Sluiting van de geldkraan ruïneus voor stratennet Bijverdienste scholieren Neem een krantenwijk HOTTERDAMSCH NIEUWSBLAD Intertexta gaf met Daniël Otten briljant concert Meer onderdak nodig voor alleenstaanden? Wijkcentrum-tekorten worden steeds groter kleding Reeds 2,5 miljoen ten achter met het onderhoud Bijna een derde van Schiedams woningen drie kamers Riolering van Bijdorp blijft ingewikkeld probleem POSITIE SLV. Rotterdamsch Nieuwsblad KLACHTEN Palenveld blijft nog palenveld at <r> AAfc ANNEE& Bejaardenwoningen bij bet station Uit het politierapport Wat gebeurt met de Poldervaart-grond Nieuw bestemmings- plan Hoofdstraat-Zuid Geen bollen meer op het Koemarktplein TWEEKAMERWONINGEN Krediet voorophalen' van dé Stationsstraat MONOPOLE 3- ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD WOENSDAG 16 NOVEMBER 1866 lïoufdagentschap en Redactie; SCHIEDAM, BROERSVEST 3 - TELEFOON 263091 over bezorging Schiedam; van 18.3019.30 uur en 's zaterdags van 46 uur Telef. 265828, Vlaard.dük l?lb SCHIEDAM. Verschillende Raadsle den hebben bij de behandeling van de be groting in de Commissie vragen gesteld over de achterstand in. het onderhou 1 *'an «traten en pleinen. „Bij h.et onderzoe'* dar gemeentebegroting voor 1966, aldus word' gezegd, is een drastische verhoging de post extra onderhoud straten en. pleinen, voor 1967 en. volgende jaren in het uitzicht gesteld. De algemene stijgingstendens van de kosten in de begroting geeft grond aan bet vermoeden dat, bij een te beste den bedrag van f 350.000,- de achterstand van het onderhoud in geld uitgedrukt, eer der toe- dan. afneemt. Waarom 13 de toe zegging van. vorig jaar niet nagekomen, en welke maatregelen denkt het College op korte termijn te kunnen nemen om de ze zeer ongewenste ontwikkeling het hoofd bieden? De achterstand in het onderhoud van straten en pleinen kan globaal op f 2.560.000 worden geraamd. Inderdaad is een extra bedrag voor onderhoud van t 150 000,- per Jaar onvoldoende om deze achterstand in te lopen maar de financiële middelen om dit bedrag te verhogen ontbreken, zoals duidelijk is voor een ieder, die het alge- SCHIEDAM. Er is een bestemming gevonden voor het palenveld, bet treurig overschot van Schiedams eerste poging tot de bouw van een torenfiat. De plek geeft Voortdurend aanleiding tot klachten. B. en W. antwoordden op een desbetreffende vraag het volgende: Voor de houw van een flat. bevattende 50 woningen en 5 garages is in november 1965 rijksgoedkeuring verleend. Door de bower is tot op heden steeds medege deeld dat het plan om financiële redenen nog niet in uitvoering kan worden geno men. TONEELWEDSTRIJD SEIZOEN 1966167 SCHIEDAM De toneelvereniging.Uti le Duld." zal op 35 december als eerste een stuk opvoeren, voor de Toneelwed strijd 1966—1967, welke door de Schie- damse Gemeenschap is uitgeschreven. Dit jaar heeft voor het eerst de toneelgroep „Succes" ingeschreven voor deze wed strijd. In totaal zullen acht amateur-to neelverenigingen deelnemen, alle uit Schiedam afkomstig. Utile Dulci zal het stuk „Mis poes" opvoeren, de toneelgroep Bred erode „Ben ik nu getrouwd of niet?" Othello „Eanfarelle" en de groep Geron „De Koppelaarster". Verder zullen nog deelnemen de verenigingen „Tot Steun in den Strijd" en Onyx". De amateur-toneelvereniging Intermezzo zal op £7 april als laatste op de planken komen. rw WOENSDAG ts NOVEMBER Wijkcentrum: 20 uur. Burg. Verveenschool: vejgasenr.g. DONDERDAG 17 NOVEMBER Arcade: 20 uur, Ned. Katti. Vakverbond: be- scuuravfcrgaderkvg. De Bron: 20 uur, S.G-. Jeugduitwisseling 1966: reürée. Voiksgebouw; 20 uur, NlVOJS": Bert Brugman's Marionettentheater: Operette, Irene: 20 uur, Ned. Ver. van Huisvromven: Voorlichtingsavond. Mag-rt, Deikerk: 20 uur, Ned. Christelijke Vrouwenbond: ledenve-gadering. Julianakerk; 20 uur; Citr. Harmomeveremgitig