16 MMDJl! Junk steekt dealer neer: eis twee jaar 'Geluidspoblemen op creatieve wijze bestrijden Erasmus overdag 'droog' Even naar de roest luisteren Steekvlam uit LPG-tank Paul Nijgh- penning Hij zag er geen gat in... Advocaat: 'Dat is het praktijkrisico' 'Cat people' pas volgende week Een week van 683 schepen Juwelierswinkel leeggestolen Artotheken een jaar zonder subsidie 'k .M sU Rotterdams Nieuwsblad - donderdag 2 september 1982 RZ/RV/RY/RW Dordrecht De Dordtenaar J.H.M. Brok heeft gisteren brandwonden aan zijn gezicht opgelopen, doordat uit de LPG-tank in 2ijn auto een steekvlam kwam. Brok had kort tevoren LPG getankt. Op de Parallelweg zag hij, dat zijn tank in de kofferbak in de brand stond. Hij parkeerde di rect 2ijn auto. Op het moment dat hij uitstapte ontstond een grote steekvlam, die Brok niet kon ontwijken. Rotterdam De Paul Nijgh- penning, de hoogste onder scheiding van de stad Rotter dam voor sociaal-culturele vet diensten, is voor dit jaar toegekend aan mej. mr. E.A. Stoop en de heren drs. A.J. van der Staay en ds. P.A.E, Sillevis Smitt. De overhandi ging van de penning zal plaatsvinden op vrijdag 12 no vember in de Nederlands Her vormde kerk in Delfshaven waarna in 'De Dubbelde Palmboom' een receptie wordt gehouden. Oud-Beïjerland Een 44- jarige werknemer uit Le lystad is gistermiddag in Oud-Beijerland op hoogst- ongelukkige manier ge wond geraakt. De man was voor zijn be drijf werkzaam op het be drijfsterrein De Bosschen. Op het dak van een bedrijf was de man bezig met het maken van een gat, waar over een glazen koepel moest worden geplaatst. Zo ver kwam het echter niet. Nadat de man zich even had teruggetrokken, be merkte htj bij terugkeer zijn 'eigen' gat te laat. Van drie meter hoogte kwam de man daarop op een on gebruikelijke manier de fabriekshal binnen. Met een forse hoofdwond en een gebroken pols werd de onfortuinlijke man vervol gens per ambulance naar het Zuiderziekenhuis in Rotterdam gebracht. Bodemvervuiling kost Rotterdam al vi j f mil j oen Rotterdam Onderzoeken naar, en sanering van ver ontreinigde gronden heeft Rotterdam tot nu toe vijf miljoen gulden gekost. Een deel van dat bedrag krijgt de stad terug van het rijk. Het bedrag zal zeker hoger wor den. omdat nog lang niet alle verdachte plaatsen zijn on- Schiedam Staatssecretaris mevrouw I.Lambers-Hacque- bard van volksgezondheid en milieu heeft gisteren bij de DCMR in Schiedam de wet geluidshinder officiéél van toe passing verklaard op de industrie. Milieu-gecommitteerde mevrouw L.van Rijn-Vellekoop noemde de nieuwe wettelij ke regeling een 'goed instrument om de geluidsproblemen in de Rotterdamse regio op een creatieve wijze te lijf te gaan'. Met net nieuwe nooidstuic m de aanpak van geluidshinder moet het industriële lawaai onder aanvaardbare normen worden gebracht „Het gaat niet alleen om de grote bedrij ven, maar ook om de vele kleine onderneminkjes, die in, of aan de rand van woongebie den zijn gevestigd", aldus de staatssecretaris. Ongeveer der tienhonderd bedrijven vallen nu onder de wet geluidshin der, In het Rijnmondgebied ?aat het om bijna tweehonderd bedrijven, die daardoor een vergunning nodig hebben. Kritische kanttekeningen zette milieugeeommitteerdo me vrouw Van Rijn-Vellekoop bij de financiering, die het rijk voorstelt voor de controle op de geluidshinder. „Maar ge lukkig heb ik in de woorden van mevrouw Lambers ge merkt dat zij nog eens naar de