14 sport/wahrweg Degradatie dreigt voor Juventus De tijd stond even stil Eindelijk winst voor Vlaardingen Onnodig puntverlies SZC Vlaardingen komt net tekort DAS in - zinderende slotfase langs Green Eagles Van der Waal topscorer Walter van Rossum derde HGC wacht op Wouter Leefers De 'R' loopt uit Brons voor Steef Kijne Ar ie Versluis onder contract Van der Knaap wandelt snel 21 Lp titel binnen bereik Dordrecht verliest topbasketbal RZ snel en attractief Ancora hespt op beslissingsduel Rotterdams Nieuwsblad maandag 22 maart 1982 RW Schiedam/Maassluis— Nog steeds blijft de degradatie dreigen Voor de basketballers van Juventus, nu ook de wedstrijd tegen MSV in Noordwijk met verlies eindigde. Voor de dames van The Green Eagles was de wedstrijd tegen Ymir de laatste van de -competitie. Door de zege op de Leeuwardense ploeg stelden de dames van Kees Brugman de derde plaats in de competitie vei- MSV - Juventus 97-80 (h) Voor de,Schiedamse ploeg, die nog steeds naarstig op zoek is naar een trainer/coach voor de heren selectie, staat er de komende week een belangrijke wedstrijd op het programma. Door de nederlaag tegen het in de middenmoot, staande MSV, wordt de wedstrijd tegen het Barendrechtse Bin nenland van vitaal belang voor het handhaven in de eerste klas- ,se rayon. In het begin van de wedstrijd tegen MSV kwamen de Schiedammers ver achter te staan door het zeer goede schot van de thuisploeg, die geen enkel probleem had met de zone verde diging van Juventus. Toen coach John Heilker overschakelde op een man to man verdediging en Jan Koumans opdracht gaf om de Noordwijkse schutter uit te schakelen draaide het een stuk beter en kroop Juventus steeds dichterbij. De ruststand werd 47- 45 en de Schiedammers zagen na de hervatting zelfs kans om een voorsprong te nemen. Die luxe konden de gasten echter niet lang dragen, want het'schot werd steeds slechter en de controle verdween uit de ploeg. MSV greep de geboden kans met beide handen aan en overspeelde in de slotfase de Schiedamse ploeg volledig. The Green Eagles Boxtel 64-54 (d) Omdat de gasten uit Box tel enige vertraging hadden ondervonden tijdens de reis kon de wedstrijd pak een kwartier na de geplande tijd beginnen. Een gevolg van de gedwongen lange inspeel periode was dat de Maassluise dames ietwat overgeconcentreerd begonnen en daar door keken zij al na drie minuten tegen een 1-6 achterstand aan. Hierna kregen de dames van Kees Brugman wat meer vat op de wedstrijd, en werden de gastdames bij tijd en wijle volledig over speeld. Ruststand werd daardoor 38-25 en na rust dreigde de, wedstrijd uit te lopen op een debacle voor Boxtel toen de thuis-' ploeg zelfs een voorsprong nam van 20 punten. Een misverstand tussen coach en scheidsrechters omtrent een gedwongen wissel haalde the Eagles echter zo uit het ritme dat de wedstrijd een volkomen onverwachte wending kreeg en de stand van 56-36 veranderde in 58-54. Juist op tijd kregen de Maassluise dames echter hun controle terug en wisten zij toch nog vrij gemakke lijk de wedstrijd naar zich toe te trekken. Maassluis Met nog 33 seconden te gaan, sloeg tijdens de basketbaltopper Green Eagles-DAS, beslissend voor promotie, de vlam in de pan in de goed bezette sport hal Steendijkpolder. Heel Delft stroomde bijna de vloer op, omdat, nadat Paul van Dijk met twee vrije worpen pen unieke kans had gemist de verdiende winst zeker te stellen, de klok op het "Daarmee Green Eagles in o gelegenheid stellend een 76-79 achterstand om te zetten in eer» 80-79 voorsprong. De eni ge voorsprong in dit zinderen de duel leek dertien seconden voor tijd beslissend. Maar de misvatting van de timer werk te uiteindelijk nog