ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD WÊÊÊÊT* I Waarom mug ik met pamfletten geen reclame aan de mak gcveit' Reeds ƒ20.000 voor carillon Doe-het-zelf-beveiligiiig van gevaarlijke kruising i iVieuwjaarsreceptie trok vele belangstellenden Vierduizend bomen gingen in vlammen op Drukke nieuwjaarsreceptie ACTIEVE JONGSTE BEDIENDE KLACHTEN Hans de Riddervechtend voor teach in: 59 Burgerlijke stand JNOADOufS internationals VERKIEZING TWEEDE KAMER Nieuwjaarsreceptie in Maasland Uit het politierapport Riljarttoernooi van De Vriendenkring Studiekring vergadert Verkiezing leden Tweede Kamer der Staten-Generaaf BOEKHOUDKUNDIGE KRACHT uw STENO-TYPISTE TYPISTE VAN NEERBOS-LUIJTEN N.V. ÏO?j Hoofdagentschap en Redactie: SCHIEDAM, BROERSVEST 3 - TELEFOON 26S091 ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD DINSDAG 3 JANUARI 1967 over bezorging Schiedam: van 18,3019.30 uur en 's zaterdags van - -6 uur Telef. 265828, Vlaard.dïjk 171b SCHIEDAM. Een klein groepje jon gelui heeft zich aaneengesioien rondom een kern met vastomlijnde plannen, aangaande de actie Oude Stad, die zij op de teaeh-ïn, die a.s, donderdag in de Korenbeurs wordt gehouden, willen verdedigen. Om deze ieach-in wat meer in de publieke belang stel ling ie brengen hebben zij op oude jaarsdag getracht dit via pamfletten be kend te maken. Na ongeveer 200 stencils <e hebben uitgedeeld greep de politie in, omdat een gemeentelijke verordening de verspreiding op bepaalde punten van de stad verbiedt. Organisator Hans de Ridder van de teach-in bad deze campagne op touw gezet, niet wetende dat hij hiermee een gemeentelijke verordening zou overtre den. Wel is hij ook na de eerste waarschu wing ermee doorgegaan, omdat hij het een belangrijke zaak vindt waarvoor hij strijdt. De verordening op zich vindt hij uit de tijd en niet meer democratisch. „Wanneer je in Schiedam bij tie verkeerswegen en hun naaste omgeving geen pamfletten mag verspreiden, waar moet je het dan doen in deze stad. want je dient toch in hut centrum te blijven, omdat daar altijd veel mensen lopen", vraagt Hans de Ridder zich af. Ondanks deze moeilijkberfc-n vindt hij het toch prettig dat de burgemeester de teach-in heeft toegestaan. „Die man staat tenminste open voor ideeën van dc jeugd", zegt hij. Het plan, dat hij op de teach-in zal lan ceren, betreft de buurt rondom het Zok- kendragersbuisje, die liij met een. groep jongeren, kunstenaars en jongens van de technische school, graag zou willen op knappen. Hij beeft zi veel mensen ontmeet die hier bijv. graag een foto-atelier willen hebben. Bij de teach-in. die georganiseerd wordt door Hans de Ridder, zal de heer G. P. Verhulsdonk de leiding hebben De heer Verhuisd enk bewonderde de moed van de jongelui om zaterdag j]. in de regen pam fletten uit te delen. Hij vindt het fijn dar er jongeren zijn met zoveel idealisme. •Tammer vond hij. dat hetgeen zij deden- in strijd was met de gemeentelijke verorde ning. Het lijkt hem dienstig dat het stads bestuur deze verordening eens gaat bestu deren. vooral omdat ze van vlak na de oorlog dateert. De heer Verhulsdonk was van. mening dat de politie op taktische wijze heeft ingegrepen. Wei legde hij er ce nadruk op dat de politie dat nu een. keer moet doen. omdat verordeningen moe ten worden nageleefd en omdat het de taak van de politie is daarop toe te zien. KUNSTCENTRUM Op de teach-in zal ook gesproken wor den over hot Proveniershuis, dat in do toekomst misschien een kunstenaarscen trum. zal worden, een plan dat reeds enige tijd geleden door ons is gepubliceerd. Geboren; Dirk A. z. v. A. Buijten- hek en A. de Bruin; Peter