geldelijke bijdrage wil kijken", aldus de Rijnmond-gecomn it- teerde. Staatssecretaris Lambers had Rijnmond uitgekozen voor de doopplechtigheid, omdat 'de milieudienst van Rijnmond als voorbeeld kan dienen voor het opzetten van geluidmeet- en controlediensten in andere ge bieden'. Onder meer bekeek mevrouw Lambers bij de DCMR een mobiele meetwa- gen, de centrale meld- en re- gelkamer en de afdeling ge luid. die zij verblijdde met een verdubbeling van het aantal krachten op deze afdeling tot acht man. „We hadden van het rijk echter een ruimere bijdrage voor meer mensen verwacht", besloot Rijnmond gecommitteerde Van Rijn-Vel lekoop het bliksembezoek van de staatssecretaris aan de DCMR, dat gisteren op de kop af tien jaar bestond. Donderdag 2 september De Doelem 12.45 uur 'Rotterdam- Folk '32': Lunchconcert in de grote hal. 20.15-01.00 uur 'Rotterdam-Folk ^82': Grote folkavond met o.a. Alistair Anderson, R.A.V. Scala, Patric en 'Serge Desaunay ex ta Chifonme, Rt~ .cardo Test en Andrea Piazzi en Fofk- ciub- Hof pleintheater John Lanring's .Theater van de lach speelt 'Een sche ve schaats' met o.a. John Lantinfg, „Lex de Hegt en Flip Heeneman 20.15 mummie' (16) dag. 2.00-7.00 en 9.30 uur, woe. alleen 7.00 en 9.30 uur. Cinema Oscar Laat de Tirolers maar schuiven' (16) dag. 2.00-7.00 en 9.30 uur. -Schouwburg: De Mexicaanse Hond -met 'Graniet' dialogen en zangtek- 20.15 uur. ,sten Alex van Warmerdam 20.1. Piccolotheater De Surinaamse Thea tergroep Gado-Tjo met 'Trawa Prak- Isen (Tussen twee vuren)' met o.a, As- -hok Mohanraj, Patrick Muller, Erich "Narain, muziek Mike Ho Sam Sooi 20.30 uur. Tent Schouwburgplein: 15.00 uur „Werkteater met 'Avondsluk-2' 21.00 i uur. Vrijdag 3 september Hofplein theater John Lantlng's Theater van de lach speelt 'Een sche ve schaats' met o.a. John Lantinfg, Lex.de Regt en Flip Heeneman 20.15 uur. Schouwburg: De Mexicaanse Hand ".Hiet 'Graniet' dialogen en zangtek sten Alex van Warmerdam 20.15 uur. Piccolo theater: De Surinaamse Thea tergroep Gado-Tjo met 'Trawa Prak- seri (Tussen twee vuren)' met o.a. As- <hok Mohanraj. Patrick Muller, Ench Narain, muziek Mike Ho 'Sam Sooi 20.30 uur. Da Doelen: 12.45 uur 'Rotterdam- Folk '82': Lunchconcert in de. grote hal. 20.15-01.00 uur 'Rotterdam-Folk '82': Grote folkavond met o.a. Kltsyke Will, Llederllch Splelleut, De Nieuwe Snaar. Les Maudzits Franecalse. en Folkdub. De .Doelen: Promenadeconcert door het'Rotterdams Phi (harmonisch Or kest 20.15 uur. Theatercafé De Schouwburg: Ope ning van het seizoen met een iazzfor- 'rnatie met o.a. Willem. Breuker (rie ten)^ Arjen Gorter (bas). Martin van Duynhoven (drums), Nedly Elstak .(piano en trompet), Leonore Pameyer (fluiten) en zangeres Soesja Citroen. 'Op deze avond wordt tevens Robby Duyveman's tentoonstelling van kos tuums en dekorontwerpen geopend 23.30 uur. Harbour Jazzclub: La Vida Jazzband 21.30 uur. ^Stadsgehoorzaal: (Vlaardingen) Blij- i spel/Die gouden tijd' met o.a. Jose phine van Gasteren; Jules Hamel en -Ellen Rohrman 20.15 uur. -Ahoy Complex: 'Pasar Malam' Oos terse markt met tal van kraampjes, «shows, eettentjes .enz. ,12.00-24.00 W/ De'Kandelaan Film 'Brothe Enemy' .(14) 20.00 uur. - V Bioscopen Alhambro 1: 'On golden pond' (al) idag,'2.00-7.00 en 9.30 uur. Aihambra 2: "Les uns el les autres' üïalj'dag: 2.00 en 8.00 uur. 'Calypso 1: 'Brlttanla Hospital" (12) fdag."2,00-7.00 en-9.30 uur, j "Calypso 2: "Rollover" (12) dag.. 1.45- ;6.45:en 9.15 uur.