MTHMMCB fflEÖWmi 1cSJ Hardnekkigheid leidt bij kantonrechter tot niets Koffieuurtje voor nieuwe leden huisvrouwenvereniging tffiMKH HMM Scholieren, KRAHTEN- BEZORGWUK Ben Vincent schenkt nieuwe wisselbeker AANBIEDINGEN WAAR MEN WARMvio, LOOPT KLACHTEN Kerstdienst voor padvinders AT cy AAR. ANNEEEl KNMT hïdïd laatste lezing van dit jaar Brand in apotheek Eerste Elementum- hnizen in Kethel nu bewoond Gesprongen buis set souterrains blank Verandering bij Dienst voor Sociale Zaken 5jKom zing met ons én doe als wijmet Kerst Remhraiultsehool feestte in Gehoorzaal Uit het politierapport SG TONEELWEDSTRIJD Marte Ttöling in Punt Vier KLANTEN bij duizenden MODEMAGAZIJN Broersvest 111 Jchiedam Tel. 267416 Van maandag t.m. donderdag tot 9 uur 's avonds geopend liilSlililli Hoofdagentschap en Bedactie: ,'CC SCHIEDAM, BROERSVEST 3 - TELEFOON 268091 ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD VBEJDAG17 DECEMBER 1355 over bezorging Tel. 265828, Vlaard.dijk 171 b Schiedam: van 18.3019.30 uur en's zaterdags van 4—6 uur „Nqu de afstand was groot genoeg hoor"', zei de 's-Gravezander W. G. N, woensdagmorgen toen. de kantonrechter jnr. W. E. van Vloten hem voorlas, dat hij terechtstond wegens het feit, dat hij met zijn auto niet voldoende afstand had bewaard. „Maar", vervolgde hij, „ik zat achter een heuveltje en toen kon ik niet zien wat er aan de andere kant van de helling voor me reed." ..Jawel", repliceerde de kantonrechter, „alles goed en wel, maar bij hellingen moet je altijd kalmer aan doen. Nu hebt u niet voldoend© afstand bewaard, maar bet komt ook vaak voor dat net achter zn'n helling een tegenligger nadert en dan zijn de gevolgen heel wat ernstiger.' Deze keer was het overigens ook niet mis geweest was het oordeel van de Olfi- cier van. Justitie dig in. zijn rekwisitoor zei, dat bij de botsing nogal wat letsel en grote materiële schade was veroorzaakt. „En dat alles", zei hij, „terwijl een heel eind voor dat heuveltje al borden staan met langzaam rijden." Hij eiste van N. die volgens zijn mening toch wel erg onvoorzichtig had gereden een boete vali 65 gulden of 13 dagen met een voorwaardelijke ontzegging van de xjjbevoegdheid voor de tijd van drie maanden, met een proeftijd van twee jaar. N. vond het allemaal wel wat aan de hoge kant. „Ik ben een heel voorzichtige rijder", verweerde hij zich, „maar mijn wagen slipte door omdat de weg nat was." „Daar moet u dan. maar rekening mee houden'"» vond mr. Van Vloten, „U moet zo rijden dat uw wagen altijd tot stilstand te brengen, is vóór de achterbumper van uW voorganger. Het werd voor N, 60 gulden of 12 dagen zonder ontzegging. Een merkwaardige zaak was die, waar in de Schiedammer N, zich moest verant woorden. N. stond terecht omdat hij geen gevolg had gegeven, aan de eis van een caféhouder om de zaak te verlaten en ten tweede omdat twee te hulp geroepen die naren van de Heilige Hermandad hem niet anders dan hardhandig van het strijd toneel konden wegwerken. ,,Ik was bezoeker omdat ik mijn broer zocht", vertelde N, de kantonrechter, „maar toen die er niet was, wilde lk een glas bier en dat kreeg ik niet." „Ik ging"» vervolgde hij, „pas slaan, toen de café houder mij sloeg." „Niet zo mooi vond de kantonrechter. N. haalde mistroostig 2ijn schouders.op. „Ik ben helemaal fout