ROTHMMSCH HAD n Fortuna, even voor geweest, moest tegen het einde capituleren voor Veendam behaalde royale zege Blauw-Zwart 4-1 1 Voor Fortuna moet aan de noodrem worden getrokken Aggredior dwong SVC in Schiedam gelijkspel af IJSBAAN „SOENDA" Bezoek van Sint trok minder belangstelling dan anders Situatie in het zaterdagvoetbal In laatste vijf minuten nog twee doelpunten tegen WIK slreed met de ruw tegen de muur Zonnig perspectief voor VFC Onder de rode streep! Damesteam leed derde nederlaag ifi successie Marathonfeest gemeenteraad Huldiging van LZM-jubilaris Wat is er aan de hand Voor Holv 2 miljoen gevraagd Extra uitkering aan gemeentepersoneel Agenda Uit het politierapport Abonnementen junioren f 4.50 Senioren f 6.50 'O Hoofdaïcntechap en Redactie: VLAARDINGEN, Sm. Havomiraat T - T.I. 3229 Kdurtte: Tel. «S3 VLAARDINGEN i KLACHTEN OVER BEZORGING 17.30 TOT 19.30 OUR: TELEFOON 6637 INSOLINDESINGEL 33 (Van onze correspondent) •\JI3F EN TWINTIG minuten na de rust krees 3e- wedstrijd Veendara—Fortru- na plotseling schone perspectieven voor de Tlaardlngers. Tydens een offensief van de thuisclub kon linksbuiten Don onverwacht met een dieptepass bediend worden. De blonde vleugelspeler reageerde goed, brafc door de "Veeodam-verdediging en passeer de ond-jntematlonaal Frans de Munck on houdbaar. Twee minuten later we.-d het evenwel anders. Bij een aanval van de thuisclub konden Baksteen, Jansen en Rril- leman, die zulk een hecht Vlaardfngs ver- dediglngsblok bleken te vormen, de bal niet goed weg krtfgen. Er volgde een schermut seling met als resultaat een hoekschop en toen deze genomen werd schoot de rechts- oulten van de thuisclub, Hendriks in. Al thans naar het oordeel van de arbiter die bovendien zijn grensrechter raadpleeg de maar niet volgens de Vlaardingers, die meenden, dat de bat onder het zijnet door in het doel terecht was gekomen. Zo werd het 11 en daarna ging het snel bergafwaarts inet de Vlaardingers. Zfe hadden qua techniek in de gehele eer- ite helft de meeste indmk gemaakt, maar bij de opbouw van een aanvalsaktie bleken toveel speler3 door korte combinaties ie pas moeten komen, dat het spel vaart miste en in wezen ook niet veel gevaar inhield. Veendam speelde ongetwijfeld niet met zulk een hechte eenheid als de Vlaax- dingers, maar de thuisclub had meer varia tie en meer verrassing in haar optreden en dat noopte, ondanks het nuttige verzet van Baksteen, Jansen en Brilleman doelman Kooymans tot grotere activiteit, dan waar toe zijn overbuurman De Munck genoopt werd. "Wel waren de binnenspelers Hage naars en Verweel in het middenveld, in sa menwerking met de kanthalfs Hi wat uq v. d. Borden, zeer beweeglijk en vaak do minerend, maar elke bal moest blijkbaar „gebracht" worden, terwijl men bij Veen dam het leder meer afstand liet overbrug gen, Toch kwamen ook de noordelijken in deze vrij vlakke eerste helft niet tot tref fers en bij de rust was de stand nog steeds O-O. Een. aanvangsoffensief van Fortuna, di rect na de hervatting ingezet, baatte ook aret, evenmin als een vrij sterke druk, die Veendam daarna ging uitoefenen. Plotse ling, na 25 minuten vrij emotieloos voet bal, kwam dan de treffer van Don, onmid dellijk gevolgd door de gelijkmaker van Hendriks. Bij de stand 1—1 werd het even Ieller, waarbij Fortuna in de 32ste minuut een strafschop' onthouden werd toen een der Vlaardingse aanvallers in het beruchte gebied in de rug gesprongen werd. Arbiter KOTTERDAMSCH NIEUWSBLAD MAANDAG 19 NOVEMBER 1962 c? tT> WIK heeft in Oudewater na de rust een zwaar Umo-offensieÊ het hoofd