i m en quiz Scouts mm Carol Polis (i Verloren land WOENSDAG 24 NOVEMBER 1976 fTHrTHErisTi^ Kapitein Rob Uitleg over 63,7 miljoen Excursie naar Broekpolder Ideeën voor structuurplan Bemoeial Film Drie licht masten omver Orgelconcert WEET U Wg A*V\KTE OP-WIJ SEN AA" WV DAT NU GEVEhJ HIJ ZAL NIET UAN3EB &LUVSN DAN NO^G <S sen Bezichtiging WILDE NVWÏ DAN WEET JE Ni£T AIS VOORWEET AL5 DlE HEN- VOET AAN WAL HEEFT KON HgT WEL EÊNS MOEILIJK ZUH, Eiland af rg ksugsn' je bent te VLUG GEVV EEST CAROL IN MIJN FOUTIETlJO HOCPOE IK MEAV >WAAÉ? OP WELKE MANIER HWAW JE MET HEM IN CONTACT KDO&iftK», MT ZE TCRuóVEiesew en de homing maar de BIJENKORF BRENGEN y ZE STEKEN DE RIVIER OVER, WAT NU ^ÏK. j "rï> 2652 Wat Klaas al heeft gevreesd, is gebeurd; de motorvlet is dwars op de grondzee komen te liggen en slaat vol Dat is te veel voor het bootje, dat kapseist en in de golven ver dwijnt. „Die kerels hebben hun verdiende loon!" roept Rob, „ze moeten zijn verdron ken..." .Misschien komen ze nog boven en kunnen wij ze oppikken", zegt Paula- „Maar m'n vlet ben ik kwijt", gront Klaas. Ofschoon het een betrekkelij ke kalme zee is, is er geen spoor te vinden van de twee drenkelingen. De „Vrouwe Anna" blijft nog een uur lang in de buurt rondvaren, maar er is van de twee Zweden geen spoor te bekennen en aangenomen moet worden, dat ze zijn omgekomen in de golven. Alleen een paar plan ken en wat losse spullen drij ven rond op de plek, waar het drama zich heeft voltrokken. En kijk„.langzaam kleurt de zee zich donkerpaars! Rob huivert onwillekeurig. Dan wendt hij het roer en zeilt terug naar Terschelling. Maar toch zouden er dingen moe ten zijn. waarbij ook de vrouw een stem in het kapittel heeft, een vrouw zou niet in alle opzichten onderhorig moeten zijn, Zij zou niet in ai Ie opzichten onderhorig moeten zijn. Zij zou met voor etke cent, die ze noodzakelijk heeft uit te geven, haar man naar de ogen moeten zien. in het bestieren van de huishouding zou 2ij de vrije hand moeten hebben en bij tijd en wijle zou ze ook over andere dingen kunnen worden gehoord. Ligt het bedrijf haar niet mede na aan het hart' Staat ze met dage lijks over de kaastobbe gebukt en zit ze niet, wanneer het moet, mee onder het vee' is ze haar man niet tot hulp ais in het voorjaar, vaak bij nacht en ontij, een kalf van de koe moet worden getrok ken en sjouwt ze in de hooitijd niet mee naar het iand? Ook om andere dingen zou het goed zijn, zo de stem van de boenn eens iets meer werd gehoord. Maar zeg dit niet tot Ane Borst, want daarmee klop je aan dove mans oor. Hij zal wel bepalen wat er gaat gebeuren en hoe. Daarin hoeft hij niemand te kennen, ook Marijtje niet, al is ze dan zijn bloedeigen vrouw. Hoe vaak komt het niet voor, dat hij haar staat te bevelen alsof hij haar slechts als dienstmeid in huis heeft geno men? Hoezeer ze dit ook als een vernedering ondergaat, hierover klagen doet ze niet. Hoogstens is er in haar binnenste een zeker zelfverwijt, omdat ze vooruit had geweten hoe het zou lopen. Vanaf de eerste zondag dat Arie Borst als een vreemde vrijer te paard bij haar thuis het pad was komen oprijden, had ze het voor voeld, Het gesprek aan tafel, waar bij vader wat aan z'n pijp lurkte en moeder van de zenuwen voort durend aan haar rok had geplukt, was maar moeilijk op gang geko men. Het was wat stroeve praat over land en vee en over de - prijzen op de markt. Zij, Marijtje, was er geheel buiten gebleven en er werd ook blijkbaar niet anders verwacht. Die jonge boer met zijn donkere stekelige ogen was ken nelijk voor haar gekomen, maar merkte hij haar nog wel op? Het gaf de schijn of hij zich haar aanwezigheid niet eens bewust was en hij repte ook met geen woord over het doel van zijn kom st. Dat had zo geduurd tot vader en moeder aanstalten maakten om naar bed te gaan. 