COMMENTAAR WATERWEG Noodopvangcentrum wellicht te groot opgezet WEM SPORT 17 Doofpot Vrouwen willen niet in Mastenbroekschool V erkiezingsavond in zaal Irene Maarleveld gaat mee(r) bieden Denen trekpleisters in verbeterde Westland Marathon SVV en De Ruiter moeten tot 1 april wachten Bibliotheek huldigt Toos van Kranenburg .lelie Wijnstok: Lokaal Duur drankje Boot zonder stuurrad Juwelendief spoorloos Posthoorn eerste paasdag op illegale radio HYPOTHEEKRENTE Rentedaling R."S Hypotheken van 11,6% naar Guy Noordink niet op dreef Clubrecord Jaap Dijksma Gerrit Langstraat snel in Naaldwijk SPORTAGENDA De gemeenteraad herT? vertrouwelijk de gelegenheid gekregen, zich in alle stukken te verdiepen. Daarnaast is er in de raadscommissie voor algemene zaken en in de ge meenteraad gelegenheid, om over de verantwoordelijk heid van het gemeentebestuur te discussiëren. Met die twee elementen is volgens het Maassluise college van B en W voldoende tegemoet gekomen aan de motie, die de ge meenteraad in december 1980 heeft aangenomen en waarin om volledige openbaarheid van de Maassluise zan- daffaire werd gevraagd. Verder dan dat wil het college in het geven van opening van zaken niet gaan. De zaak is te ingewikkeld om een helder inzicht te geven in wat zich heeft afgespeeld, en in het dossier zitten stukken die niet in de openbaarheid mogen worden gebracht, zo heeft bur gemeester Van Es van Maassluis gisteravond laten weten. Die opstelling van het Maassluise college van B en W is te leurstellend. Een en andermaal heeft het gemeentebe stuur laten weten, dat er geen doofpot gehanteerd zou worden; dat volledige opening van zaken zou worden ge geven, als de gerechtelijke procedures achter de rug zou den zijn. Nu dat stadium is bereikt, verschuilt het college zich achter argumenten, die niet erg steekhoudend lijken te zijn. Natuurlijk is het ingewikkeld, wat zich in de periode van 1953 tot en met 1973 allemaal bij het Maassluise bedrijf van ge meentewerken heeft afgespeeld. Er zijn echter in Neder landse gemeenten wel meer ingewikkelde affaires naar buiten gebracht: de verschrijvingen-affaire in de Zeeuwse gemeente Goes bijvoorbeeld werd tot op het been uitge zocht door de algemene rekenkamer en door gedeputeer de staten. Alles kwam naar buiten met als gevolg dat een burgemeester moest gaan. Openbaar bestuur eist open heid en dat wordt in Maassluis nu niet betracht. Natuurlijk is het waar, dat de zandaffaire door de 'vele be scheiden', waarover het college in zijn notitie aan de raad spreekt, een 'bijzonder moeilijk te overzïene zaak' is ge worden. Dat neemt niet weg dat, onder meer door de on derzoeken van de rijksrecherche en justitie, een helder beeld moet zijn ontstaan, wat er in die periode allemaal is misgegaan in Maassluis; wat er waar en niet waar is van alle verhalen over meerwerk op allerhande karweien, dat met zand is verrekend, over geruchten met betrekking tot geschenken aan ambtenaren en wethouders en over gra tis verbouwde huizen. Tijdens de rechtzittingen tegen de directeur van het aanne mingsbedrijf, die overigens voor zijn aandeel werd vrijge sproken, en de beide ambtenaren Is wel het een en ander duidelijk geworden over wat zich in Maassluis heeft afge speeld. Veel dingen zijn echter verborgen gebleven, een voudig omdat een officier van justitie of een rechter-com- missaris nou eenmaal niet tot taak heeft het publiek voor te lichten over wat zich heeft afgespeeld. Hoe zat het precies met die benzinetanks, die op initiatief of met medeweten van de directeur van gemeentewerken tijdens cfe oliecrisis op het terrein van het bedrijf zijn in gegraven, zonder dat iemand van het gemeentebestuur er iets van wist? Wat was er precies aan de hand met de aan bevelingsbrief, die de vroegere burgemeester van Maas sluis en de vroegere gemeentesecretaris over het toen al van oplichting verdachte aannemingsbedrijf