directeur/directrice douane-ambtenaar [mnl./vrlj SECRETARESSE MEDEWERKER aanvraag inschrijfformulLer -^ROTTERDAMS NIEUWSBLAD EURQQLA/ Handelmaatschappij B. V. E.A.E. TEMPELMAN REGISTERACCOUNTANT ASSISTENTEN-ACCOUNTANT verkopers PLAATS EEN KLEINTJE ASSISTENTEN ACCOUNTANTS (in/vi DIRECTIE SECRETARESSE C.B.I.V. Kamer t an Koophandel en Fabrieken voor Rotterdam en de Beneden-Maas STAFMEDEWERKER (M/V) voor 20 uur per week. Omdat d* gemiddelde wandelaar er vijf uur over zal' doen, móet er onderweg worden-gegeten. Wij zorgen daarom (in - Katwijk) voor soep, broodjes. E enz zodat u zeil niets behoeft, mee te dragen. Ervaren wandelaars onder u weten hoe belangrijk dit is. Aan het eind van de ,'ocht is er voor iedere deelnemer als herinnering een speciaal voor dit evenement r>i orhworpen4medaiIle, Het inschrijfgeld voot deze prestatietocht bedraagt inclusief volledige verzorging f.' 12,- per deelnemer. van Scheveningen is een ietwat ruige wandeltocht •i strand van Scheveningen naar Katwijk en door de duinen weet terug naar Scheveningen. Afeiand ca. 30 km- Als u deze bon stuurt naar Sijthoff Pers. afdeling Sales Promotion, Postbus 16050, 2500 AA DEN HAAG/ ontvangt u het inschrijfformulier, waarop door meerdere personen ingeschreven kan worden thuis. Woonplaats: Op korte termijn is er plaats voor een - voor halve dagen per week (eventueel in de toekomst voor hele dagen). Gevraagde opleiding minimaal Meao-4 of Schoevers. Goede beheersing van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal, alsmede goede steno- en typevaardigheid is vereist. Sollicitaties te richten aan Advocatenkantoor Mr. J. de Bliek Heemraadssingei 103 3022 CB Rotterdam - Tel. 010 - 77.99.33. is een internationale handelsonderneming in industriële grondstof (bulk) met activiteiten in Europa en daarbuiten. Voor ons kantoor te Rotterdam zoeken wij een die2ich zowel met SCHEEPVAART- als met HANDELSACTIVITEITEN gaat bezighouden. Kort samengevat zal zijn takenpakket er als volgt uitzien: - Supervisie over de aanvoer per zeeschip van onze produkten, coördinatie van de doorvoer welke zowel met binnenschepen als met coasters plaatsvindt. - Toezicht op over- en opslag. - Beheer van opslagschepen. - Het onderhouden van kontakten met stuwadoors, rederijen i.v.m. bovenomschreven activiteiten. - Administratieve werkzaamheden welke voor een vlotte afwikkeling van het goederenverkeer noodzakelijk zijn. - Contacten met afnemers. Voor deze veelzijdige functie zijn een goede talenkennis (Frans, Duits, Engels), accuratesse, creativiteit, gerichte werkervaring en ondernemingslust bijzonder belangrijk. Bent u tussen de 27 en 30 jaar oud en heeft u op grond van onze korte schets belangstelling voor deze functie, dan verzoeken wij u uitsluitend schriftelijk te reageren. Uw brief kunt u richten aan Euroclay Handelmaatschappij B.V., Delftseplein 37, 3013 AA Rotterdam, t.a.v. de directie. Wij zijn een relatief klein, jong en onorthodox accountantskantoor dat bij de dienstverlening sterk de nadruk legt op een individuele en persoonlijke benadering naar de opdrachtgever. De voortgaande groei van het opdrachten bestand en de uitbouw van werkzaamheden binnen de bestaande opdrachten maken het wenselijk ons team utt te breiden met enkele Voor een goede vervulling van de funktie dient enkele jaren ervaring op een accountantskantoor als voorwaarde te worden gesneld. Voor ervaren kandidaten die er de voorkeur aan geven binnen een kleiner verband in wat informelere sfeer te werken en zich niet meer gehinderd willen voelen door strakke en gevoelloze organisatie- strukturen ligt hier een kans bij uitstek. Door de „one man, bne'job"-filosofie, die overigens hoge eisen stelt aan het opleidrngs- en kennisniveau, is onze praktijk bij uitstek ge schikt voor kandidalen die zich op hst hele terrein van accountancy en belastingadvisering verder willen ontplooien. Met belangstelling wachten wij uw reaktie af. E.A.E. Tempelman, Spoorsingel 49, Rotterdam, tel. 010-65.78.55; 's avonds of de weekeinden 01846-5116 (E.A.E. Tempelman) 01651-6523 (A. Sluimer) of 01807-14365 (P. van der Viist). Een goede honorering ligt in het verschiet! 