- - - "Calypso,3: /Raiders of-the lost ark' i(a!)!.dag.- 2.00-7,00 en 9.30 uur. .Centraal: 'Onverzadigbaar' (18) dag, |l2i30-2.l5-4.pO-5.45-7,30' en 9.15 tCineac (beurs): 'De hel' achter de gWesi^(l6)|dag.^2.00-7.00 en- 9.30j -f( bijenkorf): "Vloekvan;' de,-, Cinerama-1: 'Poltergeist" (12) dag. 2.00-7.00 en 9.30 uur. Cinerama 2: 'From Russia with love" (12) dag. 2.00-7.00 en 9.30 uur. Cinerama 3: 'Stripes* (al) dag. 2.15- 6.45 en 9.15 uur. Cinerama 4: 'Rockey-3 (Eye of the tr- ger)' (16) dag. 2.15-7.15 en 9.45 uur. Cinerama 5: Herfstsonate* (12) dag. 2.15-6.45 en 9.15 uur. Corso: 'Last tango in Paris' dag. 2.00-7.00 en 9.30 uur. •Criterion: 'Missing' (12) dag. 7.00 en 9.30 uur. Lumiere 1: 'Sprong naar de liefde' (16) dag. 2.00-7.00 en 9.30 uur. Lumiere 2; 'Porky's pikante pretpark' (16) dag, 2.00 en 8.00 uur. Lumiere 3: The Empire strikes back* (al) dag. 1.45-6.45 en 9.15 uur. Lumiere 4: Dressed to kill' (16) dag. 6.45 en 9.15 uur, woe. alleeen 6,45 en 9 15 uur. Luxon "n Soepzootje' (al) dag. 2.00- 7.00 en 9.30 uur. Metro Is 'Silent rage' (12) dag 7.30 uur, t Metro 2: 'Sharky's machine* (16) dag. 2.00-7.00 en 9.30 uur. Passege: (Schiedam) Tarzan de aap- man' (16) dag. 7.00 en 9.30 uur. Passage Bio: 'Les passion de la fruit' (16) dag. 2.00 en 8.00 uur. Rex: 'Oriental Blue' (18) dag. doorlo pend van 10 00-18.00 uur, en 'Drun- kenmaster' (12) do. t/m zond. 9.30 uur. Thalia: 'I. the jury' (16) dag. 2.00-7.00 en 9,30 uur. 't Venster 1: 'üghlyears away' (16) dag. 21.30 uur 't Venster 2: 'South Africa belongs to us' dag. 22.00 uur. 't Vanster 3: 'Five easy pieces' dag 21.30 uur. Kindervoorstellingen Cineac (bijenkorf): 'Bugs Bunny' zat. zond. en woe. 2.00 uur. Lumiere 4: 'Bitly Turf haantje de voorste' zat. zond. en woe. 1.45 uur, Metro 1: 'Billy Turf zat. zond. en woe. 2.00 uur. Passage: "Dumbo het vliegende oli fantje' zat. zond. en woe. 2.00 uur. Dordrecht Euro Cinema: Zaaf-1: 'Strafbataljon Charlie Bravo' (16) dag. 2.00-6.45 en 9.30 uur, zond. 1.45-4.15-6.45 en 9.30 uur. Zaal-2; *An eye for an eye' (16) dag. 2.00-6.45 en 9,30 uur. zond. 1.45-4.15-6.45 en 9.30 uur: Zaai-3: 'Porky's pikante pretpark' (16) dag. 2.00-6.45 en 9.30 uur, zond. 1.45- 4.15-6.45 en 9.30 uur. Astoria: "VThe Amateur' (16) do. en vrij. 8,00 uur. zat. en zond. 2.00-6.45 en 9.30 uur, en 'Fascination' (18) do. en vrij. 2.00 uur, ma- di. en woe. 2.00 en 8.00 uur. Cinode: 'The French lieutenant's wo man' (16) dag. 8.00 uur, vrij. en zat. 7.00 en 9.30 uur. Kindervoorstellingen (al) Cinode: 'Plmn Pandoer In hat nauw' zaL zond. en woe. 2.00 uur. DIVERSEN Artsen boodschappendienst: Tel: 20 - 66 11 (voor Vlaardingen en Schie dam). Intergraal Kankercentrum Rotter dam: „Telefoonbaken voor vragen over kanker"1.K.R. Tel: 010-63 41 30 ^Telefonische Hulpdienst Rijnmond: 'Rotterdam 010-36 22 44.-Schiedam - 010-73 11 61. Voor hulp bij maat schappelijke en geestelijke noden. Rotterdam De Erasmus Universiteit irt Rotterdam staat sinds gisteren overdag 'droog'. Tot half vijf mogen de koffie- en sherrybars geen zwak alcoholische of sterke drank meer schenken. Alleen frisdranken, softice en milk shakes en koffie zijn tot dat tijdstip verkrijgbaar. Op deze manier wil het college van bestuur van de Erasmus Universiteit het gebruik van alcohol in zijn gebouwen be knotten. De maatregel is ge volgd op eerdere uitlatingen van het Erasmus-bestuurslid prof. dr. B. de Lange, die het