SMIT KINDERDIJK BREIDT UIT Voetbalveld en garage moeten wijken Flamencofeest 98 m Geldgebrek eist andere aanpak van woningbouw VUURZEE SNEL GEBLUST Rotterdam en Kobe (Japan) havenzusters Kortweg Vrouw die vriend neerschoot voor rechtbank Felle brand in isolatiebedrijf Na val overleden Klokkenluiders voor Martinus gevraagd Eerste paal voor Dordtse sporthal heetmanl Donner in vorm score 89 proc. Glaasje op tijd de maasbode blijvend ter meulen Loudi Nijhof naar Nw. Rotterdams Toneel blijvénd DRS. POOT VAN „EUROWONINGEN": Zie je, ik hou van je. 10 jaar straatvoetbal in Crooswijk SIMULTAANSERIE Geen melkbezorging op koninginnedag MAANDAG 24 APRK1967 &en luchtfoto geeft een beeld van de werf Smit Kinderdijk in zijn huidige vorm. Op de uiterste punt ligt de voormalige werf J. en K. Smit. dichterbij uiteraard aan de Noord ligt die van L. Smit en Zoon. Het voetbalveld, dat moet wijken voor de uitbreiding van de las- loodsen en de helling op die uiterste punt is duidelijk zichtbaar. Het garagecomplex van de Twee Provinciën, dat eveneens moet verdwij nen ligt in de binnenbocht van de weg en is in verhouding met de gebouwen van de werf niet eens zo indrukwekkend. ROTTERDAM, 24 april De Werf van Smit Kinderdijk zal een ander aanzien krijgen nu besloten is alle activiteiten van de werven binnen de groep Industriële Han dels Combinatie Holland N.V. op het terrein van de bouw van bag germaterieel in Kinderdijk te con centreren. Er bestaan zelfs plan ben om baggermaterialen in eigen beheer te maken en deze in een soort over de toonbank verkoop aan de aannemers van bagger- Werken aan te bieden. Maat 2 Maat 4-6-8-10 12-14-16 Beginregel van een gedicht, die wonderwel past in deze advertentie, Want ook een geschenk met brillant is pure liefdespoezie van een intieme, blijvende schoonheid. Uw manier om te zeggenrzie je, ik hou van jel .gouden armbanden met brillant van 880.-tot5.Q00.- enhoger edelsteenkundige f.g.a. diamantexpert g.i.a. LIJNBAAN 92 tel. 116670 filiaal: oostzeedijk 155-157, rotterdam De laaiende vuurzee die zaterdagmiddag in een Rotterdams isolatie bedrijf ontstond, kon door. de brandweer snel worden bedwongen. GEBOUW PALACE 3 Baggermaterieel in de verkoop over toonbank bij I.H.C. Holland (Van onze verslaggever) Ook de casco en apparatenbouw van Smit Kinderdijk (in feite een combinatie raw de werven J. en K. Smit en L. Smit ADVERTENTIE Een ongekend gepot, om met goede spullen te werken... en een werkelijk goede zeem Is in onze vensterrijke woningen toch onmisbaar. Daarom koopt li deze grote, prima zemen, prachtige, soepele volle traangelooide zemen, die een maximum aan vocht op nemen, in een ongekend grote maat... voor nog géén drie gulden. Morgen om 9 uur begint'in onze Huishoudafdeling beneden de Verkoop van deze prachtige, Volle zemen (en koop er.ook een voor Pa, voor de auto) een uit zonderlijke mooie kwaliteit, voor ccii wm- 2? Gcér> tel. of schrift, best. en Zoon, die sedert mei vorig jaar ge- fusieerd zijn) worden opnieuw opgezet. Dit gebeurt op het voormalige terrein van J. en K. Smit. Er komen een nieuw materiaalopslag met een tien tons mag neetkraan, lasloodsen om secties te ma ken tot een gewicht van 120 ton, een telescoopkraan voor transport van voor bewerkte stukkenterwijl het intern transport drastisch vereenvoudigd wordt. Een tot 150 meter verlengde helling moet de mogelijkheid bieden twee sche pen naast elkaar te bouwen. Er zal daarvoor een portaalkraan gebouwd worden met een hijshoogte van veertig meter en een hefvermogen van 250 ton. Langs de Noord komt een nieuwe af- bouwkade met direct daarbij de afdelin gen, die bij de afbouw betrokken zijn. Met de herstructurering, aldus de di rectie van Smit Kinderdijk die vandaag bij gelegenheid van een bezoek van de