Bijzondere lasten voor onderwi js in Schiedam lopen sterk op Uit in flaardingen Afgebroken en herbouwd a Bos- of strandloop en volleybal in trimaetie SCHIEDAMS ALLERLEI Komen er in 1969 in Schiedam drie nieuwe hockeyvelden Scherp stijgende vost voor va nieuiving W erkiveekeinde Jeugd ert Muziek Oliebollenactie door gymnasten Onderwijzer verlaat O.L.S. te Rockanjje Diefstalleu in Sliedreeht „De Luchtbode Buitenverlichting nieuwe flats ontstoken Vrouwendag in H.l. Ambacht Van dag tot dag Bioscopen Tentoonstellingen Zaterdag puzzelrit Gewonde bij auto- botsing Burgerlijke stand Schiedam ROTTERDAMSCH NIEUWSBLAD WOENSDAG 8 OKTOBER 1968 SCHIEDAM In de nota ter inleiding van de begroting 1969 v«.tdt men slechts weinig gege vens over het onderwijs. Het zijn algemeenheden, zoals: de tijdige oorzienïi,K in vacatures vergt nog vaak de nodige moeite. De moeilijkheden bij het kleuteron derwijs beperken zich voorna melijk tot hei aantrekken van hoofdlejdsters. Ook hij het basis onderwijs ligt de personcelssitua- tie nog niet in alle opzichten ge makkelijk. Over de moeilijkheden inzake -de bezetting van het bureau van de schoolpsycholoog wordt met geen woord gerept. In de begro ting voor 1963 kwam deze post voor mot een bedrag van f 40.861. Volgens dc laatst vastgestelde rekening waren de werkelijke Uitgaven f 41.633. Voor I960 is de raming f55.963, waarin begre pen f 42.107 aan salarissen, f 10.946 aan sociale lasten en de rest bijkomende kosten, bureau behoeften en reiskosten. Kenne lijk is men er dus in geslaagd in d& vacature-Van der Wissel te voorzien. Voor de neuroloog-psychiater wordt een bedrag van f9.944 aangegeven. Het medisch op voedkundig bureau krngt even- sis in 1968 een subsidie van f 5000. Een deel van deze gelden vloeit weer in de gemeentekas terug Co or bijdragen van betrok ken instanties. Het bedrag voor de neuroloog-pschychiater in zijn geheel. Schoolbuitenhvif 'Zo gaat het ook met het schooi- buitenhuis m Oosterhout, dat te boek staat met een uitgave van f77.572 (v.i. f 57.750). De ouders van de 1470 Kinderen, die er oen week zullen doorbrengen, dragen volgens de raming i 24990 in de kosten bij. De schooltuinen gaan de ge meenten ;n 1969 naar naming f16.011 kosten (v.j. f 11.165 plus nog f 4.846 nadelig saldo van de Ver Sch Schooltuinen) Schoolzwemmen Belangwekkend is te zien, hoe veel het schoolzwemmen de ge meente kost: evenals verleden jaar is daarvoor f49050 ge raamd. Zowel het bijzondere als het openbare onderwijs profite ren van de zwemlessen. Met in gang van april 1965 is de ge meente per zwemuur f 45 gaan betalen voor gewone kinderen en f 6P voor gehandicapte. Tijdens de zwemwedstrijden m de kerst vakantie wordt eveneens f 45 per zwemuur betaald. Aldus komen die zwemwedstrijden de gemeen te op f 61)0. Voor kindervakantiespelen wordt voor 1969 £6.100 geraamd, v i. f C(JD. Hierin is het nadelig saldo van het jeugdfestijn in de Sporthal verdisconteerd, waar van de gemeente de helft. d.i. I 5.500 voor haar rekening neemt. De schoolmelkvoorziening is een aflopende zaak, m zoverre tegen over de raming van f 11.890 v.j, thans een post vun f 9.870 staat. DORDRECHT Jeugd en Mu ziek houdt het komende week einde weer haar jaarlijks terug kerende werkbijeenkomst in De Wildert. Het orkest staat onder leiding van Ru .Sevenhuijsen. Iedereen mag meespelen. Wie geen instrument bespeelt zingt mee in het koor van de heer E. Leertouwer. Het programma ver meldt „bewegen op muziek" of volksdansen naar keuze. Inlich tingen zijn te verkrijgen bij An neke