NTTBDMCQt NIEUWSBLAD Vele cadeaux bij viering 100-jarige Oud-kathkerk HYC plukte nog net de tegen Hermes volle winst Felle openlucht-brand aan de Westerkade SVV had in Den Bosch Vromve Fortuna niet mee R.v.d.BBÜG AUTOMOBIELBEDRIJF LANDMAN Brand in balen Schiedamse Ztvemclub gaf kinderfeest Exc. '20 gaf kort voor tijd de volle winst weg AT (T) AAR. AMNEER Uit liet politierapport Steeds meer brommers en fietsen gestolen Ongeval op voetbalveld C'AWiEX Laat Uw auto GRATES testen bij NOORDMOLENSTRAAT 17 - SCHIEDAM Pupillen van Schiedam winnaar v. d Most-beker Burgerlijke Stand Damesmodes '62-'63 Lange Kerkstraat 19 meesterlijk Hoofdagentschap en Eedactie: SCHIEDAM, BROERSVEST 3 - TELEFOON 68091 Klachten bezorging: Telefoon 11.70.41 TTET eeuwfeest van de Oud-Katholieke •"1 Kerk is gisteren op stijlvolle wijze en onder grote belangstelling gevierd. Na de plechtige pontificale hoogmis in de Oud- Katholieke Kerk aan de Dam, *s morgens om tien uur opgedragen door Zijne Hoog waardige Excellentie de Aartsb'sschop van Utrecht, mgr. dr, Andreas Rinkel, daarbij geassisteerd door de pastoor der gemeente pastoor C. P. van de Berg, wiens pteek Psalm 84 tot tekst had. de oud pastoors Th. Bakker en C. Tol en kape laan J. Bergers, was er 's middags van 3 tot 4.30 uur een drukbezochte receptie in Maken Westhuis. Hot kerkbestuur onder voorzit terschap van pastoor C. P. v. d- Berg, bestaande uit mej. M, v. d. Lugt en de heren S. W. J. Schade van Westrum en A. de Winter nam de honneurs waar. Onder de velen, die hun gelukwensen kwa men aanbieden, bevonden zich Deken A. F J, L. van der Boog, die ook 's morgens in de kerk aanwezig was geweest en pas toor Wuijster uit Kethel, ds. J. Nawïjn, Gerei. predikant, ds. S. G, v. d. I-Iaagen, Luthers predikant, dr. L. J. Cazemier, her vormd predikant, ds. W, A. Krijger, Geref. pjedikant en ds. J. B. Schouw ink, voor ganger van de Ned. Prot. Bond. Namens de parochianen, oud-parochianen en ver enigingen bood de heer A. Lagrouw het kerkbestuur een cadeau onder couvert ter waarde van ruim achthonderd gulden aan voor een gebrandschilderd raam, eventueel voor de gerestaureerde oude kerk of voor de nieuwe kerk. Voor hetzelfde doel bood mevr. M". Pelkman-Frenay namens de vrouwenvereniging Tabitha eveneens een couvert met inhoud aan. Mevr. Schade van Westrum-Szaffka overhandigde een prachtige doopselstola, gemaakt door le den van deze vrouwenvereniging. Bijzon der in de smaak vielen dc twee schilderij en van het interieur en de buitenkant van de Oud-Katholieke Kerk aan de Dam, die mede namens haar echtgenoot door mevr. v. d. Berg het kerkbestuur werden aange boden. Beide schilderstukken waren op ar tistieke wijze door een werknemer van Wiiton-Fijenoord geschilderd, Zondagavond kwart over zes merkte de heer S. Bijl directeur van de N.V. Breeuw- werk dat uiC de balen die door zijn fa briek aan het water van de Westerkade worden opgeslagen, een dichte rook kwam. Onmiddellijk waarschuwde hij de brand weer die enkele minuten iater met mid delgroot materieel uitrukte en nog voor hfllE zeven werd er water gegeven. Bij de wagens waren de brandweerlie den bezig met het uitrollen van slangen en van tijd tot tijd werden zij geheel aan het oog onttrokken door de soms enor me rookwolken