z. v. P. A. van der Kruit en Ml H. van Geeren- stein; Richard P. M. z. v. Ji, M. M. B. Zalm en M. G. G van Munsteren; Coen- raad G. v. C. G. van Baaien en J. van de Brug: Miranda d. v. E. van Voorden en L. F. de VÜegere; Gerard z. v. G. Anemaal en J. M. Pronk; Mar-j cel J. z. v. A. J- J. M. de Geest en E. Timmerman: Christiaaa z. v. H. J. Polet en G. Eibers; Irene C. M. d. v. A. G. Baartmans en C. A. M. van Kleef; Edward S. z. v. P. Mastenbroek en M. C. den Elzen. Overleden: G. G. F. Westhuis, oud 84 jaar. SCHIEDAM „Stichting Carillon Schie dam" heeft sinds haar oplichting op 1 december 1964 bijeengebracht de som van 6303,_ Bij de gemeente berust reeds een in de jaren 1949,50 door e-en comité ingezameld bedrag dat inclusief rente 14392.. beloopt. Tezamen is dus beschik bar ƒ20695,- Zoals bekend begeeft de stichting zich niet op technisch gebied. Zij spaart en belegt de aan haar ge schonken gelden. De stichting maakt geen kosten. Iedere gulden is raak! Als de Schiedammers b.v. bij gelegen heid van een jubileum aan de stichting denken en te haren gunste een gift bij de Spaarbank Anno 1820 siortdn, kan. be reikt worden, dat het Schiedamse Caril lon in zijn oude luister hersteld wordt. Als er totaal 50000,. bijeen is, kan de gemeente de plannen voor cio restauratie ter hand nemen. SCHIEDAM Voor de derde achter eenvolgende maal zal Schiedams oudste tafeltennisvereniging NO AD een nieuw- Ja2rswedstrijd houden, tegen het team der Oud-Internationals. Trainer-coach Re- my Seelaar zal zelf voor zijn club uitko men. Dit besluit is in het belang van het publiek genomen. Immers de Oud-Inter nationals hebben in de afgelopen twee jaar nog geen puntje afgestaan. Men hoopt nu wat meer spanning op de tribunes en ook op de tafel te brengen. Seelaar moet gerekend worden tot de topspeïers van Rotterdam en omgeving. Voor „NOAD" komen verder Freek Sut- torp en Amofó Braak achter de tafel. Oud- Oranje komt uit met Wim Stöop, Will van Joelen en Jan Hoogendoorn. Aanvang zaterdagmiddag drie uur in. de Korenbeurs, Lange Haven. Het meisje Inge Burggraaf zal op deze leaeh-m samen met Ab Engelsman pleiten voor ;neer ruimte voor de jeugd- Hierbij denken zij aan de Korenbeurs, een gebouw waar weinig aan t<? beschadigen is doordat het interieur geheel uit steen bestaat. Inge is van mening dat de jeugd in de Koren beurs dan zelf aan cultuur kan gaan doen. In plaats van ze naar hei museum b- lat ca gaan kunnen ze daar zelf gaan lekenen of schilderen. Ook zou zij daar zo af en toe wat leuke plaatjes willen d"'aaien. of een acteur Jaren komen. Zij bc-veert dat vele jongeren dit wel willen, maar geen wegen zien om uiting aan. die wens te geve tr iage Burggraaf vindt dat hier in Schiedam helemaal niets voor de jeugd is. „alleen in gehuurde zaaltjes kunnen zij terecht", zegt uij. Een vaste plaats, v aar de jeugd terecht kan. vindt zij dan o<"<k noodzakelijk. Wanneer dc jongeren een ruimte krijgen toegewezen zal zij proberen met een soort ...Teugdjcngerenbiireau" samen te gaan werken. Al deze plannen zulten donderdag avond in de Korenbeurs besproken wor den. Hopelijk zuilen na deze avond jeugd en autoriteiten elkaar beter begrijpen en vooral te weten komen voor welke proble men beide partijen staan. GEMEENTELIJKE KENNISGEVING Stemmen in een willekeurige gemeente doer de in het centrale bevolkingsregister opge nomen kiezers {schippers, woonwagenbewo ners enz.), De burgemeeste- van Schiedam brengt ter kennis van belanghebbenden, dat aan hen tile zijn opgenomen In het centrale bevolkings register (schippers, woonwagenbewoners enz.), op hun verzoek kan worden toegestaan in een willekeurige