commissaris van de koningin mr. J. Klaasesz aan de Alblasserwaard de uit breidingsplannen van de werf bekend heeft gemaakt, zijn enorme investerin gen gemoeid, die door rendabeler wer ken terugverdiend moeten worden. Met de verwezenlijking van de plannen zijn jaren gemoeid. De vergrote helling zal in ieder geval in 1970 in bedrijf moeten zijn, dit met het oog op de afsluiting van het Haringvliet, die een verandering van de waterstand op de Noord ten gevolge zal hebben. De uitbreidingsplannen van de werf hebben consequenties voor de omgeving. ROTTERDAM, 24 april Na de vele flamencofeesten die wij in ons land van de heer Silva kregen opgediend, bleek gisteravond in ,,De Doelen" dat er meer groepen zijn die het predicaat voortreffelijk verdienen. Zo kort na het laatste fiesta gitana een flamencofesti val te brengen in de grote zaal bete kende feitelijk een wissel op een on verzadigbare behoefte aan Spaanse dans. Het ging hier om een groep, samen gesteld door Horst Lippmann en Fritz Rau en gepresenteerd door de Oxford- Engels sprekende Duitser Olaf Hudtwal- cker. Het programma verliep volgens de gelijke opbouw en bevatte geen gro te nummers. Maar wel de reeks beken de dansen van soleares tot bulerias, maar daartussen bevonden zich enkele dansen die minder bekend waren zo als „Martinete" waarbij met een ha mer op een blok ijzer wordt geslagen ter herinnering aande smeden van Triana waar de zigeuners eens ge dwongen te werk werden gesteld. Het accent viel opmerkelijk veel op de zang en de guitaarmuziek. Wat de 18-jarige La Singla en haar twee jaar jongere zusje La Faraona lieten zien, behoorde tot de beste tradities van de opwinden de dansvormen. Een andere virtuoze ster, wiens zapa- teado in oogverblindende varianten kenmerkend was, bleek Caraestaca die in zijn interpretatie van de droefgeesti ge seguiriyas de zaal tot laaiend ent housiasme wist te brengen. Het was merkwaardig dat de welbekende La Ta- ti, die in verschillende fiesta's al te zien is geweest, zich ontwikkelt tot een danseres die minder door virtuositeit dan door een beheerste schone vorm geving opvalt. De pittige El Guito de briljante guitaarspeler Juan Maya Ma- rote, de zangeres La Galleguita en José Menese als vocale Flamencover tolkers, behoorde tot de uitblinkers van deze sterke groep die in staat bleek de enorme ruimte van de grote zaal als het ware in te krimpen tot een sterk besloten omlijsting van de fas cinerende dansvorm die in onze koele landen zo populair is geworden. H* J, W. Het plaatselijk voetbal moet het veld ruimen en ook het garagecomplex van de autobusonderneming De Twee Pro vinciën voor een groot deel van het openbaar vervoer in Zuid-Holland ver antwoordelijk) moet afgebroken en el ders opgebouwd worden. Sedert de fusie van J. en K. Smit (een bedrijf dat in 1847 gesticht werd) en L. Smit en Zoon (dat al in 1796 opge richt werd, nadat velen uit het geslacht van de Smitten al mee dan honderd jaar in de scheepsbouw werkzaam waren) is er in Kinderdijk al veel gemeenschappe lijk tot stand gebracht. Er is nu een directie, een tekenbureau, een projec tenkamer, een koperslagerij, een verve rij en een timmermanswerkplaats. De machinefabrieken van beide werven zullen eveneens spoedig samengevoegd (Van onze verslaggeefster) ROTTERDAM, 24 april Voor de rechtbank alhier verschijnt dinsdag de 22-jarige Maaike N. van K., die 20 oktober van het vorig jaar vijf kogels uit een revolver afvuurde op haar vriend, de 25-jarige kelner J. J. M. Dingen. De man overleed een week later. Het drama speelde zich in de vroege ochtenduren af op een zolderkamer aan de Mathenesserdijk. Volgens de vrouw zou haar vriend haar hebben uitgedaagd de revolver op hem af te vuren. Het slachtoffer zelf verklaar de, dat een man op