van Brievenboek Over papier, T-shirts stickers en kalenders prijswinnaars De nieuwe puzzel WfïC H. Tkn n DINSDAG 15 OKTOBER 1974 SC HIE DAMS CHE COURANT O Het asiel ligt aan de Sint Annazusterstraat, telefoon 266266. 0 Openingstijden: 9-12 uur en 14-1? uur: za terdag 9-12 uur; zon en feestdagen geslo ten. Q Voor vermissingen di rect het asiel bellen. 0 Ook Amivedi een organisatie die wegge lopen en gevonden dieren registreert kan u mogelijk helpe- n: telefoon 269947. Toch nog een kat in onze dierenrubriek. Deze nieuwsgierig kijkende zwart-wiRe kater is de laatste der kat-achtigen die gisteren in het asiel zat. De kater niet gecastreerd is ongeveer een jaar oud. Hij werd op 10 oktober gevonden in de Potgieterstraat De kat die vorige week op deze plaats stond is door de eigenaar herkend en opgehaald. 0 De Schiedamse diere narts dr. de De heeft zijn praktijk aan de Jan Steen straat 39. Spreekuur: maandag tot en met vrijdag van 13—14.30 uur en van 19—20,30 uur, behalve woensdagavond. 0 Afspraken kunnen te lefonisch worden ge maakt van maandag tot en met vrijdag tus sen 8 en 9 uur 'soeh- tends Telefoon 268234. 0 Opgeven als lid van de dierenbescherming kunt u door storting van 7.50 (na ljanua- ri 10 gulden) of meer op gironummer 216407 ten namè van de die renbescherming afde ling Schiedam. Op het strookje vermelden: „nieuw lid". Maand bladgratis. Het gironummer staat ook open voor giften voor de afdeling. Degenen die een hond of kat heeft 2tj (het is een teefje) of welk ander dier dan ook niet nodig, naar het dierentehuis bren- En dan het blokje rond. Door gen hebben meestal een ver- het guie weer van afgelopen warrend verhaal over de re- week wel een „zware" opga- den waarom rij het dier ve. Typisch hondeweertjo wegdoen. Het valt voor de dus. Laat die rakker er nog dierenbescherming erg plezier aan beleven ook. moeilijk te controleren of al Vrolijk huppelend houdt ze die verhaaltjes op waarheid haar haas aan het lijntje en berusten, scheert af en toe als het Onzekerheid bestaat er ook haar uitkomt naar een over het bastaardje dat ver- speelkameraadje dat toeval leden week werd gebracht. lig ook z'n baas zo gek heeft Het is een witte hond met gekregen in dit weer naar zwarte vlekken en ongeveer buiten te gaan. één jaar oud. Gebracht met Een innige omhelzing volgt de medeling dat het een von- meestal, maar een paar ruk- deling betrof. De hond was ken aan de wederzijdse lij- eerst mee naar huis geno- nen verstoort het pril geluk men, maar het „klikte" niet al gauw. Het blijkt onder- Daarom: het asiel. weg een volijverig ijveig Het is eigenlijk best een geinig beestje tè zijn. Het reukor- beestje. Een beetje klein van gaan doet vrijwel de hele stuk <30 cm is de schofthoog- weg dien3t als zodanig. Een te) voor iemand die het meer luchtje hier, een luchtje ziet zitten in het herdersty- daar, bij de stoeprand of bij pe, maar toch wel geschikt een portiek: ze snuift vol als waakhond(je). Een ander overgave. Wegtrekken helpt -..voordeel: de hond kan ge- maar tijdelijk: baas over ei- :makkeiijk op een flat wor- gen neus en als 't even kan: den gehouden, vee! ruimte baas over de baas. Duizenden en duizenden kilo's Henri Polakstraat 5 (familie papier zijn er door Egge Van Beem) staan nog Boer ma opgehaald. Het re- „open" voor deze actie, sultaat van de actie liegt er Wat nog nietiedereen weet is niet om: ruim 3500 gulden. dat de T-shirt-rage ook bij Dagelijks wordt er nog oud de Schiedamse dierenbe- papier naar ht.i asiel ge- schermers is aangeslagen. In bracht „Het loopt ontzet- diverse kleuren kunt u bij tend fijn allemaal", aldus de het asiel zo'n shirt met als asielbeheerder die zelf elke opdruk „Helpt ons