SPORT 'Je verbindt geen maar een pat Cor de Vries: 'SVV gaat niet failliet' -«■MMat: mam Nieuwe cao moet uitkomst bieden in liquiditeits problemen Chris van Hoon komt 'blanco' in dc raad Maassluis doet mee aan promotieplan Overgangen afgesloten V ergunningen voor cafés geweigerd School voor opleidingen nu tien jaar Opbouw werker Hafkamp in parkkoepeF Nieuwland praat mee over beheer wijkcentrum Dré Mevissen kandidaat- voorzitter Van den Broek jlij met stage likelenboom weg bij VCS Van Kapel ontbreekt SPORTAGENDA 'Ik ben niet de sopraan' Vlaardingen Als iemand Chris van Roon vertelt dat de torenklok van de Grote Kerk op de Markt stilstaat, pakt hij meteen de telefoon om het na te vragen. „Miin groo va er beklom elke dag twee keer de trappen van die toren om het uurwerk op te winden vertelt hij. Van Roon heeft dat erebaantje, dat aanmerkelijk minder inspanning vraagt dan vroeger, overgenomen. Hij wordt nu geacht de stadsuurwer- ut S^ten te houden. En hij is er de man niet naar om die traditie te beëindi gen. Woensdag wordt CDA'er Van Roon beëdigd als lid van de gemeenteraad. Chris van Roon (41) komt in de raad. omdat ex-wethouder Jelle Wijnstok van het CDA er na de breuk in de coalitie niets voor voelde om in de opposi- tiebanken te zitten. De juwe lier was de volgende op de lijst van het CDA en de aangewe zen opvolger. Net als de ex-be- stuurder is Van Roon een ra sechte AR-man en heeft hij twee interesses: kerk en poli tiek. Hij ziet de raad als, „vijf endertig mensen die op hun eigen manier heel bewust be zig zijn om het goede voor de stad te doen." Zeker in de eer ste paar maanden zijn van Van Roon geen opzienbarende dingen te verwachten. „Ik zal in het koor meezingen. Ik ben niet de sopraan, verre van dat zelfs." Het toekomstige raadslid wil in het begin vooral luisteren en vragen stellen om op die manier „een stukje wijsheid", te vergaren. Maar hij geeft grif toe dat hem dat zWaar zal val len. „Ik zal mezelf enige disci pline moeten opleggen, want ik ben iemand die vrij snel zijn mening ventileert." Op de koele werkkamer boven de ju- welenwinkel „Ik hou niet zo van warmte"praat hij ech ter bedachtzaam. Hij denkt, de ogen gericht op het opgeruim de bureaublad, lang na alvo rens iets te zeggen. Arkbouwers Opgevoed in een gereformeerd gezin werd Christiaan van Roon toen hij 13 jaar oud was lid van jongelingenvereniging de Arkbouwers. „Dat is een le gendarisch stukje van mijn vorming geweest zegt hij, te rugkijkend op die tijd. Bij die vereniging werd gesproken over kerk en samenleving, de jongeren moesten voordrach ten houden en discussieren. ,,Dan heb je geen cursus Spre ken Zonder Angst meer nodig. Mensen die op die vereniging gezeten hebben zie je steeds weer hun kopjes opsteken, misschien omdat ze het niet kunnen laten, maar ook van uit de achtergrond dat je een bijdrage moet leveren aan, zo als dat dan heet, het nut van het algemeen." Van Roon mag graag zeggen dat hij drie jaar op de HBS heeft gezeten. „Ja, één jaar in de eerste en twee jaar in de tweede klas." Toen werd hij geroepen om het familiebedrijf voort te zetten: Chris van Roon moest in de juwelen. „Dat heb ik schoorvoetend wèl door Aad Rietveld gedaan", zegt hij. Toen hij 18 was zat hij, zoals zoveel men sen die nu in de Vlaardingse