BRIELSE BEZIENSWAARDIGHEID IS MOEILIJK TE ZIEN assistente in de buishouding Matig bezoek orgelconcert v FA. F. J. KLOET ZN Auto's beschadigd Medische diensten Ridderkerk en omgeving Nieuws uit Spijkenisse Nieuws uit Poortugaal Nieuws uit Rhoon Nieuws uit Maassluis Dronken matroos in arrest gesteld Fico-filmvoor stelling AFSLUITING OOSTHAVENKADE Winkeldiefstal Nieuws uit Maasland Open deurdienst van hervormde gemeente Veel donkere kleuren bij hoedenshow Ingezonden Stukken AT CD AAR. K ANNEEfc Predikbeurten VG0R SNEL HERSTELLEN VAN GEBROKEN RUITEN NETTE CHAUFFEUR VLAARDINGEN Predikbeurten Artsendienst Agenda ROTTSRDAMSCH NIEUWSBLAD ZAT^BDAG 24 SEPTEMBER 1966 A Ridderkerk; H. C, Waisfisz, Eurgem. De Zeetrwstraat 9, Ridderkerk, teL 3563. Bolnes en. Slikkerveer; G. A. Zoek, Natalsfcraat 2, Bolnes, tel. 2992. Barend recht, Heer jaasdam en. Rljsoord: H. de Roest, Sportiaan 2, Heerjansdam, telefoon 01857-208. Overige weekenddiensten Riddeökerk: Apotheek; Pr. Margrietstraat 12, Slik kerveer, telefoon 2570, Ambulancedienst; telefoon 4555 of 2088. Wijkverpleging; zr. Bij veld, Alb. Kuyp- st.raat 48, Ridderkerk. PREDIKBEURTEN Ncd. Herv, Kerk: Dorpskerk 10 uur ds. C. Batenburg te Vriezenveen '7 uur ds. G. J. T. van Dijk (Jeugddienst)Michaël- kerk 10 uur ds. G. J. T. van Dijk, 7 uur ds. Venema uit Nieuwenhoorn; Hendrik Vrijmanschool (Eikenlaan, wijk Braband) 10 uur ds. M. G. L. den Boer. Geref. Kerk 10 uur ds. D. Broer, 4.30 uur ds. H. J. KofÊrie. Geref. Gemeente, in de grote zaal van het verenigingsgebouw 't Contact in de Vredeihofsfcraat, 10 en 4 uur leesdienst. Chr. Geref. Kerk, in de grote zaal van h.et buurthuis ,,De Repeteer"' aan de Jan Campertkade, 10 en 3 uur ds. C. Bos. Leger des Heils, Molentean 2, 10 en 7.30 uur bijeenkomsten onder leiding van ma joor F. Dijkstra, 7 uur bijeenkomst op de Voorstraat nabij het Noordeinde 'onder leiding van majoor F. Dijkstra. Zondagsschool: 10 uur in de Hendrik Vrijmanschool (wijk Braband), 11.45 uur in De Repeteer aan de Jan Camperkade 15; 11.30 uur in de grote zaai van. de JVËcfaaëlkerk. DIENST TANDARTS Voor de dienst op zaterdag '24 en zon dag 25 september, uitsluitend van vijf uur tot half zes, is aangewezen tandarts D. Vermaat, Karei Doormanstraat 37, Spij kenisse. PREDIKBEURTEN Herv. Kerk 10 uur ds. D. T. Los; Herv. Capel 9.30 uur de heer C. den Draak te laandingeo, 3 uur hulppredikant C. H. ri ij ij boer. Geref. Kerk 9.3G uur ds. H. T. van Bochove te Slikkerveer, 6.30 uur ds. H. J. Koffrie te Spijkenisse. Geref. Gemeente 10 en 3.30 uur lees dienst; dinsdag 27 sept. 7.30 uur student Snoep. PREDIKBEURTEN Herv. Kerk, Herv. Centrum Bernhard- straat, 9 uur kamd. A. de Jong te Oegst- geest, Jcugdkerk, 10 uur ds. H. C. van ïtterzon, H. Avondmaal, 7 uur ds. H, C. van Itterson, H. A. en dankzegging. Geref. Kerk 10 en 5 uur ds. A. Griffioen. Medische diensten in Rlioon en Poortugaal Gedurende het weekeinde van 24 sep tember namiddags tot 25 september 24 uur zal in de gemeenten. Rhoon en Poor tugaal worden waargenomen echter alleen in spoedgevallen door P. Group, arts te Poortugaal, telefoon 01807-2565. Een dronken matroos, de 22-jarige F- A. K. uit Beverwijk, is in de nacht van woensdag op donderdag door de politie te Maassluis op het