SPORT WflTEBWEB Bob Molendijk bedwingt N ieuwenhoom DHS al na twee minuten uitgeteld Flitsende start Cambuur bezorgt SVV fikse kater Jan van der Velden: 'Onverdiend verloren'. Fortuna onderuit - Wim Freriks: 'Weer opnieuw beginnen' KNVB ZATERDAG 3B KLASSE Nuttige winst MW'27 4eKLASSE HVO doet mee R VB ZATERDAG Prima dagje Arno Woerts KNVB ZONDAG 3B KLASSE Excelsior voordelig 4e KLASSE Friederich velt Zwarte Pijl RVIZONDAG RKWIK matig .Leeuwarden SC Cambuur knalde afgelopen zaterdag avond binnen twaalf minuten alle illusies van het bezoeken de SVV aan flarden. Voor ruim zevenduizend toeschou wers schoot de Friese formatie van trainer Theo Verlangen, die uiteindelijk met een 4-2 zege genoegen nam, opvallend produktief uit de startblokken en zette de Schiedammers op een onoverbrugbare 3-0 ach terstand. Toch gaf SVV zich vooral na rust niet zonder slag of stoot gewonnen.' De linies werden gehergroepeerd en toen had men het lef in ieder geval op de helft van de tegenstander te komen. Dit leidde tot twee uitgespeelde kansen, die bei den mei het hoofd werden omgezet in even zovele doel punten. Een turbulente begin fase dus. SVV was na de waarschuwing direct bij de les, maar vergat daar de taktische consequen ties uit te trekken. Het opko mende gevaar Bults en aan de andere kant Hans Erkelens werd door Leen Swanenburg en. Harrie van Kapel onvol doende onderkend- Een zee van ruimte was het gevolg, waardoor de beide vleugelver dedigers Ger van der Heide en Jeffrey Oost regelmatig voor schut gingen. Tel daarbij het feit dat het begrip snelheids duivel libero Leen Warnaar volkomen onbekend is en de bloedstollende taferelen voor de neus van Henk Dirven zijn verklaard. Overklast SVV werd dan ook volkomen overklast met voetbal dat me nige eredivisieclub niet zal hebben misstaan. Ha twee mi nuten lanceerde libero Jaap Bos Bults weer eens Op rechts en kwam Jefrrey Oost te laat. De voorzet van de blonde Fries werd wel weggewerkt, maar kwam precies voor de voeten van de weer prima op dreef zijnde Jos Peltzer. Dir ven had de poeier niet eens- gezien en reageerde pas toen de bal het net bolde: 1-0. Twee minuten later werd SVV andermaal overspoeld door op rukkende manschappen van de tegenpartij. Cambuurs voorstopper Johan Groote ging echter zelf op avontuur en stelde het centrale duo Warnaar-Kiebert met zijn pass voor onoplosbare problemen. Ook de assistentie van Richard Dercks kon geen orde schep pen in de chaos en via zijn voet caramboleerde de bal voor de voeten van de vrij staande Mark Bayne. Dirven dreef Been nog wel naar bui ten maar kon diens schot niet buiten de palen houden: 2-0 en alle toeschouwers waren nog niet eens binnen de poorten van het stadion. Een beetje fortuinlijk versier de Cambuur het derde doel punt, Hans Erkelens snelde voor de zoveelste maal tot aan de achterlijn en kapte getruet het strafschopgebied binnen. De voeten van Mark Wotte vormden evenwel een obsta kel op de weg naar het vijan delijk doel en zorgde voor een theatrale buiteling van Erke lens.