ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD Hoe een Schipluidense schipper in Vlaardingen is neergestreken Kerststemming in de grote zaal van de ïmmanuelkerk Provinciale gezondheidsdag in de Stadsgehoorzaal W E S (werkspoor Services ahb construction) nV Een goede chef monteur KLACHTEN 3 eugdgemeenteraad vergadert Twee scholen in gebruik Winkeldiefstal Raad sagen tl a van Maasland Kerkconeert te Rhoon In voormalig stationsgebouw Agenda Brug slaan tussen ziekenhuis en w oning Hollandiaan stelt teleur in promotie-uitwedstrijden Helpt Elkander" gaat feest vieren KNNV naar Schouwen Problemen voor zwembad in Rhoon Donors gevraagd in Rhoon De Luchtbode De Coureur vergadert Co-op Vrouweubond Glazen ingegooid Burgerlijke stand In een pAö®lAD] zit u goed met uw advertenties.1 lliflll - PIJPFITTERS -PUPLASSERS -CONSTRUCTIE- BANKWERKERS -MONTAGE- WERKERS ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD - DINSDAG 19 APRIL 1966 Hoafdagentscliap en Redactie; VtAARDINGEN, Sm. Hovenstr. 1 -lel. 3229 Redactie: Tel 543 over bezorging in Vlaardingen Smalle Havenstraat i, tel. 3229 van 9 tot 17 uur en van 18.30 tot 19.30 uur. Zaterdags van 16.30 tot 17.30 uur. "Woensdag, 27 april, 's avonds acht uur, vergadert de jeugdgemeenteraad o.a. over een „voorstel" tot het uitbreiden van het medisch en hygiënisch schooltoezicht met nog een schoolarts. Het voorstel zal ver dedigd worden door „wethouder" C. van Boon (A.R.). In de toelichting bij het voor stel xvordt van de beide voorgedragen kan didaten o. m. meegedeeld, dat ze resp. lid zijn van de C. P. N. en van de Boe renpartij,- gegevens, waarvan men zich af kan vragen of ze in een" geval ais dit van wezenlijk belang geacht moeten worden. Misschien* is het gebeurd om een verbinding te leggen met het andere agen dapunt. n.l. discussie over de laatstgehou den verV ipzïn'g van provinciale staten. Woensdagavond, acht uur, worden de Wielewaalschool, openbare lagere school, en de Ds, J. D. de Stoppelaarschool, la gere school van de Ver. voor chr. school onderwijs, officieel in gebruik genomen. Dat gebeurt dooi' wethouder 33, P. van der Veen. tijdens een bijeenkomst in de Wielewaalschool. Eoermondstraat 1, In een winkel aan de Van Hogendorp- iaan werd eén 42-jarige stadgenote be trapt op winkeldiefstal; er is proces-ver baal tegen haar opgemaakt. Verscheidene punten zullen in de komen de raadsvergadering te Maasland aan de orde worden gesteld: verhuring van de woningen Stationsstraat 62 en 64; aangaan van een overeenkomst Lz. gaslevering met de gemeente 's-Gravenhage; verkoop van een perceel grond aan de Shell Neder land Verkoopmaatschappij N.V.; aanvul lend krediet-t.b.v, de huisvesting gemeen teüjke diensten; krediet t.b.v. de aanleg van elektriciteit, waterleiding en openba re verlichting op het bedrijfsterrein aan de Hof laan; de restauratie van de pan den Kerkstraat 4 en Kerkplein 9: compta- bilitsitcbesluiten m.b.t. de dienstjaren 1965 en 1966. Beroepsschrift tegen weigering van een bouv.wergunr.-ing on verkoop van een perceel grond aan A. J. W. M. Baars. Op zaterdagavond acht uur hoopt het Christelijk Mannenkoor „Rotterdam-Vree wijk" in de Ned. Herv. Kerk te Rhoon een concert te geven waarvan de baten ten goede komen aan het orgelfonds. Aan dit concert wordt tevens medewerking ver leend door de organist Krijn Verhagen. Met samenzang tnet gemeente, koor en or gel, zullen door het koor diverse werken a capeïla worden gezongen. Uitgevoerd zul len o.a. worden: Slotkoraal uit de Mount of Three Lights B. Martinu, Té Deum Laudarm; s JNlelarid, Old Black Joe. De organist zal ook diverse orgelsoli ver zorgen. Ais ik niet naar mijn vrouw had geluisterd, dan tvas ik n*>£ schipper: Zij heeft er telkens weer op