Verrassende expositie werkstukken leerlingen Agenda voor Rijnmond Hogere rente, waar u ook woont 4lh 43/4 5V4 6lU „VIETCONG-MIJNEN" ONDER NAVO-SCHEPEN BEIDE PAASDAGEN GEOPEND :r Boerderij brandt geheel af Gastvrouwen voor Nederlanders op passagiersschepen Duizenden kilo's koperdraad ontvreemd ABC-protestmars naar Den Haag F.van Lanschot Vermeer Co DEN HAAG DELFT bloemen-en vakantie tentoonstelling van 13.00-22.30 uur UXS*'* OP SCHOOL „GEERLANDTHOF" mmm. u Ontslagen portier in beroep Onderscheiding voor bemanning van reddende helikopter Situatie Maashaven spoedig normaal Strijd om wegtitels wellicht op Adsteeg Nu ook „Doelenplaat met kamermuziek Tractor tegen trein, chauffeur gedood Kinderen verdronken Huizenveiling Burgerlijke Stand DE TIJD ZATERDAG 25 MAART 1967 in Ahoy' Rotterdam op Heliport bij Hofplein t/m 27 maart Anti-Vietnam-demonstranten wierpen gisteren Vietcong mines", in de vorm van luchtbalonnen, het NAVO-Squadron Matchmaker" aan de Parkkade in het water. Marinepersoneel viste de „mijnen" op. SCHERVEN VOOR MEERMIN MM Scherven van gebroken servies goed werden benut voor deze sierlijke zeemeermin in mozaïek. Uitspraken rechtbank Het kost u hoogstens vijf minuten om voortaan 6 /4 rente van uw geld te maken ,Want dat is de tijd die u nodig heeft om een Beleggings boekje te openen bij Van Lanschot of Vermeer Co. Daarvoor hoeft u niet persoonlijk een van de kan toren van Van Lanschot of Vermeer Co. te bezoeken (hoewel u na tuurlijk van harte welkom bent). Een beleggingsboekje openen bij Van Lanschot of Vermeer Co. kan heel eenvoudigeven een giro uitschrijven en Van Lanschot of Vermeer Co. doen de rest: Zo kunt u ook van uw banktegoed laten overschrijven. Hebt u hele maal geen girorekening dan kunt u storten via een postkantoor. Is een Beleggingsboekje niet wat u zoekt? Van Lanschot of Vermeer Co. heeft nog andere mogelijk heden :514% op eenTermijnboekje, 4%% op een Bankboekje en4%% op een Spaarboekje. Bovendien kunt u combineren zo u wilt. En bij alle spaarvormen hebt u keuze tussen een boekje en een rekening met dagafschriften. Cliënt zijn bij Van Lanschot of Vermeer Co. is niet alleen plezierig en een voudig, maar geeft u bovendien de zekerheid dat u een goede rente van. uw geld maakt. U spaart bij een vertrouwde bank, een bank ook waar men steeds voor u klaar staat. Wilt u meer weten? Even een telefoontje of een briefkaartje en u ontvangt de folder 'Meer rente van uw geld'. ADVERTENTIE Mc CLOY lentiadé (Van onze verslaggeefster) ROTTERDAM, 25 maart De te ken- en vrije expressielessen die beeld houwer G. J. Gielen geeft op de nij verheidsschool voor meisjes ,,Geer- landthof" werpen bijzonder goede re sultaten af. De Paastentoonstelling, die gisteren in het gebouw aan de Car- nissesingel werd geopend, geeft daar van een overduidelijk bewijs. „Wat hier is te zien, steekt uit boven het gewone niveau van een tekenles", al dus de heer L. J. S. Rogier, voorzitter van de vereniging katholiek nijver heidsonderwijs voor meisjes. En de heer J. A. J. van Gorkom van de gemeentelijke afdeling kunstzaken, ge tuigde, „zeer onder de indruk" te zijn van deze expositie. Al is er natuurlijk verschil in kwa liteit, uit elk werkstuk blijkt dat de meisjes met groot enthousiasme aan de arbeid zijn gegaan en dat die geestdrift vrucht gedragen heeft. Tot de mooiste produkten behoort een uit zonderlijk gevoelige schets van een moeder met baby. De leerlingen por tretteerden ook klasgenoten en, na tuurlijk, hun leraar. Een