't V/as murgen vroeg dag en ze konne 't nou met z'n balen wel of, Is 't niet? Denkt Marijtje Jong aan deze avond terug, dan gaat het haar nog koud door het lijf. Natuurlijk, er zijn al eerder vrijers komen opdagen, met wie ze 's nachts heeft opgeze ten. 's zomers op het staltje en met de winter op de korte regel, waar het jongvee stond. Waarom, heeft ze zich naderhand meerdere malen afgevraagd, ze niet met Piet Veken is getrouwd? Piet Veken was de kwaadste nog niet, al had zijn aanhaierigheid haar van stonde af tegengestaan. Waarschijnlijk hierom had hij al gauw een andere stee gezotrit en nu woonde hij lang en breed met Sijtje Blauw aan de Breedijk. Een enkele keer kwam hij nog naar deze contreien en in het voorbij gaan lichtte hij dan even de zweep ten groet. Maar daarbij keek hij op noch om, zo ver lag dat verleden al af. En was niet Gert Komen van 't Wijver zes zon dagen achtereen het erf opgere den om naar haar hand te din gen? Ijzige kou noch sneeuw storm hadden hem weerhouden en met hem had ze het best kunnen klaren, doch het had maar zes zondagen geduurd. Toen hij zich voor de zevende keer meld de. was hij niet verder dan de deur gekomen, want toen wisten ze thuis, wie Gert Komen was. De tijd was ruimschoots voldoende geweest om het haarfijn uit te spinnen: zijn vader bezat maar vijftien bunder schraal land en hij had een zilveren dak op het huis. Een zilveren dak dat betekende een zware hypotheek, en onder zo'n dak zou het geluk niet kun nen gedijen. Uitgave: SIJTHOFF PERS BV Deze krant verschijnt in het gebied Nieuwe Wateiweg-noord (van Schiedam tot Hoek van Holland} en is uitsluitend verkrijg, baar m combinatie mei het Rotterdamse!» Nieuwsblad (m Maassluis eveneens in combinatie met de Haagsche Courant of Het Binnenhof). REDACTIE Chef: H. L. Lambregtse Redactie Schiedam:K. Kegel en W. J. van der Post. Rt factie Vlaardingen: J. Hazejager, K, Jonker en O. öchoorvheyt. Sportredactie: B. v.d.Berg en M. Verwaaij'en (Waddingen). De redactie Schiedam is gevestigd aan de Broersvest 3a, tel. 262566 en 266046 postbus 137. Schiedam. De redactie Vlaar dingen is gevestigd aan de Brede Havenstraat 6, tel. 343229 en 345209, postbus 110, Vlaardingen. Berichten voor de redactie kunnen per telex worden doorgege ven. Telexnummer 32177 PLAATSELIJKE CORRESPONDENTEN Maasland: S. P. van Zuilen, Diepenburchstraat 34, tel. 01899- 16143 Hoek van Holland: L. van Ooijen, Mahustraat 135. tel 01747- 2804 ABONNEMENTEN Opgave van abonnementen kan geschieden op de volgende adressen: Broersvest 3a, Schiedam, {tel. 010-268091) en Brede Havenstraat 6, Vlaardingen, (tel. 010-354525, b.g g. 354587) Voor inlichtingen over administratie en abonnementen kan men verder terecht btj het Rotterdamse!» Nieuwsblad, tel. 010-144144 KLACHTENDIENST Dagelijks van 18 30 tot 20.00 uur en zaterdags van 17 00 tot 19.00 uur: tel. 010-144144 en 070-624562 Agentschap: Rotterdamse!» Nieuwsblad, Maassluis: Bilderdijk- laan 8, tel. 01899-17174 NABESTELLEN FOTO'S Geplaatste foto's kunnen worden nabesteld bij de fotoredactie van het Rotterdamse!» Nieuwsblad, lel. 