aangedrongen, dal ik van het water- op het wegtransport moest overschakelen. Daar moest je echter papieren voor hebben. Daar heeft ze ook voor gezorgd. Terwijl ze reeds 3 kinderen had, liep ze twee jaar cursus in Den Haag, werd kort voor het examen ziek, maar behaalde toch met prachtige cijfers het laagste was een 7 het vakdiploma voor het beroeps- en goederenvervoer over de weg, We hebben hel ingelijst aan de wand van het kantoor zien hangen. Jannetje Eikelenboom-Doorn, geboren 2925 in Hoek van Holland (Rotterdam), stond er op ingevuld. En als datum; 12 november 1958. Er hingen nog twee ingelijste diploma's. Allebei vakdiploma's voor grensover schrijdend vervoer er. gedateerd 20 decem ber 1962. De een ook op haar naam en de ander op die van haar man: Arij Ei- kelenboom. Zij had daarvoor een cursus in Rotterdam en hij in Rijswijk gevolgd. Zij deden niet alleen op dezelfde dag exa- men, maar .werden, toevallig ook nog na, elkaar geëxamineerd - Het is een heel oud kantoor, waar deze diploma's hangen en waaronder twee be kers pronken als le prijzen, door de chauffeurs van Elkelenbooms internatio naal tanktransportbedrijf veroverd in ral- iy's van het VOB-wegtransport. Dit kan toor is de wachtkamer geweest van het stationsgebouw in Schipluiden van de Westlandse Stoomlrammij (WSM). Arij Eikelenboom (43) heeft dit stationsgebouw jaar geleden als bedrijfspand betrok ken. Het deed toch geen dienst meer. Want al omstreeks 1930 staakte de WSM het personenvervoer met de stoomtram en schakelde op autobussen over. Maar de spoorstaven zijn nog wel in gebruik. Want de WSM onderhoudt het goederen vervoer in het Westland nog steeds over de rails. Het emplacement fungeert als stalling voor het wagenpark. Zeven tank auto's met een totale inhoud van 60 ton. Plus nog drie tankauto's, die in charter rijden. Voor het vervoer van eetbare oliën chemicaliën en vetzuren van de zeep in dustrieën. Deze produkten van de indus trieën in het Waterweggebied vervoert Eikelenbooms internationaal tank trans portbedrijf door geheel West-Europa. Op ■5it emplacement is ook een stoom-clea- aer geïnstalleerd, waarmee de tankwa gens inwendig worden gereinigd. HELE OVERGANG In het begin moesten we daarvoor in het binnenste van de tank kruipen en al les met de hand schoon borstelen, zegt Arij Eikeienbooms rechterhand, Dick Doom, een broer van 2ijn. vrouw. Hij is van de eerste dag al in het bedrijf, dat Arij Eikel en boom in 1958 van een beken de Schipluidenaar overnam. Of beter: hij was er al. Want hij was ook al bij de voor ganger. Een reuze kerel was dat, bij wie ik altijd tijn heb gev/erkt. Bij de overname dinsdag Goadsesiogel SlA, 2.30 uur. Groen e-Kxuiseur- auï rnoederschapszorg ers ktoderhygiëM. Harmonie. 8 uur, Hippo-Carnposserie met Beale atreet Jazz Band en Michael be Buy ter over .Jazz gebeurt nu". K,K. VcTeölgijigsgehtmw, 8 uur. Ledenverga dering P-v. A. ce Jong. I'i ores laan 41, 3.:5 uur, Ledenvergadering Vlaard. Ver. v. Gezondheidszorg Het Groene Kruis/Het Oranje-groene KrUls Luxor, 8 uur, O.S.S. 117 en Bangkok (14 j-(- Stadsgehoorzaal, 8 uur. Old Sbatterhand (H jr.J WOENSDAG Weeshuis, culbhuis De Haven, 30 uur: Dam- toernoaj om jeugdkampioenschap van Vlaai - dingen- RoeraiHnpstraat J, 8 uur: Opening mk m». E p v d Veen van lagere scholen de teie- waalstrhoai (openb.) en ds J D de stoppe laarschool (pret. ehx.}. Stadsgehoorzaal, 8 uur: Old Shatter band (Mil. Luxor. 2.30 uur: De boksende kangoeroe (ad- 8 uar: OSS 117 in Bangkok (14 j,j. Geopend: Apotheek Bot, BdlJonjaan &6. tel. 4729, TENTOONSTELLINGEN Het aeedettbuys, tot en met 3» apni: Expositie .Oranje en ae Vtsseru'oecpena: aageujxs vap tu—li. 14—lö.sa en ld—21 uur: zonaas van 14—18 30 uur- Galerie VL da, l.e.m. Si april. Expostlte vs" te keningen van O'.to Dicke; geopend op werk dagen van 13—21 uur; saterdag en zonoüg 14—17 uur. AFUTHKKKS Geopend! Apotheek Bot. BUUtoniaan 0ö. tel. 4729, 2b april Nit-uK- maan Zor, op Ó34 '-J'. oir. -■*> ojr liaan op Li- uur. o.