politiek meedraaien, ook nog in de jeugdgemeenteraad. Bo vendien was hij, net als ex- wethouder Wijnstok, enkele j'aren ouderling. Maar hij be- Rotterdams Nieuwsblad vrijdag RW 24 iebruan 1984 Chris van Roon: „Arkbouwers steken steeds hun kopje weer op"1 loofde zijn vrouw, dat hij daar mee zou stoppen als hij de po litiek inging. Tromgeroffel Dat moment is dan nu geko men, Van Roon wordt het ze vende raadslid van het CDA. Hij komt niet met tromgerof fel, want daar houdt hij niet van. „Als actief middenstan der sta je met beide voeten in het plaatselijk gebeuren. Ik wil in de gemeenteraad naar vermogen bijdragen aan het besturen van de stad." Hij vindt zijn entree weinig gelukkig. Van Roon heeft tot het laatst zijn best gedaan om het CDA ervan te overtuigen, Maassluis B en W vati Maassluis gaan de Maassluise gemeenteraad vragen mee te doen aan het regionaal promo tieplan Rijnmond (RPP). Doel van dit plan is Rijnmond pro moten als vestigingsplaats voor bedrijven en industrieën. Geprobeerd wordt door dit plan de bestaande bedrijven binnen Rijnmond te houden en nieuwe bedrijven aan te trekken. Door de samenwer- king kunnen activiteiten wor den ontwikkeld, die een ge meente alleen niet kan beta len. Vlaardingen De spoorwego vergangen bij de Binnensingel en de Deltaweg in Vlaardin gen worden zondagnacht om één uur afgesloten voor alle verkeer. Er moet dan op die plaatsen gewerkt worden. Het verkeer wordt tijdelijk omge leid. De afsluiting zal duren tot de volgende morgen vijf uur. Schiedam Vrezend voor 'schijnbeheer' heb ben B en W besloten geen drank- en horeca vergun ning te verlenen voor een café aan het Broersveld 151. Niet dat men bang was, dat het café een dek mantel zou zijn voor een gokhuis of bordeel of iets van dien aard, zoals enke- - Ie maanden geleden aan de Lange Haven dreigde daar was deze keer geen sprake van. Maar, aldus B en W in hun be sluit, 'redelijkerwijze' moest worden aangenomen dat de feitelijke toestand niet in over eenstemming zal zijn met wat in de aanvraag stond. En dat was omdat een 63-jarige heer de beheerder zou zijn. Volgens de drank- en horecawet moet hij dan altijd in het café aan wezig zijn. als dat open is. Maar de gemeente kwam er achter, dat de man. die overi gens niet in Schiedam woont, elders in het land een baan voor veertig uur in de week heeft. En op grond van een tip van de Kamer van Koophan del zag men er toen vanaf. Ook is een cafévergunning ge weigerd voor het Hoekpand Galileistraat/Van Musschen- broekstraat. Aanvrager P.Harts kreeg te horen, dat de buurt te veel lawaai en over last zou kunnen verwachten. Met hun afwijzing stelden B en W zich op hetzelfde stand punt als enkele maanden gele den, toen iemand anders er een kroeg wilde beginnen en de omwonenden bezwaren bleken te hebben. dat de coalitie met de PvdA moest blijven bestaan. „Je moet een stadsbestuur niet om bijzaken naar huis sturen." Als hem dat gelukt was zou wet houder Wijnstok niet opge stapt zijn en zou Van Roon woensdagavond niet beëdigd worden. „Maar", zegt hij, „wat geweest is zal geen geen rol spelen in mijn opstelling. Ik kom blanco binnen. Ik ben het van harte eens met de woorden van Jo Schriel, dat we constructief oppositie moeten voeren." Van Roon vindt dat niet meer dan billijk: „Het