Amateurtuii i ders spitten door Spalandruiters gehuurde grond om Inspecteur De Boer: „Visstapel so gezond als men weinig aantreft" WF STERKSTE IN DERBY Zaalvoetbal Kortsluiting bij gemeente MEDAIL LES BIJ LVT Van Kaalte eist opheldering Totale visbezetting wordt geschat op vijf ton 4 SCHIEDAMSCHE COURANT WOENSDAG 13 NOVEMBER 1974 Schiedam Vrijdag: al wil sportraadslid Rein van Raalte het antwoord ont vangen op vele vragen. De moeilijke positie van de Landelijke Rijverenig Uur en Ponyclub De Spalandrui te re zit hem hoog-. Heel hoog zelfs. Dat bleek onder meer tijdens de recent gehouden vergadering van de spor traad, toen het CD A-raad slid opheldering eiste. Maar meer nog dan de oorzaak van de kortsluiting speelt de vraag: wanneer komt er actie? „Wat hier is gebeurt gaat alle perken te buiten, want door een onachtzaam heid van de gemeente Is een levensgevaarlijke situatie gecreëerd", zegt Van Raalte, die zijn woorden kracht bij zet met het voorbeeld: „Je kont de situatie vergelijken met Iemand die bij je aan klopt, naar binnen stapt en zom aar zonder een woord te zeggen een binnenmuur be gint weg te slopen. Nou, Ik schopte hem wel de deur uit". De Spalandruiters deed dat niet, maar eiste langs schriftelijke weg wel een verklaring. Van Raalte: „Op dit moment Is de toestand levensgevaar lijk, want het hek blijft we ieens open staan, waardoor de paardjes de weg op lo pen. ï>ese week Is er ook al iemand met een pony In een greppel gezakt De toestand is absoluut onhoudbaar, want er gaan gegarandeerd ongelukken gebeuren". Eind deze week verneemt Van Raalte van wethouder me- vrouw Visbeen welke oplos sing is gevonden. Schiedam Er dreigen moeilijkheden te ontstaan tussen de Landelijke Rijvereniging en Ponyclub „De Spalandruiters" en een aantal amateurtuinders. On getwijfeld als gevolg van een ernstige kortsluiting die is ontstaan bij de gemeentelijke instantie die belast is met de uitgifte van grond ten behoeve van sport en recreatie. Wat Is er gebeurd! Enkele hou ders van vrije volkstuintjes ge legen op de kop van.de Scïüe- damseweg moesten deze ont ruimen in verband met de bouw van een halte van de N. S. Het „ach en wee" was na tuurlijk niet van de lucht bij deze zich gedupeerd voelende „agrariërs" omwille van de pu re liefhebberij. Dit vond gehoor bij de gemeente Er werden greppels gegraven en de heren rijn direkt aan het voor markering en afwatering -spitten en egaliseren geslagen dus alles was dik in orde. De op het hun aangewezen stuk winter kan komen en daarop grond, op nog geen honderd meter van hun vorige tuintjes. De gemeente sloeg de piket paaltjes, want er was haast ge boden. Voor het invallen van de winter moeten de miniatuur- bouwlandjes immers gereed lig gen voor het poten van de pa tatten en de inzaai van overige volgt gewoonlijk weer een len te. Deze hulpverlening aan de ama teurtuiniers verdient alle lof. Maar plotseling blijkt, dat „De Spalandruiters" als huurder van het terrein waarop de nieu we tuintjes zijn gecreëerd, zit opgescheept met inwoning die ze maar slecht kan gebruiken. Het ergste is dat het bestuur vooraf nergens van af wist Opeens stonden er de piket paaltjes en zwoegden de tuin ders in de doorweekte grond die weldra in één grote modder poel veranderde. Het verharde aanvoerpad naar de stallen werd hierdoor onbe gaanbaar terwijl de gegraven greppels een groot gevaar ople verden voor de pony's en paar den die hier regelmatig vrij rondlopen om de stal uit hun benen te krijgen. Voor het afrij den van de dieren is men nu alleen nog maar aangewezen op de open zandbak. In een „withete" brief heeft het bestuur zich tot de nieuwe spor traad gewend die vorige week officieel' van start ging. De voorzitter van deze sportraad is na de ontvangst van deze brief persoonlijk een kijkje