WATERWEG II Veel watersport in r eer eatiep rogramma Oranje expositie is niet de enige Touwtrekken om peuterspeelzaal l Dit weekeinde en volgende week: B en W: Liever niet in christelijk schoolgebouw Edisonschool niet verbouwd Fietser valt over honden Waarschuwings schoten stoppen zwartrijder Zwembaden zien meergeld binnenstromen Woonkamer Uitgebrand 'Dubbelganger' op de eilanden Hulpbrug 't helpt nu tegenliggers AGENDA Rotterdams Nieuwsblad- vnjdag RW 19 augustus 1983 Schiedam De verbouwing van het schoolgebouw aan het Edisonplein gaat niet door. Burgemeester en wethouders hebben hun principebesluit in getrokken en geven nu de voorkeur aan uitbre'iing van de Prof.dr.Ph. Kohnstamm- school aan de Fahrenheit- straat. Of deze wijziging in de ge meenteplannen betekent, dat de Theo Thijssenschool aan het Edisonplein nu gesloopt moet worden, is vooralsnog niet bekend gemaakt. Kunste naars en verenigingen in Schiedam hebben laten weten de ruimte wel te kunnen ge bruiken. Schiedam Een 3l-jarige Schiedamse. die met haar 2-ja- rig dochtertje in het kinderzi tje door het Beatrixpark fiet ste, is gistermiddag ter hoogte van de kinderboerderij ten val gekomen, toen plotseling twee honden overstaken. Het kindje klapte met haar mond op het kinderzitje en raakte haar bo- ventandjes kwijt. De vrouw had na de val buikklachten. De eigenaar van de honden is bij de politie bekend. Een poging om tegels te zetten is een 21-jarige Schiedamse doe het zeiver noodlottig ge worden. Bij het karwei in zijn woning aan de Rotterdamse- dijk liep de man een slagader lijke bloeding op. Hij moest in het ziekenhuis worden behan deld. Vlaardingen Tsvee waar schuwingsschoten moesten er woensdagavond gelost worden om een jongeman, die zonder kaartje met de bus had willen rijden en die zich daarna nogal opstandig gedroeg, mee naar het politiebureau te krijgen. De politie was gealarmeerd nadat de jongeman op het Liesveldviaduct was betrapt op zwart rijden. Omdat de niet betalende passagier moeilijk heden veroorzaakte verzocht de centrale post van de RET om assistentie. Op het moment dat de agenten de jongen van de bus naar de gereedstaande surveillancewagen wilde bren gen, rukte hij zich los en ging er als een haas vandoor. De politiemannen renden ach ter hem aan, waarbij een van hen echter over een richeltje In de weg struikelde en ten val kwam. Nadat twee waarschu wingsschoten waren gelost kon de jongeman in de Brede- rostraat worden gearresteerd en alsnog overgebracht naar het politiebureau. De gevallen agent liep bij de actie enkele verwondingen op, onder meer aan het gezicht. Hij raakte ook even buiten be wustzijn. Hij werd voor behan deling naar het Holyzieken- huis gebracht. Schiedam De drie Schie damse zwembaden krijgen geld als water binnen dank zij enkele nieuwe activiteiten en aanpassingen in het roos ter voor het badpersoneel. Maar de instanties die voor zwembad Zuid, Groenoord en het Sportfondsenbad ver antwoordelijk zijn, hoeven er niet op te rekenen dat dit een blijvend voordeeltje is. De stichting Zwembaden Schiedam en de NV Sport fondsenbad moeten de extra binnengekomen gelden op nemen in de jaarrekening '83, zodat de gemeenteraad er bij zijn kamende bezuini gingsoperatie in 1984 reke ning mee kan houden. Concreet kan dat betekenen: subsidie vermindering met twintigduizend gulden vcfor de stichting en de NV. Maar bet lijkt er meer op, dat de gemeente één en ander wil verrekenen met de kosten van het schoolzwemmen. Vlaardingen De woon kamer van een flatwoning aan de Adrïaan Pauw straat