12 SPORT/WATERWEG Beker eindelijk voor Green Eagles Degradatie voor Shell en VZC Vlaardingen kansloos tegen Eurostars DWS mist Ruud Hendriks FCN is er nog niet uit Dubbel verlies voor Juventus Schiedam uitgeschakeld B!38 Successen voor Van Klooster en Van Mierlo Elly van Hulst verplettert record Malta-prijs voor Davies Judith Salomé. versterking voor Victoria Hockeydaraes Rotterdam kampioen Van den Enden weer zeer snel Afgang Ancora Euser mikt op EK Het Zuiden terug in promotieklasse Korfballers naar Londen Honderdste Varsity voor Orca Inspraak zwemmers over nieuwe coach Sitters mijdt overbelasting Sovjet-Unie oppermachtig Rotterdams Nieuwsblad maandag 25 apnl 1983 RW. 'Vlaardingen De handbal lers van DWS verloren zonder routinier Ruud Hendriks kansloos met 15-10 van Hol- landïaan, dat daardoor wat -verder van de degradatieplaats '.is gekomen. De dames van DWS speelden een matte wedstrjd uit tegen OASE en verloren met 13-0, De dames van Hollandiaan verloren met 11-8 van VELQ, waardoor de '"dames van WIK volgende week na de 12-9 winst op An- cora voldoende heeft aan eén "punt om het kampioenschap te kunnen vieren. In de tweede klasse regionaal won WIK met 13-18 van Atomium terwijl de 'Unitas-heren met 11-16 klop kregen van Snelwiek. De •'UVG-heren bleven met 20-16 het Haagse Hermes de baas. In de afdeling de volgende uitsla gen: Aktief 2-Wilton (h) 9-7 en bij de dames HVK-Aktïef 2 9-4 en Umtas-UVG 2 11-4. Hollandiaan-DWS (h) 15-10 In de eerste helft waren beide partijen goed aan elkaar ge waagd. Sehittterend weer en veel publiek deed de ploegen tot het uiterste gaan. De score werd geopend door een sprongschot van Rob Mooij waarna Hans van Dommelen met een lob vanaf de cirkel doelman Eric Dijkstra het na kijken gaf. Twee straf worpen deed de stand op 2-2 komen alvorens Hollandiaan tot 4-2 uitliep, door treffers van Arie Plugge en Rob de Groot. DWS haalde op door een re boundschot van de prima spe lende junior Henk Post en een benutte strafworp van John "Vendeloo na en overtreding op dezelfde Henk Post, Rob de Groot schoot 5-4 in op het mo ment dat Hollandiaan een man minder in het veld had staan. Voor het eerst in de wedstrijd nam DWS een kleine voor sprong via doelpunten van de weer in vorm komende John Vendeloo en de weer terugge keerde Simon Weerdenburg. De eerste helft werd afgeslo ten op 6-6, omdat Martin van der Vlies uit een sprongschot doelman Peter van Haasteren ^wist te passeren. Na de thee schoot Martin van der Vlies de thuisploeg naar 8- 6 maar weer kwam DWS te- rug 8-7 via junior Henk Post. Hollandiaan trok het initiatief naar zich toe door treffers van Rob Mooij uit een vrije worp en een tweede lijn schot van Martin van der Vlies: 10-8. .Nog eéh keer kwam DWS langszij via scores van uitblin- kende Henk Post en John Vendeloo: 10-10. Met nog een kwartier te gaan leek de strijd helemaal open. De winst bleef toch in Vlaardingen omdat "Rob van der Linde. John Reurling, Rob Mooij, Wijnand Geer lings en junior Francois Maissan achterelkaar het net ["wisten te vinden en omdat DWS hier niet meer in slaagde Iwerd de uitslag 15-10. DWS J miste de aan de hand gebles seerde spelverdeler Ruud Hendriks voor de derde keer, .«wat DWS tevens de derde ne- 7 der-laag op rij opleverde. Het winnende team van The Green Eagles, dat de B-beker veroverde. Maassluis Na twee achtereenvolgende jaren de fina le te hebben bereikt zonder te winnen, is de Neder landse B-beker nu toch gewonnen door het basketbal team van het Maassluise The Green Eagles, dankzij de 73-65 winst op Lokomotief. Dit was net voldoende om de zes punten achterstand van de eerste finalewedstrijd te overbruggen. Door de Maassluise promotie naar de eerste divisie, was dit voorlopig de laatste kans voor hen om de beker bin