hem had gescho ten. De verdachte wordt primair dood slag ten laste gelegd. (Van onze verslaggever) ROTTERDAM, 25 april In minder dan een haif uur heeft een laaiende brand de voorraad vezelplaten van het isolatiebedrijf Herpel en Co. aan de Westzeedijk in de as gelegd. Hoe de brand zaterdagmiddag is ontstaan wordt nog door de brandweer onder zocht. Dat de schade beperkt is kunnen blij ven tot het houten gebouw van Herpel en Co. (waarvan het dak instortte) en de voorraad vezelplaat, is te danken aan de gunstige ligging van de loods. De brandweer kon met zeven lage- drukstralen en twee hogedrukstralen aan drie kanten aanvallen. Onder lei ding van onderbrandmeester G. Kres- maat waren de bemanningen en ge reedschappen van gereedschapswagen 11 en autospuit 8 en voorts de bluseen- heden 421 en 322 de laaiende vuurzee snel meester. Veel langer vergde het nablussen, omdat de smeulende as en de resten van de vezelplaten uit de loods gehaald moesten worden. Tot la-at in de avond is men met dit karwei bezig geweest. VLAARDINGEN, 24 april De tim merman J. E. Woudstra uit Vlaardin- gen was in een in aanbouw zijnde wo ning te Vlaardingen van een 51lt m hoge muur gevallen. Vermoedelijk had hij door een windstoot het evenwicht verloren. Met een schedelbasisfractuur werd hij in het Holyziekenhuis opge nomen. worden. Op het sociale vlak werden de sociale ondersteuningsfondsen van de beide werven samengesmolten. De twee ondernemingsraden werden tot een college omgesmeed. Ook de op leidingen, brandweer en E.H.B.O. varen onder een en dezelfde vlag. Smit Kin derdijk telt nu 1300 man personeel, waaronder enkele tientallen buiten landers. (Van nze verslaggever) ROTTERDAM, 24 april Dé actri ce Loudi Nijhof, thans verbonden aan „Studio", zal het komend seizoen deel uitmaken van „Nieuw Rotterdams To neel". Zij zal de plaats innemen van Elisabeth Andersen die bij de„Neder- landse Comedie" is geëngageerd. Nieuw Rotterdams Toneel zal op 13 mei de laatste première van dit seizoen ge ven, n.l. „Het Tuinfeest" van Vaclav Havel onder regie van Johan Greter. Dit stuk wordt uitgebracht als kleine- zaalproduktie. (Van onze verslaggever) SCHIEDAM, 24 april De katholie ke Martinuskerk aan de Willem An- driessenlaan zal 18 juni in gebruik wor den genomen. Vrijdag 16 juni zal de bisschop van Rotterdam mgr. M. A. Jansen de nieuwe Schiedamse kerk consacreren. Aan het consecratiefeest gaat zater dag een kleine plechtigheid vooraf. Dan zullen de drie luidklokken, die de na men Mariëlle, Jozeph en Martinus ge kregen hebben ingewijd worden. De klokken dragen de namen van de drie kinderen uit de parochie, die zich bij zonder ingespannen hebben om het geld voor de klokken bijeen te krijgen. De kinderen zijn tot peters benoemd van de klokken en zij zullen zaterdag het eerst de klepels mogen roeren. Zij zullen echter niet de enige zijn, die dit voorrecht genieten. In het klok- kenfonds is pas 4350 gulden bijeenge bracht terwijl er 9000 gulden op tafel moet komen. Om nu aan meer geld te komen zullen de parochianen en andere Schiedammers zaterdagmorgen direct na de wijding door deken Boel rijk (hetgeen om half elf geschiedt) de klokken mogen luiden tegen het schappelijk tarief van een rijksdaalder per klap om de huid van de klokken. Zondagmiddag van vier tot vijf uur kunnen opnieuw klappen uitgedeeld worden. Figuurlijke klappen zijn even eens mogelijk, via het gironummer 382623 van de Boerenleenbank in Ket- hel. (Van onze correspondent) DORDRECHT, 24 april Begin ju li wordt de eerste paal geslagen voor de langverwachte sporthal aan het Admiraalsplein. Over enkele da gen kan de rijksgoedkeurftig afkomen. De kosten van de bouw, inrichting en grondaankopen worden geraamd op 2.300.000,-. De inrichting van de hal met