die uit de vuurhaard, die met zes stralen bestreden werd, opstegen en die de neus en longen van de vele omstanders soms zwaar op de proef stel den. De Schiod. Zwem Club gaf zaterdagmid dag, nog steeds in het kader van baar jubileumfestiviteiten, in Musis Sacrum een feestmiddag voor haar jeugdige leden. Na een kort openingswoord door -de penning meester, de heer A. Slu.ters volgde een aardig variétéprogramma, dat geheel op de jeugd was afgestemd. Ruim tweehon derdvijftig kinderen genoten de gehele middag van de gooclieltoeren van Henk Bouman, die ook als conferencier optrad, van Georg Amelung, die vrolijke melo dieën uit zijn accordeon wist te toveren, van de beide Crocksons met hun acroba tische nummers en van de dwaze musika- le clown Handifool, In do pauze kregen de kinderen een heerlijke tractatie. Ove rigens waren het niet enkel de jonge le den van de S.Z.C., die van dit aardige programma genoten. Ook het bestuur en de commissieleden waren aanwezig. TTeRMES DVS heeft, na een teleurstel- lende wedstrijd» van een beter spelend HVC de eerste neder!aap te Incasse ren gekregen. Weliswaar kwamen de gas ten zeer fortuinlijk aan de enige en win nende treffer, doch dat neemt niet weg dat de zege verdiend kon worden genoemd, doordat de ploeg op alle onderdelen juist wat beter was dan de thuisclub. Vooral aanvallend kon cr een duidelijk verschil ivorden aangetekend. By Hermes verliep elke aanval even stroef en terapoloos, waarbij schotvaardipheid blijkbaar niet tot de instructies behoorde, terwijl bij HVC juist elke aetïe van de goed en snel combinerende voorhoede gevaar inhield. Het Schiedamse doel is dan ook vele malen door het bekende oog van dc naald ge. kropen. -Een prachtige kans om de score te openen kreeg de thuisclub toen bij een actie van v. d. Poel de half Dielissen, die op het middenveld de grote uitblinker was, de bal tegen de elleboog kreeg, waarvoor scheidsrechter Vlug onverbiddelijk een strafschop toekende. Ten Hoopen knalde de bal echter tot wanhoop van al wat Her- mes was op de paal. Verbeten trachtte de thuisclub over deze tegenslag heen te komen en'met goed voetbal werd HVC tegen de muur gedrukt. Een fraaie kans voor Kerklaan. ging door snel uitlopen van doelman Heitman verloren. Sensationele momenten, die door de 4.000 toeschouwers kennelijk op prijs werden ge steld, vooral toen kort daarna een fraaie aanval van v. d. Poel en Kuipers door 'de laatste met een keihard schot m hel zijnet werd besloten. Sigmond, die na een goed begin angstig terug viel, wilde de sfeer nog wat verhogen door de bal onverwacht op een leeg doel terug te spelen, waar De Blok als redder op moest treden. Nadat Heitman uitlopende v. d. Poel een goede kans had ontnomen en schutter Nederhand Tap op de proef had gesteld, kwam het einde van de eerste helft. Her mes zakte na rust terug, waardoor HVC een lichte veldmeerderheid kon ver overen. Vooral in de e etste vijftien minu- ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD In een aantrekkelijke en aan Evcelsior- zijde goed gespeelde wedstrijd deelden in de tweede klasse RFC en Excelsior '30 de punten. Goede aanvallen over en weer met al direct aan weerszijde scoringskan sen. Zuïdervrijk zag bij een door Bierhuizen genomen vrije trap