Bi MEISJESBOETIEKS Instuif presenteert soul-groep „Toucli" BAAS MECHANISCH BAAS EliCIHOTECHMSCH Mevrouw Mengelberg komt niet 2 srasi TOP TIEN WISSELVALLIGE TOPTIEN door Louis Bronsdijk T op-Merkingen ALUCHEMIE Aluminium Chemie Rotterdam N.V. (Aluchemie) is een dochteronderneming van het Zwitserse wereldconcern "Schweizerische Aluminium A.G." (Alusuisse) te Zürich. Aluchemie heeft in het Botlekgebied een moderne anodenfabriek gebouwd. Anoden spelen een belangrijke rol bij de produktie van aluminium. iEOSmeSVMÜEÖlH KlMHMMfSiNISTEN HEraMMJFEFEUBS BANKWERKERS ELECTRICEËNS SMEERDERS V00RLSCHÜNGSRI1EEHK0MST woensdag, 28 januari 1970 IS ALUCHEMIE Predikbeurten Veel muziek bij In the Moed SCHIEDAMSCHE COURANT ZATERDAG 24 JANUARI 1970 Schiedam Green's Society presenteert <lit weekeinde weer twee groepen van formaat. In Arcade treedt zaterdagavond, vanaf half acht, op dc under* ground-group The Brainbox. Kort geleden heeft deze groep een verandering ondergaan. So lo-gitarist. Jan Akkerman, die de groep verliet» werd vervan gen door twee nieuwe sologita risten uit de groepen „Dragon fly" en „Full House". Tijdens de wekelijkse tien uur non-stop discotheek van Green's Society in zaal Tivoli aan de Nieuwe Haven 237 zal zondag bovendien optreden de groep „Moby Dcok". Schiedam Sociëteit Instuif Schiedam" presenteert van avond op speciaal verzoek: de soul groep „Touch" uit Botter dam. De oudere leden van „In stuif Schiedam" zullen deze groep waarschijnlijk nog wel kennen, maar dan. onder de naam „Umbrella's". Sinds -die tijd is er echter veel veranderd. De Umbrella's, met name be kend door hun geweldige zan ger Harold Jack, veranderden hun naam eerst ir, „Jack and the Free Sound". Dc groep ging op toernee naar West-Duits la nd, waar zanger Harold Jack achterbleef. Korte tijd later werd echter een Surinaamse soul-zanger aangetrokken die niet voor Harold Jack onder doet en inmiddels heet de groep - bestaande uit acht man - dus „Touch". IN! Vlaardingen Wisselvallige top tien door grillige Vlaardmgse platenkopers. Deze week einde lijk een eerste plaats voor Schocking Blue, die momenteel met hun gouwe ouwe venus de Amerikaanse hitparade be stookt. met Piet, Adèle en Leen op de vierde plaats is maar weer eens bewezen dat de meezinger het nog alt^d doet. De top tien van deze weck ziet er als vnlgt uit: 1. Mighty Joe, Shocking Blue. 2. Marian, Cats, 3. Jin-go-io-ba, Santana, 4. Het zal je kind maar wezen, Piet, Adèle en. Leen, 5. Marie Joiie, Aphrodite's child, 6. Mijn gebed, D. C. Le wis, 7. Tonight today, D.B.M. T., 8. Whole lotta love, Led Zep- lin, 9. Another 45 miles to go, Golden Earring, 10. Thanks. J. Vincent Edwarts. Als speciale hittip deze week de nieuwe van Lou Christy: She sold me magic. Mighty Joe - Shocking Blue (i) 2. Thanks - J. Vincent Edward (4) 3. Whole lotta love - Led Zennelin CS) 4. Marian - Cats (2) 5. Jin Co Lo Ba - Santana [6) 6. Mijn gebed - D. C. Lewis (-) 7. ^Marie Jolie - Aphrodites Child 0. Reflections of my life - Mar-me. lade (13) 9. Seasons - Earth and Fire (15) 10. Melting Pot - Blue Mink (25} Vanuit het niets verscheen D. C. Lewis met „Mijn gebed" op dé zesde plaats van de Schiedam- se hitparade, een ongelofelijke prestatie. Ook Blue Mink deed het de afgelopen week erg goed met als resultaat een stijging van 15 plaatsen en een plaats binnen de Top Tien. Marmela de met „Reflections of my life" en Earth and Fire met „Sea sons" completeren het kwartet nieuwe verschijningen binnen de Top Tien. Zij verdrongen „Konight noday", „Jingle Jangle", „I'm a man'-' en „The Flood" en daarmee D.B.M.