moeten bieden. Dat WIK de kort voor de rust veroverde 11 stand niet prijs Jieeft be hoeven te geven, heeft WIK vooral aan doelman Ciarijs te danken gehad, Hj stond voor het eerst na zijn beenbreuk weer onder de WIK-lat. Hij heeft WIK voor een duidelijke nederlaag behoed door onmogelijke ballen te keren. Hij inspi reerde zijn me de verdedigers tot hardnek kige tegenstand, waarbij zich ook rechts half A. Jansen onderscheidde- W. West- dijk kon H, v. Vliet echter niet doen ver geten. Op het met plassen bedekte zeer zware vc-ltl had de thuisclub het eerst succes. In de 10e minuut loste de links binnen A. Steenhamer van 30 meter zo'n hard schot, dat doelman Clarijs volkomen kansloos was. Jan Bakker gaf telkens weer fraaie passes, maar de binnenspe lers heten deze ongebruikt, In de slotfase van de eerste helft ontsnapte het WIK- doei op wonderbaarlijke wij2e aan door boring, Na een hoekschop werd de bal tot tweemaal toe uit doel gekopt, waarbij L. de Brabander weer een hoekschop veroor zaakte. Deze kon Clarijs niet klemvast te pakken krijgen. Opnieuw hoekschop. Een geile doelworsteling volgde, waarbij D. de Rond die bal van de doellijn trapte. De bal kwam bij Westdijk, die Jansen met een pasje bediende. Deze liet roet een strak schot de gelijkmaker aantekenen. On danks het hevige Unio-offensief na dc hervatting, waarbij doelman Clarijs niet van wijken wist, kreeg WIK nog enkele fraaie scoringskansen. Vergeefs schoten L. Verbeek en J. Bakker in, maar de mooiste kans kreeg Westdijk, toen hij en kele minuten voor afloop de bal van Jan Bakker kreeg, maar op vijf meter van de doelman jammerlijk miste. Met Cees Boose in de defensie terug getrokken kon WIK de 11 stand handhaven. Bergen werk heeft ook A. Vroom verzet, WIK heeft ditmaal keihard voor een zo goed mogelijk resultaat gestreden en daarom was het gelijke spel een welverdiende be loning. Groenewoud liet evenwel doorspelen, waar na Veendam naar voren trok, de Veendam- mer linksbinnen d.e lat trof en de terugko mende bal door midvoor B. Kuiper werd ingeschoten (2—1). Fortuna stortte toen. in een, verloor haar zelfvertrouwen en haar goede positiespel en werd daarna een steeds gewilliger prooi voor dc thuisclub, die in de 40ste en de 42ste minuut door J- Kui per en Hoekema op 4l kwam. Cijfers, die natuurlijk te veel verschil suggereren, wat niet wegneemt, dat de daadkracht van de Veendammers toch wel zoveel groter is ge weest, dat de zege verdiend mocht worden genoemd. De belangstelling voor de komst van St. Nicolaas aan de Maasboulevard was za terdag aanmerkelijk minder dan voor gaande jaren, misschien was dit wel te wijten aan het gure weer. Na de rijtoer door de stad werd de Sint met zijn 8 char mante knechten in Muzanda begroet door het M.A.F.-bestuur en leden van de win keliersvereniging van de Van Hogendorp- lean. Vele kleintjes stonden reeds vol ver langen te wachten om de goede Smt met 2jjn jolige Pieten een handje te kunnen geven, voor dezen naRr binnen gingen M.A.F.-uoor2itter L. A. M. Bracco heet te de Sint in Vlaardingen hartelijk welkom. Nadat de voorzitter van de winkeliers vereniging Van Hogendorplaar». F, H. W. Hier scoort Harry van Kees de openings treffer in de wedstrijd VFC-Blauw Zwart, waarbij Blauw 2 wart-doe lm an Moens, de opvolger van Jan Hooymans, een bezwe rend gebaar lijkt te maken. Het gaat er veel op lijken, dat we met Fortuna dit seizoen een anti-climax gaan beleven: degradatie naar de 2e divisie, na het afgelopen seizoen als Xe divisie kampioen te zijn geëindigd en aan ae poort van het Nederlandse voetbalwalhalla