flOÏÏEHAMSCH NIEUWSBLAD Ketheliiar werd met champagne en zand tot ballonvaarder gedoopt HBSS en PPSC trainen al voor komende competitie Buitenlandse jeugd bezocht Gouda en Kinderdijk Vakantieadressen Drs. Spronk per 1 januari 1966 directeur Rijks-HBS Jaarvergadering Excelsior M kreeg veel belangstelling MO NOP OLE KLACHTEN Toekomstbeeld van Hartelsluis in Spijkenisse Met Boesman zwevend tot dicht bij Munster burgerlijke stand AT (T) AAR. ANNEER, Internationale functie voor Hontele (Bolnes) Goede spaarzin aan de Beneden-Maas Strandweg bij De Punt moet nodig verbreed worden HERHALING NIEUWSBLAD iSIIiiÉS IIoofdagentEchap en Redactie: SCHIEDAM, BROERSVEST 3 - TELEFOON 268091 ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD WOENSDAG- 4 AUGUSTUS 1965 over bezorging Schiedam: van 18.3019.30 uur en 's zaterdags van 46 uur Telef. 262857, Parkweg 198 DE HEER L. C. PIETERS, secretaris van de Luchtvaartelub ..Tcarus". maakte zaterdag J.l. een ballonvaart mee van Almelo tot het Dnitse plaatsje Langerich, 17 km buiten Munster geleden. Hy maakte deel uit van de driekoppige bemanning van de ballon Marco Polo" van de Haagse ballonvaarder, drs. Jan Boesman. Het opstijgen van de ballon was een onderdeel van de feestelijkheden bü de sluiting van de Almelose vakantieweek. De ballon ging de lucht in op het Rembrandtplein te Almelo onder grote belangstelling van jong en oud. De heer Pieters Incasseerde met dere luchtreis de tweede prijs, die hij het vorig j»ar heeft gewonnen met de verkoop van Luwa-Joten ten bate van de Koninklijke Nederlandse Vereniging voor de luchtvaart. Tijdens zffn verblijf als militair in het toenmalige Nederlands-Indië ging hy meermalen met een vliegtuig de lacht in. Ook was hy eenmaal passagier van een sportvlieger voor het maken van een rondvlucht boven Rotterdam en omgeving, enkele boeren, die de landingskabel grepen erï hiermee de ballonvaarders hielpen de vaste grond te bereiken. De balion had 50 km afgelegd in drieënhalf uur. Inmiddels was ook de grondploeg, die in twee auto's de ballon op zyn vaart had gevolgd, op de landingeplaats aangekomen. Ook mevrouw Boesman en de echtgenote van commandant Devement waren, hierbij. Ballon en mand werdetl snel opgeladen, Om even voor vier uur zag de heer Pieters het Rembrandtplein onder zich wegzakken. Het was ideaal weer, zonnig met een matige, af en toe zelfs zeer zwakke wind uit westelijke richting- Het stond dus bij voorbaat vast, dat de ballon in. de richting Duitsland zou koersen en hier ergens zou landen. Langzaam bereikte de ballon een hoogte van 400 meter en dreef toen traag weg in oostelijke richting. Het was een ver makelijk schouwspel. zo vertelde de ballon vaarder Pieters ons, om te zien hoe de jeugd de startplaats opstormde, toen de ballon wa6 opgestegen. De grote rust stilte daar boven, maar niet minder het grandioze panorama, dal in verschillende kleurennuances te bewonderen viel, maakte diepe indruk op hem. Prachtig om ie zien waren, de door de zon beschenen stapel wolken tegen' een azuur-blauwe achter grond. fel contrasterend tegen het groen van weilanden en bosschages beneden. Bij het varen over moeras- en bos gebieden moest balloncommandanfc Deve ment ballast uitwerpen, waardoor de ballon lot 1200 meter hoogte steeg. Moeras en bossen trekken de ballon omlaag, zo leerde de heer Pieters van drs. Jan Boesman, die de vaart als passagier meemaakte. Later zakte de '.Marco Polo" weer tot ongeveer 500 meter hoogte om rustig steeds dieper Duitsland ïn te drijven. In het eerste uur: van de tocht werd 22 km. afgelegd. Omstreeks half acht werd hel bijna geheel windstil zodat naar een. geschikt landings terrein werd uitgezien. De keus viel op een weiland en met als enige toeschouwers een aantal nieuwsgierige koeien belandde de mand In een met prikkeldraad door vlochten heg, die. 