gaan ne men op het nu dubbel bewoon de terrein van de Spalandrui ters. Tijdens de eerste vergade ring kwam natuurlijk deze brief ter tafel en er zijn harde woorden over gevallen. wordt wat aan gedaan- Eind vorig week, al liet de gemeente het nodige rivierzand aanruk ken om hiermee het lpoppad naar de stallen wat meer be gaanbaar te maken. Hoe het verder zai gaan ligt neg. in de schoot der toekomst ver borgen. Het bestuur van „De Spalandrui ters" wenst geen commentaar te geven op hetgeen op hun terrein gebeurd is. Zeker is wel dat, wethouder Clara Visbeen de zaak kan rechtzetten; baar eerste moeilijke klus als voor zitter van de gloednieuwe spor traad. Meh dient rich wel af te vragen hoe een kortsluiting als deze kon ontstaan. Ging men bij de gemeente uit van het standpunt dat de ponyclub toch gaat verhuizen naar de boerderij aan de Kerkweg hoek Groeneweg in Kethel-Noord? Zo ja, waarom heeft het be stuur dan na de mondelinge toezegging, dat het over de boerderij met opstallen en twee hectaren .weidegrond kan be schikken, niets meer van de gemeente vernomen? De boerderij staat op de monu mentenlijst zodat ook Monu mentenzorg voor deze toewij zing een vinger in de pap wenst te houden, Is de zaak misschien ambtelijk rond en ligt het dos sier ergens op afwikkeling te wachten? Al deze vragen krijgen een ant woord, althans dat is wenselijk voor „De Spalandruiters" maar ook voor de amateurüunders die het bloed onder hun nagels vandaan"hebben gegraven en gespit. Gegeraven en gespit in overigens slechte grond vol puin hier opgebracht door po nyclub ponyclub bij de verhar ding van het terrein. Staat de gemeente voor een „Sa- lomonsoordeel" wat feitelijk een overbodige zaak Is. Gm bij Schiedfcm Twee trekken met de zegen, ofwel het door de werkploeg van beroepsvisser Berkhouwer in het viswater van het Prinses Beatrizpark, rijn samen te vatten als „het our van de waarheid" je visbezetting en de kwaliteit hiervan. De tot op de botten verkleumde omstanders zagen tot twee keer toe een kuil boordevol vis bo ven water komen. Niet voor mogelijk gehouden hoeveelhe den die, qua assortiment en grootte van een dantal exem plaren, glazige blikken tover den op de gezichtefi van de aanwezige hengelsportliefheb- bers. Tevreden blikken op die van de bestuursleden van de hengel de tweede viskuit Hij maakte hiermee tevens kennis met de plaatselijke hengelsport en haar mogelijkheden en proble men die weldra tot een oplos sing zullen komen. De heer Lems liet zich volledig voorlich ten door het bestuur van de hengelsportvereniging. Hij kon alleen maar „mooi" vinden wat hier in het park als onderdeel van een zinvolle vrijetijdsbeste ding tot stand is gekomen. sportvereniging „Schiedam en Aanwezig bij de inventarisatie Omstreken" in wiens opdracht een beperkte inventarisatie van het visbestand werd uitgevoerd Een tevredenheid die niet alleen de hoeveelheid gold maar meer nog de uitstekende conditie waarin alle soorten rich bevin den. Om maar meteen met de cijfers te beginnen: In twee ze gen trekken bedroeg de vangst 2400 kg vis. In aanmerking ge nomen dat slechts de kleinste helft van het waterareaal is af- Sad. was ook de heer P. de Boer, hoofd buitendienst van de In spectie Binnenvisserij. Zijn uit- spraak was: „Een goed beheer- Het „uur der waarheid toonde de en kerngezonde visstapel grootte van de Vissen W6l goed Zit zoals men er maar weinig aan- rekening te worden gehouden roet het feit dat veel zware vissen zoals karpers en snoek en uit het sleepnet weten te ontsnappen tijdens het binnen halen hiervan. Ze boren zich tussen de modderi ge bodem en de loodrand waar- aan dat het met de treft Hier spreekt het voordeel van een beperkte omvang van het waterareaal, gemakkelijker te controleren op een natuurlijk evenwicht in de