ie hebben, geklopt. Fortuna zou daarmee bepaald geen uniek verschijnsel opleveren. Dat is in de Nederlandse voetbalsport Jfteer voorgekomen; het ene seizoen kam pioen en het volgende seizoen degradatie. Fortuna meende met het elftal terug ie Toepen dat in het begin van het vorige seizoen zo goed draaide, de bakens te kun nen verzetten. We worden vervelend met steeds maar opnieuw te betogen, dat For tuna' s driemansdefensie te zwak is en dat allereerst In uitwedstrijden op een gelijkspel moet worden aangestuurd, dooi tegendoelpunten trachten te voorkomen hiel een versterkte defensie. Nu werd het weer een 41 nederlaag bij Veendam. Dat betekent jje zesde uit-nederlaag m Successie. Aan de bedroevende prestaties an uitwedstrijden moet toch bepaald iets gedaan worden. "Wil u het totaalresultaat kan Fortuna in 6 uitwedstrijden weten? Hier is het; 0 uit 6 en een doelsaldo van 317. Dus een half gescoord doel punt en 2 tegendoelpunten per uitwed strijd, En het thuis-resultaat? Hier is het: 8 uit 5 en een doelsaldo van 12—3. Dus ruim 2 gescoorde doelpunten en een half tegendoelpunt per wedstrijd. Kijk, dit ver schil is niet gewoon meer. Daar zit iets scheef. Aan het gezelschap van de dames ligt het kennelijk niet. Althans, dit gezel schap heeft geen. enkele gunstige invloed op hec resultaat in Veendam gehad. Voor tover wij weten, is Fortuna de enige club bi het betaalde voetbal, die de spelers door hun dames laat vergezellen op uit wedstrijden. Naarmate het seizoen vordeit, 'Aorèt de Fortunapositie steeds bedenkelij ker. Fortuna is nu zelfs onder de role streep gekomen. Het sein staat in bet roodgele kamp tiu duidelijk op SOS! For tuna 2 won thuis met 30 van hekkesbai ter SEIS 2 en de Fortunajeugd leed Schiedam een 20 nederlaag tegen de Hermesjeugd. Twee normale uitslagen. Zondag ontvangen de roodgelen Sittardia, de club die de voorlaatste plaats m?t Fortuna deelt en ook al zo merkwaardig ineen is gestort. Fortuna 2 moet naar EDVS 2 en de Fortunajeugd is gastheer van de SHS-jeugd. ENKELE ZEER ZWAKKE PLEKKEN "We hebben voor het eerst dit seizoen VFC aan het werk gezien. We moesten eerst wel even wennen aan het aanzien- lijk verschil in spelpeil bij Fortuna, Met liet VFC voor ogen, met spelers als Hen» *y Groene veld, Frans v.d. Burg, Toob kemmers, Joop Dekker, Robbie van Rees, Harry van Rees en Piet v.d. Burg, heb- hen we mistroostig naar het huidige VF' elftal zitten kijken. Daarin zaten bijzon der zwakke plekken en daarbij denken we vooral aan. de bezetting van de rechts achter-, de linkshalf- en de rechtsbinnen plaats. Slechts Piet v.d. Burg deed ons aan dat VFC-uit-de-goede-tijd herinneren. Zijn spel stak ook met kop er» schouders boven dat van zijn medespelers en te genstanders uit. We zouden willen zeggen: hij was veel te goed voor dit elftal en voor deze wedstrijd. Want hoe ook het VFC-elftal ons tegenviel, tegenstander Blauw Zwart speelde nog aanmerkelijk zwakker. Het duurde geruime tijd, eer we ons hadden aangepast aan het spel- géhalte, dat kennelijk thans het 2e klas amateurvoetbal vertegenwoordigt. We kon den toen door een andere bril met wat meet waardering de goede pogingen ga deslaan. Misschien kwam het ook wel, omdat VFC na de hervatting veel beter draaide. Veel plezier hebben we beleefd aan het vinnige spel van de tengere en jeugdige rechtsbuiten Maarten Benjert Hij speelde opvallend nuttig. Een regen van voorzetten heeft hij voor het Wasse- naarse doel getrokken. Zij zijn nog iets kort van lengte. Maar bijna allen heb ben aan hem een voorbeeld kunnen ne men hoe nuttig men voor zijn ploeg kan zijn door de bal het werk te lat n doen en nooit op te geven. Hij kan iet Rob van Rees wellicht een uitstekende reeh- terwing gaan. vormen. Want dat Rob van Rees komende zondag weer in het te staat, daarover behoeft geen enkele twij fel te bestaan. Hij heeft, zo vernamen •wij van een E.C.