gemeente aan de a.s. stemming ter verkiezing van de leden van de Tweede Kamer deel te nemen. De kiezer, die van deze bevoegdheid gebruik wil maken doet daarvan uiterlijk op de veer tiende dag voor die der stemming schriftelijk mededeling aan de burgemeester van 's-Gru- venhage. Voor deze mededeling wordt gebruik gemaakt van een formulier mode] J15 dat ter secretarie van elke gemeente .kosteloos ver krijgbaar is. Hij geeft daarbij op: a. zijn naam en voornamen of voorletters: b. de datum, het jaar en de plaats zijner ge boorte; c. de gemeente en het adres, waar hij de t klaring kiezers! egitimat ie kaart), welke van de mededeling wordt opgemaakt, wenst te ontvangen. Het bovenstaande geldt niet voor de kiezer, aan wie is toegestaan bij volmacht te stem men. De kiezer, die rechtmatig in het be2it is van een kiezerslegitimatiekaart. kan zich op dc dag der stemming voor het uitbrengen van zijn slem tussen acht uur morgens en zeven uur 's avonds vervoegen aan een der daartoe aan gewezen stemlokalen in een gemeente te zijner keuze, onverschillig welke. Ju iedere gemeente worden de adressen van de stemlokalen waar deze kiezers aan de stem ming kunnen deelnemen, ter openbare kennis gebracht. Schiedam. .1 januari 1967. De burgemeester voornoemd. II. ROELFSEMA. HANS DE RIDDER De gisteravond gehouden nieuwjaars receptie van. burgemeester en mevrouw Keusdens heeft veel belangstelling gehad. Min of nteei* werd verwacht, dat een recep tie op de 2e januari wat minder bezoek zou trekken maar dat bleek helemaal niet het geval te zijn. In de oude hal van het ■akdhuis heerste tussen. 8 uur en half tien een bepaald gezellige sfeer en drukte. 'Men. kwam namelijk niet uitsluitend om het burgemeestersechlpaar een voorspoedig 1967 te wensen, maar bijna iedereen meen de het bijzonder goed met iedereen, onge acht politiek of godsdienstig inzicht. Er waren pastoors, kapelaans en predi kanten in cie hal aanwezig en natuurlijk ook brigadier Ml Souvc-rein van het Leger des Hei is, alsmede afgevaardigden van tal :n instanties. "Wel moesten alle bezoekers en bezoeksters enige tijd in de rij staan, alvorens te worden aangekondigd bij de eerste burger van Vlaardingen, maar dat Maandagmiddag van half vijf tot zes uur heeft burgemeester F. J. Groot Enzurink van Maasland eer. nieuwjaarsreceptie ge houden. Zeer veler, hebben de gang naar hel raadhuis gemaakt, om hun beste wensen voor het ingetreden nieuwe jaar aan te bieden. De raadsleden met hun dames, af gevaardigden van verenigingen en coöpe raties. brandweer, politie en veie anderen waren aanwezig. Het moet dan ook voor het gemeentebestuur een grote voldoening zijn geweest, dat er een dergelijke belang stelling voor deze receptie bestaat. l'it een bestelauto viel op de kruising Burg. Honneriage Grclolaan-Parkweg (ie II-jarige Ar ie Blokland uit Ca pil ie a. d. Ussel. toen de bestuurder van deze auto rzuimde voorrang te verlenen aan een personenauto, bestuurd door de 20-jarige veehouder M. R. De beide wagens kwamen daardoor mot elkaar in botsing. De jongen kreeg schaafwonden aan hoofd en benen en is ter plaatse door dc GG en GD ver bonden. Mei een radiotoestel onder dc arm verliet Duitso zeeman M. B.. een 25-jarige opvarer.de van het m.r. Adrian, dat bij Wilton ter reparatie ligt, het terrein van de werf De Nieuwe Waterweg. Hij had daar een bezoek gebracht aan een collega n het Deense m.s. May urn bc. De portier van De Nieuwe Waterweg vertrouwde de zaak niet en nam het radiotoestel in beslag. Bij onderzoek bleek het te zijn gestoler. uit de messroom van de Mayumbe. De Duitser is door de politie in verzekerde bewaring genomen. Onder