Leven met een doel Voorstellen aan de raad Vlaardiiigs allerlei Op De Vergulde Hand Westduitse fabriek van constructiedozen Proef adviescommissie woningbouw in raadszaal geïnstalleerd Vlaardingse elftallen Vanavond Fortuna-WIK Lang9 de weg Spaarbank Burgemeester opent Obadja Orgelconcert Dirk Junsz Zuart Weer triomfen voor mevr. VanKuijk WAT VKAAR WANNEER? SCHIEDAM VLAAFt Dl NGEN MAASSLUIS MAASLAND ROZENBURG HOEK VAN HOLLAND N 1 ROTTE RDAMSCH NIEUWSBLAD DONDERDAG 23 AUGUSTUS yjaardingen Je moet niet thuis in een stoel gaan zitten, warneer je gepensioneerd bent. Dan I's het binnen pon half jaar met je gedaan. Je moet in beweging blijven, er op uittrekken, fietsen, je een doel stellen, contact met de buitenwereld blijven houden. Dan blijf je vitaal er. :it. Dit is een gratis recept var. Koos de Wilt, die vorige maand de 7 kruisjes bereikte. Hij ka-n zijn been nog zover omhoog zwaaien, dat menig spertman hem dit niet nadoet. Me: ge mak brengt hij met gestrekte knieën de vingers aan de grond. Daar doet hij natuur- l.jk wel wat voor. 's Avonds voor het naar bed gaan be drijf: hij in pyama gymnas tiek. Fietsen vindt hij het aan- gewezen middel om de benen lenig te houden en hart en Ion- gen aan hun trekken te laten komen. Niet zo nu en dan, maar dagelijks. Dat kan je volhouden door niet zomaar een eindje te 'gaan fietsen, doch door je telkens een doei Ie stellen. Wanneer je Koos fietsend tegenkomt, dan is hij altijd naar iets of iemand on derweg. Dat is voor Koos niet zo moeilijk, want hij heeft een stoet familieleden, vrienden en kennissen. POPULAIR Koos is onbetwist de meest po pulaire figuur in de Vlaar- dingse sportwereld. Daar is hij mee vergroeid, sedert hij als jong broekje het VFC-shirt aantrok. Dat heeft hij als aan- vallende spil en aanvoerder van het elftal gedragen. Be halve met zijn vrouw was hij getrouwd met VFC en de KNVB Daarvan getuigt de gouden VFC-speld voor meer dan 50 jaar lidmaatschap en de recente huldiging als schei dend consul. Hij is 48 jaar consul geweest. De eerste ja ren van de toenmalige RVB, daarna van de KNVB, Het be tekende al die jaren zondags morgens vroeg uit de veren, om de velden te .keuren. Hij heeft er onder meer een KNVB-diploma voor het leven aan overgehouden, waarmee hij gratis toegang heeft op alle voetbalvelden. De enige functie, die hij na z'n 70e jaar niet heeft afgestoten, is rap porteur van de KNVB, in wel ke hoedanigheid .hij scheids rechters onder de loep neemt. Behalve jeugdleider was hij scheidsrechter. Hij was ook secretaris en juniorensecreta ris van VFC. Sedert de jaren Koos blaakt nog'van levenslust, dertig was hij tot voor kort de Zijn vitaliteit straalt je tege- man, van wie de in Vlaardra- moet. Ja, zegt Koos: jk ben gen verschijnende kranten de wekelijkse waslijst met voet baluitslagen betrokken. TROUW Koos is ncoit van de hak op de tak gesprongen. Waar hij men begon, cat hield hij vol. Hij was 53 jaar bij drukkerij Dorsman er. Odé, toen hij er als bedrijfsleider met pen sioen ging. Hij knoopte er nog 5 jaar aan vast, mei e:- drie ochtenden in tic week te blij ven werken. De middagen hield hij vrij voor zijn geliefd partijtje biljart. Ook voor het leggen van