SCHIEDAM Schiedamse makelaar voor ver van gemeentewoningen Goede gang van zaken eist voldoende bekwaam personeel Zeventig bewoners van Tuindorp Kethel geïnteresseerd? Dertig tamboerkorpsen uit het gehele land op Drumband-concours Meeste ambulartceklanfen waren bromfietsérs Suggesties van de minister Pro Juventute in 1966 minder zorgenkinderen J. j. v. Leeuwen niet in damcompetitie ABC viert 60-jarig jubileum Predikbeurten Expositie van klei en kleur Vervoer bij ongevallen Beatsociëteit BRB nu een maal in de twee weken Garagebedrijf geopend Hilde Krop exposeert Wat waar wanneer pagbm Sc!»- HOTTERDAMSCH NIEUWSBLAD ZATERDAG 8 SEPTEMBER IS87 BROEHSVEST 3. TEL. 268091. Klachten bezorging. 18.30—19.30 uur. Tel. 265828. Zaterdags 17.3018.30 uur. SCHIEDAM De gemeente Schiedam bezit ongeveer 6500 woningwetwoningen en daarnaast nog een reeks andere, in de loop der jaren door aankoop verworven woningen, alles met elkaar misschien een belegging van een 200 miljoen gulden. In de begroting voor het lopende jaar kwam ais ver wachte huuropbrengst een post van f 7.443.288 voor, een post van 1.612.7S5 aan onderhoudskosten en van resp: f 4.639.511 en 1.143.603 aan rente- en afschrijvingen. In 1965 hebben enkele gemeenteraadsleden bij het onderzoek van de begro ting voor 1966 de vraag gesteld of het college van B. en W. bereid was, de mogelijkheid te overwegen om gemeentelijk woningbezit aan beleggers of aan bewoners van gemeente- panden te verkopen. In hun antwoord verklaarden B. en W. deze kwestie in. studie te hebben genomen n.a.v. een circu laire van de minister van Volkshuisvesting d.d. 2 augustus 1965, maar voorhands geen aanleiding te zien om tot verkoop van gemeentelijk woningbezit aan beleggers over te gaan. I» '-'al Wassnaar, komt hij er beslist niet Een bezwaar voor de gemeente Omstreeks tezelfdertijd moet de heer C. Wassenaar, directeur van het Woningbureau Schiedam. NV, Plein Eendragt 17, zich als gega digde schriftelijk met de gemeen te in verbinding hebben gesteld. Hij kreeg het antwoord, dat B. en IV. er op dat moment weinig in zagen en daarmee was de kous toen af. Kort geleden heeft de minister van Volkshuisvesting en Ruimte lijke Ordening, ir. W. F. Schilt, echter enige wijzigingen aange bracht in de regeling, die voordien bewoners van woningwetwonin gen de mogelijkheid verschafte hun woning in eigendom te ver werven. Die mogelijkheid is nu veel groter geworden. Ook bewo ners met een inkomen tot f 20.000 per jaar kunnen nu in beginsel hun woning door aakoop verwer ven. Tot nu toe was de zg. welstands- g! ens voor de sociale verzekerin gen de limiet. Ook speelt thans de leeftijd geen rol meer. De leef tijdsgrens van 55 jaar is verval len. Ook worden de financiële fa ciliteiten voor de koop van een woningwetwoning aanmerkelijk verruimd. De minister neeft de gemeentebesturen verzoent aan deze nieuwe regeling zoveel mo gelijk bekendheid te geven onder de bewoners van. woningwetwo ningen en er toe mede te werken, dat zij die dit wensen eigenaar van hun woningwetwoning kun nen worden, óók wanneer het om woningwetwoningen gaat, waa r- van woningbouwcorporaties eige naar zijn. Circulaire ners volgens de ministeriële aan wijzingen in aanmerking komen. Deze woningen dateren uit 1S50J het zijn eenvoudige huisjes, aar dig ingedeeld, beneden een flinke kamer en keuken en boven drie slaapkamers en douche en in be hoorlijke staat. ïn de circulaire schreef hij: „Zo als U mogelijk bekend is wil mi nister Schut de verkoop van wo ningwetwoningen aan bewoners bevorderen. Hij heeft daarom in de bestaande regeling enige wijzi gingen aangebracht, waardoor de voorwaarden thans veel aantrek kelijker zijn geworden. Wit ach ten het nu van groot belang, dat als bewoner-huurder van deze unieke kans