&T., The Archies, Chicago en Ginger Ale. 1 In verband mat de uitbreiding van het bedrijf en de daarmede gepaard gaande verhoging van het personeels bestand, zoeken wij (met LT.S.-opieiding en/of diploma VD, AM, BM, AD, A) (voor de bediening van portaal kranen) (bezit van certificaat strekt tot aanbeveling) (met L.T.S.-opleiding als machinebankwerker) (V.E.V.-opleiding sterkstroom strekt tot aanbe veling) (met enige L.T.S.-opleiding of brevet olieman) Diegenen, die bereid zijn een opleiding in het bedrijf te volgen, nodigen wij eveneens tot sollici tatie uit. Ons bedrijf biedt aan enthousiaste krachten: een solide afwisselende wsrkkring e goed basis-salaris vermeerderd met een beoor- delingstoesleg, douchevergoeding en eventuele ploegentoeslag 6% vakantie-toeslag jaarlijkse gratificatie zeer gunstige premie-spaarregeling opname in het pensioenfonds gratis busvervoer vanaf R'dam-CS O vrije bedrijfskleding Voor serieuze kandidaten zijn gosda toekomst mogelijkheden aanwezig. Indien u voor een van genoemde functies belang stelling heeft nodigen wij u uit onze op onze fabriek bij te wonen, welke gehouden zal worden op 's avonds van 20.30-22.15 uur. Deze bijeenkomst zal worden besloten met een interessante rondgang door ons bedrijf. Geïnteresseerden voor de voorlichtingsbijeenkomst kunnen gebruik maken van onze personeeisbussen, die volgens onderstaand schema zullen rijden: Bus 1 Vertrek tijd Rotterdam-Noord station R'dam-Noord 19.30 hoek Bergweg/Zaagmolenstraat 19.40 Rotterdam-Centrum Centraal, Station/Taxi-standplaats "9.50 Mathenésserpiein 19.55 Marconiplein 20.00 Schiedam Broersvest/Emmaplein 20.05 Vlaardingen Station-Oost 20.10 Bus 2 Vertrek' tijd Rotterdam-Zuid Wolphaertsbocht/Boergoensestrast 19.30 Woiphaertsbocht/nabij C A 19.32 Brielselaan/Metrostation Maashaven 19.35 Putseiaan/Beijeriandselaan 19.40 Groene Hiiledijk/Sandeiingenpiein 19.42 Rolterdam-IJsselmonde Prinsenplein 20.00 Rotterdam-Lombardijen Spinozaweg/Molenvliet 20.05 Pendrecht-Zuidwijk Slinge/Meijenhage 20.10 Slinge/Plein 1953 20.12 Na afloop van onze voorlichtingsbijeenkomst (circa 22.30 uur) vertrekken de bussen in tegenovergestelde richting. Ook zij die gebruik maken van eigen vervoer zijn op deze avond van harte weikom. Schriftelijke sollicitaties worden eveneens gaarne ingewacht bij de afdeling personeelszaken van Aluminium Chemie Rotterdam Af. 14, Oude Maasweg 8 te Rotterdam-Botlek, onder vermelding van de functie en referentienummer 007-S. 0 Een van de boetieks in Vlaardingen, Aluminiu m Chemie Rotterdam N.V. (AïuchsmSeJ is een dochteronderneming van het Zwitserse wereldconcern"•SsflWeEffirfeCltO Aluminium AG." (Alusuisse) Ie Zürich. Aluchemie kerft in het Botlekgebied een moderne anoden fabriek gebouwd! Anoden spelen een belangrijke rol bg de produktie van aluminium In verband met de verhoging van de produktie en de daar mede gepaard gaande uitbreiding van het onderhoud van de installaties zoeken wij met een technische opleiding op U.'RS.