zijn kopbal rakelings naast de paal gaan. Aan de overzijde schoot Barzely in volle ren het Ieder te gen de latkruising. In de 15de minuut kwam Excelsior aan de leiding. Bij een diepte-pass van Zui- derwijk miste stopperspil Van Citteren, hetgeen Den Brinker in het bezit van de bal bracht. Deze omspeelde de uit zijn kooi snellende doelman om hierna be heerst in te schieten: 01. Klein zag een weinig later een goed schot gestopt en aan öe overzijde stonden spil Gouka ditmaal bijzonder op dreef en Van Oers de Rotterdamse aanval lers geen duimbreed grond toe. Na de rust ging de strijd weer gelijk op met een iets gevaarlijker RFC. Bij een door Barzely als voorzet bedoeld afgevuurd schot reageerde doelman Heesman net even te iaat, waardoor de bal in de uiter ste bovenhoek verdween: 11. In de 37ste minuut kwam Excelsior op nieuw aan de leiding. Nu was het Schol te die naar binnen snellend een door Bier huizen goed genomen vrije trap in het net wist te koppen: X2. RFC liet nu de teu gels wat vieren waardoor Excelsior een duidelijk veldoverwicht kreeg. Twee minu ten voor het einde kwam evenwel toch nog de gelijkmaker. Bij een door Tafijn genomen vrije trap verzuimde Excelsior het beveiligende muurtje te vormen. Hier door kwam Huuksloot ongedekt te staan en met een goed gerichte kopbal bracht hij de partijen weer in evenwicht 2—2. MAANDAG OKTOBER '1962 rw DINSDAG 2 OKTOBER Sursiim Corda, 2 uur: Herv. Vrouwendienst komt bijeen Chr. Soc. Bel., 8 uur: contactavond Ned. Bond van Oudstnjders. BIOSCOPEN passage Theater, 2 en 8.15 uur: Ureus de Leeuwen koning. Slonopole, ma. di- wo. 2 en 8 uur: De schrik van de onderwereld. medische dienst Apotheek: Westendorp, Singel 83. MUSEA Sued. Museum: dag. !0 tot 17 uur: Uw stad tn Uw Museum. Het Oorlogsgraven Comité, afdeling Schiedam heeft een krans gelegd op de oorlopspraocrt m Groesbeek, waar zoals bekend 900 Canadese militairen liggen be graven; joh ge mannen, die indertijd hun leven heten voor onze bevrijding. De heer en mevr'. Colhgnan waren zondag aanwe- sip bij de ontvangst van de tachtig Canade se ouders m Ngmepe7t ere legden, zondagmid dag om drie uur dc Schiedamse krans bij het grote kruis achteraan op het kerkhof. Op onze foto ziet men hun vertrek op zondagmorgentoen zij op teeg gingen om Schiedam bp deze plechtigheid te vertegen woordigen. Zoals men weet, is er vrijdag avond 5 oktober in Musis Socntm een propaganda-avond, to aar doet en toerkuijjse t*au het Comité worden uiteengezet, leder die bel angst el tin g heeft, is welkom en de toegang Ij vry. ten kwamen er kansen, die als rijpe vruch ten m de boom hingen te lonken, doch HVC vergat al maar ze te plukken. De thuisclub, het middenveld steeds meer prijsgevende, kwam nog maar zelden tot een werkelijk gevaarlijke aanval. Pech was het echten dat een. fel hard schot van Ten Hoopen via de vuist van Heitman op de lat ketste, waar na ook een vrije schop van dezelfde speler juist over de lat verdween. De verdediging van HVC bleek beslist niet het sterkste deel van het elftal en sprong vooral gul met hoekschoppen om. Hermes kreeg er na de rust negen te nemen (HVC driel) waar van er echter zeven volkomen mislukten. Over onmacht gesproken! Daar ook de gas ten te royaal met de kansen bleven om