a Viering 75-jarig van Wilhelmina bestaan viel gedeeltelijk in het water In eerste derby won Vlaardingen van Oranje Nassau UVG-heren verslaan Snelwiek met 8-3 DRZ verplettert ROGA met 11-1 iii het afdelingsvoetbal Zwaluwen had slechte dag en ver loor in Delft van CSVD VLAARD1NGS ALLERLEI SCHIEDAMS ALLERLEI Oranje-Nassau heeft moeite met aanpassing RK WIK bleek de sterkste tegen Oranjeplein Fortiina B verloor met 01 van ADO Verdienstelijk gelijk spel Gelijkspel van Spirit in Maassluis N 2 BOTTERDAMSCH NIEUWSBLAD MAANDAG IB SEPTEMBER 19 Bt VLAABDDiGEX De viering van het 75-Jartg bestaan van de, schietvereniging WUftehnma is weliswaar begonnen met fraai weer, maar aan het einde van de dag werd het toch eea vrij natte geschiedenis, uiteraard met na delige gevolgen. Vooral het avondfeest in de grote tent (16 x 36 meter), viel letterlijk es fi guurlijk in het water. Deze tent stond namelijk op het terrein van de Vlaardragse IJsclub, na tuurlijk in een put en zodoende was de bodem daar doorweekt en had vrijwel iedereen natte voeten. Wel werd er toch ge danst, op de tonen van het dans- orkest The Mixers, maar een pretje was het bepaalde niet. Het aantal deelnemers aan de wedstrijden bedroeg ongeveer 75ïi (15 korpsen), maar toen het avondfeest begon, waren de mees te Limburgers al op weg naar huis. Behalve Wilhelmina was al leen. nog de vereniging St. Sebas- tjanus uit Eys- in de tent present om nog een klein beetje sfeer te scheppen in de grote, natte ruim te aan de Broekweg. Dcfilé Na- aankomst maakten de Lim burgse schuttersverenigingen een mars naar het stadhuis waar ge defileerd werd voor burgemees ter mr. J. Heusdens, die op het bordes o.a- in gezelschap Was van de wethouders De Bruijn, Walstra en Weeda. Samen met de heer Andr. Buis, voorzitter van de jubilerende vereniging, heeft mr. Heusdens de korpsen geïnspecteerd Het was het herle ven van de eeuwenoude traditie der oorspronkelijke schutterijen. Een individuele vaandelzwaaier liet na het défilé verbluffende staaltjes techniek in zijn moeilij ke kunst zien, een optreden dat vele applausjes ontlokte van het publiek op de Markt. Daarna was er een demonstratie vaan del zwaaien, gegeven door zes personen. De heer Buis kreeg als herin nering aan het Limburgse bezoek een vaantje aangeboden, dat ze kerden goede plaats zal krijgen an één van de volle prijzenkas- ten van Wilheimina. Mr. Heus dens merkte nog op, dat hetgeen door de korpsen was gepresteerd alle verwachtingen had overtrof fen. Iedere schutterij was vergezeld van eigen koningen en. koningin nen, compleet omhangen met de tekenen van hun waardigheid. Het was alles- bij elkaar een vrij bont gezelschap. De wedstrijden op het terrein van de IJsclub Vlaardingen gin gen voor het grootste deel wel door, maar de belangstelling xvas bepaald teleurstellend voor Wil- lielmina. Juist omdat de regen zo vroeg in de middag kwam, lie ten velen het afweten. Financieel gezien is er sprake van een flin ke strop. Over de organisatie waren de Limburgse korpsen zeer tevre den, temeer omdat in Vlaardin gen nooit een dergelijk schutters feest was opgezet. Prijzen De jury, die heel wat te be oordelen had, bestond uit de heer L. van Zanten sr., voorzitter en de heren J. J. Frazer, W. B. van