-nivsau (werk tuigbouw), scheepswerktuigkundig diploma B of daarmede gelijkwaardige opleiding en enige ervaring in soortgelijke funktie, met een elektrotechnische opleiding op U.T.S.-niveau en installateursdipfoma of daarmede gelijkwaardige opleiding en enige jaren ervaring in soortgelijke funktie. Na een gedegen inwetkperiode zal de funktionaris belast worden met de leiding van alle voorkomende reparatie- en onderhoudswerkzaamheden van diverse fabrieksinstailaties» Deze taak omvat o.m. toezicht en controle op inspectie, onderhoud, reparatie en revisie van machines en installaties het indelen van de werkzaamheden aan de hand van werkopdrachten en onderhoudsprogramma's de voortgangscontrole van de werkzaamheden het instrueren van personeel het rapporteren over werk en technische gegevens. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met volledige gegevens en voorzien van recente pasfoto worden gaarne ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van Aluminium Chemie Rotterdam N.V., Oude Maasweg 8, Rotterdam-Botlek, onder vermelding van functie en referentienummer005-S. HERVORMDE GEMEENTE Grote Kerk 10 uur ds. W„ J, Schouten, Vlaardingen, 5 uur ds. A. Steïnhart, 7 uur ds. W, Vos, Delfshaven. Bethelkerk 10 uur ds. H. J. Groenewegen,; 5 uur ds. C. J. v.d. Broek, Weesp. Opstandingskerk 10 uur ds. D. J. Spaling, 7 uur ds. D. J. Spa- ling. Vredeskerk 10 uur ds. Nauta, Vlaardingen. Dorpskerk 10 uur ds. S. Gerbran- dy, H. Doop. De Rank 7 uur ds. S. Gerbrandy Jeugddienst m.m.v. Groep mevr. Kerstens. St. Martinuskerk 9.30 uur ds. E. Verwaal m.m.v. koor. 7.15 uur Oecumenische Dienst (Herv. en .K.). Schrift en Tafel. GEREFORMEERDE KERK Oosterkerk 10 en 4.30 uur cis. C. v. Zuylen. Kethel „De Ark" 9 en 5 uur ds. S. Hoekstra. Magnalia Dei Kerk 10 en 4.30 uur ds. K. H. Schrung. „De Goede Haven" 10 en 4.30 uur ds, J. C, v. Veen, Julianakerk 10 uur ds. P. H. Steenhuis, 4.30 uur ds, J. N. Nammensma. Ned. Prot, Bond 10.30 uur ds. A. D. Klaassen Ned. Herv. Evang. Irene 10 en 5 uur ds. J, van den Broek, Weesp. Ev. Lutherse kerk: 10 uur dienst. Maassluis Het bestuur van de SOCIO heeft bericht ontvangen dat de lezing die mevrouw Mengelberg in Maassluis zou houden, zondagavond 25 janua ri om 8.15 uur, niet kan door gaan. In plaats daarvan zal het bestuur van deze werkgroep van de Greformeerde Jeugd de film draaien „Grazige weiden" waarin uitgebeeld wordt hoe een groep negers zich verbeel den dat de hemel er uit zal zien. Vlaardingen In zaal Muzanda organiseert disco In the Mood vanavond één van zijn gezellige bijeenkomsten met veel mu ziek. De gezelligheid moet van de leden komen, de platen wor den opgezet door The Dizzy Disco's, bestaande uit Ed Vxmo, Rïni-Bi en Joh. F. Voor de leden van disco in the Mood is dit drietal geen onbe kenden, want in december vo rig jaar hebben zij al eens met veel succes hun dis-jockey-toe ren vertoond. Het bestuur is dan ook bijzonder verheugd weer beslag te hebben kunnen leggen op dit bekende trio. De avond begint zoals gewoonlijk om 8 uur. Alle leden worden vanavond om deze tijd ver-, wacht in zaal Muzanda. Ook is or nog gelegenheid om je sis nieuw lid op te geven. Mini mum leeftijd is 18 jaar.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1970 | | pagina 2