sirt Jorte Gcvsthute D. iemaassti li [F® medewerkers [F® s W mi nAA- hel Gemeente Rotterdam iffrffïfkmfhTffci leerlingen (m\v) voor de opleiding tot ziekenverzorgende die 27 februari 1984 begint VIJF PIEK KORTING «P EEN KLIMT? liet ministerie van justitie ««'ROTTERDAMS NIEUWSBLAD Het gaat om de volgende verpleeghuizen: hoofd secretariaat m/v Staurop zonder postzegel of bel (010)123444 "DE TWEE BRUGGEN" "SMËËTSLAND" "SCHIEHOVEN" "VEENWEG" a. boekhouder/ster b. boekhoudkundig assistent(e) (mnl./vrl.) Mededeling ziekenverzorgenden de rijksoverheid vraagt medewerkers grafisch bedrijf Informatiecentrum 16 ROTTERDAMS NIEUWSBLAD ZATERDAG 10 DECEMBER 1983 Rotterdam vraagt voor de dienst Gemeentelijke Verpleeghuizen: De opleiding duurt 2672 maand en begint met een intro ductieperiode van 10 weken. Gedurende die periode, waarin geen salaris wordt betaald, kunnen wij samen bepalen of je toe komst inderdaad in de ziekenverzorging ligt Zo ja, dan wordt na die 10 weken met de opleiding tot ziekenverzorgende ge start, Het praktische deel vindt intern plaats, terwijl het theoreti sche deel door een centrale school wordt verzorgd. Om tot de opleiding te worden toegelaten moet je 18 jaar oud zijn en beslist minimaal één van de volgende diploma's be zitten: MAVCM, MAVO-3,1NAS, LBO of LTS met minimaal 2 vakken op C-niveau en 4 vakken op B-niveau. Bij sollicitatie moet je een copie van het diploma en cijferlijst opsturen. Indien je tot de opleiding wordt toegelaten bedraagt het sa laris f 1.514,bruto per maand. Op het genoemde bruto salaris vindt de inhouding 1983 burgerlijk overheidspersoneel plaats. Voor onregelmatige diensten wordt een toeslag betaald. Pascalweg 41,3076 JK Rotterdam, tel. 010-324011. Het verpleeghuis, gelegen in de wijk Lombardijen, heeft vier verpleegafdelingen waar circa 200 lichamelijk zieke bejaar den worden verpleegd. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer D. Kok, hoofd verpleegkundige dienst, ol door mevrouw C. van der Zwet, praktijkcoordinator. Vacaturenummer 83.476/17775014 Aristotelesstraat 15,3076 BB Rottendam, tel. 010-198511. Dit verpleeghuis ligt in de wijk Lombardijen. Hier worden circa 170 bewoners begeleid, die geestelijke afwijkingen verto nen als gevolg van een gestoord verlopend verouderingsproces. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer K. van der Knaap, hoofd verpleegkundige dienst, of door me vrouw P, van der Berg, praktijkcoördinator. Vacaturenummer 83.477/17775014 Asserweg 235,3052 AA Rotterdam, tel. 010-228022. Dit verpleeghuis ligt in de wijk Schiebroek. Er worden drca 212 lichamelijk zieke bejaarde patiënten verpleegd. Tevens is er een observatie-afdeling voor 38 psychisch gestoorde bejaarden aan verbonden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door me vrouw LI. Lo Kioeng Shioe, waarnemend hoofd verpleegkundi ge dienst, of door mevrouw M. Krouwer-Schenk, praktijkcoördi nator. Vacaturenummer 83.478/17775014 Veenweg 33,3062 CS Rotterdam, tel. 010-201011. Dit verpleeghuis ligt in de nabijheid van het Kralingse Bos. Er worden circa 147 bewoners begeleid, die geestelijke afwijkin gen vertonen als gevolg van een gestoord verlopend veroude ringsproces. Nadere Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J.TA Berg, hoofd verpleegkundige dienst, of door de heer A.E.D. Croese, praktijkcoördinator. Vacaturenummer 83.479/17775-014 Bij schriftelijke sollicitatie kan je de brief sturen naar één van bovenstaande adressen, Lav. het betreffende hoofd ver pleegkundige dienst, met vermelding van het vacaturenummer. Twee vacatures beschikbaar: - MBA-oplefdlng of vergelijkbaar niveau ervaring met of met kennis van comp ut arboek houding - leeftijd 30 jaar of ouder - ervaring in computerboekhouding (debiteuren/credlteuren/kosten) - leeftijd 20 jaar of ouder Indien u voor een van de belde functies in aanmerking wenst te komen, gelieve dan brieven met loopbaan beschrijving en diplomavermelding te richten tot: Universitair! io6khandal Nederland B.V. t.a.v. de heer J. W. E. Heljnis, Haringvliet 100, 3011 TH Rotterdam. Ook voor 1984 heeft y V uw krant weer een Evenementenpaspoort