visstapel dan dat in meer uitgebreide water- percelen kan geschieden", wat bovendien nooit ge- Na afloop stelde secretaris J. van doeltreffend kan gebeuren, Tilburg een inventarisatielijst van de avond op voedsel uit gaan". „Veel sportvissers houden geen rekening met de bodemgesteid-« heid van de vijvers. Op een ondergrond van laagveen heeft rich een dunne modderlaag ge zet Zakt het aas hierin weg. dan ziet een vis dit uiteraard niet en je kan wachten tot jé een ons weegt Vergeet ook niet dat het aanbod van natuurlijk voedsel in het water momenteel bijzonder groot is. Niet voor niets ziet de vis er zo doorvoed en welgedaan uit". „Het uitbaggeren van de strook water achter de kinderboerde rij heeft de vissen een stuk vruchtbaar graasterrein be zorgd. In de hiermee bloot ge komen veengrond is veel na tuurlijk voedsel, zoals kreeftjes, slakken eji ander microgedierte tot ontwikkeling gekomen. In dit gedeelte is de laatste tijd veel voorn gevangen en dan is ook de baars zeker in de buurt". schat het bestuur de totale vis bezetting van de parkvijvers op vijf ton. De eerste trek werd gedaan in het water van de grote plas gren zende aan het volkstuincom plex Thurlede. Hier blijkt de meeste karper zich op te hou den en verder vrijwel het gehe le assortiment roof- en witvis- soorten. Tijdens de middaguren ging bij een druilende regen het net te- water in de vroegere zeil vijver en de uitmonding op de achter- plas. Hier was het vooral bra sem die rich tijdelijk aan het water onttrokken zag. Evenals Mooie roófvisstand 's morgens werden alle vissen stuk voor stuk bekeken en de De roofvisstand Is werkelijk samen dat er niet om liegt Aan kop: 252 karpers met een lengte van 50 cm en meer. De grootste hiervan haalde 72 cm. Verder 166 stuks beneden de 50 cm en 361 die vallen onder de spruit- karpers. daar weinig baars, mee het net is voorzien en ge- Aan overige vissoorten wel 13 zeelten, waaronder ponders; 43 kroeskarpers, ook flinke vissen en 38 stuks winden en meun, bij elkaar 13 kg. in gewicht Aan vangbare brasem, waaron der de echte „vloermatten", kwam op de kop af 1156 kg. op de weegschaal. ven de vissers geen schijn van kans. Dat ook de snoekbaars SLECHTE VANGSTENf zich goed ontwikkelt bewijst wel het vangen' van 62 exempla- Hoe komt het nou dat veel leden ren (93 kg.) waarvan de groot- klagen over de slechte vangre- stuks maar die wogen dan ook samen twee kilogram. De baars houdt zich gewoonlijk op op plekken waar veel kleine vissen voorkomen. Bij de gemaakte trekken kwam vrijwel geen jon- KWALITEIT ge vis in de kuilen voor, van- Oyer de kwaliteit van het water grootsten hiervan gewogen. Dit alles gebeurde in ijltempo want de buit moest zo snel mogelijk worden teruggezet. Ook burgemeester A. Lems was getuige bij het binnenhalen van mooi en doelmatig te noemen. Er werden 52 snoeken geregi streerd met een gezamenlijk gewicht van 104 kg.; de zwaar ste 75 cm lang was. Op advies van de heer De Boer is het nuttig de stand van de snoek baars nog wat op te voeren. Deze sluwe rover laat rich min der gemakkelijk vangen dan met snoeken het geval is. Deze roofridders rijn door de minst ervaren sportvissers weg te vangen. sultuten bij het zien van zo'n overvloed aan vis? Jaap van Tilburg hierover; „Om te be ginnen bij de karpers zijn hi er- is momenteel weinig goeds te zeggen. Het zuurstofgehalte is op de plaatsen waar rioolwater gespuid wordt beslist onvol doende, Op de achterpias min der-laag (8 pro mille) per liter water wat te laag is maar niet van invloed op de gezondheid stoestand der vissen. .Waakzaamheid blijft echter ge boden", zegt Jaap van Tilburg die met zijn medebestuurders uitziet naar 1975, het tijdstip van de realisatie van het nieu we bemalingsplan voor een deel van Schiedam en Kethei Het park krijgt