* Arbiter Piet Hartland stond er met zijn neus bij en wees gedecideerd naar de stip. Carlo de Leeuw vijzelde zijn zelfvertrouwen op met Cam buurs derde doelpunt na 12 minuten en dertig seconden. Gas terug De Friezen namen gaf terug en SVV peurde hieruit de moed om met individuele ac ties voor het doel van Oscar Zijlstra te verschijnen. Jan Konemann schoot te gehaast en Jan Kroos verslikte zich in een kansrijke situatie. Met Rob van Hemert voor Jan Kroos verkoos SVV na rust te blijven voetballen en te vech ten voor een beter resultaat. Dit had bijna succes toen Jan Konemann na een ééntweetje met Dercks net naast knalde. Na een aanvallende actie van Oost was het in de 67e minuut wei raak De boog voor de pot voorgezette bal werd simpel afgerond door Dercks met een kopbal in de kruising: 1-3. Cambuur had het antwoord direct klaar. Hoekstra's eerste wapenfeit was een corner van Peltzer doeltreffend af te ronden. Warnaar legde hem geen stro breed in de weg en ook Dir ven bleef als vastgenageld op de doellijn staan. Hoekstra koos zorgvuldig de hoek uit en doelpuntte beheerst: 4-1. Rob van Hemert gaf de stand vijf minuten voor tijd een wat draaglijker aanzien. Hij kopte de vrije trap van Wotte bin nen. OPSTELLING SVV: Henk Dirven, Ger van der Heide, Leen Warnaar, Rob Kiebert, Jeffrey Oost; Harrie van Ka pel, Jan Konemann, Mark Wotte, Leen Swanenburg; Richard Dercka en Jan Kroos (Rob van Hemert). Schiedam Hermes DVS en Nieuwenhoorn hebben gisteren ervaren, dat doelman Bob Molendijk er weer is. De Schiedamse goalie zorgde er persoonlijk voor dat de beide punten in Schiedam bleven en Nieuwen hoorn, in het bijzonder trainer Jan van der Velden, zeer teleurgesteld Harga verlieten. Want de eerlijkheid gebied te zeggen dat Hermes DVS er met de 2-1 zege zeer fortuinlijk en Nieuwenhoorn er met lege handen zeer bekaaid afkwam. Al weigerde Hermes DVS- trainer Leen* Admiraal na af loop toe te geven, dat zijn ploeg onverdiend had gewon nen. „Als er één had moeten winnen, waren wij dat toch", predikte de in 'blitse' rode trui gestoken trainer -tegen beter weten in- aan zijn toehoorders. Om zijn conclusie zelf. toch meteen enigzins af te zwakken met: „Mag ik soms een beetje chauvinistisch zijn of niet?". „Maar geluk moet je ook af dwingen", bond Admiraal nog verder in. „Waarbij komt dat Bob Molendijk vandaag erg sterk heeft staan keepen", prees hij zijn vandaag 31 jaar geworden doelman. De Schie damse doelman incasseerde met gretigheid .ook de compli menten van de bitter gestemde Van der Velden, de trainer van Her mes gedurende de voorgaande twee jaar, „Bob heeft voor Hermes de wed strijd gewonnen". „Als ik vandaag verdiend had verloren", vervolgde Van der Velden, „dan had ik daar geen moeite mee gehad. Dan moet je we reeel blijven", bestreed hij de 'verdiende winst' van collega Admiraal. „Ik ben echt zwaar teleurgesteld. Dit was onze eerste goede wedstrijd in deze competitie, en dan ga je met twee van die uitvallen de boot in", Zo'n eerste uitval waarop Van der Velden doelde, ontstond in de 25e minuut. Molendijk had daarvoor al zijn grootse vorm gedemonstreerd toen Nieu- wenhoorn's laatste man en uit blinker Karei de Blok vlak voor hem was opgedoken. Tot dat Jan den Tuinder de snelle Rob van der Tuin aanspeelde en diens voorzet werd door de attente Fred Meerhof eigenlijk niet goed geraakt, maar deson danks langs Kees van der Doel caramboleerde: 1-0. Dat Nieuwenhoorn voor de thee langs het zeker niet impo nerende Hermes DVS kwam, was louter de verdienste