SCHIEDAM Werkcomité Brandersbuurt neemt eerst pand Teerstoof onder handen A.N.W ,B.liegt.... Koersverandering bij het Zakkendragershuisi e Schiedams transfernieuws over spelers in het betaalde voetbal Uitslag afhankelijk van allerlei factoren Wim v. d. Waal kampioen bandstoten Herbert Voogt leidt restauratie Collecte voor Israël Ongelukken op rijksweg 20 Juvenilis voor een promotie in het baske hall DOK en Animo naar Maasland Sluiting geen schade voor arbeidsmarkt Burgerlijke stand Schiedam Om de Schelling-bokaal BOTIERDAMSCH NIEUWSBLAD vrijdag 9 JUKI MS7 pagina Sett. BKOERSVEST 3, TEL. 268091. Klachten bezorging. 18.30—19.30 uur. Tel. 265828 Zaterdags 17.30—11! 30 uur. ten vrij ons moeten behelpen. We zullen alles zelf moeten zoeken. Als we echter een. stichting wor den, hetgeen geschiedt bij aan vaarding van het Brandersbuurt- plan door de gemeenteraad, dan zal dat veranderen. Dan zullen we namelijk aanspraken kunnen maken op subsidie", zegt mr. Feber over de toekomstige plan nen. SCHIEDAM Het nieuwe werkcomité in zake de Brandersbuurt laat in zijn optreden zien, hoe de nieuwe koers zal worden. Een tweetal aspecten..- springt daarbij naar voren. In de eerste plaats is dat het streven om contacten te leggen met het bedrijfsleven en in de tweede plaats is het het vaster omlijnen der plannen. Tot voorzitter van het Comité is thans gekozen mr. H. R. G. Feber, officier van Justitie ie Rotter dam. Hij neemt tevens de public relations voor zijn rekening. Overigens zal hij zich voorname lijk bezighouden met het coördi neren van de actie en bovendien, z al hijzono di g, j urid is ch e a d- viezen verstrekken. De heer Feber deelde ons mede, dat één van de uitgetreden leden, de heer H. Voogt, opnieuw contact heeft gezocht met het comité. Reeds zaterdag verklaarde de heer Voogt, dat hij de gang van. zaken zeer onbevredigend had gevonden. Plannen Hij vond het jammer het comité jn de steek te. laten nu er reeds zoveel plannen in een eerste sta dium van uitvoering zijn. De heer Voogt heeft zich indertijd ook ingezet bij de inrichting van het Zakkendragërshuisje. Vele avonden is hij zelfs de enige ge weest die er bezig was. „Ik kon dit slechts doen, omdat ik meer dan één reden had. Ik geloof n.i. niet in een plan, dat geheel ge baseerd is op idealisme- Er spelen bij mij ook nog andere mo tieven mee. Toen ik in het Zak kendragershuisje werkte, deed ik dat, om acteur te worden. Nu ik in de Brandersbuurt werk, doé ik dat ook om twee redenen. Ten eerste, omdat ik het een leuke buurt vind, en ten tweede, omdat we misschien binnenkort speel films in die buurt zullen gaan maken", aldus de heer Voogt, Volgens de heer Feber zal de heer Voogt samen met werk comitélid pater Maassen het contact met de jeugd onder houden, De héér Voogt zal niet opnieuw lid worden van het comité. Het werkcomité wil onmiddellijk beginnen mét de uitwerking van een tweetal projekten. „Aan staande zaterdag betrekken we een pandje, aan de Teerstoof nr. 30. Dit pandje is ons door de ge meente aangeboden. Het 7.&\ het hoofdkwartier 'van het huidige werkcomité worden. Daar gaan we voortaan vergaderen en van hieruit zullen .wij de. toekomstige acties plannen", aldus mr. Feber. Binnen niet te lange tijd zal het comité ovér nog een pandje be schikken, Het •Sfpieringshoek- Ivceum zal dit pandje adopteren/ en het onder leiding van patér Maassen eh de heer Voogt res- taureren. „Dit is dan ons eerste Me til SC lie ttlêllStCll concrete begin. Een klein begin, Spannende en met emotie gela den dagen liggen achter ons. In het..Midden-Oosten was de oorlog uitgebroken tussen het kleine Is- n t fX-aël en de Verenigde Arabische t roef lokaal Republiek. Ogenschijnlijk een Het ie een duidelijke zaak dat het eomitê-m 2yn.huidige samen stelling de commercie niet schuwt. De heer Feber vindt dit een te verdedigen manier van. financiering: „We .gaan nu pro beren contacten met het be drijfsleven te krijgen.