'als scheiding diende tussen twee percelen, grasland. Na enkele minuten wachten verschenen waarna het gezelschap zich naar het plaatsje Langericht begaf. Hier werd ge dineerd en onderging de heer Pieters de gebruikelijke ballonvaardersdoop. Ia kringen van de ballonvaarders staat bij nu voortaan bekend als t. C-.Pieters- Van Overbeck, welke doopnaam is ont leend aan het gehuchtje van die naam, gelegen op de door de ballon gevolgde route. De doop werd. verricht met een mengsel van zand en champagne, een bruisende modder, die de heer Pieters voor goed op de lyst van Nederlandse ballonvaarders bracht. Tegen het krieken van de dag bracht drs. Jan Boesman zjjn gast en mede passagier zondagmorgen persoonlek tot aan de deur van zijn woning in Keihel. De mening van de heer Pieters over deze ballonvaart laidt: Een onvergefe lijke tocht, die ik, zo oud als ik mag worden,, nooit zal vergeten endie ik graag nog eens een beer wil maken. SCHIEDAM Met ingang van 1 januari 1966 is de heer drs. J. E. W. 1 Spronk, directeur van de Rijks HBS te Den Helder, ter opvolging van dr, B. Oort, die eind dit jaar met pensioen zal gaan, benoemd tot directeur van de Rijks HBS en MMS te Schiedam. De heer Spronk is hier in Schiedam wel bekend. Tot februari 1961 was hij le raar Engelse taal en letterkunde aan de Schiedamse HBS. Hij stond hij zijn collega's in hoog aanzien, omdat hij zich als docent onderscheidde en steeds veel interesse toonde voor het wel en wee van zijn leerlingen en van de schoolgemeenschap in haar geheel. Veel waardering oogsttten zijn initiatieven t.a.v. de HBS-vereniging Onder Ons en de toneelstukken die tijdens de jaar feesten dezer organisatie, werden, opge voerd. Hij had een tiental jaren zitting in dc commissie van toezicht van On der Ons en voerde de regie bij een aantal goedgeslaagde Shakespeare op voeringen, die het toneelleven bij de HBS in goede banen heeft geleid. Hoe boeiend was in 1958 niet de opvoering van het toneelstuk Rip van Winkle, Voor de 47e jaarvergadering va» de voetbalvereniging „Excelsior M" bestond maandagavond in het „Zeemanshuis" gro te bel a ngs tèlling, ruim 100 leden en dona teurs gaven van hun belangstelling blijk- Alvorens deze vergadering een aanvang nam, werden de eerste elftalspelers reserve», alsmede trainer de heer J. Schop en de grensrechter, de heer <3. ten Broek, als blijk va» waardering door hot behaalde kampioenschap In de 3e klasse K.N.V.B. der zaterdagcompetitie, door de voorzitter, de heer F. v. Dijk, namens het bestuur een prachtige tas met het Exeel- slorembleem aangeboden. Deze geste werd door hen op hoge prijs gesteld, het geen bij monde van trainer Schop lot uiting kwam. Voorzitter, de heer P. v. Dijk opende hierna de jaarvergadering en heette in het bijzonder welkom het ere-Iid de heer C. v. 't Hoff en de nieuwe leden. Dank werd gebracht o.m, aan dc bestuursleden, commissie leden voor de prettige sa menwerking het afgelopen verenigingsjaar en speciaal aan de heer A. A. de Lange, die het bestuur ging verlaten, wegens bij zondere .omstandigheden en zich o.rru ver dienstelijk heeft gemaakt als administra teur van de Toto. Want, zo zeide de voor zitter, zonder de Toto, zouden op andere wijze gelden moeten worden aangetrokken. De secretaris, de heer K. Schonenberg, noemde in zijn jaarverslag, dat. na het vertrek van de heer Van der Moer als U-ainer, in de heer Schop een juiste opvol ger werd aangetrokken, getuige het be haalde kampioenschap van het le elftal. Door een record aantal elftallen werd aan de eompetitie deelgenomen, nl. 8 senior- 9 junior- en in een onderlinge competitie op zaterdagmorgen met