bouwen" week een aantal vrije uur- krijgen voor een alleszins tjes besteedt {meestal op redelijke Prijs: ƒ9.90. De dinsdagavond) om papier bij opbrengst is natuurlijk voor de mensen op te halen. het nieuwe asiel. Ookde diverse stickers voor Als u een redelijke hoeveel- één ptek liggen nog op afne- heid kranten hebt en dit niet mers te wachten. Wat betreft zelf kan transporteren kunt de dierenkalender voor 1975: u hem inschakelen. Ook de de voorraad is beperkt, de adressen Van Leeuwenhoek- kalenders 3.90 - vliegen straat 26 (familie Verwijs) en weg, dus is haast geboden. iniiiiiiiiEiiniiiiiiiiiMifini^ Naam: onbekend Leeftijd: 1 jr. Signalement Ras: geen (bastaard) Kleur: wit-zwart Geslacht: teef Schofthoogte: 30 cm. Mariene van Marrewijk. Wat Ik dacht alleen in de Delft- leuk dat jullie in de herfst- sche Courant, Maar nu weet w vakantie ook naar een-huisje jij het ook. Dat is leuk. Je A gaan. Misschien is het dan had de oplossing goed. if wel mooi weer. Het is al Mirjam v.d. Mare Leuk dat je W weken lang zo slecht. Ik weer eens schreef. Of je er ga/ vind de jeugdrubriek maken een diploma voor krijgt weet erg leuk werk. Het is mijn. ik niet. Ik denk van niet 0 hobby en ik ben er eigenlijk hoor. De kinderen hier kre- altijd, mee bezig. Is het niet gen wel een plantje na'® met schrijven dan wel met afloop. Ik ga met een groep- 0 het bedenken van verhalen je mee en dan help ik wat. en puzzels. Heb je al een test Het zal wel gauw afgelopen gehad? zijn. Het is veel te nat weer A Dorette van Leeuwen. Zijn va- geweest. Krijgen jullie voor der en moeder weer terug? schooltijd Engelse les? Mijn W Hoe vonden ze hert in Span- dochtertje heeft het nu ook. A je? Ze hadden mooi weer Ze zit ook in de vijfde. Zeg dat heb ik op de weerkaart maar'gerust „jé" hoor. Dat 0 van de t.v, gezien. Zijn ze vind ik veel gezelliger. Be- nog bruin geworden? Gezel- dankt voor de felicitatie. lig, dat jij toen bij oma lo- Cora Zuiderwljk Heb je je 0 geerde. Ze woont dichtbij briefje gekregen? Mijn doch- a school. Het zal wel tegen tertje was ziek dus ze had vallen als je weer thuts bent geenzin om te schrijven. 0 en op de fiets moet. Zit je Wat leuk dat moeder/ook in de vijfde?-* altijd meeleest. Wil je mij Inez van Milt. Pijn, dat je het nog even schrijven1 qf je de boek leuk vond. En je had tekening helemaal uit je het gelukkig nog niet Nu hoofd hebt gedaan? Het mag maar weer meepuzzelen dan niet nagetekend zijn zie je. gfc win je misschien nog eens Ik vond hem erg leuk. - een prijs. De oplossing van Diana de Prenter Ik wak al tè deze week had je goed. laat om nog iets te sturen, a Hanneke Ardon Leuk. he, dat Jammer hé"? Als je nog ™- je weer een prijs won. Heb eens iets maakt schrijf het 0 je jet boek al uit? Weet jij me dan maar gauw. Het lijkt a ook hoe je griesmeelpudding me lastig om nu ineens maakt? Ik heb er laatst één schuin te schrijven. 'Een 0 gemaakt maar .die is mis- hamstertjè meenemen op va-, lukt. De pudding was veel te kantie is een beetje lastig. stijf. Nu kun je voor moeder Maar je zou hem dan bij de A ook eens koken. Of deed je/ buren of bij familie kunnen dat wel eens? Ik denk dat brengen. Dat. doen wij' met0 het de moderne manier is de cavia ook altijd. Het geeft g*- van Engels leren. Wij moes- niet of hij qp een flat zit ten vroeger de woorden uit want hij hoeft niet naar bui- 0 ons hoofd leren en ze op- ten. Met honden en katten is schrijven. het natuurlijk moeilijker. Elma Jasperse Bedankt voor Dit waren de briefjes weer. A je felicitatie. Ik wist niet dat Dag allemaal, veel groeten 2* hot ook in jullie krant stond. van ANKE. 0-

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1974 | | pagina 3