om tegen redelijke prijs eigenaar van uw woning te worden gebruik maakt. Indien uw nkomen beneden f 20.000 per jaar blijft, kunt u kiezen uit twee fi nancieringsfaciliteiten, t.w. of een bijdrage ineens of een aflopende jaarlijkse bijdrage, terwijl boven dien een hypotheek tot fiö pet. van ■de koopsom mogelijk zal. zijn. Mocht u van onze bemiddeling in deze gebruik willen maken, dan zullen wij gaarne alle verdere in lichtingen verstrekken en als uw deskundige bij de aankoop, de fi nanciering, de notariële over dracht enz. optreden." Collectief optreden Boven verwachting, aldus de heer Wassenaar, is er van 30 procent der aangeschrevenen een positie ve reactie gekomen. Nu is het mijn bedoeling om heel binnen kort de mensen persoonlijK te be naderen. Eerst wilde ik een ver gadering in De Rank, maar daar heb ik van afgezien, omdat men er misschien bezwaren tegen heeft om over dergelijke aangele genheden als de grootte van het inkomen, in het openbaar te spre ken. Zodra ik voldoende aspirant- kopers bijeen heb, kan ik dan bij de gemeente een aanvrage indie nen." Na het afkomen van deze nieuwe aanwijzingen van de minister heeft de heer Wassenaar aan stonds gereageerd. Hij heeft zich terstond met een circulaire tot 250 bewoners van Tuindorp Ketbei gericht, waar 235 .eengezinswonin- Ken type Aixey en Welscnen staan j omi; welke voor verkoop aan de bewo- sjaa^( wanneer in een bepaalde straat misschien crie o£ vier uit. Het is om deze reden, dat ik mii als bemiddelaar heb opge worpen, afgezien uiteraard van het zakelijk belang, dat jk erbij heb als makelaar. Landelijke actie? Als bovendien de kopers het ge zamenlijk spelen, hebben wij wel n:et de prijzen in de hand, maar kunnen daarop toch meer invloed oefenen, dan de enkeling alleen. Tenslotte is er nog een moeilijke held, en dat is het bezwaar, dat do gemeenteraad maakt tegen grondverkoop door-de gemeente. Kopers zouden dus wel de woning maar niet de grond in eigendom kunnen verwerven en dat bete kent, dat voor die grond een nieu we erfpachtregeling moet worden getroffen. Er is grote kans, dat de wijze van aanpakken die de heer Wasse naar heeft gekozen, landelijk zal worden gevolgd. De heer Wasse naar is ni. voorzitter van de Bond van Makelaars, afd. Rotterdam on secretaris van de landelijke organisatie en heeft de zaak al in het hoofdbestuur ter sprake ge- bracht. Een model van zijn. schrijven heeft hij aan zijn colle ga's toegezonden. Ondertussen heeft de Woning- dienst Schiedam aan het college van B. en W. een advies uitge- is, dat misschien slechts drie of vier woningen in een blok particulier eigendom zullen worden. De heer Wassenaar verheelt zich niet, dat er voor de gemeente ve- Je problemen aan vastzitten. Met name de verbrokkeling, die ont- oendjes jn particulier bezit over gaan. Dat maakt het onderhoud van de overigen voor de gemeen te uiteraard niet gemakkelijker. Ir, de nieuwe regeling van minis ter Schut is een weg geopend voor een gemeentelijke garantie van het niet door hypotheek gedekte deel van de koopsom. Waar dat geld vandaan komt, is, aldus de heer Wassenaar, een zaak tussen makelaar en koper, maar het is zo, dat met de ge meentelijke garantie mee 90 pet. van de koopsom door hypotheek is gedekt. Loopt het fout. dan kan de gemeente worden aangespro ken voor het bedrag, waarvoor zij zich garant stelt. Minister Schut heeft het zo geregeld, dat het rijk voor de helft zal kunnen worden aangesproken voor eventuele ver liezen, die de gemeente lijdt. SCHIEDAM Het jaarverslag van de vereniging Pro Juventute over het jaar 1966 is verschenen. Daarin wordt meegedeeld, dat er in genoemd jaar minder voogdij kinderen zijn geweest dan in 1965. nl. 123 tegen 127: daarvan was een groot percentage, nl, 51 pet. jn een