- De be drijven kunnen.pandjes adopteren en na restauratie hebben we er niets op tegen, dat een gedeelte van het bedrijf in het: pandje trekt. Ik denk hier bijvoorbeeld aan een proeflokaal". Het comité in de nieuwe samen stelling gelooft in een gunstige beslissing bij de behandeling van het Schie-no-ko-plan in de ge meenteraad, waarbij de Branders buurt ook ter sprake zal komen: „We weten het natuurlijk niet zeker, maar ik dacht dat onze kansen gunstig staan. Het leek er op dat de burgemeester eerst tegen onze plannen was, maar nu hij zelf het sympatiebe gebaar heeft gemaakt, ons een pandje stiger uit". in huur te geven, ziet het er gun- "Wanneer de brandweerkazerne toch in de Brandersbuurt zou komen, dan is niet zeker of het comité verder gaat of stopt met de verwezenlijking van de plan nen. Daarover is volgens mr. Feber nog niet gesproken. Mor genmiddag om twee uur zal een. aantal leden van het comité het; a Is u dat zoudt" wi Uen"d oen fzaT lens over het lot van Israël ge paard ging. Het beeld van het ge vecht tussen David en Goliath trad in eens naar voren. Voor velen van ons is er een soort wonder gebeurd, doordat in een bliksemactie Israël de Ara bische tegenstand van zich af wist te schudden. De spanning om het Midden-Oosten is ge luwd, maar redenen om te jui chen zijn er, geloof ik. niet. In de eerste plaats zullen er nog ve le moeilijke dagen in het ver schiet liggen en hoe alles ook is gelopen, oorlog is oorlog, en nie mand moet de ogen sluiten voor economische ontreddering, dood van vele soldaten en verminkin gen die wellicht onherstelbaar zijn. Naar iedereen hoopt en verlangt zal er in het Midden-Oosten sta biliteit en vrede moeten komen, wil de mens een stukje geluk in het leven plukken. Om de econo mische ontreddering, de nieuwe opbouw en de vrede te helpen schragen, is er straks veel geld nodig. Het minste dat wij kunnen doen voor Israël, is morgen 10 juni, de collecte met milde hand te gedenken. Geef niet gedachteloos, doch denk eerst over uw bijdrage na. SCHIEDAM. Het Zakkendra- van 18 jaar nog niet hebben be- gershuisje, dat door Jan Schaper reikt, kunnen slechts naar binnen, van de gemeente is gehuurd, zal met een speciale kaart, zoals bekend binnenkort niet voor i Een en ander houdt verband met iedereen meer toegenkelijk zijn Men wil door middel van ver plicht lidmaatschap en ballotage commissie een selectie gaan toe passen op het binnenkomende pu bliek. Jongeren, die de leeftijd „Wagenveer Vlaardingen" liegt dit richtingsbord. Er zijn dagelijks automobilisten die er geloof aan hechten en dan bedrogen uitkomen. Het veer is op gehevenmaar het bord hangt er nogDe oplossing is zo eenvoudig: gewoon weghalen De lüinnaar bij de aspiranten de Amsterdammer A. Jungerius gaat door dc finish in de zoielerronde van Waddinxveen. SCHIEDAM Gisteravond om half 12 raakte een personenauto, bestuurd door de 28-jarige Vlaar- dinger A. v. O., in een slip op de afrit van het Kethelplein richting Vlaardingen. De wagen sloeg over de kop en kwam op zijn kop tegen een lantaarnpaal tot stilstand. De bestuurder liep snij- wonden op en kon na behande ling door de GG en GD naar huis worden vervoerd. De drie mede- inzittenden van de wagen, de 52- t jarige mevrouw B. v. O.