geweest", zei hij, „maar kijk is, ik kwam daar binnen en als je daar laat binnenkomt, ben je geen goeie klant, dat vindt hij tenminste en dan krijg je geen bier. Maar", vervolgde hij haastig, „ik heb hem niet geslagen. Ik wilde loskomen-toen de agenten me vastpakten." Gelukkig was het N. niet gelukt sïch aan de greep van de sterke arm te ontworste len, want; ,,a>s ik was losgekomen", zei N„ „had ik hem'gepakt'". „Wij krijgen de indruk", zei de kanton rechter, nadat N. zijn verhaal had beëin digd. „dat verdachte niet de gemakkelijk ste is.'' „Nee", gaf N. toe, „maar ik schaam me er diep voor."' „Ket is eerst nog een rechtbatsk2aak ge weest", begon de officier van justitie zijn rekwisitoor", maar gelukkig voor u heb ben ze deze kwestie verwezen naar het kantongerecht" Hij eiste 2 maal 40 gul den of 8 dagen. De kantonrechter maakte er tenslotte 2 maal 30 gulden van. p. B, uit Schiedam .stond woensdagmor gen" op de wekelijkse zitting van het kan tongerecht voor het hekje omdafc hij zon der rijbewijs een busje had bestuurd, waarvan noch de remmen, noch de ban den. noch de achterlichten in. goede staat verkeerden. SCHIEDAM- Op zaterdag 18 decem ber a.s. om 7 uur n.m. wordt id de Op- standingskerk aan de Burgemeester Hon- merlage Gretelaan een kerkdienst gehou den. Voorganger is de jeugdpredlkant A. 1* Coq, Alle padvinders van de Neder landse Padvinders Vereniging en d.® Ne derlandse Padvinders Gemeenschap kun nen deze dienst bijwonen met hun ouders en verdere belangstellende familieleden. VRIJDAG 11 DECEMBER Geref. Jeugdhuis: 8 uur Ned. Chr- Vrouwen bond. afd. Schiedam-Centrum, Kerstavond, ïivoli; 8 uur De Megas; Dansavond. Musis Saemm: 8 uur Toneelver. „Geron", To neelavond. Irene: 8 uur SW „GSS": Kontaktavond. Galerie Punt Vier: 8.30 uur opening expositie jJarte RÖllng door j. Paalman. ZATERDAG IS DECEMBER Aula Stedelijk Museum; 2 uur: Afscheid dr, K. Oort; 4 uur: open receptie; 8,15 irur: concert met Veronika Uampe. opstandingskerk 1 uur; NPV ca NPGj kerst dienst- Tivott 8 nur: SJS Guiilaume: dansavond. Arcade 8 uur: Postd. ver. Union; feestavond. 1 Musis Sacrum 8 uur: Rijks HBS revue. Cür. Soc. Belangen B uur: Gerei, Jeugd: k<m- talct avond. Irene 2 uur: CAB: feestmiddag; 8 uur; DOK, contactavond: 2 uur: NHG£, kerstmi dd a g. BIOSCOPEN passage Th rat er: 2, 7 en, 3.15 uur: Victorie in .Pacific". {14 jaar). Mondpole Theater: „De Doorbraak hij Corre- gidor", {14 jr>. 2 en 8 uur. MC SKA Galerie Punt vier: Marie Poling. Galerie Wiegman: Trudy Drescher. APOTHEEK ivers, Lange Haven iel 2S8MI, „Naar mijn mening", begon B., „was de rem prima". „Naar de mening van de politie anders niet'% repliceerde onmiddellijk mr. W. E. van Vloten, „er was bijna geen rem- kracht en bovendien, trok de wagen naar rechts, zodra het pedaal werd inge drukt." Het viel allemaal reuze mee, vond B. zei hij, „beb eens zeventig kilome ter met die wagen gereden en binnen veertig meter stond ie stil," „"Welja", merkte de officier op, „eerst een collectie gebreken en overtredingen en dan horen we tot slot, dat met hei ve hikel ook nog zeventig kilometer wordt ge reden." Hij vond het gedrag van B. bijzonder kwalijk, temeer daar het al de tweede keer was dat hij zich voor een dergelijk feit moest verantwoorden, „Maar dat was voor een motorfiets", wierp