KROON. Nieuws van huwelijk Margriet- Pieter. Op pagina 4: Tennisamateurs te duur. Logboek rallye Monte Carlo, door VIC SNIEKERS. Op pagina 8: Geneeskunde vindt in Eindhoven de techniek. Carl Schuricht groot dirigent, door Communisten en De Gaulle, door J. THIJSSEN. >>Holland in de 17e eeuw": expositie in Parijs. Hobby Baker voor de rechter. Op pagina 11: Financiën en economie. Op pagina 13: Amsterdamse Effectenbeurs. Johnson President vlakteTeef^6 fabriek' die een opper vlakte heett van bijna 13.000 vierkante meter en waar op het ogenblik 415 Bel gen per dag elf ton materiaal verwer ken, worden de cabines voor alle ty pen trucks van DAF vervaardied De Belgische minister van Economi sche Zaken, de heer van OÜelen SS met een druk op een knop het officiële startsein voor het produktieproces ter wijl zijn collega Urbain, die de porte feuille van streekontwikkeling beheert, toekeek. In Aartselaar, van waaruit de gehele verkoop en service in het Belgische ge bied geleid worden, werken 120 man, in Gevel 415 man en in Eindhoven wer ken 1.060 Belgen, zodat DAF in totaal aan 1.595 Belgen werk verschaft. De Belgische werknemers vormen twintig procent van het totaal. WASHINGTON 11 jan. (AFP, Reuter) Pre sident Johnson heeft gister avond in de tra ditionele bood schap over de „state of the Union(de toe stand van het land) verklaard dat de V.S. de militaire opera ties in Viet- nam zullen voortzetten tot de vtjand begrijpt, dat de oorlog hem meer ver lies dan winst brengt. Hij waar schuwde het Amerikaanse volk, aat de oorlog méér zal gaan kosten, meer verliezen zal brengen en meer smart zal veroorzaken. De Amerikanen moe ten er op rekenen dat het einde nog niet in zicht is, dit jaar niet en moge lijk het volgend jaar ook niet De president kondigde een verho ging van de inkomstenbelasting aan. Op de huidige aanslag zal een extra heffing van zes procent worden ge legd, die twee jaar van kracht zal zijn of zolang als de buitengewone uitga ven door de oorlog in Vietnam voort duren. In het eerste jaar krijgt de schatkist door de heffing ongeveer vier enhalf miljard dollar meer. Johnson sprak zich opnieuw uit voor een politiek van „kanonnen en boter" Zijn program voor een „Grootse Ge meenschap" mag niet in gevaar ko men en moet onverminderd worden uitgevoerd. De Amerikanen moeten hun inspanningen vergroten om de ar men een kans te geven deel te heb ben aan de vooruitgang van het land. Hij vergeleek de oorlog tegen de ar moede met het conflict in Vietnam. Beide zijn niet eenvoudig tot een goed einde te brengen. In beide gevallen is er niet steeds één enkele gevechtsli- nie en de vijand is niet gemakkelijk te ontdekken, te isoleren of te vernie tigen. Over de oorlog in Vietnam zei John son verder: „Wij zullen alle initiatie ven van de V.N. of anderen steunen, die kunnen leiden tot vredesonderhan delingen zonder voorafgaande voor waarden, onverschillig waar en wan neer. Amerika zal ook zelf blijven zoe ken naar de grondslagen voor een werkelijke vrede. Wij blijven hopen, aldus de presi dent, op een verzoening tussen de be volking van het Chinese vasteland en de wereldgemeenschap, met inbegrip (Van onze verslaggever) ZURICH, 11 jan. Prinses Mar griet en mr. Pieter van Vollenhoven zijn volgens berichten uit Zwitserland in Gstaad aangekomen. Verwacht wordt dat de heer en mevrouw Van Vollenhoven hier hun wittebroods weken doorbrengen. De rijksvoor lichtingsdienst kon geen inlichtingen verschaffen, daar de huwelijksreis wordt gezien als een privé-aangele- genheid. Alleen wanneer er een foto zou zijn gemaakt bijvoorbeeld in Gstaad zou de RVD bereid zijn te zeggen: „Ja, daar zijn ze