is woensdagavond geheel uitgebrand. De brandweer kon voorkomen dat ook de rest van het ap partement in vlammen zou opgaan. De politie heeft een man aangehouden, die verdacht wordt de brand te hebben I aangestoken. ^i!ii]iii!iNiifiiimiiiiiiiiiwiiiiiiiiiiiij[|[jtnniiiiiiiiiimiji!iiii!iii[[|[nti[f!f!iiiii!!iiJ[^ Vlaardingen In het programma van de afde ling gemeentelijke spor tieve recreatie voor dit weekeinde en voor vol gende week zit opval lend veel watersport verwerkt. Dat begint zondag al, wanneer een surftocht voor volwasse nen en gezinnen wordt gehouden. Ook is er die dag een kanotocht. De evenementen van zon dag vinden0 plaats ter af sluiting van de cursussen windsurfen en kanovaren, die de afdeling sportieve recreatie in het afgelopen seizoen heeft gegeven. In samenwerking met de ka novereniging Natsec wordt een kano-kof fietocht ge houden, die om 11 uur be gint aan de Vlaardtngse Kade in Schipluiden, bij het onderkomen van de kanovereniging. Het gaat om een toertocht, die de deelnemers via de Vlieten en de Vlaardingse Vaart zal voeren. Halverwege zal voor koffie of iets anders worden aangelegd bij een van de vele cafeetjes, die langs de route te vinden zijn. Wie mee wil doen hoeft niet per se een eigen kano te bezitten: men kan die ook van de gemeente lijke afdeling huren. Wie geen kano heeft, betaalt tien gulden per persoon om mee te mogen; wie zelf zo'n vaartuigje meebrengt is 3,50 gulden kwijt. Tussen 10 en 12 uur wordt op de Watersportweg in Vlaardingen, ter hoogte van het viaduct van rijksweg 20 aan de kant van de Broek polder, gestart voor de wind- surf-toertoeht die zondag eveneens zal plaatsvinden. Ook deze tocht voert over de Vaart en de Vlieten. Wie zelf een plank meebrengt betaalt 3,50 gulden aan deel namekosten; wie er ter plaatse een huurt is 18,50 gulden kwijt. De surftocht wordt georganiseerd in sa menwerking met Dewi-sur- fing. Kinderprogramma Volgende week wordt de sport- en spehveek. die de sportieve consulenten van de gemeente Vlaardingen a! eerder hielden tijdens de va kantieperiode, herhaald. Ook daarin zit de nodige wa tersport, maar er zijn ook andere activiteiten. Maandag is er een handbal en een voetbaltoernooi, die worden gehouden op het terrein van handbalvereni ging De Hollandiaan aan de Amsterdamiaan. Op dinsdag 23 augustus is er een water- recreatiedag in de Vlaardm- ger Vaart, ter hoogte van jachthaven Callenburgh aan de Watersportweg. Op woensdag wordt op net gras veld op de hoek van de Le pelaarsingel en de Amster damlaan een fi etseross ge houden. Dit evenement vindt plaats van 10.30 tot 12.30 uur. Van 14.00 tot 16.00 uur is het sport- en spelieam op het grasveld Esdoorn- dreef/ Acaciadreef aanwezig. Een dag later, op donderdag, wordt nogmaals een water- recreatiedag gehouden: de zelfde activiteit en op dezelf de locatie als twee dagen eerder. Op vrijdag 26 augus tus tenslotte is er 's morgens mini-Wampex; een speur en orientatiespel met op drachten, en levend stratego door de bossen van de Broekpolder. Startplaats is in beide gevallen het gras veld bij watersportvereni ging Callenburg aan de Wa tersportweg. Het vakantieprogramma van de sportieve consulenten be gint dagelijks om 10 uur en eindigt om 15 uur. Een deel nemerskaart voor de gehele week kost voor de jeugd vijf gulden; wie slechts een en kele keer mee wil doen is één gulden per dagdeel kwijt. Kinderen die de gehe le dag mee willen doen moe ten wel brood meenemen voor tussen de middag. ^IIIMIIIIIIIilllllllinilllllll|lll|||||||||||||!