flOnERDUin MAD PANORAMA Foto's Foto R0KDE Foto HOMO! vlotte stenotypiste Uit gisteren verschenen sport-recreatienota Autorijles Achter de muren van eenzaam pandje in sloopgebied 1 Eerste 5-jarenpIan AGENDA PSVG gaat n erhuizen Fanfarekorps geeft concert en taptoe op Markt Gezamenlijke start gereformeerd en hervormd jeugdwerk „DE KROON" ,,'t VERFCENTRÜM" „De Goede Hoek" u HOOGSTRAAT 12 Vïaardingen - Tel. 8335 Weet aan wie u geeft Geen rijbewijs Over de kop .,0ns Natuurgenot" opende seizoen Jubileum Loop der bevolking Predikbeurten ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD ZATERDAG 14 SEPTEMBER 1963 Hoofdazen tschap en Redactie: VLAARDINGEN, Sm. HavmstrMl I - T«i. 3229 bMlil Tel. H» VLAARDINGEN KLACHTEN OVER BEZORGING 17.30 TOT 19.30 OT3H: TELEFOON 6637 1NSULINDES1NGEL 33 JN DE KOMENDE VIJF JAREN moet de achterstand in gymnastidk- iokalei zoveel mogelijk worden ingelopen en zullen er moeten komen; een sporthal, een 2e instructiebad bij het Kolpabad, sportvelden in wyk Holy, verlichting van vijvers en Vlaardingse Vaart voor de schaatssport, een sproei-ijsbaan op het terrein voor een tennispark met 20 banen in wijk Holy, alsmede een veldysbaan in de Broekpolder. Aldus het wensprogramma voor de eerste vq£ jaar van de commissie, die werd _belast met de samenstelling van een sport-recreatie-nota, welke gisteren is verschenen Een nota, waarin de situatie per 1 januari 1963 wordt belicht met daarnaast, wat er op deze datum aan sport- en recreatie- \'oorzienlngen zouden hebben moeten zijn om in de bestaande behoefte te voorzien, alsmede een beeld van wat er nodig is, wanneer Vïaardingen in 1990 tot 155.000 inwoners zal zijn uitgegroeid. Om de vijf jaar zal de behoeftebepaling opnieuw moeten worden bezien, omdat niet op langere termijn kan worden bekeken, welke veranderingen zich in de behoefte aan sport en recreatie zullen voltrekken in het algemeen en in Vïaar dingen in het bijzonder. T^COR de HONORERING van het ver- plicht gymnastiekonderwijs op de la- Ce re-, vglo- en ulo-scholen is het bes-taande tekort; 14 gymnastieklokalen. Behalve een sporthal aan de Clauduis Civilislaan zal er behoefte aan een tweede boarthal beslaan m wijk Holy of wyk Broekpolder by de u.-tgroei van Vïaardin gen tot 155.000 inwoners. Een overdekte kunstijsbaan is niet' te verwezenlijken, omdat de kosten hiervan 2U miljoen beiopen en Rotterdam een der gelijke baan op Brienenoord wil aanleggen. In wijk Holy moet een terrein, van 2,5 ha worden gereserveerd voor de aanleg van een onoverdekte kustysbaan met afmetin gen. die het organiseren van officiële schaatswedstrijden mogelijk maken. Om standigheden dwingen voorlopig met de verwezenlijking hiervan te wachten. In tegenstelling to; een overdekte schaats- ijsbaan, moet de aanleg van een overdekte, ijihookeybaan wel tot de mogelijkheden worden gerekend. VOOR een. directe voorziening in de be hoeften is de aanleg van een sproei-ijsbaan wenselijk. Deze alvast te realiseren, op het. terrein in wijk Holy, dat moet worden ge reserveerd voor de aanleg van een tennis park met 20 banen. De aanleg van een veld- ijsbaan beveelt de commissie tevens aan één ijsbaan, waarop langebaanwedstryden kunnen