Schiedamse speleoloog daalt met jongeren af in Belgische grotten Zwijndrecht kan meer geld besteden SCHIEDAM Aviobridge verbindt twee ketelhuizen Ondergronds alpinisme tussen druipstenen Hoofdonderwijzer Kuiper verlaat de Prinses Marijkeschool Thuiswedstrijd voor vijf Vlaardingse clubs 18.30—19.30 uur Schiedams allerlei Hogere uitkering gemeentefonds Zaterdagvoetbal Burgerlijke stand Schiedam Veranderingen in bus- en tramlijnen Spectaculair karwei bij j, centrale Merwedehaven Lijk van vermiste jongen gevonden Heffing op lijkschouwing discriminerend Flats voor alleenstaanden EROERSVEST 3, TEL. 268091. ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD WOENSDAG 30 AUGUSTUS 1B87 Klachten bezorging. Zaterdags 17.30- Tel. 265828. -18.30 uur. SCHIEDAM Ook Schie dam heeft zijn speleologen. Er is hier zelfs iemand, die bijna alles afweet van de grotten in België, namelijk de heer E. de Brabander, secre taris van de spéleologiscbe Stichting „Deurne", afdeling Holland. Regelmatig organi seert hij excursies naar de grotten in België, waar hij belangstellenden de eerste beginselen van de speleologie bijbrengt. De heer De Brabander vindt het belangrijk om te weten hoe deze onderaardse grotten zijn ontstaan „Bij de meeste mensen zijn de toeristengrotten bekend, zoals die van Han en Dinant. Je moet daar voor een flinke toegangsprijs be talen en in drie kwartier wordt de toerist erdoorheen, gejaagd. Behalve deze grotten" bestaan er 1 nog zo'n 2000, die voor de toerist met zijn mooie pakje niet geschikt zijn. Dat zijn echt van die kruip- door-sluipdoor grotten. Met deze grotten heb ik kennisgemaakt. In het begin ging ik steeds met de Belgen mee, omdat het gevaarlijk is alleen te gaan. Je kunt dan de weg kwijtraken en komt er niet meer uit". Speleologie In België bestaan vier grote vere nigingen, die gespecialiseerd zijn in de speleologie. Het zijn drie Waalse clubs en één Vlaamse vereniging. De heer De Braban der is ook lid van zo'n vereniging en heeft aan heel wat tochten deelgenomen. Over de sport zelf zegt dê heer De Brabander, dat deze nauw verwant is aan het al pinisme. Toen de heer de Brabander secre taris werd van deze vereniging, die nog maar weinig bekendheid geniet, begon hij met groepjes landgenoten tochten door de grot ten te organiseren. De vaste kern van zijn groepje telt ongeveer een man of twaalf. ,,In totaal hebben naar schatting tweehon' derd Nederlanders zo'n tocht meegemaakt", zegt hij. Mensen die nog nooit een grotten- tocht hebben gemaakt neemt de heer De Brabander eerst een klei ne test af. Hij vraagt hen onder andere of ze er geen bezwaar te- gén hebben een half uur in een donkere kast te worden op gesloten. Want om mee in de duis tere grotten af te dalen is moed nodig. Voor nieuwelingen heeft hij een speciale grot uitgezocht. Hier moeien ze kleine klimoefeningen verrichten en door nauwe openin gen kruipen. Reeds bij deze eer ste tocht is er een selectie. Iemand die zich bedreigd voelt valt vanzelf af. Soms zijn er en kelen die al niet verder durven dan de ingang. te dalen. Op 23 september gaat hij weer met een aantal van deze jongeren naar België. Vaak daalt de heer De Braban der ook met zijn vrouw in de grot ten af. Want deze sport kan even goed door vrouwen worden beoe fend. Zelf is het hém-eens overko men, dat hij ongeveer 15 minuten tussen twee druipsteenblokken klem heeft gezeten. „De eerste vijf minuten raakte ik in paniek en brak het zweet mij uit. Ik kon mij nauwelijks meer bewegen", vertelde hij. Mensem die in de na bijheid waren. hebben hem ten slotte uit zijn benarde positie be vrijd. Attributen De attributen, die nodig zijn om deze sport te beoefenen, zijn een overall, een