non klaverjasje is hij altijd te vinden. Di*. is za terdagsavonds vaste pr;k bij een van zijn gehuwde kinde ren en /.ondagsmorgens bij hem thuis, waar het dar. te vens familiereünie is. Var. de gekweekte klaverjaspot wordt jaarlijks een trip gemaakt. Deze zomer was' het rrn 5- daagse r.aar Sauerland. Tevo ren was hij met zijn vrouw een week in Ver.lo geweest bij zijn neef Bram de Wilt. voor malig redactielid van het Zwaliiwen-cluborgaan. Daar na maakte hij met vrouw en kennissen nog een 7-caagse NS-reis naar Knocke. Tijdens het voetbalseizoen is hij bij de lagere elftallen van VFC te vinden en zondagsmiddags bij SW, Fortuna of -Feijenoord Naar SVV en Fortuna gaat hij op de fiets, naar Feijenoord met zijn. zoons en schoonzoons en. zijn naar hem genoemde kleinzoon Sjaak. gelukkig nog zo gezond als een vis en ik heb er nooit m'n .sigaartje of borreltje voor la ten staan. Uit hoofde van een veeljarige omgang mogen we wel vaststellen, dat hij van beide een groot liefhebber is, waarbij hij, wat het laatste betreft, nooit boven zijn taks gaat. Wie bij Koos op bezoek komt, is altijd van een gezel lig uurtje verzekerd. Wegens pensionering zal de heer P. Oversluizen, stoker in het flatgebouw voor bejaarden, met ingang van 1 oktober de dienst verlaten. De heer Oversluizen is sedert maart 1941 in gemeen tedienst. De afdeling bestratingen van ge meentewerken is begonnen met het herstraten van de Lepe laarsingel, tussen Dillenburg- srngel en Reigerlaan; met het asfalteren van het buurtparkje bij de Dillenburgsingel en het aanbrengen van slijtlagen op wegen in het volkstuincomplex Broekpolderweg, Zuidbuurt en Oranjepark. Binnenkort wordt begonnen met het herstraten van de KorhoenLaan. Iemand die zich Van Ooyen noem de en zei bij V. D. op het "Veerplein te werken, heeft tele fonisch vals brandalarm ge maakt. De politie, die het tele foontje kreeg, waarschuwde de brandweer en rukte meteen uit. Toen er van brand geen. sprake bleek te zijn kon de brandweer nog tijdig worden opgehouden, zodat vrijwel niemand iets van dit valse alarm heeft bemerkt. Een Van Ooyen. is bij V. D. geheel onbekend. VI aar dingen Uit het zo juist verschenen jaarverslag 1968 het 145e boekjaar van de Spaarbank Vlaardingen blijkt, dat in het verslagjaar het spaar saldo van op 31 december 52.646 spaarders met ƒ2,1 mil joen groeide tot een totaal van 63,6 miljoen. Daarbij is dan inbegrepen een bedrag van 2,4 miljoen bijgeschreven rente. In 1968 telde de spaarbank 684 spaarders per 1.000 inwoners van Vlaardingen, tegen 677 per duizend in 1967. Het saldo te goed per inwoner bedroeg ƒ827,25 (782,83) en het gemid delde spaartegoed 1.209,01 1-137). Vlaardingen Vrijdagavond om half acht zal het gebouw Obad ja aan de Willem Beukelszoon- straat officieel door burge meester mr. Heusciens worden geopend. Door de verbouwing zijn er negen zalen voor de jeugd van Liefde en Vrede be schikbaar; een grote zaal. een kleine zaal. een bestuurskamer, een bibliotheekzaal, een kleine clubzaal, een sociëteit, een stencilkamer, een hobbyruimte en een donkere kamer (doka) voor de liefhebbers van foto grafie. Bovendien is de keuken Vergroot en is de loilettengroep uitge breid van twee tot