Dicke, Vijver weg 10, tele foon 37800. Filmavond Natuurvriend PAPEND RECHT De vereni ging De Natuurvriend houdt mor genavond in het dorpshuis Cuitu- ra een filmavond in samenwen king met Diergaarde Blij-Dorp uit Rotterdam. De toegang gratis. Aanvang acht uur. DE HEER N. S. BOOSE uit Vlaardingen is aan de R.K. Uni- - versiteit te Nijmegen geslaagd 'voor het M.O, (B) examen wis- kuhds- De kosten voor spraakonderwijs op de lagere scholen gaa f 47.600 belopen i.v.m. de aan stelling van een tweede spraak- onderwijzeres. v.j. werkelijke kosten X 18.927,97. Onderuijsvernieinchig Voor de onderwijsvernieuwing, waarvoor in 1968 f 11.36' werd uitgegeven, word than m be drag van f 37.130 geraamd. Wat krijgt de burgerij daarvoor? Wij zien een post van f 18.000 voor culturele ontwikkeling van leer lingen (openb. en foijz.). verder i G.OOO voor o.a, pedagogische jeugdconcerten (openb. en bijz.), f 2.625 voor schoolradio t.b.v. het basisonderwijs, f3.500 voor de on. derwijsfilm en f 2.000 voor de ex perimenten. Er staat heel wat op het ver langlijstje: In het kader van de onderwijsvernieuwing is het noodzakelijk aandacht te beste den aan de esthetische vorming der leerlingen, zo lezen wij. Een der middelen daartoe is voorstel lingen te doen geven door het jeugdtoneel. Ook de film wordt hierbij genoemd en uit anderen hoofde ook de vertoning van na tuurfilms door de Stichting ,,Na- tuur en Jeugd'*. Een en ander is op de begroting aangetekend als memorie post. HARDIXXVELD GIESSEXDAM De turnvereniging OKK zal vol gend jaar haar gouden jubileum vieren en is nu reeds druk bezig gelden bijeen te brengen om dit iop waardige wijze te kunnen doen Volgende week wordt een oliebol lenactie gehouden, waarbij de 350 leden van de vereniging het produkt aan de man zullen pogen te brengen. De j'ongensploegen van OKK en Sparta uit Dordrecht zullen zaterdag een wedstrijd turnen in het clubgebouw aan de SI ijs weg, welke strijd om 2 uur begint. ROCKANJE Met ingang van 1 november is de heer J. van Halderen, onderwijzer aan de openbare lagere school de Zonne bloem alhier, benoemd tot hoofd van de openbare lagere school in Hardenberg (Ov.). De heer v. Halderen is acht jaar aan de school alhier'verbonden geweest. VLAARDINGEN Aanslui tend op de trimaetie*' van de Nederlandse Sportfederatie en op de activiteiten van de VIaarding- se sportverenigingen, die aan de ze actie hun medewerking verle nen, ligt het in de bedoeling nog deze maand te beginnen met een wekelijkse looptraining in de vorm van een strand- of bosloop, resp. in 's-Gravenzande of tri het Staalduynse Bos te Maasdijk. De strand- of bosloop zal onder lei ding staan, van de trainer van de atletiekvereniging Fortuna, de heer Ringlever, terwijl Anton. Huiskes heeft toegezegd enkele zaterdagen de leiding te zullen nemen, zodra hij zich daarvoor in de komende weken vrij kan ma ken. Indien er voldoende belang stelling voor deze looptraining blijkt te bestaan, wordt er zo spoedig mogelijk mee begonnen. De bedoeling is, dat de deelne mers op eigen gelegenheid naar 's-Gravenzande, dan wel naar het Staalduynse Bos gaan, waarbij er wel op wordt gerekend, dat auto bezitters andere lopers een lift zullen willen geven. Financiële consequenties zijn aan het deelnemen aan de bos- of strandloop niet verbonden, maar de organisator, de NSF-of- ficial G. v.d. Berg, denkt aan de mogelijkheid, dat de deelnemers op vrijwillige basis iets bijeen zul len willen brengen als tegemoet koming voor de trainer, die ie de- SL1EDRECHT De laatste da gen zijn te Sliedreeht