gymnastiektoestellen en van het restaurant vallen hier buiten. Het res taurant wordt door de pachter zelf in gericht. De hal kan in het seizoen 1968-'69 in gebruik worden genomen. ADVERTENTIE Morgen zoekt U ze uit, deze leuke meisjes-pyjama's van be haaglijke keperflanel, die ze eigenlijk 't hele jaar door kunnen dragen. Keperflanellen meisjes pyja ma's in een kwiek modelletje, in fleurig gebloemd dessin in diverse pasteltinten, royaal en keurig afgewerkt. Morgen om 9 uur begint de verkoop van deze keperflanellen meisjes pyjama's, voor de leeftijd van 2 tot 16 jaar, voor prijzen, die voor zich zelf spreken. Géén tel. of schrift, best. (Van onze verslaggever) GOUDA, 24 april „De woning- produktie is in eerste instantie geen technisch, maar een financieel vraag stuk. Dit zal steeds meer tot uit drukking komen, vooral nu een weer slag in de woningbouw valt te ver wachten. De woningbouwplannen dienen dan ook op een geheel andere wijze te worden aangepakt en wel vanuit de financieringsmogelijkheden van de op stapel staande complexen". Dit betoogde drs. J. Poot, directeur van Eurowoningen N.V. te 's-Graven- hage, vrijdagmiddag bij de opening van de eerste flat van de vier blok ken van elk tachtig woningen in Gouda's omvangrijke uitbreidingsplan Bloemendaal. a De heer Poot besprak de taak van de ontwikkelingsmaatschappij in deze tijd van structurele kapitaalschaarste. Hij stelde daarbij voorop, dat de ge meenten door een tekort aan kapitaal middelen niet meer in staat zijn wo ningbouw op grote schaal te realiseren. Een oplossing zag hij in het inschakelen van ontwikkelingsmaatschappijen. Volgens drs. Poot dienen de gemeen ten hun totale uitbreidingsplannen door dergelijke maatschappijen te laten ont wikkelen. Bij de realisering van deze plannen moeten alle betrokkenen, dus ook de beleggers, worden ingeschakeld. De heer Poot was er zich van bewust, dat de constructie van een aan een be leggingsmaatschappij gekoppelde ont wikkelingsmaatschappij in Nederland vrijwel nog niet voorkomt. Men zal hier toch naar toe moeten werken om alle bouwplannen uitgevoerd te krijgen, al dus drs. Poot. De directeur van Eurowoningen voer- ADVERTENTIE de ten slotte nog aan, dat de gemeenten vaak geen geldmiddelen kunnen vinden om gronden bouwrijp te maken. Een ontwikkelingsmaatschappij, die gekop peld is aan een beleggingsmaatschap pij, zal wel voor de financiering kunnen zorgen. Daardoor zal het ook mogelijk zijn tijdig wegen en straten aan te leg gen en groenvoorzieningen aan te bren gen. Daaraan ontbreekt het nu vaak ook in Bloemendaal volkomen. Bij het werken met ontwikkelings- en fi nancieringsmaatschappijen nemen de gemeenten volgens drs. Poot een be langrijke plaats in, omdat zij ten slotte de partner smoeten kiezen. Burgemeester mr. R. M. van Reenen had te voren op de importantie van het uitbreidingsplan Bloemendaal gewezen. Voor Gouda is namelijk de belangrijke taak weggelegd de overspill uit Den Haag en andere grote steden op te van gen. Dit blijkt ook duidelijk uit het on langs verschenen streekplan „Rijn en Gouwe". In dit verband betitelde de heer Van Reenen Gouda als aantrekke lijke woonplaats: een stad met een his torische kern en een geheel nieuw stadsdeel, waar in de toekomst zo'n 30.000 mensen zullen komen te wonen. Burgemeester Van Reenen merkte op, dat de woningnood in Gouda alsmaar blijft stijgen. Het aantal urgent wo ningzoekenden is in de loop van enkele jaren zelfs verdubbeld. De 320 Euro woningen vormen dan ook slechts een druppel op een gloeiende plaat. Daar komt nog bij, dat de meeste flatwonin- fen in verband met de hoge huren oogstwaarschijnlijk aan niet-Gouwe- naars zullen worden verhuurd. Het complex valt dan ook onder de hoogste huurklasse, die Gouda kent. De huurprijs