worden gehouden. Ook. deze op kar te termijn te verwezenlijken. Zo spoedig mogelijk moet er een 2e^ in structiebad bij het Kolpabad komen. Voor de verdere toekomst te er behoefte aan een mstruotiebad in elk der wijken Holy en Eioekpolder en aan een tweede overdekt zwembad met buitenbaden in wijk Holy, Met dezelfde oppervlakte als het Kolpabad- complex. Voor het houden van wielerwegwedstrij den wordt gedacht aan het beschikbaar 6teilen van wegen in hot recreatiegebied, dat ten westen van de huidige Vlaardingsc grens moet worden ontworpen. De Delftee studenten zoeken naar een roeibaan, die aan internationale eisen voldoet. In het kader van de ontwikkeling van het Vlie ten gebied zou oen dergelijke voorziening In streekverband getroffen kunnen worden- In de toekomst -dient te worden gerekend op de aanleg van 55 ha volkstuinen. TJET TEKORT van 20 ha aan sportvelden vraagt de grootst mogelijke aandacht. ZATERDAG Stadhuis, 2a uur, bezichtiging stadhuis en -,0 i 8.45 uur, Ficö-filmvoorstel- tentoonstelling. Triangel, 3, 6.30 i hagen. „Samenwerking", Kortecüjk, 2 uur. keuring hoenders en konimen van V.P.K.V. Kolpabad, 2 uur, zwemwedstrijden sportdag 63 van het garnizoen Rotterdam: 5 30 uur prijs uitreiking door garnizoenscommandant; 7 uur, vertrek fanfarekorps der Genie voor mars rtoor de stad Markt. 7.458.20 uur, concert door fanfarekot ps der genie; 8 3d9.10 uur, militaire taptoe. Stadsgehoorzaal, 8 uur. Variété-avond VI bas ketballver. Basket Boys I.uxor, 6 45 uur, Zwarte Zara. de bandietenko ningin (14 jr}»9 uur. De schaduw {18 jr). ZONDAG Iajxor, 2.30 uur. South af the border 5 uur. Zwarte Zara de bandietenkonmgin (14 jr): 8 uur, De schaduw <18 3ri. Stadsgehoorzaal, 3.43, €.30 en 915 uur. Bittere wraak {18 jr) MAANDAG l'ttxor, 8 uur. De Schaduw (18 Jrl P.K. Drmasir. S3, 8 30—10 uur. Receptie 25-jang bestaan buurtver Beatrix dopend; apotheek Van Ier Corput, Sehie* «atnseweg 83, tel. 3224. Thans ts 29 ba aan sportvelden aanwezig. By de voltooiing van de twee noordelijke stadswijken zal de behoefte 109 ha bedra den- In wijk Holy komen 31 ha aan sport velden In w.jk Broekpolder 10 ha. Voor de verwezenlijking van 1Ó3 ha aan sportvelden raï 47 ha buiten de huidige gemeentelijke grenzen moeten worden gerealiseerd- Bijzondere aandacht -'zaP ook moeten wor den besteed aan de projecbie van jacht havens en bc-ienbergingen voor de water sport r Er ,s een ontstellend gebrek aan recreatie- mogelijkheden in -de omgeving van Vïaar dingen. Er is een tekort van 174 ha aan stadsparken dat buiten de huidige grenzen zul moeien worden opgeheven. Voor sport terreinen bedraagt dit 47 ha, voor voltas - in nen 55 ha en voor overige voorzieningen 14.5 ha. Tezamen 290 ha aan stedelijk recreatiegebied op Maasland se grond, u-aar voor annexatieplannen lopen. Dit nog te verhogen met 58 ha voor de ontsluiting van dit gebied, waarvan de oppervlakte dan moet worden gesteld op 348 ha. Dit is slechts een heel oppervlakkige eer ste greep uit de sportrecreatienota, welke •19 pagina's van flink formaat beslaat. Het consultatiebureau van de PSVG, de protestantse stichting ter bevordering van verantwoorde gezinsvorming, afdeling Vïaardingen en omstreken, zal