inrichting, een pleegezin of elders ondergebracht. Vrije patronaatspupillen waren er 17. Gezinsvoogdij was er voor 79 ge zinnen met 123 kinderen (v.j. 36 met 127 kinderen). Zeven vrij- 1 willigers waren patroon jn 7 ge- I zinnen met 10 kinderen (v.j. 13 !met 24), 49 medewerkers (v.j, ;48) waren in functie als gezins voogd. De 32 jeugd-maatschappé- lijke werkers oefenden een bege leidende functie uit. Ruim een erde hunner is zelf gezinshoofd. De vereniging hoopt op de mo gelijkheid een extra maatschap pelijk werkster te kunnen aan stellen. De contacten met de gezinnen kwamen in zeven gevallen op ver zoek van de ouders tot stand; zes minderjarigen zochten echter op eigen initiatief contact met het bureau. Tweemaal nam de kin derrechter en tweemaal de Raad voor de Kinderbescherming het eerste initiatief. In vele gevallen kon het bureau Pro Juventute volstaan met een doorverwijzing naar andere instanties en gespe cialiseerde bureaus. Pro Juventute genoot van de ge meente Schiedam een subsidie van 13.000 en van het Ministe rie van Justitie een bedrag van 1 38.619. Voorts werd van Pro Ju ventute in Vlaardingen een bijdra ge van f 11.630 ontvangen. Ver dere inkomsten zijn giften f S0G4- contributie f 678 en kulenderac- t.ie f 3.0GB. VLAARDINGEN Naar aanlei ding van ons verslag van de ver gadering van de Vlaardingse Damvereniging, waarin o.a. de heer J. J. van Leeuwen vermeld werd als speler, aan het eerste bord voor het tweede tiental, - heeft deze speler ons laten we ten, dat hij dit jaar niet aan competitiewedstrijden zal deelne men en dus ook geen deel uit maakt van het tweede tiental von VDV. Jaarverslag gemeentebibliotheek SCHIEDAM Vandaag over een week wordt in de Plantage het ne gende drumbandconcours gehou den door de Schiedamse Gemeen schap, afdeling Sectie Muziek. Aan dit concours nemen dertig korpsen uit het gehele land deel. Ook zullen alle korpsen medewer king verlenen aan het défilé, dat des middags door burgemeester Roelfsema wordt afgenomen. De Rijnmondband opent het.con- cours met èeti fanfare en om 1 uur zal de eerste band optreden. Het défilé zal worden gehouden in de Lange Nieuwstraat van vier tot meentewoningen aan de bewo ners technisch zou zijn te realise ren. Huisvrouwen vieren gouden jubileum SCHIEDAM De afdeling Schie dam van de Nederlandse vereni ging van Huisvrouwen viert op 22 november haar 50-jarig bestaan. Op 4 oktober is er in het Passage Theater een feestavond met het cabaret Pepijn van Paul van Vliet. Op 12 september is er een gezamenlijke bustocht, op 18 sep tember om 2 uur een theemid dag in Maison Westerhuis en op 21 september een excursie naar Renkum, waar een openluchtshow van bungalows is. Op 22 novem ber is er een feestelijke bijeen komst. Seliiedams allerlei De leerling-timmerman B. C. Scholte (15) brak zijn rechter on derbeen toen hij van zijn fiets viel in deUsselmondesestraat. Hij is in het gemeenteziekhuis op genomen. Langs de verhoogde waterke ring ten zuiden van het Sterrebos zuilen grasvelden worden aange legd, die de jeugd als speelveld kan gebruiken. Het zullen echter geen officiële sportvelden zijn. raars, 5 uur ds. A. de Bruin te Den Haag king geven enkele korpsen een show in het openluchttheater in de Plantage. Aan dit negende drumband con- ls Schiedam nemen tamboer- korpsen deel al of niet met hoorn, klaroenen en fluiten. Er kan wor den uitgekomen in zes verschil- De 24-jarige H.V. en de 25-ja- rige A.B, die 's nachts hun auto hadden geparkeerd nabij het Bad Groenoord, waren in het bezit van gestolen snoepgoed. Zij ble ken die dag te hebben ingebroken in de kiosk van Bad Groenoord. Zij zijn naar het hoofdbureau van politie gebracht en ingesloten. SCHIEDAM De Algemene Bedrijfsgroepencentrale (ABC) bestaat deze maand 60 jaar. En