||||||l|||IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIlllllll!l!lllllllllllllllllllllllllllllll!lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!lllllllllllllllllll!MIIIII!l!lll!lll!IIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIinlll!llllllllllll!!lll!lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllliï; Oud-verzetsstrijders kijken naar de Oranje-tentoonstelling, Het zijn Henk Bakkes en Aart Aartoom. Schiedam De tentoonstel ling over honderd jaar Oran je-vorstinnen, momenteel in Schiedams stedelijk museum, blijkt niet de enige te zijn die momenteel in Nederland ge houden wordt. Er is er min stens nog één. Sinds gisteren staan negentien andere pane len, met identieke foto's, ten- Vlaardingen De peu terspeelzaal Harlekijn in de Westwijk heeft een nieuwe huisvesting. Als begin september het schoolseizoen weer begint zullen de peuters die van de speelzaal gebruik ma ken naar de Van der Werffstraat moeten, waar de speelzaal onderdak heeft gekregen in een niet meer voor onderwijsdoe leinden in gebruik zijnd schoolgebouw. De huisvesting in het ge bouw van scholengemeen schap Beneden-Maas aan de Buys Ballotlaan is verlaten, omdat de scholengemeen schap dat lokaal zelf nodig had. Rond de nieuwe huis vesting van de peuterspeel zaal is al heel wat gehakke tak aan de gang geweest, welke discussie nog lang niet is verstomd. De Stichting Kindercentra Vlaardingen, die de speelzaal onder haar beheer heeft, is woest op de gemeente Vlaardingen nu de speelzaal in de Van der Werffstraat is ondergebracht. De problemen rond de speel zaal ontstonden in juni. toen Het schoolgebouw aan de Van der Werffstraat, waar peuterspeelzaal Harlekijn na de vakantie gaat beginnen. Ouders, leidsters en bestuur zijn daar nauwelijks gelukkig mee. door Paul Houkes gesproken werd over de nieu we huisvesting van de °*^eel- zaal. In het kader v be zuinigingen had de unte- raad vorig jaar novu ove rigens al besloten, dat het aan tal speelzalen in de Westwijk moest worden teruggebracht van drie naar twee. Het schoolgebouw aan de Van der Werffstraat werd al in het begin van de onderhandelin gen door de gemeente als mo gelijke locatie naar voren ge schoven. De stichting voelde daar niets voor, omdat er dan geen goede spreiding van de peuterspeelzalen over de wijk zou zijn, In hetzelfde schoolge bouw zit al een andere speel zaal: Bibelebons. Tijdens een later gesprek kwam de stichting kindercen tra met het voorstel, Harlekijn te huisvesten in een leegstaand lokaal van de protestants- christelijke Govert Maan- school aan de Professor Tel- dersstraat. De gemeente voel de niets voor dat alternatief. Omdat dat voor de gemeente extra geld zou kosten, zo werd begin juli in een brief van het college aan de gemeenteraad betoogd. Volgens de stichting kinder centra zitten er echter geheel andere argumenten achter. Een citaat uit een brief, die de stichting eind juni aan de ge meenteraad schreef: „Dit voorstel werd door wethouder Maarleveld enorm negatief ontvangen. De wethouder werd 'ziek' van de gang van zaken rondom het bijzondere onderwijs en de stichting moest toch maar oppassen niet de schijn-op zich te laden dat er bepaalde bindingen zouden bestaan met de protestants- christelijke schoolorganisatie waartoe de Govert Maansehooï behoort." De gemeente heeft een geheel andere zienswijze op de kwes tie. In de brief aan de gemeen teraad van begin juli schreef het college onder meer, dat huisvesting van de peuter speelzaal in de Govert Maan sehooï op jaarbasis een bedrag van 5500 gulden zou hebben gekost: de