nen te halen. Dit zorgde dit voor een gemotiveerd Green Eagles. Een soepel draaiende aanval met Peter van de Waal, Aad Klos en Kees Brugman in de hoofdrollen, zette de thuisploeg telkens op voorsprong. Door grove fou ten in de verdediging ging deze even zo vaak weer ver loren. Na negen minuten maakte het team van coach Jaap Boon voor de eerste maal het verschil van zes punten goed. Via 28-21 lie pen de Maassluisenaren uit naar een redelijk veilige 32- 21 voorsprong. Onnodig balverlies in de aanval gaf de Rijswijkers de gelegenheid om tot 40-33 te rug te komen bij de rust. Na het wisselen van basket bleef het er lange tijd naar uit zien dat de beker wederom aan de Maassluise neuzen voorbij zou gaan. Ondanks de goed sluitende zone-verdediging bleef het verschil steeds rond de vijf punten, wat dus net een punt te weinig zou zijn. Ook Heten de spelers van Jaap Boon in deze fase door de wedstrijdzenuwen veel makkelijke kansen liggen. Zelfs kwam Lokomotief te rug tot 50-51. Hierna stelde de Green Eagles heren orde op zaken en mede door sco res van Jaco van Dijk op be langrijke momenten, liepen ze wederom uit. Dit keer hadden de bezoekers niet meer de veerkracht om terug' te krabbelen, zodat de blijde Maassluise equipe na afloop uit handen van NBB-afge- vaardigde Jan Loorbach de beker in ontvangst kon ne men. Schiedam Het bestuur van FCN'66 is er nog niet uit wie als opvolger van Martin Schaap de selectie volgend sei zoen onder zijn hoede zal ne men. Het was aanvankelijk de be doeling nog voor dit weekend te beslissen, maar de Schie- damse vierdeklasser weet het nog steeds niet. Er zijn vier kandidaten over. Volgens se cretaris Dick Hoogstadt wordt één van hen morgenavond (of anders uiterlijk overmorgen) een arbeidsovereenkomst voorgeschoven. Vlaardingen Het laatste basketbalweekeinde leverde de dames en heren van Green Eagles nog na^e verrassingen op. Zonder verstrekkende ge volgen, want de competities zijn al beslist. In Schiedam verloren de heren van Juven tus van Leiderdorp. De dames gingen ten onder tegen Devil Devils uit Zwijdrecht. Dragons-Green Eagles (d) 77-61 Werden de Green Eagles-dames vorige week nog gered omdat de tegenpartij maar met twee mensen in het veld bleef, het Rid der kerkje Dragons werkte dit maal niet mee. Tot de rust (32-32) bleef de Maassluise ploeg op gelijke hoogte met de Ridderkerksen. Na rust sloeg de veel fanatie kere thuisploeg na negen mi nuten het beslissende gat van 54-38. De Maassluise coach Kees Brugman liet zijn dames nog van verdediging wisselen, maar nu buitte Dragons haar snelheid goed uit. In de perio de dat de Maassluise dames gingen scoren, liep de thuis ploeg veel breaks waardoor het verschil bleef staan. Jumpers-Green Eagles <h) 100-88 Ook de heren van Green Eagles lieten het de' laatste competitiewedstrijd af weten, Hel kampioenschap was binnen en het team was met de gedachten bij de nade rende bekerfinalewedstrijd. De snel opgelopen 20-9 achter stand was bij de pauze tot 44- 40 terug gebracht. Na de pauze benutte Jumpers hun lengteo- verwicht. In vijf minuten was het verschil twintig punt ge worden en de wedstrjd beslist. Juventus-Devil Devils (d) 68-78 Een flitsende start van de Schiedamse dames zette een 18-3 voorsprong op het scorebord. De wisselende ver dediging van de tegenpartij haalde het ritme uit de Schie damse aanval, zodat bij het rustsïgnaal (30-35) beide teams weer zo goed als gelijk ston den. Na rust vergat Juventus geruime tijd te scoren. Hoewel de wisselende verdediging van Devils niet het gewenste effect had, was de ploeg van coach Frits Quadt toch niet in staat om de achterstand weg te wer ken. Juventus-Leiderdorp <h) 75- 85. Het met zeven mensen spe lende Juventus liet door het missen van veel simpele kan sen de