de velen, die burgemeester mr. .7. Heusdens op zijn nieuwjaarsreceptie de hand hebben gedrukt, bevond zich ook de voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Beneden Maas, tr. B. Wilton. vormde geen enkel beletsel om ook maar enig afbreuk te doen aan de inhoud van de officiële receptie. Rondom het stadhuis was het druk van wege de vele automobilisten, maar enkele dienaren van Hermandad waren present om één en ander naar ieders tevredenheid te regelen, en passant ook nieuwjaarswen sen in ontvangst nemend. Alle bezoekers kregen ook gelegenheid om een blik te werpen in de raadszaal omdat de toegangs deuren daartoe waren geopend. GEMEENTELIJKE KENNISGEVING Verkiezing van de Seden van de Tweede Kamer 1967 Stemmen bij volmacht De burgemeester van Schiedam brengt in ver- band met de op 15 februari 1967 te houden stemming ter verkiezing van de leden van óc Tweede Kamer der Staten-Generaal ter oper. oare kennis, dat gelegenheid bestaat tot ht indienen van een verzoekschrift om bij vol macht te stemmen. Het stemmen bij volmacht is 'mogelijk voor de kiezer, die vermoedelijk niet in staat zal ah» m persoon aan de stemming deel te nemen Het verzoekschrift wordt uiterlijk op 1 fe bruari 1967 ingediend bij burgemeester en wethouders van de gemeente La wel kei kit zersregister de verzoeker op de dag van de kandidaatstelling (3 januari" 19G7) is opgeno men. Ter secretarie dezer gemeente, afdeling be voJking, c.a., Nieuwstraat 2G, zijn formulieren voor het verzoekschrift kosteloos verkrijg brar. alwaar nadere inlichtingen worden, vet. strekt. Schiedam, 3 januari 1957 De burgemeester voornoemd. Buurtbewoners in Slikkerveer is het ken nelijk dodelijke ernst met het plaatsen van borden op het kruispunt Willemstraar- Prinses Margrietstraat. Dit kruispunt, dat in Ridderkerk als zeer gevaarlijk bekend staat, hebben zij van een verkeersbord voorzien, dat niet in de Wegenverkeerswet wordt genoemd, doch dat aan duidelijkheid niets te wensen overlaat; een doodskop met twee gekruiste beenderen er onder. Het is inderdaad de bedoeling om het kruispunt binnenkort aan te wijzen als voorrangskruising. Er hebben zich al ont stellend veel aanrijdingen voorgedaan. Be gin november zijn bij een aanrijding een man en eeu vrouw omgekomen. Sindsdien zijn er al weer een stuk of vijf botsingen geweest. Eén, daarvan was ook zeer érnstig en leverde twee wrakken op. Van alle kanten wordt nu aangedrongen op .beveiliging van het kruispunt óf met een. waarschuwing „Gevaarlijke kruising" óf met een stopvoorschrift. Dat staat er nog steeds niet. Ook al omdat de gemeenteraad het besluit om in Ridderkerk een aantal voorrangsroutes aan te wijzen, heeft afge wezen. Het college van B, en W. is echter be voegd om verkeersmaatregelen te nemen, wanneer het minder dan 13000 kost. De buurtbewoners duurt het echter allemaal veel te lang. SCHIEDAM Meer dan 4000 kerstbo men werden gisteravond klokslag zeven uur in. brand gestoken beneden aan de Vlaardingerdïjk. Gepaard met veel vuur werk en knallen vond deze traditionele kerstboomverbranding plaats. De bejaar denflat, die in de nabijheid van de brand stapel stond, werd door het licht van het vuur en een prachtige gloed gezet Ondanks het miezerige weer was de pu- Aan de biljartvereniging De Vrienden kring in Barendrecht zijn de \*olgende biljartwedstrijden toegewezen: nationaal extra klasse libre 350 caramboles; 4e klas se libro 350 3e klasse 100; 2c klasse 150; en 2e klasse kader 300. Dit toernooi wordt gespeeld op 4, 11, 12. 