goede basis hiervoor vormen de lessen in anato mie die de heer Gielen geeft. Uit deze expositie komt tevens naar voren dat het zonde is om gesneuveld serviesgoed domweg in de vuilnisem mer te deponeren. De school krijgt van winkels en warenhuizen regelmatig do zen gebroken kopjes, schoteltjes en schalen toegestuurd. Daaruit con strueren de leerlingen mozaïekwerken, zoals een impressie van bevrijdings dag of een sierlijke zeemeermin. „Het is duidelijk dat de meisjes hier werken onder een goede, maar niet op gedrongen leiding", aldus de heer Van Gorkom. Hij oordeelde, dat op de scho- '<k til» OUDERKERK AAN DE IJSSEL, 25 maart in de boerderij van de vee houder A. Noordegraaf aan de IJssel- dijk noord is donderdag brand uitgebro ken. De felle noordwesterwind maak te dat de boerderij, die door twee ge zinnen werd bewoond, snel in lichter laaie stond. Toen de brandweer arri veerde bleek al spoedig dat het pand niet meer te redden viel. De achter de boerderij staande veeschuur liep groot gevaar. Het vee werd naar bui ten gebracht en de brandweer slaagde erin de schuur te behouden. Acht per sonen zijn dakloos geworden. Bekend is nog alleen dat de brand op het dak is begonnen. De schade bedraagt naar 'schatting 100.000 gulden. Ongeveer om half vijf was de brandweer de brand meester.. len een basis kan worden gelegd voor de kunstzinnige vorming van de mens. „Deze meisjes zijn de moeders van de kinderen van straks. Als zij leren de ze expressiemiddelen te hanteren, is er goede hoop, dat ze dit later aan hun kinderen overbrengen." De tentoonstelling is geopend tot 3 april tussen twee en vier uur 's mid dags en zeven en negen uur 's avonds. (Van onze verslaggever) ROTTERDAM, 25 maart Char mante vrouwelijke assistant pursers vormen een baken in zee voor de Ne derlanders, die een reis maken met één van de elf passagiersschepen van de P. O. groep. Deze meisjes fun geren voor de merendeels oudere Ne derlandse passagiers als een gids door het scheepslabyrint, geven raad in moeilijke situaties en doorbreken ook de voor velen zo lastige taalbarrière. Elf Nederlandse meisjes varen al aan bord van een P. O.-schip gaan, men er acht gastvrouwen, die op het hoofdkantoor van de maatschappij in Londen een gedegen opleiding kregen, bij. Tijdens een perslunch aan boord van het passagiersschip Himalaya zijn ze gisteren voor het eerst in aktie gekomen. Eén van hen komt uit Rot terdam: mej. A. J. van Dongen uit de Burgemeester Meineszlaan. De Nederlanders, die in Rotterdam bezit P. O. de grotste passagiers zijn voor het overgrote deel ouders van emigranten. Zij gaan voor een paar maanden naar hun kinderen in Australië en Nieuw-Zeeland. Elk schip neemt gemiddeld 150 Nederlanders mee. Met haar elf passagiersschepen met een gezamenlijke tonnage van 312.000 bezit P VsO de grootste passagiers- vloot ter wereld. De groep omvat 299 schepen met een gezamenlijke tonnage van bijna 2,5 miljoen en ruim 140 gro te en kleine ondernemingen, die di rect of indirect bij de scheepvaart zijn betrokken. (Van onze verslaggever) ROTTERDAM, 25 maart Vier be woners van het woonwagenkamp Lex- mond, allen koopman van beroep, moesten zich voor de Rotterdamse rechtbank verantwoorden voor een in braak die zij 1 februari gepleegd zou den hebben bij een Vlaaraingse fabriek. Twee van hen, Adriaan S. en Jan C., werden overeenkomstig het verzoek van hun raadslieden direct in vrijheid gesteld. De officier van justitie, mr. R. A. Schimmel, had vrijspraak voor dit tweetal