Harpe Davids; Concert. BIOSCOPEN Passage theater, 2 cn 8.15 uur: ,.Dc helden van Telemark" (14 j.). Mnnopole, 2 uur: „Beat. Beat, Beat" (14 3 a uut: „Hercules tegen Goliath" (14 J>. TENTOONSTELLINGEN Stetf, Museum: tot 14 november: expositie schilderijen Marune An tome e» schilder stukken en objecten van. Ad Dekkers, alsme de emailles van Haas Koetsier. Galerie Punt Vier: expositie Haxry van Krui- ningen. APOTHEEK Van Westendorp, Parkweg 207, tel. 267.614. mene beeld, der begroting voor ogen. houdt. Wanneer in de toekomst de financiële positie van de gemeente zulks maar enigs zins zal toelaten, zal een voorstel tot een hogere raming worden, gedaan. Een ander RandsHd vraagt dan althans een am bulante ploeg te vormen, die de taak Jcrïjfirf de straten te controleren op ernstige gebreken en deze ie verhelpen. In 1967 zal aldus het antwoord aan het vraagstuk van. herstel van ernstige gebre ken meer nog den voorheen aandacht wor den. besteed. Hierbij moet echter wel wor den bedacht, dat voor leiding- en kabel- werken in het gehele Schiedam se wegen net jaarlijks duizenden gaten worden ge graven, die moeten worden hersteld en die bet wegdek niet ten goede komen. Als er dus in 1987 meer zal worden ge daan aan z-g. tussentijds onderhoud zal dit, in. verband met het vorenstaande, toch geen volledig resultaat kunnen afwerpen, SCHIEDAM. Op 22 februari 1963 be sloot de Raad tot de bouw van. 231 wo ningen met 25 garages in de onderbouw, op grond ten euiden van de Burg. van. Ha renlaan en. ten oosten, van de 's-Grave* iandseweg en verdeeld over drie fiatge bouwen. Tussen deze flatgebouwen wa ren twee kleine blokken voor woningbouw geprojecteerd, Achteraf blijkt dat indien bedoelde woningen in twee woonlagen zou- den worden uitgevoerd, het uitzicht van een aantal woningen gelegen op de eerste verdieping van voornoemde flatgebouwen, "ou v/orden belemmerd. Daarom stellen B. en W. thans voor ter plaatste liever acht woningen in èén woonlaag te doen bou wen. De bejaarden-woningen zijn ontworpen door het Architectenbureau E. G. Groos- man; zij zullen worden gebouwd door Muijs De Winter. Voor de voorb erei di ngswerkza amh e d en zal moeten -kunnen worden beschikt over een aanvangskrediet van f 25.000.-. De dienst van Gemeentewerken is thans bezig met het formeren van een kleine straatmakersploeg voor het herstellen van. ernstige gebreken in de bestrating. Overigens wordt in 1967 door Gemeen tewerken f 770.771,- aan onderhoud®- en andere werken besteed, voor een be langrijk deel bestemd voor onderhoud van straten en pleinen. Bij het «pringen over vuilnisbakken kwam maandag de tienjarige Huib Sre- We te vallen. Hij brak zijn rechterbeen en is per GG en GD naar het Gemeente Ziekenhuis overgebracht. Bij het ave leken van de rijbaan in de Aleidastraai., J.ak bij de Vlaardinger- djjk is de 34-jarige disiillateursemployé P. V. aangereden en tegen de grond gesmakt door een Renault, waarvan de bestuurder is doorgereden. Het slachtoffer is met buikklachten en verwondingen aan het been naar de Dr. Noletstichting overge bracht De auto moet beschadigd zijn, want men heeft op de plaats van de aan rijding een buitenspiegel gevonden. De be stuurder van de auto wordt gezocht in zijn eigen belang aangeraden zich alsnog bij de politie te vervoegen. Een achterwiel is gestolen van een Fiat personenauto, die de eigenaar, de 30-jari- ge calculator G. J. S. in de van Couwen- hovenstraat achter de grensflat had ge parkeerd. De dief heeft er weer een oud achterwiel opgezet De gronden, vrijkomend bij droogleg ging van de Poldervaart, voor ziver ge legen tussen de spoorbanen Hoek van HollandSchiedam en Schiedam—Den Haag-, zullen volgens de in voorbereiding zijnde plannen in hoofdzaak worden be stemd voor recreatieve doeleinden. Het gedeelte nabij de Vijfsluizen