schreven, toen dit bedrijf een opdracht elders in de wacht wilde sle pen? En wat waren nou echt de achtergronden van die zo genaamde dading, die Maassluis met het bedrijf is aange gaan, om zo nog wat geld terug te krijgen? Het zijn stuk voor stuk zaken, die in besloten raadsvergaderingen of in 'vertrouwelijke bescheiden' aan de orde zijn gesteld. Maar: mondje dicht tot na de rechtzaak, zo was het parool in Maassluis altijd. De burgerij heeft er recht op om te weten, wat zich in Maas sluis precies heeft afgespeeld. Op het gemeentebestuur, dat gisteravond bij een ander agendapunt nota bene lo vende woorden sprak over de werking van de wet op de openbaarheid van bestuur in deze gemeente, rust de plicht d ie opening van zaken te verschaffen. Raadslid van der Griend heeft gelijk als hij stelt, dat het col lege van B en W het door deze opstelling in de hand werkt, dat de burger tóch het idee heeft dat de hele zandzaak in de doofpot verdwijnt. De burger wordt zand »n de ogen ge strooid en dat is met geen enkel argument goed te praten: de normen van behoorlijk bestuur worden met voeten ge treden. P.H. Schiedam Rob Lutz, de ei genaar van zalencomplex Irene, gooit morgenavond de deuren weer open. Vanaf half negen kan iedereen gezamen lijk de uitslag van de verkie zingen voor de provinciale sta ten afwachten. Er zijn enkele televisietoestellen neergezet en vanaf het Stadskantoor wordt onmiddellijk de Schiedamse uitslag doorgebeld, Dp maandag 3 mei wordt in het zalencomplex aan de Nieu we Haven een politiek forum gehouden. Hier zullen alle Schiedamse lijsstrekkers voor de gemeenteraadsverkiezingen' aan deelnemen. Deze avond is door Lutz georganiseerd in sa menwerking met de Consu mentenbond, Dick Westen dorp, de adjunct-directeur van de bond, zal als discussieleider fungeren. Vanzelfsprekend zal op de avond van de verkiezin gen, 2 juni, ook weer een spe ciale bijeenkomst plaatsvin den. yiaardïngen Wethouder Ary Maarleveld is al weer een keer teruggeweest naar galerie De Duig, waar ruim zestig kunstwerken staan uitgestald, die tijdens de dit weekeinde te houden Latijns Amerika-ma- nifestatie worden geveild. En kele schilderijen hadden vrij dagmiddag, toen hij de exposi- he opende, ai zijn bijzondere aandacht. Hij is vast van plan "jee te gaan bieden. De organisatoren van de mani festatie verwachten veel van de veiling, waarvoor een op vallend groot aantal kunstwer ken belangeloos beschikbaar is gesteld. De belangstelling voor de in de Stadsgehoorzaal te houden manifestatie (op de za terdag de veiling en op vrij dagavond een cultureel/fol kloristisch gebeuren) is rede lijk. Er zijn echter, voor de vrijdag, nog kaartjes te koop bij de VVV en de Stadsgehoor zaal. Vlaardingen „Het college zegt niet, dat er geen toekomst voor het noodopvangcentruro bestaat Het voorziet zeker in een behoefte. Maar misschien is een afslanking van het NOC nodig". Dat zei de Vlaardingse wet houder Jelle Wijnstok tijdens de commissievergadering voor maatschappelijke dienstverle ning over het noodop vangeen - trum Vlaardingen (NOC). Dat de functie en het bestaans recht van het centrum niet ter discussie mochten staan, daar waren de politieke partijen in de commissie het over eens. Wel plaatste de wethouder de vraag of het noodopvangcen- trum indertijd niet te groots is opgezet, waardoor het nu in de schulden is geraakt. De raadscommissie boog zich over de vraag of het NOC al dan niet 26.000 gulden aan de gemeente moet terugbetalen. Het college van Ben W eist dit bedrag op, omdat het opvang centrum in 1979 de laatste twee jaar zeker niet een ba tig saldo heeft gehad van meer dan een halve ton. Daarnaast speelt ook het feit dat het aan tal mensen, dat een beroep op het noodopvangcentrum doet, terugloopt. Het probleem, waar Eedereen nu mee worstelt, is of de ge meente indertijd een subsidie, of een lening van 26.000 gul den heeft verstrekt. „Ik kan