van Molendijk. Met een flitsende reaktie maakte hij een kopbal van Ron Pols via zijn vinger toppen en de lal onschadelijk, om vlak voor de thee een kop bal van Cor Oostdijk over de lat te werken. Terwijl Molendijk Nieuwen hoorn twintig minuten na de rust bijna tot wanhoop maakte, door een solo van Pols, die waarlijk door de defensei was gedold, onschadelijk te maken. In die periode na de rust had Nieuwenhoorn het initiatief, maar scoren ho maar. En alsof dat, inmiddels met Piet van Holst voor Bob Meister en Martin Warre voor Flip van Jerry Visser maakt het twee spelers van Nieuwenhoorn lastig. der Pols nog niet erg genoeg was, viel het doelpunt aan de andere kant. Opnieuw lag de snelheid van Van der Tuin daaraan ten grondslag, zij hei dat de vleu gelspits de voorzet van Jerry Visser ditmaal zelf afmaakte: 2-0. Waarmee Nieuwenhoorn nog niet geslagen was, want nadat Molendijk een kogel van Eef van Splunder had be dwongen, was het in de 38e minuut toch raak. Een voorzet van Ron Pols-kon door de toch al opvallend veel vrijheid ge nietende aanvoerder Wim Schwillens zo maar worden ingekopt: 2-1. Waarmee de spanning in de wedstrijd weer terug was. In de buurt van de gelijkmaker kwam Nieuwenhoorn echter niet meer. Vlaardingen Een met name in de tweede helft fel aan dringend Fortuna Vlaardingen heeft het in de thuiswed strijd tegen DFC niet kunnen bolwerken. De Dordtenaren slaagden er in de na rust verkregen 0-1 voorsprong met het nodige kunst- en vliegwerk vast te houden. In de eerste helft was DFC superieur. De Vlaardingers lie pen 45 minuten lang achter hun tegenstanders aan te ren nen. Het gevolg was wel dat DFC erg veel ruimte kreeg en na een kwartier spelen werd daar dankbaar gebruik van ge maakt: 0-1. Intussen was Edwin Berveling tegen zijn derde boeking aangelopen en werd hij 'veiligheidshalve' naar de kant gehaald. Fortuna trok na die achterstand nog furieuser ten aanval en er kwamen kansen voor Peter Sonneveld en Rudolf Gardesien. Invaller Jan Hofman was nog het dichtst bij de gelijkmaker. Zijn schot spatte echter op de lat uiteen. Aan de andere kam kwam Fortuna ook nog verscheidene ma ten goed weg. DFC verzuimde de wedstrijd definitief te be slissen. Schiedam Een dolgelukkige Zwijndrecht-trainer Jan van Loon kon het direct na afloop nog niet zo best bevatten. „Dit is uniek. Zoiets heb ik in al die jaren dat ik train nog niet meegemaakt", blikte hij terug naar die eerste twee minuten waarin zijn ploeg maar liefst twee keer juichend naar de middenlijn kon hollen. DHS streed vanaf dat moment in feite voor een verlo ren zaak. Het werd uiteindelijk 2-4 en de Schiedam mers oogsten toch nog veel lof voor de wijze waarop ze Zwijndreeht na rust in de problemen wisten te bren gen., Slapen doen we 's nachts. Het lijkt vrij logisch, maar wie DHS in de eerste mi nuten aan het werk zag moet daar toch aan getwij feld hebben. De eerste de beste aanval was het al prijs. Jan Olde-Riekerink zag Jan Huizer als een vo geltje zo vrij staan en te gen diens lob had DHS-' doelman André Heine geen enkel verweer. Wat er in de volgende minuut gebeurde zal nog lang on derwerp van gesprek zijn op de de voetbalvelden. Henny Sla schoof de bal rustig terug op zijn kee per. Heine dacht het rol- lertje met zijn voet te stop