beleidsprogramma van PvdA en VVD, dat is nog voor negentig procent het pro gramma waar wij als CDA aan meegewerkt heHóen," Annemarie Doove-Smulders: „De pijplijnen zitten verstopt" Schiedam Tijdens het tienjarige bestaan van de school voor opleidingen in de gezondheidszorg in Schiedam is eenmaal eerder een hele lichting geslaagde leerling verpleegkundigen bij een ziekenhuis ontslagen. Directeur Annemarie Doove-Smulders weet zich nog te herinneren, dat dat enkele jaren ook bij het Holy ziekenhuis is gebeurd. Net als gisteren in het Schie- landziekenhuis kregen alle leerling-verpleegkundigen daar na hei behalen van het diploma te horen, dat er geen plaats meer voor ze was. De directeur van de school, die het theoretische deel van de opleiding tot verpleegkundige verzorgt voor het Schieland- ziekenhuis en het Holyzieken- huis, noemt het een heel tries te zaak. „Het is ontzettend jammer. Ze hebben door die leerling-pe riode van drieënhalf jaar een ontzettend sterke binding met het werk en krijgen dan te ho ren dat ze overtollig zijn. Maar ja, er valt niets aan te doen. De pijplijnen bij de ziekenhuizen zitten verstopt. Vroeger had je een groot verloop. Toen lagen de banen nog voor het op scheppen. Maar nu blijven de mensen z?tten waar ze zitten. Ja, en dan is er geen plaats meer voor die geslaagden", al dus mevrouw Doove. Hoewel steeds meer leerling- verpleegkundigen een beëin diging van de zogenaamde Ieer-arbeidsovereenkomst na het behalen van het diploma boven het hoofd hangt, heeft dat de sfeer op school niet aan getast. „Vergeet niet dat ze tij dens de drieeneenhalf jaar die de opleiding duurt werk heb ben, terwijl veel leeftijdgeno ten het met een uitkering moeten doen", is mevrouw Abortus Doove's verklaring. worden er ook opleidingen ge geven voor ziekenverzorger en radiodiagnostiseb laborant. In 1974 werd begonnen met der tig leerlingen en nu staan er 340 ingeschreven. De leerlingen zijn zeker niet minder gemotiveerd. En vol gens de directeur is hel nog nooit voorgekomen dat een leerling expres zijn examen heeft verknald om nog een door Hans van Reeuwijk half jaar langer te kunnen blij ven. „De demotivatie is geluk kig nog niet doorgedrongen", stelt mevrouw Doove. De school, die is gevestigd op de benedenverdieping van het zusterhuis tussen de beide ves tigingen van het Schielandzie- kenhuis, aan de Juliana van Stolbergstraat, maakt zich op voor de viering van het tienja rig bestaan. Op 1 maart 1974 ging de school van start -"net de eerste groep van leerling- verpleegkundigen uit het Ho- lyziekenhuis en de twee toe «- malige Schiedamse ziekenhui zen Nolet en Gemeente, die enkele jaren geleden zijn sa mengevoegd tot Schieland. De ziekenhuizen verzorgden voorheen zelf het theoretische deel van de opleidingen, maar waren tot de overtuiging geko men dat door een gemeen schappelijk opleidingsinstituut de kwaliteit beter zou zijn ge waarborgd. Sinds enkele jaren In de tien jaar dat de school bestaat is er heel wat veran derd. „De patient wordt tegen woordig veel meer ais mens benaderd. Vroeger werd ge sproken over die maag in zaal 27. Nu hebben ze het gewoon over meneer Jansen", vertelt mevrouw Doove. „Er wordt ook veel meer ingespeeld op de zorgen die de patiënten hebben. Je verbindt niet een been, maar