Politiecontrole op school zeker iiiemisplaatst „We halen hier geen herrie naar toe, maar muziek" Nieuwbouw aan Stationstraat Yertowijk woonerf VVV houdt open huis Wachten op centrale antenne Instructie over brandbestrijding Harm o 21 ie vere ei ging al half aangekleed i Gestolen j geld onder stoelzitting Jongen valt hersen schudding Theo Lieferst van De Toverbal: Postzegel ruilbeurs museum VRIJDAG 10 DECEMBER 1976 5 De controle van fietsen en brommers van de leerlin gen van de Vlaardingse lagere technische school aan de Deltaweg, bij verrassing uitgevoerd door de Vlaardingse politie in overleg met de directeur van de school A. Jongejan, blijkt bepaald niet misplaatst te zijn geweest. Maassluis B en W van Maas sluis hebben de Vertowijk nu definitief aangewezen als woon erf. Om te voldoen aan de eisen die de minister van verkeer en waterstaat daartoe heeft ge steld, moeten in de wijk nog enkele aanvullende werkzaam heden worden uitgevoerd. Een aantai in- en uitritten zal worden verbeterd, parkeer plaatsen worden aangeduid en de voorzieningen ter beperking1 van de rijsnelheid worden uit gebreid. De grenzen van het woonerfgebied zullen worden gemarkeerd door de voor woonerven geldende verkeers borden, 'Hoek van Holland De vereni ging voor vreemdelingenver keer in Hoek van Holland her denkt zaterdag het 25-jarig be staan. In 1951 werd besloten dat de Hoekse WV zou gaan opereren als zelfstandige afde ling van' de WV Rotterdam. Nog weer later in 1959 kreeg Hoek van Holland een geheel onafhankelijke vereni ging Voor vreemdelingenver keer. De zelfstandigheid in 1951 wordt echter door het bestuur als richtlijn genomen voor het jubi leum.-In Hotel America, waar een kwart eeuw geleden ook de oprichtingsvergadering plaats vond, zal zaterdagmiddag tus sen drie en vijf uur open huis worden gehouden. Dan zal ook gelegenheid aanwezig zijn om het huidige bestuur geluk te wensen. Voorzitter H.C, van Nieuwkerk behoorde trouwens 25 jaar gele den ook tot de oprichters van de WV Hoek van Holland. Schiedam De 16-jarige R.M. uit Schiedam heeft bekend dat hij bij twee inbraken ruim tien mil le heeft gestolen. Een gedeelte van het geld is teruggevonden onder een stoelzitting in de i slaapkamer van de jongen. De rest heeft hij opgemaakt aan drank en taxiritten. Het geld had hij op 4 december en 15 oktober ontvreemd bij café Country-Inn aan de Hoog straat Schiedam Aan de Lange Nieuwstraat heeft de 6-jarige i H.D. uit Schiedam bij een val J. van zijn fiets een hersenschud- n ding opgelopen. iongen uit de Middelhamisse- straat is opgenomen in het Ge meente Ziekenhuis, nadat hij eerst naar huis was gebracht omdat men aanvankelijk dacht dat hij alleen wat schaafwon den had. In de fietsenkelder van de school zijn 320 fietsen op technische gebreken bekeken en slechts op 68 fietsen was niets aan te mer ken. Achter de school kwamen de brommers onder het mes. Van de vijftig brommers waren er achttien in orde. Aan de actie hebben zes man van de geüniformeerde politie, éen re chercheur en één man van de technische dienst deelgenomen. StagaireMarjan Stolwerk heeft het hele gebeuren geleid. Zoals van tevoren was afgesproken, heeft de politie geen bekeurin gen uitgedeeld, Voor de leerlingen vormt zo'n actie een welkome onderbre king