-hd, in het 2e tegen RFC puik gespeeld. Met Krijn v.d. Zwan als linkshalf kan de tweede zwakke plek wor den weggewerkt. Rest dan nog een goede vervanger voor de rechtsachter. Dan zal; VFC terdege kunnen gaan meetellen. Want nu reeds staan de kwekkers maar 1 punt op het leidend tweetal RFC en HBS ach ter. Het was voor hen een bovenste bes- te dag. Zelf maakten rij tegen Blauw Zwart bijna evenveel doelpunten als m de i-oorgaancle 8 wedstrijden tezamen en bovendien zagen ze het bovenste drietal nederlagen lijden. Enorm spectaculair be looft hier de titelstrijd te worden in een afdeling zonder titelfavorieten. Xu Piet v.d. Burg en Aad Vteugel bezie VFC een sterk bolwerk, dat echter sneller moet op trekken voor een betere bestrijking van het middenveld. Harry van Rees was weer ouderwets op dreef en Chl-el Ruis kan nof vee» beter als hij zijn stevige body fana tieker in de strijd werpt. Good old Arïe Verburgh kan in VFC zijn partijtje nog aardig meeblazen, al zal hij, net ais zijn medespelers, de bal veel sneller moeten afgeven. Voor WIK en de Holiandiaan komt net degradatiespook iedere week dichterbij. Met het 1—1 legert UNIO schoot WIK bit ter weinig op, temeer omdat Oudewater hetzelfde resultaat bij leider Coal bereikte. Voor de Holiandiaan, dat nu weer met 2—0 van PDK verloor, blijft Poortugaal öe bekende strohalm. Maar 't Noorden lijkt als 2e strohalm te hebben afgedaan, Programma voor komende zondag: For- tuna-Sittardia, HBS-VFC, Coal-RK WIK en Delfia-De Holiandiaan, Op een zwaar, maar goed bespeelbaar terrein heeft VFC eindelek ztfn aanhang laten zien, dat er wel degelijk doelpunten gemaakt kunnen worden. Hadden de geel zwarten In de voorgaande acht wedstrijden een totaal van slechts zes doelpunten ge scoord, gisteren, tegen Blauw-Zwart liep het gesmeerd in de ploeg van voorzitter Van Santen. Viermaal werd de uitstekende Wassenaarse doelman Moens gepasseerd, terwijl Meüer slechts een treffer toestond. Een royale overwinning derhalve voor de „kwekkers", die nu, mede dank 2D de nederlagen van de hoger geklasseerde teams slechts een punt achterstand hebben op de twee leidende ploegen RFC en HBS, In. de eerste helft ging het allemaal nog wat stroef bij de thuisclub. Wel hadden de geelzwarten een overwicht, maar het goede werken van Blauw-Zwart spil Wil denberg en rechtsachter Van Oosten voor- kwam een spoedige voorsprong. Doelman Moens droeg ook het zijne er toe bij om de score blank te houden, al had hij daarbij nogal moeite met schoten van Benjert. Van Rees en Ruijs. Een tweetal goede kopballen van Benjert en Van der Meer leverde ook al geen resultaat op voor de heftig aan vallende Sportpaikers. Totdat na een half uur spelen Arie Verburch een vrije trap mocht nemen. De oud-Fortunees deed dit „uitgekookt", waardoor Van Rees voor de eerste nrnal de armen juichend omhoog kon heffen, 10! Blauw-Zwart probeerde tevergeefs door de sterk spelende VFC- verdediging heen te breken, maar dit lukte niet. Dat de gasten toch aan een tegenpunt kwamen hadden «ij te danken aan, doelman Meyer, die bij een onschuldige kopbal van middenvoor Van Dongen, zo ver voor zijn doel stond, dat hij het leer miste, 1—1. Met deze stand kwam de rust. In de tweede helft heeft VFC lalen zien, dat het de kansen op winst