Schiedam wordt zetel van Rotterdamse delegatie naar Montreal VEEL KIJKERS MAAR WEINIG GEVERS Sigma-centrum Rijnmond Rotterdamse scholieren week in welvaartsstaking Opbrengst valt f700.000 gulden tegen MIDDENSTAND DRUKTE IN ZWEMBADEN ARTIESTEN TEGEN HEAR-IN IN KOORENBEURS Reddingsbrigade betrekt de wacht op Hoekse strand In Zoeterwoude zusterstad Va*t Rotterdam Spido-directeur overleden Vrachtdienst luchthaven- Europoort één parochie Stedebouwers te gast in Maasstad INTERIEUR erienKa llocK •\2.0 cm hoog p blijvend góedkoper blijvend ZOMER- JAPONNEN - DE MAASBODE DINSDAG' 16 MEI 1967 5t> f ^os kZeefc zaterdag allerminst ingenomen met de gang van zaken voor het stadhuis, da x '''Siefoesfcmefeft en de Drumband Ahoy, die er niet genoeg van kon krijgen, leidden de aan- sterk af van de collectebussen in de hal. Het viel niet mee zich naar die bussen een weg te banen door het talrijke kijkerspubliek heen. ^orgenyroeg om 9 uur begint verkoop van deze leuke ^P-pullpoIó's voor jongens, diverse kleurcombinaties als ^nne/wit, koren/wit en groen/ onze verslaggever) S«*biTte Kind verdronken Afscheid Vragenhalfuurtje in Schiedamse raad Geslaagd Acht maanden voor man die meisje oog uitstak Frontale botsing Een Rotterdams Artiestenelftal heeft zaterdagmiddag ten bate van het Roode Kruis een voetbalwed strijd gespeeld tegen een elftal, gevormd uit Eerbeekse middenstanders. De eindstand bedroeg 6-3 in het nadeel van de Rotterdammers, de opbrengst f 850. De strijd speelde zich af in Eerbeek. Op de foto het artiestenelftal met reserves, v.l.n.r. staande kunstschilder Joop van Meel, beeldhouwer Leen- dert Janzes, kunstschilder Willem Kok en Bob Kamper, cabaretier Peter Blanker, architect Bakema, kunstschilder Klaas Dubbels; zittend: cabaretier Gerard Cox, publiciteitsman Ber Ligteringen, acteur Luc Lutz, filmregisseur Sies Hofman en de grafici Piet Roovers en Joop Brans. Tal van zwemliefhebbers zochten tijdens het Pinksterweekeinde verkoeling in het water. Vooral zaterdag en zondag noteerde de baden hoge bezoekcijfers. Maandag was de regen er de oorzaak van dat de badpakken ofwel thuis bleven liggen, of ijlings weer werden verwisseld voor warmer kledij. de buurt van de collectebussen die in het stadhuis stonden opge steld. Er kwamen, uiteraard, gif ten binnen, maar in vergelijking met vorig jaar kon de opbrengst maar matig worden genoemd. Zaterdagavond om zes uur was er iets meer dan 128 duizend gul den binnen. Om diezelfde tijd was dat vorig jaar acht ton. W eekabonnement lijkt succes Morgenvroeg om 9 uur begint de verkoop van deze extra lange Terlenka vensterval, in Flock- dessin, 120 cm hoog per meter voor Rotterdam, 16 mei Jo- nnes Bihar, de kunstschilder hp6 maandenlang ingespan- n heeft voor akties voor India, Ofid zaterdag breed tevreden t °T het stadhuis de drukte aan hijken. Druk was het er wel, tof aantrekkingskracht van °visiecamera's, Ageeth Scherp- jfiis. en de onvermoeibare drum- e Ahoy. De mensen kwamen hter niet al te gemakkelijk in 104\ 4-7 jaar ADVERTENTIE J. v, I -v).^ Zelfs de wildste robbedoes ziet er piekfijn uit, met zo'n leuke, gestreepte pull-polo van pri- ■ha kwaliteit. Zulke pull-polo's met vlot ttreepdessin in diverse kleuren, daar kunnen ze niet genoeg van "ebben, met de zomer en de Vacantie voor de deur. ^orgen koopt U ze, in top tot ^een maten, voor prijzen, die de aanschaf van enkele stuks hogelijk maken. ADVERTENTIE In 't betere genre 't beste KEIZERSTRAAT 7 (Van onze correspondent) HOEK VAN HOLLAND, 16 mei De Rotterdamse Reddings Brigade is weer paraat op het Hoekse strand. Maandagmiddag heeft drs. J. Blok land, lid van het dagelijks bestuur van de Hoekse wijkraad, de R.R.B. officieel geinstalleerd. Dat