winst liggen. Tot de pauze (42-48) bleven de Schie dammers goed bij tegen de man to man verdediging var» Leiderdorp. Goed spel van Ernst Meinders en John Heilker hield de Schiedammers in de race. Pas na de stand 65-66 brak het te kort aan lange spelers de thuisploeg op. Schiedam In de tweede ronde voor de volleybal-beker moest Schiedam aantreden tegen het Tilburgse Sarto. Sarto. een ploeg die zich in de onderste regionen van de tweede divisie bevindt, had de Schiedammers al een waarschuwing gegeven door Vlaardingen in de eerste ronde uit te schakelen. Een ploeg om serieus te nemen dus. Schiedam had echter zijn dag niet en verloor kans loos met 3-1, Vrij makkelijk kwam Schiedam in de eerste set op een 0-5 voorsprong, waarna de thuisploeg zich terug vocht naar een stand van 10-10. Na langdurige rally's wisten de Schieda- mers de set met 14-16 naar zich toe te trekken. Na deze gewonnen set ging het eigenlijk alleen maar bergafwaarts met de ploeg. De arbitrage, die er ken nelijk rekening mee hield dat de thuisploeg een divi sie lager speelt, werkte hier aan mee. De sets wer den mei zomaar uit han den gegeven en dit zorgde ervoor dat het publiek, dat in grote getalen aanwezig was, een zeer aantrekkelij ke wedstrijd te zien kre gen. De tweede set werd verlo ren met 15-7, veroorzaakt door een te zwakke spel- verdeling. In de derde set ging het gelijk op tot een stand van 10-10. Bij de stand werden er een twee tal dubieuze lijnrachterlij- ke beslissingen genomen, waardoor de Schiedamse ploeg van slag was en de set met 15-10 moest af staan. Ook in de laatste set kwam hei team niet meer in de wedstrijd en keek op een gegeven moment te gen een achterstand aan van 13-5 Bij deze stand werden er twee jeugdige spelers m gezet, die het karwei verder moesten opknappen. Dit ging tot 13-12 goed, waarna de Brabantse ploeg de set af maakte met 15-12 en zich hiermee plaatste voor de derde ronde. Vlaardingen De start van de honkbalcompetitie had voor Vlaardingen niet slech ter kunnen beginnen. He team van coach Bob Soudijn verloor kansloos met 13-3 van concurrent Eurostars. Schiedam begon de competi tie voortvarender en liet met 14-1 Botlek kansloos. Eurostars-VIaardingen Holy 13-3 Een uiterst matige start van Vlaardingen Holy. „We hebben duidelijk onder ons kunnen gespeeld." was ook het oordeel van Ab Bruinekool. „Jammer, want het was direct ai een belangrijke wedstrijd." Op de heuvel had Bob Soudijn gekozen voor het jonge talent Danny Rossini. Op de plaat kon hij de druk van het moe ten presteren duidelijk nog niet aan en na vijf innings kwam Bas van Hees hem ver lossen. Hij kon echter de wed strijd ook geen positieve wen ding geven. Rossini was aan slag echter de beste speler van Schiedam. Met een gemiddel de van vier uit vier scoorde hij enorm. Hij inspireerde zijn ploeggenoten echter nauwe lijks. Na drie innings was de ont moeting eigenlijk al afgelopen. Het sterke Eurostars liep sim pel uit naar een 6-0 voor sprong. Zelfs drie man op de honken kon Vlaardingen niets terug doen. Aad van den Berg, Gerard Wapenaar en Ruud Stentler gingen door pick-offs en het proberen te stelen van honken uit. Het einde van de kwelling voor Holy kwam uiteindelijk bij de 13-3 score. Voor Vlaardingen scoorden Jan Lugthart, Danny Rossini en Ab Bruinekool de punten. De werpeijfers waren als volgt: Rossini: 2-3-8 en het veld maakte twee fouten. Van Hees: 3-1-5- en het veld liet hem één keer in de steek. Schiedam-Botlek 14-1 Een probleemloze overwinning voor Schiedam. Op alle fron ten was het team van Wout van der Have superieur. In de eerste innings werd direct al een gat van zeven punten ge slagen. Hans van Galen, Henk Meijer, Fred Reymer en Eric Zorgdragen waren onder an dere verantwoordelijk voor de score. Tot aan