Excelsior-cricket wordt geweerd uit hoofdklasse Raad schonk A. Warnaar gouden gemeentepenning De handballers van DWS en Wilton verdeelden de punten Gevarieerde collectie ip modeshow Marlen Voorstellen aan de raad van Maassluis SCHIEDAMS ALLERLEI Onelegante houding van KlSCB Hoe ea waarom Hoek van Holland won ook tweede uitwedstrijd SIZO-Exceisior 0-1 Haa^s bestuur V.r.c. De Coureur heeft nieuwe sprintkampioenen De Hollandiaan Veteranen van Hollamdia tweede in Leuven gelijk Dubbeldam legen Brandstichter gaf zichzelf aan De notekraker ook in Maasland Union en De Vrijheid vlogen uit St. Ghislain Dominees spraken over Uppsala N 2 ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD DINSDAG 24 SEPTEMBER 1998 SCHIEDAMHet cricketteam keur naar Excelsior uit moeten tan Excelsior '20 is niet pepro-j gaan. Niet omdat de Krekels een movcerd. Dit bericht kreeg het beter wicket gemiddelde had maar bestuur ran ExceZsior enkele da- omdat men bij Excelsior over een pen geleden toegestuurd. Althans oeloftevol jeugdig team beschikt men kreeg de nieuwe competitie- Sommige spelers hadden zich dan indeling toegezonden en daar kunnen meten met topspelers uit stond Excelsior weer ingedeeld in de hoogste afdeling, hetgeen een de eerste klasse afd. BDe ploeg nan De Krekels, die gelijk met Excelsior op de eerste plaats ts geëindigd, is wel gepromoveerd naar de hoogste klas van d KNCB (de eerste klas A). Waar om De Krekels wel en Excelsior viet? Beide teams hadden zeker een barrage moeten spelen. De KNCB heeft beslist met in gang van het afgelopen seizoen de kampioen te laten promove ren. Dit was voorheen niet het geval. Men promoveerde toen bij keuze door de bond. Daarom had men de beide teams ditmaal een barragewedstrijd moeten laten spelen. Bovendien ]s door de pro motie van De Krekels Den Haag nu vertegenwoordigd met 5 teams in de hoogste klas, Amsterdam heeft 1 vertegenwoordiger, zo ook Haarlem en Rotterdam. Juist nu er van krachtsverschil geen spra ke is geweest, had de KNCB een goede gelegenheid gehad de hoog ste cricke taf deling wat meer ge- spreider in te delen, in het be lang van de cricketsport. Juist Schiedam is nogal cricketnv.nJed maar dat is voor de KNCB geen aanleiding geweest anders te he slissen. Ook niet dat Excelsior al enige seizoenen lang tot de 1 vorieten van de afd. B behoort. Bovendien had Excelsior de pech dat juist in de wedstrijd tegen De Krekels haar internationaal Koos Gouka geblesseerd ra a'He. Bovendien heeft De T* ekeis dit seizoen versterking gehad van drie Engelse spelers. Wij hebben ons daarom gewend tot de voor zitter van de KNCB, de heer Grij seels. „Het is een moeilijke beslissing geweest", zo vertelde de voorzat ter van de KNCB. „Liever had den wij beide teams laten promo veren, De blessure van Gouka, daar wordt geen rekening moe gehouden. De Engelse spelers, die momenteel bij De Krekels spe len, kunnen er misschien nog wel jaren blijven, dus dat is ook niet steekhoudend. Wat de pro paganda van de cricketsport be treft; een meer regionale inde ling speelt bijna geen rol. Dat Ex celsior de laatste seizoenen een vooraanstaande rol heeft ge speeld in de competitie verheugd het KNCB-bestuur. Ik vind echter ook dat de prestaties van De Kre kels in stijgende lijn zijn. V« geet niet, dat wij de beslissing niet alleen hebben laten afhan gen van het hoofdbestuur. Wij hebben ook onze informaties in gewonnen bij insiders, die zowel tegen De Krekels als tegen Ex celsior hebben gespeeld. Ook lij vonden, dat De Krekels sterker was dan Excelsior '20". Juist als een keuze van promo tie een moeilijke is, zoals de he1 Grijseels zelf zegt, had de voor- HOEK VAN HOLLAND De spelers van het eerste elftal van Hoek van Holland hebben zondag voldaan aan een morele verplich ting. De