van de dagelijkse sehool- sleur. Het begint al als de blau we politiebus het schoolterrein oprijdt. In alle lokalen zie je de gezichten van het bord weg draaien naar het raam toe. De politie heeft er zelf ook wel schik in. Eén van de agenten spreekt voor men zich naar de school begeeft, echter zijn voor keur uit voor een soortgelijke actie op de huishoudschool. „Kunnen we het daar ook niet een keer doen, dan ben ik vrij williger", voegt hij zijn collega's toe. Bij de school wordt het team ontvangen door de conciërge. Terwijl hij zich met de sterke arm der wet verstaat, wordt het lawaai uit de bij de school be horende garage steeds luider. Een lawaai waar hij een eind aan maakt door met luide, de pijngrens van het menselijk ge hoor meer dan ruimschoots doorklievende stem de jonge monteurs in spé tot de orde te roepen. Een tafereel dat zich naderhand meermalen zal her halen. Marjan en drie agenten' worden door hem naar de fiet senkelder gebracht Daar klinkt alles vele malen har der dan in de buitenlucht. Iets wat de agenten drie uur lang gelaten ondergaan. Het lachen, Door Onno Schoonheyt het gillen, het schreeuwen, het is niet van de lucht. En daar is ook alle reden toe. Want wat kan er grappiger zijn dan de handvatten van het stuur van je klasgenootjes fiets te rukken vlak voordat deze gecontro leerd wordt? Misschien de vraag: „Is je ventiel nog goed?" en dat gevolgd door het verwij deren van dat ventiel met als gevolg Buiten bij de brommers gaat het, anders toe. Eerst wordt de snel heid op de rollerbank gemeten. Velen slaan een flater als blijkt dat hun machientje helemaal geen tachtig kilometer blijkt te halen, terwijl dat altijd met on verholen trots verteld wordt aan ieder leeftijdgenootje dat het maar horen wil. Sommigen halen die tachtig kilometer wel, drie om precies te zijn, en die krijgen wel te horen dat er een andere uitlaat onder moet of dat er weer een normale carbu rator op moet. Allemaal krijgen ze een groen label, de fietsbezit- ters een oranje, waarop staat De rollerbank, waarop de snelheid van de brommers kan worden afgelezen, mocht zich in een enorme belang stelling verheugen. wat nog goed en wat fout is aan hun voertuig. En sommigen hebben lef. Zoals die jongen van onbestemde nationaliteit met vreemde tongval en een fraai opgetuigde brommer, waaraan de bei ontbreekt („Die is naar huis"), het stuur dat loszit („Kijk, kan naar binnen en naar buiten, Goed hè?"), die te hard rijdt („Zestig maar?") en die veel te veel lawaai maakt („Pas op hoor, als je iets kapot maakt, moet je betalen"). Hij oogst met zijn brutale opmer kingen gelach en bewonderen de blikken van zijn klasgenoten en een label, waarop de vakjes Fout vaker zijn aangekruist dan de vakjes Goed. Of het allemaal wat uithaalt, die controle, moet nog blijken. Er zou dan na enige tijd een twee de controle gehouden moeten worden. Dan moet het echter niet zo gaan als deze keer. In de fietsenkelder hing al dagen lang een kranteberïcht waarin de actie werd aangekondigd. „Dat werkt preventief", zegt de politie. En dat is waar. Een jongetje dat met grote belang stelling de controles van de bromfietsen volgde, voegde een aantal van zijn vrienden regel matig toe: „Goed dat we onze brommers hebben thuisgela- ten". En dat