zogenaamde gebrui kersvergoeding die de ge meente aan de vereniging voor protestants-christelijk on derwijs had moeten betalen. In een andere brief van de ge meente, die binnenkort zal worden verzonden aan de Al gemene Bond voor Onderwij zend Personeel, ontkent het college dat het het afwijzen van het alternatief van de stichting kindercentra iets te maken had met hel.feit, dat de voorgestelde ruimte in een protestants-christelijke school zat. Die ABOP maakte zich name lijk ook zorgen over de zaak. De bond was bang dat huisves ting van Harlekij'jj in een pro testants-christelijk gebouw in de toekomst wel eens invloed zou kunnen hebben op het leerlingen-aantal op de open bare scholen. Aan de gemeente schreef het bestuur van dezx* onderwijs- vakbond begin juli onder meer: „Huisvesting van peu terspeelzalen in een schoolge bouw heeft vaak automatisch tot gevolg, dat kinderen op de bijbehorende kleuter- en lage re school zullen worden inge schreven en geplaatst. In ver band hiermee verzoeken wij u in dit geval aandacht te beste den aan de belangen van het openbaar onderwijs." Teleurstelling Inmiddels zat ook de ouder commissie van Harlekijn en de oudercommissie niet stil. Eind juni schreef de commissie een brief aan de gemeente, waarin teleurstelling tot uitdrukking werd gebracht over het feit dat de gemeente niet naar de wensen van de speelzaal zelf wilde luisteren. Het college van B en W hakte uiteindelijk de knoop door, en stelde definitief het schoolge bouw in de Van der Werff straat ter beschikking. Na de verhuizing moet er maar ver der overleg op gang komen over de spreiding van de peu terspeelzalen in de wjjk, zo be sliste het college. En zo gaat Harlekijn binnen kort van start in een accom modatie, waarmee de ouders, de leidsters en de beherende stichting nauwelijks gelukkig zijn. De raadscommissie voor cultuur, emancipatie en vor ming buigt zich in haar verga dering van maandagmiddag nog even over de diverse ont vangen en verzonden brieven over de kwestie. Het is niet onmogelijk dat de stichting kindercentra of de oudercommissie van Harlekijn dan nog eens zullen proberen, de gemeente tot andere ge dachten te brengen. toongesteld in de Blije Borgh in Hendrik Ido Ambacht. En volgens Jan Anderson, direc teur van het streekmuseum in Vlaardingen, wordt nog deze week dezelfde tentoon stelling geopend in HelJe- voetsluis, hoewel de expositie dan ook in Schiedam nog voortduurt. Toch gaat dat niet ten koste van de belangstelling, aldus woordvoerders van Oranje verenigingen. Per expositie is het publiek niet groot, maar omdat de tentoonstelling door het land reist en dus dichtbij de mensen komt, is de totale interesse aanzienlijk. Die in druk is er na anderhalf jaar ervaring met de expositie. Toch is de animo in Schiedam niet groot geweest toen deze week de Oranje-expositie geo pend werd, hoewel men dal niet wijt aan de 'dubbelganger' op de Zuidhollandse eilanden. Het lijkt er doorgaans op, dat veel mensen niet naar een opening in het museum dur ven te gaan, de ene keer om dat zij bang zijn gekke kunste naars tegen het lijf te lopen, de andere keer omdat er een te deftig publiek geacht wordt te zijn. Dat valt meestal wel mee. Deze week waren er enkele oud-verzetsstrijders en wat no tabelen, onder wie de twee VVD-wethouders Luub Haf kamp en Cor van Tilborg, CDA-raadslid Rein van Raal- te, gemeentesecretaris Melis Blok, waarnemend commissa ris Piet van den Hengel en Arie Ouweneei, voorzitter van de Schiedamse Gemeenschap. De stichting tot viering van nationale feest- en