verplichting tot winnen namelijk tegenover hun mede speler Ben Theunissen die in de wedstrijd tegen Cromvliet vorige week met een gebroken been in het ziekenhuis belandde. Zij eni ge wens was dat zijn elftal zou doorgaan met winnen. En dat heeft Hoek van Holland gedaan. Ook de tweede uitwed strijd. nu tegen het Rijswijkse Vredenburch werd in winst om gezet. Toegegeven, het is mis schien een wat geflatteerde over winning geworden cn het enige doelpunt van de wedstrijd werd door een der Rijswijkse achter spelers in eigen doel getrapt, maar de wedstrijd leverde behal ve de twee matchpunten voor de blauwwitten nog andere winst punten op. Voer i i eerst in lan- se tijd is er weer een volledige inzet, een wil om te winnen en voor het eerst in lange tijd vormt het elftal weer een eenheid. MAASSLUIS Dooi de harde wind die zaterdagmiddag van doel tot doel over het SlZO-veld in Hillegom woei is deze wed strijd niet zo fraai geworden. Voor de ruj-t, die met dunbei- blanke stand inging, was Excel- cios nog niet zo erg in vorm. No de rust speelden de Maassluizen, veel beter waarbij vooral de ver dediging goed werk liet zien. Een kwartier voor het einde speelde N. Verhaas zich mooi naai oren en trok de baï daarna naar F.-;>n- se die deze kans goed benutte. 0—1. bijzondere goede training is. Dal Schiedam, dat meer nog dan Am sterdam en Rotterdam cricket minded is, nu onthouden wordt van een vertegenwoordiging in de hoogste afdeling is meer dan vreemd, nu van de acht teams die de hoogste afdeling vormen er vijf uit Den Haag komen. Exrelsior behoort, zoals reed. gezegd, al enkele seizoenen lit de sterkste clubs in afd. B. en dit heeft men bereikt met eigen kweek. Een duidelijk pré, wanL ook dit heeft bij de keuze een rol gespeeld, zegt de heer Onj seels. Kennelijk is dit dan toen niet van doorslaggevende beteke nis geweest. Zonder aan de integerheid van het bondsbestuur te twijfelen, is het een vreemde zaak dat een be stuur dat voor een groot deel be staat uit leden die uit Den Haag afkomstig zijn, en bovendien de competitieleider en bondsbestuur lid de heer Tollenaar (lid van De Krekels; en haar bestuursgelede- ren het niet juister vindt dat men een barrage moet later- spelen. De betreffende clubs hebben er nu een wansmaak van overge houden, temeer omdat het niet verkiezen van Excelsior niet of ficieel is medegedeeld waardoor de club onkundig gebleven Vbn de feiten waarom De Kre kels verkozen is boven Excelsior. VLAARDINGEN De nieuwe sprintkampioenen van de Vlaar- dingse rennersclub De Coureur heten Jan Timmers (amateurs), Nico Moerman (nieuwelingen) en Hans Schouten (adspiranten). Zij veroverden hun titels tijdens de wedstrijden, die De Coureur heeft gehouden op haar parcours, ge legen op het industrieterrein De Vergulde Hand. Er werd deze keer gereden vol gens een afvalsysteem, waarbij de laatste vier overgebleven ren ners in een competitie uitmaak ten wie van hen de sterkste was. De drie nieuwe kampioenen ver overden hun titel, zonder één rit te verliezen. Uitslagen; Adspiranten: 1. en „Kampioen 1968" Hans Schouten. 3 pnt.; 2. Koos Holster, 4 pnt.;' 3. Nico de Vries, 5 pnt.; 4. Loek v. d. Gaag, 6 pnt. Nieuwelingen: 1. en „Kampioen 1963" Nico Moerman, 3 pnt.; 2. Martin Drop, 4 pnt.; 3. Johan Oomen, 5 pnt; 4. Leo Boer, pnt.; 5. Ab Liebrechts, 6. Bram Moerman, 7. Fred Hanson. Amateurs: 1. en Kampioen 1968" Jan Timmers, 3 pnt.; 2, Peet de Pagter, 4 pnt.; 3. Dirk de Pagter, 5 pnt.; 4. Jo van Rijs oort, 6 pnt.; 5. Jan Sloot. In een extra rit, de zg. ererit, tussen de drie kampioenen legde Jan Timmers beslag op de titel algemeen kampioen sprint van De Coureur, tweede werd Nico Meerman en derde Hans Schou ten. VLAARDIXOEN De vetera nen afdeling van de gymnastiek vereniging Hollandia heeft zon dag onze stad