i'erschillen- de kleine diefstallen gepleegd. Uit de garage Van Zanten aan de Oranjestraat is een blauwgeverf de uitklapbare gereedschapskist met inhoud gestolen. De scheeps werf Van Eijk kreeg ook onge wenst bezoek. Van een in aan bouw zijnde poütieboot werd na het doorsnijden van de kabel een heklicht meegenomen en uit een roeiboot drie geel en bruin ge verfde doften. Deuk en Zet verloor HARDÏNXVELD - GIESSEX DAM De dammers van Denk en Zet trokken maandagavond naar Dordrecht om daar aan te treden tegen het in de eer ste klasse Uitkomende DDV 2. Het verlies met 12—8 kwam tot stand door de volgende partij-uit slagen 1. A. RomeijnA. A. Huis man 20, W. KroonenJ. Kroon 20, W. EijgenraamW. Lock l, C. Havelaar—M. Schlieker 1l, J. KoopmanF, D. Stout 2U, F. VoermansA. de Mik 02, C. Koopman—J. van Hou- welingen 02, A. SnijdersA. Bakker 11, H. HofwegenW, Buijk. 1—1. rc zaterdagochtend zijn. vrije tijd voor deze actie beschikbaar stelt. Men kan zich voor deze looptraining aanmelden op het VVV-kantoor, Westhavenkade 12, tel. 348648 of bij de hr. v. d. Berg, Kamerlingh Onnesstraat 9, tel. 349879. Ook ai jn verband met de trim aetie wordt op het ogenblik ge werkt aan. de oprichting van een volleybalvereniging, waarvoor zo wel dames als heren zich kun nen aanmelden bij de heer M. C. Hoek, Geert Grotelaan 251, tel. 349891. SCHIEDAM De 60-jarige bromfietser A. A. P. P., is giste ren met een gebroken heup naar de Dr. Noletstichting gebracht na een aanrijding op de hoek van de Nieuw Mat hen ess er straat en de Van Berckenrodestraat. De brom fietser kwam daar door een voor- rangsfout in botsing met een per sonenauto. die werd bestuurd door de winkelbediende A. v. O. (29). Mevrouw A, C. v. W.-D. (32) slipte gisteren rond elven met haar bromfiets op het natte weg dek van de Lange Kerkstraat. Zij is met een hersenschudding naar de Dr. Noletstichting ge bracht en later naar ais ver voerd. Het hoofd van de administra tie van Tuberova heeft gisteren bij de politie aangifte gedaan van diefstal van een collectebus van de thc-'oest rij ding. De bus verdween van de balie in het ge bouw van de tuberculosebestrij ding aan de Stadhouders}aan. De inhoud van de bus is niet bekend, maar vermoedelijk is het bedrag niet groot omdat de bus kort te voren was geleegd. GOUDA Bij de postduiven vereniging De Luchtbode, wer den de kampioenschappen als volgt verdeeld: Oude duiven: Vitesse: 1 C. v. Leeuwen, 2. Keuring, 3 G. v.d. Vliet en Zn.. 4 T. Henrich, 5 P. Hak en Co. Mit Fond: 1 Keuring, 2 C. v. Leeuwen, 3 T. Henrich, 4 J. J. Terlouw, 5 D. v.d. Bas. Fond: 1 G. v.d. Vliet en Zn., 2 C. v. Leeuwen, 3 T. Henrich, 4. Fr. Droog, 5 Heuring. Jonge duiven: 1 T. Henrich, 2. J. J. Terlouw, 3 W. v. Dam, 4 C. v. Leeuwen," 5 Keuring. Na vlucht: 1 T. Henrich, 2. G. v.d. Vliet en Zn., 3 C, v. Leeu wen, 4 M. A, Janssens, 5 W. v. Dam. Genraal alle vluchten: 1 T. Henrich, 2 C. v. Leeuwen, 3 Heu- ring.4 G. v.d Vliet en Zn., 5 J. J, Terlouw. Kampioenduiven eigenaars: Vitesse: H. L. L aker veld en Zn. Mit Fond: J. J. Terlouw Fond: T. Henrich Jonge duif: T. Henrich Klasse kampioenen A: T. Hen rich. B. Gebr. Slamsn. C: W. v. Dam. HEXDRIK 1DO AMBACHT Dinsdagavond is de buitenver lichting van de twee blokken flatwoningen, die in aanbouw zijn in het bestemmingsplan Kruisiviel. ontstoken. De felle buitenlampen op de nog afzonderlijk in het donker staande flatgebouwen vormden een sterke blikvanger. Van deze 99 woningwetwonin gen zullen waarschijnlijk de eer ste medio februari 1969 worden opgeleverd. De eerste paal