ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD Raadsminderheid wil bredere basis55 voor de benoeming van wethouders VVD vraagt liberale invloed in ziekenhuisbestuur Twaalftallen Oranje-Nassau begonnen korfbalcompetitie Zaandams bejaardenkoor op bezoek bij de UW vrouwen en meisfes I KLACHTEN NIEUWE GEMEENTERA AD GEÏNSTALLEERD Gezag een steunt op goed gevoerd beleid Monopolisme? Agenda Commissies Schakend HVO begon met jaarvergadering Zaanse dirigent werd onwel Wegens leidersgebrek geen junioren naar Intiem Ineen pAGBLAÜj zit u 1 OPENBARE VERKOPING Wasserij Overmans Door het vertrouwen van ruim 2 miljoen spaarders hebben de geza menlijke Raiffeisenbanken 5 miljard gulden spaargeld bereikt Ook het vertrouwen van onze spaar ders heeft hiertoe bijgedragen. Coëp. Raiffeisenbank „VLAARDINGEN" met uw advertenties. LEERL VERKOOPSTER BOOGAARD KOTTEKDAMSCH NIEUWSBLAD WOENSDAG 7 SEPTEMBER 1968 Hoofdageateehap en Radactie: VLAARDINGEN, Sm. Hovenstr. 1.M. 3229 Redactie TeL 545t over bezorging in Vlaardingen Smalle Havenstraat 1, tel 3229 van 9 tot 17 uur en van 18.30 tot 19.30 uur. Zaterdags van 16.30 tot 17.30 uur. Eenzaam, s'edits geflankeerd door de gemeentesecretaris, zetelde dins dagavond burgemeester mr. J. Heusdens achter de tafel van het college van B. en W., toen hij onder grote publieke belangstelling de eerste vergadering opende van de nieuwbenoemde gemeenteraad. Pas nadat de 35 raadsleden in handen van de voorzitter de voorgeschreven eden of beloften hadden afgelegd konden zij vier wethouders benoemen, die toen hun plaats in de zaal verwisselden voor een achter de tafel en daarmee de vergadering een gebruikelijker aanzien gaven. Tussen be ëdiging en wethoudersverkiezing had mr. Hensdens echter eerst nog de raadsleden geïnstalleerd met een toespraak, waarin hjj begon allen geluk te wensen. Hij hoopte, dat eenmaal van de komende vierjarige periode gezegd zal kunnen worden, dat het voor Vlaardingen een periode was van voorspoed, welvaart, vrede en wijs bestuur. De voorzitter vroeg in zijn toespraak de aandacht, van de nieuwe raad ook voor het probleem van wat hij aanduidde als de de valuatie van het gezag. Twee faitoren, die tot dit verschijnsel bijdragen zijn in eer- sta plaats de houding en het optreden van sommigen, die het gezag personifiëren en verder de houding van delen van het publiek. Bepaalde groeperingen ook van sommige ouderen erkennen en aanvaar den niet langer als van ouds zonder meer het gezag van bestuursorganen en gezags dragers. Het verschijnsel van de rebellerende en provocerende jeugd wilde de voorzitter zien in verband met het probleem van de vr ij etij d she sted ing. Het is noodzakelijk de betrokken groepen een positie! toekomstperspectief te bieden en daar ligt ook voor de overheid een be langrijke taak, aldus mr. Heusdens, die zich afvroeg of die overheid al wordt op dit gebied wel het een en ander gedaan niet achterblijft bij het geven van on derwijs, dat gericht is op het verrichten van zinvolle arbeid in de vrije tijd. Het vraagstuk van de devaluatie van het gezag krijgt ook in de kringen van ge meentebestuurders meer en meer belang stelling, Zo heeft het bestuur van de Vere niging van Zuidhollandse gemeenten beslo ten hieraan aandacht te schenken tijdens een najaarsbijeenkomst, die in de Stadsge hoorzaal gehouden gaat worden. Tegen de achtergrond