vertegenwoordigd op internationale wedstrijden in het Belgische Leuven. Zeventien Belgische en twee Nederlandse verenigingen kwamen daar tegen elkaar uit in verschillende wed strijden en na afloop mochten de veteranen van Hollandia zich eigenaar noemen van een fraaie beker, beschikbaar gesteld ais tweede prijs in de vrije reeksen. Met dit succes wordt in zeker opzicht een traditie voortgezet, want voorheen was Hollandia meer dan eens de gast op buiten landse wedstrijden en da r wer den dan steeds fraaie resultaten geboekt. Een aantal van hen, die nu de veteranen afdeling vormen, bouwden toen als lid van de he renafdeling mee aan die succes sen. Honderden aandachtige dames bekeken met veel interesse de ge toonde modellen. VLAARDINGEN De wed strijd van De Hollandiaan tegen Dubbeldam eindigde in een doel puntloos gelijk spel en dat was bepaald niet de juiste beloning voor het goede spel, dat de Vla ar- dingers af en toe te zien hebben gegeven. De gang van zaken werd echter bepaald door twee zwakke aanvalslmies, die er bei de weinig van tprecht brachten. De Hollandiaan maakte de tacti sche foui defensief te spelen, on danks het wjndvoordeel. De kans op winst was daardoor klein. In het begin domineerde de thuisclub, maar langzaam maar zeker kwamen de Viaardingers wat los- Ondanks enkele harde schoten van Bijl leidde dat ech ter niet tot doelpunten, ook al om dat doelman Riedijk, tol geluk van de thuisclub, in goede vorm was. Na de rust was de wedstrijd nauwelijks het aankijken waard. Jungbluhl was toen vervangen door Oosterberg, maar de pogin gen een positief resultaat te he reiken, bleven zander gevolg. Slechts doelman Leeuw deed goed werk. Het was alles bijeen een wedstrijd om snel te vergeten. SCHIEDAM De Schiedam**, handballers hebben afgelopen zondag over het algemeen vrij goed spel te zien gegeven. Ver- rassingen bleven echter niet uit. De Schtedamse derby dames DWSWilton is een goede wed strijd geworden, met bijzonder sportief spel. In het begin moesten de teams eerst hun zenuwen overwinnen. Al snel was men daar overheen en trad men elkander onbevan- tegemoet. In de vijfde mi nuut kwam Bea Teeuw van Wil ton goed door en zorgde voor de openingstreffer. DWS liet zich niet onbetuigd en kwam snel op gelijke voet door een. goed schot van Nel Robart. Wilton was het veld echter iets sterker dan DWS en kwam door doelpunten vrn Coby Giessen, Bea Teeuw en Elly de Groot aan een 24 rust stand. Na rust kwam een herboren DWS binnen de lijnen, dat Wil ton handen vol werk gaf. De Wilton-aanval speelde le afwach tend en liet twee strafschoten on benut. De DWS-formatie speelde beter, dan tot nu toe in. de com petitie het geval was, en dwong Wilton een 4i puntenverdeling af. Wiltons doelvrouwe Joekie van Hork voorkwam een neder laag door een strafschot te sap pen, Scheidsrechter Van Keulen uit Rotterdam leidde de wed strijd uitstekend. De dames van Scylla hebben ADO 3 op eigen terrein de volle winst afgedwongen. In de eerste helft was 1" t spel niet erg oest en maakte bij Scylla snelheid veel goed, tea opzichte van het geroutineerde spel van Ado. Na rust (00) kwam Scylla tegen wind in tot beter spel. Ook de verdediging sloot steeds beter met Mia Visser en Ria Post als uitblinkers. Met een verdiende (52 zege keerde Scylla huis waarts. De dames van UVG blijven aan de top ir hun poule. Het Haagse De Jagers was te gast en bleek aanvallend bijzonder ge vaarlijk te zijn. Maar de met open verdediging werkende UVG- defensie kon het gevaar goed kla ren. Het was een pittige strijd waarin de UV.f-aan.val kans zag steeds iveer d« Haagse verdedi ging uiteen te trekken. Na een 31 ruststam behaalde UVG een verdiende 41 zege. De reserve-dames van DWS ontmoetten in Rotterdam Dyna mo. DWS vertoonde aardig