helm, schoenen mét rubber profiel en een lamp om iets te kunnen zien. De heer De Brabander gebruikt zelf altijd een plastic helm, waarop hij een kop lamp van een fiets heeft gemon- jteerd. In de helm zelf bevinden jzich de batterijen. Via een scha-, keiaartje, dat aan de buitenkant" van de helm is bevestigd, kan het licht worden bediend. Mensen die 'geregeld afdalen bezitten er meestal zelf een. Voor een klein bedrag kan zo'n helm worden ge huurd. In België staan de grotten' in ieders belangstelling. Soms dalen leerkrachten met een hele klas tegelijk in een grot af. Personen met grote ervaring kunnen zelfs een examen afleggen en een speo- logisch diploma behalen. De heer A, Schoonrok (62) van de Lorentzlaan is op weg naar zijn woning op het voetpad op het Lo- rentzplein onwel geworden. Hij is naar het gem. ziekenhuis overge bracht en bleek bij aankomst te zijn overleden. Arian P. (3) uit de Bilderdijk- straat stak bij zijn woning de rij-! baan over en liep daarbij tegen -;een auto, bestuurd door de ijzer- vlechter M. K. (39). Het kind r werd tegen het wegdek gesmakt j id och kreeg slechts enkele lichte j schaafwonden. j In het theehuis De Ketel in het;SCHIEDAM Beatrixpark is ingebroken. Men vernielde het ijsloket en klom naar binnen. Een groot aantal suikerklontjes is over de grond gestrooid, maar er wordt niets vermist. Voorts is er ingebroken Sport Na deze eerste grot wordt een iets minder gemakkelijke uitge zocht. Vaak kiest de heer De Bra bander hiervoor de grot „Trou d' église" uit. Hier bevindt zich een ondergrondse waterval. ,,Het is een sport om hier niet nat te wor den. In sommige grotten bevin den zich zalen. Boven de grond heb je er geen voorstelling van dat er zo iets onder je te vinden is. Enige tijd geleden is de heer De Brabander met een aantal jonge ren uit de Brandersbuurt naar België gegaan om in een grot af Schiedamse -jongeren in Belgische druipsteengrotten De heer S. Kui- in Schiedam. Dal is tc danken per, hoofd van de Prinses Ma rij- jaan zijn veie, nevenfuncties. Van keschool gaat zijn school verlaten f-'s ochtends vroeg tot 's avonds iRuim 40 jaar is hij in het onder- jwijs werkzaam geweest. Zijn 4i>- j jarig jubileum vierde hij nog niet zo lang geleden. Op 1 april van in de pas geopende dagwinkel op}dit jaar werd een drukke receptie het volkstuindérscomplex bij De j gehouden, waarop vele collega s Vijfsluizen. Hier werd de buiten- en mensen uit de onderwijl-we de ur opengebroken; uit een geld- jreld ~™a,men om hem te felicite- bskje is ongeveer f 7 ontvreemd.'ren- HlJ IS een zeer gezien figuur .GEBOREN: Edward W. z.v. S. Ippel en E. w. Jones; Karina a. M. d.v. P. J. Snijders en A. M, Kieboom; Petrus H. z.v. A. j. Llebeton en W. C. Zuidema; Gertjan z.v, 11. Vaessea en H. M. Bak ker; Csaba, J. d.v. F. pingltzer en J. J. M. Smit; Angélique E. M. d.v. J. A. van Nordt en C. van Sonsbeek; Mag» dalena d.v. K. Jongeneel en B. M. Roeif- sema; F.rnst R. z.v. P. K.T. van Rijt hoven en j. M. de Lange; Antoon z.v. C. Muller en S. P. Dijkstra; Renate,.A; M. d.v. a. w. M. Zwam born en A. k M. Timmers; Roeland <s.v. J*. van den Berg en M. H. Saas; Anton ia A. d.v. P. 8. m. van Doesburg en A. vonk; Irma C. d.v. IC. A. Pegels en J. B. C. S.tef- fen; Wilhelm R. z.v. w. Plooi j en P. Schaar; Marieke, d.v. W. Bigot en I. de Jong; Arthur z.v. G. van tier Geer en p. wiegel: Maria, d.v. F. D. ver maas en E. Bakker; Edwin, z.v. 3. van Staaijeren en C. J. E. Amersfoort. OVERLEDEN: J. H. Stek. 73 jr. echtg. P. van den Bos; w. J. Donkersloot 86 Jr.; j, Korteland, 69 Jr. A. van den Broek, 60 jr. G. van Mourik, 43 jr; ï- Pors, 71 jr. wed. P. Vclthuizen; B. II.J Brunlng, 42 jr. GEMEENTELIJKE KENNISGEVING