springen, begon een ieder zich al te ver zoenen met een doelpuntloos gelijk spel. doch kort voor het eindsignaal greep HVC toch nog de volle winst. Sigmond verloor weer een duel met Maas, wiens voorzet door Kemper half werd gemist, waarna via een springende Tap en Marcus de bal via de rug van de HVC-hnksbinnen in het doel rolde. Een wal bloedarm doelpunt, dat niettemin grote vreugde in het Amers- foortse kamp bracht! Zondagavond omstreeks zes unr ont- etond brand in een openlucht opslagplaats van de N. V. Fabriek van Mach. Breeit- werk v.h. Jor. Smit, gevestigd aan de Wes terkade. Hel bedrijf huurde van de ge meente 500 m2 walkant, waar de te be werken producten, bestaande uit katoen en jute, tot grote balen geperst, liggen op geslagen, met een totaal gewicht van naar schatting 300 ton. De balen zijn in afzon derlijke stapel» opgestouwd en afgedekt met grote dekzeilen. Een van deze stapels i» in brand geraakt. Een bewoner van -to Warande ontdekte als eerste het vuur. Hij waarschuwde de onder hem wonende Chauffeur van het bedrijf, de heer F. G. Smith, die tijdens het weekeinde tevens als brandwacht fungeert. Ook een van de be woners van de twaalf aan de Wester kade gemeerde woonschuiten, de heer A. Groe- nuweg had de eerste vlammen waargeno men. Hij snelde de heer Smith, die met vrouw en dochter naar de fabriek was co» rend, te halp. Met eigen blusmiddelen gingen zij de snel uitbreidende brand te lijf. Vooral de met olie waterbestendig ge maakte dekzeilen branden als fakkels. Men moest zich echter beperken tot het localiseren van het vuur, hetgeen gelukte. Dy inmiddels gewaarschuwde orandweer verschben spoedig ter plaatse en pakte het vuur met zes stralen energiek aan De 60-jarige magazijnbediende P. v. B. is vrijdag bij het oversteken vnn de rij baan op de kruising Adm. de Ruijterweg Vestfrankelandsedi jk wat onvoorzichtig ge weest Hij werd aangereden door een be stelauto, bestuurd door D. M. uit Rotter dam en liep een paar gebroken ribben en een bloeduitstorting aan de linkerarm op. Per GG en GD is hij naar het Gemeente Ziekenhuis overgebracht. Een vechtpartij tussen buitenlandse zee lleden van verschillende nationaliteit had plaats in. een café in de binnenstad. De Fin S. R. J,, oud 18 jaar. tweede kok van een motorschip, liggende aan de Ment ha ven kreeg een hoofdwond en een hersen schudding. Na hechting in het Gemeente Z'ekenhuis is hij aan boord van zijn schip gebracht De motor van een fhxi is vrijdag om elf uur 's avonds in brand geraakt op dc VJaardingerdijk, vermoedelijk als gevolg van kortsluiting. De bestuurder was ge stopt omdat zijn ruitenwisser mei behoor lijk werkte. Toen hij de kap opende sloe gen de vlammen er uit. Het vuur werd met zand gedoofd en toen de brandweer o.I.v. de heer Rademaker verscheen, be hoefde zij .geen. dienst meer te doen. Zondag heeft zich bij het uitgaan van de voetbalwedstrijd bij Hermes D.V.S. op hef pad, lopend van Groenoord naar Viaar- dingen een ongeval voorgedaan. Een brom fietser, de 20-jarige H. P. Kroon, uit de Dr Boslaan, verleende geen voorrang aan een personenauto bestuurd door H. J. V. H'j bekwam ernstige verwondingen aan het gelaat en !s door de GG en GD naar het gemeenteziekenhuis vervoerd. Een kind van zeven, dat achter op