hierin een afzonder lijke bemaling en dan is mense lijkerwijze gesproken alle leed en dreiging geleden. van wel degelijk goede vangxe- Bij het inwerking treden van de ste hiervan woog 10 pond en De vangst aan baars was mini- wm één meter lang. Er dient maal te noemen, slechts vier sulfaten bekend. Je moet ze opzoeken op de plekken waar ze zich graag ophouden en op de hiervoor gezette tijden we ten te benaderen.' Het zijn nach lazers die bij het aanbre ken van de dag en het vallen nieuwe bemaling en de aanleg van rioleringen op de sportvel den zal het gedaan zijn met een direct spuien van afvalwater op bet viswater vanuit kleedloka len en kantines op de sportvel den. Van onze sportredactie Yl&ardingen De voetbal vereni ging Vlaaxdingen heelt vrijdag een bingo-avond die ia de kan tine aan de Marathonweg om 19.30 begint Later op de avond tan er worden gedanst. Kaar ten voor deze avond zijn ia de cantine verkrijgbaar d drie gulden per stuk. Van onze sportredactie VTaardingen gymnastiekver eniging gymnatiek vereniging „Liefde voor Turnen" manifes teerde zich zaterdag in sport hal „Westwijk" met een onder linge wedstrijd. Vierkampen waarin de leden groepsgewijs dongen naar het verenlgïngs- goud-zilver en brons met als .topper" de wisselbeker. Vooral de jongeren wisten zich gadegeslagen door ouders, grootouders en verdere familie leden. op een constant bezette tribune hetgeen aan de westrij den een feestelijk tintje verleen de. Hoogtepunten waren het huldigen van de kampioenen en het uit reiken' van het veroverde ere metaal waarmee voorzitter A. van Vliet zich belastte. Het waren de kleuters die het spits kregen, af te bijten in het spel .Moeder en kind" dat door beiden met fantasie en overga ve op de tumvloer werd ge bracht. Bij deze leuke start na men zelfs enkele enthousiaste vaders deel en waarom ook ei genlijk niet". Onder leiding van Maro v.d. Berg werd tot diep in de avond_een mohsterprogramma afgewerkt." Als glorieuze kampioene 1974 kwam hieruit tevoorschijn de adspirante le graad, Conny v.d. Vaart, die trots de wisselbeker en het groepsgoud in ontvangst mocht nemen.. De beste tum- prestatie bij de jongens leverde Ronald van G'urk wat hem goud en een ovatie vanaf de tribune opleverde. Schiedam Het zaalvoetbal team van WF is er In geslaagd de derby tegen WK met een 2-0 zege af te sluiten. Het duel vormde tijdens het deze week verspeelde programma in de sporthal Margriet de hoofd schotel. Een aantrekkelijk duel ook, dat in de slotfase echter werd ontsierd. Vier minuten voor het einde, toen WF door doelpunten van Pim Gundlach en Leen Valk een 2-0 voorsprong had opgebouwd, vormde een forse duw tegen WF's laatste doelpuntenmaker de inleiding. Leen Valk reageer de op die te harde actie met een fikse uithaal, waardoor zijn te genstander „neer" ging. Scheidsrechter Moll kori toen] niets anders doen dan de WF-! speler naar de kleedkamer stu-f ren. Voordien had WF-doelman van de Meer al door een re moeten afhaken. Zijn in het 'doel werd ingenomen, door veldspeler Harry Speyer.j' In de tweede helft nam de weer] „opgelapte" Van de Meer zijn plaats overigens weer in. GSS— Schniermann geen fout maakte. Toch kregen de Schiedammers, legio kansen, maar steeds weer' trad Rotterdamse goalie Aat Bots als winnaar te voorschijn.' In de derde minuut na rust werd! GSS door een treffer van Wim! van de Neut op een niet meer] te overbruggen 0-2 achterstand i gezet Steeds Hooger bleef aan-j dringen, maar kon toch nieti verhinderen dat "Wil Broekhui-J zen, twee minuten voor het' einde, de achterstand terug- STEEDS HOOGER 1-2 Te veel balverlies zette GSS al in pROENOORD 2' de acKtste minuut op een Ï4] Jffifi 9 1? achterstand, doordat Paul Pin- to alleen, voor doelman Henk De goed zaalvoetbal spelende Groenoord-reserves