010-144144, toestel 152. ADVERTENTIES Advertentietarieven op aanvraag, tel. 010-144144 Maassluis In het zesde en laat- ste nummer van dit jaar geeft de gemeente Maassluis in het gemeentelijk informatie-orgaan een uitleg over de 63,/ miljoen gulden die de gemeente in 1977 beeft te verteren. Het informa tiebulletin heeft voor deze gele genheid de naam „begrotings krant" meegekregen. De behandeling van de begroting door de gemeenteraad gebeurt dit jaar in de avonduren, name lijk op maandag 13, dinsdag 14 en woensdag 15 december. De begrotingsbehandeling vmdt plaats in gebouw „De Ark" aan de Rembrandtlaan 2. Zonodig wordt de vergadering op don derdag 16 december voortgezet in het ontmoetingscentrum „Koningshof" aan de Uiver- laan. Burgemeester en weihouders hebben tot avondvergaderingen besloten om zoveel mogelijk be langstellenden de gelegenheid te geven de behandeling van de begroting bij te wonen. Van het spreekrecht voor burgers kan in de begrotingsvergaderingen geen gebruik worden gemaakt. De laatste gelegenheid bestaat daartoe in de raadsvergadering van dinsdag 7 december. De begrotingsstukken liggen voor iedereen ter inzage in de ge meentesecretarie aan de Govert van Wijnkade 30 en in de open bare bibliotheek aan de Uiver- laait 18. Vlaardingen/ Schiedam De XNNV, afdeling Vlaardingen/- Schiedam, houdt zaterdag weer een excursie naar de Broekpol der. Een veel besproken gebied waar desondanks vele diersoor ten leven zoals vogels vogels en kleine zoogdieren (hazen, konij nen, muizen en mollen). De aanwezigheid van deze kleine zoogdieren wordt aangetoond door het feit dat roof- of stoot- vogels regelmatig een bezoek brengen aan dit stukje nu nog ruige natuur. De excursie staat niet alleen open voor de leden van de KNNV, maar ook voor mensen die iets meer van de Broekpolder wil len zien of aan de weet willen komen. Het vertrekpunt voor de excursie is: Kolpabad om 9 uur. Vlaardingen De burgerzaal van het stadhuis te Vlaar dingen is deze week - tot en met vrijdag - ingericht als expositieruimte van de m- beeld-gebrachte ideeen voor het structuurplan Vlaardin gen. De thema groepen, wijk- groepen en het technisch team zijn al meer dan een jaar bezig met de voorberei ding van de plannen. Op de kaart van Vlaardingen heeft men weergegeven wat de mogelijke plannen wat betreft verkeer, groen en voorzieningen zouden kun nen zijn. De wijkgroep Holy stelt bij- - L, SCHIE- De tentoonstelling in de burgerzaal voorbeeld voor om de al be staande ophoging, die is be doeld voor rijksweg 19, te gebruiken als zogenaamde stadsautoweg. Deze weg zou kunnen dienen als aan- en afvoerweg voor de wijk Holy. Voorts hnt het technisch team het plan op het Liesveldviaduct een par keergarage te bouwen. In januari hoopt men de plan nen rond te hebben. Dat zal tevens het einde betekenen van de inspraakprocedure van het structuurplan en is het woord in april aan de gemeenteraad. De burgerzaal van het stad huis is tot en met vrijdag geopend "s avonds van half acht tot tien uur. Vlaardingen De toneel groep Het Masker treedt zaterdagavond op in de Stadsgehoorzaal aan de Schiedamseweg te Vlaar dingen. Het Vlaardmgse gezelschap brengt de ko mische thriller Bemoeial van Jack Popplewell ten tonele. Toegangskaarten voor het toneelstuk zijn verkrijg baar voor vijf gulden. Het aanvangstijdstip is kwart over acht. Martin Brozius tijdens de radio-opnamen in het Scoutcentrum aan de Broekweg. - De