vreemd noemde 'dat de uni versiteit mogelijkheden biedt tot alcoholgebruik, een groot maatschappelijk probleem'. De Lange merkte bij die gele genheid ook op dat,het voor komt dat personeel van het academisch ziekenhuis Dijk- zigt 'zelfs overdag met een ke gel in het ziekenhuis rond loopt'. Dat laatste wordt ten stelligste door de ziekenhuisdi rectie ontkend. Vandaar ook dat men bij het academisch ziekenhuis helemaal niet blij is met de op de universiteit ge nomen maatregel, omdat daar mee de indruk gewekt blijft dat er wel degelijk alcoholpro blemen zijn. In het ziekenhuis blijft het dan ook mogelijk om bij vergaderingen een pils of een sherry te drinken. derzocht en gesaneerd. In Rotterdam zijn nu 130 ge vallen van bodemverontreini ging bekend. Bijna de helft daarvan betreft illegale stort plaatsen. Daarnaast zijn het voornamelijk oliemorsingen en gescheurde olietanks, die oorzaak zijn van de bodemver ontreiniging. Wethouder H.van der Pols denkt dat met de huidige inventarisatie tach tig tot vijfentachtig procent van alle vervuilingen in Rot terdam in kaart is gebracht. „Nieuwe gevallen verwacht ik alleen nog bij nieuwe grote bouwactiviteiten aan te tref fen", aldus de Rotterdamse milieu wethouder. Het meest ernstige geval blijft de vervuiling van de zoge noemde Sint Fransïscusdrie- hoek, waar vroeger een vuil nisbelt heeft gelegen. „Het is niet onmogelijk dat nog enkele tientallen jaren chemische stoffen, die nu nog bij ons on bekend zijn. naar buiten zullen sijpelen", aldus prof. K. Bier steker, deskundige in de werk groep, die de Rotterdamse bo dem verontreinigen onder de loep neemt en het college van B en W adviseert. Verder is de vervuiling verontrustend op het terrein van de voormalige gasfabriek Kralingen. „Maar we hebben nog steeds geboft", aldus prof. Biersteker, „In de Sint Fransiseusdrie- hoek staat alleen het gloed nieuwe ziekenhuis, dat rust op stevig beton en de kelders van de huizen in Kralingen zijn in dertijd voorzien een beton- vloertje, waardoor gevaarlijke stoffen niet in de woningen kunnen doordringen." Rotterdam meent, dat met de huidige aanpak de bodemver- ontreming goed wordt be heerst. Alle tot nu toe onder zochte verdachte plaatsen le veren geen gevaar op voor de volksgezondheid. Wethouder Van der Pols: „Waar nodig hebben we direct maatregelen getroffen. Het kon zijn dat grond werd afgegraven. Of dat plastic waterleidingen, die olieachtige stoffen doorlaten, werden vervangen door kope ren buizen, In andere gevallen hebben we besloten de veront reiniging gewoon te laten lig gen, totdat er een goede ver werkingsmethode gevonden wordt. Want het is niet nodig om met met alle rommel te gaan sjouwen, omdat dat vaak ook geen oplossing biedt. De Lekkerkerk-gronden hadden destijds ook met verbrand hoe ven te worden, zeggen de des kundigen. De roestvorming op de damwanden in de Rotter damse havens valt mee, heb ben duikers van Smit gecon stateerd. Rotterdam Duikers van" Smit 'luisteren' deze weken naar roest in de Rotterdamse haven. De mannen controle ren met akoestische appara tuur de corrosie vorming in de damwanden. Dat gebeurt niet omdat de wanden aan het we- groesten 2ijn, maar om te con troleren of de berekeningen, die jaren geladen zijn gemaakt, wel juist zijn. De eerste indrukken zijn ge ruststellend, Alles wijst erop- dat de wanden inderdaad een levensduur van vijftig jaar 7 hebben, zoals men altijd heeft^ verondersteld. Wel