was een duidelijk preventieve maatregel. Foto's van Theo Böhmers „Uiteraard houd ik liever iede reen te vriend. Maar eerlijk heidshalve kan ik niet ontken nen dat ik er een zwaar hoofd in heb". In zijn „directeurs"— kamer in het nieuwe gebouw van De Toverbal aan de Lange Ronnestraat 33 in Maassluis vertelt Theo Lieferst dat hij nog sterk twijfelt aan de kwa liteit en kwantiteit van het, in het gebouw aangebrachte, iso latiemateriaal. Deze geluidswe- rende stol is aangebracht in de grootste zaal van het gebouw. In deze zaal zullen de optredens plaatsvinden, die ongetwijfeld in de smaak vallen van het Toverbalpubiiek, Maar.de omwonenden zullen allicht min der tevreden zijn met het aantal decibel, dat geproduceerd wordt door al of niet talentvolle musici, die in De Toverbal hun kunsten ten gehore brengen. „Kijk", filosofeert Theo Lieferst met zijn benen op 2ijn „direc teurs"—tafel, „voor de omwo nenden geldt dat zij onze mu ziek als herrie beschouwen. En dat is natuurlijk een wezenlijk verschil met onze mening. Want we halen hier geen herrie naar toe, maar muziek". Nogmaals benadrukt de Maas- sluise sociaal—cultureel werker in dienst van stichting De Toverbal, dat hij het omwonen de volk te vriend wil houden. „Als blijkt dat het isolatiemate riaal onvoldoende is, dan moet de gemeente Maassluis finan cieel bijspringen. Zij heeft zich er namelijk voor garant gesteld dat de bewoners geen hinder zouden ondervinden". Zover is het echter nog lang niet. Naar alle waarschijnlijkheid komt de gemeente volgende week proe ven nemen, die zullen uitwijzen of voldoende geïsoleerd is, of het geluid voldoende geweerd kan worden. STEK In januari '75 kwam Theo Lie ferst terecht' op zijn huidige stek. Hij vertelt: „De Toverbal zat toen in het gebouw aan de Reinestraat. In die tijd waren twee discussies gaande: de bin nenstad wordt afgebroken en De Toverbal blijft staan; en, de binnenstad wordt afgebroken en De Toverbal ook. Door een samenloop van omstandighe den was het bestuur van een matige bezetting. Contact met de gemeente was er niet, we waren geen goede gesprek spartner. Uiteindelijk begon het overleg met de gemeente in ok tober/november *75. Het was toen inmiddels duidelijk dat we moesten uitzien naar een ander gebouw. Een eisenpakket werd door ons opgesteld met een lijst van gebouwen, waar we een oogje op hadden. Het huidige gebouw aan de Lange Boone straat stond niet op dat lijstje vermeld. Naast dit alles ging ook de situatie met de Jeugdha- ven een ander jongerencen trum in Maassluis een rol De Jeugdhaven zocht eveneens een nieuw „home". De gemeen te stelde voor om de twee jon gerencentra in één nieuw ge bouw te vestigen. Dit bleek ech ter geen haalbare kaart. Wij kregen uiteindelijk het gebouw aan de Lange Boonestraat toe gewezen. Een krediet van 85.000 gulden werd voor het opknap pen uitgetrokken. Het bestaan van De Toverbal werd hierdoor gegarandeerd tot september 1977. Dan wordt een uitspraak verwacht over de be stemming van het huidige pand. De kans is aanwezig dat de gemeente besluit om over te gaan op nieuwbouw voor een jongerencentrum. „De kosten hiervan zouden komen ten laste van de kapitaalsdienst van de Maassluis Voor de postzegel liefhebbers wordt zaterdag van 13.30 tot 17.00 uur in gebouw