gebeulde door het hijsen van de brigadevlag. De bewaking zal zich -de eerste tijd nog beperken tot de weekeinden, maar later in het seizoen zal op het strand weer een permanente bewa king zijn. Voor dit werk stellen enkele tiental len leden van de R.R.B. jaarlijks hun vrije tijd beschikbaar. Zij kruisen met twee motorschepen en 'n flotteur langs de kustlijn. Het preventieve werk het waarschuwen van de zwemmers als die de gevaarlijke zóne naderen is daarbij van bijzonder groot belang. De zóne is voor leken moeilijk te onderscheiden, omdat eb en vloed alsmede de windrichting daarbij een belangrijke rol spelen. De kinderspelen, die na de installa tie gepland waren, moesten voor het grootste gedeelte vervallen, omdat juist toen een fikse windhoos, gevolgd door een zware regenbui, als spelbre ker fungeerde. Die regenbui vormde een wat triest besluit van een overi gens zeer goed pinkster-weekeinde. Het strand beleefde zowel zaterdag als zondag een ware invasie. Zeer velen waagden zich reeds in het nog kou de zeewater. Duitse toeristen, evenals een handjevol Belgen, Fransen en Zwitsers legden beslag op de beschik bare beddenaccommodatie. Op het kampeerterrein draaide men op volle toeren. Alle huisjes werden bewoond en men schat het aantal bezoekers op zo'n zes- tot zevenduizend. Op de camping werd het merendeel van de beschikbare ruimte ingenomen door kampeerders, van -wie de meesten op tweede pinksterdag weer vertrokken. Voor het eerst in dit seizoen reden er weer treinen door naar het strand. SCHIPHOL, 16 mei Een uit om streeks dertig topfiguren van de Maas stad bestaande delegatie, geleid door burgemeester Thomassen, is zaterdag middag in hetzelfde toestel als ko ningin en prins van Schiphol naar Canada vertrokken, om daar opnieuw de aandacht te vestigen op de Rotter damse haven. ,.Wij gaan in Amerika de wereld duidelijk maken, dat alle schepen van alle wereldzeeën ten alle tijde wel kom zijn in Rotterdam", zo drukte burgemeester Thomassen zich op de valreep uit. De delegatie bestaat uit tien hoge functionarissen van het Rotterdams gemeentebestuur, vier van de Kamer van Koophandel onder leiding v. voor zitter ir. J. van den Ber? en de rest uit leden van de vereniging Havenbe- langen. Eerste doel van de reis is, zoals al uit de woorden van de burge meester blijkt, de havenbelangen. Op het programma staat natuurlijk een bezoek aan de wereldtentoonstelling in Montreal, waar een Ritterdamse dag zal worden gehouden. Het bezoek aan Canada wordt gecombineerd met een vergadering in Montreal van de inter nationale Kamer van Koophandel. Later reist het gezelschap naar New York, waar het met de hoogste auto riteiten van de haven van gedachten zal wisselen. Zondag 28 mei wordt de delegatie op Schiphol terugver wacht. ADVERTENTIE Ooudseslngel 221, rotter duit ADVERTENTIE (Van onze verlsaggever) ROTTERDAM, 16 mei Rijnmond krijgt een sigmatisch centrum. Over enkele weken zal de stichtingsakte wo- den opgesteld en getekend. En dan is Sigma Rijnmond een voldongen feit. De actie van de jeugd om de Schie- damse Brandersbuurt voor het slopen te behoeden is de aanleiding geweest te praten over een soort Sigma in Rot terdam en omgeving. Enkele jonge mensen Rotterdammers en Schiedam mers hebben een werkgroep gevormd. De provogroep „Nieuwe generatie" is in de werkgroep vertegenwoordigd door Thom Holterman. Voorzitter van Sig ma Rijnmond is Martin Lusse, mede werker van de „speelgids". De dich ter Jules Deelder, de componist Pe ter Snoey en Henk Fiegen, werkzaam op het gebied van publiciteit comple teren het jeugdige gezelschap. In de groep is ook opgenomen de heer P. van Bentum adviseur bij het bouwcen trum. Hij zal bekijken wat de