GEMEENTE SCHIEDAM De burgemeester van Schiedam brengt ter openbare kennis: 1. dat het door de raad der gemeente Schiedam op 21 augustus 1SS7 vastge stelde bestemmingsplan „Blijdorp" met ingang van l september 1D6Ï ge durende één maand ter gemeente secretarie (afd. Openbare Werken) voor een ieder ter inzage ligt; 2. dat ieder, die zich tijdig met bezwa ren tot de gemeenteraad heeft ge wend, gedurende de onder l ge noemde termijn bij gedeputeerde sta ten der provincie Zuid-Holland tc 's-Gravenhage. bezwaren tegen dit plan kan indienen, Schiedam, 30 augustus 1967. De burgemeester voornoemd. K. ROELFSEMA. SCHIEDAM Met ingang van 2 september zullen de Schiedamse buslijnen 39, 40. 41 -en 48, resp. de nummers 54, 53, 55 en 59 krijgen. Met ingang van dezelfde datum zal voorts tramlijn 4 worden op geheven en vervangen door de tramlijnen 1 en 8 met de volgende routes; TRAMLIJN 1KOEMARKT. Rot- terdamsedijk, Schiedamseweg, MarconipleinMathenesserweg, Mathertesserpleln, Vierambachts- straat, Middellandstraat, West Kruiskade, Kruisplein, Centraal Station, Weena, Hofplein, Fom- penburg, Goudsesingel, Oost- plein, Oostzeedijk, Honingerdijk v.v. TRAMLIJN 8: KOEMARKT, Rotterdamsedijk, Schiedamse weg, Nieuwe Binnenweg, Een- drachtsplein, Eendrachtsweg, Witte de Withstraat, Sehiedamse- vest, Blaak, Groenendaal, Oost plein, Boezemsingeï, Goudse Rij weg, Vliet laan, Oude Dijk, 's-Gravenweg, Laan van Nooitge- dacht v.v. VLAARDINGEN Voor het za terdagvoetbal begint dit weekein de een volledig competitiepro gramma. Met een thuiswedstrijd voor Zwaluwen, HVO, TSB, DVO en Sateliet, een uitwedstrijd voor Sunlight en The Red Stars, ter wijl Vlaardingen op de eerste de beste competitiezaterdag vrijaf hëeft gekregen. Zwaluwen had in 2 A een matige start met een 22 resultaat tegen Zuidvogels in Huizen, waarbij de Vlaardingers na de hervatting een 02 voorsprong verloren za gen gaan. Zetten zij de traditie aan de kant, dat ze thuis gemeen lijk slecht voor de dag komen, dan moet er zaterdag in de eerste thuiswedstrijd tegen de HilLegom- se debutant SIZO voor hen een zege inzitten. SIZO, dat met een 1—2 nederlaag tegen -Rijnsb. Boys is begonnen, wordt althans tot de zwakke broeders gerekend. Een eerste thuiszege betekent, dat Zwaluwen drie punten voor sprong op de Hillegommers neemt. In het omgekeerde geval moet gevreesd worden, dat Zwa luwen weer een moeilijk seizoen tegemoet gaat. We zijn benieuwd. Het Maassluise Excelsior, dat in 2 B voortreffelijk van wal stak met een 31 zege op SHO, is gast van debutant Arnemuiden. Zit de verre reis de Maassluizers niet al te zeer in de benen, dan mag ver wacht worden, dat ze uit Zeeland met de volle winst terug keren. In 3 A zal het resultaat van de thuiswedstrijd van HVO tegen Loos duinen een maatstaf zijn, wie van dit tweetal tot de directe degradatiecandidaten moet wor den gerekend. In 3 B openden NSW en Zuid land beide de competitie met een 2—2 resultaat. NSW ontvangt Excel sior Pernis, dat thuis met een. 0i nederlaag tegen Rijsoord be gon en Zuidland is gastheer van Capelie. dat Groote Lindt met 3fl aan zijn zegekar bond en, hoewel debutant, tot de titelfavo- rieten moet worden gerekend. klasser uit de vorige competitie. Het Brielse Wit Rood Wit moet in Rotterdam bij Hermandad- op be zoek. In 2 B begint DVO'32 met een thuiswedstrijd tegen Nelson, waarbij he.t té hopen is, dat DVO niet in de greep van deze tegen stander komt. In 3 B krijgt Sate liet op sportpark Zuidbuurt HCS op bezoek. ZWIJNDRECHT De uitgaven vein de gemeente Zwijndrecht zul len in. niet onbelangrijke mate toenemen. Dat valt te conclude ren uit de gemeentebegroting van Zwijndrecht voor 1!)68. In de memorie van toelichting