voor dc flats werd geslagen op 12 maart 1968. De Woningbouwver eniging Algemeen Belang zal het beheer gaan voeren. DEN BR1EL Notaris J. van Zanten-Solleveld, die in Den Bnel is benoemd, heeft op een zeer merkwaardige wijze voorzien in zijn behoefte aan een passende woning: hij kocht een oud hvis aan het Maarland, liet het steen voor steen afbreken en weer op bouwen in zeventiend eeeuwse stijl, Zo is een prachtig resultaat be reiktHet huis heeft een trap gevel uit de gouden eeuw", opge trokken iüt rode en gele handge- vormde IJsselsteentjes, versierd met boqen. De bomnkosten zijn omstreeks eert halve ton. HEXDRIK-1DO-AMBACHT Morgen wordt in dorpshuis De Schoof voor de vierde maal een jaarlijkse vrouwendag gehouden. Het bestuur van de federatie WH, waarin zeven vrouwenver enigingen samenwerken, organi seert deze ö-g. Talrijke demon stratie- en verkoopstands staan vanaf 10 uur 's morgens tot 5 uur 's middags uitnodigend ter be schikking van de Ambachtse vrouwen. De ,,dag voor de vrouw is gratis toegankelijk voor ieder een, voor het avondprogramma wordt een entreeprijs geheven. Dit bestaat uit een toneelstuk ge titeld Vrouwen" en wordt opge voerd door een amateur groep uit Overschie. f SV Maasland schoot MAASLAND De S.V. Maas- land heeft onderlinge schietwed strijden gehouden. De hoogste vijf schutters van de korpswedstrjjd op basis van 50 punten, waren: A. Korpel 50; C. Klein Hesselink 49; Fr. van Staalduinen Wzn 49; W. van Dijk 48 en J. Kleiwegt 48 punten. De hoogste vijf schutters van de vrijebaanwedstrijd waren A. Korpel 30; M. P. Hanemaaij- er 30; Fr. van Staalduinen Wzn 30, P. v. d. Pol 30 en J. Hane- maaijer 29 punten. Donderdag DE NIEUWE uit gaans w eek be gint voor de muziekliefhebbers goed; in de Stadsgehoorzaal ge- Zaterdag DE WEKELIJKSE samenzang in de Pniëlkerk van het comité Kom zing met ons.begint als vanouds om elf uur. IN HET SOCIëTEITSGEBOUW Dinsdag van de jongerensociëteit CSLD, speeld wordt om de loisseibeker, die door de k.j.v. Sunlight op hel spel is gezet. IN DE OUDE MARKT heeft de k.j.v. D.O.M. haar clubavond. Zomerstraat 31, draagt om vijf «n de -stafist Theo Olof en de Uur het hestuur zijn taak over aan manijestatie in De vishaak heeft pianist Manmis Fhpse een duo- een geheel nieuwe ploeg en op het TOT SLOT van zijn culturele het comité nog het aspect sear aan de orde willenstellen', het nodigde concertzelfde adres, maar dan bij de Vereniging van Vlaardingse kun- Henn0 Eggenkamp wit voor een WIE HET LIEVER in een sn- stenaars VL 65 begint acht ~ntit>he>t(>r> pmtisrhe mnnHcataiip. dere richting zoekt kan om kwart "raeewTr&n! over vier en om acht uur terecht samengesteld uit Turkse gastar- op het marktterrein aan de Broek- beiders. weg en wel bij het circus Rancy. zogeheten erotische manifestatie acht uur IN DE SPORTSCHOOL West- BIJ DE SCHIETVERENIGING wi3k vorden vwmmdatrijten ge- Wühelrmna begint om zeven wur -«.non* de adsbtrijd IN DE SOCleTEïTSZAAL van de Harmonie vergadert de p.v. Ons Aller Doel. wijk woraen vooriveu-siTijaen ge- houden voor de Vlaardingse jeugd- oeitsdag die georganiseerd is vanwege het 75-jang bestaaniedere stadge noot die tenminste 18 jaar is, kan aan de wedstrijd meedoen, uitge zonderd leden van een schietver- entging huis De Ilaven, Weeshuisplein, is er om half acht dansen. OM HALF ACHT begint de eer ste bijeenkomst van de werkcur- sus voordrachtskunst voorheen declamatie cursus geheten die de voordrachtskunstenares Lily van Haghe geeft in de hal van de APlesmanschogl DE FICO geeft filmvoorstellin gen in