de vierde in nings ging het uitstekend met de thuisploeg. Daarna verslap te de concentratie. Op de heu vel gooide Henk Meijer een sterke wedstrijd. Het einde kwam na zeven innings. Vlaardingen Holy was kansloos tegen Eurostars. Vlaardingen Het waterpoloteam van Shell verloor de degra datiewedstrijd tegen DES (6-12) en zal volgend jaar weer eerste klasse kring spelen. De Wik-heren echter hebben zich kunnen handhaven in het distrikt, ondanks het verlies tegen AVZV: 6- 11, De dames van VZC verloren van het gepromoveerde PCG (5-9) en degradeerden terug naar de kring. SZC besliste de wed strijd tegen EZ&PZ met 5-6 in haar voordeel. VZC-PCG (d) 5-9 In de laatste wedstrijd van het seizoen ot- moette VZC het reeds gepromoveerde PCG. Onder de goede lei ding van Nijkerk speelden de Vlaardingse dames een sterke wedstrijd. De eerste drie perioden had VZC het spel van PCG onder controle. Er werd goed gezwommen en veel bewogen. In het eerste kwart scoorde VZC via een strafworp. PCG ging in de aanval en maakte gelijk (1-1). Na een J.-2 achterstand kwamen de Vlaardingse dames op een 4-2 voorsprong, waarvan een doel punt van de sterk spelende Irma Voor ham. Toen raakte de energie van VZC op. PCG kwam in haar eigen spel en kon zeven maal tot scoren komen. Het Vlaardingse team had geen weerwoord en door een doelpunt van Karin Nieuw- straten werd de uitslag 5-9 in het voordeel van PCG. VZC ein digde op een zevende plaats in de middenmoot van de competi tie. Toch degraderen de dames; een herverdeling van de compe titie maakt dit noodzakelijk. Acht ploegen moeten het veld rui men en VZC is met zijn zevende plaats de laatste. Shell-DES (h) 6-12 Een spannende wedstrijd, omdat verlies voor beide teams degradatie uit het distrikt betekende. Nog steeds gehandicapt door blessures begon Shell de wedstrijd met zeven man. Een duidelijk nadeel, want DES had wel drie reser ves. In de eerste periode kon DÉS uitlopen naar een 4-0 voor sprong. Shell deed er alles aan om in te lopen, maar miste de capaciteiten om het DES echt moeilijk te maken. Door dit ver lies is het Shell dat degradeert naar de eerste klasse kring. De huidige coach Aad de Jaeger zal het team naar alle waarschijn lijkheid blijven coachen. De jeugd zal volgend jaar centraal ko men te staan. Wik-AVZV (h) 6-11 Wik begon de wedstrijd zonder Frenklin Vintges (ziekte), diegene die dit seizoen de meeste doelpunten scoorde voor Wik. Tot aan het einde van het derde kwart ging de strijd gelijk op, via 1-0, 1-1, 2-1 werd het 6-6. Maar in de vier de periode werd Wik weggespeeld. De scheidsrechter was lichte lijk gepikeerd geraakt door het Vlaardingse team en ging eenzij diger fluiten. Hij kende vier strafworpen toe aan AVZV en Wik had daar geen antwoord op. De leiding maakte het spelplezier van deze aantrekkelijke wedstrijd een stuk minder. Wik verloor uiteindelijk met 6-11. De Vlaardingers hebben zich met acht punten wel weten te handhaven in bet distrikt. Rotterdam De driebanders Daan van Klooster (Novum) en Peter van Mierlo (LMO) zijn gedurende het weekeinde de grote triomfators bi] de distrlciskampioenschappen gewor den. Van Klooster prolongeerde In Nieuw Rub roek zijn titel eerste klas driebanden klein en in Groot Weena bleek de suprematie van Van Mierlo bij de eerste klas driebanden groot onaantastbaar. Roosendaal Voor het eerst in haar met zo'n dertig nationale titels om hangen atletiekcaxriere startte de 23- Jarlge Elly van Hulst zaterdag In het Nederlands kampioenschap op de vijf kilometer. Nederlands snelste midde- nafstandsloopsler aller tlfden demon streerde ook hierbij haar suprematie en toonde tevens haar grote moge lijkheden op de langere afstand. Ze deklasseerde niet alleen het gehele veld van negentien vrouwen maar verpletterde met haar