B. tegen. ,U had ook daar geen rijbewijs voor", merkte mrl G. G. Abeln op. Hij eiste tegen. B. een boete van 75 gulden of 15 dagen voor de remmen, 25 gulden of 5 dagen voor de banden, 15 gulden of 3 da gen voor het achterlicht en 125 gulden of 25 dagen plus een voorwaardelijke hech- tenisstraf van. 14 dagen met een proeftijd van 2 jaar voor het rijden zonder rijbe wijs. B. haalde zijn schouders op. „Het moest", zei hij. „mijn baas zei, rijflen of eruit." De kantonrechter zei het geen reden te vinden om zich met een dergelijk voertuig op de weg te begeven. Wel wilde hij, re kening houdend met de omstandigheden, de eis tot verlagen zodat het voor B. tenslotte eindigde met boeten van 75 gul den of 15 dagen, 25 gulden of 5 dagen, 10 gulden of 2 dagen en 300 gulden of 20 da gen, waarvan 75 gulden of 15 dagen voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar, SCHIEDAM. De laatste lezing voor 1965 van de Kon. Ned. Mij voor Tuinbouw en Plantkunde werd woensdagavond ge houden in gebouw Irene. Door afwezig heid van de voorzitter, de heer J. Krab bendam, had de tweede voorzitster, me vrouw Klink, de leiding van deze avond, die slechts matig bezocht werd. De cause rie van de heer H. W. Vink uit Botter dam, waarbij deze ongeveer honderdtach tig fraaie kleurendia's vertoonde, was ove rigens interessant genoeg en zijn onder werp, dat handelde over bomen, heesters en bloeiende planten, bracht een groot aantal feiten aan het licht, die voor de meeste aanwezigen ongetwijfeld totdusver onbekend waren. Daar waren bijv. de zeld zame bomen, waarvan, men dacht, dat ze reeds lang waren uitgestorven, zoals de Davidia en de Metasequoia, twee boom soorten uit China, die in het Nederland® klimaat uitstekend tot wasdom kunnen ko men. Het waren speciaal de zeldzame soor ten, die de heer Vink op deze avond be handelde. Hij vertelde o.a. van de conife ren, de besdragende planten, waaronder de coloneasters, over bloeiende borderplan- ten en heesters en over de clematis en an dere klimplanten, die een rijk-gescbakeerd palet van kleuren tentoonspreiden. Ook de balconplanten. kwamen nog, zij het sum mier, ter sprake. Uitvoeriger ging de heer Vink in op het kweken van al deze zeld zame bomen, planten en haesters, waar bij hij ook <Je verschillende grondsoorten besprak. Dg ketel van de oliestookinstallatie van apotheek Het Gouden Hert aan de St. Li- duinastraat 58 raakte gisteren in brand. Oorzaak was onvoldoende verbranding van de olie door roetvorming. De brandweer heeft het vuur gedoofd onder leiding vatt brandmeester Keuzekamp. Er was geen schade. Donderdagmiddag zijn de eerste wonin gen in de'Woudhoek in Kethel aan de be woners toegewezen. Het zijn de eerste 16 woningen van de 351 woningen, welke Ele- mentum uit Maassluis bier aan het Jo- hann Strausspleïn gaat bouwen. De twee bovenste lagen van dit blok van 36 wo ningen zijn nu bewoond, terwijl de twee onderste lagen met de kelderruimte bin nenkort ook gereed zullen komen. Mogen deze woningen van buiten een niet bijzon der sierlijke indruk maken.van. binnen zien de woningen er heel goed uit en zijn 2 keurig afgewerkt. Ook de oplevering van deze huizen liet niets te wensen over; alle waren keurig schoongemaakt en het was dan. ook wel een teleurstelling \'oor de bewoners dat zij hun meubels