met ingang van oktober worden gevestigd in het ge- houw van het Groene Kruis/Oranje-Groene Kruis, aan de Floreslaan nr, 41. De spreekuren blijven ongewijzigd en men zal dus ook aan het nieuwe adres elke eerste en derde vrijdagavond van de maand terecht kunnen van acht tot tien uur. Mocht men bog niet bij het bureau zijn ingeschreven en zich er dus voor de eerste maal willen vervoegen, dan kan men zich op één van deze avonden om acht uur pre cies melden. Er bestaat dan echter een kans. dat men niet dezelfde avond gehol pen kan wordn en. zal moeten worden ver wezen naar een volgende zittingsavond. Om teleurstelling te voorkomen bestaat ook de mogelijkheid vooraf een telefoni sch afspraak te maken. Hiervoor kan men nr. 6950, mevr. S. van Borselen, Hu- go de Grootstraat 7 in Vïaardingen bellen, die dan onmiddellijk datum en uur zal kun nen opgeven, waarop men verwacht wordt. PANORAMAFOTO van de, het oude Vlaaxdingse stadsbeeld zo ken merkende, Oude Haven. Rechts op de voorgrond de Visbank en links ervan het gebouw, waarin onze krant is gevestigd. Achter de Vis bank verrijst in de verte dé toren van de Grote Kerk op de Markt. Eens was deze haven de thuishaven voor de meer dan 100 schepen tel lende Vlaardingse vissersvloot en de Visbank het afslaglokaal. Slechts met de nieuwe panorama-camera is het mogelijk dit beeld in één op name vast te leggen. Waarop zowel de West- als de Oosthavenkade; staat afgebeeld. De sportdag; 1963, die vandaag; door het garnizoen Rotterdam in Vïaardingen wordt gehouden ter versteviging van de banden tussen burgers en militairen, zal. indien het weer geen spaak in het wiel steekt, besloten worden met een concert en een taptoe. Deze muzikale programmapunten worden afgewerkt op de IVIarkt, voor het stadhuis, tussen kwart voor acht en tien over negen en hierin treedt op het ge heel utt dienstplichtige militairen he staan de fanfarekorps der genie, onder leiding van luitenant-kapelmeester Von Berg. Na een zomerslaap vgn twee maanden wordt zaterdag het startsein gegeven van een. nieuw seizoen, waarin veel aandacht zal worden besteed aan het vele jeugd werk in Vïaardingen. Pit jaar is er sprake van e*n samenwerking op grote schaal tussen de Centrale Gereformeerde Jeugd raad, de Gereformeerde Evangelisatie Com missie, dc Hervormde Jeugdraad, de VOJ, Verenigde Oecumenische Jeugd en de IMG (Protestantse Jongeren Groep). Het veie jeugdwerk vindt gedeeltelijk gecombineerd plaats. Het mitiatiet van deze grootse samenwerking is afkomstig van de Hervormde Jeugdraad. Het laat zich aan zien, dat in het vervolg steeds van een grotere samenwerking sprake zal zijn. De agenda ziet er als volgt uit: Zaterdag 14 september: 15-18 uur en 19-21 uur-, Tentoonstelling Zondagsschool werk. in de grote zaal bij de Rehobotkerk aan de Billitonlaan; 's middags .,4-Kerken- tocht" (van het Gereformeerd Jeugdwerk) Zondag 15 september: „Jeugdzondag" in alle Geref en Herv. Kerken in Vïaardin gen opgedragen van het jeugdwerk aan God; 8 uur nm. Bidstond voor leidingge venden In de Grote Kerk op de Markt. Ook voor alle boven-16-iartgen; 1Ö-13 uur en 15-18 uur Tentoonstelling Zondags- schoolwerk m de grote zaal bij de Reho- bothkerk