Vlaardinge» 4 pu- pillenelftaHen. Teleurstellend vond de secretaris de me dewerking van de leden bij het in orde Assink, D» J. Bannink, Joh. v. Dijk, le den van. een commissie om te komen tot het plaatsen van reclameborden, waardoor bij de aanvang van het seizoen momen teel 19 borden zullen worden geplaatst, met medewerking van de heren A. Bloem Sr. en Jr. C. v. Soest, Chr; v. d. End. J. v. Dijk en M. v. Dooren. In herinnering werd gebracht het jubi leum der K.N.V.B., ter gelegenheid waar van het bestuurslid de heer R, Harlaar tot hondsridder werd geslagen. Mede door de uitbreiding van Maassluis zal in de a.s. competitie worden deelgenomen met lü senior- 9 juniorelftalïen, noodzakelijk werd en daarom geacht een 3e terrein. 2,ï Bestuursvergaderingen werden gehou den, en om de vereniging op hoger peil te brengers, is het noodzakelijk, zo stel de de secretaris, dat het 2e elftal zich hieraan moet aanpassen. De penningmeester, de heer D. J. Ban nink, liet in zijn jaarverslag een optimis tisch geluid horen, waaruit1 bleek dat Ex celsior financieel een gezonde vereniging is, doch in de nabije toekomst zal veel moeten worden geïnvesteerd, zodat zui nigheid geboden is. Erkentelijkheid werd uitgesproken jegens het gemeentebestuur van Maassluis voor de ontvangen subsi die voor jeugdige léden. De heer A. A. de Lange bracht verslag uit over het ju ai or werk, waaruit bleek hoe omvangrijk het werk van deze commissie De technische commissie, bij monde van de heer A. v. d. Boogaart had het afgelopen seizoen niet minder dan 340Q aanschrijfkaarten gezonden en er werden ongeveer 250 afschrijvingen ontvangen. Een beroep werd gedaan om aller mede- werkhig in het komende seizoen. De heer A, A. v. Nooit gaf een uitvoe rig verslag over de werkzaamheden der terreincommissie, waaruit o.m. bleek hoe omvangrijk deze werkzaamheden zijn. Bij maken van de velden, doch thans is het j de bestuursverkiezingen werden de heren nog mogelijk zich hiervoor te melden. Dank werd gebracht aan de heren A. J. Geboren: Pieternella, dv K W van Leeuwen en P Pannekoek; Bianca, dv J C dc Ruijter en A van Eijk: Gerard, zv P T W van der Kap en R Boon; Cathari- na, dv A van der Oever en B Hartog; Lambertus, zv J Zag wijn en H Hessel- berth; Gwenda. dv M D van der Bijl en J P van Hesse. Overleden: C Verboom. 82 jr. echtgen. van: dé Jong; A van 't Hooft, 76 jr.; D M McEwaa, 58 jr. F'LLiMS Passage Theater: ..Ontsnapping uit de Oriënt" 14 j.. dag, 2 en 8.15 uur. Mtmopole Theater: „Elvis op z'n best", 14 J. dag. 2 en 8 uur. jtxPosm£B Galerie Wiegman: Werken uit eigen collectie Stedelijk Museum: Expositie Kinderspel en een Jdndenverkp taais. APOTHEEK Rembrandt. Rembrandtlaan 5, tel. 268855. K. Schonenberg en Joh. v. Dijk bij ac clamatie herkozen. In de vacature A. A. de Lange werd benoemd de heer F. v. d. Burg, In de juniorcommissie kregen twee nieu we leden zitting, n.l. de heer p. v. Dijk als voorzitter, als wedstrijdsecretaris zal optreden de heer L. v. d. Gaag, terwijl nog een vijfde lid zal worden aangetrok ken. De terreincommissie onderging geen ver andering, De totocommissïé werd volledig door de benoeming van de heren H. Bree- vaart en K. v. d. Heuvel. In de technische commissie moest voorzien worden in drie nieuwe leden. De heer A. v. d. Boogaart werd opnieuw benoemd, daarnaast kregen een meerderheid de heren P. Brinknia en M. C. v. Dooren. De contributies en donaties ondergingen een verhoging, terwijl voor de a.s, com petitie de toegangsprijs werd vastgesteld op 0.75 en voor dames en kinderen 0.25. Nadat tijdens de rondvraag door enkele leden nog vragen werden gesteld en tot tevredenheid werden beantwoord, kon voorzitter P. v. Dijk deze prettige en sfeervolle vergadering om rond 11 uur