Boek nu de zon. A N Bank MOEDERMAVO BelÓ79- II») 14 Staatsloterij fc 2e trekking DIPLOMA CAFÉBEDRIJF t. p 'Wat bedoelt u?' 'Zeg dat dan meteen'. burgerlijke stand euh bedrijfsvoerder VOORBEREID1NGSCURSUS MACH1NESCHRIJVEN Haal de nieuwe gidsen! Cruises. Strandvakanties. Alle reizen, alle prijzen, alle leeftijden. Per trein Met de eigen auto. De ABN in uw buurt. Steden. Bungalows. De ABN Zonnekrant 'Uw constructieve bijdrage heeft de directie op waarde weten te schatten'. *We zijn tevreden over uw werk'. I 18 ROTTERDAMS NIEUWSBLAD DINSDAG 19 JANUARI 1982 Chr. Avondscholengemeenschap Rotterdam e.o. Hoofdvestiging Slingeplein 8,3085 EZ Rotterdam, tei. 0KF8l9330en S0S160 in vijf maanden wordt de kennis van de lagere school nog eens opgefrist. Daarna kunt U desgewenst Uw studie op de Moeder-Mavo voortzetten, aanvang: 2 februari 1982 plaats: Slingeplein 8, Rotterdam lesochtenden: dinsdag en donderdag van 9.00-11.30 uur lesgeld: f 60,voor de gehele cursus opleiding voor associatiediploma 2 iessen van 50 minuten per week cursusduur 1 februari - 30 juni 1982 lesgeld f 75,— voor de gehele cursus INLICHTINGEN EN AANMELDINGEN: telefonisch of persoonlijk, iedere werkdag van 9,00-17.00 uur Tef- 010-819330 en 808160. Aangiften van geboorte op 15 januari 1322 ta Rotterdam: Z. Artuk-Kel d.; A. J. Bergeot-v&n der Hoek d.; P. Sothotf-Hulzer d,; E. van Dljk-de Jong z.; S. de Groof-Foxen d.: Zatter Un-Nisa- Hussain z,; T. M. de Jcng-van Eijsden d.; A. H. Koppel-Vlak d.; D. Kop pert-van der Tas z.; M. J. Kreuk-van Veenhuijzen d.; M. Loozen-Salij z.; M, Lukit-Marl- ciè d.; H. E. Noé-Tump d,: Y. Ou«^ens-van der Veen d J. I I. A. Relnders-Gerritsen Z.', L- A. Ruiter-Cappel z.; V. J. Sa- boerali-Knealiram d,; J. Stuit- Koster z.; K. Vratant-Veréiè c.; J. W. Westen dorp-van Horrn d.; M. L de Wit-Koper d.; I. de Wlt- S innige z.; P. Yiidlrfm-Aggul z. De SVH, Stfc-hting Vakonderwijs Horecabedrijven, start ln de 2e week februari de mondelinge cursus in Rotterdam/Gorinchera/Brieli e. Vraag informatie of laat u meteen Inschrijven. 'j. 1 ir junj iöaz. -* ook avonds en in *t Postbus303, Ohderw^srtirn«idebedif5lskH*eca 27Q0AH Zoetermeer. Bij vonnis van de Arr.- rechtbank te Rotterdam d.d. 29 december 1981 is in staat van faill. verklaard C. Elderkamp, wonende te Hellevoetsluis aan de Eb- stroom 172, rechter-co m- missaris mr. a. N. van Zelm van Eldik en met be noeming van ondergete kende tot curator. Mr. A. A, den Hollander, Postbus 206, 3220 AE Hellevoetsluis. Verkoop bij executie 'welke zal worden gehou den op woensdag 20 janu- Z ?n 1902 des voormiddags om 11 uur ten laste van c. Bats te Vlaardingen aan de Magnoliastraat 33d van enige roerende goederen o.a. bestaande uit een 24- ^ódelige Spectrum encyclo pedie en wat verder te „voorschijn zal worden ge bracht. De verkoop ge- :schiedt tegen kontante he rtaling zonder opgeld. De goederen zijn een uur voor de verkoop voor een leder te bezichtigen. De als deurwaarder aangewezen ambtenaar "der Gemeente lijke Belastingen van Vlaar- __dingen belast met de exe cutie. Op 12 januari 1982 heeft de Arrondissementsrecht- bank te Rotterdam het fail- -dfssement uitgesproken van i .Reklame Adviesburo Gou- -da-Holland B.V., statutair gevestigd te Gouda jcantoorhoudende te Reeu- Z-wfjk aan het Treebord 26, !