SCHIEDAM IJzel en vorst legden verkeer grotendeels stil Afscheid van deken F. P. J. Boelrijk waardig gevierd Kethel winnaar van EHBO-wedstrijden Kinderen schaatsten op straat Dames van DWS belandden op de onderste plaats R.K. Instuif gaat het koperen feest vieren SCHIEDAMS ALLERLEI Ledenvergadering van All en CII Bestuurslid van Expoge overleden Competitie voor tafeltennissers ging van start Ds. Everaars verlaat Schiedam HBSS won op sneeuwmat met 3-2 van TQGR Meegesleurd door slippende ar o Handbal Ovenvinning voor de heren Service moest punten met Xerxes delen René Schewe werd Nood-kampioen Peter v. d. Broek nieuwe TSF-kampioen Burgerlijke stand Schiedam WAT WAAR WANNEER? pagina Sch. KOTTERPAMSCH NIEUWSBLAD MaAXPAG 15 JANUARI 1868 BEOEHSVEST 3, TEL. 268091. Klachten bezorging. 18.30—19.30 uur. Tel. 265828 Zaterdags 17.30—18.30 uur. irs onmogelijk .:der controle te SCHIEDAM Ook Schiedam heeft in het weekeinde te kam- pen aehad met de qladheid. Alle sfraten en liegen waren be dekt met een ijslaag. Het gehele stadsverkeer en het openbare vervoer werd hierdoor lam ge leerd of ondervond grote verta ling. Tussen negen en tien uur facatn zaterdagavond de eerste neerslag in de vorm van regen. Door de lage temperatuur van de straten en grond ontstond er al direct een gladde ijslaag. Zo lang mogelijk, ztj het met grote vertragingen, bleef het openbare vervoer rilden. Laat in de avond, omstreeks elf uur, moesten de bussen van de RET hun diensten staken. Ket was voor de cha om de bus&x. houden. Trnms De trams, van en naar Schie dam. konden, het wat langer vol houden. al kon hier ook niet meer volgens het tijdschema worden gereden. De bestuurders ondervonden grote last van ijs afzetting op de bovenleiding. Op de Rolterdamsedijk en de Koe markt veroorzaakten de tram blauwe vlammen ert een grote ronkenzee. Op vele plaatsen kwam de tram zonder spanning te staan, en moest worden ge wacht totdat het ijs lussen de bovenbeugel en de bovenleiding was verdwenen. Op grote stukken bleek het met mogelijk om de binnenverhehting te laten bran den. Ook de firma Eurotax ondervond schade door de gladheid. Even voor elf uur werden alle taxi chauffeurs opgeroepen. Zij moesten terugkomen naar de centrale. Alleen voor de hoogst noodzakelijke ritten gingen de chauffeurs nog de weg op. Om veiligheidsredenen ging een twee de chauffeur mee. Tot zes uur in de morgen bleven de chauf feurs in de post aan de Kom- miezenlaan. waar zij een kaartje legden om de tijd door te bren gen. Spoorwegen De treinreizigers ondervonden nog de minste hinder van de gladheid. Wel liepen enkele trei nen zaterdagavond vertraging op. Hier was ook ijsafzetting op de bovenleiding oorzaak van de stagnatie. Zondagmorgen kwa men alle treinen op tijd binnen. Ook het personeel was op tijd aanwezig. De weinige automobi listen, die zich 's nachts in hun auto waagden, konden slechts stapvoets rijden. Vele auto's gle den naar de kant en hadden de grootste moeite weer greep op de weg te krijgen. Ook de voetgangers hadden het niet gemakkelijk. Vooral voor be jaarde mensen was het bijna on mogelijk om op de been te bli 5- ven. Velen moesten door longe- ren geholpen worden om hun huis te bereiken. Waar het maar mogelijk was. bewogen de voetgangers zich voort, door 2ich vast te houden aan hekjes of aan de gevels van de huizen. Het oversteken van de rijweg bracht voor deze groep weggebruikers soms de grootste moeilijkheden met zich mee. Schaatsen Enkele jongelui hadden het goed bekeken; zij hadden de schaats ondergebonden en bewogen zich bijzonder gemakkelijk en snel over de trottoirs en de weg. Voor hen bestond het probleem van de gladheid niet. Zij begaven zich nu zelfs nog vlugger over