terecht goed uit voor DAS. dat het wanhoopsschot van Paul van Dijk, vier seconden voor de zoemer, door de ring zag glij- -den en zo de eerste divisie wel - zal bereiken: 80-81. door £vert Brouwer Een slopende finale derhalve, ►van een duel dat pas in de tweede helft interessant werd. -Green Eagles-coach Jaap "Boon: „We hebben van het be gin af aan tegen een achter stand aangeknokt. Voorbeeldig 'moet ik mijn spelers nageven, maar de basis was niet breed genoeg. DAS is alleen daroom al de terechte kampioen in deze klasse. De scheidsrechters hebben nog niet eens tegenge werkt, dus...".- De topper had alles dat het :htoest hebben, of juist eigenlijk niets. Het arbitrale duo Weber én Doornbos voelde het duel immers totaal niet aan en floot "in de eerste helft (38-44) de wedstrijd volkomen dood met •22 persoonlijke fouten en tech nische fouten voor coach Jaap Boon plus Paul van Dijk (DAS) en nog eens hele series vrije worpen. Feit is echter dat DAS het hoofd netjes koel hield. Vooral via de lange Jeroen van Bas ten Batenburg werd een regel matige voorsprong op gebouwd, waar alleen Peter van der Waal (rendement 42) en Aad Klos wat tegenover stelden. Te weinig echter bleek naderhand, want nadat Basten Batenburg eerst met drie en later mei vijf persoon lijk fouten naar de kant moest, werd de rol bij de Delftenaren als vanzelfsprekend overgeno men, ondanks het feit dat drie basisspelers ontbraken. Eerst door Jappie van Dijk en later dóór de flegmatieke Frits var» Dop. Nadat Eagles tweem&a! gelijk was gekomen, 54-54 in de zes de en 60-60 in de elfde minuut, leek de thuisclub bij 71-77 ge slagen. Peter van der Waal kreeg echter na het uitvallen van Van Basten Batenburg de scheidsrechters eindelijk op zijn hand. Twee zuivere bloks van Hans van Dijk werden .niet een fout en vrije worpen vrd niet doorliep. .traft en dat betekende 76- 79.' Waarna het dramatische mo ment begon, omdat Paul van Dijk zijn vrije worpen misie, de klok op 33 bleef staan, Green Eagles scoorde en de zwakke, zenuwachtige Ronald Middendorp meteen de bal verspeelde. De thuisclub via Aad Klos daarmee de eerste voorprong gevend. De tijd tik te toen al verder, maar in'het voordeel van DAS. De protes terende aanhang werd stil op het moment dat hel laatste schot van Paul van Dijk door het netje gleed... Maassluis Peter van der Waal werd topscorer in het duel tussen DAS en Green Eagles. De speler van de thuisclub schoot 37 punten bijeen, met een rende ment van 42. Aad Klos stond hem goed bij met 22 punten en alleen Wim Kannegieter haalde verder de 10. Bij DAS was Jeroen van Basten Batenburg met 24 punten (58%) en 14 rebounds de grote man. Frits van Dop 20 (63%) en Jappie van Dijk 14 (50%). Green Eagles op weg naar twee punten tegen DAS, dat de zinderende topper met het kleinst mogelijke verschil won. Oud-Beijerland -De Vlaardingse atleet Walter van Rossum is als derde geëindigd in een 10,5 kilometer lan ge stratenioop in Oud- Beijerland. Van Ros sum noteerde in deze door de plaatselijke at letiekvereniging Spirit uitgeschreven wed strijd een tijd van 33 minuten en 24.2 secon den. Winnaar werd de Belg Jules Grimon die de ruim tien kilometer aflegde in 32.14.8. Als derdé ging Co van der Griek uit Vlissingen over de streep (32.50.4). Vlaardingen-De korfballers 2ijn weer in actie op de velden en de eerste wedstrijden waren, enkele achterstallige duels uit de eerste helft. VJaardingen moest winnen om van de gedeelde laatste plaats te komen. Zij stonden daar samen met Jodan Boys uit Gouda met drie punten. De Goudse ploeg had echter twee wedstrijden meer gespeeld. Een gemotiveerd Vlaardingen zette Crescendo op verlies en nam daardoor iets afstand