sluiten, met dank aan de aanwezigen voor het slagen van de bijeenkomst. het verhaal van de Amerikaanse schrij ver Washington Irving, dat de heer Spronk samen met de heren Noordijk en Vlug, oud-leerlingen van de Rijks HBS, had herschreven. Het stuk werd opgevoerd ter gelegenheid van het 55- jarig bestaan van Onder Ons en werd een kleurig en levendig evenement. Van grote betekenis wassiin de jaren van 1950 tot 1954 het-jjtebrk, dat de heer Spronk verrichtte ten behoeve van de uitwisseling van Engelse scholieren en Schiedamse HBS-ers. Ook heeft hij indertijd de koor- en orkestvereniging Mathenesserkring opgericht. Als diri gent heeltde heer. Spronk in Vlaar- dïngen, waar hü toentertijd woonde, ook de leiding gehad over het Vlaar- dingse jeugdorkest. In Schiedam was hij enige jaren, voorzitter van de Schie damse afdeling van het Humanistisch "Verbond, Gezien zijn staat van dienst op onderwijsgebied mag worden ver wacht, dat de Schiedamse HBS onder zijn leiding een tijdperk van .nieuwe bloeitegemoet gaat. De HBS in. Den Helder, waarvan hij directeur is ge weest, hadiets minder leerlingen dan de.Rijks-HBS alhier. SCHIEDAM De voorzitter van het district Schiedam van de Koninklijke Ne derlandse Biljart Bond, de heer L. A. E. Hontele uit Bolnes, is op het congres van de Confederation Ettropéenne de Billard, de Europese Biljart Organisatie dat in Stresa in Italië is gehouden, tot penning meester van deze organisatie gekozen. De heer Hontele woonde dit congres bij als afgevaardigde van de KNBB. Het district Schiedam, waarvan de heer Hontele voor zitter blijft, omvat de steden Schiedam, Vlaardingen en Maassluis. De stortingen bij de Rijkspostspaarbank in de drie Maassteden Schiedam. Vlaar- dïngen en Maassluis, overtroffen de terug betalingen in de maand juli. in niet onbe langrijke mate. In Schiedam brachten de spaarders 619,650,57 naar de postspaar bank en vroegen zij in de loop van de maand weer 1471.814,66 op. In Ylaardingen waren deze cijfers I 526.839,36 en f 414.326,66 en in Maassluis f65.851,00 en £48.766,00. De grote Hartelsluis in Spijkenisse na dert zijn voltooiingEen der fasen is nu af gesloten - en meti heeft de sluis vol water kunnen zetten. Op de foto komt.deze grote sluis goed uit. De sluis met zijn dubbele afsluitingen maakt het schutten van de grootste binnenvaartschepen in de toekomst mogelijk. OUDDORP, Ondanks het slechte weer is het niet minder 'druk in Ouddorp dan andere jaren. Wel is het een feit, dat de vakantiegangers zich meer verspreiden over het eiland dan anders. In. het dorp zelf is het in de morgenuren erg druk en de politie heeft nu niet alleen te kampen met gebrek aan parkeerruimte aan hét strand en in de omgeving van de duinen, maar nog erger in de kom van de ge meente. Ouddorp heeft het voordeel, dat het een noord er, een wester- en een zuiderstrand heeft. Met de wind van de afgelopen weken zoeken velen de zuidkant van het strand cp en met name bij het natuurreservaat De Punt. Dat geeft de politie grijze haren, want de toeleidingsweg is dermate smal, dat het niet anders kan, of dagelijks zijn. er verstoppingen. Slechts één auto kan de weg passeren, Inhalen of passeren is niet mogelijk. De weg is nogal lang en men kan tevoren nauwelijkt zien of er uit de tegenovergestelde richting verkeer is. De auto's worden dikwijls op het land aan de kant van de weg geparkeerd om moeilijk heden te voorkomen. Maar juist hiervan kunnen moeilijkhe den komen. De eigenaren van hel neven- gelegen land telen voor het merendeel bloemen en die kunnen beslist niet tegen geparkeerde auto's. Of de moeilijkheden hiermede opgelost zijn is nog zeer bedenke lijk. De grondeigenaren kennen dc ver keersmoeilijkheden en willen de automo bilisten graag ter