afdeling VJaar- g Vlaardingen De afdeling VIaar- dmgen-zuid van de Nederland se Christelijke Vrouwenbond houdt morgenavond een film en quizavond. De Cüöp. Can- densfabriek Friesland veitoont een bedrijfsfilm en houdt een quiz, De avond vindt plaats om acht uur in de Maranathakerk aan de Professor Mekeistraat te Vlaarrfmi'*"» Vlaardingen In het radio-programma „De 10- pom Kindershow" nemen de Vlaardingse pad vinders een belangrijke plaats in. Het program ma wordt zaterdag om 10 tot 10.30 uur uitgezon den via Tros Hilversum 2. De opnamen van dit programma zijn afgelopen zondagmorgen gemaakt in het Vlaardingse Scoutcentrum aan de Broekpolderweg. In aan wezigheid van de gehele Willem de Zwijgergroep *»n fcr1 ïftm'X'diffinw groepen is er enige uurtjes onder leiding van presentator Martin Brozius aan het radiopro gramma „geknutseld". Het groepsblad De Posthoorn was de grote aanlei ding voor de uitzending, Een jury van Scouting Nederland voor Groepsbladen had namelijk be paald, dat de Posthoorn dit keer de titel „Koning Groepsblad" verdient Tijdens het programma overhandigde Martin Brozius de hieraan verbon- Hoek van Holland De 20-jarig' J.R.V. uit Monster werd op de: Badweg onwel en verloor de macht over het stuur van zijn auto. De wagen ramde twee lichtmasten die afknapten. De auto werd totaal vernield. De bestuurder heeft zich later bij de politie in Monster gemeld. Op de Boulevard verloor de 35-ja- rige J.N. uit de Hoek de macht over het stuur en botste even eens tegen een lichtmast die afknapte. De auto werd ver nield en de bestuurder moest zich met lichte verwondingen onder doktersbehandeling stel len. Vlaardingen Jan van de Berg, organist van de Nieuwe Kerk te Delft, geeft vrijdag een concert op het orgel van de Emmaus- kerk aan de Van Linden van den Heuvellsingel 2a te Vlaar dingen. 's Avonds van kv/art over acht tot kwart over negen voert hij werken uit van Bach, Widor, Guilmant, Holiins, Schuurman en een eigen com positie. GEMEENTEPOLITIE DAM Te bevragen aan het Hoofdbu reau van Politie te Schiedam, dagelijks van 09,00 uur tot 17.00 uur, behalve zaterdag en zon- I dag: Herenhorloge; etui met autosleu tels; één damesbril; bos sleu tels; sleutelring met autosleu tels; ring met sleutels; etui met sleutel; fietssleutel; sleutels aan touwtje; oorbel; gascilinder; één paar werkhandschoenen; ceintuur; valhelm; Te bevragen bij de vinders; Kniekousen, A. v.d. Ende, v. 01- denbameveltstraat 125, Schie dam, tel. 715226. Dubbele fietstas. Van Es, Schut- terveid 98, Schiedam. Tas met voetbalspullen, R. H, v. Ocrtmerssen, Vondellaan 11, Schiedam, tel. 265008. Zijtassen, Matheron, Primula straat 21, Vlaardingen, tel. 705906. Controle kaart G.G. en G.D. Van Santen, Strijensestraat 3, Schie dam, tel. 268283. Eén herdershond, Dierenasiel Schiedam. Eén herdershond, Dierenasiel Schiedam. Zwarte hond plm. vier jaar, Dierenasiel Schiedam. Etui met sleutels, De Waal, Lange Singelstraat 98, Schiedam, tel. 263282. Sleutels aan ring, Hr. Oostzanen, Schaperlaan 40, Schiedam. Etui met inhoud en sleutels aan ring, Mevr, Akkerman, Jozef Oreltosingel 223, Schiedam, tel. 712749. Ring met sleutels, Altorf, Royaardsplein 85, Schiedam, tel. 715218. Ring met sleutels, v.d. Knaap, Boylestraat 42a, Schiedam, tel.' 378596. dam; één bastaard herder, Fa- del, Binnenweg, Rotterdam, tel. 126173; gladharig hondje, Do-j minie, H. Bosmanplein 69, Schiedam, tel. 709776; 2 geiten, Mevr. Voets, Lange