schrijven B. en W. dat dat in [het algemeen het gevolg is van de uitbreiding van de gemeente. De geraamde uitkeringen uit het gemeentefonds zijn voor de ko mende begrotingsperiode op f 763.322,67 meer geraamd dan voor 1967, een gevolg van de ver hoging van het voorlopige per centage voor de algemene uitke ring uit het gemeentefonds en de toename van het inwonertal. De totale begrote inkomsten en uitgaven op de gewone dienst zijn ruim f 29 miljoen (inclusief de post verrekeningen f 11,7 mil joen). De begroting is sluitend ge maakt door bijdragen van elk f 90.000 uit het fonds stadsontwik keling en de algemene reserve. Vorig jaar was dat in beide ge vallen f 110.000. Er is een ruime re post dan vorig jaar voor on voorziene uitgaven besteed; cir ca f 106.000. Opgemerkt wordt dat bij een snellere groei van de gemeente in de toekomst ook de verfijning algemene uitkering voor snel groeiende gemeenten voor Zwijn drecht van betekenis zal kunnen worden, Verruiming Wegens een op komst zijnde nieuwe financiële wet verwacht het college een verruiming van het gemeentelijk belastinggebied en anderzijds afschaffing van personele belasting en grondbe lasting. Die verruiming zou bete kenen, aldus B, en W., dut de gemeenten een algemene belas ting bevoegdheid ten aanzien van onroerend goed wordt gegeven. B. en W. verwachten in de ko mende periode de beslissende fa se in de aanleg van de openbare los- en laadgelegenheid, in het aanleggen van de sportvelden in Bakestein en nog dit kalender jaar een rapport tot voorzienin- .en op langere termijn voor het drinkwaterbedrijf. a at zet hij zich in voor allerlei 'verenigingen. Om deze reden wordt van de heer Kuiper gezegd, ;dat hij in zijn vrije tijd ook nog hoofd van de Prinses Marijke- school is. Dat is echter meer dsn de waarheid verdragen kan. Hij jis altijd een voorstander geweest van de bijzondere scholen, maar jde Prinses Marijke school had i toch zijn grote liefde. ~jop 12 februari 1902 werd hij ge- 1 boren te Gaastmeer (Fr.). Hij iontving zijn onderwijzersopleiding i aan de christelijke kweekschool in Leeuwarden en slaagde in 11922 voor zijn onderwijzers acte, waarna hij werd benoemd aan de {school in zijn geboorteplaats. De problemen van het onderwijs 1 heeft hij goed moeten voelen, {toen hij in 1927 de leiding van ;een tweemans school in Wierum j kreeg. De periode bij het onder- i wijs in het noorden werd afgeslo- ten toen de heer Kuiper een baan [aanvaardde bij het christelijk on derwijs in Werkendam. Hij werd hoofd, van een schoot met 360 leerlingen, die onder zijn leiding 'uitgroeide tot 'n school met ruim [409 leerlingen en elf onderwijzers. In 1954 kwam hij naar Schiedam {waar hij benoemd werd tot hoofd van de Koningin Wilhelmina- j school. In 1956 werd hij hoofd van jde school, die hij nu gaat verlaten Bijzonder in zijn Schiedamse ja ren heeft de heer Kuiper zich be wogen op het terrein van de ge meentepolitiek. Vandaag was de heer Kuiper voor de laatste maal op zijn school. Na ruim 40 jaar verlaat hij het onder wijs. In gebouw Irene wordt een afscheidsreceptie gehouden, van half acht tot half negen. Gemeentesecretarie blijft 's avonds gesloten MAASSLUIS Een paar maan den geleden hebben de KVF- raadsledën.'dé heren Deibei en d. Lely, aan B. en W. vragen gesteld omtrent de mogelijkheid eenmaal per week de gemeente secretarie 's avonds open te stéllen, omdat veel forensen in Maassluis wonen en moeilijk overdag naar de gemeentesecre tarie kunnen gaan. B. en W. hebben hierop geant woord dat ze geen aanleiding zien om de gemeentelijke kanto ren gedurende een avond in de week voor het publiek open te stellen, omdat de dienstverle ning aan het publiek op ruime