zat, P. H., vloog eveneens over het wegdek, maar bleef on gedeerd. De bromfiets Werd aan de voor zijde beschadigd. De voorruit van de auto, waartegen, de heer K. opvloog, werd ver nield evenals de ruitenwisser. Het was toen gauw gedaan met de rode haan: slechts de nabiussing restte, maar dit nam tocli nog geruime tijd *n beslag. Met behulp van een hefvork-trucw moesten ds balen stuk voor stuk verzet worden, teneinde de brandweer gelegenheid te ge ven de laatste vuurres ten te doven. Onge veer kwart over acht kon de heer D. de Jager, onder wiens leiding het blussings- werk stond, zijn manschappen naar huis sturen. Wat betreft de oorzaak moet aan kwaad willigheid gedacht worden. Enkele kleine jongens die bij het ontdekken van de b'and op de Westerkade aanwezig waren, namen ijlings de benen. Al eerder is door het stoken" van een vuurtje tussen de sta pels balen brand ontstaan, zo verstelde ons de heer Smith, wiens kordate optre den erger heeft voorkomen. Maar a] vaak moest de jeugd van de opslagplaats wor den weggejaagd. Je mag dan blij zijn in dien je geen steen naar je hoofd gewor- per krijgt. De jeugd schrikt ook met voor terug, stouwbalkjes in bet water te gooien. Wij hebben enkele malen de poll- ti«- gewaarschuwd ais de jeugd het 'e bont maakte en nu hebben ric kw&jtongens het maar 41 te bont gemaakt, aldus de mening van de heer Smith. De om vang van de séhade kon niet direct wor den vastgelegd, maar wordt door verzeke ring gedekt. Op het punt waar de brand woedde liggen geen woonschuiten. Alleen een vöür de sloop bestemde veerboot"Itgi enkele meters uit de kant gemeerd. Ech te- net ver genoeg van de walkant ver wijderd om in dit geval buiten schot te blijven, Het brandje trok heel wat kijkers en verspreidde veel rook en stank. Het aan lal brommers en fietsen- dat in Schiedam gestolen wordt, neemt op ver ontrustende wijze toe. Zo zijn er- in het afgelopen weekeinde weer acht gestolen Slechts in één der gevallen, de ontvreem ding van een bromfiets aan de Lange Haven, is de Rotterdamse politie er lo geslaagd de dader te achterhalen. Daar bij ^bteek dat de dieven er, uitgerust met het noodzakelijke gereedschap op uit trek ken om hun slag te slaan. Zij hebben het uiteraard vooral voorzien op nieuwe of niet al te oude brommers en deinzen er niet voor terug deze uit kelderruimten of stallingen weg te halen. Voor het me rendeel gaat het echter om de fietsen, of brommers, die achteloos en niet op slot ergens worden neergezet. Tekenend is dat de politie bij een controietocht 17 onbe heerde met afgesloten rijwielen heeft ge vonden en meegenomen. Wat grote zorg vuldigheid is dus wel gewenst. Tijdens de zaterdagmiddag gespeelde voetbalwedstrijd HBSS b4Activitas b2 had de doelman van HBSS, P. G. v Pelt, de pech bij een onschuldige botsing zijn onderarm zodanig te scheuren, dat hij in het ziekenhuis moest worden behandeld, waar de arm in het gips werd verbonden. De 15-jarige P. G. v Pelt is leerling van de C.T.S Vooral nu HBSS onlangs collec tief deelnam aan de verplichte verzeke ring voor spelers bij de KNVB, za] dit voorval kunnen bewijzen in hoeverre voet ballers voordeel kunnen trekken bij deze door de KNVB verplicht gestelde verzeke ring, die ongetwijfeld in het belang van de spelers