geweest. Zoals bekend zijn de heer en me vrouw Van Vollenhoyen met een rege- rings-Friendship met prins Bernhar als bestuurder gisteravond reeK halfacht op de luchthaven Kloten dj rZurich aangekomen. Vandaar zoud® de jonggehuwden zijn vertrokken naar het wintersportoord Gstaad, waar het chalet Pavonia van onze ambassa- van samenwerking op het »ebied de bewapeningscontrole. Wij zouden Hp persten zijn om een China, te ver welkomen. dat heeft bestoten de re^r- ten van zijn buren te eerbiedigen. En wij willen niet proberen China te ver hinderen zijn eigen veiligheid tene zekeren en vriendschappelijke betrek kingen met zijn buren te onderhouden De president verklaarde dat de VS in het huidige stadium niet van plan zijn een netwerk van anti-raket-raket- ten te ontwikkelen, dat de gehjke moet worden van een netwerk dat de Sovjet-Unie aanlegt nabij Moskou. Wij hebben de plicht de bewapeningswed loop af te zwakken. Iedere uitbreiding van de wedloop betekent voor onze volkeren en voor de gehele mensheid een extra verspilling van hulpbronnen zonder dat de veiligheid van wie dan ook groter wordt. Na het streven naar ede, zo ver volgde de president, komt als groot ste uitdaging aan de mensheid de wed- loop tussen de voedselproduktie en de bevolkingsgroei. Die wedloop.Smen nu bezig te verliezen, zo verklaarae bliDe president gaf te kennen dat er afgezien van de verhoging der inkom stenbelasting in de komende jaren nog verdere verhogingen kunnen komen als het conflict in Vietnam voortduurt De begroting van het lopendp belas- tingiaar zal een tekort van 9.7 mil ord dollar hebben. Over de economie zei hij dat de grootste teleurstelling 1966 de uitzonderlijke stijging van deur Van Vredenburgh staat. Dit bui tenhuis heeft enige malen ter beschik king gestaan aan prinses Beatrix en prins Claus. Voor prins Bernhard is het uitlek- ken van de aankomst van het paar op de Zwitserse luchthaven een teleurstel ling. Hij heeft zich intensief beziggehou den mét de organisatie van de huwe lijksreis. Toen prinses Beatrix ge; trouwd was, had hij meer succes. Hij adviseerde het paar enige dagen in Ne derland te blijve nen bracht hen daar na naar een vliegveld bij Frankfort. Daar stapten prinses Beatrix en prins Claus over op een militair toestel naar Amerika vanwaar zij verder reisden naar Mexico. Prinses Margriet en Pie ter van Vollenhoven zijn niet zo reis: luchtig en willen daarom dichter bij huis blijven. BRUSSEL, 11 jan. (ANP) Paul- Henri Spaak, de voormalige Belgische minister van buitenlandse zak ;n, heelt dinsdag in Brussel verklaard met meer te geloven, dat de EEG reeds op een punt is gekomen waar alle terug keer onmogelijk is. Naar zijn mening kan de gemeenschappelijke markt niet blijven bestaan als er geen bevredi gende politieke infrastructuur komt. Tot dusver hebben wij onze buiten landse en militaire politiek binnen de NAVO bepaald, maar wat zal er ge beuren als de NAVO uiteenvalt?, aldus ^Over de toetreding van Groot-Brit- tannië tot de EEG verklaarde hij, dat de vijf partners van Frankrijk moeten beletten dat Engeland wordt behan deld. alsof het voor zijn fouten in het verleden moet boeten. Engeland moet een aanpassingsperiode krijgen, zoals Frankrijk zelf ook indertijd heeft ge- had. Mijn ongerustheid is nog toegeno men, aldus Spaak, na de verklaring van de Franse minister Couve de Murville, dat het hier in wezen om een politiek vraagstuk gaat. De vijl moeten echter zo verstandig zijn al leen een Britse onderschrijving van het EEG-verdrag te eisen. Dat zal de Britten de gelegenheid bieden te to nen, dat zij betere Europeanen zijn dan de Fransen die de regel inzake de