is opgeval-» len dat vlak boven en vlak on-, der de waterspiegel de roest-' vorming het ergste is. In totaal zijn een honderdtal plaatsen al onderzocht. De dienst gemeentwerken diq opdracht heeft gegeven tot het, onderzoek kan de gegevens, goed gebruiken voor de nieur]t we Hartelhaven. „Wellicht kunnen we daar nog betere constructies gebruiken", aldus: projectleider H.L. Sijberden. Rotterdam „Ook al is het een heromedealer, dat betekent nog niet, dat hij vogelvrij is." Met die motivering eiste offi cier van justitie mr. W.F.H. Hendriks gisteren twee jaar ge vangenisstraf tegen een aan heroïne verslaafde Rotterdam mer (20), die in juni vorig jaar een heroïnehandelaar had neergestoken. Mr. KA. Mastenbroek, de ad- cocaat van de verdachte, dacht er anders over: „Dat is nu een maal het praktijkrisico in deze schaduwzijde van de maat schappij." De raadsman meen de, dat zijn cliënt geen ander Rotterdam De Amerikaanse griezelfilm 'Cat people' van.Paul Schrader, die deze week in de grote steden in vertoning zou komen, wordt in tegenstelling tot de opga ve in de Uit-bijlage pas volgende week uitgebracht. In Corso-Rotterdam wordt van vandaag af 'Last tango Paris' in hervertoning genomen. Het uitstel houdt verband met het bezoek aan Neder land, vrijdag, van de Amerikaanse regisseur van 'Cat people'. Rotterdam In de afgelopen week zijn in de Nieuwe Wa terweg binnengekomen 683 schepen metende 5.752.552 brt. Hiervan waren bestemd voor Rotterdam (met inbegrip van Femis, Botlek <en Europoort) 577. schepen. Schiedam 7. Vlaardingen 27, Dordrecht^28, Hoek van Holland 21, Zwijn- drecht 3 en overige havens 20. In hetzelfde "tijdvak van 1981 kwamen binnen 639 schepen metende 5.596.481 brt. waar van 538 schepen bestemd wa ren voor Rotterdam. Sinds 1 januari zijn binnenge komen 23.139 schepen meten de 185.683.415 brt. tegen 21.721 schepen metende 186.055.854 brt. in /Jezelfde periode van het vorig jaar. mogelijkheid had gehad. De dealer had immers, zo rede neerde hij, slechte heroïne verkocht aan de junk, die er van over 2ijn nek was gegaan. „Dan kan je zo'n noodkreet, zo'n felle reactie, toch ver wachten. Mijn cliënt had moeilijk een civielrechtelijke procedure kunnen beginnen tegen de dealer..." De verdachte had destijds in het Kruiskadekwartier een andere 26-jerige junk aange sproken met de mededeling, dat hij was 'belazerd' door een hen bekende dealer met een poeder heroïne van sléchte kwaliteit. De gedupeerde ge bruiker zinde op wraak en vroeg de ander of hij samen met hem de dealer wilde bero ven van 2ijn heroïne. De ande re junk stemde in en leverde hem een stiletto. zwaaien. De dealer was nog niet onder de indruk, waarna hij "met opzet' drie messteken kreeg toegediend. Dat ver klaarde de jongste verdachte althans bij de politie. Gisteren wilde hij niets van opzet we- ten: „Het slachtoffer raakte door zijn eigen bewegingen het mes." De dealer werd uit eindelijk niet zwaar gewond. Haartje „Maar het scheelde maar een haartje of hij was in 2ijn long geraakt", aldus officier mr. Hendriks. Hij eiste tegen de oudste verslaafde bij verstek anderhalf jaar gevangenisstraf. De officier zag de ander, die hij ook nog een geval van zak kenrollerij ten laste had ge legd, als de hoofddader. Mr. Hendriks verweet hem, dat hij zijn eerdere goede voornemens om te gaan werken, een oplei ding te volgen en te sporten, niet had waargemaakt. „Hij is - doorgegaan op het oude pad", zei