De Sluis een ruilbeurs gehou den. Gebouw De Sluis is gele gen naast de Maranathakerk aan de G.A. Brederolaan. De organisatoren attenderen post zegelverzamelaars er reeds nu op dat op 19 maart een grote, regionale ruilbeurs wordt ge houden in het ontmoetingscen trum Koningshof. gemeente. Nu komen de kosten nog ten laste van de exploitatie. Kosten ten laste van de kapi taalsdienst kunnen echter over een periode van vijftig jaar worden afgeschreven en daar om zou nieuwbouw dus goedko per zijn". Theo Lieferst vindt echter: „We blijven hier liever zitten". De ruimte is inderdaad erg ge schikt voor een jongerencen trum. Het is nu nog enigszins een rotzooitje maar dat kan nauwelijks anders, want er wordt hard gewerkt aan de in richting van het pand, In de grote zaal zal een podium wor den geplaatst inclusief klee druimte voor de artiesten. De theebar wordt netjes aange kleed, En de laatste hand wordt gelegd aan de gewone bar. Volgende week vrijdag moet alles trouwens in orde zijn. De Toverbal wordt dan officieel geopend en wethouder Koos Smit zal hierbij aanwezig zijn. De openingsceremonie vindt plaats om twee uur ('s mid dags). GEWIJZIGD In de toekomst gaat De Toverbal het overigens over een ietwat gewijzigde boeg gooien. „We gaan ons programma meer op de informatieve sfeer afstem men. Tot op heden bepaalden wij ons tot het bieden van een brok recreatie voor de Maas- sluise bevolking. We willen nu echter méér gaan doen. We wil len het publiek informatie bie den over zeer uiteenlopende za- ken; bijvoorbeeld dienstweige- ren, sexualiteit, de derde we reld enzovoorts. Tevens worden op woensdagmiddagen kinder matinees georganiseerd. De kinderen zullen worden opge vangen door kleuterleidsters, die geheel vrijwillig hun dienst en aanbieden. De hele Toverbal draait trouwens op vrijwillige basis en dat mag zeker niet onvermeld blijven", aldus Theo. Vanaf volgende week vrijdag is de Maassluise jeugd weer in het bezit van „haar" Toverbal, Ho pelijk blijkt dat het gebouw voldoende geïsoleerd is. Een mogelijk conflict tussen omwo nenden en De Toverbal wordt dan in ieder geval voorkomen. Maasland De dorpskern van Maasland zal het voorlopig zon der een centrale antenne-inrich ting moeten stellen. Onderzoe kingen om het aantal te ontvan gen televisiestations uit te brei den zijn negatief uitgevallen. De stichting Centrale Antenne Inrichting Maasland zoekt nu naar andere mogelijkheden om het dorp op de CAI aan te sluiten. Gedacht wordt aan een samenwerkingsverband met an dere gemeenten. De kerstten- van het Maassluis toonstelling Maassluise gemeentemu seum wordt vrijdag avond officieel geopend. Op de tentoonstelling wordt de schenking van mevrouw M. C. van Heel-Poort uit Den Haag geëxposeerd. Deze kunstschenking omvat gouaches en tekeningen vun haar echtgenoot, de kunstschilder Jan van Heel. Wethouder I. van der Knaap, zal namens het gemeentebestuur de schenking in ontvangst nemen. Maasland Nu fase één van het bestemmingsplan Statiorssstraa- t/Langetoom de voltooiing na dert, werkt het gemeentebe stuur aan de uitwerking van het resterende gedeelte. Het be treft het gedeelte waar voor heen het rijtje bouwvallige wo ningen stond, dat nu als markt terrein dienst doet. Nu blijkt dat er aan meer winkel bouw niet de