beslist wilde realiseren. Reeds na vijf minuten kopte de benjamin, uit de ploeg, rechtsbuiten Benjert, op fraaie wijze de bal uit een hoekschop van Van Rees achter Moens, 2—1. Het was na dit doelpunt duidelijk dat WC deze winst niet meer uit handen zou geven. On ophoudelijk verschenen de geel-zwarten voor het doel van Moens, die meer dan eenmaal gelegenheid kreeg zijn talenten te tonen. Vooral Arie Verburch en Van Asselt vonden openingen in de Wassenaarse de fensie en in de 24e minuut leidde dit tot de derde Vlaardingse treffer. Van Asselt ondernam een lange run over het veld, misleidde een aantal blauw-zwarten, gaf keurig op tijd af aan de meegekomen Van Rees, die daarna geen moeite had te scoren, 3—1. Even ontworstelden de gasten zich aan de druk ea Meyer moest uitlopend redding brengen bij een. doorbraak van Van Dongen. Maar VFC trok de teugels direct weer strakker aan en toen Moens een schot van Ruijs niet goed onder con trole kon. krijgen en er mee ging wan delen, ontfutselde Benjert hem de bal, gaf goed door naar Van Asselt, die op zyn beurt Ruijs lanceerde- Voor laatstgenoemde was het toen geen kunst meer de bal ia het verlaten doel te plaatsen, 41. Met deze stand kwam het einde van deze door VFC uitstekend gespeelde wedstrijd die prettige perspectieven opent voor het vervolg van de competitie. Het eerste herenteam van Aggredior heeft SVC in Schiedam een gelijkspel kun nen afdwingen. Een verdienstelijk resul taat van het sterk verjongde Aggredior- team tegen een tegenstander, die vorig seizoen nog in de overgangsklas uitkwam. Aggredior begon zo overdonderend, dat SVC in de le set eenvoudig met 3—15 werd overklast. Nauwkeurig geplaatste services en een goed functionerende aan val deden Aggredior naar deze royale set winst stevenen. Maar In de 2e set tapte SVC uit een heel ander vaatje. De Schie dammers veroverden zich een 84 voor sprong. Nadat Kees Soetekouw gewisseld had. met Hans van der Sluis liep Aggre dior door uitstekend verdedigen naar een Sint is aan de Maasboulevard gearri veerd, waar het niet zo druk was als in voorgaande jaren, maar toch nog vele oudrrs met hun kinderen de kon hadden getrotseerd. hoogland en penningmeester C. Reissen de Smt hadden toegesproken, vertrok deze met zijn zwarte stftf naar café-restaurant We&twijk, waar de Goed Heiligman door voorzitter D. Kastelein als vertegenwoor diger au de w.nkeK et omging Promena de-West ontvangen werd Do Smt bop.cit- le in zijn toespraak beioidei ing van de verkeersveiligheid voor de jeugd en be jaarden. Hij besloot zijn tocht door de stad met een rondrit dour Vlaardings nieuwste stadswijk, waar zeer grote be langstelling voor d© komst van de Sint bleek te bestaan. Maandag 26 november, 's middags 2 uur, begint de openbare behandeling van de gemeentebegroting 1963. De eerste drie dagen van de volgende week zullen de daaraan gewijde vergaderingen 's middags 2 uur en 's avonds 7.30 beginnen. Zonodig wordt de behandeling op de volgende da gen voortgezet, met aanvang 's avonds 7.30 uur. Op de agenda prijken voorts voorstellen over: verdeling in sectoren van de culturele subsidie 1963/64; aansluiting van Vlaardingen bij de Stichting Culturele Raad van Zuid-Holland; toetreding van Vlaardingen als lid tot de Vereniging voor Centrale Elektronische Administratie (CEA); de uitvoering van riolerings- en bestratingswerken in plan Holy. Vanmiddag is de heer J. A. Buitenhuis om het Sunlight Paviljoen gehuldigd als jubilaris met 40 dienstjaren bij Lever's Zeep Mij. De jubilaris is een veelzijdig man en een begaafd spreker, zo