bedraagt 275,per maand, waarbij f 37,50 voor onderhoud en 27,50 voor centrale verwarming komt. In totaal derhalve 340,per maand. De door het Rotterdamse architecten bureau Apon, Van den Berg, Ter Braak en Tromp ontworpen flatgebouwen zijn in gietbeton opgetrokken in tien bouwlagen met in het onderhuis de ge meenschappelijke ruimten en de bergin gen Elke galerij telt slechts acht wo ningen. De flats bestaan uit een woon kamer van 5,83 bij 5 meter, drie slaap kamers, een badkamer, een op Ameri kaanse wijze ingerichte keuken, een hal, een toilet, een werkbalkon en een log gia. Elk flatgebouw is voorzien van twee zespersoonsliften. De bouw van de eerste serie flats heeft vrij lang ge duurd, omdat na het heiwerk de finan ciering een groot struikelblak bleek te zijn. (Van onze verslaggever) ROTTERDAM, 25 april Crooswijk en de Holland-Amerika Lijn stonden zaterdag voor het eerst tegenover el kaar. Het was een vriendschappelijk treffen, een voetbalwedstrijd, waarmee de verbondenheid werd gevierd, die nu tien jaar duurt. Op het sportterrein in het Kralingse bos werd een voet balwedstrijd gespeeld tussen een elf tal samengesteld uit de sterkste spe lers uit de buurt en een elftal van de „Nieuw Amsterdam". De aftrap werd verricht door de kapitein van de H.A.L. In de loop van de tien jaar hebben ongeveer 5000 jeugdigen uit Crooswijk een balletje meegetrapt in het straat voetbal, dat al die jaren door de H.A.L. werd mogelijk gemaakt. Deze voetbal wedstrijd, waaraan Faas Wilkes mee deed was georganiseerd door brigadier W. Rooy van het bureau Boezemsingel. Aan de voetbalwedstrijd was een op tocht voorafgegaan, die door een mu ziekcorps werd begeleid.Een levens grote ppaalwagen drukte uit wat de Crooswijkers met de manifestatie wil de zeggen „Zonder de Holland-Ameri- ka-Lijn zou er in Crooswijk geen voet bal zijn". Het initiatief voor het straatvoetbal werd tien jaar geleden door adjudant M. M. J. de Groot genomen. Het plan was er, maar de geringe financiële middelen maakten de uitvoering erg moeilijk. Tenslotte brachten de Croos wijkers, die bij de H.A.L. werkten, 'n oplossing door zich garant te stellen. Tien jaar lang adopteerde ieder schip van de H.A.L. een elftal. Nu zijn er 29 elftallen, samengesteld uit jongens tussen de tien en zestien jaar. SCHIPHOL, 24 april (ANP) Rot terdam en Kobe in Japan worden ha venzusters. Het bondgenootschap zal begin mei in Kobe worden bezegeld door ir. F. Posthuma, directeur van de Rotterdamse havenwerken. Hij zal over -enkele dagen van Schiphol ver trekken voor een reis om de wereld. Desgevraagd deelde hij mede eerst naar Bangkok te zullen vliegen, waar hij besprekingen zal voeren met ambtenaren van de ECAFE, een or ganisatie van de VN, die in Azië de supervisie heeft over allerlei trans port- en havenzaken. Daarna gaat hij naar Tokio, waar hij op het con gres van de „International Association of ports and harbours" een lezing over Rotterdam zal houden. Na een week vliegt hij naar Kobe, dat dan juist het 100-jarig bestaan viert. Kobe beschikt over een haven, die speciaal bekend is als stukgoed- haven. Ir. Posthuma gaat er zijn licht eens opsteken en zal tijdens een plechtigheid de stukken ondertekenen, die nodig zijn om de havens van Rot terdam en Kobe tot zusters te verhef fen. „Dit houdt een regelmatige uit wisseling van bezoeken en ideeën in" aldus onze landgenoot. Midden mei gaat de wereldreis ver der van Japan naar San Francisco, waar hij omstreeks 18 mei hoopt te ar riveren. Ook dan zal hij de plaatse lijke haven inspecteren en Amerikaan se zakenrelaties opzoeken. Na een dag of drie vliegt hij vervolgens over het Amerikaanse continent naar New York, waar hij zich zal aansluiten bij de Rotterdamse delegatie, die daar onge veer gelijktijdig