samengesteld met coupons die u aanzienlijke korting geven op theatervoorstellingen, musicals, vakantietrips, beurzen en sportevenementen. De coupons zijn in de meeste gevallen geldig voor twee personen. Wanneer u nu bestelt door storting van f 5,- op gironummer 11000 van het Rotterdams Nieuwsblad onder vermelding van 'Paspoort '84' hebt u het Evenementenpaspoort voor het eind van het jaar in huis. Dat gaat u heel wat besparen op gezellige dingen! Het Sint Joris Gasthuis is een algemeen psychiatrisch ziekenhuis, gelegen nabij het centrum van Delft. Het ziekenhuis biedt klinische, poliklinische en dagbehandelingsmogelijkheden en heeft een behandel- capaciteit van 600 patiënten. In één van de sectoren is het Ambulatorium, gehuisvest in een pand in de binnenstad van Delft, dat een dagcentrum van 24 plaatsen en een polikliniek omvat. Voor het Ambulatorium wordt gevraagd een ervaren (32 uur) die naast het leiding geven aan het secretariaat belast wordt met: - het bepalen van de prioriteiten in het werkaanbod; - het zorgdragen voor een sluitend afsprakensysteem; - het verzorgen van de administratie van alle verrichtingen; - het doen van voorstellen voor een efficiënte opzet van de financiële administratie; - het in voorkomende gevallen opstellen van medisch- administratieve procedures. Het secretariaat bestaat naast het hoofd uit een administratief medewerkster en een typiste/receptioniste. Vereisten: - leidinggevende capaciteiten en goede contactuele eigenschappen; - HAVO secretariële opleiding, MEAO of. SOMA jr; - leeftijd minimaal 30 jaar. In verband met de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Inlichtingen over de functie kunnen dagelijks van 12.00 tot 12.30 uur ingewonnen worden bij drs. R.H.J. Hornsveld, sectorhoofd Ambulatorium, tel: 015-144540. Het Sint Joris Gasthuis is een semi-overheids- instelling, aangesloten bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en het Instituut Ziektekosten Ambtenaren. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. vraagt Lb.v. de gerechten vac.nr. 3-1372/0167 die in opleiding zullen worden genomen voor functies in het gerechts- en parketsecretariaat. VéKeïst Teriiminste diploma HAVO of MEAO, enige jaren ervarung. b.v.k. op juridisch-administratief gebied, en een minimum leeftijd van 25 jaar. "fcttié-informatie Hes betreft hier de functies ;an parketsecretaris enj gerechtssecretaris bij de burgerlijke gerech ten en de administratieve gerechten. Parketsecretaris Deze functionaris is verbonden aan het parket van de officier van justitie (arrondissements parket) en belast met werkzaamheden op middelbaar juridisch niveau. Als zodanig verleent hij/2ij assistentie aan de leden van het openbaar ministerie. Gerechtssecretaris bij de burgerlijke gerechten Deze functionaris «s verbonden aan de griffie van een-arrondissementsrechtbank of van een kantongerecht en belast met werkzaamheden op middelbaar juridisch niveau. Als zodanig ver leent hij/zij assistentie aar de leden van de recht bank of aan de kantonrechter. Gerechtssecretaris bij de administratieve gerechten Deze functionaris is verbonden aan de griffie van een raad van beroep tevens ambtenarengerecht en belast met werkzaamheden op middelbaar juridisch niveau. Als zodanig verleent hij/zij assistentie aan de voorzitter of aan de cnüer- voorzitter(s) van de raad. Opleiding De kosteloze, theoretische opleidingen, welke in diensttijd worden gegeven, duren ca.2y2jaar. Afhankelijk van de voorkeur voor één van deze functies wordt men tewerkgesteld bij een arron dissementsparket. een griffie van een arrondis sementsrechtbank, een kantongerecht of een griffie van een raad van beroep. De opleidingen vangen in september 1984 aan. Standplaats De vacatures zijn over het gehele land verspreid te vervullen. Salaris Bij indiensttreding geiden de volgende bruto salarissen: 25 jaar f 2477,- 26 jaar f 2554,- 27-30 jaar f2629.