var) de on derste regionen. Harga moest het opnemen tegen TOV, het spe len met vele invallers brak de Schiedammers op. Spirit kreeg vele kansen, rnaar liet ze liggen. Reeuwijk-Spirit 2-2 Slechts vier competitieduels speelde Spirit in het eerste deel ^an de vel dcorn petitie en het had slechts twee verliespunten. Te gen Reeuwijk speelt Spirit al tijd moeilijke wedstrijden en ook deze was geen uitzonde ring. Voor de rust werd er slechts éénmaal gescoord. Mar tin Lokker verzilverde een straf worp. Stug verdedigend hielden de ploegen elkaar in toom. Spirit kreeg voldoende kansen, maar ze werden niet doeltreffend afgerond. Na de thee kwam Reeuwijk langszij, 1-1. Spirit nam weer een voor sprong door een doelpunt van Agnes Hoogenraad. Een aan vechtbare straf worp beteken de wederom gelijk, 2-2. Daar na waren er nog vele kansen, maar het bleef gelijk. Spirit verspeelde een punt in de strijd om de eerste plaats. Vlaardingen-Crescendo 9-8 Vlaardingen had vanaf de competitiestart in september 1981 nog geen volle winst ge haald. Daarom stond er org veel op het spel bij deze in haalwedstrijd. Ze moesten winnen om uit de onderste re gionen té geraken. In de be-' ginfase startte Vlaardingen vol energie, maar Crescendo had slechts enkele kansen nodig om op voorsprong te komen. Ze konden echter niet meer uitlopen dan een doelpunt. Tot 3-3 moest Vlaardingen steeds een achterstand inhalen. Vlaardingen speelde met vol ledige inzet en kon vlak voor rust een verdiende 6r-4 voor sprong opbouwen. Na de her vatting bouwde een keihard werkend Vlaardingen de voor sprong uit naar 7-4. Vlaardin gen bleef op voorsprong en met een kwartier no^t/te spe len leek er niets meer aan de hand. 9-6. Crescendo kwam toch gevaarlijk dichtbij, 9-8. Maar de verdiende eerste winst was terecht voor Vlaar dingen. Doelpunten: René Zwets, Rien Roozendaal, Ys- brand 'den Breems, Dick van Ekelenburg, Marian van Waardenburg en Rik Brouwer. Harga-TOV 7-8 Omdat de technische commissie het handhaven van het reserve team in het district erg belang- rijk acht moest er sterk geïm proviseerd worden voor Harga 1. Vele blessures en afwezigen maakte van de opstelling een 'allegaartje'. TOV nam in het begin een kleine voorsprong en Harga was wel steeds dich terbij maar kon niet echt ge vaarlijk worden: 7-8. Doelpun ten: Daan van Nielen, Lenie en Chris Alblas, Freek Veer, .Nel Sluimer en Nicoleue Ris- sema. In de oefenduels speelden Maassluis en Oranje Nassau te gen elkaar. Maassluis won met 7-6. Oranje Nassau begon goed, maar kon daarna de gedachten er moeilijk bijhouden. Maas sluis pakte dit dankbaar aan en nam een voorsprong. r. Vlaardingen De heren van Broleco hebben dit weekend in Helmond met 3-2 van Polaris verloren. Het damesteam moest toestaan dat het op de tweede plaats staande Be Fair een puntje inliep. Broleco verloor mei 3-2. De dames van IV1VC waren dik tevreden met de 3-0 overwinning op Zeven huizen. Polaris-Broleco (h) 3-2 De volleyballers van Broleco moesten zaterdag in Helmond genoegen nemen met een 3-2 nederlaag. Na twee uur volley bal bleek Polaris net iets ster ker. Broleco ging goed van start. Eerst werd een 4-0 ach terstand weggewerkt, waarna een goede blokkering voor een 7-10 zorgde. De Vlaardingers kwamen niet meer in gevaar, ze wonnen de set met 12-15. In de tweede set nam Broleco na een gel ij kop gaan de sirijd het eerst een voorsprong. 