Triangel; om twee uur draait daar Het ezeltje Sabio en De wilde rebel komt om half ze- -U? ven en kwart voor negen op het IN HET CLUBHUIS van de doek. IN DE VAN HOGENDORP- Stichting Vlaardingse Bejaarden- SCHOOL begint om acht uur een zorg wordt om twee uur weer ge- HET PROGRAMMA van de cul- bijeenkomst van de plantenwerk- klaverjast en in De Visbank gaat turele manifestatie in De Visbanfc groep van de Kon. Ned. Natuur de culturele manifestatie door van vermeldt voor drie uur een Luns- hist. Ver, het comité S.A.D.K. Om te kijken pauze door het Vlaardinas decla- en-'of te praten kan men daar te- matieverbond en om acht uur zal recht van 1012. 2—5 en 8—12; Nico Schrevel het hebben over om acht uur 's avonds komen Th. monopolies. Stibbe en Peter Schat aan het IN HET LUXORTHEATER hun woord over Cuba. VAN EEN TOT ZES UUR kun- nen deze week liefhebbers van nen schutters nog terecht in de alle leeftijden iedere avond om Emmastraat, bij Wiïhelmina, voor acht uur terecht bij Zo gezegd, zo deelneming aan de stadsbaanwed- pedaan". Zondagmiddag, 5 uur, strijd; een uur na de sluiting xvor- draait Addergebroed (14 jr.) en weer voor alle leeftijden wordt zondag- en woensdagmiddag, half Vrijdag LVCHCTI'ERVVILING is etm- daag het thema van de culturele manifestatie in De Visbank; spre kers zijn ff. Boerma en ir. Hen- mng. Bij Wiïhelmina in de Emma- den de prijzen uitgereikt. Zondag drieThunderbirds taond. are go ver- IN DE STADSGEHOORZAAL OBADJA gaan pas om negen TtraariVginrom zeven uur 'wèer iwr de deuren open van de jeugd- de stadsbaanwedstrïjd en circus sociëteit Elysium maar om half staat Dokter Zjivago (14 jaar) op Rancy geeft om kwart over vier ?rie al °T>ent het comité S.A.D K. het programma. Er zijn voorstel en acht uur voorstellinoen op het Visbank het gesprek over lingen op zaterdag-, dinsdag- en - - „Kunst en Cultuur" „u marktterrein aan de Broekweg. woensdagavond, acht uur en zon dag kwart voor vier en acht uur. IN DE STADSGEHOORZAAL ^aan<^aS verzorgt het gezelschap voor de IN DE CULTURELE manifes- p.v, A. de Jong de „Tik-takshow tatie van S.A.D.K. staat acht '68'69" en de jeugdsociëteit uur het onderwerp Kritische Elysium verwacht haar bezoekers Universiteit op het programma. om acht uur in Obadja. De klaver- jassers kunnen om acht uur te- WIE MEER voor klaverjassen werk te bezichtigen, afkomstig uit recht in café De Oude Markt, op voelt kan terecht in de recreatie- Afrika en Nieutu-Guinea. Ge- het toernooi van de k.j.v. D.O.M. zaal van Sunlightwaar tveer ge- opend: 9—6 vur. TOT EN MET ZATERDAG is in de expositiekelder van De Katten- beker, Liesveld 151 nog houtsnij SCHIEDAM De gemeente lijke bemoeiingen met de sport en de lichamelijke opvoeding bui ten schoolverband kosten €lc ge meente volgens de begroting ge wone dienst 1969 in het komende jaar f534.234 tegen een raming van £464.833 in 1968. Daartegen over staat dan 59.854 aan In komsten, d.w.z. aan huur voor terreinen en clubgebouwen, als mede rente op verstrekte lenin gen. Het onderhoud van terreinen en hun bemesting vraagt f 58.500, voor de paden, die moeten wor den gebitumeerd is f 19.300 no dig. Schilder- en timmerwerk aan de clubgebouwen staat geboekt met een raming van f 18.23Q. Op gemerkt wordt, dat de onder houdskosten zo hoog zijn, omdat de terreinen alle sterk overbelast zijn. Voor Ionen terreinknechten is een bedrag van 67.000 be groot, voor gewone personeels uitgaven, alles inbegrepen f367.479 (v.j. f 330.958). Onder hoofd kapitaaldienst komen enke le mtmorieposten voor, w.o. de bouw van een