spel, alhoewel dit team, dat nog in op bouw is, nog met geheel op el kaar is ingespeeld. Dynamo speelde zeer zwak en moest DWS een 27 overwinning laten na met de rus"» reeds tegen een 02 achterstand te hebben aangeke- De heren De heren van DWS hebben het niet kunnen bolwerken tegen het Haagse Operatie 2. In de eerste helft gaf DWS vrij aardig tegen spel en kwam zelfs aan een II9 ruststand. Na rust Stortte het elftal echter volkomen in-: een De voorhoede vertoonde te veel statisch spel, waardoor ai-' le snelheid verdween. Ook in de verdediging klopte het niet ge heel, waardoor Operatie een. ge makkelijke 1621 zege kon be werkstelligen. De heren van UVG hebben te gen De Meeuwen alle kans op de volle winst in handen gehad. In de eerste helft waren de teams goed aan elkaar gewaagd en-werd een 3—3 ruststand bereikt. Na rust liet de Schiedamsc aanval het echter afweten, waardoor de goed werkende verdediging han den vpl werk kreeg en een 97 overwinning van de Meeuwen niet kon voorkomen. De heren van Wilton hebben in Den Haag Wings een gelijkspel weten af te dwingen. In de eerste helft was Wilton aanmerkelijk sterker dan Wings en stootte door naar een 25 voorsprong. Na rust lewam Wings echter zeer goed terug en dwong Wilton vol komen in de verdediging. Wilton vertoonde beter spel dan in de laatste weken het geval was, maar kwam toch net iets tekort om de zeker schijnende overwin ning vast te houden. Het werd nu een 77 puntenverdeling. VL AARDIN GEN Bewoners van de zesde etage van het flat gebouw aan.de Dirk de Derde- iaan te Vlaardingen namen maa- dsgavond een brandlucht waar uit een woning waarvan de bewo ner afwezig was. De brandweer verschafte zich via een balkon toegang. Bij onderzoek bleek, dat in de woonkamer een bank en fauteuil geschroeid waren. Het vuur was vanzelf uitgegaan. In de late avonduren meldde zich aan het hoofdbureau van politie te Rotter dam de 31-jurige ongehuwde zee man M. van O., die meedeelde in zijn woning te Vlaardingen brand te hebben gesticht. De man werd naar Vlaardingen overge bracht en aldaar opgesloten. Hij verklaarde tegen de politie dat hij geen uitweg meer zag. Hij was niet verzekerd. MAASLAND Ook in Maas- land is thans de notekraker ge signaleerd. De heer R. M. A, Louwerse, onderwijzer aan de hervormde school ontdekte deze vogel nabij de Boomgaard van Van Geest in de Dijkpolder. Koffie met gebak VLAARDINGEN Koffie met gebak was er zaterdagmorgen voor de'bouwers van DVO. Van daag is het een jaar geleden dat Ans Kauffeld, erevoorzitter van de zwartwitten, de eerste spade in de grond stak voor het nieuwe clubhuis. De acht stoere werkers stonden er zaterdag al even bij stil. MAASSLUIS Volgende week waarbij de woning Ankerstraat 6 dinsdag vergadert de gemeente raad en wel 's avonds half acht in de aula van de Caland-LTS. Voorgesteld wordt verder o.a. kredieten te verstrekken voor het aanschaffen, van leermiddelen voor de John F. Kennedyschooi en voor de Marnix van SI. Al- degondescbool. B. en W. vragen ook de raad in te stemmen met een wijziging van de subsidiere geling voor plaatselijke vereni gingen, met het doel de toeken ning van een subsidie aan nieuw- opgeriehte verenigingen te verge makkelijken. De raad moet ook beslissen over een voorstel mee te werken aan een regeling, op verzoek van de middenstandsvereniging, om het mogelijk te maken roncl 5 december, Kerstmis en Nieuw jaar de winkels langer open te houden. Het gaat om de werk dagen in de periode van 25 t.m. 28 november en om 18, 19, 29 en 30 december. Op de mogelijk heid in de vakantiedagen tot ne gen uur open te zijn wordt niet langer prijs gesteld, zodat het voorstel die wil laten vervallen. B. en W. willen een stuk grond bij de Westlandseweg verhuren de Stichting Middenstands- belang. Van gemeentewege