aan de Bühtonlaan. Woensdag IB september: 15-17 uur en 19.30- 21.30 uur Tentoonstelling Zondagsschool werk m de Nicoiaas BeetsschooL aan de Rotterdamse weg (Spoorwijk); 7.45 uur nnn. Zangavond voor jongeren in de Grote Kerk. Donderdag 19 september: 19 39-21.3© uur MOEDERZIEL alleen in het sloopge bied woont nu nog in de Kuiperstraat het echtpaar Vans, Eenzaam en. verlaten temidden van het puin in hun afgetuigd huisje. Zijn ze 2ulke lastige klanten voor het gemeentelijk huisvestingsbureau, Jac. Vans (80) en zijn vrouw Wüehlmina de ligt (68)? Integendeel, ze staan julstb ij- zonder gunstig aangeschreven, verzekerde ons de heer Roels, de chef vatt dit bureau. Maar het gekke is, dat dit echtpaar van de gemeente nimmer de aanzegging heeft gekregen naar een andere woning uit te zien. Dat het toch voor een andere woning bij het huisvestingsbureau staat Inge schreven, dat komt. omdat mevrouw Vons zich daartoe zelf bij dit bureau is wezen vervoegen. Vorig jaar mei al, toen ze hoorde, dat alle woningen in haar strahtje tegen de grond moesten voor de bouw van het 2e viaduetgedeelte. Zij en haar man, zouden bijna anderhalf jaar geleden al vertrokken 2ijn geweest, als ze toen een der noodwoningen in Spoorwijk hadden Uw eerste rijles gratis.' Van Hogen dorp la an 177 D BOVAG erkend. verf van de vakman Eendricfrtssfraal 29. UJ. 2755 HooEslraai 48. Tel. 4153 Floris de Vijfdelaan 134. Tel. 8210 HERHALING is de TOVERKRACHT van de reklame brengt steeds het nieuwste op foto gebied. Wij demonstreren U gaarne de Camera waar mede de Nieuwsbladfoto's gemaakt zijn en kun nen U deze camera uit voorraad leveren. ALLES \oor Foto en Film bij de Speciaalzaak Grote sortering Camera's, film en dia projec toren, projectieschermen, foto lijsten, foto albums, etc. EXPORT KANTOOR vraagt' Moderne talen. Variërend werk. Brieven no. 24276 Schiedamsevest 2, Rotterdam. kunnen betrekken. Maar daarvoor bleken zij niet In aanmerking te omen. Die wo ning was voor hen samen te groot, zo werd geoordeeld. Ze hadden ook al lang en breed in de Van der Buynstraat of aan de Billitonlaan kunnen zitten, als het aan hen had gelegen. Ze hadden daarvoor zelfs de toezegging al gekregen, maar het feest ging tot hun spijt toch niet door, vertel den. zij ons. Hebben ze dan al die tijd geen enkeie woning aangeboden gekregen? Jawel, ia de Sweelincstraat, aan de Mark graaflaan en een bovenhuis je in de Madoe- rastraat. Maar deze aanbiedingen konden ze om verschillende en begrijpelijke rede nen niet aanvaarden. ZE willen graag in het centrum blijven wonen en hebben het oog gericht op het pand Heemraadstraat 5G, waarin het echtpaar Altena woont en dat wel wil ver huizen. Naar een 3-katnerflatje, niet al te ver van het centrum. Het huisvestingsbu reau werkt graag aan deze oplossing mee, tnaar is hierin nog niet kunnen slagen. En denkt niet. dat het echtpaar Vons maar rustig heeft zitten afwachten, tot hun iets naar hun zin werd aangeboden. Mevrouw Vons is er steeds zelf op uit getogen, wan neer ze wist, dat ergens een woning leeg kwam, RET GEKKE is niet alleen, dat ze er nooit van werden verwittigd uit hun huisje te moeten, maar ook, dat ze nog steeds de volle huur van f 1,75 an de week moe ten blijven doorbetalen, terwijl de slopers er een stuk afbraak van hebben gemaakt en 2ij tussen het puin moeten leven. JDe gemeente rekent wel naar zich toe, zo komt het voor. Aan het Liesveld zien we gebeuren, dat de viaductwinkeliers al vele weken lang de huur van 1110.