pen en keek alvast waar bij de bal naartoe zou spe len. Maar helaas, het leder ging onder zijn voet door en passeerde tergend langzaam de doellijn: 0-2. DHS-trainer Wim Freriks kón er na afloop nog kwaad om worden: „Ik heb al zo vcak tegen 'm gezegd dat-ie de bal in zo'n geval gewoon op moet rapen. En nu gaat het dan fout." Weer prijs Die spectaculaire opening bepaalde het beeld van de gehele eerste helft. DHS kwam de klap vooralsnog niet te boven en Zwijn dreeht kreeg alle ruimte de voorsprong verder uit te bouwen. De listige 'wippertjes' van Olde-Rie- door John Bunte kerink brachten Jan Hui zer en John van Noort in kansrijke positie, maar zij misten de precisie. Na een half uur spelen was het eindelijk weer prijs. Nol Roozen tikte de doorge broken Leen Kroos aan en Ton Sloof mocht van elf meter voor 0-3 zorgen. Pas daarna hervonden de DHS ken het Zwijndreeht geen moment echt lastig maken. Schiedammers zich. Het duurde echter tot de eer ste minuut van de tweede helft eer het daadwerke lijk tot iets leidde. De net ingevallen Jimmy Kala- boyas speelde Ruud Klop pers aan, die van twintig meter Zwijndreeht-doel- man Jan-Willem van Noort kansloos liet: 1-3. Het offensief hield aan en toen deed trainer Wim Freriks iets heel bijzon ders: hij haalde Kalaboyas weer naar de kant. Ver duidelijkend: „Ik liet hem invallen omdat hij een goede knal in z'n poten heeft. Maar als ie dan vijf keer buitenspel staat, dan loopt-ie de boel te stagne ren, dan moet-ie er ge woon weer uit." Het brak DHS lelijk op want een minuut later verdraaide Hans Schop zijn knie en moesten de Schiedammers met tien man verder. Toch werd het onmidde- lijk na die wissel 2-3 toen Karei Doesburg van dichtbij inkopte. Toen werd Zwijndrecht-trainer Van Loon wel even bang. „Het zit er in dat de te genpartij na rust risico gaat nemen. Je moet ach teruit en als ze dan al heel snel 3-1 in het mandje leg gen krijg je het moeilijk. Maar ik ben heel tevreden over m'n jonge ploegje. Er is collectief sterk ge speeld. Ze hebben het koppie erbij gehouden en dan is het alleen maar klasse dat ze er vlak voor tijd nog even 4-2 van ma ken." Die vierde goal was overi gens ook weer een ca deautje van DHS-doelman Heine, die op een hoge voorzet finaal mistaste. Voor Leen Kroos was het toen een koud kunstje om de bevrijdende treffer in te koppen. Een fikse dom per voor DHS die neder laag, vooral omdat de competitie zo voortvarend begonnen was. Freriks: „Je verliest die partij ge woon weer door persoon lijke fouten. En het is niet de eerste keer hoor, dat ze de eerste vijf minuten achterin staan te slapen. Maar we gaan maar weer gewoon terug naar af. We hebben nu vier uit vier en moeten maar opnieuw be ginnen." Vlaardingen MVV'2? behaalde een nuttige overwinning op JAC (2-1), ter- wij! TSB tegen WGZ onterecht met 1-0 de boot inging Hoekse Boys zet- te DVO'32 weer met beide benen op de grond. 