10-12. Met een wissel probeerde trai ner Joop Tinkhof de set ineens te beslissen. Spelverdeler Rob Morelis ruimde het vc-ld voor aanvaller Roelof Schut rup, maar deze aktie had niet het gewenste effeki. Integendeel, toen deze aanvaller het veld weer verliet, had niet Broleco de set gewonnen, maar stond Polaris met 13-12 voor om daarna simpel mei 15-12 te winnen. Ook de derde set was voor de Helmonders: 15-11. In de vierde set kreeg Broleco vat op de aanval van Polaris, Met 5-15 werd de thuisploeg weg gespeeld. In de laatste set heb ben de Vlaardingers het uit handen gegeven. Een riante 10-13 voorsprong werd ver speeld. Met 15-13 besliste Pola ris de wedstrijd. Be Fair-Broleco (d) 3-2 On danks de met 3-2 verloren wedstrijd tegen Be Fair uit Waddinxveen behouden de dames van Broleco reele kan sen op het kampioenschap. De nog twee punten voorsprong moeten voldoende zijn, aldus trainer/coach Leo Ebéli. Zenu wen speelde Broleco in de eer ste set duidelijk parten. 15-2 voor Be Fair, De volgende set was met 12-15 voor een goed spelend Broleco. Het antwoord van Be Fair was bondig: 15-5 in de derde set. De belangrijke vierde set werd met 5-15 door een dolgelukkig Broleco ge wonnen. Ook al ging de laatste set ook naar Be Fair, 35-9, door de twee gewonnen sets bleef Broleco koploper. MVC - Zevenhuizen 3-0 Een belangrijke overwinning voor MVC op het lager staande Ze venhuizen, daar de Maassluis- se dames zich vrijwel zeker handhaven in de derde divisie. Vlaardingen Opnieuw puntverlies voor SZC, maar gelukkig is het verlies niet onoverkomelijk.De naaste concurrent van de Schie dammers, de Aa, leed zelf verlies. Door dit verlies en de deling van SZC bij de Walvisch staan de beide ploegen weer op een gedeel de eerste plaats. De heren van Viking zorgde dit weekeinde voor een verras sing, door koploper Koude kerk met lege handen naar huis te sturen: 6-4. De colle ga's van WIK waren niet zo fortuinlijk. Donk was met 13-6 duidelijk te sterk. De VZC'ers hadden tegen Po- siedon een bijzonder prettig middagje. De ploeg uit Rid derkerk werd met 13-4 af gedroogd. De dames van Shell konden tegen koplo per SVH geen potten bre ken, 2-4. De VZC dames wonnen maar nel van de Lansingh, 4-3. Viking ver loor maar net van PCG en daarmee blijven de Vlaar dingse dames op de derde plaats staan. De tweede plaats blijft in handen van PCG. De overwinning was echter minimaal 2-3. Walvisch-SZC (h) 8-8 Ge heel tegen de verwachting in heeft SZC opnieuw een punt verloren. Walvisch is namelijk helemaal geen hoogvlieger, maar de Gro ningers waren dit keer zeer fanatiek. Dit misschien, om dat in de Schiedamse gele deren JosNieuwendijk meespeelt. Terwijl Jos Nieuwendijk vorig jaar nog in Walvisch dienst speelde. De'gehele wedstrijd hebben de Schiedammers tegen een achterstand aangekeken. Pas in de laatste twee minu ten kon SZC de achterstand wegwerken. In de eerste periode keek SZC tegen 3-1 achterstand aan. In de tweede periode kon de ach terstand iets verkleind wor den, 4-2. Maar in de derde periode wist SZC niet ver der dichterbij te komen. En dit terwijl de Schiedammers de met de wetenschap speelde dat de Aa bij Zeus verloren had. In het laatste part leek een verlies voor SZC onvermijdelijk. Want twee minuten voor het ein de was de stand 8-5. In an derhalve minuut vocht SZC zich op gelijke hoogte met de gastheren. Maar de wed strijd was nog niet afgelo pen, De laatste dertig secon den moest SZC met zes spe len, Walvisch profiteerde niet. Viking-Koudekerk (h) 6-4 Viking verraste vriend en vijand door koploper Kou dekerk te verslaan. Hel was niet alleen een verrassing omdat het hier om de kop loper gaat, maar deze koplo per was zelfs ongeslagen. Koudekerk leek ook onge slagen kampioen te worden. Viking dat fanatiek en goed speelde zorgde voor de kou de kermis. In de eerste drie periodes ging de strijd gelijk op. De vierde periode begon dan ook met een .3-3 stand. Koudekerk raakte een deze periode een beetje van de