-.ser- —35 uur waren er twee tankauto's. In die begintijd was Dick Doorn niet alleen dc rechterhand, maar ook de toeverlaat van zijh zwager. Want Arij Eikelenboom wist van loeien nog blazen over het tanktransport. Wel al les van het transport over water van bouwmaterialen en pulp. Van het vervoer van bouwmaterialen uit Limburg en Gel derland en in de herfst van puip naar het Westland en Midden-Delfland met een Westlander: een scheepje van ca, 40 ton, dat in hét Westland een vertrouwd beeld is. Dat had hij al van z'n 13e jaar af bij zijn vader, ais Schipluidense schipper, ge daan. En,.10. jaar later, in 1946, voor zich zelf. Alles bijeen dus 22 jaar, toen hij in 1953 van het vervoer over water op het vervoer over de weg overschakelde. Aan vankelijk zaten hij en zijn zwager achter het stuur van de twee auto's. Maar al heel spoedig kwam Adriaan Kester er als derde rijder bij, terwijl mevrouw Ei- kelenboom de correspondentie verzorgde. Nu zit haar broer, Dick Doorn, op kan toor. Maar haar man zit nog geregeld 4 nachten in de week achter het stuur. Een echte werkezel en nog steeds dezelfde jo viale dorpsgenoot als toen hij nog een een voudig schippertje was. Pas 5. jaar gele den is het echtpaar Eikelenboom voor het eerst met vakantie geweest. Elke nieuwe wagen rijden ze samen in. Ze hebben in de loop der jaren een aardig mondje Duits geleerd en mevrouw ook Engels. Op het kantoor staat een telexapparaat voor de geregelde buitenlandse contacten Voor het steeds groeiende bedrijf is er In Schiplulden geen expansieruimte. De afgelopen week is in de Viaardingse in dustriepolder Vetten oord de le paal gesla gen voor een nieuw bedrijfspand met een woning in 3 lagen, als huisvesting voor het gezin Eikeienboom, dat 4 zoons en 2 dochters telt, wiarvan de oudste 2, DIck (17) en Jan (16) reeds een handje mee helpen In het bedrijf- Het Viaardingse ar chitectenbureau A. D. de Vos heeft het nieuwe bedrijfspand ontworpen en de Ikfaaslandse aannemer Siem de Lange gaat het, onder toezicht van rijn uitvoer der A. Knoester, bouwen. Over een half jaar hoopt Arij Eikelenboom toet zijn ge zin naar Vlaardingen te verhuizen en daar, in de onmiddellijke nabijheid van zijn klanten, in een bedrijfspand le stap pen, dat veel beter aan de eisen van een moderne bedrijfsvoering Is aangepast. f De voormalige wachtkamer van het WSMTstalionsgebouw te Schipluiden fun geert sedert 4 j3ar als kantoor voor Eike lenbooms internationale Tanktra nsportmij. Achter de schrijfmachine mevroaw Eike lenboom, achter het telexapparaat ArjJ Eikelenboom en achter mevrouw Eikelen boom, haar broer Dïck Doorn, de rech terhand van bet echtpaar. Het emplacement fungeert als stailmgs- riiimfe voor het wagenpark van 7 tank auto's. rlie door geheel Europa eetbare oliën, vetzuren en chemicaliën vervoeren van Industrieën in het Waterweggebied. Links Arij EJkelenboom, oudste zoon Dick (17), administrateur Dick Doorn en vier chauffeurs. Op de achtergrond het voor malige stationsgebouw, dat nog een half jaar als bedrijfsruimte dienst zal doen, waarna Eikelcnbooms Internatfanaal Tank- transportbedrijf naar een modern bedrijfs pand in het Viaardingse industriepark Vettenoord verhuist. Onder leiding van de heer Laurens van zijn een groep leerlingen van de Zeevaart- V.lngerden heeft bet VJaardings Koopvaar- school Abel Tasman té Delfzijl. Deze zang groep zal hef „Konrt allen tenanten" zin dijkersikoor maandagavond in de Imroa- tiuëlkeric op uiterst serieuze wijze