vijf. Voor de opening zullen De Pijpers en De Jonge Pijpers door de stad marcheren en dan zal ook aan dacht worden besteed aan de activiteiten van Liefde en Vre de, Vanaf 20.30 uur zal het gebouw Obadja toegankelijk zijn voor dc besturen van de aangesloten clubs bij Liefde er. Vrede. Zaterdag van 10 tot 22 uur ma iedereen het gebouw komen be zichtigen en er zal dan ook ex positie gehouden, worden. De sociëteit heeft een eigen in gang gekregen in de Callen- burgstraat 67. De naam is ge wijzigd in De Stoof, en in de sfeervolle ruimte met oud-Hol landse verlichting is een ruime bar aangebracht. Van deze so ciëteit kunnen jongeren van 16 jaar en ouder lid worden. De le den hebben medezeggenschap in de te brengen programma's. De soos is zondag geopend van 11 tot 13.30 en van 20.30 tot 23.30 uur. Op woensdag en vrijdag van 19.30 tot 23 uur. Vlaardingen -Eén van de groot ste, onder leiding van één man staande Westduitse bedrijven met fabrieken in Wcst-Duits- Tand (5), Frankrijk (3), Italië, Portugal, Brazilië wil een twaalfde fabriek vestigen op het Vlaardingse industrieterrein De Vergulde Hand. De bedoeling is hier te begin nen met de produktie zowel van de constructïed02en als van de pluggen en het van de ontwik keling van de afzet te iatert af hangen welke sector de belang rijkste wordt. Om te beginnen zulten in het nieuwe bedrijf tien a twintig mensen werk kunnen vinden; een aantal dat geleidelijk zal kunnen uit groeien tot ca. 80. In de Zomerstraat slipte een zes tienjarige bromfietser tegen een boom, waarbij hij en een veer tienjarige jongen, die achterop zat, 2odanïg kwamen tc vallen, dat zij met een hersenschudding naar het Holyziekenhuis ge bracht moesten worden. Volgende week woensdag moet dc gemeenteraad zich uitspreken over een voorstel van B. en W. om 2,500 grond o de heek van de James W attweg en de Fultonstraat voor f 42,50 per m2 te verkopen aan de heer A. Fi scher te Tumlingen, bij Freu- denstadt in het Zwarte Woud. Naar ontwerp van de architect P, B. A. Mast uit Mijnsheren- land moet op die grond een fabriekscomplex met kantoren gebouwd worden met een in houd van rond 14.000 m2. Er wordt voor deze Nederlandse vestiging van Fischer Technik een nieuwe onderneming ge sticht, Fischer Technik Neder land N.V. die zich. evenals het moederbedrijf, gaat bezig hou den met de fabricage van tech nisch speelgoed van nylon (con- structiedozen) en van plastic pluggen in alle gewenste afme tingen, voor bevestiging van schroeven e.d. in muren. AFZETGEBIED De heer Fischer begon zijn be staan uit een kantoor in twee lagen en daarachter, één hoog, de produktiehal. Alle leidingen worden langs het plafond ge legd waardoor de grootst mo gelijke flexibiliteit wordt be reikt voor opstelling van de machines. Afzufginrichtingen overal waar dat maar nodig is zuilen er voor zorgen, dat het nieuwe bedrijf een bijzonder schoon bedrijf wordt. Een bij zonderheid van het produk'tie- proces is. dat het grote hoeveel heden (600 m3 meter per uur) koelwater vereist. KOELWATER Omdat de waterleiding op het industrieterrein daarop niet be rekend is, zal voor dat koelwa ter een wel geslagen worden, waaruit het water wordt be trokken dat dan, na