kook, want uitzicht op de winst bleef uil. Viking bleef het spel goed verzorgen en liep verdiend tot 6-4 weg. Shell-SVH <d) 2-4 De uit slag van deze wedstrijd geeft de suggestie dat SVH een verdiende overwinning heeft behaald. Dat was ech ter helemaal niet zo, de bei de ploegen we i namelijk goed tegen ellu^r opgewas sen. SVH had in deze partij echter wat meer geluk dan Shell. In de eerste periode was het al 1-3 voor SVH en dat was. te veel voor Shell. Den Haag Op dit mo ment is het wachten bij HGC op Wouter Leefers. Pas eind april keert de voormalige spelbepaler van de tweede Haagse hockey-hoofdklasser terug 'uit Hongkong, om zich weer in Nederland te vesti gen. Hij zal dan direct te rugkeren in het basisteam van HGC, dat zondag door de gevoelige 2-4 nederlaag tegen Kampong de aan sluiting met de top in de hoofdklasse verloor. Dat coach Mark Bouwman halverwege de tweede helft het leek toen met 2-3 niet eens hopeloos een wissel tussen Verstappen en Van Stekeienburg voor Van Ass en Van Maasak ker de onvermoeibare Bouwman naar de rech terflank dirigeerde, was slechts het vertwijfeld stoppen van gaten. Het nam de oorzaak van de zwakte in het centrum niet weg. Scheidsrechter Nienhaus haalde zich drie minuten voor de rust al de gehele HGC-ploeg op de nek, toen hij een door Bolhuis handig uitgelokte strafbal inderdaad toekende., Toen even later aanvoerder Frui- tema van HGC ook nog voor vijf minuten in de 'koelkast' verdween sloeg HGC op hoi. Iedere beslis sing werd nu luidruchtig- bekifjtiseerd, met Kam pong uiteindelijk ais la chende toekijker. In het dubbele inhaalweek- einde bij de hoofdklasse- hockeyers miste ook kop loper Klein Zwitserland op zondag tegen Tilburg een puntje. Nadat het duel van zaterdag, zonder Ties Krui- ze (zijn laatste schorsings dag) met 4-5 bij Oranje Zwart nog werd gered trok Siem Voermans zondag op het bar slechte terrein van Tilburg een vroege trefler van Hldde Kruize voor een 1-1 eindstand gelijk' Uitslagen hoofdklasse, za terdag: Laren-Tilburg 3-3, Oranje Zwart-Klein Zwit serland 4-5, Wageningen- Hattem 1-1, Groninger Studenten-Bloemendaal 0- I. Zondag: Tllburg-Kleïn Zwitserland 1-1, Hattem- Groninger Studenten 2-2, Amsterdam-fylEP 4-1, HGC-Kampóng 2-4. Stand: HCKZ 13-23, Bloe- mendaal 13-18, Kampon 13-18, Tilburg 13-17, Ara sterdam 13-16, HGC 13- 14, Laren 13-13, MEP/13- II, Oranje Zwart 13-10, Groninger Studenten 13-6, Wageningén .13-6, Hattem 13-4. Rotterdam Een zwaar bevochten overwinning in Eindhoven op PSV zorgde er voor dat de 'R' de kop positie in de eerste klasse verstevigde. De grote con current van de Rotterdam se waterpoloërs, AZPC, Het Dij Pluvius namelijk een steekje vallen (7-5), zodat de 'R' nu drie punten op de Amersfoortse ploeg voorstaat, In Eindhoven had Rotter dam het overigens niet ger makkelijk: weliswaar stond de ploeg, na de openings- trefter van PSV tot in de vierde periode steeds met twee doelpunten voor. Reeuwijk - In een sterk be zet lopersveld heeft Steef Kijne van de Rotterdamse atletiekvereniging Meiró tijdens de Plassenloop van Reeuwijk, een wegwed strijd over vijftien kilome ter, een derde plaats veroverd in 47 minuten en 23 seconden. Winnaar werd Cor Vriend (PSV)j die gedurende de' gehele sirijd op zijn huid werd gezeten, door Jan van Oss van de AV Vaikens- waard. Een moordende eindsprint bracht Vriend na 46.05,47 de zege. Rotterdam - Ter verster king van de Mako wieler ploeg is ploegleider Harrie van der Horst een verbin tenis aangegaan met de geroutineerde Arie Ver sluis. De Araeidenaar (33) zal voornamelijk als weg- kaptein gaan fungeren, waarbij het de bedoeling is dat hij ook aan Olympia's ronde, die Versluis al vier keer