Haven 40b, Schiedam tel. 264865; parkiet, Mevr. Knook, Willem de Zwij gerlaan 11, Schiedam; jongens broek, Schoenmakers, Nw. Damlaan 497, tel. 700280 Schie dam; jopper, Krabbendam, Ru bensplein 17b, Schiedam; kin derjasje, Apotheek Evers, Lan ge Haven 81, Schiedam tel. 263242; jongensfiets, Kunst, Vlaardingerdijk 289b, Schie dam tel. 264210; 2 sleutels, Me vr. Verwijmeren, Boerhaave- laan 34b, Schiedam tel. 265853; 2 huissleutels, D, J. Damen, Mackaystraat 16, Schiedam tel. 702543; 2 sleutels aan ketting, A. Broeren, Burg. Knappert- laan 259a, Schiedam 261466; etui met sleutels, P. Steenber gen, Oude Maasstraat 27, Schie dam; etui met lipssleutels, A. v.d. Hamer, Rozenburgerstraat 25, Schiedam; ring met sleutels, J. W. Blom, Kuyperlaan 65, Schiedam; portemonnee met in houd, Goudswaard, J. v. Zutp- henstraat1 5, Schiedam tel. 703118; kettinkje met sterren beeld, Groeneweg, Delflandse- weg 352, Schiedam tel. 731698; kinderhorloge, A. L. Blgers, Westfrankelandsestraat 70, Schiedam tel. 266716; fietstas met inhoud, v.d. Tuin, Da Cos- tastraat 13a, Schiedam tel. 268G86. GEBOREN: Miranda Willemina, d.v. E. R, Heesbeen en C. C. Camphens, Maassluis, Joz. Israëlslaan 90, Rebecca, d.v. J. A. Huis en C Sterenborg, Maassluis, Da Cos- taplein 12C Etui met sleutels, Vreeswijk, Per-j Willem Cornells, z.v. J. H. Sneep nissestraat 3b, Schiedam- Etui met sleutels, Vermeer, Tal-' malaan 9, Schiedam, tel. 704959.! Sleutels in etui, J. W, Jansen, v.J Henven Goedhartstraat 30,, Schiedam. i Een geldsbedrag, G. Schafer, Vlaardingerstraat 7, Schiedam. Naamplaatje, A. v.d. Ende, v. 01- denbameveltstraaf 125, Schie dam, tel. 715226. Knipportemonnee met inhoud, Schwippert, Rotterdamsedijk 287a, Schiedam. Tinnen kannetje, Visser, Alberda- straat 14, Schiedam tel. 264575. Herenhorloge, v.d. Velden, v. Be verenstraat 38, Schiedam, tel.263196 Dameshorloge, Boks, Rotterdam sedijk 244, Schiedam, tel. 267913 Bontmantel, Burman, Griegplein 159, Schiedam. Dameshorloge, Henoir.Nolen- slaan 145, Schiedam, tel, 715648. Schiedam, 10 november 1976. Te bevragen aan het Hoofdbu reau van Politie te Schiedam, dagelijks van 09.00 uur tot 17,00 uur, behalve zaterdag en zon dag: één sleutel; sleuteletui met sleu tels; één Iipssleutel; huissleutels aan ring; één bril-montuur; au tosleutels aan ring; één bril; een hondeperming; wandelwagen; één Semafoon; weekendtas met inhoud; kinderja3je; legerkleu- rig jasje; verzekeringsplaatje; één bankbiljet. Te bevragen bij de vinders:,. één kindersten. Mevr. Kooymans, en Th. M. C. Dijkshoorn, VI.: Rozenlaan 61, Stefanus, z.v. W. Elsendoom en J. Verburgh, VI.: Vossiusstraat 186, Manon, d.v. S. W. de Groot en E. M. S, de Koeijer, VI.: Albertina Agnes- laan 256, Barend, z.v. H. C. Kuipers en M. Ellerbroek, VI.: Merellaan 38, Judith, d.v. J. G. Kortekaas en M. M. Koster, VI.: Stadhouderslaan 29, Jacob, z.v. W. Minke en J. P. v.d. Hoeven, Rozenburg, Kersendreef 5, Est her, d.v. J. van Andel en J. M. L. Sozef, VI.: Prof-Rutgersstr. 