Ginneken, F. P. Roozeboom en A. Swieb. De uitslagen waren: Mooiste indruk: 1. Wilhelmina, Eeht-Lin- gen, 131 Vz pnt., 2. St. Oda, Bos hoven, 118 pnt., 3. St. Nieolaas, Heythuysen, H7Va pnt.. Defilieren: 1. Wilhelmina, Echt- Lingen, 128 pnt., 2. St. Lucie, Ne» derweert, 121 pnt. Keizer- en koningsparen: 1. St. Sebastianus, Herkenbosch, 120Va pnt. VLAARDINGEN Op de voor de cbr. korfbalvereniging Oranje- Nassau zo succesrijke eerste com petitiedag van vorige week is een minder geslaagde gevolgd. Het eerste twaalftal leed een onbe grijpelijke nederlaag tegen stad genoot V-laardingen en het vijfde twaalftal leed een duidelijke ne derlaag (74) tegen Chariols 2 Het tweede echter zette zijn over- winnïxigenreeks ongestoord voort en won voor de derde achtereen volgende maai. nu van Hoogvliet 2. dat tot de kampjoenskandida- ten gerekend wordt. In een spor tieve wedstrijd zorgen de laar- dingers voor een 53 voorsprong met de rust. Na goed spel van beide kanten werd het tenslotte een 74 overwinning voor Oranje Nassau. Het derde twaalftal zag kans Eurotop een 3O nederlaag toe te brengen. Na een wat stroef begin en een rustsian dvan 1—0 overheerste het Vlaardingse twaalftal in de tweede helft. NA HET DEFïLé voor het stadhuis bedankt burgemeester mrJ. Heusdens, die de korpsen inspecteerdede commandant. Keizerin: St. Sebastianus Se venum, koning: St. Sebastianus, H erken bosch. Individuele koning: 1. St. Job. Leuken, 2. St. Sebastianus, Her kenbosch. St. Anto- Sevrinus, Korpstamboers: 1. nLus, Tegelen, 2. St. Grath-em. Fluitisten met tamboers: 1. Wilhelmina, Echt/Lingen. 2. Sé. Sebastianus, Herkenbosch. Klaroenen met tamboers; 1. St. Lucie, Xedenveert, 2. St. Nico la ss, Heythuysen. Tamboer-Maitre, extra prijs met eervolle vermelding, St. Mi chael, Thorn, Verrdelzwa a ien1. St. Cathari- na, 122»,'s pnt., Stramproy, 2. St. job. Leuken, 314 pnt. Het klepschieten, waaraan ver bonden de titel ,,Koningsschutter van Vlaardingen". werd gewon nen door de heer J. v.d. Kop, die de meeste klepjes open schoot. Hi.i kreeg daarvoor tevens een beker met inscriptie en een vaan tje. Alle korpsen ontvingen, als her innering een fraai uitgevoerd vaantje. De prijzen werden uit gereikt door de heer Buis en door De afdeling. Vlaardingen- Hol y van de Ned. Chr. Vrouwenbond komt woensdagavond, kwart over acht bijeen in de Holykapel, waar de heer C. Job. Schreurs uit Rotterdam zal spreken over „Signalen van onveiligheid". Het bes-tuur van de vereniging De Nederlandse Padvinders heeft de heer C. Labohm uit Vlaardingen' benoemd lol dis* districtscommissaris voor het district Beneden-Maas, omvat tende Vlaardingen, Maassluis en Maasland- Hopman A. Smeiik heeft, na meer dan 15 jaar, zijn functie van groepsleider van de Marnix van. Sint Aidegondegroep 7 overgedragen aan hopman J. Nieuw! and, die bij dezelfde groep al enige tijd verkenners- leider was. De heer Smelik blijft assistent van de districtscom missaris. Op initiatief van D'66 zijn ver tegenwoordigers van.