gevraagd. De beide ande ren, Piet S. en Jan van E., blijven in arrest. Tegen hen eiste de officier zestien maanden met aftrek. Alle vier de verdachten ontkenden iets met de inbraak van enkele dui zenden kilo's koperdraad uit de fa briek te maken te hebben. De direc teur van de fabriek vertelde een grij ze bestelauto te hebben gezien, toen hij 's avonds op het bedrijf was. Deze wagen stond in een poort, die gewoon lijk 's avonds dicht is. De auto zou op een markt in Utrecht door Jan van E. gekocht zijn en later weer terugver- kocht. Alle verdachten beweerden, niets met een grijze bestelauto te doen te hebben gehad. Zij verklaarden de bewuste avond al len thuis te zijn geweest en beschre ven het televisieprogramma dat ze had den gezien. Behalve Van E., want die kan niet lezen en verstaat geen En gels die avond werden bijna uitslui tend Engelstalige programma's gege ven. Advocaat Ivens oordeelde, dat het re- te, maar ok niet meer dan dat, zo wel deze raadsman als mr. J. van Dijkhuizen vroeg vrijspraak voor res pectievelijk Jan van E. en Piet S. De rechtbank zal over twaalf dagen uitspraak doen. (Van onze verslaggeefster) ROTTEREXAM, 25 maart Op 25 april behandelt het ambtenarengerecht het ontslag van de portier van het Rotterdamse kantongerecht L. J. Het ministerie van justitie heeft de man ontslagen, omdat hij in diensttijd hor loges zou hebben verkocht. De portier tekende hiertegen beroep aan bij het ambtenarengerecht. (Van onze verslaggever) ROTTERDAM, 25 maart De ABC- protestmars tegen de Amerikaanse po litiek in Vietnam en tegen het gebruik van atoomwapens is gisteravond hier gestart met een fakkeloptocht door het centrum. Ongeveer vijfhonderd mensen voor het grootste deel jon geren lopen in de tocht mee. On der deze groep bevonden zich veel Duitsers en Engelsen. Ook Belgische en Franse ,,Ban de Bom"-organisaties hebben vertegenwoordigers in de Ne derlandse mars. In een van de zalen van „Odeon" begon de ABC-mars, die van Rotter dam naar Den Haag, Haarlem en Am sterdam voert. In „Odeon" zouden de deelnemers ook de nacht doorbrengen. Op het laatste ogenblik gaf de gemeen te Rotterdam hiervoor echter geen toe stemming, zodat de deelnemers bij par ticuliere adressen moesten worden on dergebracht. Nadat in „Odeon" Boude- wijn de Groot, de beatgroep Q65 en enkele andere artiesten waren opgetre den, vertrok de stoet naar het mo nument van Zadkine, begeleid door ne gen geüniformeerde politie-agenten. Er waren slechts enkele spandoeken; hier voor was toestemming verleend. Enke le malen moest de .politie de stoet tegenhouden omdat er spreekkoren werden aangeheven. De demonstranten zongen „We shall overcome" afgewisseld met een ge scandeerd gefloten „Hi-Ha-Happening". Bij het monument van Zadkine werd twee minuten stilte in acht genomen voor de „oorlogsmisdaden in Vietnam begaan". Ondanks een luid geroepen „Johnson moordenaar" greep de politie niet in. De demonstranten hadden geen toe stemming gekregen om naar het NA- VO-squadron „Matchmaker" te gaan, dat een routine-bezoek aan Rotterdam brengt. In de middaguren werden daar, zonder dat de politie ingreep, enkele balonnen in het water tussen de sche pen gegooid. De ballonnen hadden het opschrift „Vietcong-mine". Voor deze demonstratie was geen toestemming verleend. De ballonnen werden door personeel van de marine uit het water opgevist. Vanmorgen is de groep van het Stadhuisplein naar Den Haag ver trokken. DEN HAAG, 25 maart De com mandant van de marineluchtvaartdienst