daarom staan er verschillende festiviteiten op het programma. De afdeling Schiedam telt thans 600 leden. Op zaterdag 16 sept. is er van 14,45 tot 16.30 uur een receptie in. het Volksgebouw, Tuinlaan 50, waarna in De Am- stelbron de huldiging geschiedt van de jubilarissen die 40, 50 en 60 jaar lid zijn van de organisatie. Na de huldiging wordt hun een diner aangeboden. Voor de jeug dige leden en hun introducés is er in Musis Sacrum een beat- avond, waaraan medewerken The Flying Dutchman en het Arraa- Kwartet; in De Bron is er een discobar. De feestviering wordt besloten met een. grote cabaret avond in Musis Sacrum op vrijdag 29 september, waarin het Koek- stadcabaret uit Deventer optreedt met tot slot een bal. HERV GEMEENTE GROTE KERK: jü uur da. J. c. Jansen H. Doop, 17 uur ds. D, j. Spaling. BETHELKERK: to uur ds. A, Hoffman. OPSTANDINGSKERK: 10 uur ds. D. J. Spaling. 19 uur ds. D. v.d. Berg, Huizen. VREDE5KERK: 10 uur ds. J. W. Zim merman, 19 uur ds. A. Hoffman. DE RANK: 8.30 en 10 uur ds, W. Vons, 19 uur ds, E. Verwaal. NED HERV GER EVANG, Irene: 10 uur en OpstandingsfcerK: 7 uur ds. D. v.d. Berg. Huizen. XED PROT BOND: 10.30 uur da. A. E. A. Went-v.d. vring, utrecht. GEREF KERK OOSTERKERK; 10 uur ds. D- Bouse- knegt te Den Haag. 5 uur ds. P. H. Eve- De 7-jarige, Johanna Pattika- ,m uur ds. h. d. »- .wanneer zij aan de koper een ga De heer C Wassenaar di, .«urUamie heeft verleend voor de ren- j wa en haar vijljarig broertje da» kom te Schiebroek. 4.30 uur ds. J. F, ul+ 'te en de hoofdsom van de lening, j achterop zat, zijn ook van de fiets jMcnu te Rozen bun van het woningbureau Schiedam koper heeft aangegaan. 6 i gevallen. Het jongetje bleef op en tevens voorzitter van de <Ha-|Als een particulier in de warwin- straatliggen. Hij is ter observa- ïtetterdurn van de Nederlandse van regelingen en reglemen- tie naar de Dr. Noletstichting ge- Bond van Makelaars. ten duikt, aldus meent de heer i bracht. lende afdelingen: juniorenafde ling, 3e, 2e en le afdeling, supe- rieurenafdeling en ere-afdeiing. De korpsen voeren twee werken uit: een loopmars en een stil staand werk. De uit te voeren werken zijn allen naar eigen ver kiezing. Een jury, bestaande uit de heren J. v.d. Blezen, A. de Boer, H, J. Breuseker en P. v.d. Zalm zal de- te cnische p en ritmische, uitvoe ring, klank, tempo en marsdisci- pLïne beoordelen. De eerste uitsla gen worden al na het défilé be kend gemaakt. Tevens worden dan de jury-rapporten uitgereikt. VLAARDINGEN In het jaar verslag over 1966 van "de gemeen tebibliotheek, is een grote plaats ingeruimd aan de feestelijke ope ning van het nieuwe gebouw. Trots spreekt ook uit de vermel ding dat de directeur van de bi bliotheek/leeszalen der gemeen te Rotterdam, de directrice com plimenteerde over het boekenbe zit en dat niet alleen wat betreft het uiterlijk.daarvan, maar ook aangaand actualiteit en overzich telijkheid van rangschikking. Dat ook het publiek zijn nieuwe bibliotheek op prijs stelt blijkt uit de uitleencijfers, die voor het hoofdgebouw over de betrokken periode aanzienlijk hoger waren, dan die van een jaar tevoren. In het tweede halfjaar werden in to taal68.870 boeken uitgeleend, te gen =46.747 in de tweede helft van 19G5. Van grote" betekenis was ook, in het verslagjaar, de aansluiting van de Stichting R.1C Bibliotheek en Leeszaal bij de gemeente bibliotheek. Aan het eind van het ver slagjaar was over zo'n aanslui ting in feite ook overeenstemming bereikt met de Vereniging Chr. Openbare Leeszaal en Bibliotheek en daarmee was het doel bereikt van een bibliotheek, die aan iedereen de boeken kan en wil. verschaffen, die hij, naar eigen levensovertuiging, wil lezen. Het aantal uitgeleende boeken be liep in. 1966 217.01S tegen 191.444 in 1965; een