van o.a, deze pro blemen, is de taak van de nieuwe raad ze ker niet gemakkelijk, maar de voorzitter was er van overtuigd dat in eendrachtige samenwerking veel constructieve arbeid verricht zal kunnen worden. Met de wens, dat daarvan in de komende vier jaar in. ho ge mate sprake zal zijn, verklaarde hij de raadsleden officieel geïnstalleerd. Tot wethouder werden benoemd de heren T. de Bruijn, G. Walstra, E. P. van der Veen en A. P, Weeda, van wie dé beide eerstgenoemden kandidaat waren gesteld door de PvdA-fractie en de twee anderen door die van de PCG, overeenkomstig de resultaten van het overleg, dat tevoren over deze benoemingen door de fracties werd gevoerd Deze gang van zaken, had niét de in- «temming van de gehele raad. Zo maak te dhr. Dubbeldam (VVD) bezwaar te gen wat hij noemde het monopolisme der grootste 2 fracties bij deze benoe ming. Ook dhr. V.d. Veer (PSP) was te leurgesteld over de gang van zaken bij 't vooroverleg. Met name de kandidatuur van dhr. Weed© noemde hij minder ge lukkig omdat die buiten zijn eigen frac tie 'n onbekende is. Zijn fractie vond het moeilijk mede de verantwoordelijkheid tè dragen voor de benoemingen en zou blanco stemmen, wat de heer Van, der Veer beschouwd wilde zien als tegen stem men. Namens de KVP-fractie verklaarde de heer V.d. Linden het te betreuren, dat bij de wethoudersverkiezing nu, evenals voorheen, de grootte der fracties in hoofd zaak bepalend was voor de kandidaatstel ling. In het overleg had het er op geleken, dat die traditie doorbroken zou worden en dat er een bredere basis zsn de zetel erdeling gegeven zou worden. De KVP-fractie kon zijn kandidatuur dan ook niet steunen en zou blanco stem men. Dat mocht overigens niet uitgelegd worden als zou sprekers fractie beden kingen hebben tegen do persoon van dhr. Weeda: daarover heeft zij nog geen me ning kunnen vormen. Bij de stemming kreeg -de heer De Bruijn 32 van de 35 stemmen: een ging naar de heer Walstra en twee waren blanco. De heer Walstra kreeg 28 stem men 2 waren voor de heer v.d. Linden, 1 ging naar mevrouw Bleeker en 6 waren blanco. Voor de heer v. d. Veen wer den 32 stemmen geteld naast 3 blanco en de heer Weeda kreeg 23 stemmen, 1 ging naar de heer Dubbeldam, 1 naar de heer v. d. Linden en 10 waren blanco. -Vlet deze herbenoeming begint de heer De Bruijn aan. zijn zesde ambtsperiode: de heer Walstra aan zijn vierde en de heer d. Veen aan zijn tweede, zij het dat de le maar negen maanden heeft geduurd nadat hij negentien jaar raadslid was ge weest, Naast zijn gelukwensen voor alle wethouders wenste de voorzitter in het bij zonder de heer Weeda veel sterkte en wijsheid. Hij verkeert in een uitzonde ringspositie door zijn benoeming tot wet houder met een ervaring als raadslid van ongeveer één uur. WOENSDAG Triangel, 10 30 uur, Koffieuurtje Ned. Ver. Huisvrouwen. Her «of, 8 uur. Concert muziekver. voor- Borgerzaat stadhuis, fi uur. BegroetingstdJ - eenkomst voor nieuwe inwoners (tvm. grenswijziging!. Lux or, 2 30 uur. Het geheim van het vogel eiland (al)); 8 uur, Bloed en zwarte spo- gtldsgehoorzial, 8 uur. De Tijger lust ze rauw (13 jr donderdag Floresiaan 41, 3 uur, Groene-Krulscurtus kJeuterverzorginjr Luxor, 8 uur, Thunderball 114 3Jf.) stadsgehoorzaal, uur. Orteu Negro (14 jr.). APOTHEEK Geopend: Apotheek Bot, Bxllitoniaan 66, tel. 4729. TENTOONSTELLINGEN. De