2-0. MVV'27JAC 2-1 Via een twijfelach tige strafschop (na een sliding van Joop van Berkel) kwam MVV eerst op achterstand Frans Louter zorgde er voor dat beide ploegen nog voor de rust weer op gelijke hoogste stonden: 1-1. Dezelfde Louter lobde de bal eerst nog op de paa! voordat Hans Laserorns de wedstrijd definitief in het voordeel van MVV besliste- 2-1. WGZ—TSB i-o TSB heeft tegen WGZ verzuimd om de vele kansen te benutten. Na een opgelopen achter stand in de eerste helft (doelman Pe ter Schaap kon de bal met onder controle krijgen) waren de Vlaardin gers superieur in de tweede omloop. Kansen van Leen Boon, Cees de Jon ge, Wim Maurits en Wim Stoevelaar konden door hen echter met in een doelpunt worden omgezet. Vlaardingen CION verbaasde vriend en vijand door In de aldellng mei 2-5 te winnen van GOZ. GSS ver loor nipt van Rhoon, terwijl WK voor CCO te sterk bleek (1-2). SVDPW en VDL deelden de punten in doelpunt loze wedstrijden tegen respectievelijk SSV en Nationale Nederlander»- GOZCION 2-5 Chris Bongors had een groot aandeel in da overwinning van zijn ploeg Twee puntgave doel punten maakte de gedrongen aanval ler, die vorige week nog mei griep op bed lag. Ron Bongers, Hans Buiten hek en Rob Steijginga completeerden het kwintet doelpunten. RhoonGSS 1-0 Doelman Henk Schïermanie stopte weliswaar een door Wout Tims veroorzaakte straf schop, maar hij had later op een hard schot geen verweer, Peler de Graaf en Arnold Vollebregt kregen nog pri ma kansen op de gelijkmaker, maar zij hadden hun vizier nlei op scherp staan CCO—WK 1-2 Een uitstekende over winning van de Schiedammers, die door het mislukken van de buiten- speiva! eerst nog op achterstand kwamen. Een flink overwicht resul teerde uiteindelijk in doelpunten van Peet van der Meer (een mooie kogel) en Ger Zuidgeest, die uit een pass van Ronald van Harmeien de winnen de treiter kon laten aanlekenen. Nationale NederlandenVDL 0-0 Hel was een gelljkopgaande wed strijd, die terecht geen winnaar kreeg. Doelman Arno Woerts had een prima dag en behoedde zijn ploeg voor een nederlaag. SVDPWSSV 0-0 In een aantrekke lijk duel heeft SVDPW de kansen met kunnen benutten. Cor Voets en Peter Stok kregen nog de beste mogelijk heden, maar het broodnodige geluk ontbrak. Vlaardingen Bijna louter tevreden heid bij de derdeklassers In deze re gio. Excelsior'20 overdonderde Bode graven (4-1), Martimt kwam bij Trans- valia geen moment m de problemen (0-2) en vfc en VDL haalden verdien stelijke gelijke spelen tegen respec tievelijk Fluks en Nieuwkoop. Excelstor'20Bodegraven 4-1 Direct na de aftrap speelde Edwin Marrevee tekort terug op de keeper en dat be tekende 0-1. Binnen een kwartier had Edwin van der Hoeven in zijn eentje de stand al tot 2-1 omgebogen. Toen Bodegraven ook nog een strafschop miste ,was hel verzet definitief gBbro- ken en kon Excelsior de stand na rust relaxed uitbouwen lot 4-1. Doelpun tenmakers wa-en Wilco Beerenschot en Edwin van Wijk. Als Martin de Vol te het vizier een beetje op scherp had gehad, was de uitslag nog een stuk hoger uitgevallen Rotterdams Nieuwsblad maandag RW 3 oktober 1983 TransveliaMartini! 0-2 Slechts fn het eerste hatf uur kon trainer Hans Huytenberg genieten van zijn ploeg, in die fase schoot Kees Hoogwerf Mart int ook naar 0-1. Daarna zakte het spelpeil ver weg, maar het zwak ke Transvaha kon aanvallend geen vuist maken. Zelfs niet toen Oick Sparreboom tegen een tweede offi ciële waarschuwing opliep en het veld moest verlaten, integendeel zelfs. Martin Kool was er als de kippen bij toen de doelman een bal losliet: 0-2. VFCFluks 1-1 Trainer Hans de Held had Fred Langhorst buiten de