is ingesteld. .Een bromffetsendief uit Schiedam, oud Iff jaar is door de politie in Rotterdam aangehouden op de Hoofdweg. Hij gaf aan vankelijk een valse naam op. Hij had ech te». gereedschap bij zich voor het geval h'j iets van zijn gading zou vinden. DAF-DEALER VAN 1 TOT 7 OKTOBER OKTOBER (Van onze correspondent) Een over alle linies veel beter spelend SVV, dat voor rust een groot overwicht door een 0—1 voorsprong maar slecht zag beloond, ia daarna in slechts twintig minu ten naar een geflatteerde nederlaag ge dreven. De Schiedammers demonstreerden voor rust een. uitstekend positiespel en hun ploeg vorm-de een beter geheel dan die van de thuisclub, waarin de rechtervleugel: v. WissePieters wegens blessure ont brak. Maar de gasten voerden hun aan vallen telkens te lang door en gaven de vooral na rust goed op dreef zijnde Bos sche verdediging daardoor gelegenheid om in te grijpen. Het begin was bijzonder hoopvol voor de SVV-ers die met snelle aanvallen de op dat ogenblik rammelende BVV-verdediging voor lastige problemen stelde. Toch duur de het nog 22 minuten voordat Waasdorp zijn club op winst kon schieten. Hij ont futselde de treuzelende spiL Netten de bal liep er enkele meters mee verder cn schoot toen hard en onhoudbaar in, 0I. Het werd de inleiding voor een groot offensief, dat niet beloond werd omdat het in de Schie damse aanval allemaal veel te lang duur de. In de 2e helft kwamen de Bosschena ren anders voor de dag. Zij speelden in een hoog tempo en hadden binnen vijf mi nuten al vier hoekschoppen mogen nemen. Het pupillenvoetbal in Schiedam beleef de zaterdag een grote dag. want immers, mochten de tien- en. elfjarige knaapjes op het prachtige hoofdveld van Hermes DVS hun krachten toen meten, met die van hun. Vlaardingse collega's. Tevoren waren se lectiewedstrijden gespeeld, zodat zaterdag „het puikje van Schiedams pupillenvoet bal" gepresenteerd werd. De eerste wed strijd was die tussen de 10-jarïgen, waarbij de Vlaardingers door een misverstand met knaapjes van hogere leeftijd waren opge komen. Met een 32 nederlaag kwamen de Schiedammertjes nog eervol uit de bus. De oudere groep pupillen deed het beter. Met 3—1 werden de in oranje-zwart spelen de Viaardingertjes verslagen, waarbij de ruststand reeds 3—0 was. Opvallend was bij deze wedstrijden, dat alle 44 spelers van de eerste tot de laatste minuut in actie waren, iets wat we in het tegenwoordige voetbal zo node missen! Doordat de totaal-score met 5—4 m het voordeel van Schiedam uitviel, ging de W. A. v. d. Most-beker voor dit jaar naar dc prijzenkast van Schiedam. Deze prijs werd door de heer J. Hooghuis uitgereikt. Behalve de rood-wit-blauwe gn Schiedam se vlaggen, ontbrak de vlag van het Schie damse pupillenvoetbal niet tijdens deze onder de stralende zon gespeelde wedstrij- j den. i In de zesde minuut was het eindelijk raak loen v. d. Kerkhove uit een door Schuur man genomen vrije schop, doelman v. d. Reljken het nakijken gaf, l—l. Tien mi- ten later was het Heijmans, die uit een van de vele aanvallen een pass van v. d Pias ineens inschoot, 2—1. SVV geraakte er nog niet door aangeslagen en probeerde ijverig de achterstand weg te werken Toen na bijna een half uur spelen scheidsreeh ter Bus vergat te fluiten toen van Dalsen buitenspel stond en dc kleine linksbuiten ongehinderd een voorzet kon geven, die door v. d. Kerkhove werd benut, 31, werd het anders. Nadat protesten niets hadden geholpen probeerden de Schiedammers met man en macht de onverdiende achterstand weg te werken, maar nu gaf de versterkte BVV-verdedigmg geen krimp meer en ver dedigde met succes de gefiatteerde voor sprong. Ondertrouwd; F. M. Barkeij, 21 j. en C. M. Kapper, 20 j.; A. G. Bockkoro. 