reed en een etappe won, zal deelnemen. Overi gens eindigde Versluis zondag in Oosterhout als zesde. Winnaar werd Peter Pieters, die het snelst'was uit een adrlemans kop groep, voor zijn twee me devluchters René van de Broek en Henk Klomp uit Groot Ammers. In Woens- drecht won Theo Appel doorn en eindigde Zwijn- drechtenaar Lucien Gödde als derde. Rotterdam - De traditione le uurwedstrijd snelwande len van de RWV is op de sintel baan aan het Lange Pad in een overwinning geëindigd voor Hans van der Knaap. De RWV-atleet overbrugde in exact één uur 12.310,80 meter en verbeterde daarmee zijn persoonlijk record. Jos Schippers van Energie vestigde tijdens de hal fuurswedstrijd voor B-ju- nioren een nieuw baanre cord door 5.916,50 meter af te leggen. Jan Vos (RWV) was de snelste vete raan met 10.950,00 meter, op 35 meter gevolgd door Rob Kemna (PAC). Rotterdam - Na de zeven de competitieronde is er wat meer klaarheid geko men in de posities van de teams de Rotterdamse tafeltenniiclubs FVT en 21 Up. 21 up heeft de titel nu praktisch voor het grijpen, maar FVT is afhankelijk geworden 'an de resulta ten van de ^ncurrentie. 1 maar twee minuten voor tijd wisten de gastheren zich via een siotoffensïef langszij te werken 6-6. Een wakkergeschud Rot terdam trok met drie snelle treffers de zaak alsnog recht. SVH moest door MZPC even uit de roes die de overwinning op Njord ver oorzaakt had wakkerge schud worden, voordat de Hillegersbergseploeg zich aan het werk zette en eer •0-1 achterstand omboog in een uiteindelijke 6-3 over winning. Wietsche Laniin- ga scoorde 4x, Michel «Sips en John van der Linden maakten de zes vol. Rotterdam-75 j(i Dordrecht ziet het er nöqj?uit dat het topbasketbal verdwijnt, nu sponsor Nico de Vries "heeft aangekondigd zich terug te trekken. Zeker heid hierover is er nog niet definitief, maar hoewel coach Charis Sideris zich hoopvol uitliet over de komst van een volgende v sponsor, moet aan zijn woorden .worden getwij feld. In de eredivisie heren werd dit weekeinde de laatste wedstrijdronde afgewerrkt. Moeizaat», pas na verlen ging, versloeg Leider» landskampioen Den Bossch (zonder Miller en Richardson) met 92-83. In de eers'te ronde van de piay-offs spelen nu Den Bosch en Amstelveen en Lelden en Donar tegen el kaar. De uitslagen in de eredivi sie heren waren dit week einde: Den Bosch-Leiden 92-83, Haarlem-Noordkop, 68-86, Haaksbergen-Donar" 81-114, Amstelveen-Am- sterdam 71-69 er» Delft- Dordrcht 75*77. De eind stand: Den Bosch 36-62, Donar 36-58, Leiden 36- 56, Amstelveen 36-44, Tristars 36-36, Stars 36- 28, Amsterdam en Rowic 35-20, Haaksbergen 36- 18, Noordkop 36-16, Rotterdam - Het heren team van RZ heeft via een recordoverwinning op Her- togballers (134-63) duide lijk gemaakt, dat het met vertrouwen de promotie- competitie tegemoet kan zien. Bij RZ-Onro waren de topscorers: Erik van Soim 30, James Jones 29. een tiental assists en nog meer rebounds. René Vervoorn 26, Jan Loorbach 21 en Hugo Butter 12. De dames van RZ acteerden matig en wonnen slechts met 66-45 van het na êèn*seizoen uit de eredivisie gedegradeer de Groene Uilen. AMVJ Amsterdam en SOVB (Heenvliet) komen volgend seizoen in de eredivisie da mes uit. Rotterdam - De dames van Ancora hebben tegen titel kandidaat Wings de laatste kans- op behoud van de eerste divisie gegrepen. De formatie van trainer coach Jan mackaay zegevierde met 14-12 over de Haagse ploeg. Aangezien medede gradatie kandidaat DES van EBHV wop zal de laat ste wedstrijd lussen Anco ra en DES de beslissing moeter brengen. Bij winst kan Ancora er een beslis singswedstrijd uit slepen.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1982 | | pagina 6