de weg dan het snelverkeer'. Verschillen de voetgangers bonden een sjaal of das om hun schoenen. Hier en daar oinq men zelfs op de sokken over de weg. De strooiwagens waren de gehele nacht op weg om de wegen eningszins begaanbaar te maken. Er werd gestrooid met een mengsel van pekel en zand. Ge durende de eerste uren, was het echter een hopeloos gevecht te gen de gladheid; over het strooi sel vormde zich alweer spoedig een laagje ijs en zodoende werd geen enkel resultaat bereikt. Pas na twee uur 's nachts, toen de regen begon door te zetten kon de gladheid enigszins worden be streden. Pas vroeg in de morgen kwam het verkeer weer lang zaam op gang. Alleen de jeugd heeft genoten van het gladde wegdek. SCHrEDAM De plaatselijke AR- en CH-kiesverenigingen houden op woensdag 24 januari een gecombineerde ledenverga dering in de grote zaal van ge bouw Irene, Dr. G. W. Ormel en de heer L. v. Veelen zullen daar op een kort inleidend woord spre ken over het te behandelen on derwerp: ,,Hoe zien wij samen werking in de toekomst"? Na de pauze zal de heer J. van Katwijk, woordvoerder van de PCG-raads- fractie, een toespraak houden, over de inmiddels door de ge meenteraad goedgekeurde ge meentebegroting 1968. De ver gadering begint om acht uur. Zeven personen hebben de nacht op het politiebureau doorge bracht. Als gevolg van de glad heid zagen zij zaterdagavond geen kans meer hun woonplaats Vlaardmgen te bereiken. De gladheid heeft verder nog en kele ongelukken ten gevolee ge had. De 12-jarige E. 5. kwam te vallen op de Schiedamseweg en de 16-jarige C. L. R., verkoop ster, viel met haar fiets in de Klaas Katestraat. Beiden liepen een hersenschudding op. Kort achter elkaar kwamen op de oversteekplaats bij de Passa ge twee voetgangers te vallen. De 58-jarige C. W. v. N. en de 6l-jarige G. H. Beiden kwamen met hun hoofd op de trottoirband terecht. De eerste kreeg een her-< sens chu tiding, de tweede een bloedende hoofdwond. De personenauto van de 21-jarige winkelier J. A. T. M. S. slipte en reed tegen een, pand aan de Kor te Achterweg. De voordeur en een ruit werden vernield. De wagen liep veel schade op. Een handtas met f 335, een spaarbankboekje, het trouw boekje, leskaarten en andere waardevolle bescheiden zijn ge stolen uit de boodschappentas van de 30-jarige mevrouw J. V.- de B. in een winkel aan de Lange j SCHIEDAM Zondagmorgen Kerkstraat. j heeft deken P. P. J. Boelrijk of- Een begin van brand ontstond doordat C. H. H. op zijn zolder aan de Vlaardingerstraat l?a een oliekachel omtrok, waardoor wasgoed vlam vatte. Enkele agenten grepen in en konden het vuur blussen. De brandweer on der leiding van de heer J. Mak verrichtte het nablussingswerk. SCHIEDAM Vorige week is het bestuurslid van de Neder landse Vereniging van Ex-Poli- tieke Gevangenen Nies v.d. Kort in het Sint Franciscusziekenbuis overleden. Zij werd daar vorige week maandag naai* toe gebracht, oradal haar gezondheidstoestand zorgelijk was. In de oorlogsjaren streefde zij naar eenheid in het verzet. De teraardebestelling is morgen Om twee uur zal een rouwpïecb- tigheid worden gehouden in de benedenzaal van de Opstandings- kerk. De stoet zal om 14.45 uur naar de Algemene Begraafplaats 'vertrekken. De tweede helft van de competi tie is bij de tafeltennissers voor de landelijke competitie zater dag van start gegaan. Voor NO AD betekende dit een ontme- ting in. Den Haag tegen het derde leam van Steeds hoger TSB. gon- ze stadgenoten, die in de promo- liegroep zijn ingedeeld voor een. plaais in de hoofdklasse, hebben in Den Haag geen gek figuur ge slagen. John Buyk was de speler die het grootste aandeel in het gelijke spel leverde. Hij zorgde voor twee zeges. Freek Suttorp