door zand en puin naar binnen moesten brengen. Ip verband met de voltooiing van deze legd. Hiertoe is de Zwaluwenlaan doorge trokken tot de Woudhoek, zodat de bewo ners op korte afstand van het, oude dorp komen te wonen. Winkeliers in het dorp hebben destijds een verzoek gedaan de oude Vlaardingerweg begaanbaar te ma ken. Door de aanleg van de verlenging der Zwaluwenlaan is dit nu overbodig ge worden. SCHIEDAM Omstreeks zeven uur ont stond gisteravond op de Rotterdamse dijk een breuk in de hoofdbuis van de water leiding waardoor de souterrains van de panden 236 en 23S onder water liepen. Het water drong de souterrains binnen vla de kelderkamer van de familie Veerkamp, die v/oont boven slagerij Van Wissen en zette hiervan de slaapkamers blank. Via een tussendeur bereikte het water ook de woon vertrekken van de filïaaihoudster van de Stomerij- en Chemische Reimgingsbedrijf Ideaal, die zij vandaag zou betrekken. Hier was de vloerbedekking pas gelegd en de ze dreef nu door de kamers. Ook de ove rige kamertjes, waardoor de bewoners van de boven de winkels gelegen woonhuizen beschikken liepen vol water Hierin worden de kolen bewaard. Zij dienen tevens als bewaarplaats voor rijwielen en bromfiet sen. Met het water drong tevens een hoe veelheid zand de souterrains binnen. De brandweer pompte het water weg, maar toen werd pas duidelijk welk een ravage was aangericht. Het zwaarst gedupeerd is de familie Bontèbal van „Ideaal". Hier bedraagt de schade op het eerste gezicht al driehonderd Bulden, De dienst Technische Bedrijven herstelde de breuk, die na enig 2oeken kon. worden opgespoord. SCHIEDAM In het jaarverslag van i de Gemeentelijke Dienst voor Sociale Za ken, wordt melding gemaakt van de gro te veranderingen, die bij deze dienst zijn- ontstaan als gevolg van de invoering van de Algemene Bijstandswet. Deze heeft haar invloed gehad op de administratie, welke een reorganisatie moest ondergaan en daarbij een ïn 1963 aangeschafte boek houdmachine in gebruik heeft genomen, maar ook op beleidsniveau heeft de Bij standswet wijzigingen tot gevolg gehad. Het nieuwe college voor de verlening van bijstand is op 1 januari 1965 in functie gekomen; nieuwe voorschriften, van ge meentewege traden in werking. De ver plichting van de overheid om met ingang van het jaar 1965 rechtstreeks bijstand te geven leidde tot de opheffing van de bur gerlijke instelling van weldadigheid per- einde 1964. De commissie van de gemeen telijke dienst voor Sociale Zaken heeft aan deze likwidatie meegewerkt. In de laatste vergadering heeft wethouder Sa- bei als voorzitter van de commissie de leden dank gebracht voor hun bijdrage tot het functioneren dezer instelling, waar van de geschiedenis teruggaat tot de Ma- gistra ats Armenkamer, welke in 2597 be stond. Op het jaaroverzicht van de Ge meentelijke Dienst voor dit laatste jaar onder de thans opgeheven regeling komen Wij nog terug. ,,He$ ïs verblijdend, dat we. de laatste tijd twee maal per jaar een speciaal kof fieuurtje voor onze nieuwe leden moeten organiseren", aldus mevrouw J, Dales. Blin, presldxente van de afdeling- Vlaar- dingen van de Ned. Ver. van Huisvrou wen woensdag in lunchroom 't Liesveld, „Dat bewijst immers dat de vereniging zeer snel groeit", aldus mevrouw Dales, die op haar eigen wijze, luchtig