in Nederland, kapitein ter zee vlieger W. de Groot, heeft donderdag namens de commandant zeemacht in Neder land een tevredenheidsbetuiging uitge reikt aan de bemanning van de heli kopter van vliegtuigsquadron 7, die in de nacht van 18 op 19 maart negen schipbreukelingen redde vanaf de sleep boot Vikingbank. De plechtigheid vond plaats tijdens „Alle hens" op het grote platform van het marinevliegkamp te Valkenburg. Kapitein ter zee De Groot memoreerde in zijn toespraak dat de marineluchtvaartdienst trots is op de ze speciale prestatie, maar dat ook grote waardering uitgaat naar het grondpersoneel van het squadron waar bij de helikopters zijn ingedeeld. Te vens sprak hij zijn waardering uit voor de bemanning van de tweede helikop ter die de gehele actie stand by heeft gestaan en voor het personeel van de gehele opsporing- en reddingsdienst van de koninklijke marine. De tekst van de tevredenheidsbetui ging luidt: „Wegens het blijk geven van grote durf, voortvarendheid, vak bekwaamheid en bereidheid tot zelfop offering, door in de nacht van 18 op 19 maart onder zear slechte weersom standigheden als commandant (vlieger en hoistoperator) van de Agustabellhe- likopter, negen schipbreukelingen van de op de Zuiderpier nabij Hoek van Holland vastzittende sleepboot Viking- bank van L. Smit en Co. te redden". (Van onze verslaggever) ROTTERDAM, 25 maart Tijdens het vragenhalfuurtje is duidelijk gewor den dat de situatie rond de Maashaven, ontstaan door de werken aan de wa terkering, binnenkort verbetert door tij delijke voorzieningen en dat rond 1 juli alles in de definitieve en gave toestand zal zijn. Vragen hierover waren gesteld naar aanleiding van een adres van omwo nende winkeliers, die zich door de op- brekerijen in hun bestaan bedreigd achtten. De werkzamaheden hebben hun normale verloop. Het adres heeft geen versnelling bewerkt. HEERLEN, 25 maart. De strijd om de Nederlandse wielerkampioen schappen op de weg voor professionals en amateurs worden niet in Heerlen gehouden. Provinciale Staten van Lim burg onthouden voor dit evenement hun toestemming, omdat tijdens de kampioenschappen, die voor 29 en 30 juli op het programma staan, de pro vinciale weg van Heerlen wegens de vakantiedrukte niet kan worden afge sloten. De KNWU wil de renners nu op het Adsteegcircuit laten rijden. 11 (Van onze verslaggever) ROTTERDAM, 25 maart De Rot terdamse geluidsexpert Koos Groene- veld heeft een moeilijke taak vol bracht: een aantal composities van ka mermuziek uit de Baroktijd, door Rot terdamse artiesten in de Rotterdamse Doelen gespeeld, op de geluidsband en daarna op de grammofoonplaat vast te leggen. Ook deze plaat is door de firma Dan- kers in de handel gebracht. Gebleken is dat het plan, waarmee een jaar ge leden is begonnen, goed aanslaat. Dit maal heeft men het aangedurfd kamer muziek te brengen en zelfs het gram mofoon-repertoire met een tweetal pri meurs uit te breiden. (Van onze verslaggever) ROTTERDAM, 25 maart De recht bank heeft vanmorgen uitspraak ge daan in een zaak tegen vier verdach ten die betrokken waren bij een vecht partij op 3 november in een Katen- drechtse bar. Daar waren twee bezoe kers, die weigerden de rekening van zestig gulden te betalen, mishandeld en van een geldbedrag beroofd. De caféhouder, de 34-jarige D.S., kreeg een gevangenisstraf van dertig weken met aftrek van negentien we ken voorarrest en elf weken (het res terende gedeelte dus) voorwaardelijk. Tegen hem was acht maanden met