zijn koelen de functie te hebben verricht, weer in de grond wordt ge pompt. drijf na de oorlog op basis van Met de bouw van het complex zal een eigen vinding en leidde het ook naar zijn huidige bloei. Hij zal het ook in de Nederlandse n.v. voor het zeggen hebben. Zijn produkten vinden in ons land al een groot afzetgebied en dat was aanleiding tot het besluit hier ook een bedrijf te stichten. DIT JAAR MG TWEE „HEARINGS" Vlaardingen Burgemeester mr. J. Heusdens heeft gister middag in dc raadszaal van het stadhuis de nieuwe Adviescom missie Woningbouw geïnstalleerd. Deze commissie Op het gebied van het wonen in Holy over de ontwikkeling van die stadswijk en een twee de in de Westwijk over de vol tooiing daarvan. CIJFERS is in het leven geroepen voor een proefperiode van twee jaar. Van de in die tijd bereikte re sultaten zal het afhangen of zij daarna een definitieve vorm krijgt. Mr. Heusdens stelde in zijn in stalls tietoespraak het instellen van. c!«£ commissie in het te ken van cle inspraak waarom steed* meer en steeds luider wordt gevraagd. Men ziet daar in n.l, het middel tegen dc groeiende spanningen en gevoe lens van onbehagen, die een uitvloeisel zijn van het steeds ingewikkelder en daarmee on doorzichtiger worden van onze samenleving. Het gemeentebestuur kan aan die ontwikkeling niet voorbijgaan en het heeft voor de inspraak igekozen met fc.v. het instellen van de raad voor sport en re creatie en de eerdaags te in- staJleren culturele raad. Ook de hearings, die -gehouden zijn, moeten vorm geven, aan die in spraak. De burgemeester ont hulde, dat het voornemen be staat nog dit jaar enkele ge richte hearings te houden; één ■DEZE EDITIE bestaat uit het volledig Botterdamsch Nieuwsblad, zoals het in Botterdam en naaste omge ving wordt verspreid, met EXTBA twee pagina's nieuws uit uw gemeente en streek. ïfOTTEHDAMSCH NIEUWSBLAD BUREAU SCHIEDAM: Broersvest 3. Administratie- en abonnementen telefoon 26.8D.9l. Redactie telefoon 26.23.66. Klachtendiensl: telefoon 2S1773 van 18.00—20.00 uur, zaterdag van 17.00—19.Q0 uur. HO OFD A GENTSCHAP VLAARDINGEN: Boekhuis Den Draak, Veerplein 27. telefoon. 34.37.60, Redactie; Smalle Havenstraat I, telefoon 34.52.09 en 34.54.53. Klaehtenrtienst: van 13.30—20 uur. zaterdags van 17.00—19.00 uur, •N'arcissestraat 1, telefoon 34.76.96. Vlaardingen Volgende week uitgifte^ tfan 2.000 m2 grond op woensdag vergadert de ge- <~~1" ■~'1 meenteraad, 's avonds om half acht. De agenda vermeldt o.a. de volgende voorstallen van burgemeester en wethouders: 50/52 met 6* m2 grond, van de het industrieterrein De Ver- erven J. Maarleveld; Sïïï! H4nd t aankoop van hot pand la Maas- bosstraat 23-25, met cle erfpacht van. G! m2 grond, van de heer P. Stoop, alhier; sloop van de pander Kortestraat 1, Koningstraat 2 en West- nieuwlancl 5 en 9; firma Th. A. A. Werner Zonen, alhier tegen ƒ2 per m2 per jaar en voor de bouw van drie bedrijfshallen; afwijzing van een verzoek om subsidie, gedaan door de af de- leggen van een laagspan- ling reclassering van het Leger ningskabel onder het noorcle- d ss Hei ls; lijke trottoir van de Schiedam- f -»nnn seweg en het aansluiten daarop beschiitbaai stellen van. ƒ3. aanleg