VishanK, t.m. 25 sept, Expositie Brouwer- Van Dqrp-Tsang. Geopend 1921 uur; za terdag ook 14—17 uur; zondag alleen 14—-I? uur. I september Laatste kwartier Zon op 6,(il uur, onder 19,12 uur Maan op 22.34 uur. onder IS 23 uur De nieuwe raad heeft zich in deze ver gadering ook nog bezig gehouden met een groot aantal benoemingen. Dat had betrek king op de commissies van advies en op de vertegenwoordigingen van de raad ineen aantal besturen en. instellingen. De commissies van advies zijn belang rijke organen voor net contact tussen de raad en »t college van B. en W. De voor stellen, die de raad te behandelen krijgt, worden door B. en W. voorbereid en vor men, nis ze op de agenda komen, een af gerond geheel. Tijdenr» de voorbereiding is er echter gelegenheid tot overleg, zodat bij het opstellen van een voorstel rekening gehouden kan worden met de opvattingen van de commissie, die zo goed mogelijk de schakeringen in de raad weergeeft en an derzijds krijgt via to'n commissie de raad Inzicht in de overwegingen die B. en W. er toe te brengen een bepaald voorstel zó te doen als zij doen en niet anders. Benoemd werden zo weer de leden van de commissies voor culturele zaken, econo mische aangelegenheden, energie, en wa terleidingbedrijven, financibn, het flatge bouw, jeugdzaken, onderwijs, personeels aangelegenheden, sociale aangelegenhe den. stadsontwikkeling, verkeerszaken, volksgezondheid, volkshuisvesting en strafverordeningen. Eveneens werde benoemd öe leden van de commissie voor het zwembad, de be stuurleden van de Stichting Algemeen Ziekehhu's en van de Ver. voor Ziekenver pleging, de leden en plaatsvervangende leden van de woonruimteadviescommissïe, gedelegeerden in de besturen van de Ver. De Ambachtsschool, de Ver. Chr. Nijver heidsonderwijs voor meisjes en bestuursle den van de 4 woningbouwverenigingen. De commissie van toezicht en advies voor de volkskredietbank werd benoemd, evenals bestuursleden van de alg. stichting voor huisvesting en verzorging van bejaarden, leden van de sportcommissie, bestuurs leden van de Stichting Stadsgehoorzaal en leden van de commissie voor de gemeen tebibliotheek. Ook werd de samenstelling geregeld van de afdelingen waarin de raad wordt gesplitst voor de interne behandeling van de gemeentebegroting. Bij de benoeming van het bestuur van de Stichting Algemeen Ziekenhuis kwam het nog tot een uitgebreid debat, dat eek ter ats een nachtkaars uitging. Mevrouw Bleeker-Van Styrum (VVD) lichtte een brief toe, die haar fractie aan de raad en aan het college had gericht en waarin be zwaar werd gemaakt tegen het feit, dat bij benoeming volgens da voordracht van B. en W. geen vertegenwoordiger van het liberale volksdeel meer in het bestuur zou zitten. Zij zei, dat haar fractie bij bet vooroverleg bezwaar had gemaakt te gen de nu voorgestelde gang van zaken, waarbij geen VVD-raadslid op de voor dracht werd geplaatst. Ook bij de niet- raadsleden, die kandidaat werden gesteld, was geen. vertegenwoordiger van fle libe rale beginselen, zodat ook daar geen com pensatie te vinden was. Mevrouw Bleeker diende een motie in, waarin B. en w. werd verzocht de voor dracht voor benoeming van niet-raadsle. den zo te wijzigen, dat de naam van de hr, Quist (oud-raadslid voor de PvdA) werd vervangen door die van de voegere WD- fractievoorzitter, de heer Dorsman, De heer