^2oiks met benoeming van - mr. J. C. Nouwt tot rech- 1 ter-commissaris en met aanstelling van ondergete- kende lot curator. Mr. Q. J. Marck. I - Mrs. Van Anken, Verstegen Esser, Mathenesserlaan 233, 3021 HB Rotterdam. Bij vonnis van de Arrondis sementsrechtbank te Rot terdam d-d. 5 januari 1982 werd in staat van faillisse ment verklaard A. W. van der Meij, h.o.d.n. Handels onderneming „Dantar" en wonende te Middelharnis aan de Geieyn Cornelisse- straat 6, zulks met benoe ming van Jhr. mr. De Sa- vornin lohman tot rechter commissaris en met aan stelling van ondergeteken de tot curatnce. Mr. M. E. Derix, Westewagenstraat 60, 3011 AT Rotterdam. Uit een exploot van mij, deurwaarder, d.d. 15 janu ari 1982 blijkt dat t.v.v. de Bedrijfsvereniging voor de Bouwnijverheid, Risico groep Schildersbedrijf te Rfjswfjk Is opgeroepen Schildersbedrijf Linzo B.V., statutair gevestigd te Rot terdam, zonder bekend kantoor, bestuurder of ver effenaar, om te verschijnen Op 26 januari 1982 te 10.00 uur. Gerechtsge bouw, Noordsingel 113- 117 te Rotterdam van de Arr.-rechtbank aldaar. Ge vorderd wordt faillietver klaring van Linzo voor noemd. P. Krebbers, gerechtsdeurwaarder. Lombardkade 45a, Rotterdam. Bij de Officier vart Justitie te Rotterdam is bij"exploot van 14 januari 1982 een gerechtelijk stuk gedepo neerd bestemd voor David Shkuri, zonder bekende woon- of verblijfplaats, hem betekend ten verzoe ke van Paulina Harmsen, wonende te Capelle aan den IJssel. P. Krebbers, Gerechtsdeurwaarder, Lombardkade 45a, Rotterdam. Bij vonnis van de Arrondis sementsrechtbank te Rot terdam d.d. 12 januari 1982 is in staat van faillis sement verklaard Contro- lebedrijf L. H. Visser Zn. B.V., Jasmijnstraat 68b te Rotterdam, zulks met be noeming van Mr. j, Nouwt tot rechter-commïs- saris en aanstelling van on dergetekende tot curator. Mr. B. Th. Moerkoert, Oppert 34, Rotterdam. Bij de Officier van Justitie te Rotterdam zijn bij ex ploot van 15 januari 1982 gerechtefijke stukken ge deponeerd bestemd voor Mehmet Güner, zonder be kende woon- of verblijf plaats, hem betekend ten verzoeke van Johanna Ja- coba Willemse wonende te Rotterdam. P- Krebbers, gerechtsdeurwaarder. Lom bardkade 45a, Rotterdam. Het hoogheemraadschap van Schieland heeft de zorg voor waterkering, waterbeheersing, onderhoud van wegen en voorde kwaliteit van .het oppervlaktewater. Het waterschap zetelt in Rotterdam en is 20.000 ha groot. In het gebied wonen ongeveer 500.000 mensen. Negen zuiveringsinstallaties verwerken het af- - valwater van die mensen. Bij de technische dienst is op de installatie voor zuivering van afvalwater in Zevenhuizen plaats voor een Taak: algehele bedrijfsvoering, waaronder: controle en onderhoud appa'atuur; assistentie bij reparatie en revisie; schoon maakwerkzaam heden; onderhoud terrein en beplanting; verzorging van slibdroogbedden; deelname aar. wachtdienstregehng. Gevraagd: belangstelling voor milieuzaken; technische opleiding. Vakgerichte diploma's op gebied van werktuig kunde of elektrotechniek strekken tot aanbeveling. Salaris: minimaal f 1896,- en maximaal f 2432.- bruto per maand {peil juli 1981), afhankelijk van leeftijd en ervaring, exclu sief Vh pet. vakantietoeslag. - -Toekomst: Schieland draagt (naar alle waarschijnlijkheid per 1 jan. 1984) haar zuiveringslaak over aan het Zuiveringsschap ."Hollandse Eilanden en Waarden in Dordrecht, informatie: rechtspositie van de overheid, ziektekostenverzekering via IZR Zuid-Holland. Informatieblad over deze baan is te lefonisch aan te vragen: 010-330755 tst. 49. HoogheohnuidichapvaaSdudafld Faillissement Freeport Nautisch Centrum B.V. Het faillissement Freeport Nautisch Centrum B.V., voorheen Hoogstraat 30 te Rotterdam, is bij beschik king van de Arrondisse mentsrechtbank te Rotter dam d.d. 5 januari 1982 opgeheven wegens de toe stand des boedels. Mr. H. L. J. Walbain, Postbus 21150, 3000 AD