van fietspaden, t.w.van d aan 2ijd aan een dntn- de Zeemanstraat naar het fiets pad door de groenstrook aan verhuur van het pand Westhaven- de noordkant van de West wijk kade 87, met in totaal 2.160 m2 grond aan de Industrie- en Han- delmij De Hollandse Pelmolen N.V., alhier, voor een bedrag van. 10.000 per jaar en voor een termijn van vijf jaar; en langs de Maraixlaan, tussen de Dirk de Derd-alaan en de Marathonweg; herstel van het plantsoen op de hoek van de Van Maanenstraat en de Johan de Wittstraat; herstraten van de schoolpleinen op het scholencomplex in de aankoop van het pand le Van Van der Werffstraat;' Ley den Gaelslraat 83, met de erfpacht van 122 m2 bijbehoren- plaatsen van papierbakken op de dt.Vondj van de hear J. Kor- schoolpleinen; AANKOPEN ontruiming van de panden Land- straat 22, 28, 62, 64 en 35, in huur bij het aannemingsbedrijf L. van Rij- Dat bedrijf wordt overgeplaatst naar de voor malige timmermanswerkplaats van de scheepswerf A. de Jong op de Hoflaan. De heer Van Rij ontvangt een tegemoetkomin. pers hoek, alhier; aankoop van het pand Landstra at 12 met de erfpacht van 71 m2 grond, van de heer J. 3VL van den Ti Hart, alhier; aankoop van het pand Heem raadstraat 23;25, met de erf pacht van 98 m2 grond, van de heer J. C, Halmmans de Jongh; in da kosten van verplaatsing; aankoop van het pand Hoogstraat voor medewerking aan een door de gezondheidsorganisatie TNO in te stellen tweede onderzoek onder de Vlaardingse bevolking naar aandoeningen van de luchtwegen; voor 12.200 van een afrasiering rond het tweede speelveld van de r.k. sportvereniging W.I.K., afd. voetbal, in park 't Nieuwe!ant; verstrekken van een aanvullend krediet, groot 102.000, voor restauratie van de Nuts kleuter school op de Binnensingel; beschikbaar stellen, van 10.000 als Vlaardings aandeel in een voorbereidingskrediet, door Schiedam, Vlaardingen en Maassluis te verstrekken ran een in het leven te Toepen stichting, die -aen regionaal ver pleegtehuis voor somatisch zie ken en geestelijk gestoorde be jaarden gaat stichten on exploi teren (in Schiedam), vond de burgemeester inspraak van de burgerij erg belangrijk omdat dit on dei-werp zelf zo be langrijk is; de woning bepaalt of men zich hier thuis voelt. Ket belang van de woningbouw illustreerde hij met enkele cij fers over het Vlaardingse wo- ningbezit; in 1949 waren hier 10.529 woningen, in 1959 18.z27 en begin 1969 23.680. Verwacht mag worden, dat dit aantal in de komende jaren zal uit groeien tot meer dan 40.000. Aangezien ook in de gemeente de gang van zaken steeds on doorzichtiger wordt wil het ge meentebestuur de burgerij bij dit onderdeel van zijn beleid betrekken. Het ligt aan de com missie of dit experiment zal slagen; mr. Heusdens hoopte, dat zij van do geboden kans een verstandig gebruik zal weten te maken. Onderwerpen, waar mee zij zich bezig zal kunnen houden zijn b.v. indeling en grootte van woningen, evenals details van de inrichting en de verhouding tussen prijs en ge-, boden woongenot. Meer algemene problemen zijn de woningbehoefte en de vraag of er hoog dan wel laag ge bouwd moet worden en dan voor verkoop of voor verhuur. Allereerst zal de commissie zich echter