en Rene Schewe behaalden ieder een overwinning en daar tx>k het dubbelspel in een zege voor NOAD werd omgezet, waren dat de vijf punten die het eindresul taat op 5—5 bepaalden. Het NOAD-team behoeft zich in deze competitie geen zorgen te maken voor degradatie, want de teams die zijn ingedeeld in de promotïegroep behoeven niet te degraderen. Deze competitie kan worden beschouwd als promotie- wprf strijd—» SCHIEDAM Binnenkort zal ds. P. R. Everaars zijn stand plaats Schiedam ruilen voor die van Groningen-Helpman, vyaar deze jeugdpredikant van de wijk Nieuwland een beroep heeft aan genomen. Zondagmorgen werd hiervan mededeling gedaan in de gereformeerde kerken. Ds Eve raars is thans 49 jaar en begon in Lunteren zijn loopbaan als predi kant. Op 16 november 1953 deed hij zijn intrede te Avereest, op 8 september 1957 te Middelstum en vanaf 18 februari 1962 stond deze predikant te Schiedam. Door de komst van ds. J. N. Nammensma in 1965 en van ds. K, H. Schuring en J. C. van Veen vorig jaar kwam het aantal predikanten weer op vier, maar nu ds. Ever aars Schiedam gaat verlaten, ont staat er weer een vacature en wel in de Nieuwlandwijk, die de dichtst bevolkte wijk van gerefor- j meerd Schiedam is geworden. SCHIEDAM De afgelasting van het gehele voetbalprogram ma heeft HBSS niet kunnen ver hinderen toch een oefenwedstrijd te spelen. Het Rotterdamse TOGR kwam op bezoek. Op hel be sneeuwde veld kon een vrij.goe- de partij voetbal ten beste wor den gegeven, TOGB kwam met 2O voor door doelpunten van Meulendijk en Tieieman, maar nadat Houtman na een half uur 12 scoorde, zorgden Schop (22} en Mulder ervoor, dat de overwinning met 32 bij HBSS lereeht kwam. VLAARDINGEN Op de Schie damseweg is een 15-jarig meisje aangereden door een personen auto, zodat het met hersenletsel in het Holy-ziekenhuis moest worden opgenomen. De auto, bestuurd door een 19-jn- rige stadgenoot, slipte bij het remmen en belandde op de an dere rijbaan. Daar reed op de fiets bet meisje E. Poot, dat door de auto werd meegesleurd. De wagen kwam tegen een ijzeren hek tot stilstand en werd zwaar beschadigd. De bestuurder liep geen letsel op. SCHIEDAM De dames van de handbalvereniging DWS hebben het zondag niet kunnen redden te gen het Haagse Animo. De DWS- dames zijn daardoor op de laat ste plaats terecht gekomen. Het liep niet bij DWS. De schoten wa ren over het algemeen te onzui ver, zodat herhaaldelijk de paal of lat werd geraakt. Tot twee maal toe miste men zelfs een strafworp. Animo ging al spoedig fel van start en zorgde uit een-van de eerste aanvallen al voor 01. DWS kwam goed terug en liet via Nel Robart I1 aantekenen, om kort daarop zelfs voor 21 te zor gen. Maar daarmee was in de eerste helft de doelpuntenmachi- ne van DWS tot staan gebracht en liep Animo uit naar 25. Na rust viel Animo onverzettelijk aan. Het liep uit baar 26, voor DWS er aan te pas kwam. De voorsprong van. Animo was ech- Wedstrijden om damkampioenschap SCHIEDAM D<= wedstrijden om het persoonlijk damkam pioenschap van Schiedam komen bij de Damclub wekelijks een stap dichter bij de finales. Dit jaar wordt volgens afvalsystccm gespeeld en de resultaten van vrijdag m de consistorie van de Bethelkerk gespeelde wedstrij den zijn: B. QuistJ, J. van Kuyk afgbr. bij remisestand, C. Korpel—A. Risseeuw 20, D. v. d. SpekC. W. Sleeuwenhoek uitgesteld tot woensdag, C. den Boer—W. de Rond 2—0, W. C. HeuvelmanL. Vrijland 11 en J. WesterveldM. van Erkel O2. De winnaars gaan over naar de volgende ronde, de spe lers die remise bereikten, zullen opnieuw moeten spelen, terwijl de verliezers zijn uitgeschakeld. De laatste vier overblijvende dammers spelen een halve com petitie om de damtitel van Schie dam. ter