aftrek waarvan drie voorwaardelijk en drie jaar proeftijd met toezicht geëist. Zijn vrouw werd veroordeeld tot vijf weken met aftrek. Tegen haar was vier maanden met aftrek waarvan drie voorwaardelijk en twee jaar proeftijd gevorderd. De 20-jarige portier-uitsmij ter H.S. kreeg acht wekën met aftrek, waarvan vier voorwaardelijk met drie jaar proeftijd, de 18-jarige buffetbe- diende P. W. vier weken woorwaar- delijk met drie jaar proeftijd en een boete van 250. Tegen hem was een boete van honderd gulden, twee maan den voorwaardelijk en twee jaar proef tijd gevraagd. (Van onze correspondent) ZWOLLE, 25 maart Op een par ticulier overpad alhier is de 35-jarige J. van Berkum uit Zwollerkerspel vrij dag met zijn tractor onder de trein Emmen-Zwolle gekomen en later op de dag overleden. De vijftienjarige bijrijder Henk Meijering werd zwaar gewond. BRUMMEN De 55-jarigè me vrouw D. J. Dekker-Van Asselt uit Voorst is vrijdag op de rijksweg Brummen-Zutphen bij een verkeerson geval om het leven gekomen. Zij zat bij haar man achterop de bromfiets. Toen de heer Dekker linksaf wilde slaan, kwam hij in botsing met een uit de richting Zutphen komende per sonenwagen. De vrouw werd op slag gedood. ROTTERDAM Zaterdag 25 mrt: De Rotterdamse Schouw burg, 20.00 uur: Hamlet, van William Shakespeare, door het Nieuw Rotterdams Toneel. Regie: Richard Flink. Zondag 26 mrt: De Rotterdamse Schouw burg, 20.15 uur: Oom Wanja, van Anton Tsjechow, door het Nieuwe Nieuw Rot terdams Toneel. Regie: Peter Sharoff. Maandag 27 mrt: De Rotterdamse Schouw burg, 20.15 uur: Madame Princesse, van Felicien Marceau, door het Nieuw Rot terdams Toneel. Regie: Pim Dikkers. St.-Laurenskerk, 20.15 uur: Knapenkoor Hannover o.l.v. Heinz Hennig. Dinsdag 28 mrt: De Rotterdamse Schouw burg, 20.15 uur: Toneelgroep „Theater": Bloomsdag. Woensdag 29 mrt: De Rotterdamse Schouw- burg: 20.15 uur: Haagsche Comedie „De dans van sergeant Musgrave. Donderdag 30 mrt: De Rotterd. Schouw burg, 20.15 uur: Nederlands Dans Thêater „Ready Made". Van 24 tot en met 30 mrt: Groote Schouw burg, 1.30 3.30 5.30, 7.30 en 9.30 uur: Film Worldcup 1966 „Goal". De cijfers achter de door de Katholieke nakeuring gestelde leeftijdsgrenzen duiden de artistieke en ontspannende waarde van de films aan: I verdient de aandacht; II boeiend en/of amusant: III voor regen achtige dagen. FILMS. Arena: Hartentroef in Tokio, 14 dag. 2, 7, 9.30 (behalve wo. geen 2 uur); za en zo. 2, 4.30, 7, 9,30 uur en beide Paas dagen: wo. 2 uur: Popeye-Festival, a.l. Centraal: Een pistool voor Ringo, 14 j. III, dag. 2, 7, 9.15; za. en zo. 2, 4.30, 7, 9.30 uur en Tweede Paasdag. Cineac NRC: Laurel en Hardy, a.l., dag. 9.30 en 5.30 uur; dag. 5.45, 7.45 en 10 uur: Triple Cross, 14 j. II. Cineac AD: King Kong, 14 j. I, dag. 9.30, II.30, 1.30, 3.30, 5.30, 7.30, 9.30; zo. vanaf I.30 uur; zo.-morgen 11 uur: De avonturen van Pietje Bell, a.l. Cinerama: Dokter Zji- vago, 14 j. II, dag. kwart voor 2 en kwart voor 8 uur. Colosseum: Tharus. de zoon van Attila, 14 j. III, do. 2, 7, 9.15; vr. t.m. wo. 2, 7, 9.15; zo. 4.30, 7, 9.30 uur; za. en zo. 2 uur: Winnetou in de dodenvallei, a.l. (ook 2e Paasdag); za.