arriveert na een be zoek aan Montreal ter gelegenehid van de wereldtentoonstelling. Deze delega tie zal, naar bekend, onder leiding staan van burgemeester Thomassen van Rotterdam. (Van onze verslaggever) SPIJKENISSE, 24 april Jan Hein Donner heeft in Spijkenisse binnen tweeëneenhalf uur niet minder dan veertig tegenstanders „verwerkt". On danks deze moeilijke opgave, scoorde hij 89 procent: 33 overwinningen, vijf remises (tegen Rijkee, van Wijgerden, Van der Kolk, Van Doeveren en D. Kerkhof) en twee nederlagen (tegen J. van Tuijl en Ed Voortmeijer). Withuis, die eveneens veertig borden kreeg af te werken, boekte drie ver- liespunten en wel tegen Menke, Bolk en Van Reek jr. Ook hij moest vijf re mises, tegen Vogelaar, De Groot, Van Reek sr., Van der Neut en Moerman, toestaan. Withuis kwam daardoor op een score van ruim 86 procent. (Van onze correspondent) DELT, 24 april „Glaasje op laat u rijden", de slagzin die het zo bij zonder goed deed, heeft hier een praktische toepassing gekregen. Een man van middelbare leeftijd meldde zich vrijdagavond aan het bureau van politie met de nfededeling, dat hij een paar borrels te veel had gedronken en niet meer in staat was zijn wagen te besturen. De politie wist raad. Een agent nam plaats achter het stuur en gaf de man in zijn eigen auto een lift naar huis. (Van onze verslaggever) ROTTERDAM, 24 april De geor- ganiseerde melkhandelaars in Rotter dam en Schiedam zullen op 1 mei (Koninginnedag) geen melk bezorgen. In verband met de sluiting op Hemel vaartsdag wordt woensdag 3 mei nor maal aan huis bezorgd, terwijl de win kels de gehele dag geopend zijn. ADVERTENTIE VERHUUR ZALEN seizoen '67-'68 begonnen. 4 ZALEN EXPOSITIEHAL ZOMERHOFSTRAAT - TEL.24.83.20 HET JONGENRENCENTRUM „DE SLEUTEL" aan de Groenmarkt in Dordrecht wordt op 29 april geopend. „De sleutel" werd al min of meer officieurs in gebruik genomen, toen Misja Mengelberg daar voor de Dordt se jazzsoclëteit en concert verzorgde. De gemeenteraad moet dinsdag be slissen, of „De Sleutel" voor onthef fing wat betreft de tapvergunning of verlof a. in aanmerking komt. IN LOMMERRIJK wordt op 5 mei een bevrijdingsavond gehouden van het „Voormalig verzet Zuid-Holland". De avond begint om acht uur. De Kunstijsbaan, waarvoor de ijsclub Kralingen plannen heeft is donderdag onderwerp van gesprek in de wijk raad van Kralingen. Ir. H. J. van Zwienen van stadsontwikkeling komt vertellen hoe de gemeente er over denkt. De bijeenkomst in het centrum Kralingen begint om acht uur. De wijkraad voor Charlois bespreekt eveneens een plan voor een kunstijs baan en wel op het Zuidplein. Deze plannen zijn echter een stuk vager dan die van Kralingen. De wijkraad komt om acht uur bijeen in de docentenka mer van het Charlois Lyceum. De gaspenningmeters in Vlaardingen zijn uit de circulatie. Dit betekent dat de Vlaardingers geen gaspenningen meer nodig hebben. Het energiebedrijf van Vlaardingen is zo vriendelijk tot één juli een kwartje te geven voor de penningen, die bij het kantoor ingele verd worden. Voor de serviceflat „Gravenlust" gaat twee mei om vier uur de eerste paal de grond in. Wethouder Polak staat aan. het heiblok. Gravenlust wordt door de Wereldhaven aan de Oostmaaslaan uit de grond gestampt. Sint Genesius is weer aan een opvoering toe. Zaterdag gaat „In Londen staat een huis" in première. Blijkt het blijspel achteraf toch een treurspel te zijn dan kan men misschien nog wat plezier maken op het bal na. Alles wordt ge- f'even in Lommerrijk. Begin van de eestelijkheden kwart over acht. De katholieke kring Rotterdam viert de verjaardag van de koningin met een Kring Oranje Avond. Plaats van samen komst zondagavond, hotel Atlanta,

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1967 | | pagina 7