gedenkda gen (VNFG) zag tot haar ge noegen, dat uit Vlaardingen enkele bestuursleden van het comité Het Geuzenmonument waren gekomen: Ben Niestadt, Leen Lucardi en Dita Tuitel. In het voetspoor van Expogé- bestuursleden Aart Aartoom en Cor Nater was Henk Bak kes meegekomen, de voorzit ter van de afdeling Schiedam van de Nederlandse bond van oud-strijders en dragers van het mobilisatiekruis. Op de tentoonstelling is konin gin Emma te zien, die als re gentes het land bestuurde, tot dat prinses Wilhelmina oud genoeg was om haar taak op zich te nemen. Het huwelijk van Wilhelmina met prins Hendrik, haar eerste huwe lijksjaren, de dood van de ko ningin-moeder, prinses Juliana in haar jeugdjaren, haar verblijf in Londen, de be vrijding, de geboorte van prin ses Beatrix en de laatste jaren van koningin Wilhelmina zijn eveneens te zien. Wie deze week de tentoonstel ling in Schiedam (of Helvoet, of H.I. Ambacht) moet missen, kan altijd nog later deze maand elders kijken: vanaf 24 augustus in de Waterstal in Oud-Beijerland en vanaf 30 augustus ïr. het gemeenschaps centrum Trefpunt in Oud Al- blas. De Oranje-verenigingen houden meer exposities tege lijk om aan de grote vraag te kunnen voldoen. Schiedam Het Schiedamse deel van de Spaanse Polder is niet zo goed bereikbaar als het industriegebied aan de andere kant van de Schie, '5- Graveland. Het kost bijvoor beeld enige moeite om van uit de Spaanse Polder in. Schiedam bij rijksweg 20 te komen. Daar hebben Ben W iets aan. gedaan. De Hulpbrug gaat zijn naam weer eer aan doen voor wat betreft het verkeer vanaf de Overschieseweg-. Dat mag van de brug weer gebruik gaan maken om via de Nieuwpoortweg bij de op rit naar rijksweg 20 te ko^ men. Beperkende maatregelen voor dit verkeer zijn inge trokken. Maar nu is het ver keer, dat vanaf de Nieuw poortweg naar de Spaanse Polder wil, geconfronteerd met een doorgaanverbod. Dë situatie is gewoon omge? draaid. Lang zal dat geen ei^ gernis opleveren, want in mei 1984 moet de nieuwe brug over de Schie bij de De Brauwweg klaar zijn. De Spaanse Polder is nu al tijd nog vanaf de rijksweg bereikbaar via het Giessen.- plein. Vrijdag 19 augustus Manege Krelingen: 09.00: C.H.I.O. 06e Intematinonale Concours Hippa- que; Dressuur, Springwedstnjden. show van warmbloed paardenstam boek Nederland. Holplein theater: 20.15: Adèle's keus' tour de chant van Adèle Bloemendaal. Parkzicht Ska: 23.00: J.P. Private Live, met-in het voorprogramma Woody and his Sldeman. Arena: 21.30: De Belgische popzangeres Jo Lemaire. Harbour Jazzclub: 21.30 Peruna Jazzband (Kopenhagen). Zaterdag 20 augustus 7 Manege Kralingen: 09-00: C.H.LO. 36e Internatlnonate Concours Hlppf- que; Dressuur, Springwedstrijden, pa rade van 200 paarden t.g.v. 60 jarig bestaan Hippische Sportbond. Hof pleintheater: 20.15: 'Adèle's keuè' tour de chant van Adèle Bloemen daal. Harbour Jazzclub: 21.30: Ste vedore Jazzband. Poppentheater Belle Pbbi: 14.30: 'In de kijkdoos van Kiko'. Schouwburgplein: vanaf 13,00: Cyclo-bal toernooi. El Amra: (Hartmanstraat) 01.30: The Platters. L 'Esprit: (Wendeldljk 25) 20.30: Dtjp Mark Lewis. Bioscopen Alhambrs 1: 'The Hunger' (16) dag. 2.00-7,15 en 9.30 u, zond. 1.30-4,00- 7.15 en 9,30 u. Aihambra 2: "Sophie's Choice" (16) dag. 8,15 u. Calypso 1: 'Blue Thunder' (12) dag. 2.00-7.00 en 9.30 u, zondv 1.30-4.00-7,00 en 9.30 u. Calypso ik 'Local Hero' (al) dag. 1.45-6.45 en 9.15 u, zond. 1.15-3,45- 6,45 en 9,15 u. Calypso 3: 'Merry Christmas mr. Lawrewnce' (16) dag. 2-00-7.00 en 9.30 u, zond, 1.30-4.00- 7.00 en 9.30 u. Centraal: 'Moments of love' (18) dag. 12.15-2.00-3.45- 5.30-7.15 en 9.00 u, di. en woe. 