333. Simon Nicolaas, z.v. K. de Roo en J. BoskJopper, V!.: Abel Tasmanlaan 184, Daniël, z.v. L, de Neeff en Ch. Ann-Thomp son, Maassluis, Sparrendal 76, Peter, z.v. E. Co van Marion en T. van Yperen, Vl.Lindendreef 37, Jacob, z.v. K. Proost en J. W. Kornaat, VI.: Bomeostraat 36, Anna Maria Augusta, d.v. F. M. van Hoogdalen» en M. van Oosten, VL: Aalscholverlaan 408, Marc Mischa, z.v. L. H. M. Herwijnen en A. C. E. Happee, GEHUWD: Maassluis, Seringenstraat 153, Arie Johannes I^onardus Korne- Onno Cornells, z.v. R. A. Hart hs van der Windt, 23 jr en Ronald van der Vlies, 20 jr, Schiedam, Bellstraat 3b en An gelina de Boer, 17 jr., VI.: Nieu we Kerkstraat 22, Arie Groot- en boer, 24 jr. VI,: Geert Groote laan 171 en Lena Maria in den Bosch, 20 jr., VL: Coomhert- straat 239, Adrianus Petrus Dries, 29 jr., VI.: Zwaluwenlaan 328 en Johanna Cornelia Enge- lina ten Bosch, 30 jr., VI.: Zwa luwenlaan 328, Fredrik Mes, 29 jr. Rotterdam, Hogebanweg 120b en Elke iïildegard de Lep- per, 34 jr., VL Londenweg 255, Paulus Hendrikus Maria Loef. 21 jr., Maassluis, Ferd. Bolplein 17 en Enhelbertha Adriana Ma ria de Vreede, 20 jr. Hoek v. Holland, Schoolstr. 11. Petrus Johannes Lamer, 19 jr., VI. Jacob van Heemskerkstraat 16 en Mirjam Sophia Slaven burg, 19 jr., VI.: Parallelweg 98d, Cornell's Dirk van den Berg, 27 jr., VI.: Ged. Biersloot 40c en Aaltje van der Have. 23 jr., VL: van Limb. Stirumstraat 62, Egbertus Jacobus Maria Mulder, 23 jr., Schiedam, Grieg plein 194 en Helena Mirjam Bergmann, 21 jr. VL; Koekoek straat 13, Willem Hendrik Stoe- velaar 22 jr., VI: Jan van Arkel- straat 17 en Francisca Elise Voorham, 20 jr., VL: Fazantlaan 227, Hugo van Harmelen, 28 jr VL: Vossiusstraat 3 en Ferine- ken Paalberends, 31 jr., VL: Vossiusstraat 89, Jan Jacob Je- remiasse, 30 jr., VI.: van Maan- enstraat 22b en Aaltje van Schaijk, 26 jr., VI.: van Maanen- straat 22b, Teunis Coenradie, 29 jr. VL: Johan de Wittstraat 40b en Engelma Hoogervorst, 21 jr., VI.: Johan de Wittstraat 40b, Johannes Hendenkus Schoot, 40 jr., VI.: Mendelssohn- plein. 7a en Albertje Geertruida Schoot, 40 jr. Rotterdam, Gor- delweg 226, Arij Schaar, 25 jr VI.: Hoogstraat 66 en Ariana Hendrika Zoutendijk, 22 jr. VL: Hoogstraat 66, Wilhelmus Pe trus Kloet, IB jr. VI.: Datheen- straat 64 en Yvonne Ammeren- tia Hofman, 19 jr., VI.: van We- sembekestraat 141, Hendrik de Ruijter, 38 jr., VI.: Koninginne- laan 313 en Cornelia de Putter, 38 jr., VI.: Dillenburgsingel 5, Hendrik Snitjer, 20 jr., VL: Geert Grootelaan 127 en Anja de Bloois, 19 jr., VI.: Vondel straat 52, Johannes Jozeph Smits. 26 jr., VI.: van Klnsber- genplaats 25 en Ans Shakunta- la Omapersad, 19 jr., VL: van Kinsbergenplaats 25, Phihppus Weerheijm, 23 jr., VI.: Holysin- gel 3 en Maria Christina witte. 22 jr. VI.: Holysingel 3, Petrus Antonius Maria van Uffelem^ jr., VL: Johan de Wittstraat en Joseph Maria Wilhelrruna Moens, 26 jr., VL: Johan «e Wittstraat 75b, Leonardus Oranje, 20 jr., VI.: v.d. Palm straat 23a, en Maria Wilhelmma van Gils, 19 jr-, Schiedam (K6- thel), Kerkweg 71. en M. A. Vogelezang, Maassluis, Elzendal 87. ONDERTROUWD: Nicolaas Arend Leendert Vèrbeij, 26 jr, VL: Lusthofstraat 10 en Johanna Heniers, 18 jr., VI.: Zeemanstraat 72, Gerard Dub beldam, 24 jr, Tie!, Grotebrugse Grintweg 141 en Elizabeth Jan na Blonk, 19 jr., VI.: Parkweg 112, Petrus van Bekhoven, 22 jr., VI.: Hortensiastraat 15d en Jolanda Marinette Scheepe, 21 Christina Wiihelmini Wante, 22 jr. Maarten Alderliesten, 24jr. en Maria Theodora de Goede, 23 jr. Hubregt Broek, 24 jr. Marjolijna Maria van Dam, l» jr., Johannes Wilhelmus van Brederoode, 25 jr. en Cathanna Josephina Maria Hij zen, 21 jr., Adriaan fsaac de Witte, 26 Jr- en Klazina Hester Alblas, 26 jr.. Bas liaan Hoek, 23 jr. en Adria na Maria Geertruida Fenders, 23 jr.. Gerard Willem Janssen,

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1976 | | pagina 2