minste behoefte is, wordt gewerkt aan plannen om daar voor woningen te bou wen. „We denken daarbij aan vijftien huizen", aldus burge meester Van den Brink. „Het geen betekent dat we daar meer huizen terug krijgen dan er stonden". Hoe het plan er uitziet en wat voor woningen het zijn, is nog niet bekend gemaakt. Een en ander houdt ten nauwste verband met de hoogte van de lokatiesubsidie, boven de bijdrage ingevolge het besluit reconstructie- en sane ringsplannen. Zijn de vijften woningen een haalbare zaak. dan krijgt Maasland er in het dorpscentrum in totaal vijfen twintig huizen bij. Want boven de in aanbouw zijnde winkels worden tien premieverh uurwo ningen gebouwd. De uitbreiding van het Maasland- se woningbestand, tot dusver 1545. kan de lijst van woning zoekenden wellicht weer iets verlichten. Die lijst is geheel herzien en telt momenteel 145 namen. De helft van de woning zoekenden zijn reeds woonach tig in Maasland; de overigen zijn economisch gebonden. Wat het verloop van de bevolking betreft, is Maasland vorig jaar- Iets gegroeid. Op 1 januari 1975 telde Maasland 5.235 inwoners tegen 5.437 op 1 januari 1976. Een groei van 202 inwoners, hetgeen neerkomt op 3/4 pro cent per jaar. Maassluis De dienst van ge meentewerken gaat op korte termijn beginnen met het geven van instructie over brandbe strijding op scholen en in peu terzalen in Maassluis. De instructie wordt onmiddellijk na afloop van de lessen gege ven. Kort voor de laatste zo mervakantie werd reeds een grote ontruimingsoefening ge houden in het uit drie verdie pingen bestaande gebouw van de openbare scholengemeen schap voor havo en mavo „Ko ningin Juliana" aan het Kastan jedal. Aan deze oefening heb ben het gehele personeel err alle leerlingen deelgenomen. De ontruiming van het gebouw kwam in twee minuten en 52 seconden tot stand. Hoek van Holland Dank zij de spontane medewerking van een groot aantal bedrijven en instel lingen die zich bereid toonden een uniform of een deel daar van te bekostigen, is het uni formfonds van de harmoniever- eniging Rotterdam aan Zee nu op de helft van het noodzakelij ke bedrag gekomen. Dertig van de zestig uniformen zijn nu financieel gedekt, maar daarbij is natuurlijk nog niet het majorettenkorps inbegre pen. Om bij het zestigjarig be staan op 27 mei 1977 in het nieuw te kunnen verschijnen is het noodzakelijk dat rond nieuwjaar een beslissing kan worden genomen over het al of niet bestelen van de uniformen. En daarom is het nodig dat nog een heleboel enthousiaste lief hebbers hun bijdrage overma ken op de rekening van het uniformfonds bij de Rabobank. Kerkdiensten VLAARDINGEN Hervormde Gemeente: Grote Kerk, zondag 10 uur ds. W. W. Verhoef en 17 uur dhr. A. v. Zetten, Vesper dienst. Nieuwe kerk, zondag 10 uur ds. J. Wieman. Bethelkerk, zondag 10,30 uur ds. B. Vér- maat, Esther 7.00 Aula Groen van Prinstererlyceum zondag 10 uur ds. Keiling. Emmaus- kerk, zondag 17 uur ds. G. Kei ling geeomb. dienst Rehoboth- kerk, zondag 10 uur dhr. A. v. Zetten en 17 uur ds. P. Ver- maat. Ichthuskerk, zondag 10 uur ds. J. Bouterse, Maranatha kerk. zondag 17 uur ds. W. W. Verhoef ds. L. R. Krol-Advent- gezinsdienst. Kolycentrum, zon dag 9 uur ds. P. Vemxaat. Pax Christikerk, zondag 17 uur oe cumenische dienst