gerepe teerd voor de Kerst plaat voor Zeevat eb den, die donderdag zal worden opgenomen in de studio van Phonogram te Hilversum. Dit koor bestaat uit 36 personen, ge vormd uit dochters, verloofden en echtge noten van de zeevarenden; uitsluitend vrouwen dus. Het Vlaardings koor zingt op de plaat twee liederen, namelijk drie verzen van gezang 24 uit de bundel ge' zangen van de geref. kerk, „Wees welie kom, Immanuël" van Philip Nicoiai er het bekende gezang 17 uit de herv, bun del, „Een roze fris ontloken". Verder 2al op dezelfde plaat te horen Dc Stadsgehoorzaal fs «linscteg 10 mei dc plaats, waar dc provinciale gezond heidsdag 1866 wordt gehouden, die zal zijn gewijd aan de verpleegkundige com municatie tussen ziekenhuis en maat schappij en is getiteld „De verpleegkun dige brug." Mr. J. Klaasesz, commissa- van de Koningin in Zuid-Holland, schrijft hierover als voorzitter van de pro vinciale raad voor de volksgezondheidr ,Voor de ingang van het ziekenhuis kwam u aanrijden. Per ambulance of met uw eigen auto, misschien nog ais een moe dig wandelend patiënt. Maar meteen was u in een andere wereld, waarin uw eigen persoonlijkheid als het ware bij de ves tiaire werd afgegeven, Men heeft u gere gistreerd, op kaart gebracht, ontkleed, gebaad, te bed gelegd. Een medisch en verplegend team stond klaar" om u te be kijken, te betasten, te bekloppen, door te lichten en le prikken, u vol te stoppen en leeg te pompen, weg te maken, te helpen" en bij te brengen, te voeden en te laten vasten, te liggen, te bengelen en te strompelen. Men heeft u getroost, be moedigd of berispt, in die wereld, waarin de klok zo geheel anders loopt dan thuis. Waarin alle dagelijkse zorgen van u af vallen, u de buitenwereld vergeet en pre cies onthoudt, wanneer uw verpleegster in de nachtdienst is en haar vrije dag heeft; u verliest uw kennissenkring uit het oog, maar verwondert u over de vele bloemen, die u bedwelmen; de po ckets, die u vermoeien en de bonbons, die u uitdrukkelijk zijn verboden. Plotse ling, vaak nog onverwacht, klinkt het woord „ontslag". U mag naar huis. Voor de ingang van uw woning komt u aanrijden, per ambulance of met uw ei gen auto, soms nog te zwak om te voet te gaan. U knippert tegen het felle daglicht, wankelt op uw benen, dia tintelen en hun dienst weigeren. Alles schijnt te draaien van binnen en van buitenm Men. heeft u gezegd; thuis nog maar eens verder op knappen en flink aansterken en dan el ders een paar weken kuren. U valt op uw bed neer, zonder dat een medisch en ver plegend team terstond gereed staat Het zijn liefdevolle, maar linkerhanden, die u beroeren. Wat is er veel lawaai in. huis, slaande deuren, radio en televisie van verschillende buren, de straat vlak langs het raam. Wat een geluk, wanneer dan in plaats van een geheel team, een wijkver pleegster u ten dienste staat, die heel in haar eentje, geholpen door de huisarts, de taak van specialist, directrice, diëtiste, verpleegster- en apotheker voor u op zich neemt... indien er tussen deze twee ge scheiden werelden van ziekenhuis en wo ning een gosde brug is geslagen. Het genezingsproces is een ondeelbaar geheel. Het begint in het ziekenhuis, bet bereikt zijn voltooiing thuis. Maar dan dient er een regelmatig contact over en weer te zijn tussen ziekenhuis en wijk verpleging. Over en weer immers dient ook de ziekenhuiswereld over voldoende informaties over de patiënt te kunnen be schikken. De bijzonderheden van een pa tiënt te kunnen beschikken. De bijzonder heden van een patiënt zijn. hem niet van het gezicht te lezen. Een goede zieken- huisbehandeling vraagt een goede nazorg een goede nazorg vraagt een volledige in formatie, nodig voor een efficiënte verzor ging, leidend tpt een volledig