zal daarop een bedieningsweg en een tegeltrottoir worden aangelegd ten dienste van het winkelcen trum. Het gaat om 950 m2 grond, 'waarvoor 9.025 per jaar moet worden betaald. Voorgesteld wordt in te ken een raadsbesluit van trek- 1940, onbewoonbaar werd verklaard, Er zijn aan het pand voorzienin gen getroffen, dat het, naar de mening van B. en W. nu weer voor bewoning geschikt is. SCHIEDAM Modehuis Mar- n van 't Broersveld presenteer- gisteravond in de grote zaal fan Musis Sacrum haa-r najaars- oliectie. In snel tempo werden circa 100 modellen door de tien nannaquins geshowd. In de col lectie. waarin zowel heren- als dameskleding te bewonderen viel, kwamen de nieuwe modekleuren en modelijnen duidelijk naar vo ren. Voor de heren was de getoon de collectie beperkt. De jasjes waren over het algemeen slank «esneden. De revers waren kort en smal. Bij de costuums vielen de vesten op door de hoge slui ting. De getailleerde jasjes wa ren uitgevoerd met een en twee splitten, die alle tot over de taille doorliepen. De lijn van de pijpen was smal, mei hier en daar een brede uitschieter, de zgn. lïgne d'éléphant, die op het ogenblik in Parijs steeds meer terrein wint. De damescollectie bestond voor het grootste deel uit modellen van de Londense confectionair Shu- bette. De vormen zijn jeugdig, ook voor de grotere maten, die1 overigens op deze avond in ruime; mate aanwezig waren en ge showd werden door twee manne-: quins. Overgooiers en spencers vormden een groot hoofdstuk tij-, dens het gedeelte van de show voor de pauze. Onder de over- gooiers en spencers werden over het algemeen overhemdblouses gedragen. De mantelcostuums maakten veelal een degelijke indruk door de vrij brede ceintuur, gemaakt van dezelfde stof als het pak, en de lange iasjes, die eventueel ook gedragen konden worden op een pantalon. Bijzonder grappig was het mantelcostuum in de ligne meteen '•symmetrische sluiting en hoog opstaande kraag. De mantels bij deze costuums waren veelal uitgevoerd met een bontkraag, die naar believen verwijderd kon worden, zodat het jasje ook in minder koude dagen gedragen kan worden. De jeugd kwam op deze mode show aan zijn trekken met mo dellen uit de collectie van Nickie Trend, ontworpen door Frank Go- vers. Twee regenjassen van imi tatiebont hadden een sportief en toch gekleed karakter. De show, die van commentaar voorzien werd door mevrouw E. Verstraten-BIeeeker en muzikaal omlijst werd door Bert Erw.ch, werd besloten met een bruids stoet. De modellen in deze stoet waren vervaardigd van een fees telijk uitziende stof. waarin veel met lurex gewerkt was. De ma terialen waren over het alge meen: zuiver scheerwol, het mo dieuze velours antique en Ierse wol. De roklengle varieerde van enkele centimeters onder de knie, voor de grotere maten, tot veie centimeters boven, de knie voor de tieners. Paars, zwart en bruin groen waren de meest getoonde kleuren. SCHIEDAM - De postduiven- verenging Union heeft mei 108 duiven een wedvlucht gehouden uit St, Ghislain. De duiven gingen los om 7.10 uur. Aankomst eerste duif: 9.07.52 uur. Laatste duif: 9.26,00. De uitslag is: W. v. d. Hoeven I, 3; Kerkhoff 2, 7, 16, 18; Heeren Zn. 4, 6, 14, 20; Bede- ker 5; Barzilay 8; Wenteler 9; v. Pelt 10; Wynties jr. 11; mevr. Lems 12; Verlinde Zn.'13, 17, 29; Ekris 15. Ook de postduivenvereniging De Vrijheid heeft een wedvlucht gehouden uit St. Ghislain. De dui ven. gingen los om 7,10 uur. Aan komst eerste duif 9.09.00 uur Uitslag: Jan Doejaaren 1. 