22 j. en S. F. van Dijk, 22 j.; H. van Buuren, 29 j. en A. M. C. van Abshoven, 21 j.; J. P. Kerklaan, 25 j. en J. M. Olsthoorn, 22 j.; M. Klapwijk, 23 j. en M. M. G„ Lepolder. 20 j.; J. H, Knauff, 28 j. en J. Harieman, 27 j.; J. Krabbendam, 25 j. en M. L, G. Nels, 21 j.; J. J. Lam, 22 j. en M. C. Offenberg, 24 j.; H. A.'D. van der Meer, '28 j. en G. Zuldema, 21 j.; H. Hoordijk, 25 j. en B- H. Hoenderkamp, 21 j.; J. J. Scholten, 24 j. en T. van Giessen, 21 j.; B. van der Sluis, 18 j. en C. A. Pieterse, 20 j.; Vf. J. Vermeer, 24 j. en N. J, H. de Ronde, 23 j,; C. H. M. Vinke, 27 j. en A. M. P. Rademaker, 23 j.; E. A. R. Volkman, 22 j. en J, Winter, 22 j.: W. van der Wiel, 38 j. en W. A. van der Wal, 36 j.; E. van de Wijngaart, 23 j. en M. A- de Hoop, 25 j. Gehuwd: J. de Ridder, 22 j. en A. Krol, 18 j.; A. F. Hoogendoorn, 26 j. en F. Bel- jaars, 21 j.; F. J. M. van Rossum, 20 j. en J. Brenkman, 18 j.; E». J. M. Lansbergen, 20 j. en M. van der Mos tl X8 j.; J. Burger, 23 j. en J. C. Kroep, T. Streunding, 29 j. en M. Sonneveld, 24 j.; Kf. A. van Rees. 30 j. en J. E. van der Windt, 28 j.; L. van 't Oor, 23 j. en P. J. van Doursen, 17 j.; W. C. Bos, 41 j, en H. CL Barthen, 44 j. Geboren: Jeanne M., d.v. J. Pleunes en R. Laven; Anne N., d.v. A. P. Zonae en H Snikkers; Yvonne S., d.v. A. Gordijn en M- J. Ebbelinghaus, ook wel genaamd Wir- xel; Angelina M., d.v. G. E. Awondatu en A. Rood; Johanna P., d.v. L. van der Touw en G. M Otte. Vier zakken antraciet zijn gestolen van een vrachtwagen, die de kolcnhandeiaar L. L. in de Huijgensstraat des nachts gepar keerd had laten staan. Uitgerust met de modernste testapparatuur onderzoekt een Caltex deskundige Uw wagen op 19 vitale punten,. Deze controle geeft U de zekerheid dat U niet voor onaangename verrassingen kunt komen te staan, U rijdt veilig. CALTEX PLATINUM met METHYL JzuXuicalicn. CALTEX HAV0LINE FIVE STAR MDT0R0IL Volledige bescherming ander alle weersomstandigheden CALTEX MARFAK SMERING Geeft dat verende gevoel in Uw wagen CALTEX PRODUCTEN VOOR KRACHT, BESCHERMING, ZUINIGHEID DAGBLADREKLAME niet te vervangen Voor het herfst- en winter seizoen brengen wij weer een modieuze collectie japonnen, deux-pièces, rokken, jum pers, vesten, blouses in moderne stoffen, o.a. m zui ver wollen jersey, weventt, Shetlandwol, trevira en alpacazijde, zowel geweven in ruiten, effen, jacquard als gemêleerd. Schiedam - Telefoon 6613S Big Ben nylon. Falcon en plastic damesregenjassen steeds voorradig. Ook voor grote maten. Pcens Elke Rap-bromfiats wordt ge heel compleet met alle accessoires gelevard. Prijzen vanaf£S45-. NO VANAF f515,- SCHIEDAAl Aid. Motoren St. Liüulnabtr 52. Tel. Ö4313 SH&mmerdstmmjsel 25. A Betaling desgewenst m overleg.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1962 | | pagina 2