Barendregt, die een grote rol heeft gespeeld in het vooroverleg, stelde met nadruk, dat zijn fractie de PvdA de kleine fracties niet heeft willen uitsluiten; zij vindt het integendeel van groot be lang, dat alle raadsleden zo veel mogelijk in het werk van de commissies worden, be trokken. Naar verhouding bezetten, volgens do voorstellen, de kleine fracties dan ook meer zetels in die commissies dan de gro te en de keuze is zo gemaakt, dat alle fracties op de hoogte kunnen zijn van praktisch alles wat aan voorstellen door B. en W, wordt voorbereid. In afwijking van de lezing van me. vrouw Bleeker stelde de heer Barendregt, dat bij het vooroverleg de WD akkoord was gegaan met de voorgestelde voor dracht, in de hoop, dat ec bij de benoe ming van niet-raadsleden iets gedaan zou kunnen worden aan het wegvallen van hot liberale element in het bestuur. De heer Barendregt wilde dan ook de voordracht handhaven en kreeg daarbij de steun van de heer Van der Linden. Deze deed de sug gestie de oplossing te zoeken in het benoe men van een extra bestuurslid, waartoe statuten de mogelijkheid bieden. Dg heer Dubbeldam moest verklaren, dat zijn fractiegenote, mevrouw Bleeker, zich vergiste in haar opvattingen, en dat zij bij het vooroverleg akkoord was ge gaan met de voorgestelde kandidaten. Hiermee was wel de grond ontnomen aan het betoog van mevrouw Bleeker, die dan ook haar motie introk, daarbij genoe gen nemend met de belofte van de voor zitter, dat In het college van B- en "W. be zien zal worden of door benoeming van een extra bestuurslid tegemoet gekomen kan worden aan haar bezwaren. P.V. DE LUCHTBODE Zaterdag namen de leden van de post- duivenhoudersvereniging De Luchtbode met 438 duiven deel aan een wedvlucht vanuit Duffel, een afstand van 92 km. Na de lossing om 11.10 uur arriveerde de eer ste duif om 12.38.16 en de laatste (110e) prijsduif om 13.01.05 uur. Uitslag eerste 20: M Goedegebure H; M de Wit 2 5; C v Gelderen 3 8 12 18; G v Vliet sr. 4; Ph Hoffmann 6 14 15; H v d Veer 7; H de Vos 10; C Verwey 11; A v Selm 13; C- Roodenburg 16; G Brabander 17C Bak ker 19 20. Zondag vloog De Luchtbode met 290 dui- van vanuit Vilvoorde (110 km.). De los sing geschiedde om 9 uur. de eerste duif arriveerde om 10.24 en de laatste prijsduif era 10.49.34 uur. Eerste 20: Ph. Hoffmann 1 6 15; W Eikelenboom 2 3 16; M de Wit 4-, G v Vliet sr 5 11; C Bakker 7 9; G v Vliet jr. 8 12; M vd Pijl 10; M Goede gebure 13 20; H de Vos 14 17; C Verwey 18; «T Jekel 19. P.V, KEER WEER De vereniging van postdulvenhouders Keer Weer hield een concours vanuit Neufvilles. Er waren 352 duiven in con cours, waarvan de eerste om 11.45.49 het hok bereikte en de laatste prijsduif om 12.07.50 uur. Uitslag eersle 50: Leeflang 1 en 17, Noordhoek 2 en 5r Broere 3, A. Waardenburg 4 II 23 en 14. G. Blouw 6, J. Heinsius 7, Kraan 8, Eng el aan 0, J. Snoeij 10 en 19, v.d. Velden 12, A. v. Gils IR D. Vink 16, A. v. Vliet 18, Schuurbier 2 o! Zaterdag van 3 tot 5 uur inkorven voor Quivrain 178 km. Vrijdag klokken stellen om 7.30 uur, zaterdagavond 8 uur cofl- troleprik. Het nieuwe schaakscizoen van de Vlaar- dingse schaakvereniging H.V.Ö. is maan dagavond begonnen met de jaarlijkse al gemene ledenvergadering, gehouden In de kantine van het Havenbedrijf Vlaardingen Oost N.V. aan de Schiedamsedijk. Het aal wel de laatste vergadering zijn ge weest, die in het achterste gedeelte van de H,V.O.