me niet herinneren, dat wij destijds een lening hebben ge geven", zegt Don Rodrigues van D'66. En wethouder Jelie Wijnstok: „Het is een verschil tussen mij en het college. Wij hebben toen de zaak willen opzetten, dan moet je nu niet meer over geld praten. Het college ziet het echter niet zo" De wethouder was niet van plan de totale geldsom kwijt te schelden. In tegenstelling tot zijn collega's wilde hij het be drag tot 10.000 gulden beper ken. Veel duidelijkheid kreeg het noodopvangcentrum voorals nog niet. Alleen D"66 en de VVD waren van mening, dat het geld niet moest worden te ruggevorderd. De andere par tijen wilden zich nogmaals be raden. Posthoorns plan voor vrouwencentrum valt verkeerd Schiedam Het vrouwencen- trum voor Schiedam zou in de Mastenbroekschool kunnen komen. Het Schiedams vrou- wenoverleg, waarin enkele progressieve groepen zijn ver tegenwoordigd, heeft Post hoorn gelijk laten weten niet gelukkig te zijn met dat voor stel. Verantwoordelijk wethouder* Herman Posthoorn noemde die mogelijkheid gisteren op een discussiebijeenkomst over het emancipatïegebeuren in Schiedam, die was georgani seerd door de PvdA. De vrou wen verweten Posthoorn dat de gemeente nauwelijks iets onderneemt om gestalte te ge ven aan het emancipatiebeleid. Om aan te geven dat dat be slist niet zo is zei de wethou der, dat het vrouwencentrum de beschikking over vier loka len en een kamer in de school in Nieuwland zou kunnen krijgen. Direct daarop regende het bezwaren van de circa vijfentwintig aanwezige vrou- „Dat noem ik blij maken met een dooie mus. Die school vol doet helemaal niet aan onze vraag. We zoeken een ontmoe tingsruimte en geen school met een paar lokalen. Er wordt ons weer wat opgedron gen." Posthoorn ontkrachtte het laatste bezwaar door te zeggen dat het maar een idee was en dat de vrouwen nog voldoende mogelijkheid krij gen om over de locatie van ge dachten te wisselen. De vrouwen die zijn verenigd in het Schiedamse vrouweno- verleg hebben voorgesteld het vrouw en centrum onder te brengen in de leao aan het Oude Kerkhof die binnenkort vrijkomt. Posthoorn noemde dat onmogelijk, omdat in het bestemmingsplan voor de bin nenstad die plaats een winkel bestemming heeft. Als voorde len van de school in hei cen trum noemen de vrouwen dat het in de loop ligt en het een plaats is waar vrouwen ook 's avonds zonder problemen dur ven te komen. Enkele van de aanwezige vrouwen wezen er op dat de ligging van vrou wencafé Vrommes, dat op donderdagavonden in de Teer- stoof wordt gehouden, de re den is dat vrouwen wegblij ven, omdat ze zich in de don kere Nieuwst ra at niet veilig voelen. Dat zou ook spelen bij de Mastenbroekschool die vol gens de vrouwen veel te afge legen ligt. De vrouwen noemden het te kenend dat behalve wethou der Posthoorn geen van de PvdA-raadsleden naar de bij eenkomst in zaal Irene was ge komen. „Er is vanuit de poli tiek nog steeds te weinig belangstelling voor emancipa- Maasland De provinciale bi bliotheek centrale heeft me vrouw Toos van Kranenburg, Maaslands raadslid voor de Open Groepering, verrast met een bloemenhulde. Volgens bi- bliotrailer-ccordinaior J.H.M. Stieger kwam zij daarvoor in aanmerking naar aanleiding van haar pleidooi voor een permanente bibliotheek te Maasland. „Deze bevorde- ringsprijs", aldus de heer Stie ger, „is nog niet eerder uitge reikt". Schiedam De prijs van een vloeibare consumptie die een 36-jarige Schiedamse zondag nacht in café de Quibus aan de Lange Haven nam viel achter af nog al duur uit. Na de be stelling liet de vrouw haar portefeuille op de bar liggen. Na enkele minuten was de portefeuille met daarin onge veer vierhonderd gulden en een rijbewijs verdwenen. Schiedam Uit een plezier jachtje dat in de Schie lag af gemeerd ter hoogte van de Bo- kelweg is het afgelopen week einde een stuurrad gestolen. Om in de kajuit te komen werd door de inbreker(s) forse