wille zijn, maar op de een of andere manier zal er toch een eind aan moeten komen. De enige oplossing zal zijn. dat in allerijl de sloot naast de weg 2al worden gedempt, om-zodoende een bredere weg te krijgen. Het is een polder weg en dus een zaak, die door het polder bestuur geregeld zal moeten worden. SCHIEDAM Teneinde in de komende voetbalcompetitie zo sterk mogelijk voor de dag te kunnen komen, heeft 11BSS reeds voor a.s, zaterdag enkele oefenwedstrijden op het programma geplaatst. Iïet eerste elftal speelt op het HBSS-terrein op Har- ga een oefenwedstrijd tegen een sterk amateur-team ran &.YY, terwijl HBSS 2 om half drie eveneens tegen een SW- team zal spelen. Voor trainer A Bierhuizen zijn deze wedstrijden mogelijk al een maatstaf om te beoordelen, met welke spelers hij op 4 september naar Excelsior P. zal gaan, want dat wordt de eerste competitiewed strijd. HBSS heeft enkele nieuwe figuren in zijn gelederen, zoals v. Putten (ex-Uni cum), Corbeau (ex-SW), Aaldijk Cex-Her- mes DVS) en v. Druten (cx-SW en Zwa luwen). Volgende week speelt HBSS een „uit wedstrijd" tegen Excelsior '20, terwijl een sterke combinatie thuis tegen TOGR uit Rotterdam uitkomt. Ook op 21 en 28 augus tus zullen oefenwedstrijden gespeeld wor den, waarna op 4 sept. gestart wordt met Exc. P.HBSS, op II sept. HBSS-VVGZ, op 18 sept. HVOHBSS en op 25 Sept. HBSS—Gr. Lindt. Ook PFSC gaat zich voorbereiden,op de competitie, die dit seizoen /voor het eerst in de derde klas KNVB wordt gehouden. De blauwwilten spelen a.s. zaterdag ein delijk dc al enkele malen uitgestelde oe fenwedstrijd (in feite nog een erêwedstrijd voor de opening van het terrein op Thur- lede) tegen CW uit Rotterdam-Chariols. Deze wedstrijd begint om vier uur op Thor- Icöe VËIUNGBERICHTEN ST. ANNALAND, 3 aug. Doré gewoon 24.70—26.10, honken 14.00—14:60, driel, 14,60 kriel 17,40; eigenheimers gewone; 24.70— 26.00,, bintjes gewone 24.10—25,00, bonken 23,20, gem. prijs per 100 kg, aanvoer" 180 ton. - Amerikaans-Russische consulaire over eenkomst. De commLssle voor buitenlandse zaken van de Amerikaanse Senaat heeft een wetsontwerp voor een consulaire overeenkomst met de Sowjet-Unie goedgekeurd. Het moet met tweederde meerderheid door de senaat worden goedgekeurd om van krac.it le wor den. De twee regeringen zulten dan consulaten openen en wel in New York, Chicago en San Francisco en door de VS Jn verscheidene Russische steden (AFP). KAPSALON HELENE de salon voor de betere permanent, stroomloos voor ieder haar geschikt f7.50. Helene üède perma; nent ls meest ideale na tuurlijke permanent fio.- f 1— reductie op vertoon van deze advertentie. Gratis halen, ert brengen per luxe auto ior perma nent. KAPSALON HELENE Rembranflttaan 22 Schiedam - Telefoon 6T37G is de Toverkracht" van de Reklarr.e SWIDERSKI'S DEURENFABRIEK, vraagt TIMMERLIEDEN MACHIN. HOUTBEWERKERS HALFWAS IOOK ONGESCHOOLDEN) Aanmelden; Korte Haven 20, telefoon 269533, Na 17.30 uur: 269587. Hoogstraat J - Schiedam - Tel. 26 88 08 Donderdag 2S uur, vrijdag 279.15 uur, zaterdag Z— 73.15 uur, zondag 7—9.15 uur, dinsdag Z—S uur woensdag 8 uur. Eddic Constatinc. dc befaamde FBI-agent DE TERUGKEER VAN LEMMY CAUTION Het eerste wat ze zagen waren zijn vuisten ook het laatste. l dat- was 14 jaar. Zaterdagnacht 13 uur Elsa Martinelli Jeanne Valeri VROUWEN IN DE NACHT Hij helde een call-girl..,maar de-dood kwam op bezoek, 18. jaar. DE TRIOMF VAN MACISTE Ken ongelooflijke avonturenfilm waarin de krachten van Maciste triomferen over het onrecht. 