-die partij en van PvdA, PSP en WD er toe overgegaan een politieke in stuif te houden, waar alle poli tiek geïnteresseerden informeel kunnen praten over politieke on derwerpen. De bedoeling ïs, dat gedurende ca. een half uur een forum aan het woord komt, ge vormd uit de aanwezigen. Na die tijd wordt het opgeheven en Is er een vrije discussie. De eer ste politieke instuif wordt don derdagavond, acht uur, gehouden in de kelder van restaurant 't Liesveld, onderwerp van discus sie „Troonrede en begroting". de heer M: Hendriks, federatie- secretaris van dé Limburgse schutterijen. VLAARDINGEN in het for se maar faire duel tussen RKWIK en Oranjeplein heeft de thuisclub met 20 gewonnen. Oranjeplein, heeft zich in de overigens spor tieve ontmoeting niet ge will is naar de slachtbank, laten, leiden. Het demonstreerde, na de rust een hechte eenheid; waardoor het team telkens weer de kracht had om RKWTK. in de defensie te drukken. Toen alle pogingen op niet? uitliepen, kwam d e thuis club vlak vnor tijd op een hoge re winst te staan: 20. In de achtste minuut, leidde het vel dover wicht van RKWIK al tot eer» fraai, doelpunt van. Dries, die van. zeker 30 meter raak schoot. Dat leidde een offensief van de Hagenaars in, maar er kwamen weinig doelrijpe kansen uit voort. Pas na de rast kwamen de gas ten wat meer in beweging. Dat leverde een serie hoekschoppen op. maar dat was dan. ook het enige, want doelman Ver vloed was goed op dreef. De strijd werd enigszins feller omdat de gasten, een doelpunt wilden forceren. Maar RKWIK zorgde met zijn uitvallen voor meer gevaar. Ver meulen schoot uit een pass van Veltman in het zijnet en verder kwam Henk van Vliet er ook niet gemakkelijk af met zijn soli. In de 43e minuut stelde. de thuisclub de verdiende zege vei lig. Een uitval over- rechts via Verhoogh leidde tot een uitste kende voorzet naar Veltman, die keurig inschoot: 2U. VLAARDENGErf Fortuna B had zich al met een verdienste lijk gelijkspel tegen ADO ver zoend, toen vlak voor tijd Piet van Miert de bal van een Ylaar- dinger kreeg en raak schoot: 0l. Deze voorsprong heeft ADO niét meer uit handen gegeven. De Fortuna-defensie kreeg t€ maken met namen uit het top- team van ADO, zoals Van Miert, v. d-. Bureh, Advocaat en Maas. Boomlange kerels, die voor ver warring zorgden, in de achter hoede van FortunaT maar weinig tot doelrijpe kansen kwamen. ADO nam in het begin het initia tief, maar Fortuna herstelde zich. Lr kwamen echter geen reële kan sen om te scoren.. Wet na de rust toen. Maarten, van. der Zwart .een niet te missen kans kreeg. De bal sprong echter van zijn voet, ln de.,slotfase profiteerde Van. Miert van een'afgeslagen aan val: 8I. VLAARDINGEN Het eerste Nassau, dat met 6—4 van Noor- SCHIEDAM De regen heelt het zondag de handballers niet ge makkelijk gemaakt. Be-heren van DWS maakten een vergeefse tocht naar de Meeuwen1. De scheids rechter keurde het veld op het laatste moment af. Seylla kon de scheidsrechter wel begroeten, maar tegenstandster Dynamo schitterde door afwezigheid. De eerste teams die wel in het strijd perk, kwamen behaalden niet veel winst. Slechts de heren van UVG haal den de beide punten binnen. Te gen het Rotterdamse Snelwiek 3 hebben zi j getoond een goede in zet te bezitten. Reeds in de eer ste helft liep UVG uit naar een 14 stand. Dat Snelwiek niet tot beter resultaat kwam, was voor een belangrijk deel het werk van P. Snijders. Snelwiek verscheen met de bekende Rintis Rondberg in het strijdperk, maar Snijders heelt door goed dekkjngswerk. de ze gevaarlijke speler weinig kans gegeven. Het vrij gladde veld gaf UVG weinig moeilijkheden en. het ver toonde een goede baibehandeling. Na een uur van sportieve strijd, keerde UVG met een 3—8 zege huiswaarts. De heren van Wilton hebben in het Westiand het team van West- landia goed partij gegeven. Het aanvalsspel van Westiand ia was echter te sterk voor Wilton, dat een eervolle. 