station aangehouden. Hij had tijdens de treinrit van Hoek van Hol lend naar Maassluis de conducteur mis handeld. Er is proces-verbaal tegen de matroos opgemaakt, waarna hij de vol gende dag ontnuchterd weer m vrij heid is gesteld. WEEKENDDIENST APOTHEEK Vanaf zaterdag 12 uur tot maandag 8 uur, alsmede de werkdagen vanaf 18 uur tot 8 uur d.a-v. t.e.m. vrijdag 30 septem ber. Historisch Den Br iel heeft een. uniek middeleeuws pleintje in het hart van dit stadje, genaamd Wellerondom. Hier staan eeuwenoude trap- en halsgevel-huisjes rond een pomp uit 1595Het geheel vormt een bezienswaardigheid voor de duizenden vreemdelingen die jaarlijks de Geuzen stad bezoeken. Maar er is een Levensgroot probleem: Va» 's morgens vroeg tot 's avonds laat staat de Wellerondom vol met „gestroomlijnde vervoermiddelen der 20e eeuw", zoals de Brielse wethouder II. Vegter dit noemt. In de Brielse gemeente raad is nu sterk bij B. en W. aangedrongen om aldaar een parkeerverbod in te stel len. „We zullen zien of het mogelijk is" was Het antwoord «ara burgemeester H. van Es. Vele Briellenaren hopen dat dit inderdaad zal gebeuren, zodat deze be zienswaardigheid werkelijk goed te zien zal zijn.' Op het kruispunt Markgraafiaan-Vondel- straat verleende de 37-jarige J. S. met zijn personenauto geen voorrang aan een van rechts komende auto, bestuurd door do 25-jarige W. R. Beidé auto's liepen bij de daarop volgende aanrijding ernstige schade op. Er waren geen pers. ongeval len. Op de Van Beethovensingel reed de 51- jange M. B. met zijn bestelauto tegen een lichtmast. De man werd tijdens het rijden onwel, met voornoemd gevolg. De auto werd ernstig beschadigd. De bestuur der liep geen letsel .op. De Flco verzorgt zaterdag (heden) en kele filmvoorstellingen in de zaai Trian gel. 's Middags om 2 uur js er een open bare jeugdvoorstelling voor de jeugd van 8—14 jaar. Voor de FICO-leden wordt 's- avonds zowel in de 2e jeugdvoorstelling (7.30 uur) als in de voorstelling voor de ouderen (8.45 uur) de kleurenfilm „Het Zwaard van El Cid" vertoond. In verband met werkzaamheden aan de aardgasleiding zal de Oasthavenkade tus sen de Schiedamseweg en de Bleekstraat, van maandag 26 september tot vrijdag 30 september gesloten zijn voor alle ver keer in één richting, namelijk in die van de Prinses Juliana brug. Tevens zal voor genoemd weggedeelte eert wachtverbod voor beide zijden gelden. De recherche heeft proces-verb aai op gemaakt tegen een 34-jarige "Vlaardingse huisvrouw, die zich in een zelfbedienings zaak aan de Dr. Wiardi Beckmansingel had scnuldig gemaakt aan winkeldiefstal. PREDIKBEURTEN Ned. Herv. Kerk: Grote Kerk 10 uur eerw. heer Veriiaere, 7 uur ds. Kalkman: Herv. Rusthuis 9 en 10.30 uur ds. Kalk man. Jeugd- en Kinderkerk: Sursum Corda lö uur d edheer J. Spijker; Kerkvoogdij kamer Grote Kerk 10 uur mevr. Volker. Geref. Kerk, Immanuelkerk 9.30 uur ds. Bohlmeijer, 4,30 uur ds. Dercksen; Mara- nathakerk 9.30 uur ds. Dercksen, 4.30 uur ds. Bohlmeijer. Geref. Kerk (vrijgemaakt) 8.30 en 2,30 uur ds. Van Tongeren. Chr. Geref. Kerk 9.30 uur ds. De Jong, bediening H. Avondmaal, 4.30 uur ds. De Jong, Nabetrachting. Ned. Prot. Bond 10.15 uur ds. Bierman to Breda. Leger dos Heils 10 uur heiligingsdienst, 6.45 uur