gaan buigen over de bestemmingsplannen vcor Ho- ly-noord. Mr. Heusdens hoopte, dot de commissie over twee jaar in belangrijke mate zal hebben bijgedragen tot bevor dering van de kwaliteit van het wonen in Vlaardingen. VROUWELIJK ELEMENT Wethouder E. P_ van der Veen, die de commissie zal voorzit ten, wees op het belang voor het gemeentebestuur van de nieuwe communicatiemogelijk heid; bestuurders moeien zo veel mogelijk het oor te luiste ren leggen bij de burgerij. Hij geloofde dan ook dat de com missie goed werk zal kunnen doen en hoopte van harte dat zij daar in zal slagen. Dc heer Van der Veen vond het ook erg belangrijk en verheugend, dat het vrouwelijk element (7 van de 14 leden zijn dames) in de commissie zo sterk vertegen woordigd is; de vrouw heeft in het algemeen nauwer met de problemen van het wonen te maken dan de man. De heer Van der Veen deelde nog mee, dat in afwijking van de oorspronkelijke opzet, de huur dersvereniging Vlaardingen niet in de commissie vertegen woordigd zal worden door de heer C. Ver burg, maar door de heer J. van der Veer, Na de in stallatie heeft de commissie haar eerste vergadering ge bruikt voor een nauwere onder linge kennismaking. ongeveer een jaar gemoeid zijn, waarna dan ca. 75% van de be schikbare grond bebouwd is. De rest is o.a. bedoeld als par keerterrein. De verwachting bestaat in oktober met de bouw te kunnen beginnen, maar de heer Fischer wil met de pro duktie niet wachten tot het hele complex klaar is. De bouw wordt daarom in fasen uitge voerd; rijksgoedkeuring is voor het werk inmiddels al verleend. De stjehtingskosten grond en bouwkosten zullen in de buurt van één miljoen gulden liggen; de totale investering zal in verloop van een aantal jaren J kunnen oplopen tot 5 a mil- joen gulden. Vlaardingen De Vlaardingse KNVB-elubs, die zaterdag de nieuwe competitie openen zijn als volgt samengesteld: ZlVitLUV/FDJ (uit tegen Noord- wijk): doel Boers: achter: Struijs, Westerdijk. Veth en Si mons: midden: Van G end eren en Buitelaar; voor* Van Veen, Van Ree, Breedveld en Van der G ra af. VLAARDINGEN (thuis tegen 's-Gravenzandeldoel: Eyken- broek. achter: Van der Lust. Gaanderse, Wonderchem en Van der Lee; midden: Bannet en Goos; voor: Van der Mark. Van der Zwan, Jansen en De Kor ver. TSB (uit tegen Piersbil): doel Van Noordenne; achter: Naas tepad, La Lau, Heikes; mid den: Warhout, Stoevelaar en Van. der Have; voor: Schuif, Mulder, De Munnik en Koet sier. HVO (thuis tegen Maasdijk): docL: Vink; achter: Drop, Van Wezel, Van Rijn en Van Reij. midden: Var Bonge en Stra- vers; voor: Keizerwaard, Mijnsbergen, Kornaat en Van Oosten. Viaardïngen Vanavond om half zeven speelt Fortuna thuis een oefenwedstrijd tegen vierde klasser WIK. Beide teams ko men in hun sterkste opstelling uit. WIK met in doel Clarijs; achter: Jansen, Vroom, Dries en Broekhuizen; midden: Ver meulen en Mee der; voor: Jan- se, Velt man. Van Vliet en Pee lers. Maassluis De Rotterdamse orgelconcert verzorgen. Het concert begint om 20.15 uur. Uitgevoerd worden werken o.a. van Bijster, Homilus, Vier- ne en Jan Zwart. Vlaardingen Ff et VZC-vijftal, dat het komende weekeinde in LÏanelly voor Nederland uit komt in de