-K., de 23-jarige mejuffrouw M. B. en de 22-jarige H. v. O., allen uit ■Vlaardingen, moesten met rug- en borstklachten in het Holy-zie- kenhuis worden opgenomen. De auto werd geheel vernield. Ongeveer od dezelfde plaats raakte de 35-jartge opticien J. K, uit Maassluis vannacht om half 3 de macht over het stuur kwijt. De wagen sloeg enige malen over de kop en bleef uiteindelijk tn tegengestelde richting op zijn kop liggen. De bestuurder, die vermoedelijke alcohol had ge bruikt, bleef ongedeerd. De wagen werd ernstig beschadigd. si (invoerders over cricket-derby pandje dat de gemeente hun beeft toegewezen, enigszins offi cieel in gebruik nemen. Meteen daarna begint een ploeg jongelui onder aanvoering x*an de heer Voogt aan 'de restauratie. Schiedam een hoge opbrengst kunnen noteren. De burgemeester van Schiedam, H. ROELFSEMA K. Gou.'co de verandering van Ue drank ver gunning. Binnenkort zal men na melijk ook alcoholhoudende dran ken gaan schenken in het huisje- In een mededeling over het huis je wordt ook gesproken over een functieverandering. Is het tot op heden een ontmoetingsplaats voor de jeugd en voor oudere mensen, men wil nu de aandacht [vooral gaan richten op televisie, pers. film en toneel. Daartoe zal de bibliotheek worden uitgebreid 1 met een aantal nieuwe werken. Boeken op het gebied van opvoed kunde en psychologie zal men i binnenkort ook kunnen aantreffen in de bibliotheek. Leden van de open studio-ver- eniging zullen een jaarlijkse con tributie van 25 gulden dienen te betalen. Voor eventuele speciale avonden, zal een extra prijs worden berekend. Het is de ieden toegestaan introduce'.* mee te nemen. Door deze maatregelen zal de jeugd, die op het ogenbMk het sterkst is vertegenwoordigd, uit het huisje verdwijnen. Z'i zullen een andere plaats moeten zoeken om met elkaar te praten, om te schaken, om te dammen of om te lezen. De ODen studio zal daardoor meer plaats bieden aan een selectief gezelschap. SCHIEDAM De periode van aan- en verkoop van spelers staat weer voor de deur én on getwijfeld zal menig voetbal liefhebber nieuwsgierig zijn hoe deze periode verloopt voor SVV en Hermes DVS, .onze twee clubs in het betaald voetbat. Er blijken ten opzichte van SVV nogal wat geruchten de ronde te doen. dat de doelman J. v.d. Velde zijn cluo gaat verlaten en voor PSV gaat spelen. Bij het SVV-bestuur', is- hiervan to rnaar we.moeten rui eenmaal klein beginnen, omdat het comité nog niet beschikt over vol doende financiën. Wel is het mogelijk om via de architecten uit het comité aan goedkope mate rialen te komen. Voorlopig zul- WAT WAAR WANNEER? SCHIEDAM Voor spoedge vallen kunnen in het weekend de volgende artsen geraadpleegd wordendr. D. Houthuijsen, Marconistraat 93, tel. 2Ö856I; dr. P, Spreij, Singel 76, tel. 268250; dr. G. W. Ormel, School straat 5, tel. 2G4244; dr. P. v. d. Kuy, Noordeinde 5, lel. 265282. APOTHEEK Apotheek Gouka, Groenelaan .127, tel, .268035 Vrijdag 9 juni ARCADE, 20 uur: KABO-vergaderinff. IRENE, 20 uur: SG-btf?enkprnst. ZATERDAG 10 JUNI TIVOLI, 20 uur: Green's B E Society: dansavond m.m.v. The'Slips.' bpOrtpondsenbad, 19 uur: Pipie- maïwemmen, l en 2. maasboulevard, 19.43 uur; söc. ben Teirquast, boottocht. ZONDAG II JUNI Arcade. 20 uur: R.K. Instuif, dans avond 'S-GRAVKLANDSEPOLDER, 9 en 10 Wielerwedstrijden. APOTHEEK GOUKA, Groenelaan 127, tel. 25 80 33. TENTOONSTELLINGEN:' galerie punt vier: werk van Krijn Glezen, werkdagen 19.,00-r2I,00 .ijyr, zaterdag en zondag van 14.90—17.60 uur. WIJNHANDEL ENTHEPO'r, Elzen steeg: van Kees Franse GALERIE WIEGMAN: werk van Pottenbakkers. bioscopen: ÜpNOPOLE THEATER: „Superagent •Mark Donen" als weeklilm. (1,#. J.)