1 SPORT Green Eagles grijpt kans op promotie Randstad opent Rotterdamsedijk423, Schiedam. 1, de mmm Produktiemedewerkers ir randstad uitzendbureau Peter ran der Waal absolute \mitblinker RAMEN - DEUREN - KOZIJNEN - SCHUIFWANDEN I-I^fnïeven kleuren Snm°i^nk»euren ZEKER ZIJN VAN UW ZAAK voor bedieningsfunkties in 4-ploegendienst. Randstad heeft nu een nieuwe vestiging in Schiedam. Voor tijdelijke banen op kantoor en in de gezondheidszorg, voor industrie- en technische banen: telefoon: 010-736700- Rotterdamsedijk 423, Schiedam. maandag 12 Januari 1331 VO/SCfWW Schiedam/Maassluis - De bas- j ketbalteams van Juventus hebben hun eerste wedstrijden na de "winterstop" ternauwer nood verloren. De dames za gen lijdzaam toe hoe het Gro- föftgse Groene Uilen in de 1331ste drie seconden de wed strijd besliste, terwijl de heren een fractie tekort kwamen om Jiet Barendrechtse Binnenland yairde overwinning af te hou den. Het Maassluise Green Ea gles speelden in Voorschoten een - uitstekende wedstrijd te- gen-Blitz en zijn door de over- I winning nu bijna zeker van promotie. j Jtïventus - Groene Uilen (d) 33E" dames van Juventus heb- bén tegen hun Groningse gas- teff'wel alles op alles gézet om ter^wïnnen, maar kwamen na een opleving direct na rust toch klasse tekort om de pun- tettïn Schiedam te houden. Na een gelijk opgaande eerste helft waarin Juventus het erg moeilijk had om de lengte in de ploeg van Groene Uilen af te- stoppen, had het team van Frits Spaak na de rust een op leving, die het verschil van twee punten bij rust (32-34) snel wegwerkte en zelfs kan sen bood op de overwinning. De geleverde inspanningen om de puntenmakers van de gasten af te stoppen hadden zoveel gevergd dat Groene Ui len in de laatste tien minuten steeds dichterbij kon komen. Met nog een minuut te spelen stonden beide teams op gelijk niveau en zou de wedstrijd be slist worden door het team met de sterkste zenuwen en dat bleek Groene Uilen.Door een schot in de laatste secon den verloor Juventus met slechts twee punten. Juvenfus - Binnenland (h) Ook de heren van Juventus kwamen twee punten tekort om de punten in huis te hou den. maar het ging duidelijk anders als in de dameswed strijd op het andere veld. Na een sterke start waarin Juven tus met 19-12 voorkwam dankzij erg goed spel van Harry Sluimer, werd Juventus snel daarna getroffen door een blessure van spelverdeler Rob v.d Waal, waardoor het een stuk minder goed ging met de opbouw. Bij rust had de ploeg van Carel Verwer nog een kleine voorsprong (40-38) maar direct na rust ging het fout Binnenland kwam steeds beter in het spel en Juventus ging te gehaast spelen. Hier door dreigde een catastrofe voor de Schiedammers maar Verwer greep op tijd in. De wisseling van zóne naar man- to-man verdediging gaf Ju ventus weer vertrouwen en het leek erop of de tien punten achterstand alsnog wegge werkt zou worden, maar toen het tijd was kwamen de Schie dammers nog twee punten te kort De wedstrijd tegen La- kers over twee weken kan weieens van beslissend belang zijn voor de Schiedammers, omdat dan van de laatste plaats a afstand genomen kan worden. Blitz - The Green Eagles (h) Samen met het Schoonhoven- se Silvertown Lions promove ren behoort na de wedstrijd te gen Blitz tot de mogelijkheden voor het team van Jaap Boon, omdat er nu een gat van maar liefst acht punten is geslagen tussen beide koplopers en de concurrentie. Direct vanaf het begin heeft een eindelijk weer compleet Green Eagles gedo mineerd en al na vijf minuten hadden de Maassluizers een voorsprong van tien punten, wat met name veroorzaakt werd door het sublieme werk van Peter van der Waal die de defensie van Blitz tot wanhoop bracht met schoten of drive's, al naar gelang de ruimte die hem geboden werd. Daarbij nogeens opgeteld de vele re bounds van Roel Pieper en het is duidelijk waarom er geen problemen meer geweest zijn voor de Maassluise ploeg. Bij rust was het verschil al opge lopen tot 20 punten en