129 nederlaag moest incasseren. D#me.s De dair.es van Wilton waren te gast bij Animo in Den Haag. De Sehiedamse dames hebben zich tot het uiterste verdedigd, maar konden toch niet voorkomen, dat Animo met een 74 overwinning ging strijken., Ook de beide damesteams van DWS konden het niet tot winst brengen. Bij HerculesDWS zag het er in de eerste helft naar uit, dat DWS een kleine overwinning zou behalen. Met goed opgezette SCHIEDAM Zondagmiddag om half vier zal weer een orgel bespeling worden gegeven in de St. Jan de Doperkerk, Mgr. Ho- lenslaan 09 te Schiedam. Er is solistische medewerking van de violist Piet *t Hart. Het orgel wordt bespeeld door Tinie van der Meiden. Het programma ver meldt o.a. werken, van Bach,. Handel en Reger. aanvallen gaf DWS Hercules han den vol werk, wat in een 23 ruststand tot uiting kwam. Na rust kwam. een herboren. Hercules binnen de lijnen en. moest DWS met een 85 nederlaag genoegen nemen. Dames 2 van DWS had bezoek van het Goudse Vires et Celeritas. Het werd een aantrek kelijke en sportieve strijd, waarin V&C zich jets sterker toonde en daardoor een 35o ver winning be haalde. twaalftal van de korfbalclub Vlaardingen kon zaterdag lijn eerste zege begroeten. Op een gelijkspel e» een nederlaag volg de een overwinning die- Vlaar dingse derby op Oranje Nassau, dat afe zaterdagclub van: de chris telijke korfbalbond naar de KNKB i® overgestapt ei ook in zijn nieuwe omgeving aireen. za terdags speelt. In tegenstelling met de strijd tussen de reserve twaalftallen van Vlaazrdingen en Oranje Nassau de week tevoren, is deze eerste- derby tussen -de eerste twaalftal len zeer sportief veriapen,, mede; dank zij de voortreffelijke leiding van arbiter Spierenburg*. ïn de eerste- helft, waren dê ploegen, volkomen aan elkaar ge waagd, met vtöt spel aan weers zijden. Met een afstandschot brak Harry Brouwer, na een. kwartier, de score voor Vlaardingen open Vijf minuten voor de rust bracht Piet Voogd, eveneens met een afstandschot» de partijen weer op gelijke voet, wat de krachtsver houding uitstekend weergaf. Di rect na de- hervatting ontwikkelde Oranje Nassau, een krachtig: of fensief, maar na 10- minuten* viel' juist een doelpunt aan. de andere zijde, toen. Riem Roosendaal een' verrfedigingsfout °P weergaloze, wijze afstrafte en de thuisclub opnieuw een voorsprong verschaf te. Johan van Maarleveld ver zuimde deze op te voeren door een strafworp te missen.. In plaats van 31 werd het na een kwartier in de tweede helft 2- door Peter van Op hof. Maar de veld meerderheid bleef Vlaar dingen handhaven en hieruit ont stond halverwege de tweede helft de derde en naar later zou. blijken de winnende treffer,, gebo ren uit een vlotte combinatie, wel ke, door Tinus van der Lei je werd afgerond. In de resterende perio de werd Kien Roosendaal de uit blinker in. de verdediging, van Vlaardingen