Vlaar- dmgse ploeg gelaten, omdat hij te iaat aanwezig was. De 1-1 was een terechte uitslag. De wedstrijd speelde zich veelal op het middenveld af. kan sen waren er nauwelijks. VFC had in de eerste helft het beste van het spel. Fluks was na de thee wat agressiever. Dit resulteerde na tien minuten «r» 0-1; maar nog geen zestig seconden later had Ad de Jong een vrije trap al weer lol 1-1 verlengd. Nieuwkoop—VDL 2-2 De Maasslui- zers lieten m de eerste helft nogal wat kansen liggen. Dit leek ze na de pau ze op te breken toen Nieuwkoop heel soepel uitliep tot 2-0. Even later mocht VDL-speler Ruud Verkade de kleedkamer opzoeken, nadat htj en kele overtredingen ook nog gepaard tiet gaan met kritiek op de scheids rechter. VDL toonde met tien man echler karakter. Dirk Rijsoord en Marcet van de Vaart brachten de stand m evenwicht. VDL had eigenlijk nog moeten winnen, maar de scheidsrechter had niet gezien dat een kopbal van Kees de Man de doel lijn ruim gepasseerd was. Vlaardingen HBSS wist Koudekerk op 1-1 te houden. HVO blijft bovenin goed meedoen en won met 3-2 van Voorne. Satelliet snoepte Rijnmond fn de laatste minuut nog een punt af: i- 1. Koudekerk—HBSS 1-1 De Schiedam mers moesten Leen Dijkshoorn mis sen, die met een liesblessure nog wel enkele weken uitgeschakeld zal 2ijn. Desondanks begon HBSS sterk. Een schot van Andre van der Berg bete kende 0-1 en wanneer Rob van der Meer, Roe! den Hartog en Karei van der Berg zorgvuldiger met de kansen waren omgesprongen, dan was de voorsprong zeker groter geweest. Uit een scrimmage wisten de gasten diep in de tweede helft toch nog de gelijk maker ie produceren. HVOVoorne 3-2 Het was een moei zame overwinning van de Vlaardin gers op het stugge Voorne. Al na twee minuten bracht John Westerdijk zijn ploeg na een pass van Casper van der Velden op voorsprong, maar een rommelige situatie voor het doel van Jan van Eljsden betekende de gelijkmaker. Kort na de rust kwam HVO uit een hoekschop zelfs nog op achterstand, maar Renald Maatsen en Van der Velden loodsten hun ploeg toch nog in veilige haven. Rijnmond—Satelliet 1-1 Trainer Wim Poulus had in de wedstrijd tegen Rijnmond Harry Hartog als laatste man geposteerd, terwijl Peet Hoek naar het middenveld was opgescho ven Dat pakte goed uit voor de Vlaardingers, hoewel zl) erg lang te gen een 1-0 achterstand moesten aankijken. Geluk ontbrak echter bij acties van Richard Jansen en Barend Buitenhek. Het was uiteindelijk inval ler Dick Boot die de dik verdiende ge lijkmaker in de laatste minuut binnen schoot. Vlaardingen Schiedam en FCN'66 verrasten vriend en vijand door over winningen bij Hillesluis en Zwarte Pijl. Ook bij De Hollandiaan levreden ge zichten na de overtuigende 2-0 tegen Poriugues. Hoek van Holland ging bij Alexandria'66 met de bitten bloot: 4- 1. HollandiaanPoriugues 2-0 Martin Blilterswijk was de grote man btj de Vlaardingers. De van CfON overgeko men spits maakte al in de eerste helft beide doelpunten. In die periode was Hollandiaan trouwens superieur en het sterk geachte Poriugues kwam er, ondanks een grote supporierscha- re, niet aan te pas. In de tweede helft moest de ploeg van trainer Hans Voeis iets meer in de verdediging, maar kansen werden er nauwelijks weggegeven. HillesluisSchiedam 0-2 Doelman