34 jaar. j SCHIEDAM. De Engelse en Duitse jongeren uit Neath en Esslingen, die zich in het kader van de Internationale Jeugd uitwisseling gisteren in Schiedam bevin den, hebben een bustocht gemaakt naar enkele steden in Zuid-Holland, hun aan geboden door de Firma.Vincent uit Schie dam, Het eerste doel van de excursie vorm de de oude stad Gouda, waar de jongeren enthousiast waren over het in de Laat- Gotiëk gebouwde Stadhuis, Henk ten Wol- de, direktcur van de V.V.V. tc Schiedam had vooraf kontakt opgenomen met zijn collega in Gouda, de heer C. van der Wal, en deze verzocht het gezelschap de be zienswaardigheden van deze stad te laten zien. Een van de belangrijkste objecten vorm de de zestien de ëeuwse St. Janskerk, die als de grootste kerk van Nederland te boek staat. Van onschatbaar belaag voor onze kunsthistorie zijn de gebrandschil derde ramen, die met het invallen van hel zonlicht de kerk een briljant aanzien geven. De buitenlandse jongeren waren vooral geïmponeerd door een uit het jaar 160? stammend tafereel van glas, voor stellende de Ontzetting van Leiden in de tachtigjarige oorlog, Op de vraag van de Engelsen, waarom zich een oorlogstafereel in de kerk be vond. antwoordde V.V.V.-dxrecteur C. van der Wal, dat het in die oorlog om de godsdienstvrijheid ging. Na een korte wandeling langs de schil derachtige grachten van Gouda arriveer den de gasten in het Waaggebouw, waar het V.V.V.-bureau van Gouda gevestigd is. Twee Informatrices, die in originele Goudse klederdracht gestoken waren, pre senteerden stukjes kaas, waarna een kor te toeristische film volgde over de kaas* markt in Gouda. Omstreeks het middag uur lunchten de jongelui in een sfeervol Oudhollands restaurant. De middag werd besteed met een be zoek aan de kaasboerderij van de Fam. P A. Slingerland. Deze boerderij biedt met de Vlïst, een stil riviertje tussen Haastrecht en Schoonhoven, een schilder achtige aanblik. Hier konden de jongelui met eigen ogen zien hoe de kaas wordt gemaakt. Opvallend was de interessen van de Engelsen en Duitsers voor de snijma chine, die de kaas tot een kompacte mas sa maakt. Na hun naam geschreven te hebben in het gastenboek van de boeren familie en beladen met boerenkaas en houten klompen vertrok men naar de Lek via Schoonhoven. Helaas was hier de tijd te kort om het Zilverarnbachthuis te bezichtigen. Met de veerpont van Schoonhoven over de Lek werd Geikenes bereikt vanwaar men tot Alblasserdam de Lekdijk volgde, die de buitenlanders een wijds panorama over het Hollandse landschap bood. Een tocht door Zuid-Holland zou ondenk baar zijn zonder een bezoek aan de vier entwintig molens van Kinderdijk. In deze omgeving zetten de Duitse jongeren zich ijlings aan het fotograferen en filmen en hun voorbeeld werd door de Engelse vrienden gevolgd. Tegen 16.00 uur ging men weer op weg naar Schiedam via Al blasserdam en de van Brienenoordbrug, die door alle jongeren een geweldig bouw werk werd bevonden. Wij verzoeken onze abonnees, die met vakantie gaan en op hun vakantie adres het wensen te ontvangen, bij het opgeven van de tijdelijke adresverandering van onderstaand formulier gebruik te willen maken Vast adres; (In blokletters a-u.b.) hl a am. *»—4* Plaats; ,._4 Bent U week- of maandabonnee; Vakantieadres: Straat: »v, Plaats: - Land: j.v.,^Mv,>va Het eerste nummer moet verzonden worden op het laatste nummer op (hl blokletters a.u.b.) De abonnees, verblijvende op het Kamp Kruïninger Gors te Oostvoorne, delen wij mede dat bet Nieuwsblad afgehaald dient te worden bij do kiosk van de fa. Langend oen Het Nieuwsblad word: u zowel in het binnen- als daar het buitenland zander kosten nagezonden. Wij verzoeken u beleefd ons dit formulier een week voor ow vertrek toe te zenden, waarvoor bij voorbaat onze dank. B(j toezending pei post a.v.p. frankeren met 18 cent porto en adresseren aan de afdeliüg Abonnementen. i

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1965 | | pagina 1