tijd van 15.50.6 het dislrictsrecofd dat met 17,17,2 op naam van Brigitte de Nijs van Sparta stond. In de strijd om de nationale titel op de tien kilometer heren onderscheid de John van de Wansem zich over duidelijk. De 33-jarige wonende Spar- ta-man werd uiteindelijk door Joost Born van Phoenix met de grootste moeite bedwongen. Born won in 29.25 min. SteBf Kelne realiseerde 31.00,7 min. en Lou Polak 31.02.4 min., hetgeen voor de Capellenaar een persoonlijk record was. Den Haag De eerste zege voor Kampioensjockey Kevin Davies werd gisteren een feit. Davies, die een paar weken geleden tijdens de race van de favoriete King aftuimelde, bleek fit genoeg om met de klassehengst Wouter Raaphorst op Dulndlgt de Malta-Prijs op zijn naam te schrijven. Rotterdam Het eer sta team van 'Victoria' doet het tot nu toe uitste kend in de eerste klasse van de lan delijke tenniscompatltie. Na twe« speeldagen is de ploeg reeds een se rieuze kandidaat voor ha- kampioen, schap met daaraan verbanden auto. matische promotie naar de hoofd klasse. niet in de laatste plaats dank zij Judith Salomé die zien kort voor de competitie als lid aanneJdde, DH keer werd gewonnen van het Eindho- vense Volley met 8-0. Rotterdam De hockeysers van Rotterdam werden gisteren tampioen van de eerste klas door eenO-3 zege op hekkesluiter Schaerweijdi. De for matie van trainer Van Rdo; promo veert daardoor naar de otérganes- klasse. Het heren team van Rotfertam had geen moeite met DKS. Dooi treffers van Benedictus van Lieshou en Jo hannes Boele van Hensbroe: bleven de punten in Rotterdam (2-0, Victoria werkte zich omhoog foor een uiterst nuttige 1-0 zege - ratuurlljfc door toedoen van Willem Leesboer - op Hurley (Amsterdam), De Rotter dammers kunnen nog degradnie ont lopen. Rotterdam Frans van den Biden heeft het winnen nog niet varberd. De Westlandae wielrenner beveei dat aan de Rotterdamse Doencadt waar hij In de massasprint bi d« liefhebbers een aantal snelle nan* nen achter zich lief. Het is voor het eerst, dit seizoen dat Frans van dsn Enden een licentie als liefhetber heeft aangevraagd. Zandvoort Bij afwezigheid van Jan Lammers mag Cor Euser als de beste coureur van de nationale auloren- sport worden genoemd. De 25-jarlge jrofessional uit Oss schaafde bij de tampioenraces op het circuit van Zandvoort weer eens aan die reputa tie. Voor het eerst van zijn leven stap te Euser in een sporiscar en hij domi neerde met zijn huurwagen onmiddel lijk de race In de sports 2000-catego- rie. Ook de merkenrace in de Toyota Corolla-klasse werd een prooi voor Euser. Dep Haag - Ons Eibernest behaalde tegen Archipel het eerste punt (88) en degradeerde tegelijkertijd, in de topper uit de hoofdklasse korfbal ging koploper DOS"46 onderuit bij 3KC. Da Papendrechtse formatie keek bij de rus! tegen een 3-4 achter stand aan. Het team uil Nijeveen had ook in de tweede helft lang de leiding, maar op de valreep sloeg PKC kef- hard toe, Earst maakte Sjaak Eusar 7-7, waarop zijn vrouw Corrie vlak voor lijd de eindstand op 8-7 bepaal de. Voor de top-twaalf van Anton Mulders scoorden verder: Martin Langendoen (twee maal), Shirley Eil- bracht, Lenle kannegleter, Theo Eu ser en Gerrit de Heer. PKC beleefde zaterdag trouwens toch een triomfan telijke dag. want dankzij eer zege op Pams 2 werd het reserveteam van PKC voor da derde achtereenvolgen de maal kampioen van Nederland. Stand hoofdklasse: DOS'46 13-20, Rohda 14-18, Blauw Wit 14-17, Archi pel 14-16. PKC 13-15, Forluna 12-14, 3etos 13-14. Luto 14-10. Allen Weer baar 13-9, Ona Eibernest 14-1. Met het Rotterdamse korfbal gaat het goed. Het Zuiden legde beslag op de titel in 1A via een 13-8 zege op DKV en promoveert daardoor naar de pro motieklasse in de landelijke competi tie. Ten Donck werd kampioen