bent bezig met een patient, die aandacht nodig heeft. Het gaat er nu om hoe je in zijn totaliteit met een pa tient omgaat. Dat is het ver schil met vroeger." Ook onderwerpen als abortus en euthanasie zijn niet meer taboe. De leerlingen willen daar nu zelf over spreken, ter wijl dat tien jaar geleden uit gesloten was. Bevrediging Na die tien jaar is mevrouw Doove nog steeds even en thousiast. „Veel van de men sen waar we mee zijn begon nen werken hier nog steeds en die slagen er telkens weer in da* enthousiasme over te bren gen op de nieuwkomers. Het geeft me nog veel bevrediging kennis over ie dragen aan jon- fe mensen. Het is heerlijk om agelijks met ze om te gaan. Ik zou het nog wel twintig jaar willen doen." Schiedam De bewoners vereniging Schiedam-West (BVSW) heeft in haar eerste wijkblad van dit jaar een suggestie gedaan voor een nieuwe bestemming voor het koepeltje in het Juliana- park. Omdat dit koepeltje vlakbij de meeste voorzieningen in Schiedam-West staat, vindt de wijkvereniging het ge bouwtje een ideale werk plek voor een vrijwillige opbouwwerker, die nodig is nu Schiedam-West het zon der beroepskracht moet doen. Wie die vrijwillige opbouwwerker moet wor den weet de vereniging ook al. Al het werk dat door de nieuwe situatie niet gedaan kan worden wil de BVSW op het bordje van wethou der Luh Hafkamp depone ren. „Immers, je mag en kan van vrijwilligers niet verwachten dat zij dat baantje eventjes deskundig overnemen", aldus de vere niging. Daarom zou de koepel een uitstekende werkplek zijn voor de wethouder, als hij in de wijk actief is. „In weer en wind zal hij zich inzetten voor de kansarme bewoners, die alleen het pad nog maar hoeven te volgen en zich bij de rij aan hoeven sluiten", zo schrijft de vereniging. In het blad wordt Hafkamp beloofd, dat hij dan van de vereniging een bordje krijgt: 'L. Haf kamp, vervangend opbouw werker'. Schiedam Verliep de hero pening van wijkcentrum Nïeuwland niet geheel zonder strubbelingen, de gemeente wil nu voorkomen dat haar opnieuw verweten kan wor den dat er geen inspraak is ge weest. Daarom worden de Nieuwlanders in staat gesteld om op een openbare vergade ring van de nieuwe beheers commissie uit te maken wie hen in die commissie moeten vertegenwoordigen. In aan merking komen in principe mevrouw W.M. Boon-Daal- meijer en de heer J.P.J. Schlèrmann. B en W vinden overigens, dat de naam 'wijkcentrum Niéuw- land' gehandhaafd moet blij ven. Die naam is voldoende ingeburgerd, is hierbij de over weging. In Nieuwland komt er dus geen naam zoals de Blau we Brug, het wijkcentrum in Groenoord. Het 'Wibautje' is ook afgewezen. Die suggestie was ingegeven door het adres van het wijkcentrum, dat aan het Dr. Wioautplein staat. Cor de Vries: „ik heb de discussie op gang gebracht". Utrecht Het klinkt wellicht tegenstrijdig, maar op basis van de ver mogenspositie is SVV, al dus voorzitter Cor de Vries, één van de meest gezonde verenigingen in het betaald voetbal. „Als ik", zo stelde De Vries on omwonden, „de uitkerin gen van de KNVB en het BBI over dit seizoen heb ontvangen, dan kan ik alle schulden van SVV (ongeveer 100.000 gulden, DB) aflossen en dan houd ik de recettes van de zes nog te spelen thuiswed strijden min of meer als reserve achter de hand. SVV gaat dus