moge lijkheden zijn van de panden die Sig ma eventueel ter beschikking krijgt. Een gebouw krijgt Sigma zeker. Ge sprekken met het gemeentebestuur van Schiedam hebben ertoe geleid dat de Koorenbeurs voor verschillende akti- viteiten van Sigma kan worden ge l Géén tel. of schrift, best. 16 mei Op het Uit Y1 ngt vandaag de Japanse Va honrW-J?" ere van de viering van jd Kobe rig bestaan van de haven Tart. üe grootste havenstad van het13 de EistQ W*eeUwfeol, gehouden viering van daüers teii van deze 1,2 miljoen in- «bl in 1ende stad, droeg Rotter- .,faT.ln de i stad, droeg Ro tenl^ebantm vreugde bi3 door Sa^'bde aaa te gaan met K een Kobe, j!j6hWer>j_ e dragen tot een grotere Seiv.' -E1- Pn.i tussen beide havens. dai^eente]iiu ma. directeur van het Kot?' Verte davenbedrijf te Rof+°*'- bleeuf.damseSenworodigt in Kobe sche Se ati gemeentebestuur bij de korfb van i "diging van het zuster- *ha toes eide havensteden. In zijn ïhaavdat He5 zei de heer Posthu- kirnu dat z.ee °ns wel scheidt, -title als Hel, tegelijkertijd ook ver- tl intei en in de bevorde- v nationale handel en wel- (Van onze verslaggever) ROTTERDAM, 16 mei In de nacht van zaterdag op pinksteren is de Rotterdamse sleepbootreder Piet Voorwinde overleden. De heer Voor winde, die enkele maanden geleden op doktersadvies reeds zijn werk had neer gelegd, is 59 jaar geworden. In de Rot terdamse haven wordt de oud-direc teur van de Nederlandse Stoomsleep- dienst, voorheen Piet Smit li. als één van de grondleggers beschouwd van de moderne slepersvloot, die een on verbrekelijk deel van het service-pak ket in de haven is geworden. De heer Voorwinde heeft ook voor het toerisme in Rotterdam grote ver diensten. In de negentien jaar van zijn directeursschap van het sleepbedrijf creëerde hij de Spido-rondvaartdien- sten, die jaarlijks een miljoenenpu bliek de Rotterdamse haven laten zien. Ook in het bestuur van de VVV Rot terdam heeft de heer Voorwinde die typisch een man was van „weinig woorden, maar grote daden" een voor de stad beslissende rol gespeeld. De heer Voorwinde had zitting in een groot aantal besturen van instel lingen en comité's, die zich op chari tatief gebied bewogen. bruikt. Er kunnen onder meer jazz- en beatavonden worden gehouden. Het gebouw heeft - al eens getoond dat ook teach-ins onder zijn dak uitstekend tot hun recht komen. Het creatieve werk, zoals dat in het Sigma-centrum in Amsterdam gebeurt, moet uitzien naar een ander gebouw dan de koo renbeurs. Men heeft een oud gebouwen complex in Schiedam op het oog, maar hierover zijn nog besprekingen gaan de met het gemeentebestuur in Schie dam. Men heeft op het ogenblik nog stichtingsacte moet nog worden gete kend. Wanneer dit is gebeurd wordt (Van onze verslaggever) ROTTERDAM, 16 mei Vandaag begint de op de Rotterdamse luchtha ven gevestigde luchtvracht-expediteur Airlift N.V. een autodienst tussen het Rijnmondgebied ten westen van Rot terdam en de luchthaven. De wagen die van een semafoon is voorzien, ver trekt van maandag tot en met vrijdag elke ochtend vanaf de luchthaven via Schiedam, Vlaardingen en Maassluis. De terugtocht gaat via Botlek, Per nis en Waalhaven. De aankomsttijd op de luchthaven is zo gesteld, dat er aansluiting is op alle avond- en nachtverbindingen van Rotterdam en Schiphol. MAASSLUIS, 16 mei De tweejari ge Albertus Otto is dezer dagen in het vlietwater langs de Weverskade alhier verdronken. Het jongetje was in ge zelschap van zijn driejarig zusje en is vermoedelijk spelenderwijs in het wa ter geraakt. Het meisje waarschuwde haar moeder over het ongeval. Een passerende bromfietser haalde het kind uit het water. een subsidie aanvraag, ingediend bij de diverse gemeentebesturen in