landenwedstrijd te gen Wales. Marjan Vermant en Mar ja Viskil op beide rug slag nummers, Lente de Jong op de 440 yards vrije slag, Tineke Maat op de 44Ü yards wissel slag persoonlijk en als laatste zwemster van de estafetteploeg op de 4 maal 110 yards vrije slag, Sjaak Bot op de 440 yards vrije slag heren. Van l.n.r.: Marjan Vermaat (14), Lenie de Jong (13), Sjaak Bot (15). Tineke Maat (15) en Mar- ja Viskil (15). Behalve voor Tineke Maat bete kent deze zwemtnterlund de in ternationale vuurdoop. Vlaardingen B De Adelaar hield twee vluchten. Voor jonge dui ven vanuit Orleans, afstand 480 km, voor oude en jonge duiven vanuit Roosendaal, afstand 48 km. Uitslag Orleans: mevrouw Van Kuijk 1, 14. A, Koever mans 2, 7. J„ A. Tuinder en Co 3. 13, 18, 20, A. Noord hoek 4,15, 17. C. v.d. Hurk 6, 8. J. Vink f», 12, 19. E, Beu man 1(J. .1. Kroos 11. H. Janse en Zoon 15, 10. in concours 120 duiven. Uitslag Roosendaal, met 283 duiven in concours: mevrouw Van Kuijk 1, 4, 15, 18, 21, 23, 27, 32, 42, 43, 45, 54, 55. D. Vink 2, 3J, 40, C. Akkermans 3 37. W. Boog 5 13. J« Kroos 6. 39. 52. A. Koever- mans 7, 9, 20, 25. H. Webers 8, 48. J. Eggens 10. C. Voets 11, 12, 30. 44, 56. J, Vink 14, 17. L. de Cle rek 30, 41. H. Plomp 19. P. v. O eve ren 22, 53. A. M. Vink 24, 34. P. Meyer 26. 28, 49, 51. B, v. Be veren 29. J. Smits 33, 36, 47, 57. H. F reen 35. H. v.d. Veer 38. 50. H. Janse en Zoon 46, Zaterdagmorgen van 10 tot 1! uur inkorven voor een vlucht vanuit St. Kath. Waver. Klokken aan slaan zaterdagavond 19.35 uur. Vlaardingen —1 30 uur. Cem. DONDERDAG STADHUIS: 4 UUI", Hui1 40 juur bij hei oud ui n-cejnic C. Baan. ME1DOORNSCHOOL: 7- Jn[lchlini;enbure-au STADSGEHOORZAAL: 3 uur. Uitvoc- Caïif. Girls Ctiuir. Vlaarcl. Jeugd- a.nesRoor vjva vrijdag DR. ALE. S CI f WE ITJCER SCHOOL, 8—3 uur: School sportdag. OBADJA. 7.3U uur: Opening na ver bouwing diburtj. mr. j. Heusdens. STADSGEHOORZAAL. 8 uur: Brandt Parijs? rn jr>_ GEOPEN'D: Apotheek 13ot, BiUlton- iaan 66, iel. 3147 23. DAGELIJKS. 1>F. KA'iTK.YJJEKER: dinsdag toi en met zaterdag van 9 i:tjr v.m.-€ uur n.rn.. Expositie „Verstild leven". KOLY ZIEKENHUIS: bezoekuren: '5 mjddaas van 2—230 uur (.ie kJas> er. ^-3 uur n.rn. <2e klas}, 's zondigs ■J'i,,ur kla«e»ij. «Avonds alle werkdagen 7—7U0 uur klasj, 70 uur n.rn. <2ckl.) en 8—6.30 nut n.m. Minderen). M K L D - F; N HEG El .KA ?,I ERv oor k J u eh - ten over «Khiidshtndcr en slank, telefoon 2il2ö26. Schiedam ZATERDAG AiïCADL: ZONDAG AHCADE: 20 uui MAANDAG MARIJKE: 20 u beschouwing v ARCADE: t ARCADE: 20 r Martin Green r Sin gei kwartier (na- ckkamp). r Adviesbureau NKV. Zangver, Excelsior tv LIK C. NTKUWLAND: 20 uur Sple- tjitttei" lyceum Vü0rlic:itjngsavond TIVqlj: 19.30 uur Drumband O.B.K. CilH. HOC. BELANGEN: 19 uur ISW. CHR. SOC. HELANGEN: 20 uur Klaver- jas veren ijimg OSV. «'EEKFILM: PASSAGE THEATERDe dagen van liet geweid, n J*»r. T E vroo.vs 'JELLING EN": GALERIE DE CR AA F F - 23 au g. tot 11 sept. - Luuk Schollen, prenten. GALERIE PUNT 4: - 29 aug, tol 22 sept. - de heer Rodenburg. STEDELIJK MUSEUM: - tot I sepl. - Alfred iiikelcciüofim, Ijv-in city dv- narnopoliai.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1969 | | pagina 1