zal worden gebruikt voor verkeersdoelelnden. Volgens mededeling van Delfland zal met de op heffing theoretisch kunnen worden be gonnen, zodra het gemaal nabij de Park sluizen te Rotterdam zal zijn gerealiseerd (vermoedelijk medio 1967). Nabij het Prinses Beatrdxpark zal vermoedelijk een gedeelte Poldervaart kunnen worden op genomen in het bestaande recreatiegebied. TTET KAMESMUZIEKGE2ELSCHAP Intertexta heeft zaterdagavond in het Stedelijk Museum een volle aula getrok ken door een concert te geven van barok muziek. Het programma begon, met .werken van Giovanno Battista Grillo, die in 1620 orga nist van de San Marco in Venetië was. Twee canzones voor vier strijkers en een 10-stemmig canzone uit de Symphoniae Sacrae uit 1597. De ontwikkeling van de thema's in de choraalvorcnige stijl, waar mede deze ricercares, de voorloper van de fuga, zijn opgebouwd, stelt de uitvoe renden direct voor het samenspel in. solis tische trant. De partij voor de sopraan blokfluit is louter versiering en omspeelt het barokensemble op een wijze die in onze tijd opnieuw schijnt aan te spreken. Het was warm in de aula. De stemming van de instrumenten moest zich allereerst aanpassen aan deze temperatuur, doch reeds in de sonate voor 2 altblokfluiten van Johan Matheson, die bevriend waa met Handel, kregen wij uitstekend sa menspel te horen. De geestig geschreven gigue vooral liet duidelijk bet verschil i» timbre van de altblokfluiten horen. TH HET DERDE WERK het vioolcon cert in a van J S Bach, leidde de solist van deze avond, de violist Damêl Otten, voortreffelijk door zijn forse toon. Zeer goed klonken de Celli; de begeleiding was over het algemeen wat traag. De eigen bewerking door Bach van zijn vierde Brandenburgs concert, welke zes bij in 1721 aan Christian Ludtvig, mark graaf van Brandenburg, opdroeg, volgde als vierde werk van deze avond. Bach verving de vioolpartij door clavecïmbel en zette het in de toonsoort F. De met vak- In Schiedam blijken cr bij de woning, kartotheek ongeveer 6900 driekamerwo ningen geregistreerd te zijn. Opgemerkt moet worden, dat een groot gedeelte daar van niet of vrijwel niet meer worden ge bruikt voor het huisvesten van kleine ge zinnen, Er zijn n.l. bij: krotwoningen, wo ninkjes in onaantrekkelijke straten, be drijf s- of winkelwoningen, achter of in di recte verbinding met het bedrijf of win kel; woningen, die zonder volledige schei ding door twee gezinnen bewoond worden en woningen, die op korte termijn bestemd zijn voor sanering. De vraag, hoe groot de behoefte is aan drie-kamerwoningen is heel moeilijk con creet te beantwoorden. Wel is het zo, dat als kleine gezinnen, in grote woningen gingen ruilen met gro tere gezinnen m een driekamer-woning, deze behoefte wel zou meevallen. Beide gezinnen zouden daarbij geholpen zijn. Dit is echter niet het geval. Beide partijen willen meestal juist iets anders. Drieka merwoningen zijn op het ogenblik bestemd voor: a. het vrijmaken van grote woningen, be zet door echtpaar of klein, gezin; b. het toewijzen aan a.s.- of jonge echt paren, die resp. geen woning hebben of inwonend zijn. In Groenoord warden thans verhou dingsgewijs reeds meer vier- dan drieka merwoningen gebouwd. Als gevolg daar- viU kunnen voor een vierkamerwoning no eveneens in aanmerking komen jonge gezinnen, waarvan uitbreiding met uit gesloten fs, welke gezinnen anders spoe dig nam- een grotere woning moeten ver huizen. Het voordeel hiervan is, dat zij af vallen ais candidate» voor een driekamer woning welke dan weer meer bestemd kunnen worden voor het vrij maken van grote woningen en voor bejaarden. •manschap gespeelde clavecimbelpartij met de vele thrillers werd gesteund door een wat zwakke strijkersgroep waar bij de celli een mooie grond gaven. Toch werd dit een met zorg voorbereide uit voering, waarvoor het