en Het ook Tinus: van. der Leije een strafschop onbenut,, die net voor tijd aan Vlaardingen werd toegekend. Het wanhopig' slotoffensief van de gasten sor teerde niet het fel begeerde ef fect en. de zege kwam bij het twaalftal,, dat daarop het meest aanspraak mocht maken. Vlaar dingen heeft nu 3 uit. 3'en Oranje VLAARDINGEN Vlaardin gen is tegen het sterke Katwijk tot een verdienstelijk gelijk spel gekomen- (0-0) In het veld deden, beide teams niet voor elkaar on der. Bij de thuisclub ontbrak het nog grol en de els aan een afwer- ker. Vlaardingen was in het be gin sterker, maar verzuimde door te drukken-. Sjaak Jansen schoot een keer tegen de paal en \'ei"der liet Jab van der Mark het zijnet trillen. Katwijk liet zich niet onbetuigd met enkele schoten tegen de lat. In de twee de helft was de strijd aantrekke lijker, maar het beslissende schot ontbrak. derkwartier had gewonnen en met 45 van Hoogvliet, had- ver- Ieren, heeft nu 2: uit 3. Hét tweede twaalftal' van Vlaar dingen sleepte zijn eerste winst punt hitmen door een. 2—2, gehjk- spel in Rotterdam tegen Vëlox 2- Carl'a v.d., Vooren opende voor Vlaardingen na 20- minuten, de score, toen ze de bal onder- de korf wist te- onderscheppen en on gehinderd kon doelpunten., Maar bij de rust- keek' Vlaardingen te gen. een. 21 achterstand aan. Li de tweede helft,, toen deze een kwartier- oud was, bracht, de te genvallende Paul Ditiecher met eera afstandschot dé stand op. 2—2 waarbij het bleef en waarmee Vlaardingen voor' zijn betere spel onvoldoende- werd. bemand. Het derde twaalftal won thuis: met 2—r van Wïon VLAARDINGEN Bij het on geslagen Maassluis 1 kwam het eerste twaalftal van Spirit tot een verdienstelijke 33 punten verdeling, waarbij de thuisclub op- de valreep de nederlaag ont ging. J. de "Voogd zorgde voor een 0—I voorsprong, die 5 mintt i ten- voor rust. teniet werd gedaan- Een fel offensief van Spirit na de hervatting werd na 10 minuten, gevolgd, door een. Maaasluise tref» i ter,. Maar Spirit liet zich hierdoor niet. ontmoedigen. De" grote inzet en aanvalslust werden beloond met twee doelpunten van Sari v. d. Kooy en L. v.d. Vaart. Pas in, de laatste minuten viel er nog :een Maassluis' doelpunt, waar- door de eindstand' op 3—3 werd i gebracht. Be. A-adspiranten van Spirit stonden met de- rust in. Rotter dam.' tegen NIQ A met 12 voor, maar moesten met 3—2 de vol le winst aan de Rotterdammers laten. Programma vaar zaterdag: Spirit. 2—Kott. Zuid 2, A uur; Spi rit J.r—NIO Jr 4,15 uur; Spirit A DIO A. 2.30 uur en Spirit C— DIG C, 3.30 uur. VLAARDINGEN Zwaluwen heeft tegen 05TB een teUjke steek laten vallen door met 31 te verhezen» De Delfts e zege de eerste in de tweede klas was wei geflatteerd, maar de defen sie van de vogels sprong zo vreemd met de Delftse kansen om. dat de doelpunten, niet kon den uitblijven. De eerste helft was- de aan trekkelijkste., Zwaluwen, kwam nauwelijks aan de- bal toen Maar ten Tot verkeerd teru gspeelde op, doelman Boers en. de Delffcse middenvoor Zoutendijk het te zachte roUertje- goed begreep: 10. Dit heeft, in feite Zwaluwen de nek. omgedraaid, want of schoon het verder ih het offensief was, waren, de Vlaardingers niet op dreef. Het werd nog erger toen- na een^half uur de Delftse halfspeler