herstel. Onze gezondheidsdag, dit jaar gehouden ter gelegenheid van de dag der verple ging, is' gewijd aan de vraag of het sa menspel klopt, om, zo er iets mocht hape ren, een antwoord te vinden op de vraag, hoe daarin ten bate van allen zou kunnen worden voorzien." Het eerste team van de Viaardingse ta feltennisvereniging De Hollandiaan, dat met vlag en winpel kampioen werd van de tweede klasse van de afdeling Rotterdam van de NTTB is er niet in geslaagd om door te dringen naar de eersteklasse. Tegen RAP 1 werd' in een. uitwedstrijd verloren met 64 waardoor de kans op promotie zo goed als \Terkeken is. Olivier won twee partijen maar Jansen en Fattia- pon kwamen niet verder dan één overwin ning. Ongetwijfeld een tegenvaller voor dit kampioénsdrietal, dat in de uitwed strijden niet in de normale vorm kon ko men. In de promotie-degradatie competitie om een plaats in de derde klasse boekte Sun light 2 een gelijkspel (5—5) tegen Repe- laer 2. Vink zorgde voor de hattrick en De Kruljf veroverde twee punten, terwijl Assenberg niet tot een winstpartij kwam. De Windmolens moesten hun meerdere erkennen in RN. 2, dat in het lokaal aan de Schiedamsevest met 6—4 op beide pun ten beslag legde. Als vanouds was het Bra- ber die tot volle winst kwam. In de vijfde klasse kreeg De Windmo lens 3 met C—4 klop van Hagero 3. Voor De Windmolens 1 met 64 van Stokvis 1, maar de Vlaardingers konden slechts met twee spelers uitkomen. De afdeling Vlaardingen van „Helpt El kander", vereniging van ouders en vrien den van geestelijk- en lichamelijk mis- deelden, houdt vrijdag haar jaarlijkse con tact-feestavond in de Stadsgehoorzaal. In verband met de recente opening van hét Herman Frantsenhuis zal deze avond een ■peciaal feestelijk karakier dragen; onder leiding van de heer Gé Borden komt de cabatei-revue „Klaar? r halen maar" voor het voetlicht. De avond begint om kwart voor acht, gen. Ook op de2e negende plaat, die is geor ganiseerd door de Redactie grammat->on- plaat op zee, in samenwerking met c?e Commissie Zeevarenden Vlaardingen Hervormde Zeemansraad Maasmond zal het kerstevangelie te beluisteren zijn. Bei de Rotterdamse koopvaardijpredikanten, ds. J. W. Schokking en ds. K. S. G. Zijl-, stra, die de repetitieavond bijwoonden, zul len op de plaat, die met carillonspel ber Bint, aandacht schenken aan Kerstfeest 1966. In de ïmmanuelkerk was het zodoende kort na Pasen al kerststemming in a« grote zaal. De dames hebben zich voor genomen om donderdag tevens een bezoek te brengen aan het Muiderslot en maken van een excursie naar Naaiden, Bussvm en Lage Vuur se. Verwacht wordt dat ongeveer 25.000 zee varenden de Kerstplaat op zee zullen be luisteren. De afdeling Vlaardingen van de Konink lijke Nederlandse Natuurhistorische Vere niging heeft een afdelingsweekeinde geor ganiseerd, dat van 19 t.m. 22 mei resp. 21 en 23 mei gehouden wordt in het vakantieoord De Koebel in Burgh op Schou wen en Duiveland. Op het programma staan excursies naar vogelbroedterreinen en uitstapjes voor strand- en plantenlief hebbers. Prijswinnaars van ons vorig Hogeschool Puzzelrama De prijzen voor de inzending van de goede oplossing van. onze Paaspuzzel gnan. naar: mevr. B. v.d. Leur, Bejaardenflat de Burcht, Van, Moorselplaats 139, Rotter dam (150,-) J. Kats, Plantageweg 25a Rotterdam (f25,-); Mej. A. Dost. Terna- testraat 33, Vlaardingen (f]0); mevr. M. Grund, Moddermanstraat 61, Rotterdatn <f 10,-); E- Molenaar-v. d. Burg, 's-Gra- venweg 283, CapeUe a.d. IJssel (f5,-); j, J. Franse, Homerusstraat 482, Rotterdam (f5,->; en B. v,d. Akker, Aleidastraat 117, Schiedam (f5,-). De prijzen worden toe gezonden. Het instructiebad aan de Zwaluwenlaan te Rhoon behoeft dringend verbetering. Hiertoe is een