> /O- cn wo, met „Dezoon van Spar- tacus" (U j.).: zaterdagnacht: .Jong «i Immoreel", (ia J.}. ™en"T(t8 J3 uur, Aaj* öe R.K. Universiteit te Nijmegen *4. 2, 7 en ais. zo. 4.55, 7 en 9.13 uur; Is geslaagd voor het doctoraal-examen Kijninondband speelt morgen in de Gorzen SCHIEDAM Wègens het gro te succes bij het optreden in ver schillende delen van de stad, zal de Rijnmondband zijn show morgenmiddag nogmaals opvoe ren. Dit zal gebeuren in Schie dam-zuid, aan het einde van de Nieuwe Maasstraat/en wel van 14.30 tot 15. uur. De jeugd-Rijn- mondband zal morgenmiddag een mars'door de Gorzen ma ken. taal niets bekend. Dit meldde ons de secretaris van SVV, de heer C. de Vries. Wel gaat v.d. Velde op eigen verzoek op de transferlijst. Met L. Hubert zijn het tot nu toe de enige twee spelers van SVV, die op eigen verzoek op de lijst wor den .geplaatst SVV zelf heeft Claudernans op de lijst gezet, J. v. Dongen wordt hier nog aan toegevoegd. Van elf spe lers heeft SW het contract weer verlengd, waaronder D. v. Dijk. Her mes DVS heeft besloten geen spelers op de transferlijst te plaatsen. Wie er op eigen verzoek op wil, dient nog te worden a f ge wo cht. Se cr eta ris D. Lubèek meldde ons dit na de bestuursvergadering van 6 juni. Ook. het gerucht, dat de NAC- speler Don voor een jaar zou worden uitgeleend aan SVV, wordt zowel door SVV- als van NAC-zijde ten stelligste ontkend. SCHIEDAM Zaterdagavond om acht uur gaat in de sporthal Margriet het beginsignaal voor de promotiewedstrijd basketball tussen het Schiedamse Ju vent us |en Slotermeer. Juventus, dat ibezig is promotiewedstrijden te spelen, voor een plaats in (le hoofdklasse van de Nederlandse jBasketbalibond, heeft zijn eer- jste wedstrijd tegen Dash uit Den Bosch vrij gemakkelijk gewon nen. Men is er bij Juventus ech ter van overtuigd, dat het zater dagavond niet zo moeiteloos 2al gaan. Niettemin is men nogal optimistisch gestemd en men rekent er op ,dat Juventus gaat promoveren. Mocht Juventus toch verliezen, dan is het nog niet uitgeschakeld. Winst bete kent echter dat de promotie eer der een feit kan zijn. SCHIEDAM Door de decrradc- iie in het vorig seizoen van Ifer- n:es DVS van riff eerste klas /l naar de eerste klas B. waarin ook stadgenoot Excelsior uit komt. kunnen de cncketliefheb- bers weer getuige zijn van een derby. Tot nu toe zijn de resul taten van beide elftallen nogal wat uiteenlopend. Her mes heeft de beste resultaten geboekt. Ex celsior is enigszins onder de ver wachting eti gebleven. Dat teil niet zeggen dat Hermes nu duidelijk favoriet ts. Bij cricket spelen zo veel factoren een rol, dat het moeilijk is een voorspelling te doen. Gerard Meier, de captain van Hermes, die voorheen voor het Amsterdamse ACC uitkwam, speelt nu vijf jaar voor Hermes. Hij is de opvolger van Manus Stolk. Stolk, die nu ook voorzit ter is van zijn vereniging, wil het in de toekomst wat rusti ger aan gaan cloen. Daarom leek het verstandig nu reeds een ande re captain aan te wijzen. Meier prijst zich gelukkig nog een spe ler met zo'n grote ervaring in zijn elfteol te hebben. Hij verwacht zo dag een open strijd en zou niet kunnen zeggen welk team gaat zegevierden. ..Het bowlen en het. veldwerk bij Excelsior'20 zijn de sterkste zijden. Daarom zal de aanval het bij Excelsior moeten Heikamp op transfer SCHIEDAM1J: Heikamp van de voetbalvereniging Hermes DVS is op eigen verzoek op de transferlijst geplaatst". Dóór dat Heikamp op de transferlijst is gepLaatst,.is.er. eindelijk wst be weging gekomen in de trans ferperiode, die op