de Rijn mond. De doelstellingen van Sigma Rijn mond zijn bijzonder ruim. Sigam wil naast allerlei aktiviteiten van jonge ren een soort officiële kern van jon gerengroepen scheppen om samen te werken, zonder de eigen zelfstandig heid te verliezen. Sigam Rijnmond heeft Schiedam al# centrum gekozen omdat in een klei nere stand de administratieve en ge meenteliike regelingen niet zo groot zijn als bijvoorbeeld in Rotterdam Bo vendien is er in Rotterdam ook een aktiviteit gaande. Het werk aan da provo-beatkelriens is dan wel ggen ini tiatief van Sigma, maar ademt wel dezelfde geest. De naam Sigma betekent nog niet dat het in Rijnmond een slaafse na volging van het Amsterdamse Sigma zal worden. Lid van de sigmawerk groep P. van Betum zegt hierover: ,.Het geeft wel ongeveer aan wat we willen, we hopen dat de naam niet wordt geassocieerd met drugs, dat i# een persoonlijke behoefte. Sigma Rijn mond wordt anders, want de menta liteit verschilt. Natuurlijk hebben we óverleg met Simon Vinkenoog eehnd, maar we worden geen verlengstuk van Amsterdam". Zo is Sigama Rijnmond voorstander van diverse Sigam-centra in alle Rijn- monplaatsen en in de diverse Rotter dam-wijken. De aktivieteiten in de Koorenbeurs zijn slechts een begin. Omdat Sigma allereerst moet weten wat de behoeften zijn, die onder de jon geren leven moet er een inventarisatie worden opgesteld. Dat gebeurt op 27 mei met een hear-in in de Schiedam- se Koorenbeurs, waar de jeugd van de Rijnmond de kans heeft om te zeg gen wat sigam voor hen moet gaan doen. GRONINGEN. 16 mei Prof. dr. W. J. W. KOSTER, sinds 1940 hoogleraar in d« Griekse taal- en letterkunde aan de rijks universiteit te Groningen heeft vrijdag af scheid genomen met een college over ..Ho merus vroeger en nu". (Van onze correspondent) SCHIEDAM, 16 mei In de raads vergaderingen van Schiedam zal, voor lopig bij wijze van proef, een vragen- halfuurtje worden opgenomen nadat dit tijdens de behandeling van de gemeen tebegroting was toegezegd. De proef duurt tot het einde van het jaar. Als op die manier een gunstige ervaring is opgedaan zullen B en W te zijner tijd voorstellen het reglement van orde te wijzigen. ROTTERDAM, 16 mei In het Zuider ziekenhuis zijn voor het eindexamen zie kenverpleging diploma a geslaagd de zus ters A. Dijkhuizen-Cevaal, A. van de Feyst, I. Hofmans, M. H. Jonkman S. M. de Keer- smaecker, F. Kersten, J. W. Kramer, M. J. Lagerwaard, J. Neerings. A. Rozemond, W. R. W. Rijsdijk, M. P. Schenk en A. J. Voorwerk. DEN HAAG, 16 mei. - De 36-jari- ge grondwerker M. L. uit Delft is van morgen veroordeeld tot acht maanden gevangenisstraf met aftrek en onvoor waardelijke ter beschikkingstelling van de regering, wegens zware mishande ling, in dronkenschap gepleegd. L. heeft op 7 oktober van het vorige jaar een 18-jarig meisje in de Cornelis Patijnstraat alhier met de vingers in de ogen gestoken. Het meisje liep daar bij zo ernstig oogletsel op, dat één oog moest worden weggenomen. De man werd gearresteerd dankzij medewer king van de Haagse bevolking, die rea geerde met een stroom van tips, toen het verhaal gepubliceerd was. ,,U het een vrouw op de meest nare wijze voor het leven verminkt zei de rechtbankpresident prof. Van Hattum. De gevangenisstraf is onbetekenend, vergeleken met de daad," De recht bank heeft de onbeheerste manier van handelen van de grondwerker zeer zwaar laten wegen. De man zal pas in de maatschappij mogen terugkeren, als blijkt dat dit zonder gevaar voor an deren kan geschieden. „Wij vinden u zo gevaarlijk, dat wij niemand mogen blootstellen aan uw agressieve neigin gen", aldus prof. Van Hattum. Het von nis was conform de eis. ZOETERWOUDE, 16 mei (KNP) Op Pinksterzondag is