17, 18 eh 25 ja nuari telkens om S uur te beginnen. Uitgenodigd zijn o.a. Hordijk (Vrienden kring!. J. A. Asbreuk (Maasstad)H. Luyten. (Galand), R. A. Buys (Maassluis), van Waardenburg (DBS), H. Hendriks (LMO), De Zeeuw (Maasstad) en G, J, Roozenschoon (Maasstad). Do NieuwjEiarsi cceptio in oa aula vim het Stedelijk Museum, dit jaar naar dc: avond van 2 januari verplaatst, werd druk ker bezocht dan ooit. De burgemeester heeft met zijn dochter van 6 uur tot half 10 ononderbroken handen gedrukt en geluk wensen uitgesproken- ..Ik ben er op ge bouwd", zo was ongeveer zijn uitspraak toen wij naar de stand van zaken infor meerden. Raadsleden en wethouders, de ambtenaarswereld, hat onderwijs, de me dische diensten, de vrouwenverenigingen, de geestelijke wereld, de kunstenaars, cle industrie en het politieapparaat, alles was in de aula vertegenwoordigd cn ook de heren Marijnen cn Van Voile «hoven. laatst genoemde met zijn echtgenote, drukten de burgemeester de hand. In totaal moeten ongeveer zeshonderd personen langs de 0 De ouders van mr. Pieter van Vollen,' hoven waren ook op de nieuwjaarsreceptie aanwezig. heer Roelfsema zijn voorbijgetrokken. Na de traditionele handdruk en het steeds zeer persoonlijk gestemde contact, verspreidden de bezoekers zich in het midden van de aula. om de verversingen te gebruiken, die de boden van het stadhuis met nodende hoffelijkheid hebben uitgereikt. Velen maakten van de gelegenheid gebruik vrienden en relaties geluk te wensen met het nieuwe jaar en de sociale contacten te versterken. Juist in dit opzicht is de traditionele nieuwsjaarsreceptie als steeds een stijlvolle bijeenkomst een voor onze stad onmisbare en waardevolle gebeurtenis. blieke belangstelling groot. De kerstbo men werden gisteren door de jeugd naar negen verzamelplaatsen gebracht Voor iedere boom werd een beloning gegeven. Tijdens de afgelopen dagen heeft de po litie verschillende kerstbomen, die de jeugd had verzameld om eigen kerstver brandingen te houden, verwijderd. Voor de politie is dit vaak een moeilijke zaak, omdat de bomen ook in kelders worden opgeslagen, hetgeen moeilijk verboden kan worden. De studiekring VJaardingen houdt dins dagavond in de societcitszaal van de Har monie haar jaarlijkse algemene ledenver gadering. Op dc agenda staat o.a. een be stuursverkiezing. De aftredende bestuurs leden, de heren N. Lens en M. van der Vlis, hebben zich niet herkiesbaar gesteld: het bestuur heeft als kandidaten gesteld de heren P. Barsboom en D. Donkervoort, De vergadering begint om acht uur. GEMEENTELIJKE KENNISGEVING Inenting tegen Difterie - Kinkhoest - Tetanus - Kinderverlamming en tegen Pokken Op donderdag 5 jan. lflffï van 1.30—3,00 uu< nm. zal er ten huize van de Vlaardlngse art sen gelegenheid worden gegeven voor koste loze Inenting: tegenpokken voor kinderen, die de leeftijd van twee jaar nog niet hebbe^ bereikt: tegen difterie - kinkhoest - tetanus kinder- verlamming voor geborenen in 1961 of later. Aan kinderen, die een half jaar geleden drie maal werden ingeënt tegen difterie - kink hoest - tetanus - Kinderverlamming, moet noc een vierde injectie worden gegeven om tie verkregen immuniteit voor een aantal jaren te bestendigen, Msn, kan zich zonder voorat- gaande aanmelding vervoegen bij de huisarts, waarbij het oranje Inentingsboekje moet wor den overgelegd. Ouders, die hun kinderen geboren in 1853 vol ledig Heten Inenten tegen difterie - kinkhoest - kinderverlamming, worden er aan herin nerd, dat deze kinderen nu voor een her inenting in aanmerking komen- Hierdoor wordt de immuniteit weer verlengd. Deze herinenting vindt plaats door gebruik var. gemengd vaccin tegen genoemde ziekten. Door de huisarts zal bon 5 uit het oranje inentlngsboekje worden ingenomen. Op het gevaarlijke kruispunt Willem. siraatPrinses Margriet.?'raat in Slikker veer hebben naar men mag aannemen btmribeiüoncrs die dü verkeerssituatie ter harte gaateen niet efkend maar teel dui- delyfc bord neergehangen. Op de achter grond passeert hel verkeer zonder snelheid te minderen het kruispunt GEMEENTELIJKE KENNISGEVING GEMEENTE SCHIEDAM Sluiting cafés op 10 januari 1967 Jn verband met het huwelijk van II.K.