zeker niet failliet". Waar het De Vries dus vooral om gaat, zijn de liquiditeits-proble- men, die op den duur het nakomen van de financië le verplichtingen jegens de spelers op de tocht Maasland Het interim-be stuur van tennisvereniging De Commandeur heeft voor de vanavond opnieuw te houden ledenvergadering toch zeven kandidaat-bestuursleden voor gesteld. Binnen de gestelde termijn hadden zich vijf kan didaten gemeld, maar na enig lobbywerk zijn er nog twee bijgekomen. Hoewel aanvan kelijk niemand van het inte rim-bestuur zich kandidaat zou stellen, is dat nu toch het geval. Het is Dré Mevissen, die door zijn mede-interim-be stuursleden als kandidaat- voorzitter naar voren is ge schoven. De ledenvergadering heeft overigens in totaal uit liefst 17 kandidaat-bestuursleden de keus. Op de convocatie staan er weliswaar 16 genoemd, maar door een slordigheidje komt de naam van Jaap Doel man op de lijst niet voor. Hij heeft zjeh echter wel degelijk als kandidaat-bestuurslid ge meld, gelijk met een groep van nog zes kandidaten. Behalve de zeven gegadigden van het interim-bestuur en de zeven oorspronkelijke kandi daten (waarvan Dirk Hart al leen voor het voorzitterschap) zijn er nog drie kandidaten. Twee daarvan zijn ook al weer oud-bestuursleden van de na het conflict uiteengevallen be- stuursgroep. Volgens de uit deskundigen bestaande financiële commis sie, is er in de exploitatie van de kantine een bedrag van 20.000 gulden te weinig ver- antwoord. De commissie geeft hiervoor als oorzaak aan een foutief gevoerd beleid ten aan zien van de inkoop, dan wel het ontbreken van beleid ten aanzien van het hele kantine- gebeuren. De vergadering gaat ook hierover in discussie. (kunnen) zetten. Een ge geven, waarmee SVV ook dit seizoen weer gecon fronteerd dreigt te wor den. Daarom ook nam de 67-jarige Schiedammer gisteravond in het Utrechtse zalencomplex Hoog Brabant het voortouw door Donald Bax over de komende onderhande lingen met de VVCS over een nieuwe collectieve arbeidso vereenkomst. Tijdens de bij eenkomst van de FBO met de eerste divïsieclubs werd in ie der geval duidelijk, dat het mi nimaal vereiste aantal con tractspelers, dat thans vijftien per club bedraagt, niet zal worden teruggebracht. De Vries denkt in de sfeer van de lastenverlichting met name aan het terugbrengen van het aantal werkbare uren per spe ler. Namens de FBO wilde se cretaris-penningmeester Ed Glaudemans echter niet be kend maken aan welke alter natieven dan wèl wordt ge dacht. „Ik", benadrukte De Vries na de achter gesloten deuren af gewerkte vergadering, „ik heb alleen de discussie op gang willen brengen. Ik moet zeg gen, dat ik het volste vertrou wen in het FBO-bestuur heb. Er zijn veel mogelijkheden om tot een aanvaardbare cao te komen. Ik kan met vijftien contractspelers rondkomen, maar ik wil natuurlijk wel van m'n liquiditeits-proolemen af. Daar vecht ik al jaren tegen". FBO-directeur Gerard Slager: „Inderdaad, SVV heeft de dis cussie op gang gebracht, maar de uitnodiging van de VVCS om over de nieuwe cao te gaan praten, lag er al langer. Er is nu uitdrukkelijk gesteld, dat we niet met onhandelbare za ken naar de VVCS gaan". Slager meent, dat terugbren gen van het aantal contract spelers, naar de vijf die bij voorbeeld RBC op de