in de kerken van Zoeterwoude een brief van de bis schop van Rotterdam voorgelezen, waarin werd meegedeeld, dat de twee plaatselijke parochies tot één worden samengevoegd. Omdat het klooster en de kerk van de paters Kruisheren binnenkort wor den opgeheven en verkocht, zal de pa rochiekerk van de H. Kruisverheffing ophouden te bestaan. In het uitbrei dingsplan Westeinde waar men de vestiging van een beduidend aantal ka tholieken verwacht zal te zijner tijd 'n kerk nodig zijn. Beide parochies wor den samengesmolten tot één parochie met twee kerkgelegenheden: de be staande in de Zuidbuurt en de nog te bouwen kerk in het Westeinde. De pa ters Kruisheren zijn bereid gevonden om de bediening van deze ene parochie met twee kerkgelegenheden op zich te nemen. De gezondheidstoestand van deken A. J. I,. van den Boog laat intussen niet toe, dat hij nog lang pastoor kan blij ven. Hij zal daarom op zeer korte ter mijn zijn pastoraat neerleggen. In af wachting van de definitieve benoeming van een nieuwe pastoor en deken uit de orde der Kruisheren werd een tussen tijdse maatregel genomen. Deze week zal de deken een andere benoeming ontvangen, terwijl voor en kele maanden een waarnemend deken en een waarnemend pastoor voor de pa rochie H. Joannes Onthoofding zullen worden benoemd. (Van onze correspondent) RIDDERKERK, 16 mei Bij een frontale botsing in Ouddorp, waarbij drie auto's betrokken waren, is de Rid- derkerkse familie J. Drooger op Twee de Pinksterdag wonder boven wonder slechts licht gewond geraakt. Hun auto kwam op de provinciale weg frontaal in botsing met een grote melkwagen met aanhanger die een personenauto inhaalde en daarbij op de andere weg helft terechtkwam. De bestuurder van de melkwagen durfde niet meer af te remmen uit vrees dat zijn lading dan zou gaan schuiven. Het echtpaar liep bij de botsing enkele kneuzingen en en schrammen op, hun kinderen ble ven ongedeerd. De auto werd totaal vernield. MONSTER Op een wegkruising al hier zijn gisteren twee personenwagens in botsing gekomen. Beide wagens wer den een eind weg geslingerd en raakten een bromfietser, de 33-jarige tuinder L. P. J. van den Berg uit Poeldijk, die bij het kruispunt stond te wachten. De bromfietser, alsmede de bestuurder van een van de personenwagens, de 23-jarige K. Stevens uit Den Haag, kwa men bij dit ongeval om het leven. SNEEK De 22-jarige A. Dijkstra alhier is zondagavond in zijn woon plaats met zijn scooter in botsing geko men met een busje. Het ongeval ge beurde toen hij rechtsaf wilde slaan. De jongeman werd ernstig gewond en overleed in de loop van de avond in het ziekenhuis. Een matig bedrag dus, ondanks aan- sproringen voor de televisie om toch vooral te geven, van Rotterdammers als wethouders De Vos, Albert de Booy, Jaap Valkhof en de kunstschilder Dolf Henkes, die verontwaardigd met een zakje weggegooide boterhammen in zijn handen stond. Ook Johannes Bihar, oftewel Jaap Andrea, verscheen op het scherm met zijn groot-aktie-boek. Hij kon meedelen dat in de Roterdamse zakenwereld gewerkt wordt aan de fi nanciering van een waterboorinstallatie in Bihar. De aandacht op India heeft wel tot gevolg dat meerdere akties zullen vol gen. Drie leerlingen van de Sociale Aka- demie zullen als leden van de werk groep Nesbic in het kader van de ont- wikkelingsmaand die door de Novib in november wordt geproclameerd de ac tiviteiten op de middelbare scholen con centreren. Op 25 mei heeft om vier uur een bijeenkomst plaats in de Soci ale Akademie met vertegenwoordigers van de ongeveer 100 scholen die Rot terdam telt. Het ligt in de bedoeling onder deze scholieren een welvaarts staking te houden. Dat betekent van 28 mei tot 2 juni geen patatjes of