openJuriïtaamenkomst op de Markt, 7,30 uur ve rlossin gssameMcomst o.l.v. maj. Wip en kapt. Jüncker. ZONDAGSDIENST ARTSEN Van zaterdagmiddag 12 uur tot maandag morgen 8 uur: P. L. Wekker, arts, Adr. Brouwerstraat 2-6, telefoon 2125. Vanaf 26 september hébben de gezame- lijke artsen een avonddienst ingesteld. Alleen voor spoedgevallen heeft na die datum van 's avonds 6 uur 's morgens 8 uur één arts dienst. Deze wordt kenbaar gemaakt bij de huisdeur van de huisarts en automatische telefoonbeantwoorders. Verloskundigen: Mej. Boersma, Jacob Catsstraat 24, tel. 2376, en mej. Van der Hoeven, Willem Pijperplein 64, Maassluis- West, telefoon 4380. ZONDAGSDIENST ARTSEN Dit weekend wordt de artsendienst waargenomen door J. W. Oltmans, 's-Herenstraat 4, telefoon 2039. De vceartsendLenst voor Maasland en Vlaard ingen wordt waargenomen door C. v. d. Most Ketheiweg 33a, Vlaai-dingen, telefoon 3084. predikbeurten Ned. Hen'. Kerk X0 en 7 uur ds. H. J. J Keijzer. geref.Kerk 10 en 7 uur ds.J.Z.Potjer. SCHIEDAM De commissie voor het Open Deurwerk van. de hervormde ge meente organiseert op zondag 25 septem ber eert open deurdienst in de Grote Kerk. De dienst zal om vijf uur 's middags beginnen. In deze dienst zal voorgaan Dr. P. L. Schoonheim, de predikant voor het Open Deurwerk te Leiden. Als thema voor de gehele dienst koos dr. Schoonheim het onderwerp „Vernieuwing" naar aanleiding van Psalm 98. De commissie voor het Open Deur werk nodigt een ieder harte lijk uit deze dienst mede te maken. Een aparte collectie nieuwe herfst- en wintermödellen van hoeden werd donder dag getoond in Maison Wbsthuis. Onge veer 109 hoedjes werden geshowd, door twee mannequins. De meest getoonde mo dellen waren een eigen ontwerp uit het atelier van M. Reesc. Vele creaties ver toonden de Parijse lijn. De meest opval lende modellen waren wel de baret en de verhoogde pillbox. Er waren hoofdza kelijk dónkere kleuren gebruikt, zoals don- kergroen, -rood en -paars. Voor de jeugd v/aren vrolijke en uitspringende model len te zien. Zowel Js morgen* als 'g avonds was de zaal druk bezet. Het laatste orgelconcert, voor de 80- merserie georganiseerd door de "ScMe- landkrïng", werd donderdagavond gege ven door Kees Bak, de directeur van onze muziekschool, in de St. Lïöuinakerk. Deze speler, die zijn talent tot het uiterste weet je gebruiken en wiens spel is ingesteld op de aanslag van een elek trisch orgel zoals dat van Riiter uit Ke velaar uit 1855 Is geworden, heeft het programma, uit werken waarin de tech niek de hoogste eisen stelt, opgebouwd. Niet alleen de ongeëvenaarde Passaca- glia van Bach met 2ijn rijkdom aan. va riaties die alle gelegenheid geven, aan de organist om klankkleur er in aan te brengen: de inzet van het thema zou wat mystieker kunnen klinken: ook de achtvoetcn zouden wat meer gelegenheid geven zich te laten horen: doch ook de fuga met de gamma's en figuren, stij gend tot aan het hoogtepunt, het Napo- 15 taan se sexaccoord, het grannioze slot in C dur naderend, werd met de gehele in zet van speler en instrument vertolkt. Terecht werd dit werk geplaatst na twee melodieuze werkjes zoals de Trumpet Voluntary van Jeremiah Clarke, waarvan Sir Henry Wood voor zijn B.B.C. Sym- phonyorchestra