publiek zich dank baar toonde. De tempi van. het na'de pauze gespeel de concert 4 vïolinen van Telera ami, enz a basso zonder bas) en vooral van het concerto a 12 van Vivaldi konden duide lijker worden gesteld, alhoewel de delen Lij Telemann; adagio-aliegro-grave-aüegro en bij Vivaldi: Largo-andante-adagioalie gro quasi andante veel oveenkomst met elkaar hebben, Daniël Otten wag weer de eerste concertmeester bij de uitvoering, die dit grondig voorbereide concert van kamermuziekwerken besloot, Het samen spel en het zelf medespelen van en met deze instrumenten heeft aan de vele bezoe kers een langdurig applaus ontlokt. S.W.J.S.v.W. De Ho o/ds trant Tiiert feest omdat eindelijk de straat weer te gebruiken is, nadat er wekenlang werkzaamheden aan zijn verricht. Onder leiding uan een der winkeliers heeft men de straat met duizenden vlaggen versierd. SCHIEDAM" Ongeveer een jaar ge, leden besloot de Raad tot het vaststellen dat een bestemmingsplan voor het gebied begrensd door de Ha vend Ijk, Lekstraat! Voorhaven, Nieuwe Maas en Spuihavea' Ui voorbereiding is. De geldigheidsduur van dit z.g. voorbereidingsbesluit eindigt op 24 november a.s. Het laat zich aanzien, at nog vóór die datum een ontwerpbestemmingsplan „Ha. vendijk Maasboulevard" ter visie kau worden gelegd. Dit bestemmingsplan om- vat echter slechts een deel van het boven omschreven gebied, t.w. het gedeelte tus« sen de Haven dijk, het Hoofd plein, de Nig-j we Maas eti de Spuihaven. Het gebied tus sen de Ha vendijk, Lekstraat, Voorhai 1 en Nieuwe Maas tot en. met het Hoofd plein., valt daarbuiten. Voor dit gt tied moet daarom een nieuw voorbereidingsbesluit worden genomen met de bepaling, dat het verboden is bin nen dit gebied bepaalde werken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaamheden uifc te voeren, zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van het Col lege van B. en W De actie van de heer Grofcehboer en zijn geit in de afgelopen zomer hebben toch enig effect gehad. Op een vraag wat de gemeente gaat doen. aan de ver fraaiing van het Koemarktpiein, delen B. en W. in de Memorie van Antwoord het volgende mee: „Het College heeft op voorstel van ie dienst van Gemeentewer ken "besloten. het gazon op het Koemarkt- plein. Ir^t komende jaar te verfraaien met bloemen in. bloembakken. Bolgewassen ui len. niet meer in het gras worden geplant. Er zal worden onderzocht of plaatsing van enige banken op of nabij de Koe markt mogelijk is". Wij "hebben de indruk dat de hierover handelende vraag betrekking "heeft op het pleintje bij de Koemarktbrug, omdat o.ï. banken voor de ouden van dagen op het gazon van de rotonde voor de bejaarden levensgevaarlijk zouden zijn met toet oog op het verkeer en het koolstofmoaoxyde. SCHIEDAM. Kan liet College mede delen zo is bij de behandeling van de be groting in de commissie gevraagd, hoeveel mutaties in dc periode okt. '65-sept. '6^ plaats vonden in de categorie na-oorlogse ttveekamerwoningen (niet-bej aarden wo ningen), alsmede hoeveel van die wonin gen per 1 oktober 1966 werden bewoond door alleen staanden? Het antwoord luidt: Er vonden in ge noemde periode 14 mutaties plaats. In 7 gevallen werd een flat, verlaten door een alleenstaande^ weer door een alleenstaan de betrokken.' In 6 gevallen werd een flat door 2 personen verlaten en door alleen- slaande betrokken. In I geval werd een fiat verlaten door 3 personen en door een alleenstaande betrokken. Het aantal flats, bewoond door een al leenstaande, steeg daarom van 93 met 7 tot 100. De exploitatie-uit komsten van het wijk centrum in N.ieuwland worden steeds on gunstiger. Er wordt nu een tekort van f 5.