ïf. Prin ses Margriet met de heer mr. P. van Vollen- hoven op 10 januari 1967, heeft de Burgemees ter besloten, dat de inrichtingen tot bet ver bruiken van eet- en drinkwaren op die dag open mogen blijven tot des nachts 1.30 uur. Er mag dan muziek gemaakt worden tot 1.0) uur. Tevens mag zonder nadere vergunning op bovenvermelde dag tot des nachts i.oo uur ge, tegenheid worden gegeven om te dansen, mit» vooraf de verschuldigde vermakelijkheids belasting is voldaan. Voor dancings alsmede nachtbars blijft van kracht het gestelde in de voor dié inrichtin gen verleende ontheffing vnii het normale sluitingsuur. Schiedam, 2 januari 1057. GEMEENTELIJKE KENNISGEVING Deelnemen, aan de stemming ln «en andere gemeente. 1- De burgemeester van Schiedam brengt ter kennis van belanghebbenden, dat een kiezer op zijn verzoek kan worden toegestaan 1e zijner keuze aan de a.s. stemming ter ver kiezing van de leden van de Tweede Kamer der Statcn-Generaal deel te nemen, hetzij in de gemeente, in welker kiezersregister hij op hetzij in ccn door hem bij het Indienen vim ae dag der kandidaatstelling is opgenomen, dat verzoek aan te wijzen andere gemeente 2. Deze bevoegdheid geldt niet voor de kie zer, aan ivie is toegestaan bij volmacht te stemmen. 3. De kiezer, die va ndeze bevoegdheid ge- Kruik wil maken, doet daarvan uiterlijk "op de veertiende dag vóór de dag der stemming (dus uiterlijk op 1 februari 1967) in persoon mededeling tor secretarie eder gemeente aan do burgemeester of aan de door deze aange wezen ambtenaar. Hij geeft daarhij o.m, or» de gemeente en het adres, waar hij de ver klaring welke van dt mededeling wordt opge maakt wenst tc ontvangen. 4. De verklaring wordt door de kiezer cn door de burgemeester of door de door deze aangewezen ambtenaar ondertekend. Sea exemplaar van dc verklaring wordt aan tie kiezer verstrekt. Nadere inlichtingen worden verstrekt ter gemeenteseeretatte, afdeling bevolking, o,a. Nieuwstraat 26. Schiedam. 3 Januari 1Q67. De burgemeester voornoemd, H. RQELFSEMA. UW UITZENDBUREAU IS MANPOWER Manpower vraagt voor directe uitzending aaar bekende ba- bij haar drijven met accountantservaring; Op de hoogte met ïaon administratie. Het Lustrum-nummer van Manpower-Nieuws het voor iedere uitzend kracht onmisbare infor matie-blad, wordt bij een bezoekje aan ons kantoor gaarne en gratis aan U overhandigd. MANPOWER 's Werelds grootste uitzendbureau Hoogstraat I9S Schiedam - Tel. 36.08.44 UITZENDBUREAU IS MANPOWER Manpower vraagt vocu directe uitzending naar bij haar bekende be drijven moderne talen moderne talen Her Lustrum-nummer v an Manpower-N ieuws hc-t vour iedere uitzeno kracht onmisbare infor matie-blad, wordt bij een bezoekje aan on? kantoor gaarne en graf.if aan U overhandigd- MANPOWER 's Werelds grootste uitzendbureau Hoogstraat 198 Schiedam - Tel. 26.08.44 INDUSTRIËLE EN HANDELSASSOCIATIE vraagt voor spoedige indiensttreding een (annl.) Sollicitaties te richten aan ons hoofdkantoo HOOFDKANTOOR: VLAAROJNGEN - 00STHAVENKADE11 TEL 010-269170.01898-74A1. TELEX21684 fe HIEUWERKERK a/d IJS5EL. DORDRECHT LEKKERKERX G0HINCHEM NIJMEGEN 0UD-BEIJEHLANO

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1967 | | pagina 2