loonlijst heeft staan als overbruggings regeling, 'een ongeloofwaardig iets is'. Hij gaat er vanuit, dat betaald voetbal mogelijk moet blijven voor alle clubs en hij heeft de indruk, 'dat er bij de VVCS ook wel begrip bestaat voor de eerste divisieclubs'. „Er is een minimum-cao, waarbij een ondergrens be hoort. Dat moet je goed ge scheiden houden. SVV is zo'n club die met een dergelijke huishouding werkt, maar die club maakt ook mogelijk, dat de competitie kan blijven draaien. Dat moeten we ons goed realiseren", pleit Slager in bedekte termen voor steun aan de Schiedamse vereniging. „De inkomsten gaan voor ne gentig procent naar de spelers, dus moet in die sfeer mis schien ook een beperking van de uitgaven worden gezocht". Overigens lijken de problemen zich specifiek toe te spitsen op clubs als SVV, Eindhoven en SC Veendam. Slager: „Bij ne gentig procent van de eerste divisieclubs wordt er ruim vol daan aan de ondergrens van de cao". Dus, SVV neemt van de resterende tien procent waarschijnlijk al het leeuwen deel voor haar rekening. Sla ger: „Voorheen was er een dis pensatieregeling, maar dte bleek niet te werken". Waar mee de deskundige bij uitstek tevens aangeeft, dat er in de collectie arbeidsovereenkomst verschillende voorwaarden voor ere- en eerste divisieclubs gecreerd moeten worden. Slager wil de VVCS beslist niet de duimschroeven aan draaien. Afgezien nog van de mogelijkheden, die hij daarbij al dan niet heeft. „Wij gaan niet onderhandelen op een ir- reele basis, maar gewoon als volwassenen. We gaan dus he lemaal niet praten over het af schaffen van de cao. Nee, die lasten moeten duidelijk op een andere wijze worden verlicht. Er is daarin voldoende ruimte om met de VVCS te onderhan delen". aldus Slager. De Vries tot slot: „Het gesprek van vanavond biedt mij ver trouwen voor de toekomst. De prom otie-degradat ieregeli ng buiten beschouwing gelaten", confronteert hij zichzelf on gaarne met de laatste plaats die SVV 'trots' bekleedt, „ziet het er naar uit, dat SVV ook volgend jaar betaald voetbal speelt. Schiedam Hans van den Broek is uitermate blij met de financiële steun van het Leo van der Kar-sportfonds. In mei vertrekt de Schiedamse tafeitenisser naar Zweden om als coach ervaring op te doen: „Ik ga naar Zweden omdat dat land momenteel toonaange vend is in Europa. Qua aanpak sluit de aanpak in Zweden ook het best bij die van ons aan. Daar komt nog bij, dat de mentaliteit vrijwel dezelfde is als in Nederland". Hans van den Broek, coach van de Nederlandse kadetten- ploeg, blijft twee weken in Zweden en zal dan. verschil lende trainingsaccomodaties bezoeken en ervaringen uit wisselen met de Zweden. „De Zweedse aanpak is gewoon goed en daar kunnen wij al leen maar ons voordeel mee doen". Hans van den Broek heeft, sa men met zijn teamgenoot van 't Kooge Huys René Heije en coach Jan van der Aard, een vademecum geschreven over tafeltennis. Het boek is inmid dels verschenen en iedere'zes maanden komt er een aanvul ling op. „Voor de uitgave is een grote belangstelling", ai- dus Van den Broek. „Mijn er varingen in Zweden kan ik mooi in de volgende uitgave verwerken". Schiedam VCS moet op zoek naar een nieuwe trainer/coach voor het komende seizoen. Paul Eikelenboom heeft het bestuur van de volleybalvereniging