tweede sporthal en de aanleg van de oefenwielerbaan in Sportpark Harga. De nota ter inleiding van de begroting tekent bierbij aan, dat de bauw van de wielerbaan in Harga ter hand is genomen. De SLIEDRECHT De AMC Sliedreeht houdt zaterdag weer een puzzelrit voor gemotoriseer de voertuigen. Het is de jaarlijk se terugkerende Bellevue-rit. Er wordt in twee klassen gere den. Klasse A is voor gevorder den, en in klasse B kan men in schrijven als men nog minder er varing heeft met oriëntatieritten. Gestart wordt tussen 13.30 en. 14.30 uur. Men kan nog inschrij ven op zaterdag v.a. 13 uur in Schuttershof aan de Burgemees ter Drijbersplein. Ier Drijverplein. Verkoopmiddag ALBLASSERDAM De Zen- dingskrans Lydia houdt zaterdag in het Verenigingsgebouw van de Nederlands Hervormde Kerk een verkoopmiddag. Van 3 tot 5 uur wordt een grote collectie truien, wanten, babykleertjes, enz. te koop aangeboden. De op brengst is voor de Gereformeer de Zendingsbond. Half uur verschoven hardinxveld-giessendam Het postkantoor in Neder-Har- dinxveld is op zaterdagen geopend van 8.30 tot 11.30 uur. In die ope ningstijden is een kleine wijzi ging gekomen. Voortaan kan men terecht van negen tot hvaalf uur, uitsluitend voor spoedzaken en- het afhalen van post. leden der betrokken wielervereni ging zullen daarbij een handje helpen. Overigens zal dit sport park kunnen worden voltooid door de aanleg van nog een drie tal sportvelden ten noorden van de Hargalaan. De bodemgesteld heid is er van dien aard, dat de keuze waarschijnlijk op hockey- belden zal vallen, daar de be schikbare velden voor -deze sport minder geschikt zijn. De andere sporten, met name in Thurlede, zouden hierdoor meer ruimte beschikbaar krijgen, waaraan dringend behoefte be staat. Daarmee zal, aldus de nota, een uitgaaf van betekenis zijn ge moeid (thans als memoriepost vermeld). Voorts deelt de nota mede, dat aan de eerste aanzet voor een landijsbaan in Kethel-Zuid wordt gewerkt en dat het bestuur van de Stichting Zwembad-Zuid op dracht zou geven voor het ver vaardigen van een schetsontwerp voor dit bad. GOUDA Op de Sportlaan (de vroegere Goejanverwelledijk) tus sen Bernadottelaan en Kruger- laan zijn dinsdagavond twee auto's frontaal op elkaar gebotst, doordat een nestuurder de andere te iaat opmerkte. De 23-jarige broodbezorger C. v. d- Wei uit de Cort v. d. Lindenstraat kreeg snij- wonden aan het hoofd en een ge scheurde lip en is in het Van Iter- sonziekenhuis opgenomen. KNSB gaat vergaderen in Goriiicheni ^GORINCHEM Wegens het 75-jarige bestaan van het gexvest Zuid-Holland van de Koninkl. Ne derlandse Schaatsenrijdersbond (KNSB) zal volgend jaar de jaar vergadering van de landelijke or ganisatie worden gehouden in Go- rinchem. De data van de twee daagse vergadering zijn nog niet bepaald, maar het 2al waarschijn lijk februari of maart worden. De receptie ter gelegenheid van het jubielum wordt reeds de vol gende maand in Boskoop gehou den. GEBOREN": Wiïhelmina. cl. v. F. K. zaadbergen en N. \V. de Koster; Jeroen A., z. V. C. Beukers en A. F. W. van Steen-, chnsta IId. v. A. Leeuwen- steln en C. A. de Frel; Nancy, d. v. A. C. W. van Gtrdmgen en L, A. Nicolta: .Marlijn P. L,, z. v. P. L. van den Heu vel en M. J. C. L. J. Seelen; Beren- dina J., d. v. D. den Haan en A. Boes- ma; Marset, z. v. F, Fontijne en T. w. van Schieveen: AstrJd P. C.. d. v. C. Westerveld en M. A. Groeneweg. OVERLEDEN: A. KeiJ. 1* jr: W- H* Bakker, 94 jr. wed, J. W. Hentzcu.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1968 | | pagina 2