Ö7Ö,- geraamd. Hierbij komen nog de kapitaallasten, zijnde een veelvoud van genoemd bedrag. Om welke reden zijn de huren van de vaste huurders sinds enige jaren niet verhoogd? Door welke oorzaak zijn vergeleken met begroting 1965 en 1966 de kosten, van verwarming enz. met meer dan 50 pet. gestegen? Is onder de huidige omstandigheden de thans gehanteerde exploitatievorm nog wel te handhaven en zou niet naar een andere vorm moeten worden uitgezien? Waaraan wijt het College de teruggang In de zalenverhuur? Aldus luiden de vra gen, die gesteld zijn door leden van de Raadscommissie, wc* e zich heeft bezig gehouden met de bestudering van de Be groting. De exploitatie van het Wijkcentrum, zo antwoorden B. en W., is vanaf 1 maart 1963 ondergebracht bij het Woningbedrijf. De oorspronkelijke ramingscijfers van de Gemeente werden aanvankelijk aangehou den. De ervaring heeft geleerd dat de ra ming voor de post vuur, licht en water aanmerkelijk moet worden verhoogd. Het elektriciteitsverbruik is aanmerkelijk ge stegen door het gebruik van vetilatoren, elektrische versterkers en het gebruik van een elektronisch orgel. Voor het gebruik van drgelijke apparaten worden geen kos ten in rekening gebracht, De tarieven zijn het laatst in 1963 verhoogd voor zover dit mogelijk was. Het teruglopen van. de belangstelling om van het "Wijkcentrum gebruik te ma ken heeft ertoe geleid dat verdere tariefs- SCHIEDAM Omstreeks 1956 is het eigenaren-bewoners zelf onderhoudsplich- Bijdorp geriojeerd. Aan het rioleringssy steem kleven onvólkomenëeden doordat een deel van de afvoer van de woning t. w. de gootsteenafvoer is gehandhaafd op achter de woningen gelegen sloten, dit omdat men de eigenaren-bewoners destijds grote kosten wilde besparen. De overlast, welke in het Bijdorp thans wordt ondervonden, wordt in zeer grote mate veroorzaakt door de vervuiling van de vnomoemde sloten, welke zowel in eigendom als onderhoud zijn bij de bewoners-eigenaren. Aan bet desbetreffende bestuur van de Palder, waarop dez« sloten lozen, is ver zocht bij de schouw van de sloten hier aan bijzondere aandacht te beste den. Slechts een klein deel van de overlast kan worden opgeheven door het aanbren gen van een riolering in de Schiedamse- weg. De verbetering van de Schiedarase- weg is afhankelijk van dc uitvoering van de Rijkswerken aldaar en dient eveneens te worden bezien in de stedebouwkundige plannen in dit gebied. Ook de opheffing van de Poldervaart speelt bij deze weg- vernieuwing een rol van betekenis. De weg verbetering dient dus te worden afge steld op de plannen van het Rijk en de opheffing van de Poldervaart en zal op zijn vroegst in 1967 dsn wel 196B kunnen worden uitgevoerd. In de begroting 1967 is met deze plannen rekening gehouden door het opnemen van een memoriepost. De overlast in Bijdorp zal echter door deze verbeteringswerken niet geheel wor den opgelost, aangezien het onderhoud be treft aan een afwatering waarvoor de tig zijn volgens de polder keur. In een later stadium nl. na realisering van het nieuwe bemalingsplan voor Ke- thel, Groenoord, Woudhoek en Spaland, zal ook het laatste bezwaar kunnen wor den opgelost door het maken van een nieuwe rioolaansluiting van het Bijdorp op bet nieuwe gemaal. De bewoners-eige naren zullen dan echter de hulsriolering in de woningen dienen te wijzigen het geen kosten met zich brengt. Deze laat ste oplossing zal pas over enige jaren mo gelijk worden. SCHIEDAM Binnenkort zal de dienst van Gemeentewerken het gedeelte van de Stationsstraat, gelegen tussen de Teyler- straat en het Stationsplein op peil bren gen. Gelijktijdig moeten dan de in dit straat gedeelte liggende gas- en waterleidingen en de electriciteitskabel vernieuwd resp opgehaald worden. Hiervoor moet de Dienst kunnen be schikken over f13.700, verdeeld als volgt: Gasbedrijf f6000; Waterleidingbedrijf f6.000; Elektriciteitsbedrijf f 1.700. B. en W. stellen de rand vror dit be drag ter beschikking te stelten. Bovendien is een bedrag van