esn. arrangement maakte (Bulten verantwoordelijkheid van da redactie) Ingezonden stukken worden alleen 1b behandcll na zenomen als de Inzen ders zich met volledige naam en adres aan de redactie bekendmaken. en een Trumpet Tune van Henry Par- cell. Het boeiende Piéce Héroique van Ce sar Franck, gecomponeerd in zijn derde periode van 1876 tot 1890 voor het drie- klavierorgel van de St. Clothilde te Pa rijs, verkreeg heldere comtrapuntische te genstellingen. Het stralende B»dur accoord met even een rustpauze er aan vooraf gaand, zal met het majestueuze slot deel de toehoorder zeker geïmponeerd hebben. De lieflijke Idylle mélancholique van Louis Vieine bracht verademing door de typisch Franse melodiek, waarin enke le middenstemmen met een wat over heersend gebruik van de Terts 1 1/3 te horen waren. Hierna de bruisende fantasie en fuga op Bach van hiszt. De machtige inlei ding met vuurwerk aan loopjes, figuren, een niet te stelpen noterjstroom, de toch geleidelijk optredende fuga met de grote pedaaltriller, was voor Kees Bak een uiting van zijn technisch hoog orgelspel. Tevens een demonstratie van Liszt's ta lent waarmede hij Bach eerde door uit 2ijn cantate "Weinen, Klagen" een melo die te varieren. Drie weken van moderne Franse com ponisten: Deux préludes liturgiques van de 24 uit 3954 van Gaston Gilbert Litaize, ge boren in 1ÖÖ9 in de Vogezen, Antienne II uit de six Antiennes van Marcel Du- pré en Acclamation op Christus vincit van Jean Langlais, de blinde organist van de St-Clothïlde te Parijs die Zater dag voor een week een bespeling gaf van het Garrelsorgel van Maassluis, be sloten het programma van dit concert dat ondanks veel gemaakte bekendheid er voor, veel meer bezoekers had moeten trekken. SNN TE WEINIG COULANT De bewoners van de panden op de Rot- terdamsedijk, die wegens reparatie- werkzaamheden als gevolg van scheuren moesten worden ontruimd, zijn het niet eens met de versie van de gebeurtenissen. die de directie van de Bouwmaatschappij Smit, Schotel en Noordzij N.V. mis heeft gegeven. Zij verzoeken ons nog het vol gende op te nemen: „Naar aanleiding van de verklaring, die de SSN heeft gegeven betreffende de ver bouwing van de panden aan de Rot terdam sedijk, willen wij nog graag hierop com mentaar leveren. Volgens de SSN zouden wij nog geen medewerking hebben ver leend en zou de verbouwing reeds achter de rug zijn als wij dit wel hadden gedaan Wij hebben kregen (via de uitvoerder) in da tweede helft van augustus Het verzoek of wij genegen waren de bovenste etage gedurende de komende zes weken, te be trekken. Oj genoemde etage was echter de schoorsteen tueggebroken, zodat ds woning niet voor bewoning geschikt was. Wij verzochten per orief om een onder houd met de directie, maar dit werd ons, volgens de uitvoerderniet toegestaan. Op aanraden van Volkshuisvesting zijn icïj toen persoonlijk naar het Kantoor van de SSN gegaan, maar wij werden weder om niet door de directie ontvangen. Vol gens de verklaring van de directie, die tn het Rotterdasch Nieuwsblad heeft gestaan, weren wij er op uit om ons «oordeel uit de situatie te slaan, maar in merkelijkheid ging het ons om een vergoeding van onze kosten, bestaande uitverhuizing en over plaatsing van lichtpunten en