en schert send, op gezellige manier de toch vrij saaie stof van „de rechten en plichten van de leden der vereniging" behandelde. Het is een indrukwekkende lijst van ter reinen, waaróp deze yereniging zich be- De wekelijkse gemeenscbapszang van .Kom zing met ons en doe als wij" gaat ook Qp zaterdag, 25 december Ie kerst dag gewoon door: alleen wordt dan niet om elf uur maar om half twaalf begon nen. Voor deze samenzang op kerstmor gen worden in het bijzonder uitgenodigd zieken en hoogbejaarden, die altijd aan- huis zijn gebonden. Van verschillende rust huizen en bejaardenflats is ai bericht ont vangen. dat vele bejaarden graag gebruik zullen maken om per bus vervoerd te wor den van huis naar de Grote Kerk ea om gekeerd. Zieken en bejaarden, die dit zin gen met mensen, van alle gezindten Willen meemaken zieken doen er goed. aan hun arts toestemming te vragen wor den verzocht dit zo spoedig mogelijk te melden bij de- heer J. Thurmer, Mozart- laan 26, tel, 2D15, Ook autobezitters, die bij het vervoer behulpzaam willen zijn worden verzocht zich daar te melden, De Stadsgehoorzaal was gisteravond goed bezet tijdens de negende grote avond van de Rembrandtachoolvereniging. De on geveer vijftig scholieren die op de plan ken verschenen brachten op alleszins aan vaardbare wijze een revue waarvan de in houd betrekking had op het schoolleven en daarbij voor een .groot (jeel van plaatse lijk karakter. Arie Ouwendijk opende de bijeenkomst geheel In stijl waarbij hij niet verzuimde zich speciaal te richten tot de heer C. Baan, gemeentelijk inspec teur van onderwijs, die zich met zijn echt genote onder de genodigden bevond. De heer M. Kroonen, hoofd van de school ver scheen ook nog enkele ogenblikken op het podium om zich tot de aanwezigen te richten. De revue zafi heel leuk in elkaar en de decors, allen vervaardigd door de scholieren mochten er zijn. Over het al gemeen werden de px-ogrammanummers vrij vlot gebracht en toen het slotlied met als refrein ,,Dit ïs het einde" had geklonken, werd het feest voortgezet in de Harmonie. Daar werd nog enige tijd gedanst op muziek van „Les Diables". weegt, niet alleen plaatselijk, maar ook gewestelijk en landelijk. De vereniging heeft als beschermvrouwe koningin Julia na; d© erepresidente van de afdeling Vlaardingen tevens oprichtster en ge wezen presidente is mevrouw Th. A. Heusdens-Mansholt. Voor hun eontributia, waarvan de helft aan het hoofdbestuur wordt afgedragen, ontvang» de leden maandelijks het orgaan Denken en Doen en daarnaast heeft de afdeling haar eigen maandbericht, waarin alle gegevens te vinden, zijn over agenda en clubjes, be stuursmededelingen en voorlichting op huishoudelijk gebied. De clubjes bestrijken in. respectabel aantal zowel terreinen van studie en ontspanning als culturele aan gelegenheden. Na de pauze heeft de penningmeesteres- se, mevrouw Kasteleiju-Hooftman, haar fijn de financiële leant van de verenigings huishouding uit de doeken gedaan. Me vrouw Kast el eijn is, behalve penningmees- leresse, ook vertegenwoordigster bij de Federatie Vrouwelijke Vrijwillige Hulpver lening en bij de stichting Huishoudelïjke- en Gezinsvoorlichting. Zo hebben alle ze ven bestuursleden naast hun bestuursfunc tie nog een deel van het werk voor haar rekening. Duidelijk bleek, dal