17; Joh. Rost 2, 20; H. Hagen 3, 15; Piet Pols 4, 5, 12, 19; W. Kloos 6; Jack Doejaaren 7, II, 19; J. Zuidgeest 8; H. in 't Hout 9; P. Verlinde 10, 18; A. v, d. Berg 13; A. Holleman 14. Gisteravond 'omstreeks 8 uur ontstond een aanrijding op de Mgr. Nolenslaan, waarbij de 65- jarige voetganger J. H. en de 12- jarige M. v. M., beiden uit Schie dam, waren betrokken. De fiet ser reed de voetganger, die plot seling overstak, aan. Bij de val liep de jongen een gekneusde heup op. Hij is naar het gemeen teziekenhuis gebracht. Omstreeks 10 uur gisteravond verleende de 28-jarige elektricien E. C. C. met zijn auto op de Prof. Kam Onneslaan geen voorrang aan de 17-jarige bromfietser C. S, is met een hersenschudding in de Dr. Noletstichting opgenomen. D1NO MET een sportieve blauwe regenjas met modern gesneden kraag. De hoge laklaarzen com pleteren het geheel. SCHIEDAM —Tijdens een gis teren gehouden informatieve bij eenkomst van de contaclcommis- sie van de Doopsgezinde cn de Remonstrantse kerk en de Neder landse Protestantenbond in het Rijnmondgebied hebben mej. ds. G. Westerouwen van Meeteren en ds. Wethmar het een en ander over hun indrukken van de vier- de conferentie van de Wereldraad van Kerken in Uppsala verteld. Met name de Invloed van de jeugd op deze conferentie is ter sprake gekomen. ,De uitspraken van de Wereld raad over Vietnam en de wikkelingshulp waren duidelijk, aldi's ds. Wethmar, maar het blijft echter voortborduren op een ,t gegeven, patroon. De conferentie heeft aan haar leden een groot aantal grondgedachten meegege ven, waarmee deze leden verder gaan werken. Wel heeft men nu samen de uitgangspunten van het permanente bestuur van de Wereldraad van Kerken kunnen bepalen en ook is gebleken, dat de samenwerking tussen de Raad en de Rooms Katholieke Kerk groter is dan werd verwacht. MAASLAND In het begin juridisch advies worden ingewon- van de raadsvergadering heeft nen Besloten werd tot de aan- burgemeester F. J. Groot Enze- koop van een perceel grond aan rink enige woorden, ter nagedach- de Kluiskade, resp. de verkoop tenis gesproken van oud wethou- van een perceel bedrijventerrein der J. Noordam en van de heer aan kGt Ambacht. De koopprijs is A. P. Schat (47) stedebouwkunci- vastgesteld op f27.915. De grond ge, verbonden aan het instituut aan het Ambacht ter oppervlakte Stad en Landschap van de Pro- van 461 m2 zai voor f 35 per m2 vincie Zuid Holland. De heer worden verkocht. De heer Verha- Schat heeft vaak de gemeente gea wilde weten hoe groot de be- Maasland bijgestaan. Er was eni- lastingschade is die de gemeente ge discussie over het voorstel tot moet betalen. De voorzitter ant- intrekking van het 4e lid van art. woordde dat de belastingschade Daarom is besloten u de gouden 14 van de algemene regelen tot Voor rekening van de gemeente erepenning van de gemeente toe- verkoop^ van bouwterrein. De heer komt. In het voorstel had zo zei- te kennen. Mevrouw Warnaar A. L. Verhagen (VVD) wilde de de de heer Verhagen dan de werden bloemen aangeboden. P® boetebepaling bij eventuele terug- prijs genoemd moeten worden heer Warnaar gewaagde van de. koop van reeds verkochte gron- pjU3 belastingschade. De voorzit- prettige samenwerking die er den in een andere vorm gegoten ter gaf hierin de heer Verhagen steeds was. Hierna bleef zien. De voorzitter was het met gelijk. Aan het slot van de ver- nadat de voorzitter op de gebrui-- de opmerking van de heer Ver- gaeering werd besloten om met keiijke wijze had gesloten, hog hagen eens. Over dit punt zai een ingang van 1 oktober aan de-heer geruime tijd gezellig bijeen. A. Warnaar eervol ontslag te ver-, lenen als adviseur der gemeen^ te inzake bouwkundige en stede* bouwkundige aangelegenheden wegens pensionering. Tot de heer., en mevrouw Warnaar zei zei «e; voorzitter: Hierdoor zet u etjp" streep onder een bepaald werk, dat u 18 jaar lang in dienst van de gemeente op voortreffelijk6 wijze hebt verricht. Hiervoor de gemeente u zeer erkentelijk'

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1968 | | pagina 2