- per week per winkeleenheid moeten betalen, terwijl zij met geen mogelijkheid hun winkels zouden kunnen openen, doordat deze voor het publiek onbereikbaar 2ijn door de nog in volle gang zijnde aanleg van het Lies veldplein. W/EET u, dat i vorige winter in dit kleine huisje 32 mud kolen heb moe ten verstoken, omdat de kou door de vele reten en kieren dringt, zo vroeg mevrouw Vons ons. Het echtpaar Vons woont al bij na 33 jaar in dit pandje Krugerstraat 7. Mevrouw Vons is in dit straatje geboren. De heer Vons heeft zijn leven lang in de brouwerij gezeten. Dat hij een prima va- man is, daarvan getuigt wel het inteieur van bun huisje. Dat heeft hij in 1947 hele maal uitgebroken en verbouwd. Samen met zijn twee zoons Niek (35) en Joop (34). die toen ook in het bouwvak zaten, maar thans respectievelijk technisch FTT- ambteiiaar en .fotohandelaar zijn, met alle diploma's op zak. die er voor hun beroep maar zijn te behalen. Terwijl mevrouw Vons bij haar ouders aan de overzijde ziek lag, hebben zij het interieur een alge hele gedaanteverwisseling doen onder gaan. Je kunt je ogen nauwelijks geloven, zo frappant is het verschil tussen wat je van buiten en vat je van binnen ziet. De foto's geven enige indruk van de moderne sfeer, die het interieur ademt. Een interieur dat onmiddellijk de hobby's van de heer Vons onthult; kunstschilderen, knutselen en vogelliefhebber. Overal hangen de met zijn naam gesigneerde schilderstukken aan de wanden. Zij verraden met hun zui- delijkzonnige tinten zijn zonnig humeur. In de hoek bij het raam is een juweel van een vogeïkast met tropische vogels inge bouwd, Met een voor de vogeltjes para dijselijk interieur. Op het zoldertje is bij met een soortgelijke kost bezig„ Zo moge lijk nog mooier. Oo weer met een door hem geschilderd landschap als achter grond. De heer Vons is een ware knutsel- Volgens een mededeling van de zijde van het Ho de Kruis zou in Vïaardingen op naam van deze verenigintg gecollecteerd worden door een onbekende man ert enige meisjes. Voorzichtigheid is dus geboden; vraag- eerst een legitimatie voor u iets geeft. Als alles in orde is heeft een collec tant altijd een legi„imatiebewijs bij zich. voorzien van een stempel van de gemeen te Vïaardingen. De politie heelt een motorfiets in beslag genomen, waarop de Viaardinger G. J. M. H. aan bet rijden was. zonder dat hij een rijbewijs bezit. Op het kruispunt Broekweg-Groen van Prmstererstraat is een bestelauto over de kop geslagen, toen de bestuurder geen voorrang gaf aan een van rechts komende vachtauto en er een botsing ontstond. De bestelauto werd vernield en ook de vracht auto liep ernstige schade op, maar werd niemand gewond. De vereniging „Ons Natuurgenot" te Vïaardingen heeft het nieuwe seizoen ge opend met een zeer druk bezochte bijeen komst in het gebouw van. dc Chr, Bestu- lenbond aan de p. K. Drossaartstraat. De heer M. H. Beutz uit