Rotterdam. Bij de Officier van Justitie te Rotterdam zijn bij ex ploit van 15 januari 1982 gerechtelijke stukken ge deponeerd bestemd voor River Plate Products B.V. (in liquidatie), zonder be kend kantoor, bestuurder of vereffenaar, haar bete kend ten verzoeke van Ko ninklijke J. Wlllebeek Le Mair Co. B.V-, gevestigd te Rotterdam. P. Krebbers, gerechtsdeurwaarder. Lombardkade 45a, Rotterdam. Regel uw vakantie bij de ABN. Laat de ABN u compléét op weg helpen: ruime keuze uit reizen, gratis Zonnekrant, vlotte boeking, vreemd geld en reischeques, verzekeringen. busreis naar Zwitserland, een campingvlieg reis naar Griekenland, alles kan. Lees maar in de Zonnekrant. WO&4ND INTBRtLAPOtWl Bij de ABN liggen de zomergidsen voor u klaar. Holland International, Arke, D-Tours, Interhome, Vrij Uit en nog vele andere. Eigenlijk véél vakanties in één. Heerlijk zwemmen en bruinen aan dek, sport en spel, binnenlopen in vreemde havens.'s Avonds diner dansant of een show aan boord, wat u maar wilt. H Zorgeloos verblijf aan de heerlijke warme zee, stralende zon. Lekker luieren, maar ook véél zien en beleven. Aantrekkelijke mogelijkheden in Spanje en Portugal, Griekenland en Tunesië. Een exotische rondreis doorZuid- Amerika, een weekend Parijs of Berlijn, een TWiirinor-jr Niet meer met koffers sjouwen, niet meer naar hotels zoeken, geen dure benzine meer tanken. U reist rustig, compleet verzorgd en ziet onderweg 't meest. Treinvakanties zijn in trek, vooral naar Frankrijk. In combinatie met hotel, appartement, camping of... laat uw eigen auto meereizen. Naar Bretagne, Dordogne, Auvergne, Alpen of Cöte d'Azur. In uw eigen tempo naar uw huisje, appartement of hotel. Veilig gevoei - 't is voor u gereserveerd. In 275 van de 680 ABN-kantoren, herkenbaar aan het oranje vakantiereizen- vignet, kunt u terecht voor de Zonnekrant en de nieuwe gidsen en straks ook voor vreemd geld, reischeques en verzekeringen, 't Complete reisadres. Per bus, trein, vliegtuig of eigen auto: prachtig Parijs, levendig Londen, wonderlijk Wenen, boeiend Berlijn. Een royale bungalow in eigen land, Duitsland of de Belgische Ardennen? gaat wanneer u wilt en hoe lang u wilt, voor een heel redelijke prijs. Ook voor de kinderen: helemaal uit, niet te ver van huis. VrPAmrl craln an foionlram ViCuiuu vii luiGuiiv-ujuvu. Waar kunt u 't beter regelen dan bij de bank? U krijgt een prima advies over wat u 't beste kunt mee nemen, u krijgt een reis verzekering op maat en 'n handig foldertje met tips. Regel uw vakantie niet half. Laat de ABN u compléét op weg helpen. Gratis bij alle ABN-kantoren met het oranje vakantiereizen-vignet. Een krant vol vakantietips voor iedereen. En allerlei dingen om aan te denken vóórdat u straks naar de zon gaat. Een krant die u beslist niet mag missen. Bij vonnis van de Arrondis sementsrechtbank te Rot terdam d.d. 12 januari 1982 is fn staat van faillis sement verklaard M. Boersma, Busken Huetlaan 58 te Waddlnxveen, zulks met benoeming van mr. J. C. Nouwt tot rechter commissaris en met aan stelling van ondergeteken de tot curator. Mr. S. M. van der Zwan, Blaak 333, Rotterdam. Bij vonnis van de Arrondis sementsrechtbank te Rot terdam van 12 januari 1982 is in staat van faillis sement verklaard Centrale Verwarmingspakketten ,,'t Centrum B.V,'*, Lagendijk 130, Ridderkerk, met be noeming van mr. J. C. Nouwt tot rechter-commis- saris en mr. R. J. H. Gorten tot curator. Advocatenkantoor Crone, Van der Griend Harff, Heemraadssingel 202, Rotterdam. Te koop: Voor d« Jraf hebber* van eon model van eon OUDHOLLANDS KOOPVAARDIJSCHIP drie masten, in