ds. B. Baa- k/ds. L. Handojo van Maassluis. Zonnehuis, zondag 10 uur ds. J. J. Tiemersma. Holyziekenhuis, zondag 9 uur ds. J. Wieman. Vaartland, dinsdag 10 uur dhr. A. van Zetten. Grote Kerk, za terdag, Kom ring met ons en doe als wij. Dagkapel H. Geest- kerk/Pnielkerk/Oosterkerk, woensdag 19.30 uur Interkerke lijk Avondgebed, Ichthuskerk, donderdag 19.30 uur Avondge bed, Gereformeerde kerk, Oos- terkerk, zondag 10 uur drs, H. Eikelboom H.A. en 17 uur ds. D. Braam, voort2. H.A Em- mauskerk, zondag 10 uur ds. B. Baak, voorb. HA. en 17 uur ds. G. KeUing Herv./Geref. dienst Kerkcentrum Holy zondag 10.30 uur drs. G. P. v. Dam voorb. H.A. Pnielkerk, zondag 10 uur ds. D. Braam voorb. HA. en 17 uur drs. G. P. v. Dam Maranat hakerk, zondag 10 uur dr. H. J. Kouwenhoven. H.A. en 17 uur ds. L. R. Krol en ds. W. W. Verhoef. Gerinsdienst Herv,/- Geref. de Wetering, zondag 10 uur ds. L. R. Krol HA. Holyzie kenhuis, zondag 9 uur ds. J. Wieman-Zonnehuis, zondag 10 uur ds. Y, J. Tiemersma. SION- KERK, zondag 10 en 17 uur ds. D. Rietdijk. Remonstrantse Ge meente, zondag 10.30 uur ds. H. C. Dorhoul Mees, Avondmaal. Voor kinderoppas bellen 010- 350897 voor vrijdagavond. Chr. geref, kerk, zondag 10 uur Leesdienst en 15 uur ds, P. Beekhuis. Leger des Heils, za terdag 19 uur straatzang Zo merstraat/Prins Hendrikstraat zondag 10 uur Heiligingssamen komst, 18.30 uur Openlucht sa menkomst, 19.30 uur getuigenis samenkomst, dinsdag 19.30 uur Huwelijksinzegening. Alle sa menkomsten staan o.Lv. Kolo nel L, Nijman m.m.v. muziek korps en zangkoor. SCHIEDAM Havenkerk, zon dag 15 uur Ev. Johan Maasbach uit Den Haag en tijdens de dienst aparte kindersamenkom sten. Ned. Port. bond, zondag 10.30 uur ds. B. v. Blanken. Gebouw Irene, zondag 10 uur ds. J. J. Poort, Üïsterwijk. Herv. gemeente; Grote Kerk, 10.30 uur ds. S, Tijmstra, ge- zinsdienst mm.v. kerkkoor. SCHIEDAM - Grote Kerk, zon- dag 17 uur ds. J. Maasland, Middelhamis. Opstandings- kerk, zondag 10,30 uur dr. P. L. Schram, Abcoude Kindeme- vendïenst. Bethelkapel, zondag 9.15 uur ds. D. J. Spaling Dzn. H.A. Aula Pinaplein, zondag 9.15 uur ds. S. Tijmstra. KETHEL St. Martinuskerk, zondag 9.30 uur ds. P. Maare viering H.A Dorpskerk, zondag 10 uur dhr. J, Hoogendam. en 19 uur ds. P. Magre. "t-Schepp- huis, zondag 10 uur Mevrouw Phaff. Jongerendienst MAASLAND Geref. kerk, zon dag 10 uur ds. H. Makkinga en 19 uur ds. D. Braam van VIaar dingen. Ned. Herv. kerk, zon dag 10 uur ds. Waardenburg van Rotterdam en 19 uur ds, H. J. J. Keijzer. R.K. Parochie za terdag 19 uur en zondag 10 uur weekend voorganger pater C. Hillenaar. Burgerlijke stand Vlaardingen ONDERTROUWD: Willem Kas- per van der Linde, 24 jr, Stel lendam, Prinses Marijkestr. 35 en Jennigje Catharina van Mee- teren, 19 jr, VI: Musschen- broekstr. 6. Jan Willem Lucas, 20 jr, VI; Adriaan Pauwstraat 51c en Pietemella de Bruijn, 20 jr, Adriaan Pauwstraat 51c. Maarten de Keijzer, 21 jr, VI: Koninginnelaan 681 en Carla Christine van *t Hof, 19 jr. VI: Kievitlaan 43. Cornelis Gerar- dus Jozef van der Knaap, 27 jr. VI: v. Hogendorplaan 152 b Adriana Johanna Maria Lans bergen, 23 jr., VI: Am. Hoog- vlietstr. 