schade aangericht. Een dekzeil werd kapot gescheurd en ook een deurtje moest het ontgel den. Schiedam De politie heeft nog geen spoor kunnen ont dekken van een ongeveer zes tienjarige jongeman die met vier gouden armbanden aan de haal is gegaan bij een juwe lier aan de Singel, Op koopavond stapte de jonge man de winkel binnen met het verzoek enkele armbanden te zien. Toen hij er vier tegelijk om zijn pols had gedaan zei hij dat hij ze allemaal even mooi vond en nam de benen. De jongen was gekleed in een spij kerjack en een donkerblauwe broek. Vanwege de grote financiële lasten heeft de gemeenteraad van Maasland, de stichting van een permanente bibliotheek verdaagd tot in latere jaren. Toos van Kranenburg stelde daarop namens de Open Groe pering voor, om in de vorm van sparen toch alvast iets te doen. „Ik heb ook aangegeven waar dat geld vandaan kan komen", aldus het raadslid, dat de bloe menhulde voor de bibliobus in ontvangst moest nemen. Om dat zij minder-vatide is, kan zij er met haar wagentje onmoge lijk in. „Door die hoge opstap is de toegang ook voor bejaar den zeer moeilijk", zo vulde mevrouw Van Kranenburg nog aan. Schiedam Drukke bezighe den zijn er de oorzaak van dat wethouder Herman Posthoorn nog altijd geen antwoord heeft gegeven op vragen uit de Schiedamse sportwereld, det dan uitgezonden zal worden in een programma van een plaat selijke ether pi raat. Afspraken zijn echter al ge maakt en de definitieve datum van uitzending staat nu even eens vast: eerste paasdag. C. van der Geer Cees van der Geer legt de voorzittershamer van de His torische vereniging Schiedam neer. Drukke werkzaamheden nopen hem hiertoe. Het be stuur heeft Ruud Poels als op volger voorgedragen. De wisseling van de wacht moet op 1 april haar beslag krijgen, wanneer de histori sche vereniging een algemene ledenvergadering houdt. In verband met de verkie zingen, waarbij erg veel amb tenaren moeten assisteren, zijn morgen alle afdelingen van de Schiedamse gemeente-secreta rie gesloten. Alleen de afde ling burgelijke stand is be mand. Op de afdeling buiger- zaken èn op het bureau huis vesting zal morgen eveneens niemand te vinden zijn. In de expositieruimte van het Schiedamse Schielandzie- kenhuis wordt donderdagmid dag een nieuwe tentoonstelling geopend. Er is tot 19 april werk te zien van Marianne Koning (portretten), Jozef Dcbsky (schilderijen), Gerne Blaas (Hindelooper schilder kunst) en Evert de Koning (model wagens). In de foyer van zaal Triangel in Vlaardingen is er donder dag weer een soos voor oud-le den en ouders van leden van L&V. Men wordt vanaf 20.00 uur voor een praatje en en spelletje verwacht. Aad Zoutendijk geeft don derdag 25 maart en luchcon cert in de Vlaardingse Grote Kerk. Tussen 12.45 en 13.15 zal hij Praeludium quinium, alie- breve in D, sonate nr.II in C moll en een improvisatie ten gehore brengen. Wie van Fries houdt, wordt vrijdag zaal Triangel in Vlaar dingen verwacht voor een spe ciale Friese avond. De toneel vereniging 'Lijts Bigjm' zal dan twee eenacters, '50 Gram fergif' en 'De hippies', opvoe ren. Aanvang 20.00 uur. ADVERTENTIE Rente voor 5 jaar vast. Werkelijke jaarrente 11.16%. Wilt u meer weten over een RPS hypotheek, !x-l dan (020)5918011 of haal de folder op het postkantoor. postgiro 'vrP rijkspostspaarbank Rotterdams Nieuwsblad dinsdag RW 23 maart 1982 Maassluis De beide De nen Sven Erieh Kristen- sen en Alan Zachariasen zijn de grootste blikvan gers op de voorlopige deelnemerslijst van de dertiende internationale Westland Marathon. Uit eigen land heeft Cor Vriend, die vorig jaar in Maassluis de nationale ti tel greep, al toegezegd om op paaszaterdag (10 april) van de partij te zijn. Zachariasen bracht op 16 ja nuari in Miami (Verenigde Staten) zijn beste prestatie op 2.12.48 (derde plaats), waarna Knstensen vijftien dagen la ter in Tokio met een zesde klassering, m 2.12.33, niet