een strak schot loste dat op het natte veld door glib berde en doel tröf: 20. De ma laise werd compleet toen de ex- Zwaluwenspeler Ho ogen dijk. vlak vcor de rust de derde treffer scoorde. In de tweede helft i? Zwaluwen wel iets terug gekomen van zijn matige eerste helft, maar het ging allemaal veel te traag. De aanvalslinie liep bepaald, niet ge smeerd; de spelers hadden grote moeite zich staande te houden. Frans van Ree werkte als een paard. Halverwege werd hij ge vloerd in het beruchte gebiedt maar arbiter-Letterman legde de bal buiten de lijnen voor de vrije trap. Paa in de slotfase kwam Zwu- 1 luwen, enigszins op zijn dwaling terug. Uit een vrije trap- van Van. Gen deren kopte Van Ree keurig in: 31. Het had evenwel geen SCHIEDAM In het aïAe- ïingsvoetbal valt de overwinning van DRZ, afgelopen zondag be haald op ROGA, met 111 wel bijzonder op. Verder blijven Schie dam en Ursus in hun afdeling sa men aan de leiding en het gaat er naar uitzien dat ze grote con cur renten voor elkaar worden. Ur#usSirift Boys 2-0 De wedstrijd was nauwelijks een minuut oud, of Ursus had a! door middel van Schinkel een. voorsprong van 10. Tot aan de rust kwam in deze stand geen. wij ziging. Hoetvel de regen het veld in de tweede helft spekglad maak te, werd de toeschouwers toch nog bij vlagen aantrekkelijk voet bal gebod# Schinkel zorgde op nieuw voor een doelpunt, -waar mee de stand op 20 voor Ursus. kwam. DBGC-Demos 3-1 Demos voetbalt tot nu toe nog niet best en ook nu leed men weer een flinke nederlaag- Op het gladde veld kwamen <le spelers van Demos slecht uit de voeten. De DBCG-ers daarentegen voel den zich prima thuis op het glad de veld en toonden zich vooral in de aanval en op het middenveld duidelijk de betere ploeg, GLZ-SFC 0-1 Het spel van zowel SFC als GLZ was ver beneden de maat. Wel speelde SFC ditmaal met meer inzet, waardoor men nog net één doelpunt kon scoren, het geen tevens goed was voor twee punten, EarosfiortSch ieii a m 1-3 Schiedam is weer van plan een serieuze gooi naar het kampioen- se hap te doen. Op eigen vekl werd Eurosport kans loos gelaten. Schiedam, toonde rich op alle terreinen de betere ploeg en ver diende de zege ruimschoots. Door deze overwinning heeft Schiedam nu zes punten uit drie wedstrij den. Marlinit-WRW 1-2 Martinit heeft met rijn jeugdi ge ploeg een onfortuinlijke neder laag geleden. De eindstand was al voor het rustszgnaal van de scheidsrechter bereikt. Martinit opende de score door een doelpunt van Post, maar WRW sloeg hard terug met twee doelpunten. Na rust bleef Martinit aanvallen, maar paal en lat stonden een doorboring van het vijande lijke doel in de weg. Sehiedamse Boys' The Rising Hope l-l De uitslag van deze wedstrijd geeft de verhouding prima weer» Door: de slechte gesteldheid van het terrein was goed voetbal voor beide ploegen onmogelijk. Met iets meer geluk, had Sehiedamse Boys de overwinning kunnen grij pen. Slecht afgewerkte schoten zorgden, er echter voor dat de stand 1bleef. DRZ-ROGA U I De aanwinsten van DRZ heb ben gisteren doelpunten aan de lopende band gemaakt, of hebben goed voorbereidend werk gedaan. ROGA werd op alle gebied vol komen overklast door de Schie dammers. Met de rust had DRZ reeds een voorsprong van 4 Een doelpunten