meegedeeld het contract niet te ver lengen. Eikelenboom is inmiddels een nieuwe verbintenis aafi- jegaan met Sliedrecht Sport, dat uitkomt in de derde divisie, tfiet alleen voor de heren moet een nieuwe trainer worden aan getrokken. Door het vertrek van Eikelenboom zitten ook de da mes zonder leermeester. Bij Broleco Vlaardingen stopt trainer- /coach Gerard Tanis van de damesselectie al na één jaar met ziin werkzaamheden. Schiedam Pim Visser kan zondag over een vrij wel fitte selectie beschik ken, als SVV moet aantre den tegen het dit seizoen zo verrassend sterk voor de dag komende De Graafschap. Den weerzien van bekenden derhalve op Harga. waar Sandor Popo- vies, Cor Peitsman en Hans Loovens eens actief waren. Harry van Kapel ont breekt zeker. De midden velder stelde zijn rentree bij ütr reserves vorige week nog even uit en gaat bet morgen voorzichtig proberen tegen het scha- du wteam van DS '79. De opstelling maakt Pim Vis ser pas vlak voor het be gin van de wedstrijd be kend. SVV viert overigens mor genavond in het Passage theater in Schiedam het tachtigjarig bestaan op ge paste wijze. In het theater treedt een groot aantal ar tiesten op, waarvan Lee Towers wel de bekendste is. Verder is er een play- backshow. Voor de avond is nog een beperkt aantal kaarten verkrijgbaar. De toegangsprijs is 30 gulden, waarmee ook SVV" wordt gesteund. Vrijdag 24 februari Basketbal: Heren: 21.00 uur DAS- Green Eagles, Dames: 19.15 uur DAS-2-JuventuS. Zaterdag 25 februari KNVB-voetbal: 14.30 uur NSW» PPSC, 14.30 uur RVVH-Zwaluwen, 14.30 uur HVO-DSS '26. 14.30 uur DVO '32-Die Haghe, 14.45 uur Kat wijk-Hoekse Boys. 14.30 uur Bolnes- TSB, 14.30 uur HBSS-Hazerswoudse Boys, 14.30 uur Saieiiiet-WFB, 14 30 uur Vlaardingen-Hoogvfiet; RVB-voet- bal: 13.30 uur Cion-Oude Maas. 14.00 uur GOZ-GTB, 14.00 uur WK- CCO. 14.30 uur VDL-Nationate Ne derlanden, 14.00 uur SVDPW-WOH; Vriendschappelijk: 14.30 uur Excel sior M-Feyenoord-2; Korfbal: 16.50 uur Sportiel-Spirlt, 16.50 uur Mass- sluis-Olympia, 19.30 uur ODO-Switt: Tafeltennis: 18.00 uur NOAD-1-Pel- grlm Odion-2. 18.00 uur NOAD-2- Quick-32; Volleybal: Heren: 16.30 uur Broleco Vlaardingen-Vierhout Valbo- va!, 16.30 uur VCS-Polarls, 14.30 uur Intermezzo-MVC, Dames: 16 45 uur Broleco Vlaardmgen-PVC/Blokkeer, 10.30 uur VCS-Pendrecht, 12.30 uur Intermezzo-MVC, 21,30 uur CVV-3- Holy; Basketbal: Dames: 17.00 uur US-Green Eagles. Zondag 28 februari KNVB-voetbal: 14.30 uur SW-De Graafschap, 14,30 uur Fortuna VOar- dmgen-Overmaas, 14.30 uur Bode- graven-VDL. 14,30 uur IFC-Excelsior '20, 14.00 uur Martinit-DHZ, 14.30 uur Emma-VFC, 14.00 uu Hoek van Holland-Wippolder, 14.30 uur FCN '66-SIOD, 14.30 uur Swifl Boys- Schiedam, 14.30 uur De Hoiiandlaao- SCO '63; RVB-voetbaJ: 14.00 uur OW-DRZ, 14.30 uur AVS-RKWfK, 14.30 uur Aeolus-Demos, 14 30 uur MSV '71-8c#htjs. 14.30 uur SFC- Dirksland, 14.30 uur Eureka-SVDPW, 14.30 uur VOB-Ursus; Atletiek: Pres talieloop van AV Waterweg over de afstanden 1300, 4000, 10000 en 15000 meter. Inschrijven vanaf 10,00 uur in het Wipperspark in Maassiurs. Handbal: Dames: 13.00 uur AJhee®- DWS, 13.30 uur De Hollandlaan-EHC, 13.00 uur UVG-MMO, Heren: 14.10 uur UVG-DWS. 14,40 uur De HoBan- diaan-EHC.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1984 | | pagina 2