minder tekeer ging. Het tweetal wordt vergezeld van landgenoot Johansen, die een snelste tijd van 2.16.0 achter zijn naam heeft staan. Ook de atleiiekbonden van Frankrijk, Belg ie, West- Duitsland en Engeland heb ben imiddels belangstelling voor de marathon getoond. De inschrijving sluit op 22 maart. Het organisatiecomité probeert om naast Vriend, wiens per soonlijk record op 2.13.08 staat, nog twee sterke Nederlanders aan de start le krijgen. Of dat lukt is echter twijfelachig. De concurrentiestrijd tussen de marathon-organisatoren van Utrecht (3 april); Maassluis, Amsterdam (hei NK, 8 mei) en Rotterdam (22 mei) duurt ook dit seizoen voort en dat maakt de spoeling bijzonder dun. Met een gewijzigd en daardoor sneller parcours hoopt organi sator Olympus'70 de Westland Marathon interessanter te heb ben gemaakt. Inderdaad lijkt op het nieuwe traject een betere tijd haalbaar dan de 2.16.11, die de Turk Velli Balli in 1978 als rapste winnaar in Maassluis neerzet te. De start en finish zijn ver plaatst naar de nieuwe sport hal Steendijkpolder in Maas sluis-West, terwijl de lopers op hun 42 kilometer en 195 meter voorts de gemeenten Maas land, De Lier, Naaldwijk, 's- Gravenzande en Monster pas seren. Uniek „We zijn erg blij met deze unieke samenwerking van de gemeenten. Alle vergunningen zijn nog nooit zo vroeg binnen geweest", prijst woordvoerder Jan Eibers van het organisa tiecomité, dat verder bestaat uit Jan van Dijk, Peter van Dijk, Piet Vroeg, Huib Dijks hoorn, Ine Bakker, Peter Kor- tekaas. Ene Valentin, Eliy Le- Een opname van de Westland-marathon in '81. Het organi satiecomité hoopt voor de komende naast Vriend nog enkele goede lopers te strikken. polder en Gerda van Dijk en Piot de Groot van de Maasslui se sportraad. Finacieel zijn er weinig pro blemen. Eibers: „We hebben meer sponsors dan ooit tevo ren, maar daartegenover staat dat de subsidie is gedaald. Het is nu eenmaal de tijd van 'de broekriem aanhalen en de ge meenten bezuinigen op dit soort dingen. Maar er is weer een fraaie pnjzentafel". Hoofdsponsor blijft Berg Dien sten uit Maasdijk, dat het pu bliek wederom de traditionele prijsvraag over de winnende tijd en een fotowedstrijd voor schotelt. Nieuw is dit jaar een prestatieloop over de halve af stand, die tegelijkertijd start om 14.00 uur en hetzelfde par cours volgt. Een primeur zijn de video-opnamen, die direct na afloop van de marathon in de sporthal zullen worden ver toond. Opstelling bedrijfsvereniging geeft de doorslag Schiedam De onderhandelingen tussen het 6estuur van SVV en Nol de Ruiter over een contract bij de Schie damse eerste divisieclub zijn gistermiddag opnieuw in een impasse geraakt. Hoewel beide partijen in principe overeenstemming hebben bereikt over een eenjarige ver bintenis, lijkt nu de bedrijfsvereniging de allesbeslissen- de stem in het kapittel te hebben. Zowel voorzitter Cor de Vries als De Ruiter hoopt op 1 april van deze instan tie te vernemen waar zij aan toe zijn. Enkele maanden geleden werd De Ruiter door zijn huidige werkgever Wagenin- gen ontslag aangezegd. De aanbieding die SVV hem nu heeft gedaan, is echter lager dan het salaris dat De Rui ter momenteel ontvangt. In deze situatie vult de be drijfsvereniging de honore ring van SVV aan tot hon derd procent van het bedrag, waarvoor De Ruiter in deze voetbal jaargang bij Wage- ningen op de loonlijst stond. Dit laatste is alleen van toe passing voor het eerste jaar. In het tweede seizoen, als mede de daarop volgende ja ren, wordt gebruik gemaakt van een afbouwperiode. Om dat nu sprake is van slechtseen eenjarig con tract, willen beide partijen deze materie volledig onder zocht hebben- SVV en De Ruiter hebben inmiddels contact genomen met de be drijfsvereniging over deze eiële ontslagaanvrage heeft ingediend voor reserve-doel man John Marrevee, en De Ruiter moeten dus nog een weekje geduld oefenen. Het is zeker