gastoestellen etc., kosten dus die ons opgedrongen wer den, Deze vergoeding kon de SSN zich blijkbaar niet veroorloven. Wat betreft het tijdsbestek van twee maanden voor deze verbouwing, vreetde wij dat het langer zou duren, aangezien de noodzakelijke tekeningen voor de ver* bouumtg nog niet aanwezig schenen te zijn. Tegenstrijdig in de verklaring van de SSN is nog, dat alles al lang achter de rug had kunnen zijn want in het gunstig ste geval zou dit 12 november zün gewor den: men had ons nl. als datum oor het betrekken van de bovenwoning respectie velijk de 12e en de J9e september aan gewezen. In ieder geval ligt de schuld wegens tegenwerking niet bij ons, zoals de SSN bekeert". W. VAN HETTEN J. Af. BRINKMAN ZATERDAG 24 SEPTEMBER Tlvoll, 20.30 uur: Settled. Jazz Clim ,,GUU- laume": bijeenkomst. Arcade, 20 uur: Cönstr. bedrijf „Enterprise": person eelsavond ZONDAG 25 SEPTEMBER Arcade, 29 uur: EK Instuif: dansavond. BIOSCOPEN* Passage: My fair lady, dagelijks 2 en 8 uur. Monopole; Geheim agent. Solo, vr en za 2, 7 en 9.15 uur; zo 7 en 9.15 uur; cd 2 en 8 uur; De hel van Niemandsland, zo 2 en 4.13 uur; wo 2 uur School voor striptease; zaterdag nacht om 24 uur. MUSEA Steg- Museum tot O oktober: Expositie van werken van Bonfes, Rous en Staakman. Verder: Sjimizu, Sjohosji, Onuma, Teruo en Daan v. Golden. 9 Zeilen en hengelen gaan op de Vaart hand in hand. Bovendien is op deze foto vastgelegd, dat hengelen niet alleen een geliefkoosde mannensport is ett dat op de Vaart ook wordt gewoond. Althans tijdens de weekeinde» in, de zomertijd. Hier, aan de overzijde, is het enige plekje aan de Vaart, waar woonboten kunnen meren en waar enige oeverrecreatie mogelijk -is. Maar dat is ook de plaatswaar een boer derij heeft gestaan, waarvan het geboomte overeind is gebleven. De plaats ook, die is gereserveerd voor het 15 ha grote Vlaar dingse zeilrneer, dnt een broodnodige voor ziening is voor de hand over hand toene mende zeilsport in het Vaart- en Vlieten- gebied. Maar waarvan de verniezen!ijking viordt tegengehouden door de moeilijkhe den bij de financiering van de oeverver dediging, welke door het Hoogheemraad schap Delfland wordt voorgeschreven. Aan de overkant ziet men het grensgebied van Vlaardingen en Maasland in. het noordelijk deel ven de Broekpolder, waar een strook langs de Boonervliet (herkenbaar door het wit van het zeiljacht op de achtergrond) Maaslands grondgebied is gebleven. Aan de overzijde daarvan bevindt zich het Maaslandse natuurgebied met zijn vliet- landen. ZONDAG 25 SEPTEMBER 1986 Ned. Prot. Bond 10.30 uur ds. C. Beuk- man, Vlaardingen. Hervormde Gemeente: Grote Kerk 10 uur ds. A. D. Klaasen, 5 uur dr. P. L. Schoonheim, Leiden, Open Deur-dienst; Bethelkerk 10 uur ds. A. Hoffman, 7 uur drs. R, K, Wisshvk; Öpst&ndingskerk 30 uur ds. J. G. Japsen, 7 uur ds. J. W. Zimmerman; Vredeskexk 10 uur ds. C. van der Steen, 7 uur ds. A. Hoffman: Kethel, Dorpskerk 10 uur ds. W. Vons, 7 uur ds. J. G. Jansen; De Rank 8,30 uur ds. W. Vons. Gereformeerde Kerk: Oosterkerk 10 uur ds, A. G. Baayen, Rijnsburg, 5 uur ds. G. van Duinen, "Wassenaar (Ophouw- dienst) Kethel „De Ark" 9.30 uur ds. J. Bijïeveld, Rynsburg, 5 uur ds. A, G. Saayen; Magrtalia Der Kerk 10 uur ds. J. Banga, Ede, 5 uur ds. J. F, ter Hart, Vlaardingen; „De Goede Haven" 10 uur ds. W. A. Krijger, Belijdenis des ge loofs. 