-nacht 0.15 uur: Poker om liefde, 18 j. III. Corso: The sound of music, a.l. II, dag. 2 en 8 uur. Grand: De bijbel14 j. II. dag. 2 en 8 uur. Har monie: Dracula, prins der duisternis, 18 J. III, do .t.m. zo. dag. 2, 7, 9.15; zo. 2, 4.30, 7, 9.15 uur; ma. t.m. wo. dag. 2, 7, 9.15 uur: De zoon van Captain Blood, 14 j. III. Kriterion: „La vie chateau", 14 j. II, dag. 2.30, 7, 9.30; zo. 2, 4.30, 7, 9.30 uur (ook Tweede Paasdag). Lumière: 7 gouden man nen slaan een tweede moordaanslag, 14 j. II, dag. 2.15, 7, 9.30; za. en zo. 2, 4.30, 7, 9.30 uur (ook Tweede Paasdag). Luxor: Le grand restaurant, a.l. II, dag. 2, 7, 9.30; za. en zo. 2, 4.30, 7, 9.30 (ook Tweede Paas dag). Metro: De spion met het kanten broekje, a.l., dag. 2, 7, 9.15; za. en zo. 2, 4.30, 7, 9.15 uur (ook Tweede Paasdag). Passage: Gooi 't maar in m'n pet, a.l., dag. 2 en 8; za. en zo. 2, 4.15, 7, 9.15 uur (ook Tweede Paasdag); zo. 2 uur: Laurel en Hardy's stad op stelten, a.l. Prinses: Heil on Friscobay, 18 j. III, do. t.m. wo. 2.15, DEN HAAG, 25 mrt. De 4-jari- ge Frank Vrolijk is in het water langs de Valkenboskade geraakt en verdronken. Een tweeling-zusje stond op de Val kenboskade te huilen. Toen vporbijgan- gers haar vroegen wat er aan de hand was, zei zij dat haar broertje in het water lag. Onmiddellijk te hulp gescho ten politie en ook een kikvorsman van de brandweer zochten het water af, zonder resultaat evenwel, totdat later ongeveer 500 meter verder omstan ders het kind zagen drijven. Zuurstoftoediening bracht geen red ding meer. Aangenomen wordt, dat het jongetje tijdens visjes vangen te water is geraakt. STADSKANAAL, 25 maart In Odoornerveen (Brogerzijtak) is uit het Oranjekanaal het lijkje opgehaald van het zevenjarig dochtertje van de fa milie Bakker uit Odoornervèen. Het kind was donderdagmiddag niet uit school teruggekomen, waardoor de ou ders ongerust werden. Na urenlang zoeken en later dreggen door de rijks politie vond men het kind. Vermoe' delijk is het door de sterke wind met haar fiets te water geraakt. Het meis je is het enige kind van de familie Bakker. Kuypers beter op dreef HALLE, 25 maart. De partij uit de vijfde ronde van het Fidezone- schaaktoernooi tussen de Nederlander Kuijpers en Kristinsson (IJsl) is afge broken. Later op de dag zette hij deze in winst om. De Hongaar Portisch, die de Oostduitser Zinn versloeg, heeft met Vh pt uit vijf partijen de leiding, gevolgd door de Tsjech Hort en de Oostduitser Uhlmann met 4 ptn. Frans Kuijpers won zijn in de vierde ronde partij afgebroken partij tegen de Oost duitser Zinn. ADVERTENTIE F. VAN LANSCHOT, BANKIERS 's-Hertogenbosch-Hoge Steenweg 27-31 Tel. 04100-22321 - Giro 1117570 Eindhoven - Keizersgr.l7-LimburgL20A Tel. 040-27442 - Giro 1130570 Tilburg - Stationsstraat 17 Tel. 04250-30300 - Giro 1140570 Vught - Van Voorst tot Voorststraat 1 Tel. 04100-34775 - Giro 1104500 VERMEER CO. - BANKIERS Amsterdam - Herengracht 199-201 Tel.020-248486 - Postgiro 3656 Gemeentegiro A13656 7, 9.30 uur; wo. en za. 7, 9.30 uur; beide Paasdagen 4.30, 7, 9.30 uur; za., zo.. w0" 2 uur; Sandy, de zeehond, a.l.; vr.- en za.- nacht 12 uurIpcressstreng geheim. 18 j. II; zo.-nacht 12 uur: Waarover meh niet spreekt, 18 j. III. Rex: do. 2, 7, 9.15 uurSex moord en thrills in Beverly Hills, 18 j. IH; vr. 2, 7, 9.15 uur: De zwarte lanciers, 14 j. III; za. en zo. 2, 4.30, 7, 9-15> ma. 2, 4.30, 7, 9.30, di. en wo. 2. 7, 9.15 uur- Zeven teg enallen, 14 j. III. Studio '62. Merlin de tovenaar, a.l., dag. 1.45, 4.15, 9.30 uur. Thalia: Samen uit, samen thuis, a.l.. dag. 2.15, 7, 9.30; za. en zo. 2, 4.30, 7, 9.30 uur (ook Tweede Paasdag), 't Ven ster: De rose panter, a.l. II, dag. 2, 7, 9.151 za. en zo. 2, 4.15, 7, 9.15 (ook Tweede Paas dag); vr.- en za.-nacht 12 uur: Het dag boek van een kamermeisje, volw. H. Vic toria: beide Paasdagen 4.30, 7, 9.30, vr. t.m. wo. 7, 9.30: Franky en Johnny, a.l.: do. 2, 7. 