-kantine werd gehouden, want voorzitter E, Hungers maakte juist voor de rondvraag bekend, dat de schaakruim te zou moeten worden afgestaan aan het bedrijf en dat deze zal worden ingericht tot kantoorruimte. De schaakvereniging zal dan moeten verhuizen naar het voorste gedeelte van de kantine, terwijl de mogelijkheid ook aanwezig is, dat naar een speelgelegen- heid in de stad zal raoeten worden uit gezien. De huishoudelijke competitie van het afgelopen seizoen bracht de volgende groepswinnaars naar voren. Kampioens- groep: W. Korpershoek met 4 punten, uit 6 partijen. Groep IA, B. v. Driel (5 uit 7). Groep IB, P. Kornaat (6 uit 9). Groep 2A, P. C. Westerhoff <6 uit 9).«Groep 2C, J. de Breems, (7 uit 9). Groep 3, .1. v. d. Griend met 9 punten uit 10 par tijen. De beste resultaten in de bandscom petitiewedstrijden werden behaald door C. v. d. Mark van. het eerste tiental met 5» s uit 7. H.V.O. 2, P. Kornaat, 6Yz uit 7; H.V.O. 3. P. Vegler, 4Vs uit 5, terwijl C. v. d. Berg uit het vierde tiental met 6"s punt uit 7 partijen een. fraai resul taat boekte. Geen van. de tientallen promoveerde of degradeerde en ook in het nieuwe seizoen zal H.V.O. met 4 tientallen uitkomen in de promotieklasse, eerste' klasse, tweede klasse en derde klasse. De prijzen, die bestaan uit bekers en plaquettes zullen later worden uitgereikt. De aftredende bestuursleden, H. de Koe, ff. Uithol, P. Korpel en P. Westerhoff werden bij acclamatie herkozen. Na de sluiting werd nog een snelschaakwedstrijd gehouden. De eerste dag van de nieuwe korfbal- competitie is voor de twaalftallen van Oranje-Nassau vrij goed verlopen. Welis waar leed het eerfAe een onfortuinlijke 3-2 nederlaag tegen D.E.S., maar de an dere ploegen bereikten verdienstelijke re sultaten. De reserves hadden hun handen vol aan Fluks in een wedstrijd, die van het begin tot het eind spannend was, zoals de eindstand 2-2 ook al laat vermoeden. Oranje-Nassau 3 trok naar Nieuwerkerk cn wist daar een 5-3 zege in de wacht te slepen, wat een zeer goede prestatie ge noemd mag worden. Het nieuwelingentwaalftal Oranje-Nas sau 4 bond in Zuidland de strijd aan met Z.K.V. en het was verdienstelijk werk van dit twaalftal om met een 4-4 gelijk spel thuis te komen. Oranje-Nassau 5 had pech omdat het terrein van TOP 3 op deze eer ste competitiedag al afgekeurd moest wor» De junioren moesten met 4-2 de zege aan THOR laten; de A-adspiranten slaagden er in met het kleinst mogelijke verschil I„0 te winnen van THOR A en bij Oranje-Nassau B THOR B werden de punten gedeeld (1-1). De C-adspiranten wachtten tevergeefs op ODI C uit Schie dam, dat het, tot teleurstelling van de Vlaardingers zoner kennisgeving liet afwe ten. 1 Het eerste twaalftal is er dus in zijn eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen niet in geslaagd een overwinning te beha len, al had het tegen D.E.S, toch zeker een gelijk spel verdiend, want ondanks hun ne derlaag zijn de Vlaardingers zeker niet de minderen van de Delftse ploeg geweest. D.E.S. had in de eerste helft het voordeel van, zijn bekendheid met het eigen, half- verharde veld, terwijl Oranje-Nassau duL delijk moeite had. daaraan te wennen. Zo doende was D.E.S. sneller en vooral in de aanval gevaarlijker. De thuisclub was via een strafworp en een afstandsschot al op Met een gezelschap van 