In 2B en neemt de plaats van Het Zuiden In de eerste klasse over. Rivaal De Ber men werd met 13-10 teruggewezen. Verder staat 2D De Overkanters op het punt kampioen te worden en daardoor eveneens de eerste klasse binnen te stappen. In de promotieklasse boekten verder zowel Sperwers als Trekvogels winst, in B haalde Sperwers een punt bin nen bij BEF (6-6), waardoor de kan sen op handhaving gestegen zijn. In C boekte Trekvogels de derde zege op rij: hekkesluiter TJoba werd mat 13-9 geklopt. Rotterdam Een Rotterdams "korf balt Bam neemt op koninginnedag (30 april) in Londen deel aan het traditio nele Trlangual-toernool. Ook Loridift Kent komen met hun teams In deze driekamp uit. Voor het Nederlandse team werden geselecteerd de dames Gea Beu kern a Hoogvliet). An ja Kern pers (Ter Gouw), Bep Patte (Unicum), Suzan Verdoom (Bolnes). Annet Vlcenten en Elly Winkelharst (beiden Het Zuiden) en de heren Henk van de Gaag OSCR), Kees Grandla (Bolnes), Dick Haagsman (Korbis), Kees Huisman (Ter Gouw), Ron van Ree (Hoogvliet), Luit Schokker (Korbis). Als trainer- /coach treedt de Schiedammer Ton SahlU^p. Rotterdam Door de 11-13 nede- laag dia de heren van handbalcltb Ancora leden tegen Indus hedt Wings, dat met 9-19 van Actie! wo», de koppositie overgenomen. Ancora da» Wlngs nog thuis krijgt; ligt een punt achter op de Hagenaars. Snelwiek kwam In Maassluis tegen Unltas tot een 12-18 overwinning, Atomium moest op eigen lefreln toe zien dat het jonge WIK met 13-18 won. Meeuwen en Treffers «Inrtigde op 16-21 waardoor Treffers1 op kop komt. Bij de dames versloeg Wings Actief met 9-6. Snelwiek won knap van Athene (19-12) en Ancora bleek niet opgewassen tegen WIK en vertoa met 12-9. Houten Het Utrechtse Orca won de honderdste Varsity, het jaarlijkse, studentikoos roeispektakel. Onder da zeven ploegen voer slechts een met- corporale verenlglngsvier mee, fiat Utrechtse Orca, dat nog won ook. Ei genlijk geen echte verenigingsploeg, maar een samenraapsel van goede roeiers. Nijkerk De Koninklijke Nederland se Zwembond verwacht deze maand rog een nieuwe bondscoach te kun nen benoemen als opvolger vfln Bert Sitters die naar Spanje vertrekt. Voor het eerst hebben da zwemmers in spraak gekregen. De gedachte vfln zwemmers en zwemcommlssie gaai uit naar trainer die het beleid van Bert Sitters, waarmee hij de laatste Jaren succes heeft, voortzet. Blackpool Engeland won de tradi tionele landenwedstrijd in 9lackpoo1 met ruime cijfers: 194-16C na een voorsprong van 87-77 wairmee de eerste dag werd afgesloten. De cijfers weerspiegelen hd verschil in aanpak: in Engeland meei dan vijf tig full-time trainers, die iverigens met z'n allen niet hebben vtrhlnderd dat achttien van de bes» Britse zwemmers en zwemsters zin uitge weken naar de Verenigde Saten en Nederland, waar het de scleldende bondscoach Bert Sitters slahts ge geven was zijn functie op fart-tirrw basis uit te oefenen. De enige recardbreker was de vip- lienj'arige Brabander Arthur dt Rouw, die met 8.33,18 als tussantijt op te 800 meter en 16.09.10 als einflijd na 1500 meier twee adspiramenecords scherper stelde. Miinchen De Sovjet-Unie hedt hel afgelopen weekeinde geheel vcgeiu de verwachting de Europese ijtw>c- key-tltei veroverd. Na cvenvinrog» op rivaal Tsjechoslowakije (zatedag. 5-1) en Italië (gisteren, 11-1) fs diep" per machtige kamploensploeg bittan bereik gekomen van de concurreilie- Voor het wereldkampioenschap vow evenwel nog een finaleronde speeld. waarin de beste vier la rif het opnieuw tegen elkaar opneren- Naast de Sovjet-Unie heeft Zwd» zich al voor de finaleronde geplat Voor de overige twee plaatsen kor» Canada, Tsjechosiowaklje en Vw* -Duitsland nog in aanmerking.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1983 | | pagina 6