9.30 uur: De muis op de maan, a.l.; za. 0.15 uur: Blanke Venus in het oerwoud. 18 j. III; do. t.m. wo. 2 uur: Flipper en de piraten, a.l.; do. 7, 9.30 uur: Cat Ballou, 14 j. II. Zaterdag 25 mrt: Kon. Schouwburg, 20.13 uur: „De dans van sergeant Musgrave' door de Haagsche Comedie. Diligentia, 13.00 uur: „De zilveren fiets door Toneelgroep Arena. Leeftijd 10 jaaf en ouder. 20.35 uur: „Mama, kijk, zonder handen!" door de Nieuwe Komedie. Circustheater, 20.15 uur: „Fiesta Gitana". Frank Kooman's Poppentheater, 14.30 U.l „Reintje de Vos op de maan". Poppentheater Guido v. Deth, 14.30 uurl „Het paasei voor de koning". Zondag 26 mrt: Kon. Schouwburg, 14.00 uur: „De dans van sergeant Musgrave" door de Haagsche Comedie. 20.30 uur: „De dans van sergeant Mul- grave" door de Haagsche Comedie. Diligentia, 14.15 uur: „Mama, kijk, zon der manden!" door De Nieuwe Comedie. 20.30 uur: „Mama, kijk, zonder handen!" door De Nieuwe Comedie. Circustheater, 20.15 uur: „Fiesta Gitana". Maandag 27 mrt, Kon. Schouwburg, 14.00 uur: „Lied in de schemering" door De Haagsche Comedie. 20.30 uur: „Je kunt 't nooit weten" door De Haagsche Comedie. Diligentia, 14.15 uur: „Mama, kijk, zon der handen!" door De Nieuwe Comedie. 20.15 uur: „Mama, kijk, zonder handen" door De Nieuwe Comedie. Circustheater, 20.15 uur: „Fiesta Gitana". Frank Kooman's Poppentheater, 14.30 u.: „De pantoffels van Koning Koukleum" 20.15 uur: „De nachtegaal van de keizer" en „Muzikaal Poppeneabaret" (voorstel ling voor volwassenen). Poppentheater Guido v. Deth, 14.30 uur: „Het paasei voor de koning". Dinsdag 28 mrt: Kon. Schouwburg, 20.13 uur: „Hamlet" door het Nieuw Rotter dams Toneel. Circustheater, 20.15 uur: „Fiesta Gitana". Frank Kooman's Poppentheater. 14.30 u.: „De dieren van Sultan Hassan". „Het paasei voor de koning". Poppentheater Guido v. Deth, 14.30 uur: Woensdag 29 mrt: Kon. Schouwburg, 20.13 uur: „Bloomsdag" door Toneelgroep Theater. Kurzaal, 20.15 uur: Uitvoering van Het Residentie-Orkest o.l.v. Willem van Ot- terloo. Diligentia, 13.00 uur: „De zilveren fiets" door Toneelgroep Arena (leeftijd 10 jaar en ouder). Circustheater, 14.30 uur: Jeugdvoorstel ling Frank Kooman's Poppentheater, 14.30 u.: Poppentheater Guido v. Deth, 14.30 uurt „Het zonnekaeheltje". „De koningsdochter en het toverman- netje". Donderdag 30 mrt: Gemeentemuseum, 20.15 uur: „Viool en pianosonates van rond 1800". Circustheater, 20.15 uur: „Fiesta Gitana". Kurzaal, 20.15 uur: Concert te geven door de Koninlijke Militaire Kapel. Frank Kooman's Poppentheater, 14.30 u.l „De muziekmannetjes". Poppentheater Guido v. Deth, 14.30 uur: „Het ijzeren hek en de vuurrode vis". Van zaterdag 25 mrt t.m. 2 april: op het Haagse Malieveld, dag. 3.00 en 8.00 uur: een voorstelling van Circus Toni Boltini- Staatscircus van Boedapest. FILMS. Apollo, Penelope, a.l., dag. 12.30, 2.30, 4.45, 7, 9.15 uur. Asta: Dokter Zjivago. 14 j. II, dag. 1.30, 8 uur. Bijou: Fahren heit 451, 14 j. (II), dag. 2, 7.15. 9.30; zo., ma. 2, 4.15, 7.15, 9.30 uur Camera: Un horame et une femme, 14 j. II, dag. 2.15, 6.45, 9.15; zo., ma. 1.45, 4.15, 7.15, 9.30 uur. City: Murderer's row, 14 j. II, dag. 2.30, 6.45, 9.15; zo., ma. 1.45, 4.15, 6.45. 9.15 uur. Corso: Zo gaat dat in Texas, a.l. II. dag. 2, 8; za. 2, 7, 9.30; zo., ma. 2, 4.30, 7, 9.30 uur. Du Midi: Hoe steel ik een miljoen, а.l. II, dag. 2.30, 8.15; za. 6.45, 9.30; zo- ma. 2.30, 6.45, 9.30 uur. Euro: The sound of music, a.l. II, dag. 2. 