Jaap van der Nol heeft dit seizoen nog steeds met de gang naar het net hoeven maken, maar wat minstens zo belangrijk is- de formatie van Cor Ha- bermehl wist eindelijk te scoren Al na tien minuten joeg Nico van Huet een vrije trap in de kruising en Hilles luis had geerv weerwoord »n huis. Pas in de tweede helft wisten de Rotter dammers de druk op het Schiedamse doel wat te vergroten, maar de echte kansen kwamen aan de andere kant. Ton Verwey ('diep' gestuurd door Hans Meyer) maakte hier nog hst best gebruik van en bepaalde de eindstand op 0-2. Zwarte PijiFCN'66 0-1 Doelman Rob Hoogwerf (ook hij heeft na drie wedslrtjden 'de nul" nog) stetde met een aantal schitterende reddingen de overwinning veilig. Met name in de eerste helft was FCN oppermachtig, maar slaagde er toen met in te sco ren, Dat gebeurde pas in de twintig ste minuut na rust toen voorzitter Pe ter Friederich (iet zien dat je ook op je 37e nog best een verdediging eruit kunt lopen: 0-1. De Schiedammers kwamen daarna nog goed in de pro blemen. Mede doordat linksback Ruud Kapteyn na aanmerkingen op de leiding de kleedkamer op mocht zoeken. De verdediging hield echter stand. Aiexandris'66Hoek van Holland 4- 1 Een gebrek aan inzet brak Hoek van Holland op. In de eerste Helft ging het allemaal nog wel. Albert Jan san werkte een al vroeg opgelopen achterstand weg en met een 1-1 kon er gerust worgen. Daarna was het Alexandria dat de klok sloeg. Het speelde veel agressiever dan Hoek van Holland en zag dat uiteindelijk leiden tot een logische 4-1 overwin- nmg Vlaandngen RKWIK blijft matig presteren ïn de afdeling. Nu weer een 1-5 nederlaag tegen Animo H. André Oosierwaal bewees weer 2ijn waarde voor SFC door driemaal te scorer» te gen Dirksland. De overige verenigin gen konden met imponeren. NP'81DRZ 1-0 Het was van beide partijen geen al te beste wedstrijd. NP'8t had de gehele wedstrijd het betere van het spel en trok aan het langste eind: 1-0. DEHOlympus 2-0 Olympus had maar weinig tegen het spel van DEH in te brengen en leed een terechte nederlaag. BolnesMSV 71 1-1 Een prima re sultaat van het jeugdige MSV '71 da? in de tweede helft een 1-0 achter stand wegwerkte: 1-1. DirkslandSFC 2-3 SFC was de ge hele wedstrijd superieur. Andra Oos ierwaal scoorde alle drie de Schie damse Treffers, in de slotfase werd hot nog spannend: 2-3. Animo H—RKWIK S-1 Een kansloze nederlaag voor de Vlaardingse ploeg die na de rtisl op alle fronten werd af getroefd. BraaK scoorde nog uit een strafschop tegen: 5-1. Schiebroek—SVDPW t-fl Een heel matige wedstrijd met uiteindelijk een terechte winnaar. Schiedamse Boy»NRC/Ommoord 1-S De thuisploeg had een ongelukki ge middag. De bezoekers waren veel beter in het benutten van de kansen. Dirk van der Pluym deed voor 2ijn ploeg nog iets positiefs: 1-5. DemosAeolus 0-1 In de laatsle mi nuut van de wedstrijd trokken de Rotterdammers aan het langste eind. Demos had het overigens de heel wedstrijd al moeilijk gehad. Ursu»—Eureka 1-2 Een onverwachte nederlaag voor Ursus. In de laatste minuut van de ontmoeting kwam er een onverwachte wending aan de wedstrijd toen Eureka de winnende treffer socorde: 1-2. Daarvoor had Hans Vorstrenbos voor Urtsus suc ces.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1983 | | pagina 5