bleken te gen VOB niet in staat een steeds weer gehandhaafd over wicht in treffers uit te drukken. En dat terwijl het maken van doelpunten voor VOB blijkbaar geen probleem is, want Harry Coomans (2X) en Jan van der Linden zorgden al met de rust voor een 0-3 voorsprong voor de Rotterdammers. Nadat de VOB-doelman een straf van twee minuten moest gaan uitrit ten, verkleinde Jaap Ram van uit een strafschop de achter stand tot 1-3. In de wedstrijd Neptunus 5CCO 2 werd er lustig op los gescoord. Nadat CCO door doelpunten van Twan den Ou den, Kees van Ginneke en John de Besten een 0-3 voorsprong had genomen, werkte Neptunus door doelpunten van Goof Jan- se, Harry Veld boer en Henny Louwe de achterstand volledig weg. In de laatste seconde echoot Wim Muus CCO echter alsnog naar een 3-4 zege. Moment uit de wedstrijd WFWK. De derby eindigde nogal rumoerig. OACN-boys incasseerde tegen Hoogvliet een duidelijke 3-7 ne derlaag. En dat terwijl Hoog vliet vooral in de beginfase veel kansen ongebruikt liet, waar door de 0-2 voorsprong na zes" minuten een zwakke afspiege ling van het werkelijke krachts verschil vormde. Vlak voor rust zette Peet Diever zijn ploeg op een 0-3 voorsprong. Volkomen onverwacht kwam OACN ech ter terug, met Wim Eshuis als gangmaker, door drie keer doeltreffend uit te halen: 3-3. Toen stelde Hoogvliet orde op zaken, want Ron Sorber <2X), John Hendriks en Henk Diever schoten hun ploeg naar een ver diende 3-7 overwinning. een huurder van land of wo- upt ri(S amnteiirfiiir». rung zo maar in te trekken en 7® urtUrn nog wel met toestemming van omgespitte Stuk grond, een gemeentelijke instantie is De Spalandruiters, de Officie- werkelijk te gek om los te lo- Ie huurder, is er erg boos P0*- over... GEMEENTE SCHIEDAM VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend, dat zij op 17 oktober 1974 krachtens artikel 132 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens in het alge meen belang van het verkeer hebben besloten; 1b. door plaatsing van bord 54b bijlage II RW met onder- bord ter hoogte en ter zijde van het pand Aleïdastraat 92 ten behoBve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden, onder de bepaling, dat uitsluitend Msj. M. F. Niameyer. Alaidastraat 88 b alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken. b. door plaatsing van bord 548 bi^age H RW met oriderbord nabij de woning Faassenplein 92 ten behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden, onder de bepaling, dat uitsluitend A. Walraven, Faassenplein 92 alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken; c. door plaatsing van bord 54b bijlage II RW met onderbord nabij de woning Bouw mees te rwog 32 te behoeve van een motorvoertuig van de in artikel 132 a RW badoelda invaliden, onder de bepaling dat uitsluitend J, J. Stuift, Souwmeastetweg 32 alhier, ven dit parkeervak gebruik door plaatsing van bord 54b bijlage n RW met onderbord in èén van de parkeervakkan van bet paikeerterreintje aan de Vismarkt en wel het parkeervak, het dichtst aan de Lange Havan-zijde en de Appelmarktbrug, gelegen, ten behoeve van een motorvoertuig van do in artikel 132a RW bedoelde invaliden, onder de bepaling dat uitsluitend A. J. Burggraaf. Lango Havan 97 alhier van dit parkeervak gebruik mag maken; êTdöörplaatsing van bord 54b bijlage 11 RW met onderbord ter hoogte en ter zijde van het pand Boeriiaavelaan 49 ten behoeve var» een motorvoertuig van de in artikel 132a RW bedoelde invaliden, onder da bepaling, dat uitslui tend J- Kok, Boerhaavelaan 49a alhier, van dit parkeervak gebruik mag maken; 2a. door plaatsing van dB borden 12 en 13 bijlage 'I RW de Maria3traat, Het gedeelte gelegen tussen de Kortland straat en de Nieuwe H3ven. gesloten te Verklaren voor alle verkeer, behalve voor voetgangers in de richting van de Nieuwe Haven; b. door verwijdering van de borden, 8. 