stijging"dus van 25.574. Het lezersaantal liep op van 5.152 naar 6.083 en het boe kenbezit groeide van 35.265 naar 39.211. Ook voor 1967 verwacht het verslag een verdere groei van al deze cijfers. Het verslag is wat in mineur waar geconsta teerd wordt, dat het niet gelukt ia een personeelsstaf te vormen. Vermeld wordtnog dat in het verslagjaar de systematische her indeling van de studieboeken haar beslag kreeg; de alfabetische, zo wel als de systematische catalo gus, geborgen in een groot aantal laden, wordt veelvuldig door het publiek gebruikt. Door het vele andere werk Het de samenstelling van een volledige catalogus nog op zich wachten, maar wel werd een nieuw uitleensysteem inge voerd, zoals dat al eerder in bet filiaal werd gebruikt MAASSLUIS De expositie van de Maassluis© Pottenbakkers- en Tekenclub Klei en Kleur in het gemeentemuseum aan de Zuid- dijk te Maassluis is gisteren ge opend. De voorzitter, de heer C. J. Wisse voerde eerst het woord, waarna de weth. van culturele zaken de heer Smit. de officiële opening verrichtte. Op de expo sitie is de ontwikkeling van de club, die nu l'/a jaar bestaat, te zien maar ook de ontwikkeling van het museum, dat nu ook i'/s jaar bestaat. De expositie is te bezichtigen tot 9 oktober. Plafond naar beneden MAASSLUIS In de elektrici teitswinkel van de firma L. Stig- ter in de Rembrandtlaan 13 is vrijdagmiddag het plafond naar beneden gekomen. Aan het plafond was een groot aantal lampen bevestigd. De ravage in de winkel was groot. Omdat de ze artikelen niet alle op de grond kwamen maar ook op TV- toestellen, wasmachines en auto maten. VLAARDINGEN. Uit de cij fers, die de gemeentelijke genees kundige dienst verzameld over het vervoer van zieken en gewon den in 1966, blijkt,, dat de ambu lancedienst dat jaar minder ritten heeft gemaakt (2,641) dan het jaar tevoren (2.773). Ook het aan tal vervoerde patiënten was klei ner, t.w. 2.602 tegen 2.767. Die daling deed zich vooral voor bij het normale ziekenver- j voerd én 68 fietsers (61) voer (1.991 tegen 2.181), maar ook vsn de resterende slachtoffers waren er rmnder spoedgevallen nog hogere woonlaag 124 (116), De 539 ongevallen gaven bij el kaar aanleiding voor het verroer van 552 (538) patiënten en daar van waren ér 441 (438) betrokken bij. een (verfeeers)ongeluk. De bromfietsers vormen in de2e.cate gorie niét 159 (169) veruit de grootste groep, gevolgd door de voetgangers met 88 (56). Er wer den 69 (92) automobilisten ver- MAGNALXA DEI KERK: 10 uur <1*5. J. C. van Veen, 5 uur ds. D. Bouwknegt. DE GOEDE HAVEN: 10 uur ds .KL Wel bedacht te Delft. 5 u. us. j. C. vïan Veen. JTJEIANAKERK: 10 uur ds. P, R. Eve- (59 tegen 81). Vervoer bij ongeval len gaf echter een stijging te zien, dat waren nl. 539 gevallen legen 482 in 1965. De daling voltrok zich geheel in het vervoer van buiten Vlaardin gen. In de stad werden nl. 1.871 ritten gemaakt tegen 1.646 een jaar eerder; het aantal ritten bul ten Vlaardingen daalde van 1.127 tofc 770. De cijfers voor het vervoer van en naar Maassluis, die in laatstgenoemde aantallen zijn be grepen, waren 290 in 1966 en 339 in 1965. Klimmen Verhelderend aangaande het vaak moeilijke werk, dat de mensen van de ambulancedienst verrich ten, zijn de cijfers over de plaats, waar de patiënten gehaald of ge bracht moesten worden. Van in totaal 1.991 vervoerde zieken kwa men er 835 van of gingen naar de parterre (in 1965 914); 637 (718) van de eerste woonlaag; tweede woonlaag 258 (286); derde woonlaag 137 (147). en vierde of SCHIEDAM Op 9 september begint het beatseizoen van de Schiedamse sociëteit BRB Weer. Vorig seizoen organiseerde deZe vereniging reeds vele avonden, die door circa 5000 jongelui be zocht werden. Het ledental steeg tot 1600, waaronder BRB de