89 leden was het Zaandamse bejaardc-nkoor dinsdags de gast van de Vlaardingse UYV. Met twee bussen arriveerde het 's morgens 1Z uur voor de bejaardensoos in de Emmastraat, waar de broodmaaltijd stond te wachten, die alle eer werd aangedaan, maar een tragisch einde had. De bejaarde dirigent Mallon van het Zaanse bejaardenkoor werd onwel en door een attaque getroffen. De geconsulteerde Vlaardingse huisarts H. Hasper a-chtte ver voer per ambulance naar het zieken huis noodzakelijk. Helaas liet de opgeroe pen ambulancewagen van de Vlaardingse GG GD meer dan anderhalf uur op zich wachten, waarvoor de chauffeur als motief opgaf, dat de oproep onder etens tijd was binnen gekomen, aldus de lezing van onze medewerkster die hiervan getui ge is geweest. Gisteravond kwam de mel ding binnen, dat de heer Mallon in het gemeenteziekenhuis te Zaandam was opge nomen. Het Zaandamse bejaardenkoor maakt met zoals in Vlaardingen, deel uit van de UW, maar van de Zaandamse Gemeen schap en staat als zodanig onder de com missie O(ntspanning) en O(ntwikkeïing), Het gezelschap werd welkom geheten door cle UW-secretaresse mevrouw P. M. J. van den Berg-Man in 't Veld, die de pret tige contacten memoreerde tussen het Zaandams bejaardenkoor en het Vlaarding. se UW-bejaardenkoor, sedert het bezoek van dit laatste 6 jaar geleden aan Zaan dam, bij de viering van het 150-jarig be staan. van deze stad. Na de koffiemaaltijd bezochten, de Zaan damse bejaarden het nieuwe koopcentrum Liesveld, 's Middags, tijdens de samen komst in de Remonstrantse kerk, beluister den de Zaandamse bejaarden enkele liede ren van het Vlaardingse UW-bejaarden koor en enkele duetten van mevrouw Van Dorp (piano) en mevrouw La Bruyère (vi ool). ïn wier medewerking de UW zich al enkele malen heeft mogen verjfugen. Voor het eerst trad mevrouw Ine v. d. Kuyl-Van Wit zenburg officieel als dirig en- te van het UW-bejaardenkoor op. Als op volgster van mevrouw Cokx-WiUus. die se dert de oprichting, 6 jaar geleden, het koor heeft gedirigeerd, maar het in verband met haar leeftijd wat kalmer aan moet doen. Mevrouw Van der Kuyl, vanaf het begin UVV-bejaardenkoorleidster, volgt een dirigentencursus en is voor haar nieu we taak geknipt. 2-0 gekomen voor Oranje-Nassau in deze voor de ploeg vreemde omstandigheden een antwoord had. Daarna werden ce Vlaardingers beter en ze draaiden tenslot te op volle toeren. Toch was de ruststand nog steeds 2-0 voor D.E.S, In de tweede helft ging het in de Vlaardingse aanval veel beter dan bij de tegenstanders en ook de verdediging deed het goed. Alleen in het middenvak was D.E.S. sterker. Het schie ten van Oranje-Nassau was niet al te best, zodat doelpunten aanvankelijk uitbleven, toen J. Schilder tenslotte kans zag de stand op 2-1 te brengen. Misschien als dank voor dit doelpunt werd deze speler vervolgens uit het veld gestuurd om een reden, die niemand vermocht te begrij pen, Ondanks deze handicap bleef Oranje- Nassau een duidelijke meerderheid tonen. Toen de Vlaardingse verdediging er op re kende een vrije bal te krijgen, liet de scheidsrechter doorspeler, waardoor tegen de verhouding in D.E.S. op 3-1 kon. komen. Kort voor het einde liet J. Veldheer 3-2 aantekenen, maar er was toen te weinig tijd over om nog door te drukken. Zoals ge- zegd, een gelijk spel was zeker verdiend geweest. Het was jammer, dat deze bij zonder