5 uur ds. IV. A. Krijger; Julianaherk 10 uur ds. J. F, ter Hart, 5 uur ds. J. Banga. Geref. Kerk Vrijgemaakt 9.30 en 4.30 uur dienst Leger des Heils, Lange Haven 71. 10 uur beiiigingssamenkorostG.30 uur open bare samenkomst Koemarkt, 7.30 uur ver- [ossingssamenkomst. Leiding majoor en mevr. Van Gestel-Verrijk. Ouil-Geref. Gemeente, Geref. Jeugdhuis, Lange Haaven 97, 9 en 3,45 uur leesdienst, Chr. Reeves B.A. Oud-Kaihdieke Kerk, Dam 28, 10 uur Heilige Mis. Hersteld Apost. Genootschap, StadhoU- derslaan, 9.30 en 4 uur dienst. Ned. Herv. (Geref.) Evangelisatie, ge- bitrw Irene, 10 en 4 uur ds. H. G. Abma. Evangelisch Luth. Gemeente, 10 uur dienst. Jehovah's Getuigen, Volksgetouw (zaal S), Tuinlaan 50, 6 uur openbare toespraak^ 7.30 uur Wachttorenstudie. Vrije Chr. Geref. Gemeente, Tuinlaan 50, 10 en 4 uur dienst. Baptisten Gemeente, gebouw Irene, 7 uur Evangelisatie-avond, ds, G. Vegter. Chr. Geref. Kerk, Warande hoek R. K.- laan, 10 en 5 dienst. Missions to Seamen, Angllkaanse dienst kantine Wilton-Fjjenoordi Iedere Ie, 3e en 5e zondag der maand v.m. 9 uur Rev, Kerkgemeenschap tot verbreiding der Geref. Leer, Lange Nieuwstraat 67, dienst. schildersbedrijf Ze Maasbosstraat 80 - Tel. 3276 - Vlaardingen In het Internaat mogelijk een 3ZuidbuurthoeveJ' kan zo spoei worden geplaatst. I.N.A.S.-opleiding strekt tot aan beveling. Leeftijd tot 35 jaar; in- of extern. Gunstige salaris- en vakantieregeling. Sollicitaties te richten aan de directie van het inter naat p/a Zuidbunrtseweg 1, Vlaardingen. met volledig rijbewijs biedt zich aan bij particulier cf kiem bedrijf. Ook genegen onderhoudswerk en eenvou dige administratie te verrichten. Brieven onder no. 38062 aan het bur. van dit blad. KAPSALON HELENE de salon voor de oetere permanent. Stroomloos voor ieder baar geacülk» f 7.50 Belene tlède perma nent la de meest tdcaie na tuurlijke permanent t 10,- t 1.- reductie op vertoon van deze advertenue- Gratia balen en brengeo per luxe auto voor perma nent KAPSALON HELENE Ned. Herv. Gemeente. Grote Kerk, Markt. Zaterdag 11 uur: Kom zing met ons en doe als wij; zondag 10 uur ds. G. Biesbroek, H. Avondmaal, 5 uur ds. J. Bouterse. H. Avondmaal; Rehobothherk zondag 9 en. 10.30 uur ds. K. M. Vogel to Maassluis^ 7 uur ds. A. J. Hoorn; Bethel kerk zaterdag 7.308.15 uur Avondgebed, zondag 10 uur ds. A. J. Hoorn, 7 uur de heer J. Hoogendam; Immamièlkerk zon dag 10 uur ds. J, Bouterse. 7 uur de heer A. van Zetten; Nieuwe Kerk zondag 10 uur ds. K. Blei, 5 uur ds. A J. Hoorn; Ichthuskerk zondag 10 uur ds. J. W. de Jong, H. Doop, 7 uur ds. H. Stolk te Schevemngen; Holykapél zondag 9 uur de heer A. van Zetten. Jengdkerken worden gehouden voor 12- 18-jarigen om 10 uur in gebouw „Soli Deo Gloria", Callenburgstraat, in de grote zaal van de Immanuëlkerk, in een zaal van Triangel en 10.30 uur in de grote zaal van de Rehobothkerk. Kinderdiensten voor 6-12-jarigen om 10 uur in Obadja, Callenburgstraat en Maas- sluisechjk 7a. Holy-ziekenhuis zondag 9 uur ds. L. R. Krol. Zonnehuis zondag 9 uur ds. Van Leeu wen. Rem. Geref. Gem. en N.P.B., Hböaan, hoek Emmastraat, zondag 10 uur