het lidmaat schap veel profijt oplevert voor de leden; de Ned. Ver. v. Huisvrouwen wordt wel eens pretvereniging genoemd, maar dat is ten onrechte, al wordt die kant van het verenigingsleven geenszins verwaar loosd. Inlichtingen over de verenigingen worden gaarne verstrekt door de secre taresse, mevrouw Vaii> Ginneken-En gel- bregt, Goudaesingel 5, tel. 2.000, Musicerende 170eisten Het leerlingen- orkest van het St. Liduina Lyceum geeft maandag a.s. een concert in Arcade. Een jaar geleden richtte muziekleraar J. Braun. dit orkest op, instrumentaal sa mengesteld volgens het Orff-systeem. Op 28 nov„ jl. behaalde het orkest bij het jubileumpfestival van de KRO in de ca tegorie klassieke muziek een eerste prijs. Dit succes is aanleiding geworden voor het geven van een concert voor mede scholieren en ouders met op het pro gramma de Griekse dansen, die bij het festival zijn uitgevoerd. Postdulvenshoiv iu Arcade De Post duivenvereniging „Union" houdt zaterdag en. zondag in gebouw Arcade de jaarlijk se tentoonstelling van duiven, die dit sex-, zoen prijzen voor hun eigenaars hebben' verdiend. Zaterdagavond wordt een feestavond ge houden waarbij de kampioenen van het seizoen 1965 gehuldigd zullen worden en de prijzen worden uitgereikt. lie Klaverj&sclub van het NKV houdt woensdagavond 22 december in Arcade het traditionele Kerst-klaverjascorxcours, waarvoor de prijzen bestaan uit bout, rol lades en andere lekkernijen die op een kersttafel gewoonlijk niet ontbreken. Het ïs een open concours, waaraan door ieder kan worden deelgenomen. Inschrijven op de bekende adressen en in de koffiekamer van gebouw Arcade. Plotseling stak de 9-jarige Ineke Rens uit de H. Polakstraat de Parkweg over toen zij met een. groep kinderen de school uitholde. Op dat moment naderde de 24- jarige onderwijzeres G. A. M. uit Den Haag, bestuurster van een personenauto, Het kind werd aangereden en viel op het wegdek. Het meisje liep ernstige schaaf wonden aan handen en gelaat op. De GG en GD heeft haar naar de Dr. Noletstich- ting vervoerd, vanwaar zij na behandeling naar huis kon terugkeren. Op de kruising van de Overschlesestraat en de Overschlesedwarsstraat werd de 17- jarige wielrijder J. G. A, aangereden door een personenauto, bestuurd door de heer W. A. N„ directeur van eert N.V. in Maassluis. Beiden kwamen uit de richting van de Overschlesestraat. Bij de kruising week de wielrljdster plotseling naar links. De automobilist remde krachtig maar hij slipte door het natte wegdek door. De jon geman werd op straat gesmakt. De G. G. en G. D. heeft hem naar de Dr. Nolet- stichting vervoerd. Hij bleek niets te man keren. IN MUSIS SACRUM opende gisteravond „Geron" de tiende toneelwedstrijd van de S.G. met de opvoering van J. B. Priest- ly's „Een Inspecteur "Vraagt Belet" in een vertaling van J. C. v, d. Horst. Hierin moraliseert hij over de verant woordelijkheid voor de medemens en toont hij, dat men ook moreel aansprakelijk kan zijn als iemand zich het leven beneemt, ïrx feite kan dan ce moordenaar zijn, wie sociaal onjuist heeft gehandeld en ver zuimd heeft de tot wanhoop gedreven naaste „op te vangen". Van een dergelijke misdaad in vereni- ging beschuldigt inspecteur Goole het ge zin Birling, met als medeplichtige de ver loofde van de dochter des huizes