lezen we in „Op eigen terrein", het personeels orgaan van Unilever N.V. Velen zullen zich de toespraken herinneren uit de tijd, dat hij voorzitter was van de personeels» raad en in deze functie het woord voerde bij de huldiging van jubilarissen. Buiten het bedrijf heeft de heer Buitenhuis op kerkelijk en maatschappelijk gebied ver schillende functies bekleed. Wij verheugen er ons op, dat er nu in het Sunlight Paviljoen gelegenheid is, hem te danken voor zeer veel, dat hij op de hem eigen en bescheiden wijze, doch niet in be scheiden mate, heeft gedaan. 8—9 voorsprong. Aggredior leek ook de 2e set te zullen gaan winnen. Het kwam 1415 voor. Maar SVC sleepte deze set toch met 1715 in de wacht. De stand was 11. Bijzonder spannend werd de strijd in de 3e set tussen twee teams, die na drie wedstrijden nog ongeslagen waren. Na vele service wisselingen en na een voortdurend gelijk opgaande score was het de thuisclub, die het laatste woord had en deze set met 1513 i» zijn voordeel beslechtte. Stand 2—1. Maar in de 4e set gaf de betere lichamelijke conditie van de Vlaardmgers de doorslag 23j wisten door te drukken en deze set met 1115 naar zich toe te halen, waar door de eindstand 2—2 werd. Het eerste damesteam leed zijn 3e ne derlaag In successie in de overgangsklas. Nu werd met 31 van de Kangeroes ver loren. Deze wonnen door betere spelveröe- img de eerste twee sets: 1015 en 17—19. Maar de 3e set was voor Aggredior. Op de keiharde services van Nel Roodenburg had de Kangeroes geen antwoord: 15—8. Doch in de laatste set lieten de Vlaarding se dames het tempo weer vieren en daar van. profiteerden de gasten door deze set met 6—15 voor hun rekening te nemen en, daarmee de wedstrijd met 1—3 te winnen. Tot een puntenverdeling kwam ook he ren n. van Aggredior. Na een 2—0 voor sprong op Hillegersberg 2, met de winst van de eerste twee sets met 15—6 en 15— 13, kwam Hillegersberg terug met 12—15 en 915 in de laatste twee sets. Dinsdag avond speelt het le damesteam in Delft tegen CSVD en donderdagavond, aanvang 7.45 uur. ontmoet het le herenteam AMVJSmash in de Energiehal. Heren II speelt zaterdagavond 9 uur in de turnzaal aan de Delftseveerweg tegen Phoenix. De heer E. Baan en mej. E. K. F. de Jager. resp. iidgF'I en onderwijzeres aan de Willem de Zwijger-Uloschool, hebben ont slag gevraagd. Wat is er toch op deze ulo school aan de hand? Eerst zou de sfeer er niet hebben gedeugd vanwege het be leid van. de heer Theunessen, de voorgan ger van de heer Baan. En nu is de heer Baan een blauwe maandag hoofd van de/e school of we moeten van B. en W, verne men, dat hij zijn ontslag heelt gevraagd. Voor de aanleg van zandbanen voor de hoofd-ontsluitiogsvvegen in het zuidweste lijk deel van wijk Holy stelde de raad in september 1959 een bedrag van 700.000 beschikbaar. Hec grootste gedeelte van het voor 1663 aan Vlaardingen toe te wijzen woningcontingent zal in wijk Holy moeten worden verwezenlijkt. In verband hiermee is het noodzakelijk, aldus B. en W tol de raad, dat een tweede krediet be schikbaar wordt gesteld voor rioienngs- en bestratingswerkzaarr.heden in dit ge bied. Daarmee wordt onnodige vertraging bij de realisering van de bouwplannon voorkomen. B. en W. vragen daarom de raad voor dit doel dc post „Kosten bouw- njpmaken grond" met een bedrag van ƒ2 miljoen te verhogen. Overeenkomstig de regeling voor het rijkspersoneel stellen B, en W. de raad voor het gemeentepersoneel een uitkering- ineens over 1962 te verlenen, bedragende 26,4 procent van het maandsalaris van no vember 1962, Globaal geraamd komt dit neer oo een extra uitgave van 170.000. De raming hiervoor zal t z.t. in de be groting 1962 bij een algemene wijziging worden geregeld. MAANDAG Luxer, 8 uur ntn., Psycho. 