ds. H. R. Postma, (Kinderoppas aanwezig). Gereformeerde Kerk. Oosterkerk, Schie- danmseweg, zondag 10 uur ds. H. J. Kdu- wenhoven; Voorber. H. A., 5 uur ds. L. R. Krol; Emznaüskerk, Van Linden van den Heuvelsingel, zondag 10 uur ds. Th, Swen, 5 uur ds. H. J. Kou.wonhoven; Holy-kapel zondag 9 uur dr. F. L. Bos, Voorber. JI. A., 5 uur dr. F. L. Bos; Pmëlkerk, Henriètte Roland Holststraat zondag 9 en 10.30 uur ds. Joh. Lever 5 uur de heer Tiersma 'e Schie<lam: Mara- nathakerk, Zuidwijk, zondag 10 uur ds. Y, J. Tierr.ersma, Voorber. H„ A., 5 uur ds. Th. Swen; Rusthuis „De Wetering*' zondag 10.15 uur ds. L. R. Krol; Aula Prof. Rutgersschool, Van Maanenstraat, zondag 11 uur de heer S. B. v. d. Molen, Jeugddienst, R.K. Kerk. Parochiekerk van de H. Joan nes de Doper, Hoogstraat, 7,30 en 8.30 uur Hoogmis, 10. 11.30 en 18.30 uur. Parochie kerk vpji Sint VVillibrordus, Insulindesin- gel, zaterdag 7.15 uur, H.H. Missen 7, 8.30. 30, 12 en 17.30 uur. Parochiekerk H, Geest Van Hoogendorplaan, H.H. Missen 8.30, 10, 11 en 12 uur; Bijkerk St. Wallibrord, West- wijk, zaterdag 7.15 uur H.H. Missen. 6, 9.30 en 11.30 uur. Chr. Geref, Kerk, Emmastraat 116, 10 uur leesdienst, 5.30 uur ds. G. Bouw, Eemdijk; Aula H. de Cockschool, Philips de Goedestraat 182, 10 uur leesdienst, 7 uur ds. W. de Joode, Rotterdam. Geref. Gemeente, Westnieuwland 56, 10 Zondag v.m. 30 en 5 uur leesdienst. Het Leger des Heils, Baaustraat 5, zon dag 10 uur Opdracht en Altaardienst, 6.30 uur openluchtsamenkomst (Visbank), 7.30 uur Evangelisatie samenkomst. Dinsdag 2.15 uur Vrouwenbond. Donderdag 7.30 uur Bidstond. Zaterdag 7 uur straatzang. Iedere zondag 32.15 uur zondagsschool. De samenkomsten, worden gehouden in de Legerzaal, Baanstraat 5, en zijn voor ieder toegankelijk. De bijeenkomsten staan on der leiding van brig. M„ Souvcrein. B.C.U., zaal Rode Kruis, Emma straat 33, zondag 10 uur evangelist M. Xooymans, Van zaterdagmiddag 1 uur tot maan dagmorgen 6 uur zullen in bijzondere ge vallen dienst doen de artsen: M. Prins van Wijngaarden, Van Hogen- dorplaan 28, telefoon 6264, H. A. R. Nikkels, Gansfoortstraat 4, te lefoon 5100. De zondagsdienst van dr. J, A. Leegs- rmi wordt waargenomen dpor B, W. Busse- maker, Schiedamseweg, teL 3183. De zondagsdienst van dr. G. J. Bos wordt waargenomen door E» Leynsc, Mr. Ver schuurstraat 42, tel. 7371. Geopend; Apotheek „Van. Hogendorp"» Van Ho gen dorplaan 129 A, telefoon 4233, 55ATEK.DAG JLuxor Theater: 6 30 uur nam. Kortsluiting op cie 2.1c. etage. 14 Jr. Stadsgehoorzaal: 8 uur nam. Harem Koliöay, alle leeftijden. Harmonie; 8 uur nam. Club Salut les Diables, Recreatiegebouw ENCR: 8 uur nam. Feeste lijke prijsuitreiking sportdrtekamp. ZONDAG Luxor Theater: 230 uur; Tornado, alle leeft.; 5 uur: GevechtskJaar. 14 jr; 0 uur Kort sluiting op de 27e etage, 14 Jr. Stadsgehoorzaal: 18.30 en 21.15 uur; Harem Holiday, alle leeft. MAANDAG Luxor Theater: 8 uur, nam. Kortsluiting op de 27e etage, 14 jr. APOTHEEK Geopend: Van Hogendorp-apotheek, Van Ho- gejidorplaan 129a, tel. 4233. TENTOONSTELLINGEN. De Visbank, t,m. 25 sept Expositie Brouwer- Van Dorp-Tsang. Geopend 13—21 uur: za terdag ook 14—17 uur; zondag alleen i 14—17 uur.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1966 | | pagina 1