schaal plaats vindt en omdat er nog niets is gebleken van een bij het publiek bestaande behoefte. DORDRECHT De Rijkspolitie te water heeft maandag het stof felijk overschot van de 15-jarige Hans Blom uit Dubbeldam, Uit de j light resp. gast van SC Botlek en Nieuwe Merwede te Dordrecht 'Groen Wit R„ waarbij SC Botlek opgevist. De jongen werd sinds 1 The Red Stars een krachtme- Vierdc klas Op het Shellsportpark komen in 4 A TSB en DUNO tegenover el kaar te staan, die beide, tegen de verwachting in, de competitie met een nederlaag openden. Met belangstelling mag tegemoet worden gezien, wat het Maas- landse MVV'27, na de 03 zege op Hoekse Boys, thuis presteert tegen Ornas, dat zaterdag met •3 het hoofd moest buigen voor Rozenburg. De Rozenburgers zul len thuis geen moeite hebben met RSM. Spijkenisse, dat op de eer ste competitïeznndag de kat uit de boom mocht kijken, zal ver moedelijk aan De Zwervers in EJsselmonde een te moeilijke op gave krijgen. Dat geldt ook voor Hoekse Boys als gast van 's-Gra- venzandc. Maasdijk mag, na zijn ;oede begin, ditmaal toekijken. In de le klas van de onderafde ling is Vlaardingen vrij en mag Rhoon de competitie inluiden met een thuiswedstrijd tegen Wit. ïn 2 A zijn The Red Star;. n Sun- augustus vermist. •ting betekent tussen een le en 3e van het interne vervoer. (Van één onzer verslaggevers) DORDRECHT, öp spectaculaire wijze is gistermorgen op het terrein van de eert Ir ale aan de Mertuedèhaven een 12 ton wegende verbindingsbrug aangebracht tussen de ketelhuizen CM3 en CM4. Binnen een uur zag men kans om het gevaarte dat 38 meter lang is, tussen de gebouwen te manoeuvreren en op zijn plaats te brengen. Voor de tweede maal in Nederland is daarmee een zogenaamde Avio-bridge voor een dergelijk doel gebruikt. Eerder gebeurde dat in Rotterdam tussen twee bankgebouwen. De bruggen werden 'door Avtolanda ontworpen voor het gebruik op vliegvelden. Brand beveiliging De brug, die anderhalve meter breed en 2.75 meter hoog is, is zodanig geconstrueerd dat in voorkomend geval brand niet van het ene gebouw naar het andere kan overslaan. Allerlei beveili gingen zijn hiertoe aangebracht. Het maximale gewicht dat de brug, die ongeveer tien meter boven de grond hangt, kan dragen is twee ton Het doel is een betere verbinding tot stand te brengen tussen beide gebouwen. Men hoeft namelijk geen gebruik meer te maken ran liften en trappen; een aanzienlijke vereenvoudiging Onderwijs Er zijn enkele scholen in aan bouw en verwacht wordt dat om streeks de aanvang van het cur susjaar 1967-1988 de 14-klassige blokschoo! in Nederhoven be schikbaar komt. De dependance i van het gemeentelijk Dordts Ly ceum zaL binnen een maand ge reed zijn. Met betrekking tot de planologie van Zwijndrecht denken B. en W. aan de behandeling van de be stemmingsplannen Walburg, Maasboulevard en Bebouwde kom. De perspectieven voor ver dere terrein-uitgifte aan de Swin- haven zijn gunstig, aldus de be er otings op stellers. In de komen de maanden zullen de plannen bekend worden gemaakt voor de terreinen langs de Molenvliet voor ambachtelijke en klein-in- dustriële bedrijven. W oningb ome Op 1 juli van dit jaar waren er in Zwijndrecht 857 woningen in. aanbouw. Bijna 100 minder dan. vorig jaar. Mede door de gun stige winter kwamen er in de eerste helft van dit jaar 367 wo ningen gereed. Dit jaar ver wacht men oplevering van nog 450 woningen. Er is een stijging van liet aantal woningzoekenden in. Zwijndrecht, In het eerste half jaar van 1967 werden 25 woningen aangekocht voor sanering tegen 33 in dezelf de periode vorig jaar. Er konden 12 (vorig jaar 21) woningen wor den gesloopt. B. en W. overwe gen niet hetkrotopruimingsfonds