het ogenblik gaandeis. ZO.' fetij. lult Dordrecht. VLAARDINGEN. Opnieuw heeft Jo de Winter op de valreep een districtstltel zijn neus voorbij zien gaan. Bij het ingaan van de laatste wedstrijdavond van de finale om het kampioenschap bandstoten van het district Schiedam had hij de leiding met een punt voorsprong op Wim \r. d. Waal, In zijn laatste partij tegen de uitgeschakelde Cor Qualm zou hij aan remise vol doende hebben gehad om de titel te grijpen. Maar daarin liep hij zijn tweede nederlaag in dit toernooi op en omdat Wim v. d. Waal zijn laatste partij tegen Henk Goedendorp zegevierend beëindigde werd deze QBK- speler de nieuwe titelhouder. Overigens zeer verdiend. Want Van der Waal heeft bijzonder sterk gespeeld, getuige zijn al gemeen moyenne van 3.20. Jn zijn laatste partij speelde hij zelfs lange tijd boven de 4.—, zakte in de slotfase wat af, maar. noteerde toch het fraaie partij moyenne van 3.84. Zijn tegenstander Henk Goedendorp had tot de grootste pechvogel kunnen worden uitgeroepen. Goedendorp 45 39 26 v. d. Waal 100 100 26 De overige slotpartijen: 1.30 3.84 Qualm De Winter Bel Goedendorp v. d. Kooy Lubrecht EINDSTAND: 49 49 29 6 1.70 50 31 29 8 1,07 57 57 34 8 1.67 45 42 34 7 1.24 80 65 44 5 1.47 35 35 44 4 0.70 SCHIEDAM De plaatselijke Chr. gymnastiekverenigingen DOK en Animo gaan zaterdag- middag naar Maasland, om daar deel te nemen aan de jaar lijkse adsplrantendag van het KNCGV, waarvan de organisa tie dit jaar in handen is van NIO uit Maasland. Vrije oefe ningen, toestelvierkamp en de traditionele marswedstrijd staan op het programma, waaraan zo'n vijf- a zeshonderd jongens en meisjes van tien tot dertien jaar zullen deelnemen. De be ker van de mars wed strijd is in handen van Animo, dat stellig zaterdag gaat trachten deze prijs weer voor een jaar in de prij- zenkast te krijgen. De taurge- meester van Maasland zal de prijs uitreiken. Inbraak en brand G. Meter doen". Gerard Meier heeft het elftal dit seizoen nog niet zien spelen. Hij is van mening dat door het niet beschikbaar zijn van Wim Bruning de Excelsior aan val wat aan kracht heeft inge boet- Aan bat heeft het elftal nog niet veel laten zien en deze fac toren spelen voor Excelsior de hoofdrol voor de komende derby. De captain van Hermes DVS vindt de sfeer bij de wedstrijden in Schiedam anders dan bij de wedstrijden in het land. Pover Koos Gouka, de captain van Ex celsior is duidelijk in zijn ant woord op de vraag wie de wed strijd gaat winnen. Hij gelooft dat Excelsior zal zegevieren. Hij is er van overtuigd dat het elftal ondanks de wat povere resultaten absoluut beter kan. Bovendien be schikt zijn elftal zondag weer over Theo Janse wat de aanval beslist ten goede zal komen. Koos Gouka is dit seizoen voor het eerst aanvoerder. Hij is nog een jeugdig cr ie ketter die het aan voerderschap wat te vroeg op zijn schouders voelt drukken. Hij is voor zijn elfial behalve een goed batsman ook een goede bowler. Vanaf zijn twaalfde jaar cricket Gouka ;il in Excelsior en vanaf zijn vijftiende maakt hij deel uit van het eerste team. Hij kent de sfeer b:"j zijn club en hij kent zijn spelers. Koos Gouka is het met de captain van Hermes eens dat de kracht van Excelsior uitgaat van de aanval en als de hattingside wat los kan komen kan er een zege van Excelsior worden geboekt. Klinknagel fabriek SCHIEDAM B. en W. van Schiedam hebben antwoord ge geven op vragen van het raads lid B. E. Collé (comm.) Inza ke de sluiting van de Nederland se Klinknagelfabriek. De heer Collé had gevraagd of er geen maatregelen genomen kunnen worden om de schade voor de