al te groot om in te lopen. Eindstand: 46. Na afloop tekende DWS protest aan, omdat er 5 minuten te kort gespeeld zou zijn. Heren DE HEREN van DWS hebben in de strijd tegen HVL uit Leiden de volle winst behaald. Het werd een zeer goede wedstrijd, met een bijzonder vechtlustig DWS, dat duidelijk doordrongen was van de noodzaak om winst te behalen. Met snelle aanvallen zorgde de ploeg al spoedig voor 3—0, vóór HVL er aan te pas kwam. DWS Weef echter over de beste kan sen beschikken en zorgde voor een 95 ruststand. Na rust heeft HVL zich fel verzet, maar kwam schutters-capaciteiten te komt om het DWS al te moeilijk te maken. Het werd dan ook een 1910 zegt voor DWS. HET RESERVE dames-team trad in de Energiehal aan tegen de dames van Actief, die opper machtig bleken. De DWS forma tie kreeg geen schijn van kans en moest een gevoelige 170 ne derlaag incasseren. flcieel afscheid genomen van Schiedam. Tijdens de receptie kwamen vele vrienden en paro chianen hem de hand drukken cn het beste toewensen voor zijn nieuwe parochie te Niemvveen. Aan de receptie ging een plech tige gezongen mis vooraf, die door de deken werd opgedragen. Hierbij werd hij geassisteerd door pastoor J. Laurent van de St. Liduina-en Rozenkranskerk en door rector De Groot van. de Dr. Noletstiehtins. Tijdens de mis hield 1 E. J. M. Robben, pastoor van St. Jan de Doperparochie, een predika tie. In hartelijke bewoordingen wenste hij oud-deken Boelrijk veel succes toe in zijn nieuwe werkkring en dankte hem voor het vele werk dat hij in Schiedam heeft verzet. De plechtige mis werd opgeluis terd door een jongens- en meis jeskoor-van de Sint Jozefschool, aangevuld door broeders van de Onbevlekte Ontvangenis uit de Warande en een aantal heren. De liederen werden vierstemming gezongen. Na afloop sprak oud-deken Boel rijk een kort afscheidswoord. Hierbij uitte hij de hoop, dat het afscheidscadeau toereikend zou zijn om een derdehands auto te kopen. Enkele ogenblikken later overhandigde dr. E. Robben bet afscheidscadeau groot f 2700: het afscheidscadeau van de parochi anen van de deken en tevens van het gehele dekenaat Schiedam. Vele mensen waren gekomen om op de receptie afscheid te nemen. De deken zal deze week worden overgeplaatst naar de Sint Nico- Iaasparochie te Nieuwveen. Bur gemeester Roeifsema en ver schillende wethouders waren op de receptie aanwezig. Ook vele geestelijken kwamen afscheid nemen. SCHIEDAM In de eerste pro- motiegroep B in de hoofdklasse hebben de tafeltennissers van het eerste Service-team nog niet waar kunnen maken serieuze kan didaten te zijn voor promotie naar de ereklasse. De eerste twee duels tegen Xerxes werden ver loren. Door een gewonnen dubbel spel kwam de stand weer in even- •icht. Na twee overwinningen van Koetsveld verloor Van Slob be in drie games van Knikken- berg. Met 10—21 en 1321 in een duel waar de tijdregel moest worden toegepast, kwam tenslot te een gelijkspel van 5—5 tot stand in de druk bezette beurs. Hiermee was de ontmoeting, die bijna vier uur had geduurd, ach ter de rug. SCHIEDAM De Stichting In stuif R.K. Jong Schiedam bestaat 12Va jaar. Voor het bestuur is dit aanleiding om een uitgebreid feest op touw te zetten. Zaterdag wordt er een avond gegeven voor oud-leden in de zaai De Bron. Verschillende leden zijn al aan geschreven, Het bestuur is er van overtuigd dat talrijke oud-instui- vers nog geen brief hebben thuis gekregen. Ze kunnen zich ech ter nog aanmelden bij de secre taresse. die dagelijks Postbus 189 gaat legen. Het feest voor de huidige leden wordt in Musis Sacrum gehouden. Dat gebeurt op zondag 21 janua-: In de grote zaal spelen dan Tony Spring en zijn combo, die tevens de begeleiding vormen van