Rotterdam, die een 35- a 40-jarige ervaring heeft betref fende aquarium enz., hield daarover een interessante causerie met als onderwerp „Allerlei betreffende de liefhebberij". Het ligt in de bedoeling van de heer Deutz ora regelmatig te spreken over 2ijn erva ringen en hij deed. dat woensdagavond op een zeer vlotte en. gezellige wijze. Oak na de pauze vertelde de heer De ut: nog enkele frappante staaltjes uit de prak tijk van zijn veelzijdige loopbaan. Tentoonstelling Zondagsschoolwerk Nico* laas BeetsschooL Zaterdag 21 sept naber: 's middags Speur tocht of iets dergelijks voor jongens cm meisjes tot i3 jaar; 15-18 uur en 19-21 uvtf. Ten toons t el (mg Zondagsschoolwerk in da Nieuwe Kerk, Binnensingel, Zondag 22 september: 11 15-13 uur erf 15-16 30 u. Tentoonstelling Zondagsschool- werk in de Nieuwe Kerk. jBinnensmgéL Maandag 23 september: 19-21 uur Tentoon* stelling Zondagsschool werk in de Nieuw! Kerk. Binnensingel. "Woensdag, 25 september, zal de heer A. Voogt, voorman-tuinman bij de afdeling plantsoenen van gemeentewerken, 40 jaar in dienst van de gemeente zijn. Dit jubi leum wordt op die dag gevierd ia gebouw Triangel en wel in een bijeenkomst, die om vier uur begint. In augustus is het aantal ingezetenen van Vïaardingen met 83 gestegen tot een totaal van 71,218. Er vestigden zich in onze stad 292 per sonen (67 gezinnen en er vertrokken er 308 (57 gezinnen). Bet aantal geboorten bedroeg 124, terwijl er 33 gevallen van overlijden werden aangegeven. Het aantal huwelijken bedroeg 4? en er kwamen drie echtscheidingen vcor; deze ontbonden huwelijken werden resp. in 1936, 1956 en 1959 alhier gesloten, Wegafsluiting De Van der Driftstraat, tussen Potgie- tevstraat en Huijgensstraat zal nog tot en met volgende week dinsdag voor alle verkeer jn beide richtingen afgesloten blijven. kunstenaar. En ook met »en best stel her sens. net als zijn beide zoons. Daarvan getuigen ook de bouwelementen, die hij voor systeembouw heeft uitgevonden Nu weet u zo'n beetje wie er oaehter de muren van dat eenzame huisje in het sloopgebied wonen, Waai het vooral voor mevrouw Vons. die er de gehele dag moet lever* niet meer om to harden is. Ned. Herv. Gom. Grote Kerk, Markt, zondag 10 uur da. C. Biesbroek, 5 uur d$. J Bouterse en de heer J. Hoogendam. Over gang zondagsschoolleerlingen naar Jeugd- kerk. Uitreiking van de bijbels; Rehoboth- kerk, Billitonlaan, zondag 9 uur ds. D. Noordmans. Bed. I-I Doop Overgang zon- dagsschooileerlmgen naar Jeugdkerk, 30.3(3 uur ds. D, Noordmans, Bed, H, Doop, Over gang zondagssehoolleertmgen naar Jeugd kerk, 7 uur ds. W. J, Kolkert; Bethelkerk, VI-Ambacht, zaterdag 7.30 tot 3.15 uur Avondgebed, zondag 10 uur ds. J, van Noort, 7 uur ds. A. J. Jurg uit 's-Graven- hage, Open Deur-dienst; Immanuelkerk, Van Hogendorplaan, zondag ID uur de heer J. van Lambalgen. Overgang zondagsschool^ leerlingen naar de Jeugdkerk, 7 uur dr* L. J. Cazemier uit Schiedam, Bed. H. Doop; Nieuwe Kerk, Binnensingel, 2ondag 10 uur ce heer A. van Zetten. 