werkgelegenheid in Schiedam zoveel mogelijk te beperken, bij voorbeeld door sluiting van de fabriek te voorkomen. Door deze sluiting zal, zo delen B. en W. mede, inderdaad een aantal arbeidsplaatsen verloren gaan. Daartegenover staat ech ter, dut liet aantal aanvragen naar arbeidskrachten dermate groot is. dat verwacht kan war den. dat nagenoeg alle werkne mers al dan niet na omscholing elders kunnen worden geplaatst. Naar R. en W. van do direc teur van het Gewestelijk Ar beidsbureau Nieuwe Waterweg Noord vernamen hebber, hij en do directeur van het Centrum Vakopleiding aan liet personeel ineen uijeejikomst voorlichting gegeven over de mogelijkheden om elders te- worden geplaatst r;n omscholingscursussen te vol gen. Dc directeur van voor noemd arbeidsbureau verwacht dat het enige gevolg zal zijn, dat de overspanning van de ar beidsmarkt in geringe mate zal verminderen. Ter illustra tie deelde hij mede, dat er op 30 mei aanvragen waren voor 1730 mannelijke en 41)2 vrouwe lijke werkkrachten, waartegen over staan 187 werkzoekende mannen en 14 werkzoekende vrouwen. Het ligt naar de mening van B. en W. niet op de weg van de gemeente ter zake van deze sluiting handelend op te treden. Comité samengesteld voor li ui p aan Israël SCHIEDAM In Schiedam heeft zich een comité gevormd, dat zich wil inspannen voor hulp aan Israël. Het bestaat uit de volgende personenH. Roelf- seffia, burgemeester, voorzit ter, G. W. Ormel, voorz, C.H.U., L. van Veelen voorz. A.R.P., L- H. Knipscheer, voorz. S.G.P., drs. J. Houtman, voorz. raads fractie V.V.D., G. P. Wattez, voorz. D. 66, A. Roede, voorz. Boerenpartij, H. IV. Metaal, voorz. K.V.P., J. J. Hoog- c ars pel, voorz. P.v.d.A. en D. H. Hijmans, vertegenw. Jood se Gemeenschap. Dit comité zal in de eerste plaats morgen een collecte or ganiseren. Deze collecte is mo gelijk geworden, doordat de Vereniging Draagt Elkanders Lasten, aan wie vergunning was verleend voor het houden van aen straatcollecte, hiervan heeft fgezien. Een bijzonder mooie geste. v. d. Waal 11 668 209 30 De Winter 10 325 247 9 Qualm 9 307 214 31 De Koning 8 445 235 13 Bel 6 287 248 10 Lubrecht 6 189 243 6 Goedendorp 2 262 241 7 SCHIEDAM In het clubge bouw van de tennisvereniging Los Eigotes in het Volkspark is vannacht ingebroken. Uit 'n kast werd een geldbakje met f 50,- aan contanten meegenomen. Gisteravond omstreeks half tien irukte de brandweer onder lei- 3.3Qjding van de heer Mak uit naar de!%Iaarieveicl en j. 1.32 [woning van de familie Van der 1.43 Ham in de Dwarsstraat. In de l.S9jkeuken was brand ontstaan. Na 1.16 blussing bleek de schade f 2500,-. 0.81 De vermoedelijke oorzaak is 1.09 i kortsluiting. GEBOREN: Catharlna G. ÏL, d. van L. ft. Menke en G. c. II. Lansbergen: Marco, z. van J. A. Govaart en w. t erlnpineier: Helena, d. van r. a. p.' Schouten. Aan de K.K. Universiteit te Nifmegen s geslaagd voor bet kandidaats-examen in Motet» öe heer H. de Bruin uit Schiedam. KLAASWAAL De jaarlijkse {wedstrijd om de P. J. Schel- i ling-bokaal, ingesteld bij de opening van het Klaaswaalse Sportcomplex, tussen SSS en NSW wordt dit jaar gehouden op zaterdag 17 juni in Klaas waal. Aanvang half zeven. De ontmoe ting wordt voorafgegaan door een wedstrijd tussen de vetera nen van beide clubs. Aanvang vijf uur. Er zal aan de wed strijd tussen de standaardelf tallen weer een gratis toto ver bonden zijn en voor elke zoveel ste bezoeker is er een premie. Op de Numansdorpse Paarden markt van woensdag zal een stand voor de voorverkoop wor* ,den ingericht.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1967 | | pagina 1