de zanger Ronny.Tober. Verder treden twee zanggroepen op, te weten de Luck Berries en het Duo Kol Symchah. In De Bron speelt de Nico Kien Formation rustige muziek. De instuif werd op 14 april 1955 opgericht door pater Van Aubel (OP). Hij wist enkele leden van de Jongeren Katholieke Kring te interesseren en de instuif kwam al spoedig van de grond. De eer ste avonden werden in een klein zaaltje op de Lange Haven gege ven. Al gauw bleek de belang stelling zo groot dat naar een be tere gelegenheid moest worden uitgekeken. In '58 ging men dam om over naar de grote zaal van het wijkcentrum Nieuwland. De belangstelling bleef echter groei en. In november 1965 vestigde de instuif zich in gebouw Arcade, waar nu nog steeds avonden wor den gegeven. Vele vrienden, oud-parochianen, parochianen en geestelijken waaronder pastoor J. Laurent kwamen voor de de laatste maal deken Boelrijk de hand drukken. tijdens de afscheidsreceptie, die werd gehouden in de pastorie aan de Nieuwe Haven te Schie dam. SCHIEDAM De tafeltennis vereniging NOAD had afgelopen vrijdagavond zijn finalewedstrij den voor het clubkampioenschap. De voorronden waren eerder ge speeld voor het plaatsen van zes spelers, die zouden worden inge deeld bij de sterkste zes spelers van NOAD, uiteraard de spelers van de eerste teams. Het is een geslaagde finale avond geworden, waarbij door de spanning van diverse partij en het tijdschema wat uit de hand liep. Het krachtsverschil was in sommige partijen nauwe lijks zichtbaar. Opvallende pres taties werden geleverd door Re né Schewe, die kampioen werd en door door Nol Braak en Aad v. Dijk. De Schiedamse kam pioen Freek Suttorp bleef wat on der de verwachtingen. De volledige uitslag is: I. René Schewe, 2. Nol Braak, 3. John Buyk, 4. Aad v. Dijk en op een gedeelde vijfde en zesde plaats Freek Suttorp en Nico Allmen- dinger. SCHIEDAM Dit jaar heeft de 18-jarige Peter v.d. Broek het reent om zich clubkampioen ta feltennis" te noemen. Vorige week donderdagavond werd hij winnaar van de negenkamp, die TSF voor haar leden organiseer de. Vorig jaar was zijn 14-jarige broer Hans winnaar van deze ne genkamp. De onttroonde kam pioen eindigde nu met twee pun ten achterstand, tezamen met Paul de Looze op de gedeel de tweede en derde plaats. SCHIEDAM-— Zaterdag zijn in gebouw De Rank, wedstrijden gehouden door de EHBO. Het ioas de laatste uoorronde voor de binnenkort te houden Kring-wed- strijden. Als motief had men een vechtpartij gekozen, na een ste vig spelletje kaart, waarbij de drank rijkelijk had gebloeid. Eén der spelers trok een mes en stak daarmee in de borst van zijn kameraad. Deze ziel nog kans, hoewel zijn long is geraakt, een bierflesje te pakken en daarmee een klap toe te dienen, wat een hersenschudding en een buil op levert. Dit dramatische feit werd zeer realistisch uitgebeeld door een viertal lotus-patiënten. Dit zijn personen die in verenigingsver- bond, het zo natuurgetrouw mo gelijk uitbeelden van ongevallen, beoefenen. Het was verbluffend te zien. hoe deze mensen zich dit hebben eigen gemaakt. Hoewel dc opgave niet moeilijk leek. maakten de deelnemers nog al wat fouten. Deze werden na afloop door de voorzitter van de Jury, dr. P. v. d, Kuy, op des- PPSC eindigt als tweede in zaal voetbal toernooi SCHIEDAM PPSC heeft de voetbaltoze zondag benut door deel te nemen aan een zaalvoet- baltoemooi, dat in de schitteren de sporthal van Oude Tonge werd gehouden en waarhij Melissant als gastheer optrad. PPSC was ingedeeld bij bekende clubs als DOS '32. Nieuw Lekkerland, Peli kaan en Zwervers. In de andere poule speelden DBGC, Melissant. Rijsoord, Zuidland en Meeuwen. In poule A toonde Meeuwen zich het sterkst cn eindigde Rijsoord