volle zeilen en tuigage- M. v.ef. MEER Bonavanturaatraat 3061 HE Rotterdam Telefoon 010-452989 De griffier van de Arrondis sementsrechtbank te Rot terdam roept op Munizar Behari, zonder bekende woon- of verblijfplaats, om te verschijnen ter terecht zitting met gesloten deuren van deze rechtbank, welke terechtzitting zal worden' gehouden in het gerechts gebouw te Rotterdam, Noordsingel 117, op 3 fe bruari 1982 te 15.30 uur, zulks naar aanleiding een door Chanderkalie Badioe ingeslelde vordering lot echtscheiding, subsidiair scheiding van tafel en bed met bijvorderingen. -De griffier. De griffier van de Arrondis sementsrechtbank te Rot terdam roept op Jagdies- narain Bhagola, zonder be kende woon- of verblijf plaats, om te verschijnen ter terechtzitting met ge sloten deuren van deze rechtbank, welke terecht zitting zal worden gehou den in het gerechtsgebouw te Rotterdam, Noordslnget 117, op 3 februari 1982 te 15.30 uur, zulks naar aan leiding een door Tarawatie Kalloe ingestelde vordering tot echtscheiding, subsi diair schelding van tafel en bed met bijvorderingen. Rotterdam, De griffier. Bij beschikking van de Ar rondissementsrechtbank te Rotterdam van 5 januari 1982 is het faillissement van de heer A. J. van Hel den, Jan Luykenstraat 11 te Maassluis, h.o.d.n. Rij wiel Cash Carry Van Hel den, gevestigd te Schie dam en te Maassluis, op geheven wegens de toe stand van de boedel. Curator: Mr. P. Hoogenraad, Dennendal 1, Maassluis. Faillissement Seemark Wa tersport Artikelen B.V, Het faillissement Seemark Watersport Artikelen B.V.. voorheen Hoogstraat 30 te Rotterdam, is bij beschik king van de Arrondisse mentsrechtbank te Rotter dam d.d. 5 januari 1982 opgeheven wegens de toe stand des boedels. Curator: Mr. H.L.J. Walhain. Postbus 21150, 3000 AD Rotterdam. De griffier van de Arrondis-: sementsrechtbank te Rot terdam roept op Joris Bul tendljk, zonder bekende woon- of verblijfplaats, om te verschijnen ter terecht zitting met gesloten deuren van deze rechtbank, welke terechtzitting zal worden gehouden in het gerechts gebouw te Rotterdam, Noordsingel 117, op 3 fe bruari 1982 te 13.45 uur, zulks naar aanleiding een door echtgenote Johanna Lamberta Wielders inge stelde vordering tot echt- schelding, subsidiair schei ding van tafel en bed met bijvorderingen. De griffier. Met deze advertentie wil SIRE in samenwerking met cmL' dit blad het gebruik van Klare Taal bevorderen. wiltt 709e Staatsloterij, 2e trekking 18 januari 1982. Een extra prijs van 100.000 is gevallen in de serie E op het nummer: 033002 Troostprijzen van ƒ2.000 op nummer 033002 van elk van de andere series. Een extra prijs van 100.000 is gevallen in de serie C op het nummer- Troostprijzen van ƒ2.000 op nummer van elk van de n de andere series Prijzen van ƒ50.000.-zijn 5.000.- zijn 2.000,- zijn 2.000.- zijn 2.000.-2ijn 2.000.- zijn 2.000.- zijn gevallen op alle nummers gevallen op alle nummers gevallen op alle nummers gevallen op alle nummers gevallen op alle nummers: gevallen op alle nummers: gevallen op alle nummers: 011646 011646 003320 003916 000546 041323 093453, 039150 048312 En prijzen van 1.000.-op alle nummers eindigende op: 400.- op alle nummers eindigende op: 200.- op alle nummers eindigende op: 100.- op alle nummers eindigende op: 100.- op alle nummers eindigende op: 50.- op alle nummers eindigende op: 50.- op alle nummers eindigende op. 15-op alle nummers eindigende op: 9 Gewonnen prijzen kunnen na de derde trekking wor den geïnd. Zetfouten voorbehouden 4513 216 109 854

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1982 | | pagina 6