groot ste beatsociëteit van Schiedam geworden is. Opnieuw zal men de zaal zo sfeerrijk mogelijk probe ren aan te kleden en zal men trachten de bekendste bands naar Schiedam te. halen. Behalve deze normale dingen staat ook 'n aan tal speciale attracties Op het pro gramma, zoals modeshows, een discobar met Joost de Draayer, Go-go-glris enzovoorts. In het programma is een veran dering gekomen. Men houdt nu ;niet iedere week een avond, maar slechts eenmaal in de veertien da- gen. Het bestuur-heeft deze maat regel moeten nemen, omdat de toporkesten opnieuw duurder zijn geworden, waardoor de toegangs prijs ook weer is gestegen. Het programma Is tot eind decem ber reeds bekend. Zo treden op 9 september de Haigs en de Key op, op 23 september de Eksep- tton, op 8 oktober de Earrings en verder de Q 65, de Outsiders, Cuby and the Blizzards, en de Sandy Coast. Als speciale attractie wordt op 23 december een groot kerstbal gegeven, dat van 8 tót 2 uur duurt. Op dit bal zullen o.a. de Eksep- tión optreden en voorts een be kende zanger of zangeres. MAASSLUIS Loco-burgemees ter P. v.d. Snoek heeft gistermid dag het nieuwe garagebedrijf van. de heer A. J. Koree geopend. Het bedrijf met showroom heeft een oppervlak van 1000 m2 en kan ongeveer 15 auto's bevatten. Bo ven de showroom zijn nog vijf woningen gebouwd. Anderhalf jaar geleden werd de eerste paal geslagen; de architect was de heer Steenkist en de bomv werd uitgevoerd door de N.V. Baan uit Maasland. Behalve een kantoor en directiekamer zijn er in het bedrijf een autowasserette, vier bruggen en een afgescheiden Quick-service station. met 24 september wordt in de expositiezaal De Visbank een tentoonstelling gehouden van beeldhouwwerk en keramiek van Hildo Krop. Deze expositie, ge organiseerd door de Commissie voor Beeldende Kunsten, zal vrijdagavond, 8 augustus, kwart over acht, geopend worden door de heer W. Jos de Gruyter. De tentoonstelling is op werkda gen geopend van zeven tot negen uur 's avonds; op zaterdag bo vendien, van twee tot vijf uur 's middags en op zondag alleen 's middags op deze tijd. Voor eventuele aankopen op de expo sitie geldt, dat van rijkswege een subsidie van 25 pet. wordt verleend. waren er 58 (55) betrokken bij een bedrijfsongeval, 32 (25) had den een ongeluk bij sportbeoefe ning, 17 (17) overkwam dat thuis en 4 (3) op school. Comfortabeler In alle ambulance-auto's, die bij de GG en GD in gebruik zijn, is het mogelijk twee liggende pa tiënten tegelijk te vervoeren, maar tot voor kort was er dan in de .patiëntenafdeling geen ruimte meer voor een verpleger. Sinds enkele weken beschikt de ver voersdienst nu echter over een nieuwe auto, waarin dit euvel is verholpen. De wagen is ongeveer een halve meter langer dan de andere en die grotere lengte komt geheel ten goede aan de patiën ten afdeling. Daardoor kan nu, bi„ UU1)11U1 vervoer van twee liggende patiën-j '.West siae story*dag. yenTuuiv ten, de verpleger in de zieken- '.zondag 4.30 en a uur. ruimte hulp verlenen aan de beide|-^"ee"w,witje d« ;zeve" dwergen", slachtotfeiS. Ook is nu bereik», fc uur. dat de brancard geheel tussen de «ssen van de Wagen ligt, wat voorjZJi en wo.-middag 2 uur, „The Com- de patiënten aanmerkelijk comfor- mand" tn jry zaterdagnacht 24 uur, tabeier is. („Messallna" Cl' Jr). ZATERDAG t beat vat: s uur, disco-dancmg. OPSTANDINGSKERK: 8 uur, sociëteit „Den Telrquaeth", dansen ,,That 's it". ARCADE: 8 uur, dansavond voor de SVIN. ZONDAG ARCADE: S uur, RK-Instuif, dansen. I'ENTOONSTELUNGEN stedelijk museum: Houtsneden van Ilap Grieshaber (tot 11 sept). GALERIE WIEGMAN: werken van schilders en graöci rond de Eeuwwis seling. d BIOSCOPEN; PASSAGE THEATER; als hoofdfilm

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1967 | | pagina 1