bios- coopjes. De werkgroep Nesbic verwacht van elke school duizend gulden, dus in het geheel een ton, die op het bekende gironummer 100200 zal worden overge maakt. Gedurende de ontwikkelings- maand willen zij met lezingen meer bekendheid geven aan het ontwikke lingswerk. Om de kennis van de mid- (Van onze verslaggeefster) ROTTERDAM, 16 mei Het nieuwe weekabonnement van de RET belooft een succes te worden. Het aantal aan vragen bedraagt 1800 tot 2000 per dag. Ploegen van- twintig tot dertig em ploye's werken elke avond over om de drukte het hoofd te bieden. De aan vragen komen gespreid uit de hele stad, maar de meeste liefhebbers lijken te wonen in Hoogvliet en Schiedam. Op welk cijfer het aantal nieuwe weekabonnementen zich op den duur zal consoliederen valt nog niet te zeg gen. De eerste 10.000 aanvragen kwa men tweemaal zo snel als men ver wacht had. Het staat wel vast dat het totaal aantal van 15.000 weektoonkaar- ten volgens de oude tariefstructuur geen houvast geeft. De RET is van oordeel dat het nieuwe, met zijn on beperkte geldigheid gedurende de he le week, sterker aanspreekt. Het oude kon slechts op bepaalde uren van de dag worden gebruikt en was in het weekeinde niet geldig. Zoals bekend gaan de niuwe RET-tarieven in op maandag 22 mei. delbare scholieren van dit onderwerp te toetsen hebben zij gedacht een enquete vooraf te houden. Op de Sociale Aka demie leeft het onderwerp ontwikke lingshulp zeer sterk. Een omscholing van het programma verkeert in een voorbereidend stadium. De leerlingen zien graag een opleiding die meer ge richt is op de gebieden buiten Neder land en wel op de Ontwikkelingsgebie den. Hiervoor zijn besprekingen gaande met het instituut voor de Tropen, pro fessor Bos en de NOVIB, en de direc ties van de verschillende Sociale Aka- demies. In Maassluis bedroeg de opbrengst 10.575,75, belangrijk minder dan vorig jaar, toen het totaalcijfer 34.000 be droeg. Bij de nieuwe katholieke kerk aan de P. C. Hooftlaan werd het meeste geld ruim 3200 gebracht. Geen onverdeeld succes ook in Ridderkerk en omgeving. In de twee uur, dat het gemeentehuis en de kerken open waren, kwamen de giften slechts druppelgewijs binnen. Opmerkelijk was wel, dat veel kinderen hun spaarvarken kwamen le digen. Het totale bedrag is nog geen 10.500. In Barendrecht werd 7650 bijeengebracht. In Heerjansdam bijna 1970. ROTTERDAM, 16 mei De dienst van stadsontwikkeling en wederopbouw is woensdag 24 mei gastheer van 550 deelnemers aan het in Amsterdam te houden congres van de Federation In ternationale des ingenieurs minuci- paux (F.I.I.M.). Bij deze federation zijn directeuren van gemeentewerken en hoofdingenieurs van vele openba re diensten en bedrijven aangesloten. De deelnemers zijn afkomstig uit Frankrijk, Groot-Brittannië, België, Is raël, Denemarken, Zweden, de Ver enigde Statert, Canada, Zwitserland, Uganda, Tsjecho-Slowakije en Neder land. De gasten maken een havenrond- vaart met de „Erasmus" en de „Pie- ter Caland". Wethouder mr. H. C. G. L. Polak zal aan boord van een der schepen een rede uitspreken. Na de havenrondvaart kunnen de deelnemers kiezen uit enkele techni sche excursies. In de namiddag, is er een samenkomst van alle excursie deelnemers in „De Doelen". Hierna volgt een bezichtiging van het gebouw. (Van onze verslaggeefster) Een speciale verkoop van bloem- en-stores ...of extra lange ven- stervallen, die elegante Ter lenka Flock-vallen... liefst 120 cm hoog, uit de serie van 3.25. Morgen zoekt U ze uit, deze prachtige kwaliteit extra lange vensterval, met een opvallend fraai bloem-flock dessin, per meter voor nog géén twee gulden. 86) 1ï-3 jaar 92 98) ijflt

Nieuwe Schiedamsche Courant | 1967 | | pagina 7