prettige wedstrijd ontsierd werd door enkele foutieve beslissingen van de scheid srechter. In het gebouw- van de Chr. Detailhan delsschool aan de Westhavenkade heeft de Vlaardingse tafeltennisvereniging Intiem "aa haar algemene jaarvergadering gehou den. Over het wel en wee van. de vereni ging werd enkele uren gediscussieerd en daarbij bleek, dat de vereniging zich ge noodzaakt ziet om geen nieuwe juniorle- den meer aan te nemen. Graag had men dit wel gedaan, maar wegens gebrek aan leiders heelt 'het bestuur daar van af moe- ten zien. Wel werd besloten om ook in het komen de seizoen weer enkele gezelligheidstoer- nooien te organiseren, waarbij meestal aantrekkelijke prijzen worden beschikbaar gesteld Alvorens de nieuwe competitie be gint zullen bij wijze van training enkele vriendschappelijke wedstrijden worden gespeeld. Op maandag 12 september wordt ia Maassluis tegen. TOG gespeeld en op donderdag 15 september gaat Intiem naar Nieuwerkerk aan de IJssel om daar de strijd aan te binden tegen NTTC. Op woens dag 5 oktober komen 4 teams van NKF uit Delft naar Vlaardingen om Intiem partij te geven. De prijsuitreiking had tot gevolg dat de, Stolk-beker in het bezit kwam van C. Borsboom, die de meeste punten had behaald. De prijs voor het beste drietal werd toegekend aan Intiem 8. In het komende seizoen zal Intiem tnet negen teams aan de competitie deelnemen, twee minder dan ia 1965-1S86. De opstel ling van de teams luidt: 1, J. Hoogendijk J. de Bruin en B. Versteege; 2 B. Mudde, A. Stolk en P, Dossin; 3 W. Huisman, A. Om mering en W. Jacobs; 4 M v. d. Knaap, C. Borsboom en H. Vonk; 5 P. Tuytel, S. Andree en J. Gyorfy; 6. Wordt later sa mengesteld; 7 H, Geelen, J. Dumortier en Ab Stolk; 8 J. v. d. Akker, T, Groene- veld en H. Stolk; 9 J. Drop, K, Schilder en G. v. d. Linden. De redactie van het clubblad is over gegaan naar B. Versteege die assistentie krijgt van A. Stolk en J. Dumortier. Op donderdag 8 september 1966 n.m. 2 uur zullen in het pand Spechtlaan 444 te Vlaardingen ten laste van A. A. C. van Dijk wonende aldaar diverse meubilaire en andere roerende goederen in het openbaar bij executie worden verkocht. A. A. van Arnhem Gerechtsdeurwaarder Rotterdam CALtENBURGSTRAAT P4, vraagt Hoog loon. 5-daagse werkweek. Kethelweg 46 - v. Baerfestraat 155 Telefoon 2135 Telefoon 1931 Elke dog kijkt men er noar uit. BOOGAARD ELEKTRICITEIT Voor ons filiaal van Hogendorplaan 33 te Vlaar dingen zoeken wij: gevorderde plm. 18 jaar. Telefonische of mondelinge inlichting bij de win kelchef de heer Smit, v. Hogendorplaan 33, tele foon 01898-4996. Elektrotechnisch-lnstallotiebedrijf Emmastraat 9 - Vlaardingen vraagt voor land installaties (scholen - fa brieken - kantoren c.d.> voor werken Ptet* terdam - Schiedam - Vlaardingen. a) enige ERVAREN ELEKTROMONTEURS Ervaring als leidinggevend monteur gewenst. Aanstelling als medewerkend voorman. b) enige ERVAREN 2e ELEKTROMONTEURS c) enige LEERLINGEN d) JONG ELEKTROTECHNISCH TEKENAAR WIJ BIEDEN U: Goed salaris - vakantietoeslag Diplomavergoeding Reiskosten - reisuren vergoed mg Winstuitkering - spaarregeling ■- Vrije bedriilskleding Oprame in pensioenfonds (premievrij) Sollicitaties dagelijks van 8,00 tot 17.30 uur tel. 01898-8741 Na 6 uur: J. KÖZA, Surinamcsingcl 8 tel. 01898-2147

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1966 | | pagina 2