9, 10 bijlage RW de bestaande voorrangsregeling op het kruispunt Nieuwe Haven-Warlastraat in te trekken; c. door verwijdering van de borden 49 bijlage II RW het voor de noordwestzijde van de Mariastraat, tussen de Nieuwe Haven en da Kortlandstraat geldende parkeerver bod in te trekker»; 3. door verwijdering van da borden 20 bijlage II RW d& bestaande gesloten-verklaring voor alle motorvoertuigen voor het oostelijk weggedeelte van het Wilhelminap'ain, langs do panden nrs. 2 t/m B, in de richting van de Groeneiaan. in te trekken: 4aTdóor-pjaatslnjj van de borden 49 bijlage II RW het parkeren op het var» Beethovenplein bulten de parkeer vakken ta verbieden; b. door plaatsing van de borden 49 bijlage II RW het parkeren op het Uszlplein buiten de parkeervakken te verbieden;, öaTdÓor verplaatsing van de borden 8. 9. 10 bijlage H RW da bestaande voorrangsregsling op het kruispunt Dam/» Ketheïstraal-BrBadstraal/Vlaardingerstraat zodanig te wij- zigan dat het verkeer op de BroedstraBl/VIaardinger- straat voorrang krijgt; b- door Verplaatsing "van de borden 8. 9. 10 bijlage n RW, de bestaande voorrangsregeling op het kruispunt Velte- vest/Westvest-VlaardingerdijkWtaardingerstraat zodanig te wijzfoen. dat het verkeer op de VLaardïngerdijk/Vlaar- dJngerstraat voorrang krijgt; c. dbor verwijdering van de borden 49 bijlage ll RW het" voor de noordwestzijde van de Vlaardingerstraat geldende parkeerverbod in te trekken: d. door plaatsing van da borden 51 bijlage II RW het stoppen aan da noordwestzijde van de Vlaardingerstraat te verbieden; e. door verwijdering van de borden 49 bijlage tl RW het voor de zuidwastzijde van de Westvest, tussen de Korte Haven en hot pand nr. 31 gelden da parkeerveitiod in te «rekken; f. door plaatsing van da borden 49 bijlage IJ RW voor de" zuïdwestzijdo van da Wastvest. tussen de Vlaardingerdijk en het pand nr. 31. het parkereri te verbieden: g. door verplaatsing van de borden 49 het voor de zuidzijde van de Dam tussen het pand nr. 2 en de Vlaardingerstraat voor langer dan 1 uur geldende parkeerverbod in te. korten en wel zodanig, dat het parkeerverbod nu voor de zuidzijde van da Dam geldt, t.w. var de Lang a Haven tot pand Dam nr. 37; K door het aanbrengen van een gele streep ex. art 126 RW van'circa 15 meier langs de rijbaan van da zuidzijde van de Dam, vanaf de Vlaardingerstraat tot het pand Dam 37,_het parkeren ter plaatse te verbieden; f7door plaatsing van de bordon 49 bijlage II RW het parkeren voor de zuidoostzijde van de Noordmotenstraat, tussen Raam en Spinhuis te verbieden; jTgpör plaatsing van de borden 12 en 13 bijlage II RW de Braedstraat gesloten te verklaren voor alle v behalve voor voelgangers, in de richting van de Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende open lot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adrss van beroep wordt gericht aan H.M. de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin In de provincie Zuid-Holland te 's-GravsnhagB. Öït besluit Is ïh afschrift verzonden aan de Hooldlngenteuj- DlrBCteur van de Rijkswaterstaat. Directie Zyid-Holland. de Hoofdingenieur-Directeur van de Rijkswaterstaat Directie Wegen, da Koninklijke Nederlandsche Toeristenbond A.N.- W.B.. de Koninklijke Nederlandsche Automoblelclutj KNAC., do Koninklijke Nederlandsche Motorrijders Vereni ging en aan het College van Gedeputeerde Staten der provincie ZuidkHolland. Het besluit Ugt gedurende genoemde beroepstfjd ter visie ter gemeentesecretarie (afd. Openbare Werken, Stadskan toor. Emmastraat 1). Schiedam, 13 nov. 1974 Burgemeester en Wethouders voornoemd. De secretaris. De Burgemeester, M, J. Blok A. J. Lems

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1974 | | pagina 4