5 uur ds. W, J. Kok kert, Bed. H. Doop; Wijkgemeente Ichthus- kerk, Westwijkkapel, zondag 9 uur de heer Jae. Westmaas, 10.30 uur de heer Jac, Westmaas, Overgang zondagsschoolleerlin gen naar de Jeugdkerk. Jeugdkerken worden gehouden voor 13 tot 16-jangen om 10 uur in gebouw ..Soil Deo Gloria", CaDenburgstraat, in de grote zaal van de Bethelkerk, in de grote zaal van de Immanuëlkerk, in een zaai van Triangel en 10 30 uur m de grote zaal van de Rehobothkerk. 4? Kinderdiensten voor 612-jarigen om 10 uur in Obadja, Callenburgstxaat en Maas- siuissedijk 7a. Rusthuis Etnmastraat dinsdag 10.30 mi? korte kerkdienst vin de kerktelefoon. Rem. Gcref. Gem. en N.P.R., Hoüaan, zondag 20 uur ds. G, Ch. Duinker. Gereformeerde Kerk, Oosterkerk, Scbie- damseweg, zondag 10 uur dr. F. L. Bos, 5 uur ds Th. Swen; Emmaüskerk, Van Lin den van den Keu veil singel, zondag 9 en 1030 uur ds. Joh. Lever, 5 uur dr, M, J, Mulder; Fmëlkerk, Henrfëtte Roland Hout straat, zondag 9 en 10.30 uur dr. M. J. Mulder, 5 uur ds. Joh. Lever; Maranatha- kerk, Zuidwjjk, 10 uur ds. G, Aalbersberg. Onderwerp; fJEn wat zegt u er van?" Lukas 18 914, 5 uur dr. F. L. Bos. R.K, Kerk, Parochiekerk van. de H. Joannes .de Dooper, Hoogstraat, H.H. Mis sen 7 uur, 8.13 uur en 9.30 uur (Hoogmis), 11 uur, 12,15 uur en 7 uur n-m. Lof; Paro chiekerk van Smfr Wiilibrordus, Insulmde- singel, H.H. Missen: 7 uur, 8.30, 10 uur, 1130 uur vjn., 4.15 uur en 7 uur mm. Lof; Parochiekerk Heilige Geest, Van Hogen dorplaan, HJï. Missen; 7 uur, 8.30 uur, 10 uur, 11 uur v.m., 12 uur 's middags en 7 uur n m. Lof; Bijkerk St. WUIIbrord, West wijk, H.H. Missen; 8 uur, D.30 uur en 21 uur vm[ Chr. Geref. Kerk, Emmastraat 136, zon dag 10 uur Dienst des Woords, 3 uur ds. J. C, van Ravenswaay uit Scheveningen; Aula H. de Cockschooi, Philips de Goede- straat 162, zondag 10 uur Dienst des Woorös, 3 uur student P. den Butter uit Apeldoorn, Geref Gemeente, Westnieuwland 55, zondag 10 en 5 Uur ds. L. Huisman. Geref, Gem, In Nederland, Jacob van der Windtstraat 17, ïondag 10 en 5 uur lees- dienst Het Leger des Hells, Eaaoistr,, io uur Gedenkdienst/Altaardienst, 6.30 uur open- luchtsamenkomst bij de Visbank, 7.30 uur .Evangelisatiesamenkomst Leider brigadier H, Hordijk. Jehova's Getuigen, gemeente West, zaal Excelsior, Oosthavenkade, zondag 5 uur openbare toespraak: ..Wil God dat alle religiën zich verenigen?" «net aansluitend bijbelstudie Donderdag 7.30 uur school der theocratische bediening en dienstvergade- nng. Gemeente Oost, Muziekzaal Volks gebouw, Schiedamseweg 12, zondag 5 uur openbare toespraak: „De verhoring van het Onze Vader" met aansluitend bijbelstudie. Donderdag 7.30 uur school der theocrati sche bediening en dienst ver ga d ermg, zaal Roode Kruis, Emma straat 38. zondag 10 uur samenkomst. Evangelist M. Kooymans. Van zaterdagmiddag éen uur tot maan dagmorgen acht uur zullen in bijzonder©- gevallen dienst doen de artsen: R. Stoop. Vcrpi. Chasséplein 6, telefoon 213S en W„ H. Karreman, Joh. Westerweeistraat 54, telefoon 5615. De zondagsdienst van B. "W. Busseraaker wordt waargenomen door dr. J. A. Leegsma Maassluissedyk 9, telefoon 3689. De zondagsdienst van E, Leynse wordt /aai genomen door dr. G. J. Bos, Lvceum- taan 28, telefoon 4200. Geopend- Apotheek v. d_ Corput, Schie- damscweg 83, telefoon 3224. s

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1963 | | pagina 1