verloop ïs nauwe lijks' te geven. De doelpunten werden gemaakt door: Den Brin- ker 4, Muirnik 3r Slavenburg 2, air Os 1, en Groot veld 1 RVJ'B-F.C- ISieuuland *66 0-4 FC Nieuwland is ook na de der de wedstrijd ongeslagen. Dit koer werd RVB het slachtoffer van het streven naar hogere klassen van de debutanten. Na vijf minu ten scoorde Van Vliet reeds het eerste doelpunt. Van Vliet maak te tevens nummer twee. Vlasveld nam ce resterend© doelpunten voor rijn rekening. zin om verder te strijden, want. het spel was daarna gauw afge lopen. De reserves van Zwaluwen hadden ook at geen gunstige dag. Het tweede team herstelde zich wel tegen CSVD 2. het won met 12 maar het derde en vierde team verloren van Rijns- burgse Boys 2 en Spirit 2 met resp. 1—3 en 24. SCHIEDAM Om volledige opheldering te krijgen over het dodelijk ongeval,, dat vrijdag is gebeurd op de Hargalaan, vraagt de politie eventuele getuigen rich te melden- O.a, moet een 12- jarige jongen, vermoedelijk uit Vlaardingen, hebben gezien hoe het ongevat zich heeft toegedrar gen. Deze en andere getuigen worden uitgenodigd zich te mel den op de afdeling verkeer van het hoofdbureau van. politie, eventueel telefonisch, via num mer 269333, toestel 93. Vrijdag is ingebroken in het pand van de jacht- en scheeps werf Fa. Van der Wege en De Ruiter aan de Schïekade. De da der brak een deur open. en ont vreemdde elektrisch gereed schap ter waarde van onge\?eer i 2.000. De directeur van het. Stedelijk Museum deelt mee,, dat een an- tïek wapenschildje met het wa pen van Schiedam ter waarde vaa ongeveer f200, dat in de ves tibule van het museum heeft ge hangen, is verdwenen. Ingebroken is in de kantine van Bad GroenoorcL Aan de ach terzijde is een ruif vernield en via een loket is men naar binnen geklommen. Een hoeveelheid' snoepgoed is ontvreemd» Tevens is ingebroken in de woning van H.M.H. aan de Lindeyerslraat in Kethel. Via een bovenraampie kon men een raam openschui ven, Alles is doorzocht en een bedrag van ongeveer f 1200 is meegenomen. Op het fietspad van de Hor- vathweg hoek Dr. Zamenhaff- straat is de 14-jarige wielrijdster A. v. Oexs uit de Van Maanen- straat aangereden door een auto, bestuurd door de ,40-jarige lood gieter D. v. M. De jongen Hep een hersenschudding op en wordt verpleegd in de Dr. Noletstich- ting. Een 2-jarig meisje, M. G. van Kersen uit de Fendrechtstxaat» is op de Villem Brouwersstraat aangereden door een auta, be stuurd door de 38-jarige me vrouw 3VL G-U. uit Rotterdam. Het kind stak tussen geparkeer de auto's door de rijbaan over en liep tegen de auto op. Het wordt thans met eert lichte her senschudding verpleegd in het gemeenteziekenhuis. Een scooter, geparkeerd op de Noord vest, is ontvreemd ten na dele van de 52-jarige G. L. v. V. Een Volkswagen, eigendom van de N.V. Servicecentrale te Amersfoort, door de bestuurder, de 35-jarige monteur G. H. v. d- K. neergezet op de 's-Graveland- sestraat, is gestolen. In. de wa gen bevond zich voor enige dui zenden guldens aan materiaal. Een Opel-Kapitan, op slot neer gezet aan de Lange Nïeuwstraat* fe in de nacht van zaterdag op ïonclag gestolen ten nadele van de 29-jarige verzekeringsagent B.v.H,

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1968 | | pagina 2