87 André Alfred Koo nings, 20 jr. Vi: Rotterdamse- weg 52 en Geertruida Hendrika Cramer, 17 jr. VI: Kom. Speel manstraat 18. Tiemen Pons, 23 jr. VI; de Ruijterstraat 50 en Elizabeth Breedveld, 19 jr, VI; de Ruijterstraat 50. Pieter Lu- dovicus Johannes Beaumont, 24 jr, Rotterdam, Mariniersweg 51 b en Irma Plomp, 23 jr, VI; Zwaluwenlaan 657. Sybren Jan Bravenboer, 21 jr, VI; Saivïa- straat 50b en Gerda van der Does, 22 jr, VI; Gruttostraat 2. Pieter Johannes Maria Vink, 25 jr, VI; Adriaan Pauwstraat 60a en Cornelia Johanna Wilhelmi- na Maria Smaling, 30 jr, VI: Handelstr. 47. GEHUWD: 19 november 197#, Ernst Andreas Lohmann, 25 jr. en Magdalena Kal 18 jr., Reï- nier Pieter van de Wetering, 23 jr. en Yvonne Marianne van VUet, 20 jr., Johannes Cornells van der Veer, 23 jr, en Trudi Helene de Ruiter, 19 jr., Fran- ciscus Jacobus Amoldus Bak ker, 20 jr. en Jenny Cornelia Brobbel, 18 jr. GEBOREN: 18 november 1976, Jeroen, z.v. A Moerman en K. Mostert, VI., Jeroen z.v. J. L. Herders en C. M de Nooijer, Rotterdam, Marco Mario Ange- lo, z.v. A. Uleman en H. Kas teel, VI., 19 november 1976, Ni- dal, z.v. M. A. Mahmoud en A El Omary, VI., Eveline Adrien- ne, d.v. K. van Brandwijk en A Verkade, Maassluis. OVERLEDEN: 18 november 1975, Arie van der Hoek, 100 jaar, weduwnaar van: G. Hanswijk, VI. GEHUWD: Ronald Coppers, 21 jr. en Francisca Wilhelmina Jaco- ba Christina Lelieveld, 23 jr. GEBOREN: Bob, 2,v. B, Kreft en N. Zuiderent, VI., Edward, z.v. J. L. Janse en M. Berkhout, VI., Johannes Frederik, z.v. L. Tom en A. Nijhof, VI., Peetrique Ar- mand, z,v. L. Bijl en R. P. van Dijk, VI. Vincent Miguel, z.b. M. de Voogd en E, A. A. Joos- ten. Maassluis, Patrick, z.v. A. F, J, Duijvestein en C. W, de Goeij, VI., Vincent Alexander, z.v. C. M. van Maurik en D. J. van Duikeren, Maassluis. GEHUWD: 23 november 1976, Willem Ludovicus Tij!, 23 jr. en Emile Maria Catharina Rem- kes, 22 jr., Johannes Polder vaart, 21 jr, en Adriana Johan na de Jong, 21 jr. GEBOREN: 23 november 1976, Johannes, z.v. A van der Veer en H. S. M. Stam, VL, Irene Marloes, d.v. A. Landheer en N. I. Berger, VI. OVERLEDEN; 20 november 1976, Luca van Bracht, 44 jr, echtg. v. A. den Breems, VL, Dirk Brinkman, 68 jr, echtg. v. L. W. Oosterman, Maasland, Petrus Lambertus Cornelis Boender, 57 jr. echtg. v. A Bal, VI., 21 november 1976, Anthonius Zij- .denbos, 33 jr, VL, Jan *t Hoen,91 jr. echtg. v. G. v. Veen, VI„ Wilhelmina Korpershoek, 58 jr., echtg. v. W. Maurits, VI. GEBOREN TE SCHIEDAM J, Polderdijk-Meyer z; A. Kanne- gieter-Wulff z; J. A. T. Gras- hoff-Beljaars z; A. Desjardijn- Schilder d; C. G. Jansen^de Jong d; A p. C. Sol-van Ros- sum z; I. Yildiz-Al tintas d; A. B. W, S. Pruit-Kl oppers d; G. Stuurman-van Beem'z; J. L. W. van den Boogaart-van Mil z; K. Doesburg-Benningshof d; W. Vijgeboom-van Hoeve d; A Baidede-Calisïr d; R. Biner-Ya- vuz d; L. W. van Laar-Lager waard d; J. Hoogervorst-van der Leeuw z; K. Hoo gen boom van Nïelen z; L. van Loenen- van Beusichem z; R. Algur-YU- diran z; J. van Doom-Poot d; A. G. Wiegeman-van Dijke d; ONDERTROUWD TE SCHIE DAM: S. Timmers 53 en G. M. Groene weg 36, R, van Du uren 22 en. W. T. den Haan 20, J. A geeratz 23 en N. G. Roos 20, W. Gundlach 23 en W. C. van der Weijden 19, M. G. A. Herink 21 en C. van Keulen 21, J. A M. Hijdra 20 en Yf HL H. Engelen 21.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1976 | | pagina 5