'Prin cess Seka' (18). Cineac (Beurs): 'Oc- lopussy' (12) dag. 2.00-6.45 en 9.30 u, zond. 1,15-4.00-6,45 en 9.30 u. Ci neac (Bijenkorf): 'Porky's 2 de vol gende ochtend' (16} dag. 2.00-7.00 en 9.30 u, zond. 1.30-4.00-7.00 qn 9.30 u, ma. en woa. 2.00 u. Cinerama 1: 'Psycho-2' (16) dag. 1.45-7.00 en 9.30 u, zond. 1.30-4.00-7.00 en 9.30 i. Cinerama 2: 'Flashdance' (al) dag. I.45-6.45 en 9.15 u, zond. 1.30-4.00- 6.45 en 9.15 u. Cinerama 3: 'Even en oneven' (al) dag. 1.45-6.45 en 9.15 u, zond. 1.15-3.45-6.45 en 9.15 u. Cine rama 4: 'Star Wars/ The empire stri kes back' (12) dag. 1 15 en 7.0Q Cinerama 5: "n Schot In de roos' (18) dag. 2.00-7.00 en 9.30 u, zond. 1.30- 4.00-7.00 en 9.30 u. Curao: 'Highroad to China" (al) dag. 2.00-7.00 en 9.30 u, 20nd. 2.00-4.30-7.00 en 9.30 u. Kriterion: 'Gandhi' (al) dag. 8.00 u, zond. 2.00 en 8.00 u. Lumiere 1: 'Porky's-2' (16) dag. 1.15-4.00-7.00 en 9.30 u. Lumiere 2: 'The meaning Of life" (16) dag. 1.15-4.00-7.00 en 9.30 u. Lumiere 3: 'Breathless' (16) dag. 4.00-5,45 en 9.15. en 'Heldi' (al) dag. 1,15 u. Lumiere 4: 'Hol Bubble Gum in Kt leger' (16) dag. 1.45-6.45 en 9.15, zond. 1.15-4.00-6.45 en 9.15 u. Luxor. 'The Blues brothers' (12) do. t/m zond. 2.00-7.00 en 9.30 u. Hex: 'Heerlijk getrommel' (16) dag. van 10.00 u. s'morgens tot 10.00 s' avonds. Thalia: 'Octopussy' (12) dag. 2.00-6.45 en 9.30 u, zond. 1.15-4.00- 6.45 en 9.30 u. 't Venster-1-2-3 ,»n De Lantaren: Gesloten tot 1 septem ber. Nachtvoorstellingen (16) Calypso-1: 'Zeven moordspeclallsten' vrij. en zat. 00.15 u. Cslypso-2: 'Car Crash' vrij. en zat. 00.15 u. Calypsp- 3: 'Everything you always wanted -to know about sex' vrij. en zat. 00.15 u. Cineac (beurs): 'Kung Fu fever' zat 00.1S u. Lumiere-1: 'Bad Boys' vrlj. en zat. 24.00 u. Lumiere-2: 'llsa de harembewaakster van de olieshaiks" (16) vrij. en zat. 24.00 u. Lumiere-3: 'Breathless' vrij. en zat. 24.00 u. Tha lia: 'Octopussy' zat. 00.15 u. Kindervoorstellingen -*■ Aihambra 2: 'Disney festival van be kroonde tekentilms' dag. 2.00 u. zond, 1.30 en 4.00 u. Lumiere-3: 'Hei di' dag. 1.45 u. Passage: 'Herble is de pisang' dag. (beh. ma. en di.) 2.00 u. Diversen Integraal Kankercentrum Rotter- 'Telafconbaken voor vragen kanker' t.K.R. Tel: 010-634130. Raad en Daad: Vragen kunnen schrif telijk worden gesteld aan Redactie Sljthoff Pers, rubriek Raad en Daad Postbus 16050, 2500 AA Den Haag, Op donderdag kan tussen 9.00 en uur telefonisch Informatie worden inge wonnen op tel: 070-190911. G.E.8. Voorlichtingscentrum Rotterdam: (Rochussen straat 198, Tel: 010- 575840.) Voorlichting 'over energ(p, besparing, CAI, tarievene.d- Ope ningstijden maand, t/m vrij. van 9.00- 15.45 uur. Telefonische Hulpdienst Rijnmond: Rotterdam 010-362244 Schiedam 010-731161. Voor hulp bij maaischappelijke en geestelijke no den. Telefonische hulpdienst voor jongeren: Tefc 010-55253B, dag. van 17.00-24.00 U. H.I.C.: Hulp» en infor matiecentrum Postkantoor Cooteingel Tel: 172929, sociale en cullurele.in formatie, rechtshulp, studl# en onder wijszaken. vacaturebank, loontechnl- sehe dienst enz. Geopend maand. II.00-17.00 u, dlnsd. t/m vrij. 8,30- 1700 u. Crisiscentrum Rotterdam: Malhenessertaan 270, i«i: 763944. Voor mensen met accute problemen op elk gebied. Geopend 24 uur per dag ook zaterdag en zondag. 'KA. werkgroep Rotterdam: Bergweg 307a, tel: 673815, voor mensen met aJcoholprob lemen. ■It

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1983 | | pagina 3