f 10.000 no dig voor het aanbrengen van nieuwe gas- dienstleuiingen in de stad. inclusief wijzi ging aan bestaande dienstleidingen, om een verhoogd gasverbruik voor verwar» mlngsdoeleinden op te kunnen vangen. verhoging tot op heden achterwege is ge bleven. Het College wijt de teruggang in de zaien.verhuur ondermeer aan het gereed komen en in gebruik nemen van zalen bij de nieuw gebouwde kerken in Nieuwland. Tevens is de teruggang te wijten aan het vertrek van de Spaarbank, de verloskuni- g-en en de Instuif. Op de vraag In welke mate bij bouw plannen rekening wordt gehouden met de behoefte aan tweekamerwoningen voor niet-bejaarde alleenstaanden, luidt het antwoord: In hefc woningwetcontingent tot ongeveer midden 1968 is er een complex van 77 woningen en daarin bevinden 2idi negen driekazr-T-woningen, in dc twee blokken totaal f woningen (12 hoog), 96 tweeka mer-woningen en geen driekamerwonin gen. Het College is cr in geslaagd het plan van 540 Elementumwoningen uit te brei den tot 572 woningen, waarin dan zullen zijn opgenomen 36 tweekamer-woningen De overige woningen van. dit complex be vatten vier kamers. Het College beraadt zich over de vraag hoeveel van. deze woningen moeten wor den aangewezen voor bojaarden en hoe veel voor niet bejaarde alleenstaanden. PSP-SCHIEDAM VERGADERT De PSP afdeling Schiedam houdt ten huize van. de fam, Blaauw, Schietbaan- straat 2a, vanavond een ledenvergadering. Behandeld wordt naast huishoudelijke za ken het verkiezingsprogram. Dit mede in verband met te verwachten vervroegde verkiezingen. In de vacature, ontstaan door het zich terugtrekken van de heer Kloos, is op de vorige ledenvergadering voorlopig voorzien door mevr. Blaauw, Mede door haar drukke werkzaamheden als gemeenteraadslid zal de vergadering een nieuwe penningmeeser kiezen. KAPSALON HELENE de salon voor de betere permanent. Stroomloos voor ieder haar geschikt 7,50. Heiene tlède perma nent is de meest ideale na tuurlijke permanent f 10,- fl.» reductie op vertoon van deze advertentie. Gratis halen en brengen per luxe auto voor perma nent. KAPSALON HELENE Rembrandtlaan 22 Schiedam - TeL 26 7170 Cm (Uractla *»n bat NIEUWSBLAD txvhoudt ncfa bet reeM voor advertentie» sootier opgaat tm redenen te wetgerea. M-tcnUe» onder MUm- vorden utn tie ativer- kar niet tioorgegevea, ilruJcwerkefi, «treulairea «1 dergelijke stukken ancom- stig van tussenpersonen, hetzelfde geldt voor ander* «tukken, welke niet boa* fide Op tie inhoud vnn de advertentie reflecteren, stukken, dl* tob het bied blijven berusten, worden na een maand na controle vaa de Inhoud vernietigd. Voor fouten opgegeven advertentie» ie het blad niet aansprake lijk. verzoek om herplaat sing zonder betaling et restiturte kan derhalve niet worden Ingewilligd. Hoogstraat 2 - Schiedam - Tel. 26 88 08 Donderdag 2-8. Vrijdag 2 - 7 - 015. Zaterdag 2 - 7 fl.iS. Zondag 7 - 9.15, Dinsdag 2-8. Woensdag 5 uur. DE LAATSTE DER VIKINGEN CAMERON MrrCHEL ISABELLE CORY 14 jaar Verbluffende gevechten van man tegen man. TECHNICOLOR Zondag 2 - 4,35, Woensdag 2 uur THE RANGERS VAN MAJOR ROGERS KEITH LASSEN - DON BURNETT Zaterdagnacht HET DUIVELSHUIS RUSS TAMBLYN JULIE HARRIS 18 jaar. Onnatuurlijke geluiden»., is het verbeelding... ot is het waarheid CINEMASCOPE Enorme sortering Ja mevrouw, in do tijd van blij do verjvaehting kunt u toch vlot j§ en charmant gekleed gaan. d Komt u eons kijken naar onze 4 enorme sortering positie-Japonnen,» ovorgooler9pakjes-rokken, 4 blouses, mantels en regenmantels; MODEMAGAZIJN BROERSVEST lil SCHIEDAM TEL. 28 7416 Verdien zelf je bromfiets, fototoestel of buitenlandse reizen. Zij die interesse hebben tunnen zich aanmelden bij Broers vest 3, Schiedam en Smalle Havenstraat I t.o. De Visbank, Vlaardingen.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1966 | | pagina 2