- 30 jaar en ouder f 2702,- Na het behalen van het aan de opleiding verbon den diploma kan benoeming in één van de bestaande vacatures van parket- c.q. gerechts- secretaris volgen. In deze functies is een max. salaris van f4409,- per maand bereikbaar. Aan toelating tot bovengenoemde opleiding gaat een selectieprocedure vooraf, waarvan een psychologisch onderzoek deel uitmaakt. Bovengenoemde salarisbedragen zijn exclusief 7,5% vakantie-uitkering. Belangstellenden worxtt verzocht onderstaand strookje ingevuld In te zenden voor 24 december 1963 aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage, onder vermelding van het vacaturenummer (In linkerbovenhoek van enveloppe). Dhrjmevr. zou gaarne een sollicitatieformulier en nadere informatie ontvangen betreffende de opleiding tot 'gerechts/parketsecretaris. Adres, woonplaats (incl. postcode) Geboortedatum: Opleiding: Werkervaring fkorte aanduiding): VOOR DE ADVERTEERDERS VAN DEZE KRANT Het is helaas niet mogelijk van tevoren toezeggingen te doen over de plaats waar advertenties in de krant zullen worden opgenomen. Op enige afdelingen kunnen gediplomeerde in full-time en part-time dienstverband geplaatst worden. De part-time mogelijkheden zijn: 7 ochtenden werken van 07.30 tot 12.30 uur, gevolgd door 7 ochtenden vrij (deeltijdpercentage 43,75%); 7 avonden van 18.00 tot 23.15 uur gevolgd door 7 avonden vrij (deeltijdpercentage 46%). De aanstelling zal geschieden op basis van een tijdelijke arbeidsovereenkomst tot 1 januari 1985. Het salaris voor deze funktie bedraagt op full-time basis maximaal i 2.540,69 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen worden verstrekt door de heer B.M, Welbedacht, hoofd verplegings dienst, tel. (010) 71 40 22, toestel 114. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken van verpleeg huis Driemaasstede, Voorberghlaan 35, 3123 AX Schiedam. Driemaasstede Is een modern verpleeghuis waar 217 psycho geriatrische en 62 somatisch zieke bewoners verpleegd en begeleid worden op 9 verpleeg- en begeleldlngs- afdellngen. De rijksoverheid wi! meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. (mnl./vrl.) fotografisch zetten vac.nr. 3-1391/0167 klein-offset vac.nr. 3-1392/0167 drukkerij-afwerking vac.nr. 3-1393/0167 Ministerie van Justitie Gevangenis te 's-Gravenhage Functie-informatie: instructie geven aan en toezicht houden op gedetineerden, werkzaam in het nieuwe grafisch bedrijf, omvattende de fotografische zetterij en doka, de boek- en offsetdrukkerij en de drukkerij-afwerking en handboekbinderij. Vereist: vac.nr, 3-1391/0167 diploma handzenen en ervaring met compugraficapparatuur, montage- en dokawerkzaamheden; vac.nr. 3-1392/0167 diploma boekdruk en/of offsetdruk en ervaring met rota print GTO; vac.nr. 3-1393/0167 diploma boekbinden en ervaring met snijden, sets vervaardigen, brocherenen boekbinden. Voor elke functie geldt de bereidheid te studeren voor penitentiair(e) vakdiploma(s). Leeftijd: 25-45 jaar. Salaris: max. f2554,- per maand. Na verdere studie is promotiemogelijkheid tot max. f3066,- per maand aanwezig. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 31 december 1983. Inlichtingen Informatie over andere functies bij de Rijksoverheid kan worden ingewonnen bij het Rijks Psychologische Dienst, Eisenhowerlaan 138. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070) - 50 12 26. Bovengenoemde (bruto)salarissen zij'n in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Vi% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) on uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Nu plaatsen, later betalen coupon In Rotterdam kunnen particulieren voor weinig geld met goede woorden veel bereiken. Hoe goedkoopu kunt adverteren kunt u hieronder meteen aflezen. Neem eerst een kladje, gebruik eenvoudige taal en alleen duidelijke afkortingen. Zet dan in elk vakje een letter, of letterteken (denk om de spaties). Dan zijn de plaatsingskosten: 3 regels f 12,5 regels 18,7 regels f 25,20 4 regels f 14,40 6 regels £21,60 8 regels £28,80 exclusief 4% btw Uw advertentie komt in de gehele oplage van het Rotterdams Nieuwsblad en nog eens in de Rotter damse oplage van de Randstad-Edities. Totale oplage plm.375.000 ex. 834.3000^!! 1 Advert^ ^^denaar, iieV.e"1"5

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1983 | | pagina 8