als tweede. PPSC begon met een 2—0 nederlaag tegen Zwervers. Daarna versloegen de Schiedam mers Nieuw Lekkerland met 32 en na esn 42 overwinning op Pelikaan besloot PPSC de laatste poulewedstrijd met een daveren de 7—1 zege op DOS '32. In de finale tegen Meeuwen was de stand een minuut voor het einde nog 44. maar Meeuwen sloeg daarna toe en via twee gave treffers moesten Kalkhoven c.s. met 64 de eer aan Meeuwen laten, zodat de tweede prijs mee naar Schiedam ging. Rijsoord werd derde en DOS '32 vierde. Esperanto agendo SCHIEDAM Merkredon, la 17an de januaro klubvespero. Pen- das sur la muro kaj tiketikas ce Icado. H. Letsch sr., Lekstr. 100 b, Schiedam. Vi estos bonvenaj kaj ni atendos vin. GEBOREN: Angélique M. L. d.v. H. Teitelaar en C. C, Elderhorst, Jolanda, F. d.v. E. Rhemrev en F. S. van der Wijck, Willy L. d.v. E. Rutgers en L. Hut, Ronald z. v. L. Weeda en C. J. de Rid der. Maria, P. d.v. J. Roodenburg en J. A Janson, Eduard, J. z.v. J. G K. van Hoeven en J. Guis. OVERLEDEN A Bot 91 jr wed K Dekker H de Bruijn 72 jr wed A MLddelhoek T War» nawa 95 jr kundige wijze belicht. Uit Schie dam namen uan deze wedstrijden deel een ploeg van de afd. Schie dam en een van de afd. Kethel, welke ook de organisatie had verzorgd. Schiedam had wat pech en eindigde daardoor in Box II op de laatste plaats. De ploeg van Kethel had meer succes en legde in de zelfde box beslag op de eerste plaats, terwijl de leid ster mevr. Timmers de leiders- prijs in ontvangst mocht nemen. De totale uitslag werd: Box 1 Maassluis 317 punten, leider 38, 2. Vlaardingen 313-38 (na loting wint Maassluis leidersprijs)3. Hoek van Holland 284-30, 4. Kra- lingseveer 260-30, 5. Maasland 204-19. Box II Kethel 298-48, Maasdijk 232-44, 3. Capelle 220- 38. 4. Schiedam 199-43. De ploegen van Maassluis, Vlaar dingen, Capelle en Kethel mogen nu deelnemen aan de kringwed- strijden. MAANDAG 15 JANUARI ARCADE 20 tiur, MKV-adviesbureau. 20 uur. WIB-adviesbureau. CHR. SOC. BELANGEN, 19 uur, ISW, Cursus assistent-econoom; 20 uur, Wijkv. Nieuwland, klaverjassen cn schilderen. :ne, 20 uur, Aqua-Fatma, bijeen- MUSIS sacrum, 20 uur. Reisbureau Snel Sc Co, propaganda-avonii. volksgebouw, 2Q uur, NIVON, mu ziekavond: platen draaien met toe lichting, DINSDAG 16 JANUARI ARCADE, 20 uur, EHBO-CUrsus. AULA NIEUWE RHBS, 2o uur. Film- kring ,J>e Maagdenbron", ia Jr. CHR. SOC. BELANGEN, 18.30 uur. Wijk ver. Nieuwland, ballet. WOENSDAG 17 JANUARI IRENE. 14 uur, R.K. seheolvoetbai. OE RANK, 20 uur, NCVB Kethel, blj- DONDERDAC 18 JANUARI WIJKCENTRUM NIEUWLAND, 30 UUr, BTW Vrouwenbond, vergadering. VRIJDAG 19 JANUARI IRENE, 20 uur. Prinses Margrietfonds, bijeenkomst. ZATERDAG 20 JANUARI arcade, 20 uur, Green's R b sociëteit The Galden Earrings. de bron, 20 uur, Reünie oud-mstuii* Eeden, Lg.v. het IZVj-jarig bestaan instuif. CHR. SOC. BELANGEN, 20 uur, Sociëteit De Vonk, feestavond. IRENE, 20 uur. Ver. „De Belangen", feestavond. .MUSIS SACRUM. 20 uur, BRB '67. OPSTANDINGSKERK, 20 uur, Soclëtait Den Teirquasth, SPORTFONDSENKAD. 19 uur, Dlploma- iwemmen. hogere diploma's. ST. ANNAZUSTERSTH, 49, 20 UUr, De Druiventros, dansavond. .TREFCENTRUM, 20 uur. Dansclub Karg. ZONDAG 21 JANUARI MARIJKE. 14 uur', Het Singelkwartier, fllmmiddag. MUSIS SACRUM EN DE BRON, 30 UUT» instuif, i2'/i-jarjg bestaan, BIOSCOPEN PASSAGE THEATER: Weekfilm De kanonnen van Navarone 2 en 8 uur, matinee woensdag en zondag 2 uur: Ds grote achtervolging. TENTOONSTELLINGEN: STEDELIJK MUSEUM: vanaf 20 jan.: Sloveense grafiek. GALERIE „ENTREPOT"; tot 31 Jan.* GALERIE DE GRAAFF: tot 31 jafl-t Peter Nijhuys, schilderijen. Leen der t Stokman, LLnosnedes.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1968 | | pagina 2