8: z. t.m. wo. 4, 8 uur. Flora: De onzichtbare tegenstander, 14 j. III, dag. 2.30, 7, 9.15; zo., ma. 2, 4.30, 7, 9.15 uur. Hollywood: De onoverwinne lijke broeders Maciste, 14 j. III, dag. 2.30, 8.15; vr., za. 2.30. 7, 9.15; zo., ma. 2.30, 4.30, 7, 9.15 uur. Kriterion: Persona, 18 j. I, dag. 2.15, 7, 9.15; za., zo., ma 1.45, 4. 7, 9.15 uur. Metropole: Irma la douce volw. II, dag. 2, 8: zo., ma. 2. 5. 8 uur. Odeon: West Side Story, 14 j. II, dag. 2. 8 uur. Olympia: O, moeder wat een broeder, a.l. II, dag. 2, 8 uur. Passage; Samen uit, sa men thuis, a.l. II, dag. 1.45, 4.15, 6.45, 9.15 uur. Rex: De dertien slavinnen van Fu Manchu. 14 j„ dag. 9.30, 11.30, 1.30 3.30, 5.30, 7.30, 9.30 uur; zo 1.30 enz. Roxy: Witte Buffel valt aan, a.l. III, dag. 2.30. 8.15; vr., za., zo., ma. 2.30, 7, 9.15 uur. Sein post: De spion met het kanten broekje, a.l. II, dag. 2.15, 8.15 uur. Studio: Nattlek, volw. III, dag. 1.15, 3.30, 7.15, 9.30 uur. Thalia: Operatie poker, 14 j. II. dag. 2.30, 7. 9.15; zo., ma. 3, 5, 7, 9.15 uur. West End: Gold- finger, 18 j. II. dag. 2.15, 8.15: za. 2.15. б.45, 9.15; zo., ma. 4.15. 45, 9.15 uur. Zaterdag 25 mrt: Emmanuelkerk, 7.30 uur: Orgelconcert. Woensdag 29 mrt: Microtheater, 8 uur: Har ten twee, harten drie, De Flits. FILMS. Delfia; Zeventien, ontraden. Roxy: De dolle astronauten, a.l., dag. 2.30. 7, 9: zo., ma. 2.30. *.30, 7. 9.15 uur; do. 7. 9 uur: Filmliga. Flora: Rififi in Parijs, 18 j II, dag. 7, 9.15; za. 2.30, 7, 9.15; zo., ma. 2.30, 4.30, 7. 9.15 uur. City: Gooi 't maar in mijn pet, a.l., dag. 2.30, 7, 9 uur. Doelen: Alvarez Kelly, 14 j. II, dag. 2.30, 7, 9 uur. ROTTERDAM, 25 maart Openba re verkoping van onroerende goede ren door de N.V. Notarishuis op 22 maart in de Blauwe Zaal van de Koopmansbeurs. Definitieve afslag: Inzet: Afslag: 1. Pand en erf Schieweg 63 45.000 49.200 2. idem Cillerhoekstraat 4 13.600 15,200 ROTTERDAM, 25 maart Bevallen: A. Troost-Langendljk d; M. X. M. Davids» Florentlnus d; A. H. Peulen-Weitenberg d; F. Hoornweg-Zuijdendorp d; C. T. A. M. Zwanink-de Keyzer z: C. A. Zoutendijk van Eijk d; J. L. D. Teulings-Arts z; C. van Eijk-Jongert z; E. Hoogenboom-t. Westenelnd d; A. T. v. Zuylen-Lindeman z; C. Loef-Smitshoek z; T. Maljaars-Krij- ger z; J. Burger-d. Jong z; E. Gommers- Bosch z; W. Verhoorn-v. Oosten z; O. Ha- mersltg-Ros d; C. Kloppert-Stroo Uitten- bogaard z; J. J. Bis-schop-Seegers z; M. J- P. Loman-v. Oers dW. J. v d. Waal-d. Wit d: C. E. v. Vliet-v. Hagen d: J. M. Blóemberg-v. Hemert z: N. Brouwer-El- derson z; W. M. C. Wildeboer Schut-Ver- steden z; W. H. B. Voets-Bieshaar z: W. In 't Veld-v.d. Spoel z: E. M. C. d. Lege- Rost z; A d. Wilt-Vermeulen z: E. v.d. Velde-Bloem z; S. Liolios-Kouka 2z; T. v. Maren-Twilt d: C. Kroonen-Muishout dl C. Klees-Mljs z. OVERLEDEN: E. J. Koster, vrw. V. T. de Vries, 64 jr.D. J. Kalman, man geh- m. P. Krijgsman, 65 jr.; G. Roskam. mar> v. G. de Ring, 43 jr.C. A. van Beusekom. man v. E. P. Diehl. 61 jr.; W. van Twist, vrw. v. W. Kleijn. 69 jr.; A. Jansen ma11 v. A. de Vos, 51 jr.; H. E. Vlemmens. vrw. geh. m. S. Kats, 71 jr.: J B. Cailuij. man v. P. C. P. Vrins, 74 TF '- •T. van Riel. man v. C. J. van Sprang. jr.; C. D. L, Starrenburg. man v W E. A. P. Li-ndberg. 74 jr.; J. H. van der WU'P' man v. M. Barendrecht, 60 jr.T. Versluis, vr. geh. m. P. Braaksma. 69 jr.; A. A- Ruijbroek, vrw. geh. m. A. de Bruin, 72 Jr-

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1967 | | pagina 8