18 ROTTERDAMS NIEUWSBLAD ZATERDAG 19 FEBRUARI 1983 Schriftelijke sollïcïfaties onder vermelding van vacaturenummer 3-0001/0167 (in linkerbovenhoek van briel en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden vóór 2 maart 19B3, aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA *s-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door de Belastingdienst toegezonden. Spafax, een Engelse firma met hoofdkantoor voorde Benelux in Belgie, zoekt dringend voor haar vestiging m Nederland. voor de verkoop van klem hersielmateriaal aan de garage en transportwereld. Wij vragen: een dynamisch persoon met verkoopreferenties a jeaftijd tussen 24 en 45 Wij garanderen: a arbeidsovereenkomst a aantrekkelijk salaris (vast commissies) a onkostenvergoeding exclusief rayon verkoopopleiding firmawagen Vacant rayon: Rotterdam, Hoogvliet, Zwljndrecht, Hellevoetsluis en omgeving. Hebt u interesse, stuur dan uw kandidatuur met tevensloop naar ons adres: Spafax Poslbus 1201, Herbenusstraat 85, 6201 BE Maastricht of naar Spafax Westlaan 268, Industrieel terrein, 3540 Heusden-Zolder (Belgie) i»p Vmir ons kan foor ie Rotterdam zoeken wij til het hezit van het diploma I1EAO-BK en die reeds zijn aangevangen met de NI"Vit A-studie. Enige ervaring in het aecountantshorm strekt tot aanbeveling, doch is geen vereiste. Vekcmans Berk biedt, naast een plezierige werkkring, goede arbeids voorwaarden, waaronder een studie kostenvergoeding. Geïnteresseerden ver/oeken wij een uitgebreide sollicitatiebrief' te schrijven aan de heer A. Gille. Vekemnns Berk. accountants. Postbus 1389. 300» BJ Rotterdam. VEKEMANS BERK ACCOUNTANTS Vestiging Roitoi clam Vestigingen te s Gravenhagc Almelo Amsterdam Deventer Hengelo s Herioqenbosch Hilversum Leiden Ni|meaen Haalle Rotterdam Utmtht Zwolle ntornationale samonwerkmc met Deardcn Farrow te Londen Werkgeversorganisatie in Centrale- Verwarmingsindustrie zoekt voor spoedige indiensttreding een van haar wordt verwacht dat ze als zoda nig reeds werkzaam is geweest en de ca paciteit bezit welke voor het uitvoeren van de taak als directie secretaresse onontbeerlijk is. Bij de gebruikelijke secretariate werk zaamheden behoort ook het voorberei den en notuleren van vergaderingen. Een 4-daagse werkweek is mogelijk. Uitvoerige sollicitaties te richten aan de directeur van het Suri namest raat 9,2585 GG Den Haag- De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rotterdam en de Beneden-Maas heeft tor taak de bevordering van de economische belangen van handel en nijverheid in haar gebied. In verband met een interne verschuiving zoeken wij voor juridische zaken op korte termijn een STICHTING PROTESTANTS-CHRISTELIJKE BEJAARDENZORG TE DELFT Algemene informatie. In de per 1 januari 1983 opgerichre stichting hebben de Diakonie van de Hervormde Gemeente te Delft en de Stichting voor Gereformeerde Bejaardenzorg te Delft hun aktiviteiten op het gebied van de bejaardenzorg samengevoegd. De stichting beheert drie verzorgingstehuizen en enige complexen woningen voor zelfstandig wonende bejaarden. Het bestuur van de stichting roept sollicitanten op voor de funktie van Het ministerie van Financiën vraagt sollicitanten voor de betrekking vari De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaats vinden te Elspeet. alwaar u intern 2ult verblijven De eerstvolgende opleidingen beginnen 1 september 1983 en 1 januari 1984 Om voor de functie in aanmerking te kunnen komen dient u aan c'e volgende vereisten te voldoen. nederiandse nationaliteit; bij de aanvang van de opleiding 18 jaar en met ouder dan 27 jaar. voldoende algemene ontwikkeling (het bezit van een diploma algemeen vormend ol beroepsonderwijs strekt tot aanbeveling); goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, goede gezondheid en een goed gezichtsvermogen In verband met de te vervullen functie en het aantal sollicitanten dat per cursus kan worden toegelaten zal een strenge selectie worden toegepast Na een kosteloze opleiding (totale duur x 2 jaar) volgt benoeming tot assistent met promotiemogelijkheid tot assistent A. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van uw capaciteiten af Taken zijn: 1juridische advisering zowel intern als extern. Het betreft vragen op zeer verschillende terreinen. De Kamer vervult hier in eerste instantie een verwijsfunctie. 2. Bedri jfsverhuur-advieseornmissie De Kamer adviseert de kantonrechter ingeval huurder en verhuurder het niet eens kunnen worden. Hen en ander betekent veel in- en externe contacten. Gevraagd wordt: - een juridische opleiding (privaat recht) - een aantal jaren juridische praktijkervaring in de sfeer van het bedrijfsleven en/of advocatuur - een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Gezien het bovenstaande, gaat de gedachte uit naar iemand tussen 30 en 35 jaar. Het betreft hier een parttime functie, waarbij bij voorkeur iedere dag een aantal uren op kantoor gewerkt dient te worden. Geboden wordt: - een interessante werkkring - goede arbeidsvoorwaarden - een aanvangssalaris in schaal 103, t.w. tussen 3.454,- en 4.409,- bruto per maand, op basis van een volledige werkweek, afhankelijk van ervaring - de AOW-premie is voor rekening van de Kamer - verdere doorgroei behoort in principe tot de mogelijkheden. Hen psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen gericht worden aan het Hoofd Algemene Zaken, Personeel Organisatie, de Heer H. J. Boonstra, Postbus 30025, (Coolsingel 58), 3001 DA Rotterdam. Op een nader te bepalen tijdstip treedt de funktionaris tevens op als directeur/ directrice van De Hoeksteen. Vereisten: organisatorische en leidinggevende capaciteiten goede contactuele eigenschappen, in het bijzonder voor de begeleiding van, de zorg en de aandacht voor de bewoners en het overleg met het personeel directiecursus L.S.O.B. bij voorkeur hebben gevolgd ervaring in een vergelijkbare funktie meelevend en belijdend lid van één van de protestantse kerken. Arbeidsvoorwaarden: Voorde funktie geldt dat salariëring en arbeidsvoorwaarden worden geregeld volgens de CAO voor Bejaardentehuizen. Inlichtingen over de funktie kunnen worden ingewonnen bij: de heer A.C. Westerduin, telefoon: 015-123219. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Stichting Protestants-Christelijke Bejaardenzorg, Adm. Hugo de Grootstraat 10, 2613 TV DELFT. Funktie-informatie: De te benoemen funktionaris zal in samenwerking met het bestuur worden belast met de algemene leiding van het verzorgingstehuis de Sionshof, Cort van der Lindenstraat S5, Delft. Het tehuis heeft 67 bewoners. In voorbereiding is een samenvoeging van de Sionshof met een ander tehuis van de stichting. De Hoeksleen, Prof. Evertslaan 1, Delft, tot één gerenoveerd en uitgebreid woon centrum op het terrein van de Sionshof. Vart dit vernieuwde centrum zal de te benoemen funktionaris directeur/ directrice zijn.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1983 | | pagina 8