18 Jaar. Geopend: Apotheek „Van Hogendorp", v. Ho- gendorplaan 129A. telefoon 4233. In 3 A kreeg De Zwerver op eigen ter rein met 0—2 klop van RVVH, waardoor De Zwerver voorlopig uit de groep van titelfavorieten is verdwenen. Doto heeft de kop met 14 uit 9, gevolgd door Zwalu wen met 13 uit 9. Die Haghe met 10 uit 9 en Jodan Boys met 9 uit 8. Onderaan is de situatie: RWH 97, Excelsior M. 9—7, Woudricliem 96, Sw. Lekker land 85. Programma voor 24 november: Nw. Lek- kerlandDoto, Woudrlchem—Zwaluwen. HBSS—Die Haghe, Jodan Boys—Excelsior M, RVVHDe Zwerver. In 4 C won de Zwervers opnieuw van TSB, ditmaal in IJsselmonde en met 3—0. De Zwervers staat nu weer met 14 uit 10 achter leider HVO met 15 uit 9 en gevolgd door Melissant met 13 uit 9. Op grote af stand volgt Spirit op de vierde plaats met 10 uit 9. TSB staat öe met 0 uit 10. Programma voor de komende zaterdag: MaasdamHVO, de Zwervers—NSW» Me- Op het terrein van de voetbalvereniging Vlaardingen werd zaterdagmiddag de voetbalwedstrijd Red Stars—GTB uit Schiedam gespeeld. Tijdens deze ontmoe ting trapten twee spelers tegelijk naar de bal De 30-jarige B- Korpel van GTS brak hierbij zijn rechter been. Hij is per arabulance-auto naar de Dr. Noletstichting te Schiedam vervoerd. Dokter Lam- brechts verleende de eerste hulp. YtaHUUBTi MwawKUfdOS!» «aura KttMSEEltl PflCKTORÈN 6K«H>wnCT0R POOHOlt'KUtaKEtl Ida, F11T51M Na 5 december junioren 6.50. Senioren 0.50. Er worden een beperkt aantal abonnemènten uitgegeven. Kaarten verkrijgbaar Sonoystr. 79, Vlaardingen, telefoon 7006. De krant kunt U niet missen f lissantSpirit. TSB—Rozenburg, Groote Llndt—ïnsulinde - Xn de onderafdeling is het zo good be gonnen DVO naar de staart afgezakt PP3C slachtofferde DVO in. Schiedam maar liefst met 5—1. Pïershil zette TOGR bij zijn op mars dc voet dwars, door thuis een 22 gelijkspel af te dwingen en 2WSH oteef thuis met 4—1 de oaas over Rhoon. Stand: SNS 8—12. TOGR 10—12. Pïershil 10—12, Heinenooi d 8—11. ZWSH 9—U. PFSC 10— 11, Rhoon 10—9, Vlaardingen 9—8. DVO 9 Bolnes 7—5, Den Bommel 10—2. Programma voor zaterdag: Bolnes Vlaardingen. DVO—Den Bommel, SNS— Pïershil, HeinenoordRhoon, ZtVSH— TOGR. In 2 A heeft NBSW door een 02 zege op BVCB het Vlaardingse Sunlight van de hedmg verdrongen, maar heeft twee wed strijden meer gespeeld. MVV uit Maasland herstelde zich van de 0—3 nederlaag op eigen terrein tegen NBSW en won nu uit met 1—4 van VVOR, terwy! Energie Boys met 0—2 van LSV terug keerde. Stand: NBSW 10—16 Sunlight 8—14. MW 9—14, WIA 9LSV 9—3, VVOR 9—7, Energ;c Boys 97, ZBVH 8—6, Groen Wit R 8—4. BVCB 9—4 Programma voor zaterdag; Sunlight W1A, ZBVH—NBSW. Groen Wit R Energie Boys. The Red Stars good, beste ogen naar de gradatie naar de 3c klas. Het verloor thuis voor de vierde maal ui successie en ts daarmee op eigen terrein nog steeds zon der een enkel winstpunt. Ditmaal trok ken de Ca'texmcnsen met 45 aan liet kortste eind tegen de zwakke broeder GTB. Zij fungeerden nog niet als hekke- sluiter, maar hebben slechts 1 punt voor sprong op rodelantaarndrager GOZ, dat twee vvcdstrijden achterstand heeft. Stand; Egelantier Boys 712, RSM 7—11, SC Zuiderpark 7—9, Stellendam 3—9, Hel levoet sluis 7—8, DOS *32 8—7. GTB 7, GSS 7—6, The Red Stars 9—4. GOZ 7—3. Programma voor zaterdag:: GOZThe Red Stars, GSS—Egelantier B., RSM—GTB,

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1962 | | pagina 1