flink bedrag nodig, waartóe de raad van de Rhoonse gemeente in principe heeft toegezegd een financiële bijdrage te willen verlenen. Een en ander hoopt het bestuur met de leden te be spreken op de algemene ledenvergadering, die op 29 april zal worden gehouden in het Hervormd. Centrum aan de Bernhardstraat te Khoon. Deze vergadering zal om kwart over acht beginnen. Aftredend in 1966 zijn de heren L, C, Sliedrscht, die rich herkiesbaar stelt en de heren A. H. Schrijven en H. Holthuizen. Deze beide heren zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat de heer V. Calon. Waalstraat, terwijl namen van ei*n tweede kandidaat en event, tegenkan didaten nog worden verwacht. Het Roode Kruis te Rhoon zal de eerst volgende bloedplasma-afname houden op dinsdagavond 26 april in de Openbare Kleuterschool „De Oranjerie" aan de Klei- dijk. Gezien de steeds stijgende behoefte aan bloed wekt het comité alle Rhonaars op, die bloed kannen geven, zich te melden. De cijfers voor Rhoon van de laatste jaren geven een. dalende lijn aan en. gezien de uitbreiding, is het comité de mening toegedaan, dat meerderen zich zouden kun. nen meiden. De cijfers laatste jaren zijn: voorjaar 144 flessen 106 flessen 112 flessen 96 flessen 95 flessen voor Khoon van 4e tja jaar 126 flessen 143 flessen flessen 110 flessen 118 flessen 1061 1062 1903 1864 1965 Dc secretaris van het plaatselyk comité, de heer 8. G. Abelskamp, Parallel straat 25.' zal nadere inlichtingen verschaffen. Voor de leden van de vereniging van pos duiver.houders De Luchtbode bestaat er woensdag weer gelegenheid htm dui ven te laten meevliegen in een africh- tingsvlucht vanuit Zwijndrecht. Daarvoor moet dinsdagavond, zeven uur, ingemand worden- Voor zaterdag staat de eerste wedvlucht, vanuit Roosendaal, 42 km., op het prc- tgramma. Inkorven, vrijdagavond zeven uur: klokken aanslaan acht uur Vrijdagavond, kwart over acht, houdt de Viaardingse rennersclub De Coureur thaar jaarlijkse algemene vergadering in ihet Volksgebouw. De Viaardingse Co-op Vrouwenhond heeft tegen donderdagavond, acht uur, een bijeenkomst in het.Volksgebouw belegd, waar o.a. de heer J. Kortland, natuurken ner en -liefhebber dia's komt vertonen. Men begint om acht uur. Van de Dr. Bavinckschool aan de Burg. Pruissingel zijn achttien ruiten vernield; aangenomen moet worden, dat de spelen de jeugd hier meer van weet. Geboren*. Johannes z.v. J. M. Vermeu- le en B. Whitney, P. K, Drossaartstraat 155; Er win z.v. S. Ver hei j en M. van Rijn, Dr, W. Beckmansingel 329; Matthil- da d.v. F. Heikes en K.: M. Buitendijk, Magnoliastraat 21c; Willem Jan z.v. C. Auema en A, Lanenga, Vossiusstraat 214. Overleden: Machiel Becker, 72 jaar, echtgen. van M, Stolk, Maassluis, Dutoit- straat 22 Gehuwd: Johannes Jansan, 22 jaar en Wllhehnina Maria van Rij, 29 jaar; Ni- colaas van Vliet, 24 jaar en Adriana van der Pligt. 23 jaar; Cornelis Johannes Hollaar, 23 jaar en Anna Dirkje Stigter, 20 jaar Elkfdag kijkt men er naar uit* Gevraagd in N.V. Delta Kraanwagenbedrijf ca N.V'. later Rijnmond Transportbedrijf voor onderhoud wagenpark, zelf mee kunnende werken. Hoog loon. Aanmelden: de heer Verburgh, Binnensingel 16, Vlaardingen, telefoon 018988786. UTRECHT vraagt voor haar werken Ir» het Botiekgebïed In ons moderne scholingecentrum In het Botfek- geblöd kunnen METAALBEWERKERS worden opgeleid tot PIJPFiTTER en LASSERS met ervaring tot - PUPLASSER Nadere inlichtingen kunnen verkregen worden op woensdag 20 april a.s. van 7 tot 8 uur n.ra. bij het Gew. Arb. Burebu te VLAARDINGEN, Öost- bavenkade 78, waar een Weseon-vertegenwoor- Hi-fer aanwezig znl zijn. Eventueel gemaakts reiskosten worden vergoed.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1966 | | pagina 2