als men had doorgezet was er een monsterzege behaald. Duide lijk gas terug nemend echter slonk die 32-52 voorsprong snel. mede doordat Blitz man to man ging spelen, waartegen Green Eagles even niets wist te vinden. Een en ander dreig de zelfs nog fout te gaan toen met nog tien minuten te spe len Wim Kannegieter het veld moest verlaten na een beledi gend gebaar naar de, overi gens goed leidende, scheids-^ rechters. Daarna werd orde op zaken gesteld en werd alsnog een ruime overwinning be haald. t GRENEN Tin de Tevens yuni-" Fabriek 070^08652 inlIcMIngan •n offertes 070-251581 070-891745 FERRO (HOLLAND) B.V. produceert grondstotfen en Installaties voor, de emailleer-, keramische en plastics Industrie. bodem- verbeterings» produkten voor de landtjcuw. Eigen' vestigingen In "geheel Europa en - het Midden-Oosten. Zustermaat schappijen over de gehele wereld. Een ideale situatie schetsen?.Dat doen we niet. Dat bestaat nergens, nee. we zoeken. Mensen die, gewoon willen werken als produktieman (produktiemedewerker). Mensen die de schouders eronder willen zetten en goed met hun collega's kunnen opschieten. In dat geval hebben wij wat te bieden, dan kunt u bij ons. Van uw zaak. Onze zaak. Ferro (Holland) B.V.. 700 werknemers, is sedert 1929 in Rotterdam gevestigd als dochter van Ferro Corporation (USA) en staat geheel onder Nederlandse direktie. Het grootste deel van de produktie wordt geëxporteerd via eigen verkoopkantoren in Europa en het Midden-Oosten. v Eén van Ferro's specialiteiten betreft de fabrikage van glazuren en emailë. De produktie van deze halffabrikaten bestaat uit een meng-, smelt-en maalproces. Voor de tweede produktiefase, HETSMELTPROCES, zoeken wij op korte termijn Het bezit van een LTS-diploma is wenselijk, doch niet noodzakelijk. Wij bieden de volgende arbeidsvoorwaarden: het aanvangssalaris is afhankelijk van uw leeftijd, ervaring en eventuele opleiding. Bij vakvolwassen leeftijd (gehuwd of 22 jaar en ouder) bedraagt het aanvangssalaris voor de 4-ploegendienst inclusief de 4-ploegen- toeslag f 2.487.76(minimaal). Dit salaris groeit de eerste 5 jaar verder d.m.v. hetfunctiejarensysteem tot f2,805.15 met 4-ploegentoesiag, Daarnaast is salarisgroei mogelijk door promotie. U begint meestal met de bediening van de aftap- installatie. Afhankelijk van uw vooropleiding en ervaring kunt u doorgroeien van leerling- storter naar storter en van leerling-smelter naar smelter of all-rounder. Dlrekte aanstelling in leerling-funkties isopgrond van ervaring ook mogelijk. 22 vakantiedagen en 13 compensatiedagen 2 extra dagen. U bent ieder jaar vrij met Pasen, Pinksteren, Kerst en Nieuwjaar. Daarnaast is er een bedrijfssluiting van 3 weken, de periode voor 1981 is vast gesteld van 12 juli tot en met 2 augustus. 8% vakantietoeslag, winstdelingsregefing van 7%, gratis werkkleding schoenenen tevens een studiekostenregeling en een premiespaarregeling. Onze 4-ploegendlenst kent de vofgende regeling: Avon ddfensl van 16.00 tot 24.00 uur, dinsdag tot en met maandag, vrij op dinsdag 00.00 tot donderdag 08.00 uur. Dagdienst van 08.00 tot 16.00 uur, donderdag tot en met woensdag, vrij op woensdag 16,00 tot vrijdag 24.00 uur. Nachtdienst van 00.00 uur tot 08.00 uur. zaterdag 00.00 uur(d.w.z. vrijdag 24.00 uur opkomen) lot en met vrijdag 08.00 uur, vrij op vrijdag 08.00 uur 1ot dinsdag 16.00 uur. Ferro's bereikbaarheid met het openbaar vervoer is ook zeer gunstig. Vanaf station Schiedam lijn 1 en 8. Vanaf Centraal Station R'dam lijn 1, Vanaf Coolsingel lijn 6 en 8. Overige plaatsingsmogelijkheden. Ook op andere afdelingen heeft Ferro nog een aantal vakatures (met vakantieafspraken wordt rekening gehouden). Interesse? Neem voor informatie kontakt op met de heer C. Trimpe Burger, afd. personeelszaken van Ferro (Holland) B.V., Van Helmontslraa! 20(bij Marconiptein), 3029 AB Rotterdam. Telefoon (010)7601 44. een nieuw adres.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1981 | | pagina 8