en het doorstromingsfonds te ver groten. Er zijn voor het laatste 36 aanvragen, waarvan 17 werden ingewilligd. Van de overige zut- len waarschijnlijk 14 worden af gewezen, aldus B. en W. Sociale zorg De post sociale zorg en maat schappelijk werk is f 224,188 ho ger dan vorig jaar. Voor een groot deel ook veroorzaakt door sterke stijging van verpleeg- en pensiongclden. „Prijzen van f 40 per dag voor jaarverplegingen wettigen de vraag of dit op den duur te dragen is", zo vraagt het college zich af. In het komende begrotingsjaar ia er uit de hoek van de cultu rele en sociale raad nieuws te verwachten en antwoord op de in Zwijndrecht veel gestelde vraag of het karakter van de cul- Mirele en sociale raad wijziging behoeft. Klei en Kleur vrijdag open MAASSLUIS Do wethouder van culturele zaken, de heer «h Smit zal vrijdagavond om 8 uiir de expositie openen van de Maas sluise Pottenbakkers- en teken club onder de naam Klei en Kleur. SCHIEDAM De heer J, J. Brie- ze, gemeenteraadslid voor de P.v.cl.A., in Schiedam, heeft zich met schriftelijke vragen tot hel college van burgemeester en wethouders gericht over de hef fing op lijkschouwingen bij cre matie. De heer Brieze meent, dat deze heffing discriminerend werkt, want bij het overleggen van een verklaring van de huis arts reikt de gemeente kosteloos de begrafenispapieren uit. Wan neer geen begrafenis plaatsvindt bij overlijden maar crematie dan moet hiervoor betaald worden. De heer Brieze schrijft het colle ge dat vple nabestaanden de be taling voor deze lijkschouwing discriminerend vinden. Ook wijst hij B. en W. erop dat in vele ge meenten deze heffing reeds is afgeschaft- Voorts vraagt hij het college of het bereid is stappen te ondernemen om in Schiedam ook voor lijkschouwing bij crematie geen kosten meer in rekening te brengen. Buitenlandse steun voor handhaving van ambtsgebed •MAASSLUIS Familie H. van Vliet helemaal in het Canadese Strathroy heeft een brief aan de Maassluise gemeenteraad ge schreven. Die brief prijkt nu op de lijst van ingekomen stukken voor de eerstvolgende openbare vergadering van de gemeente raad van Maassluis. Inhoud van de brief: het ambts gebed. Maassluis werd in de raadsvergadering van juni van dit jaar opgeschrikt door een voorstel van de P.v.d.A.-fractie in de raad: Laten we het ambts gebed afschaffen. Een ingrijpend voorstel want sinds jaar en dag wil de traditie dat de vroede» vaderen van Maassluis de raads vergadering openen met het ambtsgebed. De schrik was na tweeënhalf uur voorbij. De pro testants-christelijke en rooms-ka- tholieke vleugel in de raad stem den het voorstel met tien stem men in hun voordeel naar het i'er leden. Gelukkig, vindt familie Van Vliet in Strathroy en oud-inwo ners van Maassluis, ook in deze tijd is het nodig dat het ambts gebed gehandhaafd blijft. Deze buitenlandse inmenging in Maas sluis' binnenlandse aangelegenhe den zal vooral de overwinnaars, van het langdurige debat in de maand juni, goed doen. Voor de vijf P.v.d.A.-ers, twee VVD'ers en ene PSP-er geen steun. Voor hen blijft het aanpassen. VLAARDINGEN - In de Konin ginnel aan. in wijk Holy, zijn op het ogenblik 104 éénlcamerflats in aanhouw. Met de geleidelijke op levering is juist begonnen. Deze woningen hebben een ruime zit- slaapkamer (3.80 X 5), een flinke keuken (2.40 x 2.80) en een be- hoorlijke doucheruimte en toilet. Met inbegrip van centrale ver warming en servicekosten komt de maandhitur op ca. f 140. Voor een kleine honderd van deze wo ningen kunnen gegadigden zich wenden tot het gemeentelijk huis vestingsbureau, waar nadere in lichtingen. verstrekt worden.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1967 | | pagina 1