Gerald Croft, nadat men een dagboek had gevon den van Eva Smith, die zelfmoord heeft gepleegd. lyTET VOORTREFFELIJK SPEL heeft Geron de toeschouwers in de b,an van het trieste verhaal weten te brengen. Een praatstuk. dat geen moment statisch werd, maar een intense geladenheid had tot het einde van het tweede bedrijf, dat de ont hulling bracht. Het spel van alle medewer kenden was van zulk een gehalte dat wij Geron ook nu weer bij voorbaat als een van de grote kanshebbers in de wedstrijd kunnen aanwijzen. Regisseur Kees Coolen schiep een sfeervol decor en deelde La het langdurig applaus waarmee de toeschou wers de geleverde prestatie beloonden. Ingeleid door de voorzitter van de Sec tie Toneel, de heer A. de Jonge, opende de voorzitter van de S,G.. de heer E. A. Leenderts, deze lustrumwedstrijd, die werd bijgewoond door burgemeester Roelfsema en diens echtgenote. Hij wenste het sectie-beatuur geluk met wat in die ne, gen jaar ïs bereikt bij het op een hoger plan brengen van het amateurtoneel in Schiedam. Nu Geron drie maal achtereen de wisselbeker heeft gewonnen en deze nu definitief in bezit heeft, stelde de heer Beu Vincent een nieuwe beker beschikbaar. Deze werd door voorzitter Leenderts aan de heer De Jonge ter hand gesteld. De jury bestaat ditmaal uit Eva Hauck, Jan Everwijn en Anton Deerxng. SCHIEDAM De directeur van het Ste delijk Museum, de heer J. Paalman, zal hedenavond in Galerie Dunt Vier op de Buitenhavenweg tegenover de oude poli tiepost een expositie openen van pop-art litho's van de Amsterdamse kunstenares Marte Röling. De tentoonstelling duurt van 17 december tot 2 januari en is te be zichtigen op werkdagen van 7 tot 9 uur en zaterdag en zondag van 2 tot 5 uur. De opening heeft precies om half negen plaats. BIJ de lezers van dit dagblad zjjn er velen die bij U kopen als zij U kennen. Met Uw ad vertentie wordt U bekend Maak daar gebruik van "Vergroot «tr omzet "WIN NIEUWE KLANTEN N1EUW5BUU» hmdtte cridt «ear udrm ■uikrui, wotfcn m*» boos flfl» op «Je inbond *0 de advertentie wfltetewa. Stekken. SU bt) hvt bied Wijten bemeten, worden tv* een muod n* «ontrol» ven de inboud vernieticd. Weer «anten 1» teXeftmlMb •PZegeven advertentie» j» tn-r W»d Wet «nspralce- Öjk. VcrzoeXt ooa Jierpïeet, sing zonder *et*Un« r**titutte torn «Jerh*lf« ntet worden bKewUUM. die 's middags na schooltijd in aanmerking willen komen voor een kunnen zich melden hij het bijkantoor van het Eotterdamsch Nieuwsblad, Broersvest 3, Schiedam, Bijzonder spotüev* .DAMESTRUI In aparte kleurra en, dessins, zuiver jch eerwol van 27JII) t.m. 64,50. JUMPERS in trevira lamswol 28,95 maten 40 t.m. 56 DAMESVEST in Leacril Ln zwart en diverse andere modeUnten, 19,95 TWINSÊT in Leacril Diverse kleuren. VA 24,50 tJXU 64,50 LEUKE deuana KINDER IJSTRUI 4 tot 34 jaar Vanaf t 37,50 MEISJES TWINSET met raglan mouw diverse kleuren 2 tot li jaar Vanaf f 17,95 bijpassende Helanca panta Ion Vanaf f 7,5® LEUKE 3-DELIGE SET Tru: met bijpassen de muts en shawl. Diverse kleuren 3 tot 12 jaar Vanaf f 23,50 NYLON DAMES JACK geheel gevoerd Courtelle vulling ea bontgaroering o.a. roodvos, ciel enz. Diverse kleuren 59,50 Nylon Jacks Vanaf t 29,50 Bijpassende Helanca pantalons van 19,95 tjm. 59,5®

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1965 | | pagina 2