de officier, doelend op de zakkenrollerij. De raadsman: „De meeste mensen, die hier voor de rechtbank komen, hebben goe de voornemens. Maar er zijn er maar een paar, die ze kun nen verwezenlijken." Mr. Hendriks zag later een verzoek tot onmiddellijke ge vangenneming van de ver dachte afgewezen. Mr. Masten broek had de rechtbank ver zocht "om die afwijzing. Hij vond het beter, dat het metha- donprogramma, dat zijn cliënt momenteel bij Opohoso volgt, niet wordt onderbroken. Hij ziet, zo zei hij, wel degelijk perspectieven voor de ver dachte, omdat deze niet meer in de Kruiskadebuurt komt De raadsman meende verder, dat de steekpartij uit een op welling had plaatsgevonden. Mr. Mastenbroek vond de eis veel te hoog en vroeg om een celstraf van een half jaar. Uitspraak over dertien dagen, Drie messteken In een pand in de Bloemstraat troffen zij de dealer aan. Een van hen nam de man van ach teren in de wurggreep, terwijl de gedupeerde gebruiker de dealer om 'zijn heroïne vroeg. Toen deze hierop niet inging, trok de jongste van de twee de stiletto en begon ermee 5te Rotterdam Uit een juwelierswinkel aan de Spinozaweg is voor .50.000 gulden aan sieraden gestolen. Na het uitschake- len van de alarminstallie is waarschijnlijk één dief via een Klapraam aan de achterzijde naar binnengeklommen. De po litie vermoedt dat daarna de achterdeur is geopend zodat een aantal mededaders zijn binnengekomen. In de winkel zijn alle kostbare gouden en zilveren j'uwelen in plastic vuilnis zakken geladen. De daders zïj'n met een auto weggereden na dat zij de winkel weer hadden afgesloten. Personeel dat 's morgens binnenkwam ontdekte de diefstal. Rotterdam De instellingen j voor het uitlenen van beelden- de kunst de zogenaamde ar- totheken moeten het vol- f gend jaar zonder rijkssubsidie stellen. Minister De Boer van f crm heeft in een brief aan de betrokken gemeenten kenbaar gemaakt, dat deze incidentele bezuiniging voor 1983 nodig is om te komen tot een 'evenre- dige instandhouding van voor- f zieningen in de hele kunstsec- t tor'. h i In zijn brief belooft de minis- 1 ter, dat hij intussen zal zoekend naar mogelijkheden om'elders structureel te bezuinigen, zo- dat de artotheken mogelijk met ingang van 1984 weer op hun subsidies kunnen reke- nen. Het betreft een bedrag 1 van ongeveer vier miljoen gul- den. De gevolgen van dit besluit zijn niet onmiddellijk desas- treus voor de artotheken zelf. f De subsidies worden gedeelte- lijk gebruikt voor de aankoop j van kunstwerken, maar voor het overgrote deel wordt het geld besteed aan 'stockvergöè-1 dingen': een soort huur die de artotheek betaalt aan eén kunstenaar, die zijn werk be- schikbaar stelt voor uitlening. 1 Annet Chavannes van hét1 Centrum Beeldende Kunst fn 1 Rotterdam, waarin de ArtÖ-4 theek Rijmond Is opgegaan, voorziet geen problemen vriSr j de collectie. „We hebben -gë- noeg kunstwerken in hufs, f maar er komen wel probleméh als we straks geen stockver-1 goedingen meer kunnen beta- len voor werk dat nu net is uitgeleend." *1 i Behalve door aankoop en huur 1 verwerft het Centrum Beel-1 dende Kunst ook kunstwerken i via de Beeldende Kunstenaars Regeling (BKR). Daarop zullen I de artotheken nu moeten „te- j rugvallen. „Een vreemde zaak", aldys Annet Chavannes. „Als C die volgend jaar wordt afgebouwd blijft er dus helemaal niets j meer over." w

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1982 | | pagina 4