niet de bedoeling van SVV om in de tussenlig gende periode met andere gegadigden rond de tafel te gaan zitten. Het bestuur houdt zich voorlopig vast aan het lijstje met kandida ten dat door de spelersraad is ingediend- Voorzitter Cor de Vries: „Dat weekje wachten kan er ook nog wel bij. Met de eventuele ontslagaanvragen voor de andere spelers ko men we heus niet zo snel in de knel. We zijn als bestuur best mans genoeg om zelf te beslissen wie moeten af vloeien. Wat dat betreft ïs er ook een lijstje, waarop een aantal namen voorkomt. Desnoods moet dat dan maar gebeuren zonder de nieuwe trainer er bij te be trekken..." Vlaardingen - De tafeltennis sers van Radio Molenaar zijn er niet in geslaagd om de wed strijd tegen Oversehie in winst om te zetten. De Vlaardingers verloren met 6-4. Het trio van Radio Molenaar kon geen vat krijgen op het stugge, verdedigende spel van de Rotterdammers. Jan Jaap van der Mark speelde aanval lend. tnaar kon toch geen winstpartij op zijn naam bren gen. Guy Noordink deed het al niet beter en kwam tot slechts één overwinning. Het dubbel zorgde uiteindelijk voor de be slissende klap. Noordink en Kloppers verloren het dubbel onnodig en daarmee was de nederlaag een feit. Door het verlies van de Vlaar- dingers is Oversehie tot op twee punten genaderd. Geluk kig voor de spelers van Radio Molenaar verloor ook NOAD, waardoor de kansen op het kampioenschap nog steeds aanwezig zijn. door Donald Bax problematiek. Hieruit is naar voren gekomen dat deze complexe materie pas rond 1 april volledig kan zijn uitgezocht. Voor SVV kan dit namelijk in een volgende (tweede) overeenkomst met De Rui ter tot gevolg hebben, dat het zelf die aanvulling voor een bepaald percentage op tafel moet leggen. De Ruiter op zijn beurt wil waar schijnlijk zekerheid hebben of hij terugvalt op zijn bij Wageningen genoten wedde of op het salaris van SVV, voor het geval hem na één seizoen op Harga de wacht wordt aangezegd. Geduld SVV, waar men naast Rinus Steenbergen nu ook een offi- Dordrecht Tijdens indoor- atletiekwedstrijden in Dord recht heeft de jeugdige Fortu- na-atleet Jaap Dijksma weer van zich doen spreken. Hij verbeterde het clubrecord ver springen, bracht dat op 5.57 meter. Op de 60 meter liep Dijksma een tijd van 7.35 se conden, slechts 1/100-ste van een seconde boven het clubre cord. Tevens stootte hij de ko gel 15.05 meter weg, tien centi meter verwijderd van de beste Fortuna-stoot. Ellen van de Berg liep een clu brecord op de 1500 meter bij de meisjes A, Zij legde mijl af in in een tijd van 5.25.59 minu ten. Tijdens het verspringen evenaarde zij de beste clubtijd met een sprong van 4.68 me ter. Naaldwijk - Een aantal Fortu- na-atleten heeft m Naaldwijk een testloop over 25 kilometer gelopen, Gerrit Langstraat kon na twintig kilometer de rest van het veld dankzij een versnelling achter zich laten en eindigde in een tijd van 1.29.06 uur als eerste. Sjaak Hoogendijk kwam twintig se conden later over de meet, ter wijl een seconde later Luc Du- mont volgde. Bij de dames liep Door Duime! op de tien kilo meter naar een goede tijd van 44.00 minuten. ROVS-atleet Walter van Ros-* sum had in de Te Werve-crc&s Rijswijk) weinig tegenstand, waardoor hij deze loop ove)" tien kilometer in een tijd van 32.56 minuten winnend kon afsluiten. Ook de jeugdige Hans Weggerse (ROVS) liep, na een lange periode van af wezigheid, mee in deze cross. Een tijd van 36.46 minuten be tekende een twintigste plaats. Dinadag 23 maart: Tafeltennis: 19.30 Tablo 2-fiadio Molenaar; Volleybal: 20.15 Pandrecht 2-HoIy (b). Voetbal: 19.30 uur Vlaardinge Xerxes [za), 20.00 uur SVV-Haags amateur elftal. Woensdag 24 maart: Biljarten: 19.30 Voorwedstrijden derde klasse band stoten In De Oude Markt le Vlaardin gen: Zaalvoetbal: 21.30 TQGR-DHS (Groene Olifant Mijnsheerenland).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1982 | | pagina 3