meerderheidsbesluiten in de Europese ministerraad niet wensen na te leven. Men zal moeten voorkomen, dat de Fransen bij onderhandelingen met de Britten formele afschaffing van de meerderheidsregel verlangen, zo voeg de hij hieraan toe. TEL AVIV, 11 jan. (AFP) Dins dag hebben zich op drie plaatsen aan de Syrisch-Israëlische grens opnieuw incidenten voorgedaan. aldus een woordvoerder van het Israëlische le ger. Dat gebeurde bij Tel Hillal, Dja- labina en Taluffic, bij het meer van Tiberias. Van Syrische zijde werd ml- trailleurvuur gegeven, dat door de Is- raëliërs werd beantwoord. Aan Isra- elische zijde werd niemand getroffen. Israël heeft scherp geprotesteerd bij de VN-wapenstilstandscommissie. (Van onze verslaggever) AMSTERDAM, 11 jan. Bij ge brek aan werk heeft de Nederlandse Dok- en Scheepsbouwmaatschappij de afgelopen twee weken een deel van de reparatieploeg naar huis gestuurd Een aantal reparatie-arbeiders is op de werf aanwezig om op werk te wach ten. ,,Er is geen enkele reden tot ver- on't'rusting." vertelde ir. De Vos, de bedrijfsleider van de reparatieafdeling ons. Hij wees erop dat het in de eerste weken van januari dikwijls voorkomt dat er weinig reparatie-opdrachten van de reders binnenkomen. „Het is niet uitgestoten dat de arbeiders, die vandaag nog thuis zitten, morgen weer druk aan het werk zijn," zei ir. De Vos. Bij andere Amsterdamse werven blijkt geen tekort aan werk te be staan. Het is er wel minder druk dan in andere tijden van het jaar. ADVERTENTIE de "rentevoet en de verkleining van de kredietmogelijkheden was. Op het binnenlandse front stelde de president voor: grotere uitgaven voor de sociale zekerheid, een uitgebreid program tot bestrijding van de mis daad, maatregelen tegen de luchtver ontreiniging, betere behuizing. de gelden voor het regeringsprogram vnnr modelsteden, verdere bestrijd' van de rassendiscriminatie en een eer lijker dienstplichtstelsel. Johnson merkte verder op dat de betrekkingen met de Sovjet-Urne en Oost-Europa in een overgangsstadium verkeren. Het doel van de VS is mei de koude oorlog voort te zetten, maar er een einde aan te maken. Wij wil len de betrekkingen met de Sovjet- Unie en de rest van Oost-Europa ver der ontwikkelen, verklaarde hij. ue NAVO zal een geïntegreerd gemeen schappelijk defensiestelsehblijven, maar ..wij moeten ook uitkijken naar de tijd waarin grotere veiligheid kan woi o bereikt door bewapeningscontrole en ontwapening en andere vormen van praktische akkoorden," aldus Johnson. DE SPAARBANK TE HOOFDKANTOOR I ROTTERDAM OTERSLOOT ADVERTENTIE schitterend bezit voor altijd I Hoogstraat 164-152 Beyerlandselaan 176 Rotterdam ARNHEM, 11 january Laatstleden Zaturdag avond geraakte voor een oogenblik de stad in het donker, doordien het water in de meter aan de nieuwe gas fabriek bevrozen was. Op vele plaatsen vonden hierdoor koddige intermezzoos plaats. Dit bericht, schoolvoorbeeld van vrijers-nieuwsgaring la zen wij in DE TIJD van 11 januari 1867. Weg zijn de bevrozen meters. Weg is ook de gasverlichting. De intermezzoos zijn niet zo koddig meer. Wel prettig: bij voorbeeld die, welke u met DE TIJD in uw makkelijke stoel geniet. Allicht zijn er in uw omgeving mensen, die ook graag een dagelijks intermezzo-met-DE-TIJD zouden willen genieten. Kent u die? Vul dan onderstaande bon in en verdien zo een fraai, kleurig PLAKBOEK DE TIJD Ik geef als nieuwe abonnee DE TIJD op: Naam: Adres: Woonplaats: Het abonnementsgeld 13,25 per kwartaal) wordt voldaan door bovengenoemde/ondergetekende. Het plakboek gelieve u te sturen aan: Naam: Adres:

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1967 | | pagina 1